Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 14:10   #2641
PaniNadzieja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 51
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Czyli włosy się pogorszyły, figura również, a styl został na tym samym poziomie bo jak sama napisałaś wtedy była inna moda i jak na tamte czasy wyglądała tak jak wygląda teraz na obecne. Czyli generalnie ma tendencję zniżkową, a jednak większość Youtuberek wygląda lepiej niż jak z czasów gdy zaczynały kręcić..


Z tego co kojarzę to cło naliczają od jakiejś tam kwoty. To może sprawdź sobie jaka ona jest i zamawiaj co najwyżej do niej? Zawsze to jakieś rozwiązanie
Nie przekręcaj moich słów. Chodziło mi o to, że nie ma co oceniać jej stylizacji sprzed kilka, to tak jak patrzec na swoje sprzed np 4 lat. Wiadomo, że się inaczej wyglądało. A jej styl nie jest taki zły elegancko rockowy, mnie się tylko nie podobają jej swetry i golfy, bo sama tego nie lubię nosić. A wiadomo, że gust każdy ma inny. Co do włosów, to jeśli ma ochotę to zapuszcza, co to kogo interesuje. Bo Wy wszystkie takie idealne jesteście
PaniNadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 14:25   #2642
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez PaniNadzieja Pokaż wiadomość
Nie przekręcaj moich słów. Chodziło mi o to, że nie ma co oceniać jej stylizacji sprzed kilka, to tak jak patrzec na swoje sprzed np 4 lat. Wiadomo, że się inaczej wyglądało. A jej styl nie jest taki zły elegancko rockowy, mnie się tylko nie podobają jej swetry i golfy, bo sama tego nie lubię nosić. A wiadomo, że gust każdy ma inny. Co do włosów, to jeśli ma ochotę to zapuszcza, co to kogo interesuje. Bo Wy wszystkie takie idealne jesteście
Ale właśnie stylizacji nikt nie oceniał mówiłyśmy generalnie o tym, że widać, że więcej czasu poświęcała na dbanie o siebie wtedy niż teraz..
Widać, że masz podobny światopogląd do Szusz . Napisałam, że teraz wygląda gorzej niż kiedyś. Po prostu wyraziłam swoje zdanie.
Czy my musimy być idealne żeby skomentować kogoś wygląd? (zwłaszcza w sposób: "w tym jej lepiej/ w tym jej gorzej")
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 14:32   #2643
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Któraś z dziewczyn podzieliła się komentarzem, który szusz usunęła. Co najśmieszniejsze, to był PRZYCHYLNY komentarz, żaden hejt czy krytyka (chociaż dla szusz to to samo). Fuck logic
U mnie było to coś w stylu, że może ma w otoczeniu kogoś, kto mógłby jej pomóc, bo są dziewczyny, które korzystają z pomocy innych przy montażu albo chwilowo robić mniej filmów no ale cóż Komentarze usuwa z prędkością światła, to fakt.
Pamiętam ją z początków jej przygody z Youtubem i wydaje mi się, że teraz to zupełnie inna osoba, taka... zmarnierowana? (to najlepsze słowo jakie przychodzi mi na określenie tego wszystkiego). Czasami tak, jakby kręciła te filmy z przymusu.

Edytowane przez regretsareuseless
Czas edycji: 2016-02-13 o 14:33
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 14:48   #2644
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

[QUOTE=xDOMINIKAx;55655201]
Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
To samo miałam napisać.. Kompletnie nie rozumiem jej włosów w tym momencie - zapuściła długie, chce zrezygnować z farbowania (z tego, co zrozumiałam). Rozumiem, że z krótkimi włosami jest trochę zachodu z układaniem, no ale wygląda kiepsko.
I trzeba powiedzieć, że miała niezłą figurkę, nie jakąś wychudzoną, ale jednocześnie szczupłą i kobiecą. Teraz wygląda dużo gorzej..
Nie chcę wyjść na obrońcę Szusz, ale moim zdaniem jej figura wygląda teraz dużo lepiej niż kiedyś. Włosy może faktycznie miała lepsze, ale nie da się przez całe życie w jednej fryzurze, poza tym sporo zachodu z układaniem.
Wracając do figury - w podlinkowanym filmiku wygląda dobrze, ale jest typową patykowatą szkapką, tzn zero mięśni, wystające kości, niezbyt kobieca figura. Teraz nadal jest szczupła (nie widzę u niej fałdek, nawet w obcisłych sukienkach), ale do tego ma ładnie wyrzeźbioną figurę, zgrabniejsze nogi, ładniej zaznaczoną talię. Podejrzewam, że wtedy nie ćwiczyła, tylko była naturalnie chuda, za to teraz wkłada w to trochę więcej wysiłku.

Weźcie też pod uwagę to, że ten filmik jest sprzed 4 lat! Niestety, ale po 25-26 roku życia ciało bardzo się zmienia, żeby pozostać szczupłą, trzeba ćwiczyć i uważać na to, co się je, a gdy sporo ćwiczymy to już nie będziemy takimi patyczkami jak licealistki, pojawią się mięśnie, bardziej wyrzeźbiona figura itd. Moim zdaniem to dobrze i nie raz zadbana 30-stka wygląda lepiej niż 20-tka, która nic ze sobą nie robi i jest tylko naturalnie chuda i bezkształtna.

Nie rozumiem, dlaczego w Polsce taka nastoletnia chudość jest jakimś ideałem a wręcz istnieje na to jakiś przymus
Ja też taka byłam i to bez wysiłku, ale od kilku lat muszę niesamowicie uważać, żeby nie przytyć, sporo ćwiczę i w efekcie bliżej mi do figury Szusz z dnia dzisiejszego, tyle, że z mniejszym biustem
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 14:54   #2645
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecę z offtopem z innej beczki - co robicie w Walentynki? Chwalcie się! Macie jakieś fajne plany? Liczycie na niespodziankę? Czy nie obchodzicie?

U mnie chyba Deadpool będzie.
Wlasnie po dzisiejszym filmie z makijazem walentynkowym Szusz naszly mnie takie mysli, ze wyjscie do kina lub restauracji to glowny sposob na randke w odczuciu wielu osob z yt publikujacych takie filmiki. Jakby nie mozna bylo wyjsc w makijazu do teatru, na spacer, gdziekolwiek, tylko w kolko restauracja, kino.

Ja w tym roku nie spedzam walentynek z chlopakiem, bo jest za granica i wraca dopiero za tydzien. Za to rok temu mielismy super randke walentynkowa - na strzelnicy bylo swietnie, a jako akcent walentynkowy mialam czerwony plaszcz ;-)
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:00   #2646
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecę z offtopem z innej beczki - co robicie w Walentynki? Chwalcie się! Macie jakieś fajne plany? Liczycie na niespodziankę? Czy nie obchodzicie?

U mnie chyba Deadpool będzie.
Już prosze bardzo:
1. wstaje o 12, bo dzisiaj mam koncert do 23.
2. sprzątam łazienkę i myję podłogi
3. spotykam się z dawno niewidzianą koleżanką o 14.30
4. wracam do domu i rozczytuję kwintet Dvoraka oraz 2 programy symfoniczne na następny tydzień
5. ok 21 wchodzę na wszelkiego rodzaju FB, sprawdzam telefon, 3 maile i skrzynkę przy drzwiach, licząc iż w tym roku chociaż jeden z tysiąca "nieśmiałych" kolegów, okaże się w końcu nie "niezainteresowany", ale tak naprawdę "zadurzony, ale dotychczas nieśmiały" i co logiczne w związku z tym, zostawi mi list miłosny, a ja wreszcie odnajdę szczęście jako kobieta
6. Sprawdzam wizaż
7. Idę spać

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio jakieś gigantyczne parcie na muzea i galerie sztuki. Ostatnio łaziłam 3 godziny po Muzeum Śląskim, a dziś i jutro mamy zamiar planować majowe dni w warszawskich muzeach. W tym roku chcę ogarnąć Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Centrum Sztuki Współczesnej no i chyba Muzeum Narodowe - chociaż to najmniej mnie pociąga. [COLOR="Silver"]
Dobrze Cię rozumiem. Muzea darzę fanatyczną miłością, najchętniej zostałabym kustoszką. Nie wiem sama co mnie tak ciągnie do nich, atmosfera, sama architektura budynku, no i oczywiście zawartość .... Jak planuje urlop (a takowy spędzam zawsze w dużych miastach, ja nie z tych co na łono natury podążają), robię to pod dni i godziny otwarcia tamtejszychgalerii sztuki, muzeów itp

Cytat:
Napisane przez regretsareuseless Pokaż wiadomość
Pamiętam ją z początków jej przygody z Youtubem i wydaje mi się, że teraz to zupełnie inna osoba, taka... zmarnierowana? (to najlepsze słowo jakie przychodzi mi na określenie tego wszystkiego). Czasami tak, jakby kręciła te filmy z przymusu.
Zmanierowana oraz pretensjonalna, do tego w tym wszystkim bardzo nieudolna, że tak się wyrażę "kupy autentyczności się nie trzyma". No ale jaki przymus?..??...Ona ma dobrą, regularną, w stałej waluciemotywację
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:15   #2647
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez PaniNadzieja Pokaż wiadomość
Bo Wy wszystkie takie idealne jesteście
tak, zgadłaś
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2016-02-13 o 15:18
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 15:23   #2648
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Alina Rose wrzuciła nowy filmik na yt. Tylko ze filmik jest prywatny i linka mozna wziac z bloga. Na yt w subach filmik mi sie nie pojawil. Jakis czas temu tez chyba wrzuciła filmik prywatny tylko ze linka dala na fb.
Komentarze pod tym filmikiem na yt sa wylaczone
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:30   #2649
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Vlog u Laury


akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:37   #2650
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Alina Rose wrzuciła nowy filmik na yt. Tylko ze filmik jest prywatny i linka mozna wziac z bloga. Na yt w subach filmik mi sie nie pojawil. Jakis czas temu tez chyba wrzuciła filmik prywatny tylko ze linka dala na fb.
Komentarze pod tym filmikiem na yt sa wylaczone
Może ktoś wrzuca w komentarzach na yt linka do pewnych zdjęć, co tu na forum też się zdarzyło?
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:40   #2651
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Ale ona była kiedyś szczupła. I biust też nie atakował ekranu (co kto lubi, ja akurat jestem zwolenniczką "sportowych biustów, nie mam zamiaru nikogo obrazić).
Co do stroju to widać, że od zawsze była fanką kiczu nie mam problemu z miksowaniem srebra ze z złotem, ale tu zegarek, tam bransoletki i jeszcze łańcuchy na szyi z innej parafii. Fajny strój na imprezę lubię takie buty. Żakiecik zapięty na guziczek też nie w moim klimacie.

EDIT. Chodzi mi o imprezowy look z sukienką.
Może od picy biust rośnie, ja byłam ostatnio na festiwalu pizzy i biust następnego dnia od razu pełniejszy*
*dwa dni przed okresem


Mnie się podoba w dłuższych włosach i w takim stylu jaki ma teraz. Była szczuplejsza, zgoda, ale ciężko mieć całe życie taką figurę (i to przy takiej diecie), dodatkowo uważam że nadal wygląda bardzo dobrze.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 15:41   #2652
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Jesli ktoras chce kupic sobie cos z urban-decay.pl to Laura podala w najnowszym vlogu kod RGPUD na 20% znizki.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:47   #2653
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Albo żeby chociaż nosiły coś, co rzeczywiście może sie przydać typu zestaw do pierwszej pomocy (czy tylko ja i moje towarzystwo zawsze mamy to przy sobie?). Nie wiem czy to specyfika mojego środowiska, ale dziwi mnie, ze chyba w żadnym filmiku tego typu nie widziałam takiego mini zestawu.
Ja zawsze mam, ale moi 'niemedyczni' znajomi nigdy nawet nie wpadli na to. Dopiero ja ich zaopatrzyłam. Sporo osób i tak z góry zakłada, ze raczej nie wykona oddechów ratowniczych przy pierwszej pomocy. I o ile nie trafią na dziecko to wielkiej tragedii nie będzie

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecę z offtopem z innej beczki - co robicie w Walentynki? Chwalcie się! Macie jakieś fajne plany? Liczycie na niespodziankę? Czy nie obchodzicie?

U mnie chyba Deadpool będzie.
Nie obchodzimy. Bardziej z konieczności niż z wyboru, ale chyba nie żałuję jakoś bardzo. Pewnie zjemy razem jakieś dobre sniadanie, konkubent na dyżur, a ja spędze niedzielę z serialami

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość

Wstyd się przyznać, w czarnej dziurze mojej torby zmieściłyby się pewnie nawet 2 takie zestawy, ale nie pomyślałam o tym
Są takie zgrabne zestawy wielkości breloczka do kluczy/portfela. Praktycznie nie zjamuje dodatkowego miejsca, a daje mega komfort psychiczny, ze gdyby coś się stało to masz podstawowe rzeczy do zapewnienia sobie bezpieczeństwa przy udzielaniu pomocy
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:48   #2654
Agata2205
Zadomowienie
 
Avatar Agata2205
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 1 488
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Dzisiaj sobie walnelam maraton. Odpalilam sobie po raz pierwszy 'trumaczowa' i muszę przyznać, ze jestem w szoku.. Najwieksze wrazenie zrobił na mnie filmik z manikiurem dla wrastajacych paznokci. Obrzydlistwo na najwyższym poziomie... Te paznokcie
Malo mi było jednak po tym seansie, wiec odpalilam również dziewiczo kulinarne filmy Bogu i to bylo to czego mi dzisiaj brakowalo brzuch Bartka, zabawa sznurkami od spodni, masło, więcej masła, śmietana, więcej śmietany...
Agata2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:51   #2655
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Może ktoś wrzuca w komentarzach na yt linka do pewnych zdjęć, co tu na forum też się zdarzyło?
Rozumiem. Wyłączanie komentarzy to tłumaczy, ale nie rozumiem czego robi filmiki prywatne.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:53   #2656
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Rozumiem. Wyłączanie komentarzy to tłumaczy, ale nie rozumiem czego robi filmiki prywatne.
Odniosłam się tylko do wyłączania komentarzy. Natomist co do robienia filmu prywatnego, to nie mam pomysłu, co może być przyczyną.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:06   #2657
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jesli ktoras chce kupic sobie cos z urban-decay.pl to Laura podala w najnowszym vlogu kod RGPUD na 20% znizki.
Maxineczka tez niestety na stronie nie ma palety UD Gwen Stefani, a skorzystalabym ze znizki...
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:14   #2658
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Agata2205 Pokaż wiadomość
Dzisiaj sobie walnelam maraton. Odpalilam sobie po raz pierwszy 'trumaczowa' i muszę przyznać, ze jestem w szoku.. Najwieksze wrazenie zrobił na mnie filmik z manikiurem dla wrastajacych paznokci. Obrzydlistwo na najwyższym poziomie... Te paznokcie
Świeżutki!
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:20   #2659
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Świeżutki!
Świeżutki to nie jest słowo, które kojarzy mi się z tą jutuberką
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 16:27   #2660
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

https://www.youtube.com/watch?v=xkuagMwpVX8
Julia Kobus i jej Drew my life. Nie oglądałm innych produkcji tego typu, wydaje się nawet milutkie ..?..?
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:29   #2661
Agata2205
Zadomowienie
 
Avatar Agata2205
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 1 488
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Świeżutki!
Fuu. Znowu te pazury.
Agata2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:32   #2662
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Świeżutki!
Kolorki podkręcone, skóra jak u świnki i jak tu cokolwiek ocenić
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:41   #2663
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Walentynkowa charakteryzacja Karoliny Zientek

201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:51   #2664
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez PaniNadzieja Pokaż wiadomość
Bez przesady dziewczyny włosów nie ma takich złych, figurę tez ok, a styl teraz ma trochę lepszy niż wtedy, bo i inny wiek i moda się trochę zmieniła.
Jak widać i z wiekiem i ze zmienną modą dobry gust to nadal nie jest jej mocna strona, patrz. outfit w ostatnim vlogu.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez PaniNadzieja Pokaż wiadomość
Nie przekręcaj moich słów. Chodziło mi o to, że nie ma co oceniać jej stylizacji sprzed kilka, to tak jak patrzec na swoje sprzed np 4 lat. Wiadomo, że się inaczej wyglądało. A jej styl nie jest taki zły elegancko rockowy, mnie się tylko nie podobają jej swetry i golfy, bo sama tego nie lubię nosić. A wiadomo, że gust każdy ma inny. Co do włosów, to jeśli ma ochotę to zapuszcza, co to kogo interesuje. Bo Wy wszystkie takie idealne jesteście
Strasznie irytujące jest gdy ktoś wyrazi swoje zdanie na temat jakiegoś youtubera, a w czasie dyskusji ktoś wrzuca śmieć w stylu "co to kogoś obchodzi", "a Ty to taka idealna jesteś". Przypominam, że znajdujesz się na forum plotkowym.
Odpowiadając jednak na Twoje pytanie idealna nie, ale myślę, że w wielu kwestiach Szusz mogłaby się ode mnie poduczyć

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;55657456]
Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość

Nie chcę wyjść na obrońcę Szusz, ale moim zdaniem jej figura wygląda teraz dużo lepiej niż kiedyś. Włosy może faktycznie miała lepsze, ale nie da się przez całe życie w jednej fryzurze, poza tym sporo zachodu z układaniem.
Wracając do figury - w podlinkowanym filmiku wygląda dobrze, ale jest typową patykowatą szkapką, tzn zero mięśni, wystające kości, niezbyt kobieca figura. Teraz nadal jest szczupła (nie widzę u niej fałdek, nawet w obcisłych sukienkach), ale do tego ma ładnie wyrzeźbioną figurę, zgrabniejsze nogi, ładniej zaznaczoną talię. Podejrzewam, że wtedy nie ćwiczyła, tylko była naturalnie chuda, za to teraz wkłada w to trochę więcej wysiłku.

Weźcie też pod uwagę to, że ten filmik jest sprzed 4 lat! Niestety, ale po 25-26 roku życia ciało bardzo się zmienia, żeby pozostać szczupłą, trzeba ćwiczyć i uważać na to, co się je, a gdy sporo ćwiczymy to już nie będziemy takimi patyczkami jak licealistki, pojawią się mięśnie, bardziej wyrzeźbiona figura itd. Moim zdaniem to dobrze i nie raz zadbana 30-stka wygląda lepiej niż 20-tka, która nic ze sobą nie robi i jest tylko naturalnie chuda i bezkształtna.

Nie rozumiem, dlaczego w Polsce taka nastoletnia chudość jest jakimś ideałem a wręcz istnieje na to jakiś przymu
s
Ja też taka byłam i to bez wysiłku, ale od kilku lat muszę niesamowicie uważać, żeby nie przytyć, sporo ćwiczę i w efekcie bliżej mi do figury Szusz z dnia dzisiejszego, tyle, że z mniejszym biustem
Rozumiem, że jesteś taka światowa i wiesz, że w pozostałych krajach jest wręcz odwrotnie?
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:59   #2665
PaniNadzieja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 51
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Jak widać i z wiekiem i ze zmienną modą dobry gust to nadal nie jest jej mocna strona, patrz. outfit w ostatnim vlogu.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------



Strasznie irytujące jest gdy ktoś wyrazi swoje zdanie na temat jakiegoś youtubera, a w czasie dyskusji ktoś wrzuca śmieć w stylu "co to kogoś obchodzi", "a Ty to taka idealna jesteś". Przypominam, że znajdujesz się na forum plotkowym.
Odpowiadając jednak na Twoje pytanie idealna nie, ale myślę, że w wielu kwestiach Szusz mogłaby się ode mnie poduczyć
No aż musiałam zobaczyć ten ostatni strój, bo nie oglądałam i ogólnie wygląda normalnie, tak jak większość dziewczyn pomijając paski od butów, w które nie chce mi się wnikać czy były tak od nowości czy coś się z nimi stało.

A mnie po prostu irytuje jak ktoś się zajmuje takimi duperelami, bo to znaczy, że jego życie nie jest dość wystarczająco satysfakcjonujące. Musi zajmować się strojem innych ludzi. Mnie też się coś nie podoba u różnych ludzi, ale staram się to zostawić dla siebie wiadomo nie zawsze się udaje, ale jak widzę takie przypierdalani* się o wszystko to dla mnie jest to po prostu żałosne.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Zresztą jak ktoś się zajmuje wytykaniem wszystkiego youtuberowi to w rzeczywistym życiu wcale nie jest inny. Dla mnie to świadczy o kulturze człowieka.
PaniNadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 17:00   #2666
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez PaniNadzieja Pokaż wiadomość
No aż musiałam zobaczyć ten ostatni strój, bo nie oglądałam i ogólnie wygląda normalnie, tak jak większość dziewczyn pomijając paski od butów, w które nie chce mi się wnikać czy były tak od nowości czy coś się z nimi stało.

A mnie po prostu irytuje jak ktoś się zajmuje takimi duperelami, bo to znaczy, że jego życie nie jest dość wystarczająco satysfakcjonujące. Musi zajmować się strojem innych ludzi. Mnie też się coś nie podoba u różnych ludzi, ale staram się to zostawić dla siebie wiadomo nie zawsze się udaje, ale jak widzę takie przypierdalani* się o wszystko to dla mnie jest to po prostu żałosne.
Klasyka wątku po raz pierdyliard pińcetny siódmy. Życia nie mamy, a jak mamy to nieszczęśliwe, amen.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 17:00   #2667
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez PaniNadzieja Pokaż wiadomość
A mnie po prostu irytuje jak ktoś się zajmuje takimi duperelami, bo to znaczy, że jego życie nie jest dość wystarczająco satysfakcjonujące. Musi zajmować się strojem innych ludzi. M[LIST=1][*]nie też się coś nie podoba u różnych ludzi, ale staram się to zostawić dla siebie wiadomo nie zawsze się udaje, ale jak widzę takie przypierdalani* się o wszystko to dla mnie jest to po prostu żałosne.
Wygląda na to, że jesteś tak samo nieusatysfakcjonowana swoim życiem jak i my.
Żałosne, to jest ocenianie czyjegoś życia na podstawie udzielania się na forum plotkarskim.
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 17:02   #2668
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez PaniNadzieja Pokaż wiadomość
No aż musiałam zobaczyć ten ostatni strój, bo nie oglądałam i ogólnie wygląda normalnie, tak jak większość dziewczyn pomijając paski od butów, w które nie chce mi się wnikać czy były tak od nowości czy coś się z nimi stało.

A mnie po prostu irytuje jak ktoś się zajmuje takimi duperelami, bo to znaczy, że jego życie nie jest dość wystarczająco satysfakcjonujące. Musi zajmować się strojem innych ludzi. Mnie też się coś nie podoba u różnych ludzi, ale staram się to zostawić dla siebie wiadomo nie zawsze się udaje, ale jak widzę takie przypierdalani* się o wszystko to dla mnie jest to po prostu żałosne.
Podstawowe pytanie - co robisz na forum, które nazywa się forum PLOTKOWE, skoro jak rozumiem sama masz tak absolutnie satysfakcjonujące życie, że nie odczuwasz potrzeby zajmowania się takimi duperelami?

Po prostu kocham, kocham ludzi, którzy dowolną normalną dyskusję potrafią podsumować tekstem typu: zazdrościsz, ból d*py, twoje życie nie jest satysfakcjonujące, tobie się nie udało w życiu to zazdrościsz, leczysz kompleksy itp.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 17:05   #2669
PaniNadzieja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 51
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Ale ja nie mam nic przeciwko ogólnym rozmawianiu o yt ogólnie pojętym. Tylko część z Was nie odróżnia rozmowy i plotkowania sobie od najezdzania na wszystko co się da.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

[/COLOR]Zresztą jak ktoś się zajmuje wytykaniem wszystkiego youtuberowi to w rzeczywistym życiu wcale nie jest inny. Dla mnie to świadczy o kulturze człowieka.[/QUOTE]

Zacytuję siebie, bo może ktoś to pominął.
PaniNadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 17:05   #2670
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Podstawowe pytanie - co robisz na forum, które nazywa się forum PLOTKOWE, skoro jak rozumiem sama masz tak absolutnie satysfakcjonujące życie, że nie odczuwasz potrzeby zajmowania się takimi duperelami?

Po prostu kocham, kocham ludzi, którzy dowolną normalną dyskusję potrafią podsumować tekstem typu: zazdrościsz, ból d*py, twoje życie nie jest satysfakcjonujące, tobie się nie udało w życiu to zazdrościsz, leczysz kompleksy itp.
tyle razy już tu to było, że do porzygu
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.