Dieta kopenhaska - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-05, 15:16   #241
anja_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 111
GG do anja_23
Dot.: Od dziś dieta kopenhadzka

akivashi ale ja codziennie mam jeść to samo???
anja_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 21:08   #242
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Od dziś dieta kopenhadzka

Cytat:
Napisane przez akivashi Pokaż wiadomość
anja23.... spróbuj tego co ja Ci juz na samym poczatku proponowałam... gwarantuję Ci, że głodna chodzisz nie bedziesz, a efekty które uzyskasz, choć będą zachodzić powoli ( w zależności od Twojego organizmu) będą trwałe....
p.s. oreganka proponuje Ci tez coś, ale już sam tytuł mi się źle kojarzy... na zasadzie konkursu - kto mniej?.... zaraz jeszcze tam wejdę i sie upewnię....
bynajmniej nie kto mniej, dziewczyny bardziej obeznane w temacie doradzają co kiedy i jak jeść, żeby było zdrowo
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 16:36   #243
kristinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Od dziś dieta kopenhadzka

do dziewczyny ktory chca zaczac diete kopenhaska - NIE POLECAM!!! fakt wytrwalam w tej diecie i ubylo mi pare kg ale efekt jo-jo gwarantowany, dziewczyny szkoda zdrowia, naprawde!!
__________________
Życzę Ci,
abyś umiał dobrać odpowiedni cel
do stosownej chwili..
źródło:adonai.pl
kristinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 17:00   #244
Loluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn - Korzeniewo
Wiadomości: 61
GG do Loluś
Talking Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

witam kochane wizażystki!
Jakiś czas temu założyłam wątek na metamorfozie. W efekcie tego po prostu zmieniłam fryzurkę. Od poniedziałku jednak jestem na diecie kopenhaskiej. Dużo o niej czytałam - opinie były różne. Czy któraś z Was była na tej diecie? Jeśli tak to jak ocenia efekty?
__________________
Kocham <3
Loluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 19:03   #245
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

jo-jo gwarantowane...
nefre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 19:35   #246
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Ja ci moge opowiedziec historie mojej mamy.. prowadzila ta diete do samego konca i owszem schudla.. ALE chodzila caly czas slaba i glodna.. I po pewnym czasie kg wrocili i jeszcze z dodatkiem.. wiec ODRADZAM TA DIETE. Daje ci ona tylko 600 kcal dziennie.. to bardzo malo!!

Lepiej wez sie za porzadna diete i cwiczonka - wtedy rezultaty gwarantowane i bez jo-jo!
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 08:38   #247
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Hej!już kiedyś pisałam o tej diecie. Sama byłam na niej i żałuję!bo zamiast stracić na wadze to prztyłam z nawiązką. Owszem schudłam ale na krótki czas. Przez cały czas trwania tej diety byłam non stop zmęczona, bolała mnie głowa, zaczęły mi się łamać paznokcie i wypadać włosy. Najgorsze dla mnie było to, że parę razy straciłam przytomność i pobolewało mnie serducho. Ta dieta naprawdę wycieńcza. Nie polecam jej!Proponuje dietkę 1000 kalorii, chudnie się w miarę szybko i nie czujesz się źle a poza tym nie myślisz obsesyjnie o jedzeniu. Mam taką fajną dietkę, którą bym Ci przesłała na tym forum ale po południu. Ok? moja ciotka po tej dietce schudła wciągu 3 miesięcy około 10 kg i jej to nie przybyło.Ta dietka jest stworzona przez lekarzy.Pozdrawiam!
sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 11:03   #248
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Przeczytaj sobie moja historie...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=127964&page=4

Pozdrawiam.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 13:13   #249
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Hej!już kiedyś pisałam o tej diecie. Sama byłam na niej i żałuję!bo zamiast stracić na wadze to prztyłam z nawiązką. Owszem schudłam ale na krótki czas. Przez cały czas trwania tej diety byłam non stop zmęczona, bolała mnie głowa, zaczęły mi się łamać paznokcie i wypadać włosy. Najgorsze dla mnie było to, że parę razy straciłam przytomność i pobolewało mnie serducho. Ta dieta naprawdę wycieńcza. Nie polecam jej!Proponuje dietkę 1000 kalorii, chudnie się w miarę szybko i nie czujesz się źle a poza tym nie myślisz obsesyjnie o jedzeniu. Mam taką fajną dietkę, którą bym Ci przesłała na tym forum ale po południu. Ok? moja ciotka po tej dietce schudła wciągu 3 miesięcy około 10 kg i jej to nie przybyło.Ta dietka jest stworzona przez lekarzy.Pozdrawiam!
Błagam tylko nie diete 1000 kcla dla 15 dziewczyny Ta dieta nawet dla dorosłego człowieka jest szkodliwa. Małe dziecko potrzebuje około 1300 kcal a Ty polecasz jej 1000 kcal. Loluś Ty dojrzewasz dziewczyno, chcesz sobie spaprać metabolizm na reszte życia i walczyć ze skutkami jojo. Aż brak mi słów

Zdrowa racjonalna dieta + aktywnośc fizyczna a nie jakieś kombinacje, które mogą się zakończyć brakiem okresu, zaburzeniami hormonalnymi i wypadaniem włosów z glowy, a później jojo...

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=177344 ---> POCZYTAJ

Po 12 dniach głodówki spowolniony metabolizm, odwodniony organizm i dlatego waga może pokazywać mniej i zaczniesz jeść normalnie dostaniesz jeszcze nadprogramowe kilogramy Warto???
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 14:02   #250
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Przepraszam za błąd to była dieta 1200 kalorii i chyba nie jest taka zła skoro przepisał ją lekarz z Łodzi!
sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 14:22   #251
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Przepraszam za błąd to była dieta 1200 kalorii i chyba nie jest taka zła skoro przepisał ją lekarz z Łodzi!
Dla 15 letniej dziewczyny Nie wiemy nic na temat jej wagi, wzrostu, trybu zycia, tylko tyle, że postanowiła schudnąć. Lekarz diete dobiera osobiście dla danego, konkretnego pacjenta
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-09, 14:51   #252
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Tak wlasnie, trzeba diete do siebie dobrac.. inaczej nic z tego!
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 16:04   #253
Loluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn - Korzeniewo
Wiadomości: 61
GG do Loluś
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

To już piąty dzień i na razie czuję się dobrze Nigdy nie próbowałam żadnej diety, czytałam na innych forach itd. i zdania są bardzo podzielone. Jedni uważają, że jest cudowna, inni z kolei, że strasznie szkodzi... Jak zaczynałam ważyłam 65, teraz ważę 63 przy wzroście 166. Sprawdzałam na wskaźniku BMI swoją wagę i dowiedziałam się, że powinnam zrzucić 10 kg, bo 55 to moja idealna waga.
W sumie nie pamiętam takiego momentu mojego życia, żebym byłam zadowolona ze swojego ciała - zawsze byłam raczej grubsza.
Wszystkim łatwo mówić, że trzeba ćwiczyć itp. Większośc lata spędzam na rowerze, lub pływaniu, albo biegam. W inne pory roku, gdy pogoda jest nieciekawa ćwiczę w domu - brzuszki, przysiady, biegam na OrbiTrek'u , albo ćwiczę ze specjalną płytą. Conajmniej raz w tygodniu chodzę na basen, wcześniej jeździłam konno i jeżeli mam być szczera nic te ćwiczenia mi nie dały. Ani płaskiego brzucha, ani zgrabnych nóg.
__________________
Kocham <3
Loluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 16:07   #254
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez Loluś Pokaż wiadomość
To już piąty dzień i na razie czuję się dobrze Nigdy nie próbowałam żadnej diety, czytałam na innych forach itd. i zdania są bardzo podzielone. Jedni uważają, że jest cudowna, inni z kolei, że strasznie szkodzi... Jak zaczynałam ważyłam 65, teraz ważę 63 przy wzroście 166. Sprawdzałam na wskaźniku BMI swoją wagę i dowiedziałam się, że powinnam zrzucić 10 kg, bo 55 to moja idealna waga.
W sumie nie pamiętam takiego momentu mojego życia, żebym byłam zadowolona ze swojego ciała - zawsze byłam raczej grubsza.
Wszystkim łatwo mówić, że trzeba ćwiczyć itp. Większośc lata spędzam na rowerze, lub pływaniu, albo biegam. W inne pory roku, gdy pogoda jest nieciekawa ćwiczę w domu - brzuszki, przysiady, biegam na OrbiTrek'u , albo ćwiczę ze specjalną płytą. Conajmniej raz w tygodniu chodzę na basen, wcześniej jeździłam konno i jeżeli mam być szczera nic te ćwiczenia mi nie dały. Ani płaskiego brzucha, ani zgrabnych nóg.
Skoro to Twoja pierwsza dieta to zaczęłaś najgorzej jako mogłaś i spowalniasz osbie metabolizm i odwadniasz organizm. Nie czytałaś tego co Ci tam podrzuciłam, a szkoda. No ale to Twoje zdrowie i życie.. Rób jak uważasz, ale moim skromnym zdanie bardzo sobie szkodzisz i później będziesz tego żałować. Aktywnośc fizyczna jest ważna jak i odpowiednia dieta. Ale nie popadajmy w skrajnośc, bo ta dieta którą stosujesz to najzwyklejsza na świecie głodówka...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 16:08   #255
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Uwierz, ze my Cie tylko ostrzegamy!! Naprawde taka dieta mozesz sobie zdrowie popsuc!
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 16:44   #256
Loluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn - Korzeniewo
Wiadomości: 61
GG do Loluś
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Skoro to Twoja pierwsza dieta to zaczęłaś najgorzej jako mogłaś i spowalniasz osbie metabolizm i odwadniasz organizm. Nie czytałaś tego co Ci tam podrzuciłam, a szkoda. No ale to Twoje zdrowie i życie.. Rób jak uważasz, ale moim skromnym zdanie bardzo sobie szkodzisz i później będziesz tego żałować. Aktywnośc fizyczna jest ważna jak i odpowiednia dieta. Ale nie popadajmy w skrajnośc, bo ta dieta którą stosujesz to najzwyklejsza na świecie głodówka...
Wszystko czytałam. Może i jest to głodówka, może i źle robię, ale jeżeli przerwę ją w piatym dniu będę bardzo długo tego żałowała - dziękuję, że tak się o mnie martwicie i obiecuję, że jak tylko źle się poczuję, stracę sił, czy będzie się działo cokolwiek innego przerwę dietę i zapomnę o niej na zawsze
__________________
Kocham <3
Loluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 16:50   #257
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Tylko pamietaj żeby powoli z tej diety wychodzić I może kup sobie jednak jakieś preparaty wzmacniające
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 11:39   #258
Loluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn - Korzeniewo
Wiadomości: 61
GG do Loluś
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Kupiłam, coć a'la pluszzz
__________________
Kocham <3
Loluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 15:07   #259
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

A sorki.. ile chcesz schudnac? Nie wiem czy to wczesniej pisalas? ;>
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 17:48   #260
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

No... aż 5 razy, a jo-jo za każdym z nich
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 18:35   #261
Loluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn - Korzeniewo
Wiadomości: 61
GG do Loluś
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

chciałabym schudnąć przynajmniej 5 kg
__________________
Kocham <3
Loluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 18:55   #262
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Jesli poszlabys na mniej ostra diete z pewnoscia bys zrzucila te 5 kg ZDROWO i w maire szybko A co najwazniejsze bez jo-jo!!
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 19:03   #263
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
Jesli poszlabys na mniej ostra diete z pewnoscia bys zrzucila te 5 kg ZDROWO i w maire szybko A co najwazniejsze bez jo-jo!!
Prawda jest taka, że co nagle to po diable Nie da się szybko, zdrowo i skutecznie schudnąć. Na pewno sama się o tym przekonasz Nie tyjemy w kilka dni i nie jesteśmy w stanie na stałe i skutecznie schudnąć tak krótko. To co na początku tracimy to woda i mięśnie, a organizm przestawia się na tryb magazynowania i oszczędza tłuszcz i go dodatkowo magazynuje. Co z tego, że waga po 13 dniach pokaże mniej o kilka kilo (mięśnie są ciężkie), skoro lekka tkanka tłuszczowa nam przybędzie
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 19:09   #264
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

No tak.. ale mi chodzi o to, ze gubiac 1-1,5 kg tygodniowo na diecie 1250-1500 kcal <co jest mozliwe!!> jest zdrowe i szybkie <JAK DLA MNIE > no i trwale.

Po za tym, to moze zle zrozumialas <albo ja zle napisalam!>... bo ja jestem przeciwna tym szybkim dietom.. dlatego sama odchudzam sie z glowa i mam nadzieje, ze do lata zgubie cos naprawde.. i ze beda to kg ktore nie powroca. Zreszta co mi z wagi? Wazniejszy jest wyglad i samopoczucie
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 19:11   #265
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
No tak.. ale mi chodzi o to, ze gubiac 1-1,5 kg tygodniowo na diecie 1250-1500 kcal <co jest mozliwe!!> jest zdrowe i szybkie <JAK DLA MNIE > no i trwale.

Po za tym, to moze zle zrozumialas <albo ja zle napisalam!>... bo ja jestem przeciwna tym szybkim dietom.. dlatego sama odchudzam sie z glowa i mam nadzieje, ze do lata zgubie cos naprawde.. i ze beda to kg ktore nie powroca. Zreszta co mi z wagi? Wazniejszy jest wyglad i samopoczucie
Oj ale ja to wyżej pisałam do autorki postu, tylko nawiązałam do Twojej wypowiedzi
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 19:12   #266
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

A.. to zle zrozumialam - przepraszam
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 06:50   #267
Loluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn - Korzeniewo
Wiadomości: 61
GG do Loluś
Talking Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Jestem na 9 dniu. Postanowiłam, że po diecie zapisze się na ćwiczenia w klubie fitness - dla ogolnego pprawienia sylwetki. Póki co straciłam w pasie 7 cm i wreszcie mogę wejść w moje stare spodnie
__________________
Kocham <3
Loluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 07:01   #268
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez Loluś Pokaż wiadomość
Jestem na 9 dniu. Postanowiłam, że po diecie zapisze się na ćwiczenia w klubie fitness - dla ogolnego pprawienia sylwetki. Póki co straciłam w pasie 7 cm i wreszcie mogę wejść w moje stare spodnie
Tylko pamiętaj, że jak zaczniesz jeść normalnie jak wcześniej możesz odzyskać 7cm + pare centymetrów gratis
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 16:30   #269
Loluś
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kwidzyn - Korzeniewo
Wiadomości: 61
GG do Loluś
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Tylko pamiętaj, że jak zaczniesz jeść normalnie jak wcześniej możesz odzyskać 7cm + pare centymetrów gratis
Prawdę mówiąc nigdy nie jadłam dużo... Mam nadzieję, że ćwiczenia po diecie też wpłyną na ukształtowanie mojej sylwetki...
__________________
Kocham <3
Loluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 19:21   #270
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Dieta kopenhaska zwana 13 dniową

Cytat:
Napisane przez Loluś Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc nigdy nie jadłam dużo... Mam nadzieję, że ćwiczenia po diecie też wpłyną na ukształtowanie mojej sylwetki...
Skoro nigdy nie jadłaś dużo to skąd pomysł na takie drastyczne odchudzanie u Ciebie

Ja nadal jestem przeciwna tego typu dietom w tak młodym wieku, kiedy organizm młody i się rozwija... No zazwyczaj źle się to kończy.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-25 13:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.