Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-01, 04:02   #2581
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Glam teraz powiększyła swoją działalność, więc będzie jej więcej



Dlaczego nie lubisz Andziaks?
Jest trochę rozpuszczona, ale całkiem sympatyczna.


Powiększyła "działalność"? Czyli?

---------- Dopisano o 05:02 ---------- Poprzedni post napisano o 05:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
NO W KOŃCU!


Jutub się wziął za filmiki.


Masz tagi w opisie filmiku- filmik do usunięcia


Mówisz żeby lajkować, subować jeżeli się podoba- filmik do usunięcia (TAK, irytuje mnie to mocno, przynaje sie ze lajkuje wtedy gdy ktoś o to NIE prosi)


Masz mylny tytuł- filmik do usunięcia (i dobrze!)





szkoda tylko, że nie dostaje się żadnego ostrzeżenia, tylko tak o. Ale trudno. Przypominanie o subach i łapkach w górę irytuje mnie mocno. Mylne tytuły które mają być chwytliwe i zapewniać wejścia- jeszcze bardziej. Temu nie klikałam w dziewczynę z kwiatkiem. Dobrze, że się robi z tym porządek. Jutub dla wielu, wielu osób stał się pracą, więc niech to będzie praca w pewnym sensie uczciwa.


Skąd wiesz? Mi łapki nie przeszkadzają, to motywuje i widac aktywność widza a i tak nic za to nie mają
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:39   #2582
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Prze-piękność Karolina Zientek
Okolica wydaje mi się znajoma. Ktoś wie jakie to miejscowości? Niby oglądałam ale ona chyba jednak o tym nie mówi.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:51   #2583
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Okolica wydaje mi się znajoma. Ktoś wie jakie to miejscowości? Niby oglądałam ale ona chyba jednak o tym nie mówi.
Swierklaniec
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 08:53   #2584
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Swierklaniec
Ach, to nie. Nie ta część południa. Dzięki
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 10:01   #2585
chocaholic
Wtajemniczenie
 
Avatar chocaholic
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 818
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX



ulubieńcy Basi
__________________
chocaholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 10:07   #2586
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Oglądam nową Szuszę, podobno widzki pytały jak robi swojego koka i zaprezentowała - oczywiście nie używa lakieru, bo chce żeby włosy odstawały i dzięki temu fryzura ma objętość Serio?



Zwróciłam uwagę na jej cerę, nie prezentuje się ciekawie - teoretycznie nakłada na twarz drogie kosmetyki, jakąś tam pielęgnację, ale według mnie w pierwszej kolejności powinna zadbać o to, co je - raczej nie służy jej taka dość śmieciowa dieta.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.

Edytowane przez szatanica1989
Czas edycji: 2015-08-01 o 10:09
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 10:46   #2587
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Łał tyle objętości
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 10:48   #2588
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Oglądam nową Szuszę, podobno widzki pytały jak robi swojego koka i zaprezentowała - oczywiście nie używa lakieru, bo chce żeby włosy odstawały i dzięki temu fryzura ma objętość Serio?



Zwróciłam uwagę na jej cerę, nie prezentuje się ciekawie - teoretycznie nakłada na twarz drogie kosmetyki, jakąś tam pielęgnację, ale według mnie w pierwszej kolejności powinna zadbać o to, co je - raczej nie służy jej taka dość śmieciowa dieta.
co do tej cery to sie zgodze, niby szisejdo a cera wyglada na zmeczona i zanieczyszczona.. w ogole na tym filmiku ma jakies plamy na twarzy :co:
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 11:07   #2589
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52271204]
Akurat Fifi nigdy nie cieszyła się sympatią na wątku, zawsze była obśmiewana, a Ty usprawiedliwiasz swój pojazd po kimś, bo się podszył pod Fifi i z niej zrobił wariatkę. Dobre
[/QUOTE]
Tu nie chodzi o sympatię. ANR też się nią tutaj nie cieszy, ale niektóre teksty są poniżej krytyki i tyle. I niektórych rzeczy po prostu się nie robi.
Nie rozumiem dlaczego bronisz trolla wpada tu tylko żeby zrobić zamieszanie - na początku Fifi, później rozpuszczanie plotek o operacji plastycznej pani Bogusławy, botoks u Szusz.
Koniec tematu, bo nie ma się co tu rozwodzić już.

SweetHusky, wysyłam na priv.
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 11:57   #2590
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Oglądam nową Szuszę, podobno widzki pytały jak robi swojego koka i zaprezentowała - oczywiście nie używa lakieru, bo chce żeby włosy odstawały i dzięki temu fryzura ma objętość Serio?


O boziu! Ona kiwa w rytm mojej piosenki
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 12:15   #2591
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Zauważyłam, że częstość robienia przez nią dzióbków jest wprost proporcjonalna do częstości robienia wytrzeszczu
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 12:21   #2592
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Koczek niewiele większy od jej oka. Taka objętość.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 12:46   #2593
Kasiania22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Witajcie,
podczytuję forum od dłuższego czasu, będzie już chyba pół roku.W zasadzie zaczęłam na równi z filmikami na yt. Jesli pozwolicie odezwę się czasem
Co do Szusz bo często o niej mowa to oglądałam produkcje z tego roku, kilka z poprzednich i to co mnie w nich nieco dziwi w porównaniu do innych to po prostu brak kreatywności w montażu etc.Rozumiem, że zmontowanie czy nagrywanie trwa kilka godzin ale u innych widać progres, fajnie to wygląda i jakaś muzyczka w tle.Filmy urozmaicone np u Doncellity czy K.Baszak a Szusz nagrywając ciagle mowi, coś je, zadnego napisu, głosu w tle,przejscia, muzyki, rzutu na coś, no ale ok może nie każdy musi umieć to robić.Swoje widziki ma.
Ps. koczek przedni, jak dla mnie fryzura jednak za bardzo przylizana..
Kasiania22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 13:30   #2594
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Och, Myszki! Jak to jest, że gdy ma labę to was nie ma? A jak nie mam czasu, to pędzicie ze stronami jak szalone ; <

Idę czytać priwa o Fifi. Może skumam o co się tu kłóciłyście
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 13:34   #2595
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cześć!
Nie było mnie tu jakiś czas, tylko Was podczytywałam, ale mam teraz trochę więcej czasu, więc witam ponownie.
Przyznam Wam, że z niemałą ciekawością śledzę poczynania Bogu i coraz częściej robię wielkie oczy. Dla tych, którym jej mało, polecam odnalezienie ją na nk, koleżanka ostatnio mi podesłała tą perełkę, podpisy pod zdjęciami, których ma miliony, to niekończąca się studnia rozrywki.
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:11   #2596
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
NO W KOŃCU!
Jutub się wziął za filmiki.
Masz tagi w opisie filmiku- filmik do usunięcia
Mówisz żeby lajkować, subować jeżeli się podoba- filmik do usunięcia (TAK, irytuje mnie to mocno, przynaje sie ze lajkuje wtedy gdy ktoś o to NIE prosi)
Masz mylny tytuł- filmik do usunięcia (i dobrze!)

szkoda tylko, że nie dostaje się żadnego ostrzeżenia, tylko tak o. Ale trudno. Przypominanie o subach i łapkach w górę irytuje mnie mocno. Mylne tytuły które mają być chwytliwe i zapewniać wejścia- jeszcze bardziej. Temu nie klikałam w dziewczynę z kwiatkiem. Dobrze, że się robi z tym porządek. Jutub dla wielu, wielu osób stał się pracą, więc niech to będzie praca w pewnym sensie uczciwa.
Z tym mylnym tytułem to będzie ciekawe, bo zauważyłam, że coraz więcej youtuberów tak robi. A to trochę takie oszukiwanie widzów jednak :/
Dziewczynę z kwiatkiem też próbowałam oglądać, bo często się zachwycacie, ale weszłam na kanał i po tytułach nie mogłam nic wybrać. Włączyłam jakieś 2 filmy, ale to w ogóle nie było to, czego się spodziewałam.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Kierunek zdrowie - Mięsożerni goście na wegańskiej kolacji: https://youtu.be/sR4R5gRShxI
Chyba nie było. Trochę dziwna sprawa z tym nagrywaniem jedzących gości, nie chciałabym tak. Chociaż w sumie za możliwość zjedzenia tego wszystkiego to mogłabym się zgodzić ale tak naprawdę to wydaje mi się, że przesadziła z ilością jak na jedną kolację.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Mayathebee - Wegańskie Zakupy Kosmetyczne z Czech- DM : https://youtu.be/7_DnK0TkIns
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:22   #2597
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Z tym mylnym tytułem to będzie ciekawe, bo zauważyłam, że coraz więcej youtuberów tak robi. A to trochę takie oszukiwanie widzów jednak :/
Dziewczynę z kwiatkiem też próbowałam oglądać, bo często się zachwycacie, ale weszłam na kanał i po tytułach nie mogłam nic wybrać. Włączyłam jakieś 2 filmy, ale to w ogóle nie było to, czego się spodziewałam.
Mam to samo z kwiatkową. Próbowałam, tytuły kusiły a treść nie podchodziła. Najczęściej, co kliknęłam jakiś fragment to akurat śpiewała A do tego mówi strasznie niewyraźnie. Nie próbuję już jej oglądać. Nie dla mnie jej twórczość. Nie rozumiem zachwytów.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:26   #2598
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Mam to samo z kwiatkową. Próbowałam, tytuły kusiły a treść nie podchodziła. Najczęściej, co kliknęłam jakiś fragment to akurat śpiewała A do tego mówi strasznie niewyraźnie. Nie próbuję już jej oglądać. Nie dla mnie jej twórczość. Nie rozumiem zachwytów.
Jeśli wejdzie w życie to kasowanie filmów o złym tytule to ja może jeszcze zrobię do niej podejście. Chociaż bardzo przypomina mi Panią Profesor, z którą miałam zajęcia - identyczna wada wymowy, identyczny głos i tonacja i te wymawianie r. No za bardzo przypomina
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:31   #2599
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Jeśli wejdzie w życie to kasowanie filmów o złym tytule to ja może jeszcze zrobię do niej podejście. Chociaż bardzo przypomina mi Panią Profesor, z którą miałam zajęcia - identyczna wada wymowy, identyczny głos i tonacja i te wymawianie r. No za bardzo przypomina
Jeśli wejdzie w życie to jej kanał chyba cały zniknie za notoryczne tytuły niezwiązane z treścią. W każdym razie wszystkie filmiki jej usuną.
Jak w ogóle miałoby to się odbywać? Poprzez "zgłoś filmik" i wtedy do centrali w Polsce czy zagramanicą leci taki donos? Ciekawa kwestia.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-08-01 o 14:34
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 14:33   #2600
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Jeśli wejdzie w życie to jej kanał chyba cały zniknie za notoryczne tytuły niezwiązane z treścią. W każdym razie wszystkie filmiki jej usuną.
Ogóle jak miałoby to się odbywać? Poprzez "zgłoś filmik" i wtedy do centrali w Polsce czy zagramanicą leci taki donos? Ciekawa kwestia.
coś w tym stylu w jakimś stopniu juz chyba funkcjonuje. Np. jak jakis youtuber uzyje w tytule/tagach ksywke drugiego youtubera to ten drugi moze zgłosic film do usuniecia, tak mi cos swita.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:36   #2601
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Munka, śmigam dziś lub jutro kupić ten podkład Bell, który polecasz na blogu. Jak się nie sprawdzi to cię nie lubię
Ma mi zastąpić koreański bb krem, który jest dla mnie za jasny i za słabo kryje. Chcę nieco lepszego krycia przy wciąż naturalnym, lekkim efekcie.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:40   #2602
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Mam to samo z kwiatkową. Próbowałam, tytuły kusiły a treść nie podchodziła. Najczęściej, co kliknęłam jakiś fragment to akurat śpiewała A do tego mówi strasznie niewyraźnie. Nie próbuję już jej oglądać. Nie dla mnie jej twórczość. Nie rozumiem zachwytów.
Ja też nie, dla mnie to taka komendantka harcerzy albo pani z oazy.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:54   #2603
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Swierklaniec
Tyle szkolnych wycieczek do Świerklańca <3 wspomnień czar!

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Munka, śmigam dziś lub jutro kupić ten podkład Bell, który polecasz na blogu. Jak się nie sprawdzi to cię nie lubię
Ma mi zastąpić koreański bb krem, który jest dla mnie za jasny i za słabo kryje. Chcę nieco lepszego krycia przy wciąż naturalnym, lekkim efekcie.

Trochę sie boję teraz

Lepiej bym go nie opisała, więc powinień Ci podpasować, ale pamiętaj, że wszystko zależy od rodzaju cery, kremu pod nim i tego, czym nakładasz produkt


---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
W czasach, w których od podstawówki wszyscy mają jeden obcy język, a od gimnazjum przez 6 czy 7 lat dwa, to trochę siara nie być w stanie się dogadać przy takich błahostkach. :P UUUUPS.
-jamajtka, wykształcona, ale bez studiuw

Ciekawe, czy się pultała. to takie śmieszne, jak ktoś #zagranico próbuje dogadać się tylko i wyłącznie w swoim ojczystym języku i się pulta, że go nie rozumieją.
Nie wyobrażam sobie - jak w dzisiejszych czasach ludzie funkcjonują bez znajomości chociaż podstaw angielskiego. Jak dostają dyplomy do rąk, mają dobrą pracę. Nie kumawszy - ale już wiemy, że Bogusia potrafi angielski i chodzi n a kursy, więc nie ma o czym mówić.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
BTW nie uwierze, ze w Niemczech nie mówią po angielsku w restauracjach/hotelach xD no plis
Ja jestem trochę zdziwiona, bo wychodzi na to, ze w wielu praskich hostelach i hotelach na średnim poziomie nie można za bardzo doagdać się po angielsku - acz wiem, że Czesi uczą się niemieckiego jako tego języka obcego podstawowego.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Myślę, że masz trochę racji, ale czy chciała, czy miała ku temu jakieś medyczne przesłanki, to ostatecznie jej wybór. Może napisała o tym w końcu, żeby przestali jej wmawiać, że będzie kiedyś dobrą matką? Nie wiem, ale to wredne, że tak to ludzie oceniają.
Zgadzam się

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość

Kucharka szlachty... normalnie nie wierzę...
No cała ja przeca


---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Czy jest na sali Munka i Jajajamajka? I think she's back
<3 wywyższam się, bo jestem wysoka! <3

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
o, też tam jestem - jako stara baba
Staro Babo zy wsi - kto ma wiedzieć, ten wie ciekawe kto pamięta

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Jaka ona jest piękna cud kobieta

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Nie mogę oglądać Maxineczki Mam teraz zachciankę na zestaw do hybryd. Dodatkowo paznokcie Munki (bo chyba masz hybrydy ) są argumentem ZA Może wreszcie miałabym ładne paznokcie na obydwu dloniach, nie tylko na lewej xD

lumia 535 tapatalk
Pięknoto Ty - mam akryl na pazureksach

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
a co do Saruni to w nocy widziałam na tym insta co tam pisali ludzie... Rozumiem, że można nie chcieć dzieci (ja też nie chce) ale ... niepotrzebnie pisała o jakimś tam zabiegu i pewnie teraz wiekszość 'matek' będzie ją atakować co jakiś czas :P
Problem nie tkwi w tym, że ona pisze o tym zabiegu, a w tych nawiedzonych mamach niestety - to one powinny się ogarnąć, a nie Sarunia poprzez milczenie
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 14:58   #2604
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
[[Staro Babo zy wsi - kto ma wiedzieć, ten wie ciekawe kto pamięta

[:

Ja <3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 15:07   #2605
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy ktokolwiek ma ochotę odpowiedzieć, ale: Czy dziewczyny, które nie chcą mieć dzieci, po prostu stosują ciągle antykoncepcję? A może też decydują się na podwiązanie jajników? Odkąd współżyję, nie zdarzył mi się ani jeden niezabezpieczony raz (a juz swoje lata mam ) i tak się zastanawiam... Jeśli ktoś na 100% nigdy nie chce się rozmnożyć, to czy nie meczy go ciągłe myślenie o antykoncepcji?
Bardzo mnie męczy - BARDZO - ale boję się zwyczajnie takiego zabiegu. Tak jest w moim przypadku. Na obecną chwilę jestem pewna na więcej niż 100%, że nie mogłabym mieć dzieci, bo nie jestem na to gotowa emocjonalnie i koniec. Może kiedyś - nie wiem, ale zabiegu nie wykonałabym głównie dlatego, że boję się takiej ingerencji w organizm, a nie dlatego, że boję się, iż będę żałowała.

Co do wypowiedzi o tym, że lekarze nie robią problemów nigdy - hmm, nie byłabym taka pewna. Jasne - w prywatnych klinikach na tym zarabiają, więc pewnie nie robią z reguły, acz w przypadku podwiązywania jajowodów, aborcji z powodów dopuszczalnych prawnie czy nawet przepisywania antykoncepcji hormonalnej - sumienie lekarzy jest ważniejsze niż wybór kobiety. Znamy chyba wszystkie takie przypadki (wiele z nich zakończonych tragicznie dla tych kobiet) - więc podejrzewam, że może być różnie.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Ja <3


Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-08-01 o 15:08
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 15:18   #2606
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Koczek niewiele większy od jej oka. Taka objętość.

Ja taki koczek robię do spania/krzątania się po domu, nie wyszłabym tak na ulicę :<
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 15:19   #2607
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Jeśli wejdzie w życie to jej kanał chyba cały zniknie za notoryczne tytuły niezwiązane z treścią. W każdym razie wszystkie filmiki jej usuną.
Jak w ogóle miałoby to się odbywać? Poprzez "zgłoś filmik" i wtedy do centrali w Polsce czy zagramanicą leci taki donos? Ciekawa kwestia.
Prawo nie działa wstecz (nie wiem jak to )
Przypomniało mi się kto ostatnio dodał tytuł z takim "chwytliwym" niepasującym tytułem. Dobrze, że to tylko podtytuł i jest właściwy, ale jak dla mnie i tak na nie.
Melevis - Zakupy kosmetyczne - jak pachnie szarlotka u sąsiada: https://youtu.be/lKTEoOnhQyA
kapsułki do kąpieli o zapachu jabłka i cynamonu pachną szarlotką, ale na tyle delikatnie, jakby był to zapach szarlotki u sąsiada...
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 15:30   #2608
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Prawo nie działa wstecz (nie wiem jak to )
Przypomniało mi się kto ostatnio dodał tytuł z takim "chwytliwym" niepasującym tytułem. Dobrze, że to tylko podtytuł i jest właściwy, ale jak dla mnie i tak na nie.
Melevis - Zakupy kosmetyczne - jak pachnie szarlotka u sąsiada: https://youtu.be/lKTEoOnhQyA
kapsułki do kąpieli o zapachu jabłka i cynamonu pachną szarlotką, ale na tyle delikatnie, jakby był to zapach szarlotki u sąsiada...
Aż wyszukałam ten fragment, bo pomyślałam, że to będzie ciężko głupie, no i było. Ona w ogóle jest dla mnie niestrawna, sztuczna i umyślnie mimozowata.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 16:06   #2609
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Ja <3
I ja Jajkowa z forum wizarz pewnie też pamięta.
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-01, 16:09   #2610
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIX

Nie wiem czy było, ale:



Warga i Mishon, ciary
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 18:24:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.