Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-07, 13:54   #241
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez mareqq73 Pokaż wiadomość
Ale w normalnych sklepach będzie drogo
Np ja kupując lakiery ORLY płace np po 3$ ale ORLY te same lakiery w swoim sklepie sprzedaje po 7 $
Hm...
Czyli piłujemy ballbeauty o wyliczenie kosztów przesyłki

Właśnie wpadłam na pomysła.

Jeśli zrobimy listę i dziewczyny powpisują, co konkretnie by chciały, moge poprosić męża, aby spróbował zrobic zamówienie na swoją kartę z zaznaczeniem opcji przesyłki ubezpieczonej i rejestrowanej, ale nie kurierem. I wtedy podadzą mu dokładnie wyliczony koszt zamówienia. A w zasadzie to ja przecież męża moge poprosić o zrobienie zakupów na swoja kartę, no ja to już jestem durna, koleżanki z Perfum chciałąm prosić, jak mam męża w chałupie...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:58   #242
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Hm...
Czyli piłujemy ballbeauty o wyliczenie kosztów przesyłki
Piłujemy, mail poszedł.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:42
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:01   #243
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Piłujemy, mail poszedł.
Dzięki może będziesz miała więcej szczęścia.
A takie listy warto by już było sobie zrobić i wrzucić tu do wątku, w ten sposób zorientujemy się kto co i ile bierze.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:01   #244
mareqq73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
GG do mareqq73
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A tak z ciekawości, po ile są u Was na rejonie lakiery OPI, Essie, ORLY, China Glaze?
mareqq73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:07   #245
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez mareqq73 Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości, po ile są u Was na rejonie lakiery OPI, Essie, ORLY, China Glaze?
Jeżeli chodzi Ci o sprzedaż detaliczną, to niestety, w ogóle ich nie ma. Są nieosiągalne. czasami coś się trafi na Allegro.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:21   #246
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ok, to ja czekam na decyzję, gdzie kupujemy.
W razie czego deklaruję się na 6-8 lakierów, to zależy czy będzie w ofercie sklepu essie
Jezu, przydałaby mi się jakaś wystawka na lakiery bo zaczyna mi brakować miejsca w koszyczku

co do cen lakierów, to na targach essie są po 28, opi i orly po 26 (chyba, nie pamiętam już dobrze). Na china glaze nie zwróciłam uwagi. W detalu sprzedawane są jeszcze OPI w sephorze po zbójeckiej cenie 42 złotych!

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2008-07-07 o 14:25 Powód: dopisek
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:23   #247
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

To może zrobić tak:

Jeśli kupujemy u X - biorę te lakiery:...

Jeśli u Y - to biorę te:....
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 14:23   #248
mareqq73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
GG do mareqq73
To juz rozumiem Wasza determinacje, ale naprawdę trzeba uważać na koszty bo można sie przejechać tak jak mi sie zdarzyło raz

Znam firmę z Warszawy która sprzedaje lakiery ORLY od 5 szt w zwyż po 20zł

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:42
mareqq73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 15:04   #249
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

No mam nadzieję, że nam się to nie przydarzy... Osobiście wolę kupować w 8ty8 niż w ballbeauty, bo jest tam po prostu więcej lakierów które chcę kupic
Więc jeśli 8ty8 to brałabym:
China Glaze - For Audrey
OPI - oh so glam!
time-less is more
midnight in moscow
lincoln park after dark
koala bear-y

Na razie to tyle, byc może że dorzucę jeszcze coś
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 15:19   #250
marietka075
Przyczajenie
 
Avatar marietka075
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

----------------------------

Edytowane przez aga01
Czas edycji: 2008-07-19 o 19:05 Powód: handel jest niedozwolony
marietka075 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 15:33   #251
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez marietka075 Pokaż wiadomość
Witam
Panie Marku prawdopodobnie Pan mi z nieba spadl z Pana wypowiedzi wynika ze sprowadza lakiery ja usilnie szukam jak i widze po wypowiedziach wiele Pań szuka dobrego dojscia do profesjonalnych lakierow za kilka tygodni otwieram 2 salon i potrzebuje troche dobrych lakierow gdyz moje klientki przyzwyczajone sa do dobrych marek i żadna zwykla firma nie przejdzie dotychczas zaopatrywalam sie na targach itp ale szkoda gadac ..inglot kiedys tez w miare zadowalal lecz raz nie dowiozl mi lakierow na czas i pare klientek stracilam wiec zerwalam z nimi umowe a dotego tak zwiekszyl ceny ze koszmar wiec odpadl z mojej salonowej polki,prosze mi powiedziec czy bylaby mozliwosc by Pan mi troche dobroci sprowadzil ja wiem troche nowosci i starsze kolory na chwile obecna bede potrzebowala na stanowiska dla 3 manicurzystek wiec troche tego bedzie jesli istnieje taka mozliwosc to moze i ktos z forum by sie dolaczyl ja tam w stany sie nie bawie kiedys moja siostra sprowadzala ciuchy koszmar kupa zalatwiania wieczne problemy z przesylkami dokumenty i duze koszta o ktorych nikt nie informuje dopiero na miejscu czlowieka szlag trafil nieraz , ale nie o tym mialam
Prosze mi napisac dokladniej co Pan sprowadza jakie firmy i moze ciut o cenach, mam nadzieje ze naprawde spadl mi Pan z nieba i wreszcie bede miala stalego dostawce w miescie.
Prosze o pilna odpowiedz

Z Poważaniem
Marieta M
Przykro mi, ale na forum nie można skłądac porpozycji handlu/ współpracy bez wykupienia reklamy bądź umieszczenia stosownego ogłoszenia.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 15:55   #252
marietka075
Przyczajenie
 
Avatar marietka075
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Zaden problem myslalam ze jak tyle czasu ciagniecie ten watek przeciez podajecie ceny adresy gdzie mozna nabyc w polsce i za granica lakiery to mozna o takich sprawach pisac przeciez pelno w tym watku roznych propozycji handlu gdzie kupic opi czy inne ale juz wiem wszystko bo rozmawim na gg z tym Panem czlowiek konkretny i ma wszystkie firmy cen nie zdradze bo podobno nie mozna ale dla mnie baba i rabat juz mam.
pozdrawiam
marietka075 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 17:21   #253
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Marietko, jesli podawałyśmy adresy, to chodziło o namiary na miejsca, gdzie można kupić OPI, a nie o współpracę handlową.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 16:16   #254
mia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 14
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

dziewczyny a czy są żele firmy OPI?? wszędzie pełno o lakierach ale nie ma nic o żelach a ostatnio jedna dziewczyna chwaliła mi się że niedługo będzie przechodzić na żele tej firmy i że zostały uznane za najlepszą markę na świecie. Mam dziwne wrażenie ze coś mi wkręcała na dodatek najeżdżała że żele na których ja pracuje (Akzentz) nie są dobrej jakości...
mia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 07:53   #255
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

nie znam się zupełnie na żelach, ja tylko maluję paznokcie hihi sprawdź na ich stronie www.opi.com , ale podejrzewam, że koleżanka Cię nie wkręcała, żele chyba są
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 16:59   #256
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
nie znam się zupełnie na żelach, ja tylko maluję paznokcie hihi sprawdź na ich stronie www.opi.com , ale podejrzewam, że koleżanka Cię nie wkręcała, żele chyba są
Nawet na allegro bywają zestawy żeli OPI
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-20, 19:50   #257
lalunio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ten sprzedawca na ebay sprzedaje lakiery OPI po okolo 6$ i - co najleprze - jak sie zamowi minimum 10 lakierow to przesylka jest za darmo.
http://stores.ebay.com/maiandjays-superstore

Tutaj kosztuja lakiery OPI 4,75$. Ile przesylka do polski kosztuje nie wiem, ale wiem z innego forum ze dziewczyna z niemczech placila za ubezpieczona przesylke 23$, a ze zamowila 10 lakierow to wyszlo ja w sumie po okolo 4€ za buteleczke.
http://www.head2toebeauty.com/nail_p...s/npo_opi1.htm
Moze do polski by podobnie wyszlo.


Edytowane przez lalunio
Czas edycji: 2008-07-20 o 20:11
lalunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 20:46   #258
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez nailsdesign Pokaż wiadomość
Droga OPImaniaczka mam nadzieję, że bardzo szybko przeprosisz publicznie na forum firmę www.nailsdesign.pl . Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale pomówienie którego właśnie dokonałaś jest ścigane np. z art. 212 k.k. i zagrożone jest karą pozbawienia wolności do roku. Rozumiem, że jesteś pracownikiem lub właścicielem Beauty IN SP Z.O.O. dlatego chciałabym poinformować, iż naruszyła Pani także :
Art. 26. ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji:
„ Kto rozpowszechnia nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd wiadomości o przedsiębiorstwie, w szczególności o osobach kierujących przedsiębiorstwem, wytwarzanych towarach, świadczonych usługach lub stosowanych cenach albo o sytuacji gospodarczej lub prawnej przedsiębiorstwa, w celu szkodzenia przedsiębiorcy, podlega karze aresztu albo grzywny.”
Proszę sobie również uświadomić, iż internet nie jest anonimowy a wizaż.pl z pewnością prowadzi rejestr adresów IP użytkowników.

Wszystkie forumowiczki informuję, iż sklep www.nailsdesign.pl działa zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Co do zamówień lakierów OPI można ich dokonw=ywać zarówno w ilościach hurtowych jak i detalicznych. Co do kolorów nie dostępnych na sklepie z chęcia przyjmiemy zamówienia na brakujące kolory. Jeśli w mailu na adres monika@5com.pl napiszecie, że jesteście z forum wizaż.pl dam 5% zniżki na lakiery do obowiązujących cen na stronie. Pozdrawiam wszystkich.
chyba coś w tym było, bo na stronie naildesign nie ma już tych lakierów... :/
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 21:32   #259
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

zgłasza się nie zadowolona z lakieru OPI- kupiłam na majowych targach kolor MY PRIVATE JET- grafitowo-bury z efektem hologramu. Żeby kolor był kryjący potrzebuję pomalować paznokcie 3 razy (a i tak pod światło końcówki sa przejrzyste ) efekt holo jest niewidoczny nawet w mocnym słońcu, jedynie przy mocnej żarówce można sie go dopatrzeć Szkoda, bo w buteleczce jest taka piękna tęcza
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 09:21   #260
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez mia19 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy są żele firmy OPI?? wszędzie pełno o lakierach ale nie ma nic o żelach a ostatnio jedna dziewczyna chwaliła mi się że niedługo będzie przechodzić na żele tej firmy i że zostały uznane za najlepszą markę na świecie. Mam dziwne wrażenie ze coś mi wkręcała na dodatek najeżdżała że żele na których ja pracuje (Akzentz) nie są dobrej jakości...
Jak najbardziej są żele OPI. Pracuję na nich i jestem bardzo zadowolona
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 10:56   #261
nailsdesign
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

nattaliah na naszej stronie sa lakiery OPI w ofercie i będą nadal. Chyba pomyliłaś naszą stronę ze sklepem www.naildesign.pl Nasze sklepy różnią się tylko jedna literką w nazwie. Nasz link do strony to www.nailsdesign.pl tu na pewno znajdziesz OPI i nietylko. Pozdrawiam.
nailsdesign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:16   #262
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez nailsdesign Pokaż wiadomość
nattaliah na naszej stronie sa lakiery OPI w ofercie i będą nadal. Chyba pomyliłaś naszą stronę ze sklepem www.naildesign.pl Nasze sklepy różnią się tylko jedna literką w nazwie. Nasz link do strony to www.nailsdesign.pl tu na pewno znajdziesz OPI i nietylko. Pozdrawiam.
A będziecie mieli może i Essie?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:19   #263
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A będziecie mieli może i Essie?

I nowe odcienie OPI? te co sa na stronie, to już starocie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 12:55   #264
nailsdesign
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Oczywiście będą nowe kolorki OPI. Myślę, że w przeciągu 3 tygodni powinny być już dostępne na stronie sklepu. Co do Essie na pewno też wprowadzimy je do sprzedaży z tym, że nie wiem czy będzie to równocześnie z dostawą OPI czy trochę później.
nailsdesign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 12:35   #265
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Kupiłam sobie 3 lakiery OPI - Italian Love Affair, Hopelessly In Love i Samoan Sand. No i zauważyłam jedną rzecz, a mianowicie HIL i SS mają spłaszczony pędzelek, natomiast ILA ma okrągły. Orientujecie się może, czy różnice wynikają z tego, że któreś są ze starszej serii (jeśli tak, to zgaduję, że ILA)?
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-18, 12:53   #266
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Tak, starsze lakiery są z tym okrągłym, teraz robią już tylko płaskie

pfff, miały pojawić się nowe opi na nailsdesign, tu już zima zapukała a ich jak nie było tak nie ma obiecanki cacanki ))

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:43
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 21:20   #267
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Hej Dziewczyny
chciałam się zapytać czy udały się Wam zakupy z USA??
I czy ktoś znalazł dobre miejsce w stolicy gdzie można dostać opi, a jak nie to czy orientujecie się czy na tych targach w Wawie 6 i 7 rudnia mogą być te lakierki??
pzdr

znalazłam fajna stronkę z fotkami lakierków na paznokciach

można łatwo znaleźć szukany kolor wpisując jego nazwę w wyszukiwarce

http://nailgal.com/index.php

to tak jakby ktoś kupował lakiery w internecie bez głębszego rozeznania kolorków
są opi, china glaze, essie, color club i wiele innych
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-02 o 08:43
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-25, 21:57   #268
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Smile Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja niestety w W-wie nie znalazłam, ale według tego co podano na stronie http://www.paznokcie.pl/katalog.html to OPI ma na targach 7 grudnia pokaz "Piękno i elegancja Francji" z Absolute FX OPI, więc pewnie będzie i ich stoisko. Tylko czy ktoś się orientuje po ile OPI bywają na targach? Bo nie wiem czy jest sens się wybierać

A stronka którą podałaś super
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 11:00   #269
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

A wie ktoś jak to wygląda na tych targach?
wpuszczają zwykłych śmiertelników?
i czy ktoś spoza branży będzie mógł kupić coś w promocyjnych cenach na targach??
bo jak zapłacę 25 zeta wejściówki a nie będę mogła nic kupić to chyba rozniosę na pył cała tą Viktorię
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 22:24   #270
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Na samym początku tego wątku MagJa pisała, że płaciła za OPI 26 złotych (to było rok temu). Mnie ciekai coś innego - jakie kolekcje będą dostępne na targach, i to do kupienia, a nie oglądania. Bo jesli będą dwie kolekcje na krzyż, to ja dziekuję serdecznie
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.