Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-03, 16:24   #241
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Też mi się ten pogląd wydaje podejrzany... skoro dziecko płacze po mniej niż 2 h karmienia i ewidentnie jest głodne to chyba sobie tego nie wymyśliło, odczuwa głód i już nic w tym żołądku nie ma ???

Julia chyba przeszła przez swój pierwszy skok rozwojowy Już wczoraj mniej marudziła, a dzisiaj cały dzień śpi ledwo co zje to zasypia, tylko nie jestem pewna czy to jest objaw końca skoku...
Brat przyjechał w końcu zobaczyć siostrzenicę i zrobimy jej ładną sesje znowu
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 16:49   #242
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia- błagam nie słuchaj jej. Dzieci będą płakały i czasem może My nie mieć na to wpływu. Wszystko przez niedojrzały układ trawienny.
Dzieci karmi się na żądanie. Nawet co 5 min. Mleko matko jest w pelni przyswajalne
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 17:20   #243
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

A u nas chyba początek skoku. Asia kompletnie nieodkladalna. Cały dzień albo w chuście albo na rękach. Ja wysiadłam, poszłyśmy do sypialni, dałam jej cyca na leżąco jak w nocy i obydwie zasnęłyśmy. Ja teraz wstałam, powiesiłam pranie i jem a ona na szczęście jeszcze śpi. Nastawiam się na to że najbliższe dni takie będą. Dobrze że jutro TŻ w domu.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 17:33   #244
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
A u nas chyba początek skoku. Asia kompletnie nieodkladalna. Cały dzień albo w chuście albo na rękach. Ja wysiadłam, poszłyśmy do sypialni, dałam jej cyca na leżąco jak w nocy i obydwie zasnęłyśmy. Ja teraz wstałam, powiesiłam pranie i jem a ona na szczęście jeszcze śpi. Nastawiam się na to że najbliższe dni takie będą. Dobrze że jutro TŻ w domu.
Co mogę doradzić to myśl, że to potrwa tylko kilka dni, przetrwacie to
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 17:57   #245
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

W takim razie Benio ma nieustanny "skok" od 3 tyg, czyli od urodzenia ledwo zipię!
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 18:16   #246
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Tak naprawde oczekiwalam od poloznej, ze mi zwazy malucha, spojrzy na jakies ewentualne wysypki itd. Nie szukalam porady laktacyjnej. A ona z kolei jest troche nachalna w swoich pogladach, prosila mnie o zapisywanie karmien i zawartosci pieluszek itd. ...
a i cwiczyc cokolwiek, nawet joge, mozna po 8miu tygodniach i ani dnia wczesniej. Troche mnie to tez nie przekonuje!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 18:24   #247
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia, z ćwiczeniami może mieć rację. Macica i nasze wnętrzności muszą dojść do siebie.

A jeśli chodzi o karmienie, to nie słuchaj. Rób tak, jak do tej pory i będzie dobrze. Karmienie Wam pięknie idzie, to po co kombinować.

Ja Lilkę przystawiam do cycusia, kiedy chce. Czasem co 3h, czasem co 15 minut. Widzę po jej zachowaniu, kiedy chce cycolic i wtedy się za to zabieramy.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 19:30   #248
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dokladnie tak bede robic. Ona tez mowila, ze po co dziecko tuczyc, ale ja nie sadze, ze utucze dziecko swoim mlekiem .

U nas dzisiaj padalo i zrobilo sie swiezej, rzesko, wlasnie bylismy z malym na spacerze.

Co ile kapiecie maluszki? Wg poloznej raz w tygodniu i niczym nie smarowac, do wody dodac pokarm i oliwke .

Tez wam naplywa mleko jak dzidzia zaczyna plakac?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 19:36   #249
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Prawie cały dzień na podwórku zaliczyliśmy nawet festyn rodzinny 😁
U nas też chyba koniec skoku rozwojowego. Jagoda cały dzień śpi.

A co z Melką?? Też jej tu nie widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 19:42   #250
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja kąpiel robię codziennie. A jak się nie wyrabiam, to biorę miseczkę z ciepłą wodą, duże płatki i przecieram Lilce całe ciałko. Nie smaruję niczym - co kilka dni dodaję oliwkę do kąpieli. i tyle.

I też mi mleko napływa, czasem samo z siebie, wystarczy, że pomyślę o małej. 😀

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:04   #251
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kiedyś zaobserwowalyscie pierwszy skok rozwojowy? I jakie są symptomy?

Nasz Kubuś cały dzień płacze, już nie wiem o co mu chodzi..

My kapiemy co drugi dzień, chociaż wczoraj kapalismy i dziś też. Wydaje mi się ze raz w tygodniu to kapke przesada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 20:11   #252
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My kąpiemy co dwa dni
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:38   #253
Martirybka
Rozeznanie
 
Avatar Martirybka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 786
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Nam kazała położna co 3 dni kapać. Na szkole tez tak mówili. Ale ja co dziennie przecieram dużymi płatkami, nasączonymi woda przegotowana, buźkę i szyjkę oraz za uszkami. Myje tez oczka sola fizjologiczna. Jak są upały to kapiemy cześciej co dwa dni. Oliwkę czasem do kąpieli wlewam. A tak jak widze bardzo suche miejsca to trochę alantanem lub kremem z babydream posmaruje.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Piszecie ze nie ma czegoś takiego jak puste piersi? Hmmm, to czemu mówi się ze jak dziecko opróżni pierś to należy mu podać druga?

Bardzo chciałabym wierzyć w to ze puste piersi nie istnieją. U mnie np. Sytuacja wygląda tak, ze odciągając pokarm metoda 7-5-3 i juz na 5 czasem pokarm nie chce wypływać. Mogę ustawiać laktator pod innym katem, pompować z rożna siła i prędkością i nic. Do tego rano i w nocy odciągam najwiecej ok 120ml, a po południu i pod wieczór 60 czasem nawet 40ml I nie ma znaczenia czy to jest laktator ręczny czy elektryczny i dodatkowo mam wrażenie ze ręcznym odciągam więcej.
Mam tylko nadzieje ze laktacja sie szybko ustabilizuje bo jak narazie nie nadążam za moim dzieckiem co mnie przeraża.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:43   #254
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Marti, bo to dotyczy już ustabilizowanej laktacji. Wtedy nie ma pustych piersi, rzeczywiście. Ale laktacja może się długo stabilizowac i w tym czasie różnie z tym bywa. Tak piszą we wszystkich poradnikach. Ja dostałam u siebie w szpitalu jeden poradnik, napisany przez położne laktacyjne, pracujące w nim i tam też są takie informacje.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:45   #255
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My kąpiemy codziennie, w szkole rodzenia mowili zeby kapac codziennie lub co drugi dzien ale jak jest cieplo to najlepiej codziennie

U nas duzy postep, maly caly dzien karmiony cycem
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:47   #256
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja od początku kapie codziennie tak chciałam o tak robię
Martirybka co do odciągania to w nocy jest największy wystrzał prolaktyny która odpowiada za laktację wiec faktycznie w tych porach możesz odciągać najwiecej pokarmu
Doradzacie która książka wg Was jest najlepsza do poczytania o rozwoju dziecka ? Jest tego mnóstwo i nie wiem co kupić :/ a chciałabym troche poczytać o rozwoju psychomotorycznym, kiedy co powinno robić itp.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:54   #257
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My kapiemy co drugi dzień a tak to przecieram szyjke buzię rączki i dupkę woda przegotowana.

Mala dzisiaj znowu jest maruda.. pod koniec kąpieli tak się darla że się poplakalam aż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 20:56   #258
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Kiedyś zaobserwowalyscie pierwszy skok rozwojowy? I jakie są symptomy?



Nasz Kubuś cały dzień płacze, już nie wiem o co mu chodzi..



My kapiemy co drugi dzień, chociaż wczoraj kapalismy i dziś też. Wydaje mi się ze raz w tygodniu to kapke przesada



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest teraz skok czyli w środę skończyła 5 tygodni.

I właśnie widzę po jej zachowaniu, dużo płacze, nie daje się odłożyć, musi się przytulać non stop, nawet nie do cyca a tak po prostu czuć moje ciepło.



Ja też czasem mam wrażenie pustych piersi. Asia ssie i macha głową, puszcza i łapie (.) i płacze. Jak tak opróżni obydwie i ciągle ładuje ręce do buzi i płacze to daje jej mm, wystarczy jej czasami 30ml i pięknie zasypia.

Co do napływającego mleka to nawet sprawdzone xD byłam z mężem na randce, czuje że mi napływa pokarm i dzwonię do mamy a ona mi mówi że mała właśnie je bo się obudziła działa na odległość
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 22:49   #259
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
U nas jest teraz skok czyli w środę skończyła 5 tygodni.

I właśnie widzę po jej zachowaniu, dużo płacze, nie daje się odłożyć, musi się przytulać non stop, nawet nie do cyca a tak po prostu czuć moje ciepło.



Ja też czasem mam wrażenie pustych piersi. Asia ssie i macha głową, puszcza i łapie (.) i płacze. Jak tak opróżni obydwie i ciągle ładuje ręce do buzi i płacze to daje jej mm, wystarczy jej czasami 30ml i pięknie zasypia.

Co do napływającego mleka to nawet sprawdzone xD byłam z mężem na randce, czuje że mi napływa pokarm i dzwonię do mamy a ona mi mówi że mała właśnie je bo się obudziła działa na odległość

Mama zostala z Asia? ciesze sie ❤️❤️❤️


Gornek, ja mam ksiazke "Twoje niemowle" i mi troche rozjasnia to i owo, ale to raczej nie to czego szukasz. Sama chetnie sie dowiem, co polecaja dziewczyny .

Moj maluszek dzisiaj byl troszke marudny i pierwszy raz go wzielam do ukolysania, zawsze zasypia sam i nie bylo w ogole potrzeby. I po tym jednym razie domaga sie teraz brania na rece . Dzieci szybko sie ucza .
Dzisiaj lezal w kokonie i marudzil, moja mama probowala go udobruchac, ale nic to nie dalo, a ja tylko podeszlam i pocalowalam i spokoj na jego slodkiej buzi . Rozplywam sie...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-03, 23:04   #260
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Moze któraś ma fajna książkę i poleci wiec czekam :P
Mój Maksio ostatnio tez przytulaśny sie zrobił, po karmieniu zazwyczaj kładę go do łóżeczka i zazwyczaj zasypiał pod wieczór a teraz po karmieniu nie chce spać, teraz zasypia przytulony do mnie wiec położyłam sie i spaliśmy razem przez 2 h a on na moim brzuchu i piersiach :P pewnie sie przyzwyczai ale musze mu jakoś okazać bliskość jak nie karmie piersią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-03, 23:06   #261
Martirybka
Rozeznanie
 
Avatar Martirybka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 786
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Marti, bo to dotyczy już ustabilizowanej laktacji. Wtedy nie ma pustych piersi, rzeczywiście. Ale laktacja może się długo stabilizowac i w tym czasie różnie z tym bywa. Tak piszą we wszystkich poradnikach. Ja dostałam u siebie w szpitalu jeden poradnik, napisany przez położne laktacyjne, pracujące w nim i tam też są takie informacje.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj to ja po prostu płacze, bo od wczoraj młody je więcej, wczoraj miał tez taki dzień ze nie dał się odłożyć, tylko przytulanie i koniec. Spał nawet z nami w łożku, bo inaczej się nie dało. Może to skok? Sama nie wiem, czy to aby nie za wcześnie, skończył 3 tygodnie

Modlę się wiec Blac żeby laktacja u mnie jak najszybciej się ustabilizowała. Tak się boje ze jak nie będzie ssał piersi to laktator sprawy nie załatwi Nie wiem juz co robić żeby zaczął znowu jeść z cyca. Byłam w poradni laktacyjnej i dostałam wiele cennych rad, ale mimo to jest pod górkę bardzo.

Ja tez chętnie się dowiem co polecacie w temacie rozwoju maluszka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 02:16   #262
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Martirybka Pokaż wiadomość
Dzisiaj to ja po prostu płacze, bo od wczoraj młody je więcej, wczoraj miał tez taki dzień ze nie dał się odłożyć, tylko przytulanie i koniec. Spał nawet z nami w łożku, bo inaczej się nie dało. Może to skok? Sama nie wiem, czy to aby nie za wcześnie, skończył 3 tygodnie

Modlę się wiec Blac żeby laktacja u mnie jak najszybciej się ustabilizowała. Tak się boje ze jak nie będzie ssał piersi to laktator sprawy nie załatwi Nie wiem juz co robić żeby zaczął znowu jeść z cyca. Byłam w poradni laktacyjnej i dostałam wiele cennych rad, ale mimo to jest pod górkę bardzo.

Ja tez chętnie się dowiem co polecacie w temacie rozwoju maluszka.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podzielisz się, jakie to rady ?

U nas mały właśnie wstał, czyli spał 5h, chyba rekord, ale cały dzień wojowal więc się nie dziwie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 05:48   #263
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Wlasnie zasnal po karmieniu przytulony do cycusia nie mam serca go odkladac do lozeczka... wy odkladacie? Boje sie, ze pozniej bedzie chcial spac ciagle z nami, ale z drugiej strony 2tygodniowy maluch potrzebuje bliskosci...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 05:58   #264
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Wlasnie zasnal po karmieniu przytulony do cycusia nie mam serca go odkladac do lozeczka... wy odkladacie? Boje sie, ze pozniej bedzie chcial spac ciagle z nami, ale z drugiej strony 2tygodniowy maluch potrzebuje bliskosci...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czasie odkładam a czasem nie, ale rzadko śpimy typowo przytuleni, staram się zawsze odsunac od niego żeby mu krzywdy nie zrobić i dla własnego komfortu snu. Ale generalnie wole jak jest w łóżeczku, ważne żeby się wysypiac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 06:19   #265
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Wlasnie zasnal po karmieniu przytulony do cycusia nie mam serca go odkladac do lozeczka... wy odkladacie? Boje sie, ze pozniej bedzie chcial spac ciagle z nami, ale z drugiej strony 2tygodniowy maluch potrzebuje bliskosci...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę mała do siebie tylko nad ranem i tak sobie śpimy w dzień też raz albo dwa razy
Z tego względu że karmię mm chce nadrobić jakoś bliskość z moja pięknościa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 06:45   #266
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Vikunia, moja mama już chyba 3x z Asią została ☺ i w środę będzie kolejny raz bo mam wizytę u gin. Mała bardzo lubi być z moją mamą, uwielbia u niej na rękach ☺



Co do spania to u nas różnie. Asia zasypia tylko przy cycu więc zazwyczaj w naszym łóżku. Jak ja nie zasnę to ją odkładam do kołyski i tak śpi zazwyczaj od 22 do 2 w nocy a potem wraca do naszego łózka i już jest do rana bo karmie ją na śpiocha i nie muszę wstawać za każdym razem. Pewnie robię największy błąd ale leń jestem i nie muszę się rozbudzać tylko obydwie smacznie śpimy całą noc ☺
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 08:14   #267
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja też się przyznaję do spania z dzieckiem
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 08:49   #268
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Wlasnie zasnal po karmieniu przytulony do cycusia nie mam serca go odkladac do lozeczka... wy odkladacie? Boje sie, ze pozniej bedzie chcial spac ciagle z nami, ale z drugiej strony 2tygodniowy maluch potrzebuje bliskosci...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kieruję się filozofią RB. Moje dzieci nie będą wiecznie małe, jeszcze przyjdzie czas na to, aby się odseparowaly. Póki co, korzystamy z bliskości - zarówno ze starszą (ona z nami nie śpi w łóżku, ale jej łóżeczko stoi w naszej sypialni), jak i z młodszą, która na ten moment sypia tylko w naszym łóżku. Chcę ją mieć cały czas koło siebie.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 08:59   #269
talusiax33
Zadomowienie
 
Avatar talusiax33
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 722
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &amp;lt;3

Ja też podchodzę do tego jak BlackSanctum Hania śpi z nami, wiecznie malutka nie będzie, ona potrzebuje bliskości tak jak i ja tego pragnę. Śpi z Nami w łóżku. Poza tym czuje się pewniej bo jak się przebudze to spoglądam na nią czy wszystko w porządku i jestem spokojniejsza a też malutka przy Nas o wiele lepiej śpi niż sama w łóżeczku 😀 może robimy błąd.. ale nie przejmuję się tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
talusiax33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-04, 09:07   #270
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Też właśnie zauważyłam że Asia śpi dużo lepiej z nami. W kolysce jest niespokojna, co prawda nie rozbudza się ale bardzo się wierci a z nami śpi jak suseł i zazwyczaj trzyma mnie za koszulkę no i radar ma silny bo jak tylko wstanę za 2 minuty krzyk bo jej mamusia z horyzontu zniknęła



Wczoraj Asia dostała owieczke zazu przeurocza i jako szumis fajnie sie sprawdza nad ranem mala kichnęła a od razu szum się włączył
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.