Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-04, 08:33   #241
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

musiałabym zmieniać jutro a paznokcie są idealne nie licząc 0,8mm odrostu miałam jechać wczoraj do drogerii po kolejnego Semilacka i nie zdąrzyłam musiałabym zamówić przez net, ale wybrałam kilka kolorków i chciałabym je na żywo zobaczyć żeby sie na jakiś zdecydować
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 10:02   #242
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

hej, będę kupować zestaw z semilaca - i potrzebuję poleconego allegrowicza lub sklepu. wiem, wiem, wątek był poruszany wiele razy, jednak wszystkie linki z allegro jakie mam są nieaktywne. sklepy natomiast ok tylko czasem jest różnica cenowa. może ktoś ma coś pod ręką na świezo, będę wdzięczna za oryginalne produkty
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 10:48   #243
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

http://www.celux.pl/

Drogeria Celux zawsze od nich zamawiałam i na Allegro i w sklepie i jeszcze się nie zawiodłam. W sklepie mają taniej. Powyżej 300zł wysyłka gratis.
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 10:50   #244
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja z allegro semilacki kupuje od dwóch sprzedawców - "drogeria-celux" (mają też sklep internetowy ale wole z allegro) i od "moja-kosmetyczka". I tu i tu wszystko było w porządku
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 10:50   #245
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

znowu jest 20zl przy zakupie w aplikacji mobilnej chyba skorzystam
__________________
<ciach_reklama>
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 10:51   #246
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

na Allegro są tutaj
http://allegro.pl/show_user.php?sear...rch_scope=user
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 15:23   #247
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

jejku bardzo wam dziękuję
a do semilaców używacie konkretnych primerów, czy żadnych?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 16:12   #248
Anka7997
Raczkowanie
 
Avatar Anka7997
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 96
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja nie używam Słyszałam, że trochę niszczą płytkę, a tego chciałabym uniknąć.
Poza tym po co, skoro wszystko się trzyma bez zarzutu i bez primera.
Anka7997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 16:36   #249
furia88
Raczkowanie
 
Avatar furia88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 92
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja też kupię od drogerii celux na allegro i jestem zawsze bardzo zadowolona.
furia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 17:02   #250
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Czy mi się wydaje, czy Semilac nie ma odcienia nude bardziej beżowego niż różowego? Wszędzie widzę różowe tony.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Szukam czegoś takiego. http://3.bp.blogspot.com/-BJY76hmJVI...0/IMG_8970.JPG pomożecie?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-04, 21:09   #251
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

wlasnie skonczylam ponad godzinna batalię z semilakiem. Nie moglam usunąć mani! Bez piłowania topu po kwadransie w acetonie odeszlo jedynia przy skórkach. Spilowalam wiec caly top i kolor (wciaz byly twarde). Od nowa aceton i... Nic. Harda i bazę tez pilowalam. moze za szybko sciagnelam kompresy (8-10 minut) ale zaczelam odczuwac ból... jestem zła. Mollon z topem i hardem semilaka sciagalam po namoczeniu w calosci...
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 21:19   #252
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny, czy Wam też biscuit tak okropnie żółknie i ciemnieje? Hybrydę nakładałam 5 dni temu a już końcówki mam o wiele ciemniejsze i powychodziły mi jakieś plamy Nie mam już siły do tego semilaca, podobnie jak do ich sklepu. Tydzień temu w piątek składałam zamówienie, do tej pory mam na stronie oznaczone jako nieopłacone mimo tego, że wysyłałam im potwierdzenie przelewu i dostałam od nich maila, że moja wpłata została zaksięgowana.
maela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 07:26   #253
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Czy mi się wydaje, czy Semilac nie ma odcienia nude bardziej beżowego niż różowego? Wszędzie widzę różowe tony.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Szukam czegoś takiego. http://3.bp.blogspot.com/-BJY76hmJVI...0/IMG_8970.JPG pomożecie?
mam ten sam problem - chciałabym ładnego beżowego nudziaka a Semilac ma wszystko w różu ;/

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
wlasnie skonczylam ponad godzinna batalię z semilakiem. Nie moglam usunąć mani! Bez piłowania topu po kwadransie w acetonie odeszlo jedynia przy skórkach. Spilowalam wiec caly top i kolor (wciaz byly twarde). Od nowa aceton i... Nic. Harda i bazę tez pilowalam. moze za szybko sciagnelam kompresy (8-10 minut) ale zaczelam odczuwac ból... jestem zła. Mollon z topem i hardem semilaka sciagalam po namoczeniu w calosci...
może to też od nakładania zależy? Ja daje trzy lub dwie cieniutkie warstwy i zawsze mi sie ładnie odmacza.
Cytat:
Napisane przez maela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wam też biscuit tak okropnie żółknie i ciemnieje? Hybrydę nakładałam 5 dni temu a już końcówki mam o wiele ciemniejsze i powychodziły mi jakieś plamy Nie mam już siły do tego semilaca, podobnie jak do ich sklepu. Tydzień temu w piątek składałam zamówienie, do tej pory mam na stronie oznaczone jako nieopłacone mimo tego, że wysyłałam im potwierdzenie przelewu i dostałam od nich maila, że moja wpłata została zaksięgowana.
ja nie zamawiam z ich sklepu od momentu gdy dostałam paczke a w środku rozlany aceton. Na szczęście tylko troche wyciekło, no ale efekt był taki że wszystko śmierdziało a z bazy i topu zeszły naklejki. Wole przez allegro od drogierii celux lub od mojej-kosmetyczki. 3 dni i mam lakiery
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 10:49   #254
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja nie zamawiam z ich sklepu od momentu gdy dostałam paczke a w środku rozlany aceton. Na szczęście tylko troche wyciekło, no ale efekt był taki że wszystko śmierdziało a z bazy i topu zeszły naklejki. Wole przez allegro od drogierii celux lub od mojej-kosmetyczki. 3 dni i mam lakiery
Ja już też więcej nie popełnię tego błędu Gdy zamawiałam za pobraniem, paczkę miałam u siebie w jakieś dwa, trzy dni, a teraz tydzień i nic. Z tym acetonem wściekłabym się mocno.

EDIT: Dziewczyny, wiecie może czy adresy tych Kosmeterii w Krakowie są aktualne na ich stronie?

Edytowane przez maela
Czas edycji: 2014-10-05 o 11:43
maela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 15:58   #255
molka86
Rozeznanie
 
Avatar molka86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 525
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez maela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wam też biscuit tak okropnie żółknie i ciemnieje? Hybrydę nakładałam 5 dni temu a już końcówki mam o wiele ciemniejsze i powychodziły mi jakieś plamy Nie mam już siły do tego semilaca, podobnie jak do ich sklepu. Tydzień temu w piątek składałam zamówienie, do tej pory mam na stronie oznaczone jako nieopłacone mimo tego, że wysyłałam im potwierdzenie przelewu i dostałam od nich maila, że moja wpłata została zaksięgowana.
Ja czekałam na zamówienie 13 dni . Podobno nie mieli jednej rzeczy. Szkoda tylko, że nikt się nie pofatygował i mnie nie poinformował o zaistniałej sytuacji. Więcej z ich strony nic nie zamówię . Właśnie miałam zamówić biscuit ale mnie wystraszyłaś i sama nie wiem
__________________
KarmimyPsiaki.pl
molka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 16:44   #256
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja też w całości już praktycznie na Semilac przeszłam, choć mam jeszcze sporo kolorów Estetiq gdy robie jakiejś znajomej paznokcie to na bazie semilac(na siebie zużywam Estetiq bo ładnie trzyma) i ostatnio koleżanka wróciła dokładnie po 24 dniach z takim odrostem jak ja mam po 12 niektórzy to mają szczęście w nieszczęściu że im paznokcie wolno rosną dopiero co zrobiłam paznokcie a już mam odrost i dylemat bo we wtorek mam uroczyste rozdanie dyplomów, poniedziałek brak czasu więc w niedziele musiałabym zmieniać mani..a zrobiłam je we wtorek. I co tu robić.. z odrostem przecież nie pójde

Mi też paznokcie bardzo szybko rosną po tygodniu już odrost wygląda na duży i zazwyczaj tak mnie denerwuje, że zmieniam. Szkoda, bo chciałabym móc nie zaprzątać sobie głowy manicure przez dwa tygodnie.


Sent from my iPad using Tapatalk
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 16:58   #257
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez molka86 Pokaż wiadomość
Ja czekałam na zamówienie 13 dni . Podobno nie mieli jednej rzeczy. Szkoda tylko, że nikt się nie pofatygował i mnie nie poinformował o zaistniałej sytuacji. Więcej z ich strony nic nie zamówię . Właśnie miałam zamówić biscuit ale mnie wystraszyłaś i sama nie wiem
13 dni od daty złożenia zamówienia czy zaksięgowania przez nich wpłaty? Mnie najbardziej fascynuje to, że odpisali mi, że pieniądze wpłynęły, ale na stronie dalej jest niepłacone, a w regulaminie mają niby realizację zamówienia w ciągu 7 dni od daty zaksięgowania przelewu

Może ja jakoś źle nakładam biscuit? No nie chce mi się wierzyć, że mogą mi takie plamy wychodzić przy prawidłowym nałożeniu. Z innymi kolorami takiego problemu nie miałam nigdy, nawet z białym, a ten się brudzi okrutnie
maela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 19:49   #258
furia88
Raczkowanie
 
Avatar furia88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 92
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja tez kiedyś zamawiałam ze strony diamond cosmetics i czekałam prawie 3 tyg na wysyłkę, jednego koloru brakowało i w końcu zrezygnowałam z zakupu, bo nikt się nie pofatygował by mnie poinformować o tym. Także nie jestem zadowolona, a z drogierii celux jest zawsze świetnie.
furia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:10   #259
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez furia88 Pokaż wiadomość
Ja tez kiedyś zamawiałam ze strony diamond cosmetics i czekałam prawie 3 tyg na wysyłkę, jednego koloru brakowało i w końcu zrezygnowałam z zakupu, bo nikt się nie pofatygował by mnie poinformować o tym. Także nie jestem zadowolona, a z drogierii celux jest zawsze świetnie.
I tak też chyba zrobię, jutro napiszę im maila, żeby mi zwrócili pieniądze, niepoważne to Widzę, że przez swoje podejście stracili trochę klientów.
maela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 21:14   #260
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez maela Pokaż wiadomość
13 dni od daty złożenia zamówienia czy zaksięgowania przez nich wpłaty? Mnie najbardziej fascynuje to, że odpisali mi, że pieniądze wpłynęły, ale na stronie dalej jest niepłacone, a w regulaminie mają niby realizację zamówienia w ciągu 7 dni od daty zaksięgowania przelewu

Może ja jakoś źle nakładam biscuit? No nie chce mi się wierzyć, że mogą mi takie plamy wychodzić przy prawidłowym nałożeniu. Z innymi kolorami takiego problemu nie miałam nigdy, nawet z białym, a ten się brudzi okrutnie
ja następnego dnia po zapłaceniu zadzwoniłam bo sie martwiłam że na stronie pisze że nieopłacone o zostałam poinformowana że mam sie nie sugerować stroną bo tam nigdy sie na opłacone nie zmieni w każdym razie tak czy siak wole z allegro zamawiać

też mnie korci biscuit musze go przed świętami zamówić. Nie słyszałam żeby komuś sie na nim plamy robiły.
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:28   #261
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja następnego dnia po zapłaceniu zadzwoniłam bo sie martwiłam że na stronie pisze że nieopłacone o zostałam poinformowana że mam sie nie sugerować stroną bo tam nigdy sie na opłacone nie zmieni w każdym razie tak czy siak wole z allegro zamawiać

też mnie korci biscuit musze go przed świętami zamówić. Nie słyszałam żeby komuś sie na nim plamy robiły.
Dobrze wiedzieć W takim razie bez sensu, że coś takiego na stronie w ogóle mają, bo to tylko wprowadza w błąd i ciężko stwierdzić, z jaką datą należy zgodnie z ich regulaminem liczyć 7 dni, które mają na realizację zamówienia

Jutro spróbuję wkleić zdjęcia
maela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:29   #262
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

zamówiłam pierwszy zestaw semilaca - top, bazę i kolor my love jestem bardzo ciekawa i pełna nadziei :P jak nie pójdzie to kupuję shellaca i tyle :P
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:29   #263
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

w piatek zalozylam sobie biscuit ale nic sie nie dzieje a co do strony diamond i zamowien to w lipcowym zamowieniu mam nieoplacone a juz dawno lakiery mam w domu
__________________
<ciach_reklama>
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:31   #264
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
zamówiłam pierwszy zestaw semilaca - top, bazę i kolor my love jestem bardzo ciekawa i pełna nadziei :P jak nie pójdzie to kupuję shellaca i tyle :P
Ja dziś zamówiłam Shellaca właśnie Póki co tylko jeden kolor, ale pewnie to się szybko zmieni.
maela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:33   #265
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

no weeź
ja myślałam nad shellaciem bo jak kupować to porządnie ale wszyscy mnie przekonują że semilac super super :P
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-05, 21:40   #266
maela
Raczkowanie
 
Avatar maela
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 278
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
no weeź
ja myślałam nad shellaciem bo jak kupować to porządnie ale wszyscy mnie przekonują że semilac super super :P
Ja z semilaca byłam na początku bardzo zadowolona, za pierwszym razem jak miałam przebarwienia na biscuit to byłam pewna, że to od henny. Ale teraz żadnej henny ani nic, co mogłoby mi zafarbować kolor nie było I to felerne zamówienie, więc dziękuję, wolę dopłacić ale nie martwić się, że wyjdą jakieś plamy czy coś Może sobie wmawiam, ale w stosunku do shellaca mam bardzo wysokie oczekiwania
maela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 06:36   #267
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
no weeź
ja myślałam nad shellaciem bo jak kupować to porządnie ale wszyscy mnie przekonują że semilac super super :P

Ja mam przy każdym nowym zamówieniu podobne dylematy do Twoich Niby chciałabym shellaca, ale jak sobie pomyślę, że za cenę jednego shellaca 7ml mogę mieć np 2 ibd 14ml czy 3 semilacki 6ml, to jednak decyduję się na inne marki... Z shellaca mam dwa kolorki. Jeden z ich (fedora) w ogóle nie chce mi się utwardzać Pewnie był jakiś stary Pójdzie do kosza


Sent from my iPad using Tapatalk
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 08:32   #268
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

A ja w sobotę byłam na targach, na których wystawiał się Diamond Cosmetics, no i trzy nowe kolory mi wpadły zakupiłam: 096 Starlight Night, 087 Glitter Indigo i 103 Elegant Raspberry. Jestem zachwycona, bo kolory są piękne!! Wiem, że ostatnio na targach w Warszawie nie mieli żadnych zniżek, w Gdańsku mieli lakiery o 1 zł taniej, niby nic, no ale zawsze coś Dziewczyny na stoisku były sympatyczne i jak zorientowały się, że znam ich produkty to właśnie pytały się jak dochodzą zamówienia... więc sądzę, że mają z nimi problem, ale pracują nad tym.
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 09:21   #269
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja dzisiaj korzystajac z promocji 20zl na all kupilam szary i czarny
__________________
<ciach_reklama>
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 14:43   #270
didaf
Raczkowanie
 
Avatar didaf
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 38
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was odsyłała na reklamację lakiery Semilac? jeśli tak jaka była wada, czy uznali i czy lakiery zakupione w innej drogerii też normalnie można odesłać?
Ja odesłałam do Diamond Cosmetics (u nich zamówiony) lakier 033, bo robiły się w nim dziury. Wysłali mi później dobry lakier, ale za wysyłkę do nich (ok. 9 zł) nikt mi nie zwrócił, więc nie jestem zadowolona, bo za dużo mnie to kosztowało a to, że dostałam wadliwy lakier było ich winą...
2014-07-11 12.07.11.jpg

Edytowane przez didaf
Czas edycji: 2014-10-06 o 14:55
didaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.