Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-07, 11:30   #241
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Lubicie Baileys'a?Z czym oprócz lodu można go pić?Mam całą butelkę i przydałoby się ją jakoś rozpracować
nie próbowałam, ale to musi być pyszne

BAILEY'S AND COFFEE
- 45 ml irish cream (najlepiej Bailey's)
- goraca kawa
- bita śmietana
Szklo: filiżanka do kawy
Przepis: Wlać krem do filiżanki. Dodać kawę. Przykryć bitą śmietaną

Apache
- 10ml Kahlua
- 10ml Bailey's
- 10ml likieru z melonów
szkło: kieliszek typu shooter
przepis: Wlać do szklanki Kahlua, potem po grzbiecie łyżeczki wlać powoli Bailey's, tak samo postąpić z likierem z melona

Gorilla Milk
- 20ml białego rumu
- 10ml Kahlua
- 10ml Bailey's
- 10ml Creme de Bananes
- 20ml śmietanki
dekoracja: plasterki banana
szkło: kieliszek koktajlowy
przepis: Składniki miksować z kruszonym lodem do powstania jednolitej masy. Przelać do szklanki i udekorować

Smooth Screw
- 30ml wódki
- 30 ml Bailey's
- dopełnić sokiem pomarańczowym
szkło: wysoka szklanka
przepis: składniki wstrząsnąć krótko z lodem i odsączyć do szklanki z lodem

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pobiłam własne rekordy głupoty.

Kto mi powie, jak się szybko pozbyć kaca? Albo chociaż bólu głowy?
mi na ból głowy (przede wszystkim ten po imprezach ) pomaga słaba kawa rozpuszczalna z dużą ilością cukru i mleka
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:37   #242
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
nie próbowałam, ale to musi być pyszne

BAILEY'S AND COFFEE
- 45 ml irish cream (najlepiej Bailey's)
- goraca kawa
- bita śmietana
Szklo: filiżanka do kawy
Przepis: Wlać krem do filiżanki. Dodać kawę. Przykryć bitą śmietaną

Apache
- 10ml Kahlua
- 10ml Bailey's
- 10ml likieru z melonów
szkło: kieliszek typu shooter
przepis: Wlać do szklanki Kahlua, potem po grzbiecie łyżeczki wlać powoli Bailey's, tak samo postąpić z likierem z melona

Gorilla Milk
- 20ml białego rumu
- 10ml Kahlua
- 10ml Bailey's
- 10ml Creme de Bananes
- 20ml śmietanki
dekoracja: plasterki banana
szkło: kieliszek koktajlowy
przepis: Składniki miksować z kruszonym lodem do powstania jednolitej masy. Przelać do szklanki i udekorować

Smooth Screw
- 30ml wódki
- 30 ml Bailey's
- dopełnić sokiem pomarańczowym
szkło: wysoka szklanka
przepis: składniki wstrząsnąć krótko z lodem i odsączyć do szklanki z lodem


mi na ból głowy (przede wszystkim ten po imprezach ) pomaga słaba kawa rozpuszczalna z dużą ilością cukru i mleka
Nie piłam tylko Gorilla Milk. Reszta jest mlask A baileysa kocham Ale nie piłam już dawno
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:37   #243
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Cześć.

Przyznam Wam się do czegoś.


JESTEM IDIOTKĄ.
Nie wydaje mi się



Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
A teraz mnie dopadło choróbsko-grypa jelitowa u nas panuje więc to chyba to. Wczoraj brata dopadło a dziś mnie! Tak mi się kręci w głowie, że czuję się jak na mega-kacu!!!


Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
A propos TZ wyszło szydło z worka: po pierwsze molestowała go znów jego eks (są 10 lat po rozwodzie, ale ona nadal go kocha, podobno...), po drugie dostał duuużą podwyżkę, o czym nie chciał mi mówić (bo ja podobno wydam każdą ilość pieniędzy na poczekaniu ).
No to fajnie,że się wyjaśniło

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
nie próbowałam, ale to musi być pyszne
Dziękować Z tego co mam w domu to mogę zrobić 1 i 4 Ciekawe co to jest ta Kahlua
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:40   #244
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękować Z tego co mam w domu to mogę zrobić 1 i 4 Ciekawe co to jest ta Kahlua
likier kawowy http://pl.wikipedia.org/wiki/Kahlua
pyszny, zwlaszcza z mlekiem
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:41   #245
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Moja Mama robi sama adwokata i likier czekoladowo-kawowy. On jest po prostu niesamowicie pyszny..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:43   #246
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Staram się zmusić do nadrobienia przynajmniej kilku recenzji w KWC, ale jakoś mi nie idzie Mam totalny zastój intelektualny
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 11:47   #247
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

A dla mnie te charmsy to okropna tandeta sorry Po prostu totalnie nie w moim guście, za bardzo dziecinne i takie... odpustowe
Fajnie, że się z TŻ wyjaśniło Agnieszko. Nigdy nie zrozumiem kobiet, które po takim czasie sobie o swoich byłych przypominają, trują i wprowadzają zamęt, bo "nadal kochają" taaa
Ice, czyżbyś coś z Twoim randkowiczem skombinowała? hehe
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 11:58   #248
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość

Czuję się kiepsko, choć już lepiej niż wczoraj (na noc wzięłam antybiotyk). Najbardziej ubolewam nad tym, że mam totalny brak węchu i jak tu się cieszyć wytęsknionym zapachem .

W ogóle to muszę się Wam poskarżyć na naszego nowego Douglasa.
Tak strasznie się cieszyłam, że wreszcie w Opolu będzie gdzie zakupy robić, a tu upa . Nie mają ani kolorówki Clarinsa, ani Givenchy, zwłaszcza na tę ostatnią czekałam z utęsknieniem, ponieważ w Opolu nigdzie jej nie ma .
Na dokładkę obsługa - zero wiedzy i profesjonalizmu. Lale nawet nie wiedzą, co gdzie leży . Weszłam wiedząc czego chcę i oczywiście narobiłam popłochu, wszystkie latały i zastanawiały się o co ja je poprosiłam
Chciałam dla TZ kupić jeszcze Gucciego, ale nie było, zresztą lale i tak nie wiedziały o co pytam.
Kiedy zaniosły moje zamówienie do kasy, obskoczyły mnie we trójkę i nuż mi doradzać w kwestii kolorówki i pielęgnacji. Kiedy za kolejną gafą ekspedientki podziękowałam za pomoc, twierdząc, że poradzę sobie sama i nie trzeba mi doradzać, ofukały się wszystkie. Na koniec przy kasie poprosiłam o próbkę podkładu EL i jakież było moje zdziwienie, kiedy lala zaczęła bezradnie biegać po sklepie i wróciła z info, że nie mają jeszcze testerów . Na dokładkę nie chciała mi dać 2 pojemniczków na sample , nie wiedziała jak postąpić z moją kartą stałego klienta i na sam koniec myślałam, że wyjdę z siebie, kiedy chciała mi wrzucić do torby próbkę jakiegoś kremu, który na drugim miejscu w składzie miał denata i douglasowski szampon. Podziękowałam, twierdząc, że nie chcę tych próbek - lala nie wiedziała co począć i mimo wszystko wepchała mi rzeczone próbki do torebki, z nakazem oddania ich komuś z rodziny .
Ah, zapomniałam dodać, że jak w końcu odnalazły ogródek na półce, padło hasło, że mają tylko ogrody nilu Hermesa (ja zapytałam o ogródek nilowy) i ten perfum jest dość drogi . Odpadłam.
Normalnie nie mam słów.
Wydaje mi się że Sephory i Douglasy to specyficzne drogerie sieciowe gdzie sprzedawca nie jest tylko sprzedawcą i nie do tego ma ograniczać się jego rola, nie po to mają te dziewczyny szkolenia żeby nie orientować się w podstawowych kwestiach.
Ile znaczy solidna obsługa, jak miło jest zostać dobrze obsłużonym.... a jeszcze jak udzielą fachowej porady , potrafią doradzić, dobrać odpowiedni kolor, kosmetyk do typu cery, włosów itp. to już wogóle lux.
Niestety mam wrażenie że chodzi tylko o to aby zostawić kasę i nie stwarzać problemu



Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Nie lubię Baby Dol..
Moschino nie wąchałam. Wąchne jak będę zdrowa Dzięki
A może jakieś mgiełki są?
Moschino mi się bardzo podobają, dla mnie to typowo letni zapach, odświeżający, lekki, cytrusowy...


Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Nosku, a wąchałaś już może noweg Moschino Hippy Fizz? Mam sporą próbkę, ale nie chcę testować, nim mi węch nie wróci. Zapach jest ponoć cytrusowo-kwiatowy z dodadkiem drzewa cedrowego. Czemu ja nic nie czuję .
Biedulko

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Super kolor spodni Takiego właśnie szukamNa pewno przejdę się do Lee,czy można zapytać o cenę?



Co to są charmsy?



Madzia gdzie byłaś na tym fitnessie?Szukam fajnego klubu w Wawie,ale tak na poważnie zabiorę się za to dopiero po egz
U mnie w mieście latino aerobic zaplanowali se od pażdziernika o 17Ciekawe kto im będzie przychodził jak większość ludzi pracuje w Wawie i wraca najwcześniej o 17-18
Ja się zapisałam na aerobic do świetnej kobiety, nigdy nie chodziłam i póki co wszystko mi się myli ale myślę że się wyrobię z czasem
A ruch mi potrzeny, nie mozna tyle godzin spędzać za biurkiem, przed komputerem i w domu na kanapie ....



Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Cześć.

Przyznam Wam się do czegoś.


JESTEM IDIOTKĄ.
A cóż się stało??
Chwilka zapomnienia?
Też to czasem mam, idiotką nie jesteś!


Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
0306 ta obsługa w Douglasie to istna masakra!

A teraz mnie dopadło choróbsko-grypa jelitowa u nas panuje więc to chyba to. Wczoraj brata dopadło a dziś mnie! Tak mi się kręci w głowie, że czuję się jak na mega-kacu!!!
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mnie tak na pierwszy węch skojarzył się z Luksją Fruity o zapachu gruszki



No to się miał z czym kryć

Mówiłam już, że niecierpię niedziel? Nie mam co ze sobą zrobić, mam jakieś głupie rozkminy...chyba mnie łapie chandra jesienna
A ja błogosławię każdą minutę, to jedyny dzień w tygodniu kiedy mogę po prostu odpocząć, napić się w spokoju kawy i nigdzie nie gonić ...

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
A dla mnie te charmsy to okropna tandeta sorry Po prostu totalnie nie w moim guście, za bardzo dziecinne i takie... odpustowe

no ja się przyznam że dla mnie to też tandeta....
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:05   #249
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Jako, że musiałam coś ciepłego i dobrego zjeść zrobiłam sobie jajko sadzone, podsmażyłam 2 plasterki szynki z indyka i fasolkę szparagową. To jest pyszne..mniam! )))
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:19   #250
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
A dla mnie te charmsy to okropna tandeta sorry Po prostu totalnie nie w moim guście, za bardzo dziecinne i takie... odpustowe
Fajnie, że się z TŻ wyjaśniło Agnieszko. Nigdy nie zrozumiem kobiet, które po takim czasie sobie o swoich byłych przypominają, trują i wprowadzają zamęt, bo "nadal kochają" taaa
Ice, czyżbyś coś z Twoim randkowiczem skombinowała? hehe
To ja tylko się podepnę to tego posta bo równie dobrze ja bym go mogła napisać

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
no ja się przyznam że dla mnie to też tandeta....
Mi tez się nie podobają
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:25   #251
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Mam doła Jest piękna pogoda a ja nie mam co ze sobą zrobić, nosi mnie po domu, ale z drugiej strony jestem słaba i ospała i nie mam na nic ochoty Nie chcę tej głupiej jesieni i potem zimy, nie chcę... Chcialabym się gdzieś schować i przeczekać do kolejnej wiosny, nie mogę ścierpieć myśli, że teraz nadchodzi najtrudniejszy dla mnie okres.
Nie wiem co mi się dzieje, chyba jestem jakaś psychiczna

Z tego wszystkiego zapragnęłam nowych perfum i chcę żeby koniecznie miały bardzo mocny, mdlący i odurzający zapach A najlepiej żeby odrzucały ode mnie wszystkich ludzi, bo mam taki nastrój, że gotowa jestem zabić każdego kto mnie wyprowadzi choć trochę z równowagi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 12:27   #252
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Dokupiłam jeszcze wczoraj wieczorem torebkę .
Śliczna, skąd?
Co za koszmar
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Cześć.

Przyznam Wam się do czegoś.


JESTEM IDIOTKĄ.
Oj, nie dramatyzuj kochana, każdemu czasem intelekt się chowa w najgłębsze zakamarki a już zwłaszcza w sesjowym stresie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kto mi powie, jak się szybko pozbyć kaca? Albo chociaż bólu głowy?
Ja niby kaca nie mam, tylko czasami 'helikopter' ale zawsze muszę zjeść śniadanie (pamietam jak raz w Szczawnicy po wielkiej zimowej popijawie siedziałam w restauracji 2 godziny jedząc 3 kanapki ) A raz popijałam sobie po pół szklanki płynu Ringera i też po paru łykach było dużo lepiej
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mnie on pachnie....gruszkami Takimi dojrzałymi
gruszki? Love czemu ja ich nie wyczyłam? A one chyab teraz w promocji gdzieś były, no nie?
Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Mnie biżuteria drażni ogólnie, ale charmsy są tak śliczne, że nie mogę się oprzeć.

A propos TZ wyszło szydło z worka: po pierwsze molestowała go znów jego eks (są 10 lat po rozwodzie, ale ona nadal go kocha, podobno...), po drugie dostał duuużą podwyżkę, o czym nie chciał mi mówić (bo ja podobno wydam każdą ilość pieniędzy na poczekaniu ).
Hmm mi też te charmsy kojarzą się nienajpoważniej

To może Ty też powiesz TŻ ile zarabiasz? z moimi zdolnościami nie byłabym w stanie tego ukryć przez 10 minut- zawsze coś chlapnę nie w porę
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja lubię też takie bogate bransoletki hand-made, np http://www.pakamera.pl/bransoletki-m...--nr192431.htm
Hmm, ta znów za gęsta dla mnie
Jedyne co mogę nosić to koraliki na cienkiej gumce które sobie zrobiłam z empikowych Rayhera.
O ptzypomniałam sobie o 10 granatowych bransoletkach od MagJi które zostawiłam w przymierzalni w galerii
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Ice, czyżbyś coś z Twoim randkowiczem skombinowała? hehe


Siedzę sobie w górze od bikini i mocno pomalowanych ustach i chyba znów obejrzę kolejnego losta

Edit: Isa nowe CK secret obsession może będzie takei jak opisujesz
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:29   #253
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

isa ja mam tak samo! mysl o zimie mnie paralizuje, nie chce nawet myslec o sniegu, mrozach, wiatrach...
zima mnie przeraza, nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam a teraz na sama mysl o poznej jesieni chce mi sie plakac...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:34   #254
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
isa ja mam tak samo! mysl o zimie mnie paralizuje, nie chce nawet myslec o sniegu, mrozach, wiatrach...
zima mnie przeraza, nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam a teraz na sama mysl o poznej jesieni chce mi sie plakac...
A ja nie mogę się doczekać kiedy wreszcie będzie chłodno! A nie jakieś zmiany pogody, raz słońce, raz deszcz. Od tego są wahania nastroju i złe samopoczucie. No i choroba oczywiście.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:40   #255
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mówiłam już, że niecierpię niedziel? Nie mam co ze sobą zrobić, mam jakieś głupie rozkminy...chyba mnie łapie chandra jesienna
Ja też nie cierpię niedziel. zwłaszcza takich, w które mam ochotę zapaść się pod ziemię.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ice, spoko - jeszcze nie spadłaś na samo dno zgonów mi zdarzało się następnego dnia popołudniu uwolnić ledwo wypite pół litra herbaty
Mi też się zdarzało, ale dziś na szczęście tak chyba nie będzie.

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
mi na ból głowy (przede wszystkim ten po imprezach ) pomaga słaba kawa rozpuszczalna z dużą ilością cukru i mleka
Ja nie przełknę kawy po alkoholu. Albo raczej: przełknę i jeszcze szybciej zwrócę.

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Staram się zmusić do nadrobienia przynajmniej kilku recenzji w KWC, ale jakoś mi nie idzie Mam totalny zastój intelektualny
Ja się ostatnio trochę obraziłam na KWC jak wysmarowałam recenzję paskowanego różu Diora i wywaliło mnie 'data base error'.

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Ice, czyżbyś coś z Twoim randkowiczem skombinowała? hehe
Jakbys zgadła. Boże, jaka ja jestem głupia.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A cóż się stało??
Chwilka zapomnienia?
Też to czasem mam, idiotką nie jesteś!
Oj jestem. Dzisiaj się czuję gorzej niż jak idiotka.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mam doła Jest piękna pogoda a ja nie mam co ze sobą zrobić, nosi mnie po domu, ale z drugiej strony jestem słaba i ospała i nie mam na nic ochoty Nie chcę tej głupiej jesieni i potem zimy, nie chcę... Chcialabym się gdzieś schować i przeczekać do kolejnej wiosny, nie mogę ścierpieć myśli, że teraz nadchodzi najtrudniejszy dla mnie okres.
Nie wiem co mi się dzieje, chyba jestem jakaś psychiczna

Z tego wszystkiego zapragnęłam nowych perfum i chcę żeby koniecznie miały bardzo mocny, mdlący i odurzający zapach A najlepiej żeby odrzucały ode mnie wszystkich ludzi, bo mam taki nastrój, że gotowa jestem zabić każdego kto mnie wyprowadzi choć trochę z równowagi
Ja też bym chciała się schować. Chyba muszę zmienić miejsce do imprezowania i towarzystwo.

Isuś, trzeba Ci Addicta. Mnie dzisiaj zabija, mam kaca i ciągle go czuję.

---

No dobra, powiem Wam: całowałam się z tym pacanem od smsów po tygodniu. I nawet tego nie pamiętam. Jak mi rano przyjaciółka napisała smsa, to miała taką minę: , mam ochotę się zapaść pod ziemię i włos mi się jeży na głowie, jak sobie pomyślę, jakich głupot mogłam mu nagadać i jakich głupot nagadała mu moja najlepsza przyjaciółka. Najfajniejsze jest to, że ostatnie co pamiętam, to to, że próbowałam traktować go jak powietrze, ale z tego co mówią świadkowie, to chyba mi nie wyszło i chyba to moja wina wszystko. Śmiać mi się chce z własnej głupoty.

Moja druga przyjaciółka, która właśnie jest na wakacjach na mojego smsa ze streszczeniem wczorajszego wieczoru napisała: "jesteś głupia, moja krew".


Powiedziałabym, że nie piję już alkoholu, ale to byłaby hipokryzja, więc powiem, że nie piję już w takich ilościach.

A na koniec zostawiłam torebkę z kluczami i ulubionym Juicy Tubes w taksówce, dobrze, że są tacy, którzy ją zamawiali i mogę odebrać od jutra.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:41   #256
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mam doła Jest piękna pogoda a ja nie mam co ze sobą zrobić, nosi mnie po domu, ale z drugiej strony jestem słaba i ospała i nie mam na nic ochoty Nie chcę tej głupiej jesieni i potem zimy, nie chcę... Chcialabym się gdzieś schować i przeczekać do kolejnej wiosny, nie mogę ścierpieć myśli, że teraz nadchodzi najtrudniejszy dla mnie okres.
Nie wiem co mi się dzieje, chyba jestem jakaś psychiczna

Z tego wszystkiego zapragnęłam nowych perfum i chcę żeby koniecznie miały bardzo mocny, mdlący i odurzający zapach A najlepiej żeby odrzucały ode mnie wszystkich ludzi, bo mam taki nastrój, że gotowa jestem zabić każdego kto mnie wyprowadzi choć trochę z równowagi
Isa a czemu nie skorzystasz z takiej ślicznej pogody?
Jedź na rower, umów się z koleżanką na lody, na miasto, na kawę, na wypad do kina [polecam Mamma mia, super film ]
Może po prostu idż dotleń się na spacer, zabierz mamę, tatę, kogokolwiek ....
Może ugotuj jakąś pyszną potrawę albo upiecz ciacho ? Na pewno potrafisz

Może zrób sobie jakieś fajne makijaże i umieść na MM ?

Kurcze ..... jak ja mam wolny czas to nie wiem gdzie ręce włożyć



Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
isa ja mam tak samo! mysl o zimie mnie paralizuje, nie chce nawet myslec o sniegu, mrozach, wiatrach...
zima mnie przeraza, nigdy wczesniej czegos takiego nie mialam a teraz na sama mysl o poznej jesieni chce mi sie plakac...
Mnie też to przeraża ....
Nie znoszę zimy, jesieni, na myśl że zaraz trzeba będzie się ubierać w półbuty, kutki to brrrr..... uwielbiam lato, słońce, upał
A czeka nas 6 miechów deprechy szarzyzny i braku słońca
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:41   #257
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Aga wąchałam to nowe Moschino ale jak dla mnie bez rewelacji owszem cytrusowo-kwiatuszkowe ale trochę nijakie

Myszołapko przegapiłam Twojego wcześniejszego posta do kolekcji dołączyły YSL Elle i L'Instant Magic

ice To zdarza się najlepszym poza tym teraz to już coś musi się wyjaśnić
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:45   #258
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Ice
E tam No i co z tego Może on też był pijany i nie pamięta?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:46   #259
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ice ale to sie zdarza i nie powiedzialabym, zes jest idiotka raczej stracilas glowe, trudno dobrze, ze to tylko calowanie bylo
ale za to moze cos z tego wyjdzie?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-07, 12:48   #260
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość


Mnie też to przeraża ....
Nie znoszę zimy, jesieni, na myśl że zaraz trzeba będzie się ubierać w półbuty, kutki to brrrr..... uwielbiam lato, słońce, upał
A czeka nas 6 miechów deprechy szarzyzny i braku słońca
A mnie nie Nie mogę się doczekać dżinsów, sweterków, szalików, płaszczyków, moich nowych śniegowców, czapki!!! Kocham jesień i zimę

Tak, tak!
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:50   #261
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ice jak nie pamiętasz to może i lepiej
A co do perfum to chyba sobie kupie Aliena, bo to chyba jeden z głównych śmierdzieli w perfumeriach


Dziewczyny Nie wiem sama co się ze mną dzieje, czasem mam takie dni, że chciałabym żeby cały świat przestał istnieć i żebym została tylko ja jedna sama
Chyba byłam w poprzednim wcieleniu jakimś kosmitą albo pustelnikiem, ja się nie nadaję do życia między ludźmi, w tych czasach i w tym miejscu; nie pasuję do niczego ani nikogo.
Dopadł mnie taki "ból istnienia" - chyba tak to mogę nazwać Po prostu wydaje mi się, że ja nie jestem temu światu nijak potrzebna, że tylko zawadzam chodząc po tej ziemi a nic swoim istnieniem do niego nie wnoszę.

Ech...idę się położyć, może jak obejrzę rajd F1 to mi się nieco humor poprawi, miłego dnia
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:56   #262
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ice ja bym czasem wolała nie pamiętać co robiłam na imprezie także jak ktoś opowiada, że zrobił coś głupiego, ale zna to tylko z opowiadań, to zazdroszczę

umówiłam się z panem od sauny ale nic z tego nie będzie chciałam iść sobie nad zalew z kocem i notatkami i się tam pouczyć gdzieś w cieniu, z dala od hałaśliwego brata i wymyśliłam, że jak już będę kończyć to do niego zadzwonię żeby przyniósł mi moje simsy ale rodzice mnie wyrolowali, wczorajsze "wesele" tak im się spodobało, że dzisiaj zbierają ekipę i idą na obiad... jeszcze nie wiem czy przewidują moją obecność, czy zostawią mnie z bratem...
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:56   #263
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ice To zdarza się najlepszym poza tym teraz to już coś musi się wyjaśnić
Oj już lepiej, żeby się nie wyjaśniało.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ice
E tam No i co z tego Może on też był pijany i nie pamięta?
Problem w tym, ze on był trzeźwy i wściekły, że ja jestem taka pijana. Bo o ile ostatnio oboje byliśmy pijani i oboje pamiętaliśmy wybiórczo, to tym razem tylko mnie upił solenizant.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ice ale to sie zdarza i nie powiedzialabym, zes jest idiotka raczej stracilas glowe, trudno dobrze, ze to tylko calowanie bylo
ale za to moze cos z tego wyjdzie?
Jasne, świetne robię wrażenie jak jestem pijana.

Jest taki dowcip: pijana kobieta jest jak polonez - jedno i drugie wstyd prowadzić.

A tak poważnie, to nic z tego nie będzie, bo mi się kiedyś nieopatrznie zaflirtowało z jego przyjacielem najlepszym. I on chyba z tym ma problem. Przynajmniej tak uważają ten przyjaciel i drugi jego przyjaciel, który wczoraj mnie upił z okazji swoich urodzin.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice jak nie pamiętasz to może i lepiej
A co do perfum to chyba sobie kupie Aliena, bo to chyba jeden z głównych śmierdzieli w perfumeriach
Ja tam bym wolała pamiętać, bo on to tak całuje, ze pamiętać warto.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 12:59   #264
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No dobra, powiem Wam: całowałam się z tym pacanem od smsów po tygodniu. I nawet tego nie pamiętam. Jak mi rano przyjaciółka napisała smsa, to miała taką minę: , mam ochotę się zapaść pod ziemię i włos mi się jeży na głowie, jak sobie pomyślę, jakich głupot mogłam mu nagadać i jakich głupot nagadała mu moja najlepsza przyjaciółka. Najfajniejsze jest to, że ostatnie co pamiętam, to to, że próbowałam traktować go jak powietrze, ale z tego co mówią świadkowie, to chyba mi nie wyszło i chyba to moja wina wszystko. Śmiać mi się chce z własnej głupoty.
Pfff, całowałaś się na imprezie po alkoholu, wielkie mi co
Co prawda mnie się to nigdy nie zdarzyło, ale jakoś nie rozpatrywałabym tego w takich kategoriach, chłopaka znałaś w końcu.
Myślałam, że ostrzej i dlatego się czujesz jak idiotka. Rozgrzeszam Cię
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 13:03   #265
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Isa, nie smuć się i nie dołuj tylko wyjdź do ludzi, wyjdź z domu, zrób cokolwiek, zaufaj mi ja coś wiem o takich stanach jak masz teraz, aż za dobrze .....
Jeśli masz ochotę to możesz pisać na PW do mnie

Poza tym czy Ty masz ochotę na przyjazd na nasze śląskie spotkanie?
Byłoby super, moża uda Ci się tego dokonać ??


Ice, zdarza się
Ale to co ten chłopak był zły na Ciebie że tak się zachowujesz ?
Hm...
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 13:05   #266
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
zostawią mnie z bratem...
ile Twoj brat ma lat?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 13:07   #267
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No dobra, powiem Wam: całowałam się z tym pacanem od smsów po tygodniu
no i ??

Ja z moim exem zrobiłam "gorszą" rzecz po niecałym 1 dniu znajomosci a z niedoszłym na 3 spotkaniu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 13:08   #268
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

ice a co on jest wściekły
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 13:08   #269
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
likier kawowy http://pl.wikipedia.org/wiki/Kahlua
pyszny, zwlaszcza z mlekiem
No tak mi się nie chciało sprawdzić

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Staram się zmusić do nadrobienia przynajmniej kilku recenzji w KWC, ale jakoś mi nie idzie Mam totalny zastój intelektualny
A ja spłodziłam pierwsze 2Zaczęłam od najłatwiejszych i już mi się odechciało

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Pfff, całowałaś się na imprezie po alkoholu, wielkie mi co
Co prawda mnie się to nigdy nie zdarzyło, ale jakoś nie rozpatrywałabym tego w takich kategoriach, chłopaka znałaś w końcu.
Myślałam, że ostrzej i dlatego się czujesz jak idiotka. Rozgrzeszam Cię
Podpisuję się,Jelonek wyjęła mi to z ust
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-07, 13:11   #270
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Pfff, całowałaś się na imprezie po alkoholu, wielkie mi co
Co prawda mnie się to nigdy nie zdarzyło, ale jakoś nie rozpatrywałabym tego w takich kategoriach, chłopaka znałaś w końcu.
Myślałam, że ostrzej i dlatego się czujesz jak idiotka. Rozgrzeszam Cię
Mi się zdarzyło Jak poznałam Robala to ja byłam zalana niesamowicie, znajomi zostawili mnie (pijaną!) w klubie i poznałam go (kuzyn mojego kolegi). Poszliśmy tańczyć i się zaczęliśmy całować. I znajomość trwa z 9mcy
Tyle, że nigdy mi się nie zdarzyło czegoś NIE pamiętać. Nawet jak ledwo co widziałam zawsze wszystko pamiętam, nawet jakbym wypiła 2 wina albo 0,7l wódki.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.