Oryginał czy podróbka? - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-05, 18:59   #2701
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
magdo, a Ty masz tester czy nietester?
no i na zdjeciach anastazjiii rurka jest wygieta lekko w lewo, wedlug mnie
ale potwierdza sie to, ze u Ciebie grzybka tez nie widac^^

no, nic, poczekajmy na lepszych znawcow (Aniu, przybywaj )
tak, mam tester...z nakretka
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:07   #2702
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Przyszła moja taniutka Chanel dziś.
Co myślicie dziewczyny? Podróbka?
Zdjęcia robione przed chwilą komórką, ale mam nadzieję że pomogą w ocenie.
Z góry dzięki
Anastazjo, moim zdaniem to podróbka...na 99%. Właściwie to jestem pewna

Korek, tłoczenia w blaszce, sprej, szkło. Mam kilka flaszek Chanel w tym Chance EDT i Eau Fraiche i inaczej to wygląda.

Ciężko o Chanel w okazyjnej cenie. Nawiasem, ciężko chodzący sprej to obowiązkowy indykator podróbki (na ile zaobserwowałam, choć aż tylu ich nie widziałam )

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-08-05 o 19:14
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:12   #2703
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Grzybka widać, bo zdjęcie leżącej flaszce robiłam ( jakoś tak najlepiej mi światło padało w ten sposób ). jak butla stoi normalnie, to widać tylko tą białą końcówkę od grzybka ( jakieś 4 milimetry )
A sprej sfatygowany chyba dlatego, że korek ciężko chodzi, porysowany całkiem nieźle jest.
hmm, ale ja piszac o grzybku, wlasnie mialam na mysli te jego "nozke" - czyli te biala koncowke - bo moj grzybek takiej w ogole nie ma (jest caly przez to schowany).

i budzi moje podejrzenia to, ze korek ciezko chodzi - jednak perfumy z tej polki nie powinny miec chyba tego typu skaz

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Zadnych napisów nie posiada poza tymi na blaszce, a rurka dotyka dna ale z tyłu flaszki. Gdzieś, już nie pamiętam gdzie wyczytałam, że nie ma większego znaczenia w którą stronę rurka jest wygięta, nie wiem oczywiście ile w tym prawdy.
co do napisow, to dlatego pytalam magde o to czy ma tester, poniewaz wydawalo mi sie, ze wlasnie tylko testery maja z tylu ten opis (tak mi sie z rozmaitych aukcji zapamietalo, ale nie wiem czy aby na pewno dobrze ).

i akurat wygiecie rurki mnie szczegolnie nie frasuje, bowiem jak pisalam - moje perfumy maja podobnie, a i na zdjeciach katalogowych zaobserwowalam owo wygiecie
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:15   #2704
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość


co do napisow, to dlatego pytalam magde o to czy ma tester, poniewaz wydawalo mi sie, ze wlasnie tylko testery maja z tylu ten opis (tak mi sie z rozmaitych aukcji zapamietalo, ale nie wiem czy aby na pewno dobrze ).

Masz rację Siarko, właśnie w testerach są napisy z tyłu. U Diora też.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:17   #2705
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Anastazjo, moim zdaniem to podróbka...na 99%. Właściwie to jestem pewna

Korek, tłoczenia w blaszce, sprej, szkło. Mam kilka flaszek Chanel w tym Chance EDT i Eau Fraiche i inaczej to wygląda.

Ciężko o Chanel w okazyjnej cenie.
o, przypomnialas mi, Aniu, ze mam ja przecie na stanie jeszcze Eau Fraiche
no i ponownie stwierdzam, ze grzybek nie posiada nozki (czyli caly jest schowany)


ja mialam to szczescie, ze kiedys przechwycilam z "Perelek" wlasnie Eau Fraiche uzywke 25 ml/50 ml za 75 zl
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:19   #2706
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Fraiche są tańsze niż inne Chanel 55 euro za 50 ml, a nie za 35.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:25   #2707
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

leee, no, Anno, dajze mi sie nacieszyc okazja
choc i tak byl to korzystny zakup, nawet biorac od uwage to, co napisalas
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:25   #2708
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Oryginał czy podróbka?

a propos Diora...skoro juz padla ta nazwa, to dopytam o j'adore...bo ja mam tester EDP...i on ma napisy biale...z przodu wiadomo...j'adore, dior, edp...i z tylu wypisane nuty zapachowe (nawiasem mowiac, dopiero teraz sie wczytalam co to jest)

ale powiedzcie mi, prosze czy oryginalne j'adorki moga wystepowac bez napisow? takie zdjecia sa czesto w perfumeriach internetowych, ze o allegro nie wspomne...ja zawsze sie kierowalam jednak tym napisem (choc na razie sie nie skusilam jeszcze)...czy slusznie?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:29   #2709
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

w sensie czy testery moga nie miec napisow? no, chyba tylko testery maja, co otwierdzila wyzej Ania^^
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:32   #2710
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
w sensie czy testery moga nie miec napisow? no, chyba tylko testery maja, co otwierdzila wyzej Ania^^
nie, nie....chodzi mi nie tylko o opis nut zapachowych a o napis 'j'adore, edp, dior' z przodu butelki....bo niektore nie maja zadnych napisow, nawet nazwy...i o te nazwe dopytuje...zaraz poszukam pogladowego zdjecia

edit - zdjecie z truskawy dla przykladu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jadore.jpg (9,5 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez magda s.
Czas edycji: 2009-08-05 o 19:35
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:33   #2711
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Muszę Cię uspokoić Magdo Moje J'adore nie mają napisów, poprzednie też ich nie miały Nie wiem jak to z tym jest - może tylko EDT są "popisane"?

Siarko, no pewnie że to świetna cena. Ale takie np. 25 ml Coco M. EDP w tej cenie to już raczej byłaby podróbka, o to mi chodziło Że nie było podejrzanie tanie
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:38   #2712
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Muszę Cię uspokoić Magdo Moje J'adore nie mają napisów, poprzednie też ich nie miały Nie wiem jak to z tym jest - może tylko EDT są "popisane"?

Siarko, no pewnie że to świetna cena. Ale takie np. 25 ml Coco M. EDP w tej cenie to już raczej byłaby podróbka, o to mi chodziło Że nie było podejrzanie tanie
moj tester 'popisany' to edp...a Ty masz edt?
dla bezpieczenstwa jednak bede sie trzymala tych testerow z napisami...

choc gdyby ktos jeszcze umial wyjasnic te zagadke, to chetnie sie dowiem wiecej na ten temat

dzieki Anka
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:38   #2713
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

magdo, moje J'adore EDP 50 ml sa cale w napisach, ale ja mam limitowanke zlota
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:43   #2714
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
magdo, moje J'adore EDP 50 ml sa cale w napisach, ale ja mam limitowanke zlota
szczesciara...jak ja Ci zazdroszcze... ;(

edit - jak bedziesz chciala sie jej pozbyc, to juz sie ustawiam w kolejce...
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:50   #2715
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Anastazjo, moim zdaniem to podróbka...na 99%. Właściwie to jestem pewna

Korek, tłoczenia w blaszce, sprej, szkło. Mam kilka flaszek Chanel w tym Chance EDT i Eau Fraiche i inaczej to wygląda.

Ciężko o Chanel w okazyjnej cenie. Nawiasem, ciężko chodzący sprej to obowiązkowy indykator podróbki (na ile zaobserwowałam, choć aż tylu ich nie widziałam )
Dziękuję
Tak myślałam, że to za piękne żeby to prawda była ( że orginał )

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hmm, ale ja piszac o grzybku, wlasnie mialam na mysli te jego "nozke" - czyli te biala koncowke - bo moj grzybek takiej w ogole nie ma (jest caly przez to schowany).

i budzi moje podejrzenia to, ze korek ciezko chodzi - jednak perfumy z tej polki nie powinny miec chyba tego typu skaz


co do napisow, to dlatego pytalam magde o to czy ma tester, poniewaz wydawalo mi sie, ze wlasnie tylko testery maja z tylu ten opis (tak mi sie z rozmaitych aukcji zapamietalo, ale nie wiem czy aby na pewno dobrze ).

i akurat wygiecie rurki mnie szczegolnie nie frasuje, bowiem jak pisalam - moje perfumy maja podobnie, a i na zdjeciach katalogowych zaobserwowalam owo wygiecie
To w '' mojej '' wersji widać tą końcówkę.

Dzięki dziewczyny za pomoc

Teraz zabieram się za pisanie do sprzedającej że perfumy owszem, dotarły tyko nie orginalne jak zaznaczyła w aukcji, tylko podróbka. Zobaczym co odpowie
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:52   #2716
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Teraz zabieram się za pisanie do sprzedającej że perfumy owszem, dotarły tyko nie orginalne jak zaznaczyła w aukcji, tylko podróbka. Zobaczym co odpowie
koniecznie nas o tej odpowiedzi poinformuj

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
szczesciara...jak ja Ci zazdroszcze... ;(

edit - jak bedziesz chciala sie jej pozbyc, to juz sie ustawiam w kolejce...
raczej nie ma szans, bo nabylam uzywke na testy - mialo tam byc okolo 7 ml, a tak naprawde bylo okolo 15 ml (i to za 19,90 zl) - tak ze raczej taka ilosc mi sie nie przeje
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:07   #2717
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
moj tester 'popisany' to edp...a Ty masz edt?
dla bezpieczenstwa jednak bede sie trzymala tych testerow z napisami...
Mam EDP i nie tester, to może testery mają napisy?
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 20:19   #2718
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Mam EDP i nie tester, to może testery mają napisy?
calkiem mozliwe...nigdy nie mialam j'adore 'butelkowego' w produkcie tylko tester...a 'produkt' mam tylko ten z wymiennymi wkladami...

w takim razie ciezko jest odroznic oryginal od podroby jesli nie ma sie go w rece, a jedynie zdjecia... ja na pewno zasiegne Waszej opinii przed ewentualnym zakupem
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 20:13   #2719
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Dziewczyny, Pani od '' szanelki''odpisała.
Na mojągrzeczną informację że to podróbka a nie orginał jak zapewniała napisała cytuję :

''Jest to orginal kupiony w perfumerii.Wyslalam Pani bardzo duzo zdjec i podalam numer z dolu flakonika wiec wiedziala Pani co kupuje.
Pozdrawiam ''


Więc ja się lekko zirytowałam i napisałam tak:

''A tak z czystej ciekawości, w której perfumerii sprzedają podróbki?
Niestety, nie ma Pani racj, kiepskiej jakości zdjęcia nie pozwalają dokładnie ocenić orginalności produktu. W opisie aukcji jasno i wyraźnie zaznaczyła Pani, że to orginał. Tak nie jest.
Jasno z tego wynika, że zapłaciłam za coś innego niż dostałam. Mam nadzieję, że zdaje sobie Pani sprawę, że w polsce takie praktyki są regulowane prawnie?
Pisząc jaśniej, sprzedaż nieorginalnych produktów podszywających się pod produkty markowe jest nielegalne, zagrożone wysoką grzywną.
W związku z tym, jeżeli nie dojdziemy do porozumienia, będę zmuszona zgłosić ten fakt na policię oraz do serwisu Allegro.''

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

I błyskawiczna odpowiedź:

Perfumy kupil moj Maz w Belgii w tamtejszej perfumerii.
Moge przelac Pani wplacona kwote lecz bez kosztu przesylki-satysfakcjonuje to Pania?
Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim zeby perfumy kupione w normlanej perfumeri byly nie orginalne.
A tak z czystej ciekowsci dla mnie na przyszlosc czym sie roznia te co Pani sprzadlam od orginalu?
Pozdrawiam
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 20:34   #2720
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
.

Perfumy kupil moj Maz w Belgii w tamtejszej perfumerii.
Moge przelac Pani wplacona kwote lecz bez kosztu przesylki-satysfakcjonuje to Pania?
Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim zeby perfumy kupione w normlanej perfumeri byly nie orginalne.
A tak z czystej ciekowsci dla mnie na przyszlosc czym sie roznia te co Pani sprzadlam od orginalu?
Pozdrawiam
No co za bezczelny babsztyl! Mam nadzieje, ze jej nie uswiadomilas w kwestii rozrozniania podrobek od oryginalu - nie zasluzyla na to
Piszac perfumeria w Belgii miala na mysli jakis bazarek
Jak postapilas w sprawie zwrotu towaru? Podarujesz jej te koszty przesylki? Ja bym nie podarowala, niech oddaje wszystko. Jesli z kazdym by tak postepowala to za sama operacje sprzedaz-zwrot bedzie miala 10-15 zl w kieszeni za owe przesylki.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 20:47   #2721
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Podoba mi sie ten tekst- "A tak z czystej ciekowsci dla mnie na przyszlosc czym sie roznia te co Pani sprzadlam od orginalu?"
Potem zadzwoni do tego rzemieslnika co robie te podroby i mu zwróci uwagę by np. korek trochę mocniej przyszlifował lub literki pogrubił;-)
Moze i rzeczywiscie facet jej powiedzial, ze w Belgii kupił a tak naprawdę kupił gdzieś tanio po drodze...
Mam nadzieje, ze odda Ci pieniadze bez robienia problemów.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:05   #2722
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
No co za bezczelny babsztyl! Mam nadzieje, ze jej nie uswiadomilas w kwestii rozrozniania podrobek od oryginalu - nie zasluzyla na to
Piszac perfumeria w Belgii miala na mysli jakis bazarek
Jak postapilas w sprawie zwrotu towaru? Podarujesz jej te koszty przesylki? Ja bym nie podarowala, niech oddaje wszystko. Jesli z kazdym by tak postepowala to za sama operacje sprzedaz-zwrot bedzie miala 10-15 zl w kieszeni za owe przesylki.
Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Podoba mi sie ten tekst- "A tak z czystej ciekowsci dla mnie na przyszlosc czym sie roznia te co Pani sprzadlam od orginalu?"
Potem zadzwoni do tego rzemieslnika co robie te podroby i mu zwróci uwagę by np. korek trochę mocniej przyszlifował lub literki pogrubił;-)
Moze i rzeczywiscie facet jej powiedzial, ze w Belgii kupił a tak naprawdę kupił gdzieś tanio po drodze...
Mam nadzieje, ze odda Ci pieniadze bez robienia problemów.
Dziewczyny, nic nie podaruję. Podałam numer konta i czekam na moje pieniądze, ale długo nie będę.
A co do uświadamiania Pani, to napisałam że w Belgi niestety też zdarzają się podróbki, nie chce mi się wdawać w żadne niepotrzebne dyskusje.

Zobaczymy kiedy kasę dostanę z powrotem
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:18   #2723
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Moze i rzeczywiscie facet jej powiedzial, ze w Belgii kupił a tak naprawdę kupił gdzieś tanio po drodze...
Mam nadzieje, ze odda Ci pieniadze bez robienia problemów.
Mogło tak być jak Hawa mówi.

Mam wizję takiego "karka" z prezentem - "kochanie, zasługujesz na to". Taka niemarudna kobita to skarb dla karka (już to chyba ustaliłyśmy kiedyś ), a nie np. takie marudzące i wymagające jak szanowna niżej podpisana
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:48   #2724
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nic nie podaruję. Podałam numer konta i czekam na moje pieniądze, ale długo nie będę.
A co do uświadamiania Pani, to napisałam że w Belgi niestety też zdarzają się podróbki, nie chce mi się wdawać w żadne niepotrzebne dyskusje.

Zobaczymy kiedy kasę dostanę z powrotem
i bardzo dobrze, tez bym nie popuscila. baba Ci wysyla podrobe i jeszcze masz byc z tego tytulu stratna o koszty przesylki

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Mam wizję takiego "karka" z prezentem - "kochanie, zasługujesz na to". Taka niemarudna kobita to skarb dla karka (już to chyba ustaliłyśmy kiedyś ), a nie np. takie marudzące i wymagające jak szanowna niżej podpisana
biedny ten Twoj maz, musi, nieszczesnik, prezenty kupowac w perfumeriach miast Szanele w promocji "kup jeden, a drugi dostaniesz gratis"
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:54   #2725
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
biedny ten Twoj maz, musi, nieszczesnik, prezenty kupowac w perfumeriach miast Szanele w promocji "kup jeden, a drugi dostaniesz gratis"
Mój mąż jest sparaliżowany strachem przed samodzielnym doborem dla mnie jakiegokolwiek prezentu, perfum nie wyłączając, od czasu gdy w początkach znajomości dostałam srebrne kolczyki z Kruka o dziwnym kształcie (wrrry....nie lubię srebra), także Szanele BOGOF raczej w grę nie wchodzą To zresztą chyba częste u TŻ-ów.

Poza tym jest mądry chłopak i pamięta z moich nauk że CHANEL NIE MOŻNA KUPIĆ W PROMOCJI. Co jest w ogóle dobrą radą.

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2009-08-08 o 18:10
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 11:03   #2726
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Bardzo proszę o ocenę czy perfumy Armaniego Acqua di gio z aukcji podanej niżej moga być oryginalne?Tak jak pisałam na weryfikacyjnym aukcji syn kliknął trzy aukcje bez konsultacji z czego jedna jest ewidentną podróbą.Do tej drugiej mam wątpliwości,bo wczoraj poprosiłam sprzedającego o podanie kodu i wysłanie realnych ,szczegółowych fotek ,na co dostałm odpowiedż ,że to są realne fotki i zwykły kod kreskowy z opakowania.To prawie potwierdziło moje przypuszczenia co do podróbki ale napisałm do sprzedającego o jaki kod mi chodzi i jakie fotki.
Dostałam to co w linkach.Jest tam wprawdzie widoczny jakiś kod,ale porównywałam wygląd pudełek z innych aukcji i napisy są jednak inne.W tytule aukcji jest napis :wkład,ale w opisie nie pisze nic o tym.Czy to może dlatego napisy z pudełek się różnią,o ile są wogóle jakieś wkłady?
To ta aukcja:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=700593110
Fotki:
IMG_2235.jpg
IMG_2235.jpg (111,9 kB)
IMG_2231.jpg (128,6 kB)
IMG_2232.jpg (668,2 kB)
IMG_2233.jpg (125,9 kB)
IMG_2234.jpg (656,8 kB)
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 01:50   #2727
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: Oryginał czy podróbka?

http://www.allegro.pl/item707988378_...een_z_usa.html oryginał czy podróbka?;-0
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 08:40   #2728
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Dziewczynki, bardzo Was proszę o wypowiedzenie się na temat moich perfum - nie wiem czy CK sie podrabia, ale wolę się upewnić, bo rozważam wystawienie ich na allegro i nie chcę żeby w razie "W" ktoś mnie oskarżył o wciskanie podróbek
Perfumy dostałam i nie wiem gdzie były zakupione


PS: ostrość jest trochę kiepska, ale kod na spodzie buteleczki to: 6277


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg perfum1.jpg (135,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perfum2.jpg (130,6 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez Anulenka
Czas edycji: 2009-08-09 o 08:43
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 10:57   #2729
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
A jest gdzieś napisane, że oryginał? To nie ma się nad czym zastanawiać

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, bardzo Was proszę o wypowiedzenie się na temat moich perfum - nie wiem czy CK sie podrabia, ale wolę się upewnić, bo rozważam wystawienie ich na allegro i nie chcę żeby w razie "W" ktoś mnie oskarżył o wciskanie podróbek
Perfumy dostałam i nie wiem gdzie były zakupione


PS: ostrość jest trochę kiepska, ale kod na spodzie buteleczki to: 6277


Hm wydaje mi się że już się wypowiedziałam gdzieś nt tych fotek, że wygłada na oryginał (na ile z nich widać, choć zdjęcie spreju byłoby nie od rzeczy no i spodu, bo nic nie widać, tyle że lokalizacja kodu się zgadza z moimi).

Czy Truth w ogóle się podrabia?
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 11:42   #2730
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Oryginał czy podróbka?

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, bardzo Was proszę o wypowiedzenie się na temat moich perfum - nie wiem czy CK sie podrabia, ale wolę się upewnić, bo rozważam wystawienie ich na allegro i nie chcę żeby w razie "W" ktoś mnie oskarżył o wciskanie podróbek
Perfumy dostałam i nie wiem gdzie były zakupione


PS: ostrość jest trochę kiepska, ale kod na spodzie buteleczki to: 6277


tak na oko oryginał, na tyle na ile się znam ( trochę ciągle o tym czytam, aby moje zakupy allegrowe były bezpieczniejsze . Rurka prosta, i wejście do atomizera chyba ok.

Jakbyś kiedyś sama kupowała, to kupuj 30 albo 50 - generalnie są mniej podrabiane. Już od jakiegoś czasu tylko takie kupuję.
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.