Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kcal cz.4 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 09:20   #241
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cześć dziewczyny,odważyłam się napisać po raz kolejny.Dość często was podczytuje,ale niestety nie pisze bo jest mi zwyczajnie głupio.już tyle razy się zarzekałam,że schudnę raz na zawsze tyle ile chce. niestety w rzeczywistości nie mogę się zmobilizować.nie dość ,że nic nie schudłam to jeszcze przytyłam-3 kg.ktoś by powiedział,że to niedużo.ale wiecie dobrze jak jest-trzeba zrzucic nawet to ,bo potem jak urośnie wiecej,to będzie gorzej.juz kiedys pisalam ,że najgorzej jest ze słodyczami,kupiłam sobie nawet chrom,ale on mi nic nie daje;(
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 11:01   #242
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

hej laseczki
U mnie z wagą katastrofa dzisiaj... zjadłam wczoraj na kolację z dzieciakami pół małej pizzy i dziś ujrzałam 59,5 !!!!! Zorientowałam się że dawno się nie wypróżniałam i nie wiem dlaczego bo do tej pory nie miałam problemów z tym.
Dzwoniłam do apteki zapytać czy przywieźli mi Skrzypovite i na szczęscie jest więc idę się zaraz ubierać i pójdę na spacer z synkiem odebrać te tabletki. Kupie sobie jeszcze jakiegoś Plusssza, może tego Detox żeby troche organizm oczyścić z toksyn. Ciekawe czy on coś daje. A pogoda dziś śliczna choć rano był taki mróz że wszystko białe było. Ciekawe kiedy spadnie pierwszy śnieg ?

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia nie nie, tam się pracuje na okrągło i zawsze jest tyle samo godzin do przepracowania, nawet niedziele są pracujące, choć powiem Ci, że gdyby były wolne, to chyba bym się tam zanudziła, a tak to szybciej czas zleciał. O 11.45 kończyliśmy pracę to miałam trochę czasu, żeby odpocząć
A co do zdjęć, to nawet nie mam czasu zrobić, taka zalatana jestem, ale postaram się
Wczoraj kupiłam dżinsy w rozmiarze 26 nie wierzyłam, że się zmieszczę jak pani mi przyniosła i była pewna, że będą dobre dziś reszta zakupów, bo w mojej miejscowości nic nie ma i jedziemy do sąsiedniego miasta

Wczoraj wieczorkiem oczywiście diety nie było bo wpadł hamburger bez kotleta oczywiście, 1 desperados i 2 piwa z sokiem no ale to tak na przywitanie ze znajomymi
A to jak kończyłas o 11:45 to faktycznie miałaś sporo czasu jeszcze na odpoczynek
No a te dżinsy to czemu miałabyś się nie wcisnąć w nie? Przecież Ty taka szczuplutka jesteś!!
W moim mieście też ciężko kupić fajne ciuchy, jedynie to ta moja koleżanka fajne ciuszki przywozi do swojego sklepu więc u niej wszystko prawie kupuję, po reszte ubrań czy buty jadę do Kwidzyna (20 km ode mnie). Jak wrócisz to napisz co tam nakupowałaś

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,odważyłam się napisać po raz kolejny.Dość często was podczytuje,ale niestety nie pisze bo jest mi zwyczajnie głupio.już tyle razy się zarzekałam,że schudnę raz na zawsze tyle ile chce. niestety w rzeczywistości nie mogę się zmobilizować.nie dość ,że nic nie schudłam to jeszcze przytyłam-3 kg.ktoś by powiedział,że to niedużo.ale wiecie dobrze jak jest-trzeba zrzucic nawet to ,bo potem jak urośnie wiecej,to będzie gorzej.juz kiedys pisalam ,że najgorzej jest ze słodyczami,kupiłam sobie nawet chrom,ale on mi nic nie daje;(
Kochana! TO jak większość z nas Nie tylko Ty masz z tym problem ale nie powinno Ci być głupio bo tu na prawde nie ma się czego wstydzić. Ty wiesz ile razy ja się zarzekałam że schudnę jeszcze te 2-3 kilo? No i zaczynałam się odchudzać a po dwóch czy trzech dniach dawałam sobie spokój. Ja też przytyłam i też prawie 3 kilo ważyłam 57 a teraz 59,5!
Muszę do Świąt schudnąć ale nie wiem czy dam radę.
No a jeśli Ci chrom nie pomaga to nie wiem co Ci doradzić Może dziewczyny coś wymyślą bo słodyczy zbytnio nie lubię więc nie potrafię Ci tu pomóc.....

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Dzieki kochana, od poczatku jestes mi bardzo pomocna, doceniam to
Zaczelam dzien od melka z otrebami i platkami kukurydzianymi bo niestety musili nie mam, musze sie udac na zakupy ale najpierw powinnam sie rozdwoic to wtedy moze by sie udalo

Ten tydzien zostane przy chlebie zobacze jak waga sie bedzie zachowywac jak bedzie szalec bede cos zmieniac bo chleb jest dla mnie mega wygodny nie musze sie meczyc nad przygotowaniem obiadu a nie ma co ukrywac ze taka ze mnie kucharka jak z koziej dooopy trąba i bede isc na latwizne o ile mi kg pozwola

Antybiotyku zostalo mi jeszcze na kilka dni wiec dopki sie nie skonczy i nabiore troszke sil witalnych zaczne cwiczyc bo narazie jestem tak oslabiona ze wszytsko co robie w ciagu dnia i tak mnie duzo kosztuje...

Nie ma za co Naprawdę chciałabym aby każdej dziewczynie udało się schudnąć bo wiem jakie to cudowne uczucie Co do płatków to naprawdę polecam Just Fity z owocami tropicalnymi. Są słodkie ale nie aż tak aby zaszkodzić. A troche cukru z rana jest nam potrzebne i w ciągu dnia nie ciągnie wtedy tak do słodkiego. Z otrębami smakują cudownie
Ja podczas diety chleb też jadłam i wcale nie mało. Możesz również kupić sobie ciemny chleb wielozbożowy czy razowy - wtedy zjesz go mniej ale bardziej zapycha żołądek i ogólnie jest zdrowszy.
No i póki bierzesz antybiotyki to faktycznie lepiej odpoczywaj A bierzesz coś osłonowo przy antybiotyku? Mi kiedys lekarz powiedział, że najlepsza jest maślanka ale ja nie lubię

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

dobra ja uciekam idę się szykować i lecę na spacerek do apteki po moje tabletki na włosy. Może w końcu przestaną wypadać......
Do później
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:38   #243
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Just fity bardzo dobre i niedrogie- ja tez wcinam, z tym że ja lubią z ta polewa jogurtowa-mniam.Też myśle czy te słodycze to nie kwestia nerwów,ponad miesiac temu zmieniłam prace za biurkiem(ale cóz okazalo sie nie tak fajnie jak miało być)i teraz wracam od czwartku do swojej fizycznej harówki,bedę miała przynajmniej troche ruchu...
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 13:56   #244
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Witajcie!!
Mam nadzieję ze jeszcze mnie pamietacie
Przez weekend nie miałam czasu pisac (tż wymyslił romantyczny wypad) Przyszliśmy z pracy w piatek a on ze pakujemy się i jedziemy w Bieszczady. No i tak bez planów pjechalismy. Przecudnie było.. No i z dietka nawet ok!! Tzn była pizza i piwo ale w racjonalnych ilosciach Dziś zobaczyłam magiczne 54,9 rano!!!!Aż podskoczyłam.
I w koncu uwierzyłam, że tym razem uda mi się!! I powiem że wielka w tym Wasza zasługa)
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 14:40   #245
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej dziewczyny
W niedzielę się zważyłam jest 58.3 tragedii nie ma teraz siedzę w Wawie sporo nauki więc nie gniewajcie się że rzadziej zaglądam
A w czwartek jeszcze świętuje moje urodziny w pątek idę na 18 duużo pokus przede mną ale muszę dac radę Z sietą wzorowo kupiłam słodzik i kręce hula-hop
Medzik witaj znowu
Witam resztę nowych dziewczyn
Niedługo się odezwę
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 15:10   #246
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

no ja już w domciu byłam na bardzo długim spacerze i zmarzłam niesamowicie!!! Jezuuu jak jest zimno na dworze!!!! Byłam w aptece i mam już Skrzypovite - od dziś będę łykała jedną dziennie. Kupiłam też Plusssz Detox i tez będe piła 1 dziennie. Zobaczymy czy to wszystko coś pomoże na te moje biedne włosy Może po miesiącu juz jakieś rezultaty ujrzę
Zjadłam obiad - ziemniaki, gulasz i buraczki. Wiem, że połączenie gulaszu z ziemniakami to bardzo zły pomysł ale miałam ochotę na taki "normalny" obiad. Mam nadzieję że mocno waga mi nie podskoczy ... dopóki mam 5 z przodu na wadze to jest ok Teraz mam dni płodne i normalnie pożarłabym wszystko!
U mnie w mieście jest taka mgła że nic nie widać!!! Pierwszy raz w życiu chyba widzę aż taką mgłe w moim mieście.... i to tak nagle się zrobiła, w ciągu paru minut.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 17:16   #247
Kamikadze1706
Raczkowanie
 
Avatar Kamikadze1706
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 445
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Monika u Ciebie zimno,a u mnie to tak cieplutko dziś było,poszłam z synkiem na plac zabaw to kurtkę musiałam zdjąć i zostać w samym swetrze bo tak słoneczko grzało.
Odwiedzilam dzis apteke i zakupilam jeszcze raz chrom(spróbuje jeszcze raz) i ocet jabłkowy z zielona herbata.Może takie połączenie coś zadziała
Kamikadze1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 17:33   #248
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

monia u mnie pogoda identyczna, strasznie zimno (w zimowej kurtce jest w sam raz), mgła od wczoraj wieczorem się utrzymuje naprawdę jak mleko, nie widać co jest 50m przed Tobą. ale ja się cieszę bo nie mam kurtki na taką posrednią pogodę co była niedawno
meeedzik witaj z powrotem a jak tam było z językiem? dogadywałaś się normalnie?

muszę się przyznać, że mój odwyk od obgryzania ust znów nie wypalił. po 3 miesiącach znów zaczęłam i już nie mogę przestać, już nie wiem co mam na to poradzić naprawdę mówię sobie że już więcej tego nie zrobię i dalej jest to samo.. to jest o wiele trudniejsze niż schudnięcie
__________________
163cm - 57kg

Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak upłynie.
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 17:44   #249
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Dzięki za odpowiedź. Więc poczytam sobie te forum, bo jestem nowa i nie będę wypytywać co jeść bo na pewno coś tu znajdę, fakt że mi zejdzie ale dam radę zresztą czytając jak wam szło trochę mi to pomoże bo łatwo pewnie nie było i mi też nie będzie ale to jest ostatnia szansa przed kupnem sukni ślubnej mam czas gdzieś do maja Więc życzę Wam i sobie powodzenia Jak będę chciała zjeść coś słodkiego to szybciutko tu na forum wejdę i mam nadzieje że wasze sukcesy mnie od tego odciągną Jeszcze mała info o mnie Mam 22 lata, 165 wzrostu i 72 kg na wadze ;( a marzeniem jest mieć przynajmniej 60 kg żeby mój przyszły mąż przeniósł mnie przez próg i jeszcze jedna zachęta dla mnie, to jak tylko będzie 60 kg idę na szalone zakupy na cały dzień i wydam całe stypendium a stare ubrania wyrzucam i to wszystkie Biorę się za czytanie forum buziaki ****
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:16   #250
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Alexis, Sandera
Monia oj zaszalałam dziś na zakupach, kupiłam kozaczki z futerkiem, tunikę różowo- czarną, dwie bluzy takie cieplejsze, jedną szarą przez głowę a drugą jasny róż z takiego mięciutkiego materiału, kurtkę czarno-biało-różową, taką sportową bardziej, trochę bielizny i kosmetyków no i jeszcze jutro wybieramy się do drugiego miasta, też 20km od nas
Murka co do języka to nie był aż tak bardzo potrzebny, bo mieliśmy nad sobą polkę, która tam pracuje i mieszka cały czas, a jak trzeba było się dogadać z Niemcem, to nie miałam większego problemu, bo trochę znam język

U mnie z dietą średnio, na obiad był hamburger bez kotleta na mieście, a to wszystko przez to, że nie mam teraz czasu nawet zjeść obiad, bo pół dnia mnie nie ma. No ale taki hamburger chyba dużo kalorii nie ma, bo to sama bułka z surówkami i trochę sosu, a na kolację zrobiłam sobie sałatkę z pomidora, ogórka, pekińskiej i kukurydzy z łyżeczką majonezu i śmietany
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 18:35   #251
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

a mnie chyba jakieś choróbsko bierze! Po dzisiejszym spacerku na którym masakrycznie zmarzłam czuję się okropnie. Cały czas mi zimno i siedzę pod kołdrą. Zdrzemnęłam się nawet kilka minut gdy dzieciaki bawiły się ładnie w swoim pokoju.... no nie wytrzymałam już i usnęłam ale i tak wszystko słyszałam co się dzieje wokół. Wypiłam sobie plusssza i łyknęłam Skrzypovite, ciekawe po jakim czasie ujrzę jakąś poprawę - o ile w ogóle ujrzę Marzy mi się gorąca kąpiel ale póki dzieci nie śpią to mogę tylko dalej marzyć
Na jutro wymyśliłam sobie pyszny obiad : ryż + leczo( bez mięsa) te ze słoika z Biedronki + pokrojona w kosteczkę i uduszona pierś z kurczaka
Taka a'la chińszczyzna uwielbiam!

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Just fity bardzo dobre i niedrogie- ja tez wcinam, z tym że ja lubią z ta polewa jogurtowa-mniam.Też myśle czy te słodycze to nie kwestia nerwów,ponad miesiac temu zmieniłam prace za biurkiem(ale cóz okazalo sie nie tak fajnie jak miało być)i teraz wracam od czwartku do swojej fizycznej harówki,bedę miała przynajmniej troche ruchu...
Ja kocham Just Fity Od lutego wcinam je codziennie na śniadanie. Próbowałam te z jogurtem ale dla mnie są za słodkie. No a praca za biurkiem faktycznie nie pomaga w odchudzaniu Dobrze, że ją zmieniasz

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Witajcie!!
Mam nadzieję ze jeszcze mnie pamietacie
Przez weekend nie miałam czasu pisac (tż wymyslił romantyczny wypad) Przyszliśmy z pracy w piatek a on ze pakujemy się i jedziemy w Bieszczady. No i tak bez planów pjechalismy. Przecudnie było.. No i z dietka nawet ok!! Tzn była pizza i piwo ale w racjonalnych ilosciach Dziś zobaczyłam magiczne 54,9 rano!!!!Aż podskoczyłam.
I w koncu uwierzyłam, że tym razem uda mi się!! I powiem że wielka w tym Wasza zasługa)
OOOO to gratuluję pięknej wagi!!! Super!!!!
No i ten wypad w Bieszczady - świetna sprawa takie niezapowiedziane sa najlepsze Fajnie to twój TŻ wymyślił
No i nawet nie wiesz jak się cieszę że mogłyśmy Ci pomóc zrzucić te kilogramy Ale tak naprawdę to Twoja w tym zasługa bo to Ty walczyłaś dzielnie a my tylko trzymałyśmy kciuki Możesz być z siebie naprawdę dumna!

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
W niedzielę się zważyłam jest 58.3 tragedii nie ma teraz siedzę w Wawie sporo nauki więc nie gniewajcie się że rzadziej zaglądam
A w czwartek jeszcze świętuje moje urodziny w pątek idę na 18 duużo pokus przede mną ale muszę dac radę Z sietą wzorowo kupiłam słodzik i kręce hula-hop
Medzik witaj znowu
Witam resztę nowych dziewczyn
Niedługo się odezwę
Nie gniewamy się no co Ty nauka najważniejsza! do nas zaglądaj w wolnym czasie i pisz co u Ciebie
No to pojutrze masz urodzinki??? Fajnie
Dobrze, że kupiłaś słodzik On o wiele ułatwia dietę

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamikadze1706 Pokaż wiadomość
Monika u Ciebie zimno,a u mnie to tak cieplutko dziś było,poszłam z synkiem na plac zabaw to kurtkę musiałam zdjąć i zostać w samym swetrze bo tak słoneczko grzało.
Odwiedzilam dzis apteke i zakupilam jeszcze raz chrom(spróbuje jeszcze raz) i ocet jabłkowy z zielona herbata.Może takie połączenie coś zadziała
U mnie słoneczko tez strasznie świeciło ale powietrze takie mroźne że szok. Od jutra naprawdę trzeba w zimówce chodzić, a ludzie to juz nawet w czapkach chodzą. Dobrze, że chociaż u Ciebie ciepło
No i trzymam kciuki aby ten chrom i ocet Ci pomógł
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 18:52   #252
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
monia u mnie pogoda identyczna, strasznie zimno (w zimowej kurtce jest w sam raz), mgła od wczoraj wieczorem się utrzymuje naprawdę jak mleko, nie widać co jest 50m przed Tobą. ale ja się cieszę bo nie mam kurtki na taką posrednią pogodę co była niedawno

muszę się przyznać, że mój odwyk od obgryzania ust znów nie wypalił. po 3 miesiącach znów zaczęłam i już nie mogę przestać, już nie wiem co mam na to poradzić naprawdę mówię sobie że już więcej tego nie zrobię i dalej jest to samo.. to jest o wiele trudniejsze niż schudnięcie
No ja od jutra w zimówce będę już chodziła bo jest potwornie zimno. U mnie też cały czas jest mgła, pewnie do rana będzie. Współczuje kierowcom takiej pogody.
No a z tymi ustami to naprawdę ciężka sprawa Musisz z tym walczyć i przede wszystkim mocno nawilżać usta kremami czy balsamami aby nie były suche to wtedy nie będziesz miała co obgryzać

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia oj zaszalałam dziś na zakupach, kupiłam kozaczki z futerkiem, tunikę różowo- czarną, dwie bluzy takie cieplejsze, jedną szarą przez głowę a drugą jasny róż z takiego mięciutkiego materiału, kurtkę czarno-biało-różową, taką sportową bardziej, trochę bielizny i kosmetyków no i jeszcze jutro wybieramy się do drugiego miasta, też 20km od nas
OOO to zaszalałaś Fajnie teraz koniecznie musisz nam się pochwalić i porobić fotki w tych ciuszkach

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Więc poczytam sobie te forum, bo jestem nowa i nie będę wypytywać co jeść bo na pewno coś tu znajdę, fakt że mi zejdzie ale dam radę zresztą czytając jak wam szło trochę mi to pomoże bo łatwo pewnie nie było i mi też nie będzie ale to jest ostatnia szansa przed kupnem sukni ślubnej mam czas gdzieś do maja Więc życzę Wam i sobie powodzenia Jak będę chciała zjeść coś słodkiego to szybciutko tu na forum wejdę i mam nadzieje że wasze sukcesy mnie od tego odciągną Jeszcze mała info o mnie Mam 22 lata, 165 wzrostu i 72 kg na wadze ;( a marzeniem jest mieć przynajmniej 60 kg żeby mój przyszły mąż przeniósł mnie przez próg i jeszcze jedna zachęta dla mnie, to jak tylko będzie 60 kg idę na szalone zakupy na cały dzień i wydam całe stypendium a stare ubrania wyrzucam i to wszystkie Biorę się za czytanie forum buziaki ****
Na pewno Ci się uda Masz taką motywacje więc na pewno schudniesz Do maja jeszcze sporo czasu więc dasz radę w razie czego pytaj i wklejaj swoje jadłospisy - poprawimy jak będzie coś nie tak Staraj się też trochę ruszać, spacerować lub zapisz się na basen czy siłownię - to również bardzo pomaga.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:11   #253
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Więc poczytam sobie te forum, bo jestem nowa i nie będę wypytywać co jeść bo na pewno coś tu znajdę, fakt że mi zejdzie ale dam radę zresztą czytając jak wam szło trochę mi to pomoże bo łatwo pewnie nie było i mi też nie będzie ale to jest ostatnia szansa przed kupnem sukni ślubnej mam czas gdzieś do maja Więc życzę Wam i sobie powodzenia Jak będę chciała zjeść coś słodkiego to szybciutko tu na forum wejdę i mam nadzieje że wasze sukcesy mnie od tego odciągną Jeszcze mała info o mnie Mam 22 lata, 165 wzrostu i 72 kg na wadze ;( a marzeniem jest mieć przynajmniej 60 kg żeby mój przyszły mąż przeniósł mnie przez próg i jeszcze jedna zachęta dla mnie, to jak tylko będzie 60 kg idę na szalone zakupy na cały dzień i wydam całe stypendium a stare ubrania wyrzucam i to wszystkie Biorę się za czytanie forum buziaki ****
Dasz rade!! Jak mi sę udaje to każdy może.. Próbowałam wiele razy i dopieron teraz udało mi sie (po zalogowaniu nba forum) U mnie juz - 5 kg!! No i nie ukrywam, że ślub to też ogromna motywacja A kiedyWasz wielki dzien??
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:20   #254
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Ooo, jak ja dawno tu nie byłam! Muszę się zmobilizować i meldować się częściej. Ale witam wszystkie wizażanki
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:21   #255
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

A u mnie dziś złota polska jesien za oknem!!
Moje jedzonko:
I platki +mleko
II -2 kromki razowca z almette, poledwica salata i papryka
III+II
IV -makaron razowy ze szpinakiem- taka naprawde solidna porcja
V no i teraz "barwy szczescia" i pomelo dzis nie bialkowo ale pysznie!!!
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:24   #256
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
A u mnie dziś złota polska jesien za oknem!!
Moje jedzonko:
I platki +mleko
II -2 kromki razowca z almette, poledwica salata i papryka
III+II
IV -makaron razowy ze szpinakiem- taka naprawde solidna porcja
V no i teraz "barwy szczescia" i pomelo dzis nie bialkowo ale pysznie!!!

Ej, razowy makaron ze szpinakiem to bardzo zdrowa, dobra rzecz! Na pewno nie zaszkodzi
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:38   #257
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Ej, razowy makaron ze szpinakiem to bardzo zdrowa, dobra rzecz! Na pewno nie zaszkodzi
Ale makaronu było sporo a szpinak ze śmietaną
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:46   #258
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej kochane

Wlasnie wrocilam z pracy i padam na twarz
Dzisiaj moje klientki w pracy smialy sie ze mnie ze mam straszny glos To fakt jestem tak zatkana ze jak cos mowie brzmi to jakbym byla na tygodniowej libacji bez spania
Niewiem kiedy mnie to cholerstwo pusci naprawde juz minal pelny tydzien a tu srednia poprawa, pewnie wszytsko przez to ze caly czas jestem na chodzie i zamiast wylezec chorobe to ja wiecznie łaziorkuje.
Dzisiaj menu ubogie bo apetyt mi szwankuje wiec wciskam na sile jedzenie zeby tylko trzymac sie zasad.
Widze ze jako jedyna tutaj mam wage ponad 70kg to jest dopiero motywacja
Moje jadlo dzisiejsze:
1. 3 łyzki otrebow i 3 łyzki płatkow i pol szklanki mleka 2%, kawa
2. jabłko
3.2 kromeczki razowca i 2 plastry indycze
4.1 jajko
5. pol kostki sera bialego
Generlanie to samo co wczoraj bo wczorajsze zestawienie bardzo mi smakowalo

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość

Nie ma za co Naprawdę chciałabym aby każdej dziewczynie udało się schudnąć bo wiem jakie to cudowne uczucie Co do płatków to naprawdę polecam Just Fity z owocami tropicalnymi. Są słodkie ale nie aż tak aby zaszkodzić. A troche cukru z rana jest nam potrzebne i w ciągu dnia nie ciągnie wtedy tak do słodkiego. Z otrębami smakują cudownie
Ja podczas diety chleb też jadłam i wcale nie mało. Możesz również kupić sobie ciemny chleb wielozbożowy czy razowy - wtedy zjesz go mniej ale bardziej zapycha żołądek i ogólnie jest zdrowszy.
No i póki bierzesz antybiotyki to faktycznie lepiej odpoczywaj A bierzesz coś osłonowo przy antybiotyku? Mi kiedys lekarz powiedział, że najlepsza jest maślanka ale ja nie lubię
Musli napewno wyprobuje, narazie mam jeszcze te platki wiec je bede jadla bo sa sycace ale w nastepnej kolejnosci skocze po musli
Co do chlebka jem razowy ze sliwka, jest przepyszny dobrze wypieczony mam takie miejsce gdzie pieczywo smakuje jak miod doslownie, jest wspanile
Co do antybiotyku biore oslonowe leki jak najbardziej, chociaz i tak pobolewa mnie brzuch, zastanawiam sie nawet czy przypadkiem nie kupic czegos na wzmocnienie flory bakteryjnej bo cos mi sie wydaje ze jest mocno zaburzona..

A tak z innej beczki to napisz mi prosze w ile udalo Ci sie tyle schudnac? Bo tyle kg to naprawde mega wyczyn i w ogole jestem bardzo ciekawa jaki byl przebieg Twojego chudniecia, mialas jakies zastoje?

Wracajac jeszcze chwile do temau włosow to ja jestem maniaczka wlosowa i na wlosy polecam Revalid, Humavit, biotyna ten jest dobra mozna sobie polykac i bardzo wazne sa oleje typu wiesiolek czy nawet zwykle kwasy omega, czy nawet zwykly tran. Polecam
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:21   #259
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Ooo, jak ja dawno tu nie byłam! Muszę się zmobilizować i meldować się częściej. Ale witam wszystkie wizażanki
Nooo Witamy Witamy Gdzie się podziewałaś tyle czasu? Co tam u Ciebie?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Ale makaronu było sporo a szpinak ze śmietaną

eeee tam makaron razowy nie zaszkodzi a na obiad można pozwolić sobie na więcej jutro za to zjesz ciutke mniej i się wyrówna

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Hej kochane

Wlasnie wrocilam z pracy i padam na twarz
Dzisiaj moje klientki w pracy smialy sie ze mnie ze mam straszny glos To fakt jestem tak zatkana ze jak cos mowie brzmi to jakbym byla na tygodniowej libacji bez spania
Niewiem kiedy mnie to cholerstwo pusci naprawde juz minal pelny tydzien a tu srednia poprawa, pewnie wszytsko przez to ze caly czas jestem na chodzie i zamiast wylezec chorobe to ja wiecznie łaziorkuje.
Dzisiaj menu ubogie bo apetyt mi szwankuje wiec wciskam na sile jedzenie zeby tylko trzymac sie zasad.
Widze ze jako jedyna tutaj mam wage ponad 70kg to jest dopiero motywacja
Moje jadlo dzisiejsze:
1. 3 łyzki otrebow i 3 łyzki płatkow i pol szklanki mleka 2%, kawa
2. jabłko
3.2 kromeczki razowca i 2 plastry indycze
4.1 jajko
5. pol kostki sera bialego
Generlanie to samo co wczoraj bo wczorajsze zestawienie bardzo mi smakowalo


Musli napewno wyprobuje, narazie mam jeszcze te platki wiec je bede jadla bo sa sycace ale w nastepnej kolejnosci skocze po musli
Co do chlebka jem razowy ze sliwka, jest przepyszny dobrze wypieczony mam takie miejsce gdzie pieczywo smakuje jak miod doslownie, jest wspanile
Co do antybiotyku biore oslonowe leki jak najbardziej, chociaz i tak pobolewa mnie brzuch, zastanawiam sie nawet czy przypadkiem nie kupic czegos na wzmocnienie flory bakteryjnej bo cos mi sie wydaje ze jest mocno zaburzona..

A tak z innej beczki to napisz mi prosze w ile udalo Ci sie tyle schudnac? Bo tyle kg to naprawde mega wyczyn i w ogole jestem bardzo ciekawa jaki byl przebieg Twojego chudniecia, mialas jakies zastoje?

Wracajac jeszcze chwile do temau włosow to ja jestem maniaczka wlosowa i na wlosy polecam Revalid, Humavit, biotyna ten jest dobra mozna sobie polykac i bardzo wazne sa oleje typu wiesiolek czy nawet zwykle kwasy omega, czy nawet zwykly tran. Polecam

Ja ostatnio miałam przez 5 dni taką chrypę że wstydziłam się ludziom na ulicy dzień dobry mówić. Straszne to było więc Cię rozumiem
No menu faktycznie ubogie ale skoro dziś nie miałaś apetytu to ok
A nie tylko Ty ważysz tu ponad 70 kilo - po prostu wszystkich dziewczyn jeszcze nie poznałaś
Co do mnie to ja się zaczęłam odchudzać w połowie czerwca 2010 roku. Trwało to 3 miesiące i spadło wtedy 15 kilo. Nie wiem czy były wtedy jakieś zastoje bo nie miałam wagi i bardzo rzadko się ważyłam. Ale diety się trzymałam wzorowo i dużo się ruszałam więc waga ładnie spadała. W połowie września przestałam się odchudzać i na nowo zaczęłam od lutego tego roku ( z wagą 72 kilo bo po Świętach mi 2 kilo przybyło). Przez pierwsze 2 tygodnie zleciało mi 5 kilo, potem miałam zastój 2 tygodnie i od marca waga znowu spadała. Pod koniec kwietnia ujrzałam juz 60 kilo a w maju zleciały jeszcze 2 i na tym się skończyło. Przyszły wakacje a z nimi grille, lody, fast foody itd. Waga stała w miejscu. Czasami znowu zaczynałam się odchudzać ale po kilku dniach rezygnowałam. Najmniej ważyłam 57,0 kg. Moim celem jest ważyć 55 do wakacji. Od 1 marca mam zamiar tak porządnie się wziąć sa siebie, póki co tylko próbuję

Co do Revalidu to jest potwornie drogi i trzeba go łykać po 3-4 tabletki dziennie. A skład ma praktycznie ten sam co Skrzypovita która kosztuje 26 zł i łyka się jedną tabl. dziennie. Humavit niema w sobie a ni żelaza a ni cynku - co jest chyba najważniejsze w budowie włosa A tran mam w lodówce i skoro mówisz że pomaga to zacznę go pić

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

No a ja wykapałam dzieci, pogadałam z mężem przez telefon i idę coś zjeść lekkiego i wypić herbatkę. Dzieci już śpią co jest chyba jakimś cudem!!!! Dlatego wskoczę do wanny poleżeć i umyć włosy

Baletnico, Gosiu , Tinek !!!!! Co z Wami!!!!! Odezwijcie się
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 20:40   #260
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Co do wypadających włosow probowalam mase roznych witamin i ozdzywek . Do tej pory nie znalazlam nic lepszego jak witamina B2 +cynk forte.Polecil mi to kiedys dermatolog i wierzcie po miesięcznej kuracji problem wypadających włosów zniknąl. POLECAM!!!
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:31   #261
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

hej

meedzik- fajnie, że wróciłaś zazdroszcze tych zakupowych szaleństw

Wybaczcie, że nie pisze ostatnio, ale choroba mnie rozkłada i nie mam sił
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:38   #262
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że nie pisze ostatnio, ale choroba mnie rozkłada i nie mam sił
mnie też
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 21:39   #263
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość

Ja ostatnio miałam przez 5 dni taką chrypę że wstydziłam się ludziom na ulicy dzień dobry mówić. Straszne to było więc Cię rozumiem
No menu faktycznie ubogie ale skoro dziś nie miałaś apetytu to ok
A nie tylko Ty ważysz tu ponad 70 kilo - po prostu wszystkich dziewczyn jeszcze nie poznałaś
Co do mnie to ja się zaczęłam odchudzać w połowie czerwca 2010 roku. Trwało to 3 miesiące i spadło wtedy 15 kilo. Nie wiem czy były wtedy jakieś zastoje bo nie miałam wagi i bardzo rzadko się ważyłam. Ale diety się trzymałam wzorowo i dużo się ruszałam więc waga ładnie spadała. W połowie września przestałam się odchudzać i na nowo zaczęłam od lutego tego roku ( z wagą 72 kilo bo po Świętach mi 2 kilo przybyło). Przez pierwsze 2 tygodnie zleciało mi 5 kilo, potem miałam zastój 2 tygodnie i od marca waga znowu spadała. Pod koniec kwietnia ujrzałam juz 60 kilo a w maju zleciały jeszcze 2 i na tym się skończyło. Przyszły wakacje a z nimi grille, lody, fast foody itd. Waga stała w miejscu. Czasami znowu zaczynałam się odchudzać ale po kilku dniach rezygnowałam. Najmniej ważyłam 57,0 kg. Moim celem jest ważyć 55 do wakacji. Od 1 marca mam zamiar tak porządnie się wziąć sa siebie, póki co tylko próbuję

Co do Revalidu to jest potwornie drogi i trzeba go łykać po 3-4 tabletki dziennie. A skład ma praktycznie ten sam co Skrzypovita która kosztuje 26 zł i łyka się jedną tabl. dziennie. Humavit niema w sobie a ni żelaza a ni cynku - co jest chyba najważniejsze w budowie włosa A tran mam w lodówce i skoro mówisz że pomaga to zacznę go pić
Wow piekna historia
Powiedz mi tylko jeszcze w tym czasie od wrzesnia do lutego to co jadłas, rozumiem ze to byl czas stabilizacji?

Revalid jest drogii to fakt ale sklad ma najlepszy i nieco rozni sie od Skrzypowity,a humavit ma w skladzie pokrzywe, skrzyp i drozdze takze tez jest calkiem dobrze, do tego na wlosy trzeba dzialac wielokierunkowo i co jakis czas zmieniac suplementy bo ich przyswajanie maleje z czasem

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
hej

meedzik- fajnie, że wróciłaś zazdroszcze tych zakupowych szaleństw

Wybaczcie, że nie pisze ostatnio, ale choroba mnie rozkłada i nie mam sił
Zdrowka

Edytowane przez bialaczekoladka
Czas edycji: 2011-11-08 o 21:42
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 22:22   #264
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Revalid jest drogii to fakt ale sklad ma najlepszy i nieco rozni sie od Skrzypowity,a humavit ma w skladzie pokrzywe, skrzyp i drozdze takze tez jest calkiem dobrze, do tego na wlosy trzeba dzialac wielokierunkowo i co jakis czas zmieniac suplementy bo ich przyswajanie maleje z czasem
skład Skrzypovity:

1 kapsułka zawiera:
witamina C 80 mg (100%)*
witamina E 12 mg (100%)*
witamina B5 6 mg (100%)*
witamina B1 1,1 mg (100%)*
żelazo 14 mg (100%)*
cynk 10 mg (100%)*
selen 55 µg (100%)*
ekstrakt ze skrzypu polnego 50 mg
Hydrolizat protein pszennych 50 mg
L-cysteina 40 mg
PABA 20 mg

* - procent zalecanego dziennego spożycia

skład Revalidu :

Jeden kapsułka zawiera jako substancje czynne:
DLmetioninę 100,0 mg
Lcystynę 50,0 mg
Pantotenian wapnia 50,0 mg
Witaminę B1 (chlorowodorek tiaminy) 1,5 mg
Witaminę B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 10,0 mg
Kwas paminobenzoesowy 20,0 mg
Żelazo (jako chelat) 2,0 mg
Cynk (jako chelat) 2,0 mg
Miedź (jako chelat) 0,5 mg
Wyciąg z prosa 50,0 mg
Wyciąg z kiełków pszenicy 50,0 mg
Drożdże piwne 50,0 mg

No zobaczę jak ta Skrzypovita będzie się sprawować a jak nie będzie rezultatów to wypróbuję ten Revalid. Tylko, że ta cena mnie przeraża bo Revalid kosztuje 75 zł (kuracja miesięczna) a Skrzypovita 26 zł (kuracja na 40 dni). No i szkoda że w Revalidzie jest tak mało żelaza i cynku Co do drożdży to słyszałam od wielu osób że straszne krosty na twarzy się robią prawda to????

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Wow piekna historia
Powiedz mi tylko jeszcze w tym czasie od wrzesnia do lutego to co jadłas, rozumiem ze to byl czas stabilizacji?

W tym czasie jadłam wszystko! Przyznam się szczerze, że potrafiłam nawet ziemniaki z dwoma schabowymi wciągnąć o 23 w nocy.... Chipsy i fast foody jadłam kiedy tylko miałam ochotę. Byłam pewna, że i tak już nie schudnę więcej więc nie będę sobie żałować Co prawda pracowałam fizycznie więc może to pomagało mi nie przytyć. W Święta to już w ogóle przeginałam z jedzeniem i 2 kilo przybyło. Czułam się źle i ciężko i postanowiłam od Nowego roku się odchudzać ale jakoś nie mogłam się za to zabrać i zaczęłam od lutego. Chciałam schudnąć tak do 65 czyli do wagi sprzed ciąży, nawet nie pomyślałam aby ważyć mniej. No ale tak się rozkręciłam i wciągnęłam w tą dietę że ledwo sie obejrzałam a było juz 60 więc chciałam jeszcze troszkę zgubić i tak doszłam do 58. Ale jak ujrzałam tą 5 z przodu to po prostu umarłam z wrażenia i "urodziłam" się na nowo

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
mnie też

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
hej
Wybaczcie, że nie pisze ostatnio, ale choroba mnie rozkłada i nie mam sił

Zdrówka dziewczyny kurujcie się tam i łykajcie witaminki
Szybko zdrowiejcie i wracajcie do nas

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Co do wypadających włosow probowalam mase roznych witamin i ozdzywek . Do tej pory nie znalazlam nic lepszego jak witamina B2 +cynk forte.Polecil mi to kiedys dermatolog i wierzcie po miesięcznej kuracji problem wypadających włosów zniknąl. POLECAM!!!
Mi kiedyś dermatolog przepisała też cynk + jakis preparat robiony na spirytusie + WAX + szampon Radical. Bardzo pomogło ale może też dlatego, że stres który przeżywałam wcześniej - minął Naprawdę załamałam się wtedy bo Pani z J. Polskiego nie dopuściła mnie do matury bo mnie nie lubiła. I nie obchodziło ją to że przez 2 lata miałam 4 na semestr i koniec roku. Moich klasówek nawet mi nie pokazywała i wpisywała 1 do dziennika. A poszło o to, że kazała mi chodzic na kółko teatralne a ja ją olałam i nie chodziłam to powiedziała że "poniosę tego konsekwencję". I kiedys piłam sok na lekcji to mnie z klasy wywaliła i jak wychodziłam to walnęłam tak drzwiami że mało z futryny nie wypadły a ona aż wybiegła za mną i zaczęła morde drzec na korytarzu. No i się zemściła!!! Musiałam komisa w sierpniu zdawać którego zdałam bez problemu nie ucząc się nic a nic - ale przed całą komisją nie mogła juz mnie uwalić. Maturę zdawałam w styczniu gdzie od ukończenia szkoły w kwietniu nawet w książke nie zajrzałam i wyobraźcie sobie że zdałam bez problemu za pierwszym razem. I byłam juz wtedy w ciązy!!!!! Dzień wcześniej się dowiedziałam!!! To był szok dopiero..... ale ja Polski zawsze lubiłam i nie miałam nigdy z nim problemów a baba chciała mnie po prostu uwalić i tyle. Taka jędza która nawet dzieci nie ma bo nie może i się wyżywa na wszystkich!

A w tej Skrzypovicie jest spora dawka cynku więc może pomoże
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 22:48   #265
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
skład Skrzypovity:

1 kapsułka zawiera:
witamina C 80 mg (100%)*
witamina E 12 mg (100%)*
witamina B5 6 mg (100%)*
witamina B1 1,1 mg (100%)*
żelazo 14 mg (100%)*
cynk 10 mg (100%)*
selen 55 µg (100%)*
ekstrakt ze skrzypu polnego 50 mg
Hydrolizat protein pszennych 50 mg
L-cysteina 40 mg
PABA 20 mg

* - procent zalecanego dziennego spożycia

skład Revalidu :

Jeden kapsułka zawiera jako substancje czynne:
DLmetioninę 100,0 mg
Lcystynę 50,0 mg
Pantotenian wapnia 50,0 mg
Witaminę B1 (chlorowodorek tiaminy) 1,5 mg
Witaminę B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 10,0 mg
Kwas paminobenzoesowy 20,0 mg
Żelazo (jako chelat) 2,0 mg
Cynk (jako chelat) 2,0 mg
Miedź (jako chelat) 0,5 mg
Wyciąg z prosa 50,0 mg
Wyciąg z kiełków pszenicy 50,0 mg
Drożdże piwne 50,0 mg

No zobaczę jak ta Skrzypovita będzie się sprawować a jak nie będzie rezultatów to wypróbuję ten Revalid. Tylko, że ta cena mnie przeraża bo Revalid kosztuje 75 zł (kuracja miesięczna) a Skrzypovita 26 zł (kuracja na 40 dni). No i szkoda że w Revalidzie jest tak mało żelaza i cynku Co do drożdży to słyszałam od wielu osób że straszne krosty na twarzy się robią prawda to????

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------




W tym czasie jadłam wszystko! Przyznam się szczerze, że potrafiłam nawet ziemniaki z dwoma schabowymi wciągnąć o 23 w nocy.... Chipsy i fast foody jadłam kiedy tylko miałam ochotę. Byłam pewna, że i tak już nie schudnę więcej więc nie będę sobie żałować Co prawda pracowałam fizycznie więc może to pomagało mi nie przytyć. W Święta to już w ogóle przeginałam z jedzeniem i 2 kilo przybyło. Czułam się źle i ciężko i postanowiłam od Nowego roku się odchudzać ale jakoś nie mogłam się za to zabrać i zaczęłam od lutego. Chciałam schudnąć tak do 65 czyli do wagi sprzed ciąży, nawet nie pomyślałam aby ważyć mniej. No ale tak się rozkręciłam i wciągnęłam w tą dietę że ledwo sie obejrzałam a było juz 60 więc chciałam jeszcze troszkę zgubić i tak doszłam do 58. Ale jak ujrzałam tą 5 z przodu to po prostu umarłam z wrażenia i "urodziłam" się na nowo

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------







Zdrówka dziewczyny kurujcie się tam i łykajcie witaminki
Szybko zdrowiejcie i wracajcie do nas

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------



Mi kiedyś dermatolog przepisała też cynk + jakis preparat robiony na spirytusie + WAX + szampon Radical. Bardzo pomogło ale może też dlatego, że stres który przeżywałam wcześniej - minął Naprawdę załamałam się wtedy bo Pani z J. Polskiego nie dopuściła mnie do matury bo mnie nie lubiła. I nie obchodziło ją to że przez 2 lata miałam 4 na semestr i koniec roku. Moich klasówek nawet mi nie pokazywała i wpisywała 1 do dziennika. A poszło o to, że kazała mi chodzic na kółko teatralne a ja ją olałam i nie chodziłam to powiedziała że "poniosę tego konsekwencję". I kiedys piłam sok na lekcji to mnie z klasy wywaliła i jak wychodziłam to walnęłam tak drzwiami że mało z futryny nie wypadły a ona aż wybiegła za mną i zaczęła morde drzec na korytarzu. No i się zemściła!!! Musiałam komisa w sierpniu zdawać którego zdałam bez problemu nie ucząc się nic a nic - ale przed całą komisją nie mogła juz mnie uwalić. Maturę zdawałam w styczniu gdzie od ukończenia szkoły w kwietniu nawet w książke nie zajrzałam i wyobraźcie sobie że zdałam bez problemu za pierwszym razem. I byłam juz wtedy w ciązy!!!!! Dzień wcześniej się dowiedziałam!!! To był szok dopiero..... ale ja Polski zawsze lubiłam i nie miałam nigdy z nim problemów a baba chciała mnie po prostu uwalić i tyle. Taka jędza która nawet dzieci nie ma bo nie może i się wyżywa na wszystkich!

A w tej Skrzypovicie jest spora dawka cynku więc może pomoże
Wiem wiem znam te sklady wiecznie w tym siedze, oba sa dobre chyba musisz poprostu sama na sobie przetestowac co dziala na Ciebie najlepiej

Co do drozdzy to znam osoby ktore dla urody je pija wiec napewno nie beda szkodzic na cere

Szokujaca historia z ta jedza od polskiego i pomyslec co robia z czlowiekiem niespelnione ambicje.. Najwazniejsze ze z tego wszytskiego wyszlas zwyciezko i wygralas walke ze wszytskimi przeciwnosciami

Uciekam spac, dobrej nocy
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 07:23   #266
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Hej laseczki
U mnie dziś ciąg dalszy zakupowego szaleństwa, jak już wszystko kupię to chyba dopiero wtedy znajdę chwilę, żeby odsapnąć porobić jakieś fotki i wrzucić na forum
Sweet zdrówka kochana

Dodaję Wam dwa zdjęcia z Niemiec, wiem że panterka nie bardzo pasuje do pasków, ale nie naszykowałam sobie letnich ubrań, a było parę dni gorących więc chodziłam w tym co mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4738.jpg (45,4 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_4743.jpg (61,9 KB, 123 załadowań)
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:09   #267
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki
U mnie dziś ciąg dalszy zakupowego szaleństwa, jak już wszystko kupię to chyba dopiero wtedy znajdę chwilę, żeby odsapnąć porobić jakieś fotki i wrzucić na forum
Sweet zdrówka kochana

Dodaję Wam dwa zdjęcia z Niemiec, wiem że panterka nie bardzo pasuje do pasków, ale nie naszykowałam sobie letnich ubrań, a było parę dni gorących więc chodziłam w tym co mam
łaaaa jak slicznie, szczuplutko!
a panterka jaka slodziutka

Jestem po raz kolejny na tym watku zwalona z nog

A tak w ogole ja dzisiaj glowy rano podniesc nie moglam, mialam wstac wczesniej zalatwic pare spraw przed praca i klopsik nic z tego nie wyszlo...
Do tego cos mi waga szwankuje, ani drgnela od 3 dni no nic zobaczymy moze niedlugo ruszy chociaz przyznam nie jest to dobry poczatek dnia.
Mam dzisiaj tez urwanie glowy w pracy i klientki od 11 do 20 a na koniec rzesy ktore nie wiem jak zrobie z takim katarem

Milego dnia dziewuszki

Edytowane przez bialaczekoladka
Czas edycji: 2011-11-09 o 08:14
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:41   #268
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki
U mnie dziś ciąg dalszy zakupowego szaleństwa, jak już wszystko kupię to chyba dopiero wtedy znajdę chwilę, żeby odsapnąć porobić jakieś fotki i wrzucić na forum
Sweet zdrówka kochana

Dodaję Wam dwa zdjęcia z Niemiec, wiem że panterka nie bardzo pasuje do pasków, ale nie naszykowałam sobie letnich ubrań, a było parę dni gorących więc chodziłam w tym co mam
Gdybym ja tak wyglądała to ani przez chwile nie pomyślałbym o diecie. Super wyglądasz!!!
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:44   #269
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Dasz rade!! Jak mi sę udaje to każdy może.. Próbowałam wiele razy i dopieron teraz udało mi sie (po zalogowaniu nba forum) U mnie juz - 5 kg!! No i nie ukrywam, że ślub to też ogromna motywacja A kiedyWasz wielki dzien??
Czbasia wychodzę za mąż we wrześniu 2012 roku ale gdzieś maj-czerwiec trzeba się za suknią oglądać i jak już będzie gotowa to muszę utrzymywać wagę ;/
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:43   #270
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki
U mnie dziś ciąg dalszy zakupowego szaleństwa, jak już wszystko kupię to chyba dopiero wtedy znajdę chwilę, żeby odsapnąć porobić jakieś fotki i wrzucić na forum
Sweet zdrówka kochana

Dodaję Wam dwa zdjęcia z Niemiec, wiem że panterka nie bardzo pasuje do pasków, ale nie naszykowałam sobie letnich ubrań, a było parę dni gorących więc chodziłam w tym co mam
Wpadłam w zachwyt nad Twoimi nogami Masz mega wyćwiczone!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.