Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 20:40   #2641
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy "dziewczyna z YT" to nie przypadkiem Louna Maroun? ona właśnie mnie zainspirowała to pofarbowania na czerwono mam taki sam kolor jak jej w filmiku z majicontrastem szczególnie na czubku glowy
Rany, światło strasznie dużo zmienia i nie wiem czy bym po tym Twoim zdjęciu powiedziała, że to taki sam kolor.
A w ogóle to powinnyśmy wszystkie stanąć obok siebie i wtedy zrobić fotę, to by było widać, która ma jaki kolor i po jakiej farbie.

Ja się tej pianki doczekać nie mogę, dzisiaj olejowanie znowu, a jutro rano nałożę piankę. Ile ją trzymać? W instrukcji jest napisane 15-20 minut, ale uznałam, że nie powinnam schodzić poniżej godziny.

Kamulla, koniecznie dawaj znać jak po Oysterze, bo nie wiem czy brać jego czy Scandic Line.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:19   #2642
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No właśnie widać różnicę.. kurcze chyba tego majicontrasta kupie nawet jeśli kosztuje 10 euro..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:23   #2643
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dobra, jestem po. w sumie nie mogę się wypowiedzieć jak kolor, bo w świetle nic nie widać
wstawiam 2 zdjęcia tej masakry, którą miałam na włosach... w sumie nie były aż tak brązowe, jak na zdjęciu, no ale straszne -.- +1 z przed chwilą, z lampą błyskową, więc wydaje mi się, że dlatego wyszły bardziej takie hm... różowawe? jutro po południu wstawię w świetle dziennym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bok.jpg (38,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrostyy.jpg (46,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rouge.jpg (90,3 KB, 36 załadowań)
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:27   #2644
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Kamulla Pokaż wiadomość
dobra, jestem po. w sumie nie mogę się wypowiedzieć jak kolor, bo w świetle nic nie widać
wstawiam 2 zdjęcia tej masakry, którą miałam na włosach... w sumie nie były aż tak brązowe, jak na zdjęciu, no ale straszne -.- +1 z przed chwilą, z lampą błyskową, więc wydaje mi się, że dlatego wyszły bardziej takie hm... różowawe? jutro po południu wstawię w świetle dziennym
bardzo ładnie wyszło..
A ja znalazłam farbę l'oreal hi color 3 sztuki taniej niż 2 sztuki majicontrasta
http://www.amazon.de/LOreal-Excel-Hi...PI/ref=lh_ni_t
może się skuszę
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:35   #2645
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

o, znowu coś nowego : D
nie wiem, czy fajnie, chyba mam załamkę, jeśli chodzi o czerwien -.- bo wydaje mi się, że nigdy nie osiągnę tego cholernego efektu :< chyba przerzucę się na brąz albo czerń -.-
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:40   #2646
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Kamulla Pokaż wiadomość
dobra, jestem po. w sumie nie mogę się wypowiedzieć jak kolor, bo w świetle nic nie widać
wstawiam 2 zdjęcia tej masakry, którą miałam na włosach... w sumie nie były aż tak brązowe, jak na zdjęciu, no ale straszne -.- +1 z przed chwilą, z lampą błyskową, więc wydaje mi się, że dlatego wyszły bardziej takie hm... różowawe? jutro po południu wstawię w świetle dziennym
Zastanawiam się czy to tylko kwestia światła, czy włosy są u góry jaśniejsze i jaskrawsze niż u dołu?
Czekam na zdjęcia za dnia.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 21:45   #2647
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ojj a ta operacja to coś poważnego..?? szybkiego powrotu do "sprawności" życzę
dzięki
mam zespół cieśni nadgarstka, miałam robione tym razem lewą rękę, ot taki ze mnie ewenement medyczny za 2-3tyg powinnam już sama móc umyć sobie głowę

Kamulla, dość różowo, ale może to wina światła, ja w takim sztucznym jak w toaletach czy przebieralniach też bardziej podchodzę pod porzeczkę, chociaż teraz jak się trochę wymywa to jest już mniej tak
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 22:08   #2648
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Kamulla Pokaż wiadomość
o, znowu coś nowego : D
nie wiem, czy fajnie, chyba mam załamkę, jeśli chodzi o czerwien -.- bo wydaje mi się, że nigdy nie osiągnę tego cholernego efektu :< chyba przerzucę się na brąz albo czerń -.-
Ale Ty chcesz tę czerwień laski z YT (nigdy nie zapamiętam jak się nazywa...)? To może jednak spróbuj rozjaśnić nieco włosy, bo są dość ciemne, i wtedy Majicontrast/Alfaparf albo ew. Allwaves lub Scandic Line?
Nie ma chyba opcji, żeby nie wyszły wtedy dobrze, ja myślę, że problemy pojawiają się jak włosy wcześniej były koloryzowane i trudno przewidzieć zachowanie farby.
No a tak swoją drogą - czerń jest łatwa, bo zawsze wiesz jaki efekt osiągniesz, z brązami jest różnie, czasem też trzeba się namęczyć, żeby znaleźć odpowiednią farbę. Mnie tam nie przeszkadza, że moje włosy nie są dokładnie takie jakie sobie wymarzyłam, bo i tak i tak są czerwone i za☠☠☠iste. Poza tym co i rusz napotykam ostatnio w necie zdjęcia czerwonowłosych lasek i za każdym razem myślę "Wooow, jaki boski kolor" i jak się zastanowić to każdy jest inny. Wydaje mi się, że - przynajmniej u mnie - ta fiksacja na TĘ jasną czerwień jest bezsensowna trochę.

A, no i w ogóle chciałam powiedzieć, że jestem zadowolona z tego, co ostatnio robiłam z włosami (=2 kąpiele rozjaśniające + ten Scandic), bo włosy mam co prawda już dość różowe i wypłukane, ale wciąż są ładne Dość równo się też wypłukują, a nie oszczędzałam ich jeśli chodzi o mycie (pewnie gdybym myła je co 2 dni i po jeden raz, to jeszcze by dłużej były ok).

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

http://zac-fashion.com/my-hertsgard-henrik-adamsen jak mi się te włosy podobają.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-22 o 22:02
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 22:21   #2649
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
własnie zrobiłam sobie zestawienie i... wow sama nie wiedziałam, że jest taka różnica! polecam trzymać te półtorej godziny, haha
mi się za pierwszym razem udało trafić na przecene za 23,20
Oooo! No widać kolosalną różnicę, chociaż i tak ładnie ta farba złapała za pierwszym razem
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 22:47   #2650
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

dziewczyny, jako że przyszła wiosna trzeba sie zastanowić nad ochroną naszych kłaków przed słońcem (i chociażby wodą morską )
macie jakieś kosmetyki które pomagają wam utrzymać kolor? jak przeglądałam KWC znalazłam fajny spray Joanny, chroniący przed promieniowaniem UV etc., zaraz go wygrzebie :P

mam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...do-wlosow.html
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.


Edytowane przez michaalinaa
Czas edycji: 2012-03-22 o 22:48
michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 22:59   #2651
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

A to żeby się dorzucić do grupy pt. 'kolor zależy od światła', załączam dwa zdjęcia - pierwsze bez słońca, drugie w pełnym. A kolor i tak wygląda zupełnie inaczej, coś pośredniego

I mam pytanie z cyklu głupich: czy, jeśli dodam do odżywki nieco farby (omyłkowo kupiłam 2 x 100 ml zamiast 50 i mogę poeksperymentować) i potrzymam chwilę przed spłukaniem, to kolor się sympatycznie wytonuje czy nie zrobi to włosom kompletnie nic?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0181.jpg (154,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0178.jpg (181,3 KB, 21 załadowań)
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 05:08   #2652
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A to żeby się dorzucić do grupy pt. 'kolor zależy od światła', załączam dwa zdjęcia - pierwsze bez słońca, drugie w pełnym. A kolor i tak wygląda zupełnie inaczej, coś pośredniego

I mam pytanie z cyklu głupich: czy, jeśli dodam do odżywki nieco farby (omyłkowo kupiłam 2 x 100 ml zamiast 50 i mogę poeksperymentować) i potrzymam chwilę przed spłukaniem, to kolor się sympatycznie wytonuje czy nie zrobi to włosom kompletnie nic?
nic chyba nie zrobi ja też byłam taka "zdolna" i dałam farby troche do maseczki i trzymałam 30 minut... nic nie dało i potem stwierdziłam że lepiej jednak zainwestować z toner
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:17   #2653
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

No dobra, jestem po użyciu pianki.
Trzymałam ją na głowie ok. 1,5h.
Wrzucam zdjęcia przed (z dzisiaj rana) i po (z dzisiaj rana ).
Są bardzo wypłukane, bo dość mocno je dzisiaj myłam i nie oszczędzałam im prawie gorącej wody.

Z pianki zadowolona jestem średnio - wyszła dużo za ciemno niż oczekiwałabym po, bądź co bądź, "jasnej czerwieni", miałam nadzieję, że te moje wypłukane włosy chwyci na taką jasną, żywą czerwień, a tu... Na zdjęciach włosy wyglądają podobnie do tego, jakie były po Scandic Line, ale tamte były dużo bardziej, hmm, czerwone. Zdecydowanie bardziej rzucały się w oczy i były nieco jaśniejsze.
Z plusów to to, że dość łatwo ją rozprowadzić, jest dość wydajna (zużyłam całe opakowanie, ale sądzę, że 2/3 by zdecydowanie starczyły), łatwo zmyć plamy z niej ze skóry.

W ogóle na zdjęciach widać jak mam koszmarnie zniszczone końcówki (jakieś 4-5cm, wyżej już są włosy dość ładne) -.- Nie rozdwajają się, więc mam nadzieję, że uda mi się jakoś je przywrócić do dobrego stanu i nie będzie trzeba podcinać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (22,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (17,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (27,4 KB, 30 załadowań)
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:51   #2654
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
No dobra, jestem po użyciu pianki.
Trzymałam ją na głowie ok. 1,5h.
Wrzucam zdjęcia przed (z dzisiaj rana) i po (z dzisiaj rana ).
Są bardzo wypłukane, bo dość mocno je dzisiaj myłam i nie oszczędzałam im prawie gorącej wody.

Z pianki zadowolona jestem średnio - wyszła dużo za ciemno niż oczekiwałabym po, bądź co bądź, "jasnej czerwieni", miałam nadzieję, że te moje wypłukane włosy chwyci na taką jasną, żywą czerwień, a tu... Na zdjęciach włosy wyglądają podobnie do tego, jakie były po Scandic Line, ale tamte były dużo bardziej, hmm, czerwone. Zdecydowanie bardziej rzucały się w oczy i były nieco jaśniejsze.
Z plusów to to, że dość łatwo ją rozprowadzić, jest dość wydajna (zużyłam całe opakowanie, ale sądzę, że 2/3 by zdecydowanie starczyły), łatwo zmyć plamy z niej ze skóry.

W ogóle na zdjęciach widać jak mam koszmarnie zniszczone końcówki (jakieś 4-5cm, wyżej już są włosy dość ładne) -.- Nie rozdwajają się, więc mam nadzieję, że uda mi się jakoś je przywrócić do dobrego stanu i nie będzie trzeba podcinać.

No widać troszke ciemniejsze wyszły ale ładnie pozatym końcówki można ciutkę zciąć
a ja dodaje foty wyprostowanych włosów i spierdzielam do przedszkola po dziecko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg proooosteeeee.jpg (123,2 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg proste.jpg (128,2 KB, 36 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:58   #2655
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nie chcę ich podcinać.
Jutro, o ile dostanę, kupuję maść na sutki BD i będę pielęgnować, nie poddam się!
Świetnie wyglądasz na pierwszym zdjęciu.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:28   #2656
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Nie chcę ich podcinać.
Jutro, o ile dostanę, kupuję maść na sutki BD i będę pielęgnować, nie poddam się!
Świetnie wyglądasz na pierwszym zdjęciu.
No to jak nie chcesz podcinać to działaj z olejkami i maściami
Dziękuję za komplemencik.

Słuchaj jaka akcja.. teraz wracałam z przedszkola a tu idzie facet z żoną i do mnie taki tekst: " ma pani piękny kolor" to było bardzo miłe, szkoda że nie widziałaś miny jego żony
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:55   #2657
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
No dobra, jestem po użyciu pianki.
Trzymałam ją na głowie ok. 1,5h.
Wrzucam zdjęcia przed (z dzisiaj rana) i po (z dzisiaj rana ).
Są bardzo wypłukane, bo dość mocno je dzisiaj myłam i nie oszczędzałam im prawie gorącej wody.

Z pianki zadowolona jestem średnio - wyszła dużo za ciemno niż oczekiwałabym po, bądź co bądź, "jasnej czerwieni", miałam nadzieję, że te moje wypłukane włosy chwyci na taką jasną, żywą czerwień, a tu... Na zdjęciach włosy wyglądają podobnie do tego, jakie były po Scandic Line, ale tamte były dużo bardziej, hmm, czerwone. Zdecydowanie bardziej rzucały się w oczy i były nieco jaśniejsze.
Z plusów to to, że dość łatwo ją rozprowadzić, jest dość wydajna (zużyłam całe opakowanie, ale sądzę, że 2/3 by zdecydowanie starczyły), łatwo zmyć plamy z niej ze skóry.

W ogóle na zdjęciach widać jak mam koszmarnie zniszczone końcówki (jakieś 4-5cm, wyżej już są włosy dość ładne) -.- Nie rozdwajają się, więc mam nadzieję, że uda mi się jakoś je przywrócić do dobrego stanu i nie będzie trzeba podcinać.
a mi się bardzo podoba ten kolor ale wiem, że jaśniejszy chciałaś
ale w sumie dobry myk na wakację to jest... bo ja w czasie letnim nie farbuję włosow, bo dużo słońca+wody i kolor jest zaraz gorszy, chociaż to dla mnie meka, ale tez mysle, ze w tym roku nie wytrzymam bo mam o wiele dluzsze wlosy.

ech, wgl na twierdze, ze na krotkich wlosach kolor zawsze wychodzi ladniej...

SugarbabyLove ślicznie Ci! i wygląda, że ładnie na całości jest
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:00   #2658
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
No dobra, jestem po użyciu pianki.
Trzymałam ją na głowie ok. 1,5h.
Wrzucam zdjęcia przed (z dzisiaj rana) i po (z dzisiaj rana ).
Są bardzo wypłukane, bo dość mocno je dzisiaj myłam i nie oszczędzałam im prawie gorącej wody.

Z pianki zadowolona jestem średnio - wyszła dużo za ciemno niż oczekiwałabym po, bądź co bądź, "jasnej czerwieni", miałam nadzieję, że te moje wypłukane włosy chwyci na taką jasną, żywą czerwień, a tu... Na zdjęciach włosy wyglądają podobnie do tego, jakie były po Scandic Line, ale tamte były dużo bardziej, hmm, czerwone. Zdecydowanie bardziej rzucały się w oczy i były nieco jaśniejsze.
Z plusów to to, że dość łatwo ją rozprowadzić, jest dość wydajna (zużyłam całe opakowanie, ale sądzę, że 2/3 by zdecydowanie starczyły), łatwo zmyć plamy z niej ze skóry.

W ogóle na zdjęciach widać jak mam koszmarnie zniszczone końcówki (jakieś 4-5cm, wyżej już są włosy dość ładne) -.- Nie rozdwajają się, więc mam nadzieję, że uda mi się jakoś je przywrócić do dobrego stanu i nie będzie trzeba podcinać.
według mnie kolorek bardzo ładny tylko wydaje się trochę mało intensywny.
moje końcówki wyglądają fatalnie w przyszłym tygodniu idę do fryzjera w końcu je podciąć. i ogarnąć grzywkę, bo jest za długa
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:33   #2659
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
a mi się bardzo podoba ten kolor ale wiem, że jaśniejszy chciałaś
ale w sumie dobry myk na wakację to jest... bo ja w czasie letnim nie farbuję włosow, bo dużo słońca+wody i kolor jest zaraz gorszy, chociaż to dla mnie meka, ale tez mysle, ze w tym roku nie wytrzymam bo mam o wiele dluzsze wlosy.

ech, wgl na twierdze, ze na krotkich wlosach kolor zawsze wychodzi ladniej...

SugarbabyLove ślicznie Ci! i wygląda, że ładnie na całości jest

Dziękuję

No ja będę farbować też przez lato bo ja ogólnie na baseny nie chodzę a nad morzem się nie kąpię ze względu na to że nie umiem pływać więc na pewno nie zmyje koloru. co do słońca to zawsze mam parasol przeciwsłoneczny na plaże
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 14:17   #2660
Kamulla
Raczkowanie
 
Avatar Kamulla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

no dobra, wiec tak:
rano, gdy światło było zimne, moje włosy podchodzą pod róż, reakcja kumpla "ale żarówę sobie ☠☠☠łaś oO", ogółem są dość intensywne, czego niestety nie przedstawiają zdjęcia :< góra jest bardziej różowa, dół ciemniejszy, bo robiłam wszystko 9%, a nie 6 i 9. Wszystko zależy od światła, przez pół dnia narzekałam, że mam różowe włosy, teraz stwierdzam, że może jednak są czerwone? ;D

+ja teeeż chcę czerwień jaką ma laska z linka :<

1. normalne światło dzienne w pokoju
2. w zimnym świetle, góra włosów (czyli bardziej różowe)
3. w słońcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (48,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (43,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (75,6 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez Kamulla
Czas edycji: 2012-03-23 o 14:22
Kamulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:56   #2661
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja wolę coś takiego

enn nie farbuj już tyle... zrobiłaś z włosami to samo co ja jakiś czas temu i uwierz, ciężko będzie to naprawić, bo kolor zawsze będzie inaczej łapał na zniszczonej partii włosów... co do pianki WOW 1,5h? Pewnie dlatego tak ciemno wyszło.. ale mi się podobasz w takim kolorze i to chyba nawet bardziej

również jestem jedną z tych, której włosy w każdym świetle wyglądają inaczej... Postaram się to udokumentować, choć ostatnio miałam ochotę ☠☠☠nąć aparatem, bo na wyświetlaczu była piękna czerwień, a na kompie brąz ..wtf
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ahh.jpg (144,4 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-03-23 o 14:59
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:07   #2662
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
ja wolę coś takiego

enn nie farbuj już tyle... zrobiłaś z włosami to samo co ja jakiś czas temu i uwierz, ciężko będzie to naprawić, bo kolor zawsze będzie inaczej łapał na zniszczonej partii włosów... co do pianki WOW 1,5h? Pewnie dlatego tak ciemno wyszło.. ale mi się podobasz w takim kolorze i to chyba nawet bardziej

również jestem jedną z tych, której włosy w każdym świetle wyglądają inaczej... Postaram się to udokumentować, choć ostatnio miałam ochotę ☠☠☠nąć aparatem, bo na wyświetlaczu była piękna czerwień, a na kompie brąz ..wtf
Podejrzewam, że tragicznie nie będzie, bo w sierpniu włosy doprowadziłam do dużo gorszego stanu i pozbierały się dość szybko (i mówię tu o naprawdę świetnym stanie, a nie względnie dobrym), mimo kiepskiej pielęgnacji, tak więc sądzę, że jeśli wezmę się w garść i będę regularnie i intensywnie je pielęgnować powinno być zupełnie ok.
Poza tym wiesz - w przeciągu ostatniego miesiąca były dekoloryzowane 2 razy, farbowane 3 razy i robiłam im 3 kąpiele rozjaśniające - nie planuję ich już tak męczyć w najbliższym czasie.

Co do pianki - podejrzewam, że to mogło mieć znaczenie, ale wydawało mi się, że kolor nie powinien robić się ciemniejszy tylko co najwyżej intensywniejszy - użyty w piance barwnik nie ciemnieje chyba.
Ja też się sobie podobam w takim kolorze, chyba jest mi w nim bardziej do twarzy, sęk w tym, że wszyscy jednogłośnie twierdzą, że najlepiej jest mi w czarnych włosach Dlatego uznałam, że zaszaleję i chociaż kilka miesięcy ponoszę taką super oczodajną czerwień, żeby później wrócić do czegoś, co jest twarzowe. :P

Btw, co do zdjęcia z załącznika - teraz mam prawie identyczny kolor tylko jaśniejszy nieco (cóż, wierz słowom albo zdjęciom ).
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-03-23 o 15:09
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:08   #2663
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
ja wolę coś takiego

enn nie farbuj już tyle... zrobiłaś z włosami to samo co ja jakiś czas temu i uwierz, ciężko będzie to naprawić, bo kolor zawsze będzie inaczej łapał na zniszczonej partii włosów... co do pianki WOW 1,5h? Pewnie dlatego tak ciemno wyszło.. ale mi się podobasz w takim kolorze i to chyba nawet bardziej

również jestem jedną z tych, której włosy w każdym świetle wyglądają inaczej... Postaram się to udokumentować, choć ostatnio miałam ochotę ☠☠☠nąć aparatem, bo na wyświetlaczu była piękna czerwień, a na kompie brąz ..wtf
no na zdjęciu włoski ładne ale ja wolę jaśniejsze
Co do aparatu to brak mi słów .. u mnie tak samo to wygląda potem łaże od kuchni przez łazienke po pokój. Wkażdym pomieszczeniu włosy są inne.
Kmulla- właśnie u mnie to podobnie wygląda momentami różowo a czasem czerwono
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 20:20   #2664
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

mam taki punkt w jednym pokoju, jakieś niecałe 2 metry od okna, i kolor na zdjęciu wychodzi tam dokładnie taki sam jak w rzeczywistości
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 22:29   #2665
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

heheh uwielbiam nasz wątek
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 05:12   #2666
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
heheh uwielbiam nasz wątek
ja też

a ja się zastanawiam czy jest wątek o makijażu do czerwonych włosów.. co myślicie..?
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:03   #2667
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ja też

a ja się zastanawiam czy jest wątek o makijażu do czerwonych włosów.. co myślicie..?
kreska na oku i na okazje czerwona pomadka, a nawet bez jak ktoś lubi
smoky też jest zawsze dobry
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:36   #2668
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
kreska na oku i na okazje czerwona pomadka, a nawet bez jak ktoś lubi
smoky też jest zawsze dobry
Ja tam czerwonej pomadki używam prawie codziennie.
W sumie nic nie zmieniłam w makijażu odkąd przefarbowałam włosy, może tylko częściej używam zielonych cieni.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:12   #2669
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

wbrew pozorom wiele makijaży i kolorów do nas pasuje...najlepiej sprawdzać na sobie większy problem mam z ciuchami
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:18   #2670
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
wbrew pozorom wiele makijaży i kolorów do nas pasuje...najlepiej sprawdzać na sobie większy problem mam z ciuchami
Ja noszę przede wszystkim zielenie, czerń, szarości, czerwień, granat, srebrne spodnie/legginsy...
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.