Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-14, 17:36   #2611
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Osoba, która to robi musi być baaardzo ograniczona, skoro nie potrafi się samodzielnie wypowiedzieć na temat programu telewizyjnego
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 18:08   #2612
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

dziewczyny jak znaleźć ten wątek na KAFE? ( sorrki , że może pytam o coś oczywistego ale po tygodniu zap... w pracy plus dzisiejszym serio mam zamiast głowy trociniak..... )
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 18:13   #2613
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Osoba, która to robi musi być baaardzo ograniczona, skoro nie potrafi się samodzielnie wypowiedzieć na temat programu telewizyjnego
Kafe nie jest raczej znane jako forum najwyzszych lotow . Moj wpis tez tam chyba jest, cos znajomego wpadlo mi w oko
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 18:44   #2614
seroxatomanka
Raczkowanie
 
Avatar seroxatomanka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 395
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Skoro wklejaja nasze wypowiedzi-wkleje i ja cos z kafeterii cyt:
"Z poprzedniego forum:
"Ja osobiscie znam Bandziorka, Maćka, Bogdana, Anie bogdana i musze powiedziec ze to jest sam margines społeczny. Bandziorek też ma rente, siedział za znęcanie sie nad matka i zaciagniete kredyty. Rente ma bo jest uposledzony psychicznie. Maciek to taka c***a ze do kazdego sie rzuca ze potem dziwi sie ze w******* dostaje. Bogdan to typowy zul alkoholowy, menel spoleczny tak samo jak ta jego ania alkoholiczka."
Napisze Wam coś o Andrzeju bo go znam-otóż nie jest On żadnym alkoholikiem!!! wygląda na zniszczonego ponieważ dużo pracował w polu,na dachach z ojcem w pełnym słońcu.
Andrzej był kiedyś żonaty,ma dwóch synów w wieku 14 i 11 lat,prowadził też z ojcem bar/dyskotekę na której pewnego razu został b.dotkliwie pobity-ledwo go uratowali. To po tym pobiciu stał się taki hmmm ciapowaty,on ma lekki niedowład prawej ręki(co widać zresztą na filmach). I to nie jest tak,ze on nie ma żadnego dochodu jak to Stasiek raczy przedstawiać -otóż ma rentę. Pomaga ojcu w budowach. A była żona Andrzeja bzykała się po kątach ich dyskoteki,Andrzej się z nią rozwiódł. Płaci na chłopców alimenty. Stasiek to taki oślizgły typ zboka-żadnej babie nie przepuści. Stary cwaniak i oszust-dorobił sie na złodziejstwie,handlu alko i papierosami a przede wszystkim na ludzkiej krzywdzie. "
__________________
W moim niebie mam tony niebianskości!!
seroxatomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 19:38   #2615
Katarinka0307
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka0307
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle
Wiadomości: 127
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

w sumie wiele by sie mogło zgadzac

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

http://f.kafeteria.pl/temat/f1/chlop...-p_6115057/194
to chyba ten wątek
Katarinka0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 19:38   #2616
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Uff dotarłam do koca i faktycznie są tam nasze wpisy, mój nawet. O co cho??
To ten temat:
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/chlop...-p_6115057/185
O panu Stasiu na fejsie też komentowali ludzie, że się na ludzkiej krzywdzie i przekrętach dorobił - ale ile z tego prawdy a ile Januszowej zawiści?
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 19:50   #2617
Katarinka0307
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka0307
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle
Wiadomości: 127
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

podkradniete z tamtego forum
Cytat:
gość dziś [11:37]
Sławek, jeden ze strażaków już się ożenił z tą pulchną blondyną z dzieckiem. Fajnie, że mu się udało, oby bratu tez się powiodło
Katarinka0307 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 20:47   #2618
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Też kradnę to:
''Ktoś tu kiedyś strzelił bujdę że Jaruś jest ze związku kazirodczego Anielki z jej nie żyjącym już bratem.To zwykła ściema !!! Ojciec Jarka żyje i ma na imię Ryszard.Jarek od skończenia szkoły nie kontaktuje się z nim bo się zawiedziony czuje. Anielka własnymi ustami nam opowiada jak ją zbajerował na łące, następnie zaprosił do domu i zmajstrował Jarka! A Jarek niewdzięcznik stwierdził że takiego ojca z matką jakich ma , co mu nic nie dali to by chętnie do studni wrzucił ! LOVE STORY tylko troszkę inaczej, po Polsku ! ''
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 01:05   #2619
ZielonaKrowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 13
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Hejka wszystkim

Zauważyłam, że dość często poruszany jest temat Jarusia i matki patologicznej... Tak sobie pomyślałam, że może warto by było przewertować stare odcinki i wyłapać najciekawsze info? Chyba się za to wezmę
ZielonaKrowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 16:28   #2620
vita675
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

sama jestem szczupla, ale nie lubie ja o zonie czy dziewczynie strazaka pisze pulchna czy gruba. uwazam, ze poznal naprawde fajne dziewczyne.
vita675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 16:43   #2621
Katarinka0307
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka0307
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle
Wiadomości: 127
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

ciagle mam wrazenie że ona jest od Bogadana, kiedys był wątek ze poznali sie z Bogdanem i ona nie wiedziała ,że on jest z chlopaków do wzicia.. mówiła że są z dwóch innych swiatów on budowlaniec ona księgowa ,że niby o czym będą rozmawiać,dziewczyny sprostujcie mi to ,to ta sama osoba co teraz spotyka się ze Sławkiem?
Katarinka0307 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 17:03   #2622
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ona o Sławku to mówiła, że budowlaniec i inne światy. Zaczepił ją chyba na ulicy, potem ich drogi się rozeszły, a gdy zobaczyła go w tv, to jednak miłość i ślub

Ponawiam pytanie: czy ktoś wie czy Supermario jest na Fb?
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 17:26   #2623
Paris2926
Raczkowanie
 
Avatar Paris2926
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 297
Dokument "Chłopaki do wzięcia"

a ja zrozumialam ze ona spotykala sie przez krotki okres z bogdanem ale on nie chcial sie angazowac odstraszylo go najwyrazniej to ze ona ma dziecko, no i pozniej napisala so Slawka i tak sa ze soba
Paris2926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 17:38   #2624
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Paris2926 Pokaż wiadomość
a ja zrozumialam ze ona spotykala sie przez krotki okres z bogdanem ale on nie chcial sie angazowac odstraszylo go najwyrazniej to ze ona ma dziecko, no i pozniej napisala so Slawka i tak sa ze soba
nieee chyba nie
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 17:46   #2625
Paris2926
Raczkowanie
 
Avatar Paris2926
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 297
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

najwazniejsze ze slawek sie ożenil i sa szczesliwi, ja to bym chciala wiedziec co slychac u Tygryska
Paris2926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 17:57   #2626
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

"Te z wizażu niby mile a o skopiowanie tak się pluja jakby im kto ojca harmonia zabił. Jedna inteligentna osoba zrozumiała o co chodziło z wklejaniem"
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 18:44   #2627
przemek511
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 14
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Na tej kafeterii to jakiś kompletny śmietnik, dno totalne które ciężko czytać :| .

"kapsel będzie w NY funty zarabiał"? Hahaha nie śmieszne...
przemek511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 20:05   #2628
Katarinka0307
Raczkowanie
 
Avatar Katarinka0307
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kedzierzyn-Koźle
Wiadomości: 127
Dot.: Dokument &quot;Chłopaki do wzięcia&quot;

Cytat:
Napisane przez Paris2926 Pokaż wiadomość
a ja zrozumialam ze ona spotykala sie przez krotki okres z bogdanem ale on nie chcial sie angazowac odstraszylo go najwyrazniej to ze ona ma dziecko, no i pozniej napisala so Slawka i tak sa ze soba
ludzie no ja tez tak zrozumiałam..

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
gość dziś [19:57]
Madre i kulturalne wizazanki kopiują stąd posty, skandal!
Cytat:
gość dziś [20:24]
Skarfejs wklej również ten wpis że jesteś dno. Krytykujesz że ktoś wkleja z innego forum a tamte dziewczyny robią to samo. Nie masz odwagi tam ich zjechać od najgorszych?
ciekawe co im zrobiłysmy
Katarinka0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 21:01   #2629
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Dokument &quot;Chłopaki do wzięcia&quot;

Cytat:
Napisane przez Katarinka0307 Pokaż wiadomość

ciekawe co im zrobiłysmy
Prawda zabolała

A, że zostałam wywołana do tablicy...
Daruj sobie wycieczki personalne.
Dziewczyny tutaj wklejają informacje na temat życia pozaprogramowego bohaterów, a nie teksty wydedukowane na podstawie obejrzanego odcinka. Dlatego nie mam zamiaru, jak to ujęłaś, zjechać ich od najgorszych. Ale rozumiem, że to dla ciebie zbyt trudne

Nawet jeśli te wklejone wpisy miały zagłuszyć jazgot wybranek kapsla, to czy tak trudno było napisać coś od siebie? Nie dyskutujesz na temat fizyki kwantowej, tylko programu telewizyjnego niskich lotów.
Ode mnie tyle. Nie produkuj się już, bo nie mam zamiaru wdawać się z tobą w pyskówkę.
Miłego wieczoru oraz więcej wyobraźni i inwencji twórczej życzę

I jeszcze słowo do kolejnego gościa: wizaż jest anomimowy nikt nie pisze pod własnym imieniem i nazwiskiem. Tu nie o anonimowość chodzi, a kulturę, zarówno osobistą jak i wypowiedzi
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."

Edytowane przez Skarfejs
Czas edycji: 2015-11-15 o 21:03
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 21:37   #2630
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Witam po ponad półrocznej przerwie w oglądaniu chłopaków. Zaczynam nadrabiać zaległości.

Ale na nadrabianie wątku przyjdzie jeszcze czas, bo widzę, że sporo się tego nazbierało...


Odcinek 76 – wychodzi prawdziwa twarz Anieli, która zauroczona Januszem zapomina o synu (egoiście i samolubie swoją drogą). Ja rozumiem, że ma prawo do szczęścia i własnego życia, ale żeby nawet świąt z synem nie spędzać? Jaruś też niezłe ziółko – wydzwania do Janusza i nastawia go przeciwko Anieli, nieładnie. Chyba po niczyjej stronie jestem w tym konflikcie. No i jeszcze ten tekst Anieli, że wymelduje Jarka…

Odcinek 77 – Nowy bohater Kamil i jego włosy hahaha. Powypadały od podrobionego żelu do włosów? :P To w ogóle możliwe? :P I jeszcze stawia tę resztkę włosów na grubą warstwę żelu, dżizas… ;P I te jego dzióbki do laptopa. ;P

Aniela coraz bardziej traci w moich oczach. Zachowuje się jak wyrodna matka i traktuje Jarka jak bękarta.

Odcinek 78 – w sumie nic ciekawego

Odcinek 79 – no i oświadczył się Rysio… Szczęścia im życzę – wyglądają na szczęśliwych i zakochanych w sobie.
Jak oglądam zwiastun, to pszczelarz bardzo mi przypomina wyglądem tego z pierwszego sezonu od zupek chińskich „No może kiedyś będzie ta kucharka”.

Odcinek 80 – Powrót Alexa vel. Alexandry… Aż z ciekawości weszłam na jej/jego fejsa… https://www.facebook.com/AlexMusicBand
Wejdźcie też na tę stronę: https://www.facebook.com/Maciej-Kozl...6826423402813/ i na tę podlinkowaną sandrashemale Jak widać nie jest 100% kobietą… ;/
O którym chłopaku mówiła ta Iwona? O Bogdanie? Jeśli z niej zrezygnował, to jest głupi, bo w porządku dziewczyna.
Anieli i Januszowi życzę szczęścia – on widać jest taki normalny i w porządku.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 21:53   #2631
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Anieli i Januszowi życzę szczęścia – on widać jest taki normalny i w porządku.
Ojj chyba nie jest taki w porządku, bo wbił Anielce nóż w serce i ją "zdemorizował". Taki mały spojlerek :P

Co do Alexa, to pewnie ono całkiem dobrą kasę trzepie ( to wręcz idealne określenie) na tym, że nie do końca jest kobietą
Gdyby pozbyło się narzędzia pracy to co ono by mogło w życiu robić? Chyba tylko błaźnić się w telewizji, bo w dzisiejszych czasach głupota i dziwactwo dobrze się sprzedaje.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 06:27   #2632
andrzej2525
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 277
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Głupota,dziwactwo i wazelina.
andrzej2525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 07:37   #2633
yennefer007
Przyczajenie
 
Avatar yennefer007
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 21
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Katarinka0307 Pokaż wiadomość
ciagle mam wrazenie że ona jest od Bogadana, kiedys był wątek ze poznali sie z Bogdanem i ona nie wiedziała ,że on jest z chlopaków do wzicia.. mówiła że są z dwóch innych swiatów on budowlaniec ona księgowa ,że niby o czym będą rozmawiać,dziewczyny sprostujcie mi to ,to ta sama osoba co teraz spotyka się ze Sławkiem?

Oni rzeczywiście sugestywnie, pomiędzy wypowiedziami tej dziewczyny pokazywali Bogdana, więc mogło to tak wyglądać, ale naprawdę chodziło o Sławka.
yennefer007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 07:55   #2634
Paris2926
Raczkowanie
 
Avatar Paris2926
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 297
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez yennefer007 Pokaż wiadomość
Oni rzeczywiście sugestywnie, pomiędzy wypowiedziami tej dziewczyny pokazywali Bogdana, więc mogło to tak wyglądać, ale naprawdę chodziło o Sławka.

ale Bogdan sam mowil ze sie spotykal z dziewczyna co ma dziecko ale nic z tego nie wyszlo ze to srednia polka itp, ja ogladalam odcinek ze zrozumieniem i nadal twierdze i uwazam ze z Bogdanem sie spotkala pare razy
Paris2926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:19   #2635
yennefer007
Przyczajenie
 
Avatar yennefer007
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 21
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Proponuję, obejrzyj jeszcze raz ten odcinek. Telewizja tak ma, że podają wycięte wypowiedzi. Czasem do siebie pasują... A kobiet, które same wychowują dziecko jest na pęczki...
yennefer007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:34   #2636
Paris2926
Raczkowanie
 
Avatar Paris2926
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 297
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

no mozliwe musialabym jeszcze raz obejzec
Paris2926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:24   #2637
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Tak Iwona.najpierw spotkala sie z Bogdanem vel żabka.stwierdzili ze zostana przyjaciolmi i pozniej zaczela spotykac sie ze Slawkiem.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:42   #2638
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Paris2926 Pokaż wiadomość
ale Bogdan sam mowil ze sie spotykal z dziewczyna co ma dziecko ale nic z tego nie wyszlo ze to srednia polka itp, ja ogladalam odcinek ze zrozumieniem i nadal twierdze i uwazam ze z Bogdanem sie spotkala pare razy
Jak takie dziewczyny jak Iwona dla Bogdana to srednia polka, to jakie naleza do wysokiej?
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:44   #2639
martalady83
Raczkowanie
 
Avatar martalady83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Malmö
Wiadomości: 400
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Obejrzalam wlasnie odc. 85. Trzymam kciuki za Jarka, prosty chlopak, ale szczery i widac, ze chce sobie ulozyc zycie. Chociaz jakby moj facet wyznawal mi milosc slowami "kocham cie, tego i tesknie tego" to bym padla. Ale to Jarus
Supermario tez kibicuje. Sama jestem matka, i pojac nie moge, jak ktos moze swoje dziecko zostawic i nie chciec odwiedzac, widziec na oczy. Ja rozumiem, ze moze z facetem sie nie ulozyc, roznie bywa, ale dziecko porzucic?
martalady83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 14:06   #2640
Haneczka
Raczkowanie
 
Avatar Haneczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 146
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Mnie tam nie na miejscu wydało się pytanie o wystrój u Radka. Gość ma czysto, że niejedna kobitka by się mogła uczyć, a o gustach się nie dyskutuje. Supermario też ma wybłyszczone w domu i obejściu- doskonały przykład na to, że nie trzeba mieć góry kasy by było schludnie nawet na wsi. Podoba mi się jego pomysł na komiks- dowód na to, że kontaktu z dzieckiem nie zastąpią żadne techniczne nowinki ani pieniądze.
W ogóle tak Radek jak i SprMario to pozytywne typy ( pomimo swoich wad) w przeciwieństwie do np. żałosnego Kampia, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej głupoty.
Haneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.