15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-07, 10:07   #241
dorosea
Rozeznanie
 
Avatar dorosea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 572
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość

Zmień, zmień żywienie. 1-2 posiłki dziennie - stąd też nieumiejętność pochamowania głodu słodyczowego. Czyżbyś na każdy posiłek mogła pochłonąć słodycze i żyć bez normalnego żywienia? U mnie przynajmniej tak było, a daję radę i to całkiem dobrze. Jem teraz 5-6 posiłków, nie pozwalam do spadku cukru we krwi, nie chodzę głodna i całkiem dobrze mi z tym
Przede mną jeszcze 10kg Ostatnia prosta jak 6 z przodu się pojawi.
Tak, zdecydowanie tak jak piszesz, potrafię cały dzień żyć na słodyczach...
Kurcze jakby częstrze posiłki przyhamowały chęć pożerania słodyczy to byłby mega mega super A bierzesz może chrom ? Wiele osób go poleca, ale u mnie jakoś nie działa.
Ja też na razie dążę do 6 z przodu, wiadomo, że od razu nie zrzucę 20 kg. Ja to w sumie super czułam się przy wadze 60kg także nawet jak tym razem do takiej dojdę to i tak będzie super. 55 wymarzone od dawna i już próbowałam do niego dobić, ale nie wychodziło, może tym razem się uda
A dziś pierwszy sukces, zjadłam śniadanie


Co do mleka to tak jak mówi Basieńka, spożywanie mleka poniżej 1,5% mija się zupełnie z celem, już lepiej napić się wody
dorosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:13   #242
Rozella
Przyczajenie
 
Avatar Rozella
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Na mnie chrom też nie działa

Wczoraj w sumie ładnie, na imprezie niczym nie zgrzeszyłam, ale dwa browarki się wypiło Dziś kolejne urodziny, kolejna próba
Rozella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:18   #243
dorosea
Rozeznanie
 
Avatar dorosea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 572
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez klarabarbara Pokaż wiadomość
Dzień Dobry Dziwczyny!

Jak zaczynałam odchudzanie tydzień temu to się pomierzyłam w obwodach.
Dzisiaj rano,po 6 dniach zmierzyłam sie ponownie i...uwaga!

Biust -3cm(szkoda ale z biustu też leci)
Talia -4cm(o radości!!!)
Brzuch(opona na wysokości pępka) -2cm
Biodra -1cm
Uda-bez zmian...


Wiem,że pierwsze kilogramy ładnie lecą,że woda najpierw ale to strasznie cieszy i daje power do dalszej walki

Pozdrawiam
Super, ogromne gratujacje
Tez się zaraz pomierzę w takim razie, jak efekt od razu jest taki widoczny, będę silniej zmotywowana hah

A co do biustu, kurcze tego najbardziej nie lubię, aktualnie mam miseczkę C i super się z takimi czuję. A niestety podczas odchudzania to właśnie biust spada mi najszybciej w pięknych czasach gdy ważyłam 10kg mniej to i biust o rozmiar mniejszy był


Cytat:
Napisane przez Rozella Pokaż wiadomość
Na mnie chrom też nie działa

Wczoraj w sumie ładnie, na imprezie niczym nie zgrzeszyłam, ale dwa browarki się wypiło Dziś kolejne urodziny, kolejna próba
Ulżyło mi, że nie tylko na mnie nie działa

Super, oby dziś było tak dobrze jak wczoraj
dorosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:22   #244
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Przepis na frittate na moim blogu Zapraszam serdecznie Uwielbiam bo można do niej wrzucić wszystko dosłownie.

Co do chromu to nie biorę i nie brałam. Swego czasu na chcice słodyczową pomógł mi aplefit i pomógł ruszyć wagę, która ruszyć się nie chciała. Nie jest bardzo drogi, a wg mnie skuteczny. Wiadomo, że nie są to tabletki cud, ale dobrze wspomagają

Teraz piję drenafast. Już kiedyś też piłam. To specyfik ziołowy, który dolewasz do litra wody i pijesz to przez 20 dni, tzn jedna butelka drenafastu na tyle starcza. W sumie fajny jest...

Ja właśnie obiad przystawiłam, dzisiaj będzie zupka szpinakowa, wieki nie jadłam!

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Dorosea a ja wiem, że jak schudnę do swojej wymarzonej wagi to z biustu mi wiele nie zostanie, ale nie narzekam. Piersiami cieszyłam się przez dwie ciąże, oj ogroniaste były, ale i rozstępy po ciążach na nich zostały, bo z mini się zrobiły maksi. Nie są ogromne rozstępy, ale są. I powiem Ci, że zdązyłam nacieszyć się dużymi piersiami... Teraz będę cieszyła się z mini mini
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:39   #245
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez dorosea Pokaż wiadomość



Ulżyło mi, że nie tylko na mnie nie działa

Super, oby dziś było tak dobrze jak wczoraj

na mnie też chrom nie działa, bo to mój mózg wie, że kocham słodycze i ja muszę sobie psychicznie zakodować, że mam ich nie jeśc xD

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Rozella Pokaż wiadomość
Na mnie chrom też nie działa

Wczoraj w sumie ładnie, na imprezie niczym nie zgrzeszyłam, ale dwa browarki się wypiło Dziś kolejne urodziny, kolejna próba

ja się ciesze, że nie lubie piwa ;pja jak piję to tylko wódkę, ma więcej kalori w 100ml, ale wiadomo pije się jej mniej niż niz piwa, jedno piwo to juz pół litra ;p

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość




Dorosea a ja wiem, że jak schudnę do swojej wymarzonej wagi to z biustu mi wiele nie zostanie, ale nie narzekam. Piersiami cieszyłam się przez dwie ciąże, oj ogroniaste były, ale i rozstępy po ciążach na nich zostały, bo z mini się zrobiły maksi. Nie są ogromne rozstępy, ale są. I powiem Ci, że zdązyłam nacieszyć się dużymi piersiami... Teraz będę cieszyła się z mini mini

a ja tyję a mój biust bez zmian, ciągle mały więc nie obawiam się dużego spadku, bo wychodzi na to, że on ciągle jest taki sam;p
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:41   #246
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

klarabarbara, piękne spadki w cm, gratulacje

Ojj dziewczyny, ja to się bardzo cieszę, że mi na diecie i z biustu spadnie. W tej chwili mam bardzo duży, 'wysoki' biust, który na pewno mi się zmniejszy o dobry rozmiar. Ale nawet jak osiągnę swoją wymarzona wagę to i tak będzie ponad 90cm w obwodzie, taka figura..
__________________
<3

Edytowane przez confused women
Czas edycji: 2012-01-07 o 10:48
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:46   #247
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Poza tym mały biust jest piękny...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 10:51   #248
katarzyna_91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 572
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dzień dobry dziewczynki ja już po śniadanku już? w sumie może dopiero bo wstałam przed 11 ;P bo zaczytałam się wczoraj i siedziałam do 2 ;D
śniadanko: grahamka z pasztetem i ogórkiem + troszkę sałatek bo były w lodówce także porządne śniadanie... a co do pasztetu to wiem, że nie powinno się jeść ale uwielbiam zwłaszcza ten z pieczarkami mmm <3

klarabarbara - gratulacje! i wiesz co? chyba też się pomierzę ;P jakoś tak mnie zachęciłaś troszkę do tego bo nigdy się nie mierzyłam podczas diety...

SharMea - no fakt ruch to podstawa i również słyszałam o tej zorbie a więc chyba zaraz pooglądam filmiki jak to wygląda ;P

a wczoraj muszę się pochwalić zrobiłam 'aż' 50 brzuszków no ale zawsze ;P
katarzyna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:52   #249
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

a ja wczoraj sobie pofolgowałam, znowu...
na obiad u koleżanki był gulasz z ziemniakami - gulasz nie powalał ilością kalorii więc spokojnie zjadłam, ziemniaków zjadłam dwa kawałki - tu nie czuję się mocno winna
na deser karpatka - zjadłam kawałeczek mini - mini - tu już grzech
ale grzech największy wypiłam 3 drinki z martini... a po powrocie do domu na tym głodzie wchłonęłam przed snem kanapkę z sałatką z makreli (dobrze, że już się skończyła bo była pyszna :P )

ale wczoraj dałam sobie wycisk z ćwiczeniami, przed śniadaniem nie tak mocno, ale przed obiadem ponad godzinę sapałam i lał się pot.

chrom na mnie też nie działał nigdy. już lepiej błonnik ale teraz do wszystkiego praktycznie sypię otręby więc mam naturalny błonnik.

ja rozpatrzam zakup Therm Line II. słyszę dużo sprzecznych opinii i sama nie wiem...

w ogóle weszłam wczoraj u koleżanki na wagę i z rozpaczą stwierdziłam, że jest mnie 2 kg więcej. ale z drugiej strony po sobie widzę, że niemożliwe bo wręcz powiedziałabym że mniej. nie wiem nie załamuję się, ale dało do myślenia.

swoją drogą chwaliłam się tak, że nie potrzebuję słodyczy. nie wiem co mi się stało ale od kilku dni po prostu musze posłodzić poranną kawę (a nie słodzę już wiele lat). Fakt faktem zastępuje mi to słodycze w zupełności, ale zdziwilo mnie to mocno. Jak myśliscie, chyba ta poranna kawa z cukrem mi mocno nie zaszkodzi?

I w ogóle powiedzcie mi jak to jest z oliwkami? Uwielbiam zielone oliwki. Swojego czasu potrafiłam zjeść słoiczek na raz. Wiem, że to już za dużo, ale nie wiem czy są w diecie dozwolone czy nie. Mają dużo kalorii, ale niby są bogate w zdrowe tłuszcze. I tak się zastanawiam czy jakbym zjadła tak z 5 oliwek na dzień - co 2 dni to by było jeszcze korzystne czy już złe?

i mój dzisiejszy jadłospis:
Śn. Kanapki z chleba razowego z paprykarzem wege, papryką żółtą i ogórkami konserwowymi chilli, czerwona herbata, kawa z cukrem
II śn. grejpfrut
Obiad. dietetyczne risotto z burgerem z patelni grillowej z soi (porcja risotto odpowiednio pomniejszona przez towarzystwo pana burgera )
Kolacja: i tu mam znów problem... bo ma być białko, no więc będzie twaróg. ale czy jeślibym chciała zrobić sobie do niego sałatkę z warzyw to mogę czy nie?
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 11:16   #250
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ashira, ja jem niemal codziennie oliwki(po 5-10 sztuk mniejszych, zielonych), oliwę też stosuję praktycznie codziennie. To zdrowe tłuszcze, więc możesz je jeść codziennie, jak najbardziej. Do kolacji też można dodawać warzywa, ja czasami całkowicie zastębuję białko kolacją warzywną, np leczem To zdrowe zamienniki.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 11:25   #251
klarabarbara
Przyczajenie
 
Avatar klarabarbara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 24
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

[QUOTE=Ashira;31463030] napisała

swoją drogą chwaliłam się tak, że nie potrzebuję słodyczy. nie wiem co mi się stało ale od kilku dni po prostu musze posłodzić poranną kawę (a nie słodzę już wiele lat). Fakt faktem zastępuje mi to słodycze w zupełności, ale zdziwilo mnie to mocno. Jak myśliscie, chyba ta poranna kawa z cukrem mi mocno nie zaszkodzi?

I w ogóle powiedzcie mi jak to jest z oliwkami? Uwielbiam zielone oliwki. Swojego czasu potrafiłam zjeść słoiczek na raz. Wiem, że to już za dużo, ale nie wiem czy są w diecie dozwolone czy nie. Mają dużo kalorii, ale niby są bogate w zdrowe tłuszcze. I tak się zastanawiam czy jakbym zjadła tak z 5 oliwek na dzień - co 2 dni to by było jeszcze korzystne czy już złe?


Nie sądzę żeby Ci łyżeczka cukru zaszkodziła
Ja często rano wypijam szklankę wody z miodem i cytryną tak na poranne rozkręcenie się,nie martwiąc się,że łyżeczka miodu to zbędny cukier.

A jeśli chodzi o oliwki to wcinaj na zdrowie,przecież to jak sama piszesz kilka sztuk a nie cały słój


Pozdrawiam

Edytowane przez klarabarbara
Czas edycji: 2012-01-07 o 11:27
klarabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 11:31   #252
katarzyna_91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 572
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Ashira - wydaje mi się, że powinno się ważyć na jednej wadze podczas diety... bo różnie te wagi działają itd u mnie koleżanka się ważyła i miała 68kg a u siebie się zważyła na jakieś starszej wadze i 65kg a to niemożliwe bo przecież normalnie jadła i w ogóle, ćwiczyć nie ćwiczyła... a więc ja pozostaje przy swojej wadze :P
katarzyna_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 11:32   #253
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ale ja się ważę tylko u niej, ja nie mam wagi mieszkamy obok siebie i tak praktycznie codziennie jesteśmy u siebie

i dziękuję Wam za rozgrzeszenie mnie ze słodzonej kawy i oliwek (chociaż boję się, że jak zacznę z oliwkami to wchłonę cały słój). dziś chyba polece do sklepu po olej lniany. wiele dobrego o nim słyszałam a do sałatek mi się przyda.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 11:45   #254
dorosea
Rozeznanie
 
Avatar dorosea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 572
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Co do chromu to nie biorę i nie brałam. Swego czasu na chcice słodyczową pomógł mi aplefit i pomógł ruszyć wagę, która ruszyć się nie chciała. Nie jest bardzo drogi, a wg mnie skuteczny. Wiadomo, że nie są to tabletki cud, ale dobrze wspomagają

Teraz piję drenafast. Już kiedyś też piłam. To specyfik ziołowy, który dolewasz do litra wody i pijesz to przez 20 dni, tzn jedna butelka drenafastu na tyle starcza. W sumie fajny jest...

Ja właśnie obiad przystawiłam, dzisiaj będzie zupka szpinakowa, wieki nie jadłam!

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Dorosea a ja wiem, że jak schudnę do swojej wymarzonej wagi to z biustu mi wiele nie zostanie, ale nie narzekam. Piersiami cieszyłam się przez dwie ciąże, oj ogroniaste były, ale i rozstępy po ciążach na nich zostały, bo z mini się zrobiły maksi. Nie są ogromne rozstępy, ale są. I powiem Ci, że zdązyłam nacieszyć się dużymi piersiami... Teraz będę cieszyła się z mini mini
Zaraz poczytam o jednym i drugim i może sama coś kupię. Nigdy nie stosowałam tego typu specyfików, ale może właśnie czas zacząć

Uwielbiam szpinak!! Jem go co prawda w nieco mniej zdrowej wersji bo np w naleśnikach czy lazanii Przepis na zupkę szpinakową też jest na blogu ?

Ja też mam rozstępy na piersiach, choć w ciąży nie byłam Nie mam pojęcia kiedy mi się zrobiły, ale chyba mam je 'od zawsze'. Żeby miała jeszcze nie wiadomo jak wielkie to ja rozumiem, ale skromniutki rozmiar C i rozstępy masakra

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
na mnie też chrom nie działa, bo to mój mózg wie, że kocham słodycze i ja muszę sobie psychicznie zakodować, że mam ich nie jeśc xD



a ja tyję a mój biust bez zmian, ciągle mały więc nie obawiam się dużego spadku, bo wychodzi na to, że on ciągle jest taki sam;p
Ach, szkoda że mój mózg nie chce przyjąć tej informacji i się do niej zastosować


Zazdroszczę!! U mnie spadek czy wzrost wagi i musze staniki nowe kupować

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Poza tym mały biust jest piękny...
Chyba sobie to powieszę w łazience na lustrze, może jak codziennie będę czytać to przyjmę to do wiadomości
dorosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 12:04   #255
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Zupa szpinakowa, jest jakiś przepis na blogu. Ja dzisiaj robiłam z dużą ilością czosnku... Dzieci już zjadły, zaraz ja się biorę za jedzenie
Dzisiaj jeszcze przepis powinien być
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 12:32   #256
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Mój plan na dziś.

Dzień rozpoczęty z The Letter Black - There'll Come a Day <3
Nie wiem jak wam, ale mi jakoś lepiej jak zacznę dzień z dobrą nutką )
Posiłki:
Ś: Owsianka na wodzie + garść orzechów + garstka musli <3
Powinnam "zginąć, przepadnąć" za to, że na tak długo zapomniałam o owsiance. Jaka ona pyszna, jak syci. Wpadłam dzisiaj w zachwyt ((:
II Ś: jabłko, mandarynka. zaskoczyło mnie trochę. + herbata rooibos(?)
Obiad: Ryba gotowana z warzywami + kasza jaglana
Podwieczorek: sok grejfrutowy
Kolacja: Wieśniaczek + łyżeczka żurawiny

W międzyczasie gdzieś tam będzie pewnie jeszcze jedna herbata, woda z cytrynką i takie tam, dlatego tego w sumie nie piszę nawet )
Aktywność: Nożyce x 50 (rozłożone na serie 2x20 +10/wieczór oraz 2x20/rano) + 5 minut brzuszków/rano i wieczorem + bieganie.
I oczywiście aktywność spalająca najwięcej kcal, tłuszczyku i centymetrów: nauka !

BedeSuperLaska - dzięki za odpowiedź. ) Teraz wszystko jasne.

dorosea - tak, widzisz afgana I tak, mój (chociaż to chyba działa bardziej tak, że ja jestem jego ((: ).

69love69 - przerażasz mnie Ale może dam temu tuńczykowi jeszcze jedną, ostatnią tym razem szansę. Jaką firmę (najlepiej ogólnodostępną (: ) polecacie ? Może Graal ? ;>

Ja generalnie niezmordowana jestem w katowaniu się nowymi potrawami. Niech brzmi to masochistycznie, ale jeszcze kilka lat temu nie cierpiałam kefirów, jogurtów naturalnych, obrzydliwe były chude twarogi, kanapeczki z rana powodowały mdłości, nie wspominam już owsianek i otrębów. Dramat był ((: Ale przy pierwszym odchudzaniu (wtedy schudłam z 85 do 75 i tak zostało) bezlitośnie wmuszałam to w siebie aż polubiłam. Dziś jogurt naturalny jem bez niczego, kefir jest pycha a kanapeczka z rana to najlepsze co może być - zaraz po owsiance
Więc tuńczyka też za którymś razem pokocham ;>

Cytat:
Poza tym mały biust jest piękny...
Mały może i tak, ale mój teraz jest mały. XD Jak się odchudzę to nic z niego nie zostanie XD
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją

Edytowane przez Bayoo
Czas edycji: 2012-01-07 o 12:35
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:13   #257
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Bayoo Pokaż wiadomość
69love69 - przerażasz mnie Ale może dam temu tuńczykowi jeszcze jedną, ostatnią tym razem szansę. Jaką firmę (najlepiej ogólnodostępną (: ) polecacie ? Może Graal ? ;>

Ja jem firmy Odyssee czy jakos tak, z intermarche, ale nie wiem czy one nie sa wlasnie tylko tam dostępne Za 3,99 i mi bardzo smakuje Kiedyś kupiłam inny i był obleśny ;p
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:28   #258
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Intermarche to jeszcze ogólnodostępność, bo we Wro go znajdę gdzieś na pewno )
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:36   #259
dorosea
Rozeznanie
 
Avatar dorosea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 572
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Zupa szpinakowa, jest jakiś przepis na blogu. Ja dzisiaj robiłam z dużą ilością czosnku... Dzieci już zjadły, zaraz ja się biorę za jedzenie
Dzisiaj jeszcze przepis powinien być
Suuuper, to czekam

Cytat:
Napisane przez Bayoo Pokaż wiadomość
dorosea - tak, widzisz afgana I tak, mój (chociaż to chyba działa bardziej tak, że ja jestem jego ((: ).
Aaaaa Uwielbiam afgany, ale właśnie trochę boje się ich charakterów. Dlatego mam teraz niemal miniaturkę afgana - grzywach chińskiego owłosionego


Dziewczyny, mam pytanie z serii głupich
Ale jak robicie owsiankę ?wrzuca się do wrzątku i zagotowuje ? Czy jak ?
Ja nigdy w życiu owsianki nie jadłam
dorosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 13:42   #260
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dorosea - ja szaleję za grzywaczami, szczególnie w wersji czarno białej - te pieski są cudowne. Bezwłose przypominają mi kucyki ) A długowłose... ahhh
Nie taki charakter afgana straszny jak go malują ((: Mój afgan jest jednocześnie naszym pierwszym psem - dajemy radę ((:

A owsiankę to ja robię tak: do gotującej się wody wrzucam płatki owsiane i czekam mieszając od czasu do czasu aż napęcznieją (ja uwielbiam gęęęstą owsiankę) Potem przerzucam do miseczki, dodaję dodatki, mieszam i pyszne, sycące danie gotowe )

Jest jeszcze wersja owsianki dla leniwych i jest pyszna - z malinami, naturalna albo z jabłkiem i cynamonem z eloveny ) Tam na pudełku jest instrukcja jak zrobić, ale generalnie polega to na tym, że owsiankę wrzuca się do ciepłego mleka, miesza, czeka chwilkę aż napęcznieje i wcina )

Ja za to nie cierpię tych owsianek z cyklu "coś na ząb" i innych instantów. Toż to kiśle są :/ Raz takie coś kupiłam, bo nie doczytałam i jej nie zjadłam nawet - bo chciałam owsiankę a nie kisiel :<
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją

Edytowane przez Bayoo
Czas edycji: 2012-01-07 o 14:10 Powód: aa, tak mi się przypomniało :))
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:10   #261
dorosea
Rozeznanie
 
Avatar dorosea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 572
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Bayoo Pokaż wiadomość
Dorosea - ja szaleję za grzywaczami, szczególnie w wersji czarno białej - te pieski są cudowne. Bezwłose przypominają mi kucyki ) A długowłose... ahhh
Nie taki charakter afgana straszny jak go malują ((: Mój afgan jest jednocześnie naszym pierwszym psem - dajemy radę ((:

A owsiankę to ja robię tak: do wrzątku wrzucam płatki owsiane i czekam mieszając od czasu do czasu aż napęcznieją (ja uwielbiam gęęęstą owsiankę) Potem przerzucam do miseczki, dodaję dodatki, mieszam i pyszne, sycące danie gotowe )
Oj tak łyse jak koniki hihi
Mój księciunio wygląda tak
https://lh3.googleusercontent.com/-k...0/DSCF4945.JPG
Myślę, że kiedyś zdecyduje się na afgana, ale na razie nie mam na to warunków, za mało czasu żeby podzielić go na dwa psy
A wystawiacie się trochę może ?

Kupię jutro i spróbuje, może i mi posmakuje
dorosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:13   #262
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Przepis na zupę szpinakową jest już na blogu.

A wiecie, że ja też nigdy owsianki nie jadłam... muszę wkońcu spróbować
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:23   #263
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dorosea - WOW :O Ale chłopak ma futra Pielęgnacja takiego białaska w jakiś sposób jest trudniejsza od kolorowych ?
Z tego, co słyszałam dwa psy wcale nie są bardziej absorbujące od jednego

Nie, nie wystawiamy się, ponieważ moim zdaniem jego charakter dyskwalifikuje go z dalszej hodowli Generalnie moja młodsza siostra miała ambicje chodzić z nim na Młodego Prezentera, ale przeszło jej. Za te pieniądze, które płaci się za wejściówki - stwierdziła - czy to na MP czy na normalny ring można psu coś fajnego kupić i znaleźć fajniejsze hobby. (: W sierpniu tego roku został wykastrowany, w lipcu ostrzyżony. (:

To próbujcie, próbujcie, bo owsianka na prawdę fajna sprawa. Tylko prócz orzechów dorzućcie tam jakiegoś owoca, bo jak dorzucicie same orzechy to może na pierwszy raz się nie spodobać - ja akurat lubię od czasu do czasu zjeść coś o takim, hm, specyficznym smaku

Fajne pomysły na owsianki znalazłam tutaj i mam zamiar niektóre realizować:
http://inspiracjenasniadanie.blogspo...label/OWSIANKI
http://owsiankoweinspiracje.blogspot.com/
Warto przejrzeć
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją

Edytowane przez Bayoo
Czas edycji: 2012-01-07 o 14:25
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:41   #264
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Dziękuje, myślę, że będę coś kombinować
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:47   #265
karmelek18
Przyczajenie
 
Avatar karmelek18
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

ja od dzisiaj zaczynam diete.
mam 160cm wzrostu, i waże 70kg.. w ciągu ostatniego roku zgrubłam 10 kg ;o
Próbowałam dużo razy się odchudzać, ale bez efektów. Mam nadzieje, że teraz wytrwam!
Mam pytanko.. bierzecie jakies tabletki cy to nie konieczne?
Lepiej jeść mało a częściej czy rzadko i tez mało??
karmelek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:54   #266
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

5-6 posiłków w ciągu dnia. Trzy główne: śniadanie, obiad, kolacja... w międzyczasie jeszcze drugie śniadanie i po obiedzie podwieczorek,albo i jeszcze jedna przekąska do tego
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 14:55   #267
dorosea
Rozeznanie
 
Avatar dorosea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 572
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
Przepis na zupę szpinakową jest już na blogu.

A wiecie, że ja też nigdy owsianki nie jadłam... muszę wkońcu spróbować
Zrobię w tygodniu, przepis super łatwy

Już myślałam, że tylko ja jestem jakaś dziwna

Cytat:
Napisane przez Bayoo Pokaż wiadomość
Dorosea - WOW :O Ale chłopak ma futra Pielęgnacja takiego białaska w jakiś sposób jest trudniejsza od kolorowych ?
Z tego, co słyszałam dwa psy wcale nie są bardziej absorbujące od jednego

Nie, nie wystawiamy się, ponieważ moim zdaniem jego charakter dyskwalifikuje go z dalszej hodowli Generalnie moja młodsza siostra miała ambicje chodzić z nim na Młodego Prezentera, ale przeszło jej. Za te pieniądze, które płaci się za wejściówki - stwierdziła - czy to na MP czy na normalny ring można psu coś fajnego kupić i znaleźć fajniejsze hobby. (: W sierpniu tego roku został wykastrowany, w lipcu ostrzyżony. (:

To próbujcie, próbujcie, bo owsianka na prawdę fajna sprawa. Tylko prócz orzechów dorzućcie tam jakiegoś owoca, bo jak dorzucicie same orzechy to może na pierwszy raz się nie spodobać - ja akurat lubię od czasu do czasu zjeść coś o takim, hm, specyficznym smaku

Fajne pomysły na owsianki znalazłam tutaj i mam zamiar niektóre realizować:
http://inspiracjenasniadanie.blogspo...label/OWSIANKI
http://owsiankoweinspiracje.blogspot.com/
Warto przejrzeć
Futrem mógłby się podzielić z jeszcze jednym psem, ale niestety tylko ilością, bo długością nie powala
Hmmm może nie trudniejsza, ale nieco inna, biały włos jest delikatniejszy, bardziej miękki przez co czasem bardziej się kołtuni i niestety, ale wolniej rośnie. Ogólnie pielęgnacja nie jest trudna byle tylko robić to systematycznie. Ja czeszę i kąpię raz na tydzień i to jest akurat. Czyli na pielęgnacje schodzi mi jakieś 2 -2,5h godz tygodniowo, czyli tragedii nie ma

A co z charakterem nie tak?
Co fakt to fakt, wystawy to jednak dość drogie hobby
My się czasem wystawiamy, ale to na prawdę bardzo sporadycznie, 2 - 3 razy do roku.
I co nie było szkoda włosa ścinać ? Ja kurcze czasem mam ochotę, ale jak pomyślę ile czasu i kasy we włos włożyłam to nie mogę się zdecydować

O kurcze! Nie miałam pojęcia, że ze zwykłej owsianki można takie cuda wyczarować, teraz już koniecznie muszę spróbować!
dorosea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:02   #268
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

A ja kocham owsiankę najczęściej jem z bananem albo jabłkiem i cynamonem. Dzisiaj akurat była z truskawkami


Właśnie zjadłam obiad- kurczak, ryż brązowy i warzywa na patelnię, wyszło tego tyle, że jeszcze będzie na jutro
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:03   #269
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

to ja Wam powiem, że moje ulubione owsianki to: z ogórkiem i cebulką oraz z pomidorami suszonymi i bazylią.
żadne tam na słodko! ale ja już tak mam
choć na słodko można cuda z niej zrobić, to fakt ostatnio dla braci robiłam owsiankę Rafaello nawet mnie przekonała
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 15:49   #270
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: 15-20kg do zrzucenia mamy, z początkiem stycznia odchudzanie zaczynamy!

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
to ja Wam powiem, że moje ulubione owsianki to: z ogórkiem i cebulką oraz z pomidorami suszonymi i bazylią.
żadne tam na słodko! ale ja już tak mam
choć na słodko można cuda z niej zrobić, to fakt ostatnio dla braci robiłam owsiankę Rafaello nawet mnie przekonała
to ja nigdy nie jadłam nie na słodko, nawet sama nie wiem czemu może jutro spróbuję jeszcze jakieś propozycje owsianek bardziej na słono?
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.