Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-05-31, 13:06   #2671
avoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Anakoni Poka¿ wiadomo¶æ
avoc, radze poczekac do przynajmniej 20 myc, naprawde, przynajmniej 20 dni poczekaj zeby kolor sie wyplukal.Uzyj pó¿niej br±zu ¶redniego lub po prostu br±zu naturalnego, moze byc ciemny blond ale to niezbyt ciekawy kolor:/ Ja uzylam br±zu. szukaj brazu naturalnego, mokka ale nie czekoladowego bo te czêsto maja barwnik czerwony jak kasztany. Nie wiem jakie tam macie marki farb, mo¿e jakies ojczyste sa dobre-wtedy masz pewno¶æ,ze u¿yta nazwa to odpowiednik koloru.Zycze wytrwa³o¶ci, poczekaj z koloryzacj± myj±c codziennie wloski
Anakoni,dziekuje Ci serdecznie za odpowiedz.Ja wlasnie chce poczekac az kolor sie wyplucze i tylko mialam dylemat-co polozyc potem aby zabic te czerwone refleksy.Pocieszylas mnie,ze sa w ogole jakies kolory,ktore to zamaluja.
avoc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:21   #2672
Agata*86
Przyczajenie
 
Avatar Agata*86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez agulek124 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie wyszedl taki jasny braz...

agulek124 ¶liczny kolorek Ci wyszed³. A nak³ada³a¶ tego loreala feria preference P10 na w³osy ciemne farbowane czy naturalnie ciemne. Bo na farbie pisze ¿e jest ona przeznaczona do naturalnie ciemnych w³osów a nie farbowanych. Z góry dziêkujê za odpowiedz.
Agata*86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:31   #2673
blue7420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Whoa,faktycznie to drugie i trzecie zdjêcie jest rewelacyjne!Te¿ chcia³abym mieæ taki kolorek!Jak która¶ z Was bêdzie wiedzia³a,która farba bêdzie dawa³a taki efekt,to bêdzie wiêcej wdziêcznych osób.
blue7420 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-01, 10:02   #2674
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez avoc Poka¿ wiadomo¶æ
To byl Loreal Recital M3 Toskane-jasny kasztan opalizujacy.
Czyli myslisz,ze sie zmyje? A co pozniej,jaki kolor?

Agulek 134-piekny wyszedl Ci ten kolor
Zmyje siê na bank, wiec sie nie przejmuj,a co do koloru, to moze Virginia Chestnut Brown 5.3?wychodzi ciemniej jak na opakowaniu,ale splukuje sie i jest przepiekny

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2009-06-01 o 10:09
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-01, 11:08   #2675
avoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Jeny,piekna jest ta virginia!
Czy Ty nia farbowalas?Nie zmywa sie na rudo?
avoc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-02, 09:25   #2676
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez avoc Poka¿ wiadomo¶æ
Jeny,piekna jest ta virginia!
Czy Ty nia farbowalas?Nie zmywa sie na rudo?
to byl tak naprawde jeden z pierwszych kolorow ,ktorymi farbowalam wkosy , kolor wychcodzi niemalze identyczny jak na opakowaniu (poczatkowo troche ciemniejszy ,ale to standard i dosc szybko zmywa sie do koloru na opakowaniu), i zdecydowani co mne bardzo wtedy zdziwilo nie zmywa sie na rudo
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-02, 20:31   #2677
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 285
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

witam, mam teraz w³osy ciemnobr±zowe i chce na nie po³o¿yæ ciemny burgund lub co¶ takiego..chce uzyskaæ taki efekt jak na zdjêciu poni¿ej, wyjdzie mi co¶ takiego?? no wiadomo, ¿e o wiele bardziej ciemniejsze ale chodzi mi o to by po¶wiata by³a taka czerwono-wi¶niowa
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg l_918954682b4c4a86b35bd7a91ed179fe.jpg (46,7 KB, 338 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg l_0e9fba0b09cb4b5d8fcbf6e420795934.jpg (66,8 KB, 532 za³adowañ)
__________________





coolasana jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 20:56   #2678
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 660
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Agata*86 Poka¿ wiadomo¶æ
agulek124 ¶liczny kolorek Ci wyszed³. A nak³ada³a¶ tego loreala feria preference P10 na w³osy ciemne farbowane czy naturalnie ciemne. Bo na farbie pisze ¿e jest ona przeznaczona do naturalnie ciemnych w³osów a nie farbowanych. Z góry dziêkujê za odpowiedz.


Ja nakladalam go na sredni braz farbowany...
agulek124 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:31   #2679
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 4 514
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej dziewczyny

przyszlam do was po rade.

Otoz mam wlosy w kilku odcieniach brazu. na gorze lekko rudawe, pozniej czerwonawe, a reszta ciemny braz z czerwona poswiata w sloncu.
Dzis kupilam farbe londa naturals kawowy braz zeby pofarbowac odrosty [czytalam chyba gdzies tutaj, ze ktos zniwelowal nia czerwony odcien - mam nadzieje, ze mi tez sie uda]. Chcialabym ja nalozyc na jakies 10cm wlosow [na ta rudosc i czerwien] zeby zmienic kolor na ciemniejszy. Pozniej jak juz kolor bedzie na calej glowie m/w taki sam to chcialabym nalozyc farbe tylko jakas jasniejsza, bo mam dosc ciemnobrazowych i czarnych wlosow, chcialabym jakis sredni braz, albo nawet ciemny z miedziana poswiata zamiast tej czerwonej, ktora nie chce sie bardziej sprac mimo uzywania H&S].

I teraz mam prosbe czy moglybyscie mi polecic jaki kolor nalozyc na te moje wlosy zeby je choc ociupinke rozjasnic i pozbyc sie tej czerwonej poswiaty na calej dlugosci?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:20   #2680
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 4 514
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

nikt nie pomogl, ale juz nieaktualne
mam juz rudawy/bursztynowy brazik z jasniejszymi i ciemniejszymi pasemkami
__________________

studia

natalka2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-06, 15:20   #2681
weela
Rozeznanie
 
Avatar weela
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomo¶ci: 558
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka¿ wiadomo¶æ
witam, mam teraz w³osy ciemnobr±zowe i chce na nie po³o¿yæ ciemny burgund lub co¶ takiego..chce uzyskaæ taki efekt jak na zdjêciu poni¿ej, wyjdzie mi co¶ takiego?? no wiadomo, ¿e o wiele bardziej ciemniejsze ale chodzi mi o to by po¶wiata by³a taka czerwono-wi¶niowa

Ten kolorek to cudo! Gdybym tylko wiedziala czego uzyc od razu bym sobie zafarbowa³a! Bardzo ³adne niby br±zowe, a w³a¶nie taka wi¶niowa po¶wiata.
weela jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 09:40   #2682
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1240421583

Wlosy z tego linka sa naprawde cudne! Myslicie ze ten karmel Loreala da taki efekt? Uzywala ktoras z Was? Jak tak to pomozcie
Marzy mi sie wlasnie taki kolor.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-07, 10:53   #2683
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

17 czerwca farbujê siê szamponetka z mariona - czekoladowy br±z , juz postanowione
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-08, 15:24   #2684
Agata*86
Przyczajenie
 
Avatar Agata*86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Oto moje w³oski po wizycie u fryzjera. Na ciemny br±z na³o¿one karmelowe refleksy.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie013.jpg (135,5 KB, 224 za³adowañ)
Agata*86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:03   #2685
Alessa91
Raczkowanie
 
Avatar Alessa91
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A to mój br±z farbowany u fryzjera w poniedzia³ek. Wyszed³ ciemno ale mam nadziejê ,¿e siê troszkê zmyje
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1050085.jpg (47,4 KB, 329 za³adowañ)
Alessa91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:23   #2686
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Alessa91 Poka¿ wiadomo¶æ
A to mój br±z farbowany u fryzjera w poniedzia³ek. Wyszed³ ciemno ale mam nadziejê ,¿e siê troszkê zmyje
wyglada na bardzo zdrowe w³oski
¶licznie
ale co nie robi lampa b³yskowa
co to dok³adniej za kolor ?
kiciaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:04   #2687
Alessa91
Raczkowanie
 
Avatar Alessa91
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Kolorek to mieszanka br±zów chyba jeden czysty br±z plus troszkê ja¶niejszego ,mia³o wyj¶c z refleksami wysz³o dosyc ciemno...oby siê zmy³o wiem ¿e s± to farby jakiej¶ w³oskiej marki , podobno zio³owe
Alessa91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:15   #2688
plecki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja od pewnego czasu farbuje siê Schwarzkopf Brillance kolor 880 - ciemny br±z. Owszem na pocz±tku siê wygl±da prawie jak czarna wrona ale po paru myciach pojawia siê fajny br±z (przynajmniej wed³ug mnie).
Zawsze chcia³am taki ³adny ciep³y br±z ale jako¶ mi nie wysz³o bo mam ciemn±a oprawê oczu i cerê jasn± tak± pod ciemniejsze kolorki wiec da³am spokój . Mam wra¿enie ¿e taki ja¶niejszy by³by "md³y"

Co do czerwonych refleksów to Schwarzkopf Brillance mia³ kiedy¶ odcieñ "czerñ czerwieni". Kolorek rewelacyjny w³osy s± ciemne (wcale nie czarne) ale pod ¶wiat³o czerwone - tylko chyba ten kolorek wycofali, dawno go nie widzia³am :/
__________________
"- Ale ja nie chcia³abym mieæ do czynienia z wariatami - rzek³a Alicja.
- O, na to nie ma ju¿ rady - odpar³ Kot. - Wszyscy mamy tutaj bzika Ja mam bzika, ty masz bzika.
- Sk±d mo¿e pan wiedzieæ, ¿e ja mam bzika? - zapyta³a Alicja.
- Musisz mieæ. Inaczej nie przysz³aby¶ tutaj."
plecki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-11, 02:36   #2689
kasia1185
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej dziewczynki jak prawie wszystkie moj naturalny kolor to mysi,odkad pamietam czyli jakies 6-7 tal mia³am robiony popielaty blond+ czekolada baleyage ostatnio cos mi odbo³o i wymysli³am sobie,ze przejde na jeden kolor po³o¿y³am s³oneczne refleksy-orzechowy blond palette do 24 myc, kolorek wyszed³ super ale po ok,2tyg<6-8myæ> zrobi³ sie rudawy wiec posz³am po farbe nieby³o takiej samej wiec wzie³am loreal recital preference m2 mro¼ny kasztan mysla³am,ze ró¿nica bedzie niewielka,ale.... wyszed³ bardzo ciemny,a odrosty sliwka/fiolet a przy twarzy<mia ³am jasniejsze> czarny mine³o 4 mycia i nawet troszke siê nie zmy³,....
prosze pomó¿ce,zle sie czuje w tym kolorze,jest za ciemny,jak myslicie jest sens wydawac kase na jasniejsze odcienie??
czy lepiej wybrac sie do fryzjerki na jasny baleyage?kurcze tylko ja zawsze marzy³am o fajnym br±zie,
kasia1185 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 12:11   #2690
Ati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 328
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny , a jakie waszym zdaniem szampony / od¿ywki czy co¶ tam jeszcze naprawdê przed³u¿a trwa³o¶æ koloru i zapobiega spieraniu siê na rudo ?
Nie wiem czy na temat .. Je¶li nie to bardzo przepraszam
__________________


Edytowane przez Ati
Czas edycji: 2009-06-14 o 12:13
Ati jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:52   #2691
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 5 651
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczynki doradzicie mi?

Obecnie mam na glowie kolor L'Oreal Recital Preference Mro¼ny Kasztan M1. CARACAS i teraz chcia³abym mieæ Loreal Recital Preference G Virginie Jasny Br±z Z³ocisty Jak my¶licie, wyjdzie mi fajny efekt czy koszmar na glowie?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Poka¿ wiadomo¶æ
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogl±d - wszêdzie na zachodzie jest ¶wietnie, krainy mlekiem i miodem p³yn±ce, tolerancja i dobry gust w ka¿dej dzielnicy, a w tej Polsce to sam za¶cianek i ludzi na Vogue'a nie staæ

Lady in Blue jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:50   #2692
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków ¶piew
Wiadomo¶ci: 1 090
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny pomocy
sama nie potrafiê farbowaæ w³osów, wiêc chodzê do fryzjera, i ostatnio za¿yczy³am sobie ciemny br±z, w³osy jak na moje oko s± za ciemne w ¶wietle "domowym" s± wrêcz czarne, osobi¶cie podobaja mi siê czarne w³ossy, ale mi nie pasuj±, mysla³am, ¿e po pierwszym myciu siê troszkê zmyj±, woda by³a brudna ale w³osy jak dla mnie dalej wpadaj± w czerñ, co robiæ ? czy kolor siê zmyje? czy lecieæ do fryzjera?
anytsuj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:43   #2693
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomo¶ci: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

antysuj, a przed frabowaniem u fryzjera jaki mialas kolor wlosów? Na suchych wlosach do¶æ szybko farba sie zmywa. Jesli to pierwszy raz Twoje farbowanie na ciemny braz, nastepnym razem wybierz jasniejszy odcien - na pewno Ci nie rozjasni, ale ciagle farbowanie ciemnym brazem zapewnia trwal± CZERÑ... No i mozesz uzywac szamponow przeciw³upiezowych lub silnie oczyszczaj±cych, spieraj± trochê farbê.
__________________
Piêkne kobiety wierz± w swoj± inteligencjê; kobiety inteligentne nie wierz± w swoj± urodê.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:05   #2694
cfaniaras
Raczkowanie
 
Avatar cfaniaras
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: G-dz
Wiadomo¶ci: 205
GG do cfaniaras
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

farbowalam szamponetka czekoladowy braz , kolor cudny
a dzis kupilam sobie szampon accent brown z rossmanna i odzywke elseve do farbowanych , ahh zeby kolor dlugo sie trzymal < 3
;dd
__________________
siedzimy na dachach bawimy siê powietrzem!
d³ugim w³osom mówie
ZMIERZCH <3

DIETÊ DIABLI WZIELI !






cfaniaras jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-18, 21:30   #2695
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków ¶piew
Wiadomo¶ci: 1 090
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Poison27 Poka¿ wiadomo¶æ
antysuj, a przed frabowaniem u fryzjera jaki mialas kolor wlosów? Na suchych wlosach do¶æ szybko farba sie zmywa. Jesli to pierwszy raz Twoje farbowanie na ciemny braz, nastepnym razem wybierz jasniejszy odcien - na pewno Ci nie rozjasni, ale ciagle farbowanie ciemnym brazem zapewnia trwal± CZERÑ... No i mozesz uzywac szamponow przeciw³upiezowych lub silnie oczyszczaj±cych, spieraj± trochê farbê.
przed farbowaniem mia³am br±zowy (farbowany) kolor w³osów i rzeczywi¶cie s± troszkê przesuszone, jutro umyjê szamponem przeciw³upie¿owym, mam nadziejê, ¿e siê troszku wypierze, dziêkujê
anytsuj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-21, 11:26   #2696
loveowocowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hmm mam taki problem, bo chcia³abym sobie pofarbowac w³osy szamponetk± na kolor mlecznej czekolady ¿eby by³ taki ..nie wiem jak to wyt³umaczyæ ale taki gêsty kolor, ¿eby siê nie b³yszcza³ :P rozumiecie mnie? mam typowe br±zowe w³osy, nie za jasne ani nie za ciemne czy kto¶ mi mo¿e doradziæ z jakiej firmy wyszed³by mi taki kolor? i czy jest jakie¶ ryzyko ze robie sie na rudzielca ? chocia¿ w to w±tpie..co¶ w stylu jak w linku poni¿ej!
http://niebieskiemigdaly.blox.pl/resource/fudge.jpg

Edytowane przez loveowocowe
Czas edycji: 2009-06-21 o 11:34
loveowocowe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-24, 16:44   #2697
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 574
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny zdradzi³am Was ;(
Wstyd mi jako za³o¿ycielce tego tematu, ale co¶ mnie pokusi³o i rozja¶ni³am mój ¶redni br±z Czyst± Platyn± z Palette... Efekt? Owszem rozja¶nila i to sporo ale mia³am na glowie wszystkie odcienie rudo¶ci ¿ó³ci i bieli... Pobieg³am automatycznie i w panice wzielam Ciemny szatyn Garnier Nutrisse, juz raz mnie ta farba uratowa³a, ale nie tym razem Dziewczyny pomozcie, nie pokry³o równo i mam ja¶niejsze plamy na g³owie
Jak my¶licie jaka farba br±z dobrze kryje???
__________________


natee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-24, 19:50   #2698
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 1 632
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny, jaka farba, chêtnie z profesjonalnych, da mi taki br±z? Z góry dziêkujê za odpowied¼
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg evangeline-lilly-picture-6.jpg (41,1 KB, 219 za³adowañ)
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-25, 08:55   #2699
joannagrudziadz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez marta301 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jaka farba, chêtnie z profesjonalnych, da mi taki br±z? Z góry dziêkujê za odpowied¼
podobny odcieñ w³osów daje profesjonalna majirel 5,12.Mia³am taki odcieñ,tylko jesli masz w³osy rozjasniane to mo¿e wyj¶æ ciemniej.Ogólnie farby tej marki s± bardzo dobre-szczególnie br±zy wychodz± ³adnie a i wybór duzy.
joannagrudziadz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-06-25, 09:19   #2700
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 1 632
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez joannagrudziadz Poka¿ wiadomo¶æ
podobny odcieñ w³osów daje profesjonalna majirel 5,12.Mia³am taki odcieñ,tylko jesli masz w³osy rozjasniane to mo¿e wyj¶æ ciemniej.Ogólnie farby tej marki s± bardzo dobre-szczególnie br±zy wychodz± ³adnie a i wybór duzy.
Znam Majirel, od d³u¿szego czasu robiê nim w³osy u fryzjerki, tylko ¿e teraz mam blond ale chcê znów wrócic do br±zu . Wiêc w ich br±zy znam tylko z palety a nie mam pojêcia jak wychodz± .
Hmm, ja obstawia³am poziom 6 a refleks popielato-z³ocisty 13, bo te w³osy tak do koñca chyba zimne nie s±...
Jak s±dzisz, je¶li po dekoloryzacji, mia³am ju¿ 4-5 farbowania, do nadal farba mo¿e wyj¶c ciemniej czy raczej ju¿ nie powinna? Trochê bojê siê tak nag³ego przej¶cia z poziomu 7-8 na 5, ale to jest najbli¿sze mojemu naturalnemu kolorowi w³osów .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.