Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 10:15   #2671
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
chciałabym podobają mi się drugie ale na żywo sprawdzę, czy nie zbyt podobne do Beige Chic kupić raczej na pewno kupię, ale nie wiem czy teraz, czy jeszcze się wstrzymać i kupić np. jako nagrodę za zdaną (jeśli w ogóle zdam..) sesję
piękne są, prawda?
Według mnie na zdjęciach najładniejsze nr 01 Dwójka faktycznie podobna do BC, ale jakby mniej błyszcząca. Też jestem ciekawa jakie są na żywo.

No, obowiązek obywatelski spełniony. Teraz czekam czy będzie II tura
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:16   #2672
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Też mi sie strasznie podobają nowe meteoryty, już od lutego, kiedy pojawiły się pierwsze przeciekowe zdjęcia. Może w Anglii wpadną mi w łapki


Edycja: wracając z kościoła zauwazyłam, w "mojej" drogerii jest promocja na lakiery Eveline: 3,50 Popatrzę jutro, może jakiś wpadnie mi w oko.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-06-20 o 11:31
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 11:49   #2673
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko mam nadzieję, że też posłużą długo Są bardzo wygodne. I ja te swoje mam już chyba 4 lata przy czym przez 2,5 roku nosiłam je praktycznie codziennie (nawet w zimę) a teraz je noszę głównie jesienią

Kiedy lecisz do Londynu?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:02   #2674
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Hosenko mam nadzieję, że też posłużą długo Są bardzo wygodne. I ja te swoje mam już chyba 4 lata przy czym przez 2,5 roku nosiłam je praktycznie codziennie (nawet w zimę) a teraz je noszę głównie jesienią

Kiedy lecisz do Londynu?
Bossy: zapowiadają sie wygodne, ale musze sobie dać wkładkę pod pięty, bo ocierają pod kostkami.

Lecę 1.07.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:31   #2675
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Nosku, Glam Weary są super ja swoją czerwień 406 uwielbiam gdyby nie ścierał się z końcówek tak szybko, to byłby ideałem
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Według mnie na zdjęciach najładniejsze nr 01 Dwójka faktycznie podobna do BC, ale jakby mniej błyszcząca. Też jestem ciekawa jakie są na żywo.

No, obowiązek obywatelski spełniony. Teraz czekam czy będzie II tura
dla mnie 01 jakieś takie mdłe no ale na żywo pewnie lepiej się prezentują

a widziałyście kolekcję jesienną? raj dla srok i boska fryzura Vodianovej
http://haruhii.pixnet.net/blog/post/26347222
http://www.iswii.net/iswii/showpost/20545
mi się najbardziej podobają cienie, których nie pokazali ale zdążyłam sobie zapisać na kompie zanim Guerlain kazał usunąć zapowiedź na Temptalii

co do wyborów podejrzewam, że będzie 2 tura, niestety i pewnie frekwencja będzie jeszcze niższa niż dziś ja jeszcze nie byłam, ale się wybieram
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-06-20 o 12:34
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:38   #2676
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a widziałyście kolekcję jesienną? raj dla srok
http://haruhii.pixnet.net/blog/post/26347222
http://www.iswii.net/iswii/showpost/20545
mi się najbardziej podobają cienie, których nie pokazali ale zdążyłam sobie zapisać na kompie zanim Guerlain kazał usunąć zapowiedź na Temptalii
Piękna kolekcja W ogóle uważam, że jeśli chodzi o drogie marki to Guerlain ma też najpiękniejsze opakowania, wszystko wygląda tak...elegancko


A ja od wczoraj myślę nad sukienką na to wesele w sierpniu Nie wiem czy coś kupię, bo szczerze mówiąc nie chce mi się gonić po sklepach a pamiętam jak rok temu szukałam sukienki i w końcu ta granatowa, którą kupiłam była o rozmiar za duża, ale na szczęście mama ją zwężyła. Tym razem chodzi mi po głowie uszycie kiecki. Chcę jakąś prostą tubę z satyny, ale umyśliłam sobie do niej jakieś fantazyjne ramiączko, coś w tym stylu jak na zdjęciach. Mam nadzieję, że nie będzie to wyglądać zbyt ekstrawagancko
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:46   #2677
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Lecę 1.07.
Fajnie. To już niedługo
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 12:48   #2678
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja od wczoraj myślę nad sukienką na to wesele w sierpniu Nie wiem czy coś kupię, bo szczerze mówiąc nie chce mi się gonić po sklepach a pamiętam jak rok temu szukałam sukienki i w końcu ta granatowa, którą kupiłam była o rozmiar za duża, ale na szczęście mama ją zwężyła. Tym razem chodzi mi po głowie uszycie kiecki. Chcę jakąś prostą tubę z satyny, ale umyśliłam sobie do niej jakieś fantazyjne ramiączko, coś w tym stylu jak na zdjęciach. Mam nadzieję, że nie będzie to wyglądać zbyt ekstrawagancko
myślę, że nie kiedyś na forum ślubnym widziałam zdjęcia panny młodej w sukience w stylu tej pierwszej, tyle że białej więc skoro wolno było pannie młodej, to czemu nie gościowi
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:49   #2679
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Fajnie. To już niedługo
Fajnie, ale mam też małego cykora
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:09   #2680
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
myślę, że nie kiedyś na forum ślubnym widziałam zdjęcia panny młodej w sukience w stylu tej pierwszej, tyle że białej więc skoro wolno było pannie młodej, to czemu nie gościowi
W sumie wydaje mi się, że teraz popularne są takie sukienki, bo widziałam podobne na Allegro czy wątku modowym Nie wiem jeszcze tylko jaki kolor sukienki(skłaniam się ku granatowi, chabrowym albo fioletowym lub liliowym, bo mam liliowe peep-toe i chcę je na wesele założyć) i czy uszyć ją całą z satyny czy może z jakiegoś bardziej matowego materiału a tylko samo ramiączko z satyny. Ale wszystko się okaże jak zobaczę materiały w sklepie


Hosenko nie stresuj się Będzie ok.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:36   #2681
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko, a to najpierw turystycznie czy od razu do pracy? Wybacz, ale chyba gdzieś mi umknęło jak o tym pisałaś.

Organzzo, piękne te nowe meteoryty! I te cienie z kolejnego załącznika też, jak myślicie czy takie kolory będą mi pasowały? (mam piwno-zielone oczy)

Ja próbuję się wyleczyć ale jakoś ciężko mi idzie, jestem taka słaba.. W dodatku mam @ i umieram podwójnie. No nic, spadam do łóżka.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 16:32   #2682
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hej dziewczyny!

Zaraz wracam do Łodzi Przyjechałam do domu na wybory (też uważam, że będzie druga tura. Najgorsze, że zaczynam się wahać, czy ciągłe głosowanie na PO to dobry pomysł i poważnie rozważam, czy w ogóle pójść na drugą turę. Nigdy wcześniej nie miałam takich myśli...) i... żeby upiec ciasto rodzicom


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Faktycznie Łódź chyba za ciekawa nie jest (w sumie to też nie byłam), ale lepsze takie duże miasto niż jakaś pipidówa zabita dechami. Zawsze jakieś zajęcie sobie znajdziesz i 2tyg. szybko minie.


Hehe. Ja to się w ogóle w nie nie wczuwałam, dopóki Hexx mi ich nie pokazała. No i przepadłam :love.
Widziałaś http://polishmakeupbag.blogspot.com/...ollection.html
No i okazało się, że nie taka Łódź straszna Co prawda każda osoba, jaką spotkałam odradza oddalanie się od ulicy Piotrkowskiej, bo wszędzie jest niebezpiecznie(), to jest kilka ciekawych miejsc, które wszyscy polecają. Byłam już w jednej galerii, na którą mam widok z okna (czyli mogę mieć na oku Sephorę). W tym tygodniu planuję pójść do Manufaktury, podobno jest bardzo ciekawa. Nie tylko pod względem sklepów. No i jakieś muzea są ciekawe. I sama Piotrkowska piękna Więc nie będę się nudzić przez 2 tygodnie, ale dłużej zostawać nie chcę

A zdjęcia na blogu Estelli widziałam, m.in. to przez nie chcę je pomacać i kupić



A na Meteoryty poluję i poluję... byłam już w 4 miejscach gdzie mogłyby być (w Warszawie). Panie nigdzie nawet nie słyszały, że mają być No nic, jadę do Łodzi, pewnie tam będą wcześniej niż w Warszawie, w końcu to Zachód

A Vodianova piękna w tej nowej reklamie kolekcji i cienie piękne... Ale bardziej podobają mi się (tzn pasują do mnie) kolory, które mają wyjść z Meteorytami. No ale aż tak szaleć nie będę

Kosmetycznie więc nie szaleję, do czasu Na razie dzielnie zużywam, zapakowałam sobie chyba 20 saszetek do zużycia na wyjeździe, minimalizacja idzie świetnie


No i w pracy mam tak wolny internet, że wątpię, czy uda mi się kiedyś otworzyć wizaż Więc nie piszcie za dużo!



Edycja: Isa, fajne to ramiączko, zwłaszcza drugie mi się podoba A ekstrawagancją to na pewno nie będzie, chyba, że masz zamiar założyć takie czarne body zamiast sukienki:P:

Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2010-06-20 o 16:34
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:38   #2683
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

kochanie, ja stwierdziłam, że to zły pomysł i nie mam pojęcia na kogo zagłosuję w drugiej turze. Może oddam pusty głos.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:25   #2684
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Organzzo, piękne te nowe meteoryty! I te cienie z kolejnego załącznika też, jak myślicie czy takie kolory będą mi pasowały? (mam piwno-zielone oczy)

Ja próbuję się wyleczyć ale jakoś ciężko mi idzie, jestem taka słaba.. W dodatku mam @ i umieram podwójnie. No nic, spadam do łóżka.
sądzę, że tak ja mam brązowe i też z niecierpliwością na nie czekam (choć prawie wcale nie używam, ale dla tych mogłabym zrobić wyjątek )
tym bardziej, że można je dowolnie łączyć, kombinować, ach

zdrowiej szybciutko!
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zaraz wracam do Łodzi Przyjechałam do domu na wybory (też uważam, że będzie druga tura. Najgorsze, że zaczynam się wahać, czy ciągłe głosowanie na PO to dobry pomysł i poważnie rozważam, czy w ogóle pójść na drugą turę. Nigdy wcześniej nie miałam takich myśli...) i... żeby upiec ciasto rodzicom
ja wiem, że kandydata PIS (kimkolwiek by był ) absolutnie nie chcę widzieć w tej roli i w tym przypadku mi to starcza choć faktycznie żaden kandydat do końca mi nie odpowiada
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A Vodianova piękna w tej nowej reklamie kolekcji i cienie piękne... Ale bardziej podobają mi się (tzn pasują do mnie) kolory, które mają wyjść z Meteorytami. No ale aż tak szaleć nie będę
tylko strasznie wychudzona, widać to zwłaszcza na plecach niemniej mi też się bardzo podoba w tej stylizacji
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 17:39   #2685
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Fuksja, Em gratuluję zazielenienia
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 18:33   #2686
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hej
ależ u mnie leje cały dzień.... a jutro ponoć pierwszy dzień lata


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
rzyrafkot to dupa i tchórz- przełożyłam zaliczenie na poniedziałek
Mamy nadzieję, że dziś się już nie wymigujesz od przygotowania

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jakieś zapalenie gardła pewnie mam, o ile nie anginę. Ale chyba przy anginie miałabym powiększone węzły i może i gorączkę, a tak to tylko gardło b. boli i ledwie mówię. Gripex i Strepsils nie dały rady

Lepiej już?
Ja tez zauważyłam że na poważniejszy ból gardła Strepsils wogóle nie pomaga; przereklamowany moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

byłam w Levi'sie pomierzyć spodnie, nie mam żadnej pary od nich, więc nie wiedziałam wokół jakiego rozmiaru oscylować sprzedawca zaczął mi dobierać, na oko uznał że powinnam mieć W26 miłe, zwłaszcza, że okazało się, że na mnie jednak pasują W28-29 (przy czym te drugie lepsze, choć odstają z tyłu..)
Też mi się wydaje że Tobie to raczej rozmiar 26, 27 pasuje. Te 29 to chyba przesada, we dwie byśmy w nie weszły

I nogi bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Nosku, Glam Weary są super ja swoją czerwień 406 uwielbiam gdyby nie ścierał się z końcówek tak szybko, to byłby ideałem
Również je uwielbiam i niestety zgadzam się z Organzzą: szybko ścierają się na końcach. Ale kolory są super i cena bardz znośna. Sama mam ich 7 ale dwa planuję oddać. Później wkleję fotkę, to może ktoraś z Was zechce przygarnąć

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
hej

A do Białego nie masz przypadkiem jakiejś delegacji?


Ostatnio zobaczyłam w aptece żel pod prysznic farmony banan+kokos. Zapach bardzo mocny, słodko-owocowy. Chyba się skuszę na masło

Wlepiłam na zbiorowych swój zaktualizowany dobytek
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2010-06-20 o 18:35
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 19:10   #2687
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
sądzę, że tak ja mam brązowe i też z niecierpliwością na nie czekam (choć prawie wcale nie używam, ale dla tych mogłabym zrobić wyjątek )
tym bardziej, że można je dowolnie łączyć, kombinować, ach

zdrowiej szybciutko!
Od dawna czaję się na podobne odcienie, ale jakoś nigdy nie zdecydowałam się na granat. Może wypróbuję najpierw jakieś Inglotowe, nie są drogie, więc w razie wpadki, mój portfel tego tak nie odczuje, bo Guerlain obecniej jest poza moim zasięgiem.
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Fuksja, Em gratuluję zazielenienia
Dziękuję.
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Wlepiłam na zbiorowych swój zaktualizowany dobytek
Piękne masz zbiorki, pisałam już o tym w wątkach, ale i tutaj napiszę. Przy okazji zmotywowałaś mnie do minimalizacji zbiorków.

Zajrzałam też na bloga, którego podała MagJa (to blog Estelli, tak?) - bardzo fajnie prowadzony, no i znowu spotkałam tam 10 pan project, więc nie ma opcji, pora brać się za zużywanie i rezygnację z zakupów (tylko co z tego, skoro w czerwcu i tak wpadło mi dużo już).

Zakochana jestem w paseczkowym różo-rozświetlaczu z limitowanki Essence Daje cudowny, delikatny efekt, cera wygląda tak zdrowo i promiennie (używam go tylko na kości policzkowe, na całą twarz nie próbowałam). Zawsze uważałam, że rozświetlacze nie są dla mnie, a tu proszę, taka niespodzianka.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 19:58   #2688
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje że Tobie to raczej rozmiar 26, 27 pasuje. Te 29 to chyba przesada, we dwie byśmy w nie weszły
hehe, miło słyszeć a tu ja sama się mieszczę
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Od dawna czaję się na podobne odcienie, ale jakoś nigdy nie zdecydowałam się na granat. Może wypróbuję najpierw jakieś Inglotowe, nie są drogie, więc w razie wpadki, mój portfel tego tak nie odczuje, bo Guerlain obecniej jest poza moim zasięgiem.
ja prawie w ogóle nie używam cieni, więc jest ryzyko, że kupię i będą leżały, a tego bym nie chciała nie używam, bo nie mam żadnej bazy, a wszystkie cienie giną na moich powiekach w błyskawicznym tempie
no i rzeczywiście za tę cenę lepiej być pewnym wyboru
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Piękne masz zbiorki, pisałam już o tym w wątkach, ale i tutaj napiszę. Przy okazji zmotywowałaś mnie do minimalizacji zbiorków.
zgadzam się z każdym słowem
i również czuję się zmotywowana, kolorówki mam mało, ale z pielęgnacją zaczynam walczyć
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zajrzałam też na bloga, którego podała MagJa (to blog Estelli, tak?) - bardzo fajnie prowadzony, no i znowu spotkałam tam 10 pan project, więc nie ma opcji, pora brać się za zużywanie i rezygnację z zakupów (tylko co z tego, skoro w czerwcu i tak wpadło mi dużo już).
tak, tego bloga prowadzi Estella
też mi się bardzo podoba, tylko za bardzo kusi różnymi nowościami
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:08   #2689
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
tak, tego bloga prowadzi Estella
też mi się bardzo podoba, tylko za bardzo kusi różnymi nowościami
A jaki adres jak można zapytać?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 20:15   #2690
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
A jaki adres jak można zapytać?
proszę http://polishmakeupbag.blogspot.com/
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:18   #2691
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Dziękuję
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:18   #2692
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Mag, ale kusisz tymi kulkami
To nie ja, to Estella

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hehe, może tym razem nie będzie jak z NT ostatnio
Właśnie. Na darmo go wtedy zwiozłam

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
na forum ludzie piszą ze też mają jako 2 termin powpisywane więc juz się nie boję i z radością pakuję notatki na dno szafy
No to super.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
właśnie też maziałam kilka razy i ciągle nie wiem jaki to numer, a z drugiej strony nie znam się i sama nie wiem czy wziąć ciemniejszy bo lato, czy jasniejszy no i też chciałabym go pod oczy używać bo mi sińce przebijają zwłaszcza w okolicach nosa na poziomie gałek
Mam podobny problem, aczkolwiek akurat u mnie stosowanie pod oczy zbędne, do tego mam AAE Clinique.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
łojoj bidulko
a siostra z paczucha juz dojechała? Będzie na pocieszenie
Siostra zabalowała w Krk dłużej i dopiero w sobotę po 16 zjawiła się w domu. No ale ta moja paczucha zacna - trochę skarbów mi się u Ciebie nazbierało Aż Sis każe mi wypłacić odszkodowanie zdrowotne za dźwiganie
Póki co przetestowałam czwóreczki Pink Sands (fajne), a Sis lakier Luxe Lavender (równie fajny, też chce taki sam!)

A tak w ogóle dlaczego mi nic nie wspomniałaś, że już w SP byłaś i mam Ci kasę oddać?

Dziś wieczorem wypróbuję nowe kremidło do stóp z Ori (wczoraj poszła miniaturka Neutrogeny) i może w końcu specjalnie dla noska peeling Rebuild. Ostatnio przez to choróbsko i gorączkę nie byłam w stanie, może teraz się uda.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam te buty
Kupiłam też czarne sznurówki Zaraz wymiana.
Ja tam bym tych sznurówek nie zmieniała, do jeansów i t-shirta takie zestawienie jak najbardziej pasuje. Całe czarne będą za smutne.
No i żeby nie było - wielbicielką różu nigdy nie byłam i nie jestem, ale powoli przekonuję się, że czasem odrobina takiej słodyczy nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Hosenko, e tam ja kiedyś dostałam od TŻ książkę z dedykacją, żebym nigdy nie myślała, że jestem na coś za dorosła (np. na tę książkę - Żaba Musierowicz, wtedy uważałam, że w moim wieku nie przystoi, choć bardzo lubię jeżycjadę)
Otóż to. Wyznaję podobną zasadę i też czasem jak mam na coś ochotę, to nie zwracam uwagi na swój wiek. Ale ja to w ogóle mało się przejmuję swą domniemaną starością. Mój wiek martwi mnie tylko i wyłącznie w kontekście posiadania dzieci. Chciałabym je mieć i zdaję sobie sprawę, że im później, tym gorzej

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
inna kwestia, że takie buty z różowymi sznurówkami mogłyby Ci nie pasować do ubrań etc., to wtedy rzeczywiście lepiej zrezygnować i się dobrze czuć
Niby to może być jakiś argument przeciw, ale z drugiej strony osobiście nie wyobrażam sobie noszenia tych butów do czegoś innego niż jeansy + koszulka, a w takim zestawieniu zawsze będą pasować nawet te różowe sznurówki. Rażące nie są, a ładnie ożywiają tą czerń.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fajnie, ale mam też małego cykora
Normalka, też bym miała. Ale pewnie po paru dniach w UK szybko Ci przejdzie.
To co, umawiamy się na małe zakupowe szaleństwa w Londynie czy od razu zaczynasz pracę?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No i okazało się, że nie taka Łódź straszna Co prawda każda osoba, jaką spotkałam odradza oddalanie się od ulicy Piotrkowskiej, bo wszędzie jest niebezpiecznie(), to jest kilka ciekawych miejsc, które wszyscy polecają. Byłam już w jednej galerii, na którą mam widok z okna (czyli mogę mieć na oku Sephorę). W tym tygodniu planuję pójść do Manufaktury, podobno jest bardzo ciekawa. Nie tylko pod względem sklepów. No i jakieś muzea są ciekawe. I sama Piotrkowska piękna Więc nie będę się nudzić przez 2 tygodnie, ale dłużej zostawać nie chcę
Czyli w sumie - przyjemne z pożytecznym, bo i pracujesz i na nudę nie narzekasz. Fajnie. Szkoda, że u mnie jak są jakieś delegacje, to zwykle do jakichś pipidów na końcu świata. Noo, może nie świata, ale gdzieś przy granicach Polski.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
ależ u mnie leje cały dzień.... a jutro ponoć pierwszy dzień lata
U mnie podobnie. W ogóle znów jest szaro, buro i ponuro, jakby to jesień była

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość

Lepiej już?
Ja tez zauważyłam że na poważniejszy ból gardła Strepsils wogóle nie pomaga; przereklamowany moim zdaniem.
Dziękuję za troskę
Niestety wcale nie lepiej i jutro idę po antybiotyk, bo w piątek tylko Bioparox mi lekarka przepisała. No i ibuprofen 400mg na noc. No ale to za mało, dalej kicham i prycham, na chusteczki nie wyrabiam, uszy mi się zatykają co 5min. i w ogóle wcale poprawy nie widać.
A Strepsils kiedyś naprawdę był dobry, jeszcze jak ten Intensive nazywał sie coś z Duo czy Dolo Teraz nic nie daje, mam wrażenie, że zwykły Cholinex działa lepiej.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Od dawna czaję się na podobne odcienie, ale jakoś nigdy nie zdecydowałam się na granat. Może wypróbuję najpierw jakieś Inglotowe, nie są drogie, więc w razie wpadki, mój portfel tego tak nie odczuje, bo Guerlain obecniej jest poza moim zasięgiem.
Też się cały czas zbieram na kupno ładnego, intensywnego granatu, ale coś mi nie wychodzi, a teraz to nie wiem czy jest sens, skoro cieni używam od wielkiego dzwonu.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zajrzałam też na bloga, którego podała MagJa (to blog Estelli, tak?) - bardzo fajnie prowadzony, no i znowu spotkałam tam 10 pan project, więc nie ma opcji, pora brać się za zużywanie i rezygnację z zakupów (tylko co z tego, skoro w czerwcu i tak wpadło mi dużo już).
Tak, Estelli. Też mi się podoba - prosty, przejrzysty, miło się czyta. Szkoda tylko, że po takich opisach i prezentacjach zaraz chce się wszystko mieć
A co do 10 Pan Project, to sama się do tych zasad nie stosuję i nie zamierzam. Wystarczy mi ograniczenie zakupów w tych kategoriach, w których wcześniej przesadziłam. No i jakoś powoli moje zbiory topnieją. Co nie zmienia faktu, że czasem znów robię zapasy, jak się trafi fajna promocja. Jak np. teraz z Biovaxami - rzyrafka mi upolowała zestaw 2xmaska (do suchych + sun) i w tym momencie mam na stanie 3szt.

***********************

Nuuuuudzi mi się Doczytałabym książkę do końca, ale nie mogę, bo oczy odmawiają posłuszeństwa, Sis wybyła do znajomych, a TŻ się nie odzywa od tygodnia prawie i ja też nie zamierzam zmieniać pierwsza tego stanu, bo uważam, że to on przegiął. Może sobie jakiegoś filma włączę, może wytrwam do końca... Ogólnie jakaś taka niemoc mnie dopadła, nie mam siły ani ochoty na nic

A tak w ogóle to chciałam się pochwalić, że dostałam od Sis w prezencie nowy tusz i różo-rozświetlacz TBS . Tusz fajnie podkręca i zagęszcza rzęsy, a róż wygląda trochę jak Sugarbomb Benefita. Daje delikatny, słodki różowo-koralowy kolorek i delikatnie połyskuje na policzkach na złotawo.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:24   #2693
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko nie stresuj się Będzie ok.
Mam nadzieje

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Hosenko, a to najpierw turystycznie czy od razu do pracy? Wybacz, ale chyba gdzieś mi umknęło jak o tym pisałaś.
Plan mam taki, że jeśli nie wypali tam żadna praca, to posiedze sobie "turystycznie" i na spokojnie pozwiedzam Londyn i londyńskie drogerie Jak narazie byłam tam tylko 2 dni (i żadnych zdjęć nie mam, bo przepadły ), więc trzeba nadrobić.
A jeśli dostanę pracę to planuję być tam 2-3 miesiące.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Mi też się podoba
Tylko nie podoba mi się kuszenie Lushem Pewnie się skuszę na kilka rzeczy.

Lecę jednak 3.07 a nie 1.07, bo są ciut tańsze bilety.

MagJa: narazie trudno mi cokolwiek powiedzieć nt. pracy: nei wiem od kiedy by była i czy w ogóle

Jak długo będziesz? Chyba mi umknęła ta informacja
W jakiej dzielnicy mieszka Twoja siostra? Ja będę w Kingston (okolice Richmond i West Wimbledonu) więc trochę sporo od centrum
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-06-20 o 20:30
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 20:41   #2694
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja prawie w ogóle nie używam cieni, więc jest ryzyko, że kupię i będą leżały, a tego bym nie chciała nie używam, bo nie mam żadnej bazy, a wszystkie cienie giną na moich powiekach w błyskawicznym tempie
no i rzeczywiście za tę cenę lepiej być pewnym wyboru
zgadzam się z każdym słowem
Ja używam spokojnych kolorów - beże, brązy, delikatne złoto, brudny róż, khaki, szarości, więc taki granat w mojej kolekcji byłby szaleństwem. No i niestety też mam problem ze znikającymi cieniami, nie wyobrażam sobie makijażu oczu bez bazy. Jedynie cienie Clinique i niektóre Ingloty dają radę.

Teraz lato, więc w ogóle ograniczę makijaż oczu do tuszu i kredki/eyelinera, choć raczej skłaniam się ku temu drugiemu, bo kredki ostatnio mi spływają.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
i również czuję się zmotywowana, kolorówki mam mało, ale z pielęgnacją zaczynam walczyć
O, to i ja podejmę wyzwanie i zminimalizuję zbiorek.
Oby tylko nie skończyło się tak jak z moim czerwcowym odwykiem.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Też się cały czas zbieram na kupno ładnego, intensywnego granatu, ale coś mi nie wychodzi, a teraz to nie wiem czy jest sens, skoro cieni używam od wielkiego dzwonu.
Ładny matowy granat widziałam w szafie MySecret.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Plan mam taki, że jeśli nie wypali tam żadna praca, to posiedze sobie "turystycznie" i na spokojnie pozwiedzam Londyn i londyńskie drogerie Jak narazie byłam tam tylko 2 dni (i żadnych zdjęć nie mam, bo przepadły ), więc trzeba nadrobić.
A jeśli dostanę pracę to planuję być tam 2-3 miesiące.
Dziękuję za przypomnienie.


Ta choroba mnie wykańcza, nawet nie mam ochoty używać jakichkolwiek kosmetyków. Ograniczam się jedynie do higienicznych niezbędników i kremu do twarzy.
Do tego dalej trzyma mnie kupowaty nastrój i dodatkowo stresuję się jedną sprawą, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 21:03   #2695
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

sleepy daj znać które GW chcesz oddelegować, bo może akurat na nie się czaję

Co do wyborów, to ja żałuję, że nie rozstrzygnęło się to wszystko w I turze, strata pieniędzy i czasu. Komorowskiego jakoś wybitnie lubię, wydaje mi się sympatycznym facetem o normalnych poglądach. Chociaż ideowo bliżej mi do Napieralskiego chyba..
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2010-06-20 o 21:27
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 22:12   #2696
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
sleepy daj znać które GW chcesz oddelegować, bo może akurat na nie się czaję
W dobra ręce oddam 420 i 440 czyli drugi od lewej i ostatni
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 23:00   #2697
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Lecę jednak 3.07 a nie 1.07, bo są ciut tańsze bilety.

MagJa: narazie trudno mi cokolwiek powiedzieć nt. pracy: nei wiem od kiedy by była i czy w ogóle

Jak długo będziesz? Chyba mi umknęła ta informacja
W jakiej dzielnicy mieszka Twoja siostra? Ja będę w Kingston (okolice Richmond i West Wimbledonu) więc trochę sporo od centrum
W takim razie raczej się nie spotkamy, bo ja 5ego już wracam, a na weekend siostra ze swoim TŻ mają jakieś plany wobec mnie
Zresztą i tak mieszka na przeciwległym końcu miasta.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ładny matowy granat widziałam w szafie MySecret.
Nie omieszkam obadać przy najbliższej okazji (czyt. i tak nie prędko )

A jutro przetestuję w końcu sypańca MySecret. W sumie mam go od soboty w domu, ale jakoś tak, zapomniałam dzisiaj


Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ta choroba mnie wykańcza, nawet nie mam ochoty używać jakichkolwiek kosmetyków. Ograniczam się jedynie do higienicznych niezbędników i kremu do twarzy.
Do tego dalej trzyma mnie kupowaty nastrój i dodatkowo stresuję się jedną sprawą, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok.
Skąd ja to znam
Ale dziś zmusiłam się do peelingu enzym. i maseczki, co by poprawić wygląd facjaty. Niestety niewiele to dało i tak wyglądam źle
Teraz idę zająć się włosami, może z nimi pójdzie mi lepiej

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
W dobra ręce oddam 420 i 440 czyli drugi od lewej i ostatni
Tak z ciekawości, jak wygląda ten 440 na pazurkach? Jest całkowicie kryjący? I jaki to odcień, bo mi wygląda na ładny pudrowy róż z kroplą brzoskwini.

A skoro już jesteśmy w temacie, to zapomniałam Wam donieść, że wczoraj skorzystałam z ostatnich minut promocji, czyli darmowej przesyłki w VictoriasBeauty i zamówiłam 2 lakiery ChinaGlaze: Flyin' High i High Hopes. Mam co prawda pewne obawy, co do tego pierwszego, bo wychodzi różnie na zdjęciach, ale mam cichą nadzieję, że faktycznie będzie miał w sobie jakąś domieszkę teal'a, że nie będzie to czysty błękit, jak na tych swatchach... Na niektórych jest wręcz morski, a na innych właśnie taki błękitny i zgłupieć idzie A ten drugi powinien być idealnym koralem, w sam raz do letniej opalenizny. Doszłam do wniosku, że posiadane przeze mnie lakiery są w większości za smutne na lato i musiałam powiększyć kolekcję
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 05:50   #2698
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

sleepy byłabym chętna na 420, za jakieś dwie h jak dam znać co mogłabym oddać, może coś wybierzesz a ten 440 jak wygląda na żywo?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2010-06-21 o 05:53
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 05:57   #2699
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Ech, ciężką noc coś miałam. Wieczorem zaczęło mnie coś kłuć z lewej strony brzucha(nerwy pewnie), bo zapowiada się pracowity dzień. A ja siły nie mam na nic zupełnie Na dodatek mam dość mojej cery, już nie wiem co mi szkodzi. Odstawiam od dziś wszystkie tabletki jakie brałam(żelazo z kwasem foliowym i cynk), bo to ostatni podejrzani, którzy mogą powodować ten nagły wysyp guli. Niby po żelazie czułam się lepiej, ale może to jest skutek uboczny.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Edycja: Isa, fajne to ramiączko, zwłaszcza drugie mi się podoba A ekstrawagancją to na pewno nie będzie, chyba, że masz zamiar założyć takie czarne body zamiast sukienki:P:
Zobaczym co moja mama wykombinuje, bo ma trochę inną wizję niż ja. Chce powycinać z materiału takie jakby listki i przyszyć do ramiączka tak żeby powstał rękaw z tych listków Nie wiem jak to opisać

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Hej
ależ u mnie leje cały dzień.... a jutro ponoć pierwszy dzień lata
Podobno od środy ma się pogoda poprawić, ale będzie duszno i burzowo.
A w TVN mówili wczoraj, że tegoroczne lato będzie chłodniejsze niż w poprzednich latach i bardziej deszczowe

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
O, kolejny blog do kolekcji Zapisuję sobie.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Otóż to. Wyznaję podobną zasadę i też czasem jak mam na coś ochotę, to nie zwracam uwagi na swój wiek. Ale ja to w ogóle mało się przejmuję swą domniemaną starością. Mój wiek martwi mnie tylko i wyłącznie w kontekście posiadania dzieci. Chciałabym je mieć i zdaję sobie sprawę, że im później, tym gorzej
Mam tak samo
Podobno to faceci nigdy nie dojrzewają i są wiecznymi chłopcami A nam babom to nie wolno?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to chciałam się pochwalić, że dostałam od Sis w prezencie nowy tusz i różo-rozświetlacz TBS . Tusz fajnie podkręca i zagęszcza rzęsy, a róż wygląda trochę jak Sugarbomb Benefita. Daje delikatny, słodki różowo-koralowy kolorek i delikatnie połyskuje na policzkach na złotawo.
Piękny ten róż
PS.Czekam na jakieś fotki tych lakierów jak już dojdą
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 07:44   #2700
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja używam spokojnych kolorów - beże, brązy, delikatne złoto, brudny róż, khaki, szarości, więc taki granat w mojej kolekcji byłby szaleństwem. No i niestety też mam problem ze znikającymi cieniami, nie wyobrażam sobie makijażu oczu bez bazy. Jedynie cienie Clinique i niektóre Ingloty dają radę.
mi nawet Clinique nie wytrzymują
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Co do wyborów, to ja żałuję, że nie rozstrzygnęło się to wszystko w I turze, strata pieniędzy i czasu. Komorowskiego jakoś wybitnie lubię, wydaje mi się sympatycznym facetem o normalnych poglądach. Chociaż ideowo bliżej mi do Napieralskiego chyba..
też bym wolała, żeby już było jasne, a jeszcze dane z PKW są niepokojąco niebezpieczne, różnica między liderami wyborów to zaledwie 4-5%
ja też bym wybrała Napieralskiego, ale powrotu lewicy bym nie chciała natomiast jego poglądy są bardzo sensowne
a nie np. wtrącanie do lochu za stosowanie in vitro jak chciałby pan z PISu

Isa, jeszcze bardziej deszczowe? w zeszłym roku już było zimno, buro i mokro..
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:47.