Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki tytuł nowego wątku?!
"Raczkowanie trudna sprawa wie o tym każdy maluch i jego mama" 2 6,25%
"Po dywanie dzieci buszują, a mamy wciąż na forum plotkują " 6 18,75%
"Tu ząbek, tam raczek, rozwija się nam każda dziewczynka i każdy chłopaczek" 0 0%
"Bolące dziąsła nam sen z powiem zabierają, w nagrodę siekacze nam dają" 1 3,13%
"Fikołek tu , fikołek tam, dzieci fikają nam " 1 3,13%
"Idzie raczek nieboraczek jak ugryzie będzie znaczek" :P:P:P 22 68,75%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-15, 20:23   #2731
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Jak nie śpi, to się buntuje. Ale na szczęście częściej śpi.

Wyciągaj wyciągaj.

A jakie oparcie masz ? Bo ja mam, ale tak, że główka uniesiona, nie siedzi normalnie.
jak daje do pozycji takiej półleżacej, nie całkiem na siedząco to ma opartą. Jabym dała na siedząco to chyba główka też by latała

cóż to za avek
kopleksy mam jak an niego patrze
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
Dobry Wieczór
na froncie cisza, także ja już nie wiem czy jutro się on zjawi, czy nie zjawi Jak ja nie lubię takich sytuacji. Ja jestem konkretna i tego samego oczekuje od innych w relacji ze mną. Albo wóz albo przewóz. I co ja mam czekać aż on się łaskawie jutro pojawi, jak do tej pory dalej nie potwierdził?!

A Zo dziś kaszką wzgardziła, ale to dlatego że mamusia zmieszała ją ze zmiksowaną suszoną śliwką i bardzo, ale to bardzo jej nie smakowało. Już myślałam że pierwszego pawia się doczekam.
to on nie potwierdził, nie umówił sie na godzine, nic? Nosz patafian!
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:23   #2732
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Martusia zazdroszczę tych kręgli, oj jak ja bym się tak zrelaksowała!

Acelinka dzisiaj wskazywał termometr 9 stopni, ale za ciepło nie było. Co prawda czapkę i rękawiczki schowałam, ale kurtka, gruby szal i wszystko co wymieniłam rządzi.

Za parasolką rozejrzymy się na lato, ale coś taniego bym chciała, zobaczymy.
fajnie było fajnie nawet wygrywałam ale jak już zadzwoniłam po wyjściu do męża jak Bartuś i słyszę w słuchawce że ryczy, to tak szybko doszłam do domu że się aż zgrzałam

A co do pogody to u nas też niby ładnie, ale taki wiatr wieje, i odczuwa się chłód, że jeszcze rękawiczki zakładam

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
o, to będzie ładna nocka?



fajnie że się rozerwałaś troszke

jak leży to się buntuje, na szczęście mam oparcie w gondolce i jak je podnosze to jest najszczęśliwsza
no tak trochę się rozerwałam

oby oby nocka była ładna, bo ostatnio coś się pogorszyło i częściej pobudki i do tego marudny

a co do wózka to my kurcze nie mamy tego oparcia w gondolce, a spacerówka to chyba jeszcze trochę za wcześnie, bo mały skończył dopiero 5 miesięcy, sama nie wiem
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No właśnie wdech-wydech nie pomaga. Pomogło poryczenie.
Irytuje mnie to, że ja cały dzień biegam, gubię tyłek na zakrętach. Robię 3 rzeczy na raz a taki tż siądzie z małym przed tv i weź mu podaj zabawkę, jabłko, śliniaczek... Teraz wrócił z treningu ( czyli też jak by nie patrzeć rozrywka). Nigdzie się nie śpieszy. W dupie ma że ledwo już chodzę bo mały mi dał popalić. I marzę, żeby usiąć bez stresu, napić się soczku rozwalona przed kompem, nie martwiąc się marudzeniem, zabawianiem, podawaniem itp.On chce jeść bo z glodu na pewno zejdzie i je te kanapki trylion godzin, później prawie tiptopkami lub krokiem emerytowanego spacerowicz podąża pod prysznic... I on nie rozumie czemu ja się irytuję.

Dobra, przepraszam. Po prostu wysiadam jak czytam, że wasze dzieci zasypiają o 19,30, przesypiają całą noc, bawią się same na macie... a ja mimo, ze podaję kaszkę, cycka i śpię z nim aż uśnie prawie kompletnie to i tak nie ma efektów.
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:28   #2733
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Mamo Zosi jeśli tatus sie nie pojawi to jest tchórzem i nie zasługuje na takie dziewczyny jak wy, o!


my też po zakupach, kupiona siekiera


jejku nie wiem czy brać jutro tą malą ze sobą na te urodziny kuzyna (oni mają niunie 7 tyg starszą i mówią, żeby wziąć ) czy zostawić z dziadkami i miec troche luzu. Tu i tu bedzie pewnie wyła...boje sie, że nie bedzie chciała beze mnie usnąć a tam ma być 15 osób w małym domu.kurde stresa mam
prezent super!

może mimo wszystko, że i tak będzie marudzić, zostaw ją w domu - odpoczniesz chwilkę, a dziadkowie na pewno dadzą sobie radę!

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość

Mama Zo, Lulla dzięki za info co do allegro - mail przyszedł, po 12 godzinach... coś chyba się zwiesiło.



ta kaszka co Małgosia pokazała to na melku, a ta z lipą to chyba bez mleka. czy masz na myśli to na czym ty robisz tę kaszkę? a ta z lipa to ta 5 zbóż z nestle? myślałam na jej zakupem



no to ja trzymam kciuki żeby było po Twojej myśli
kaszka z lipa jest na mleku
cieszę się, że mail w końcu dotarł
a ja już nie wiem jak ma być po mojej myśli, bo aktualnie to jestem zła na tą całą sytuację
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:28   #2734
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego was męczę tu bo połowa moich koleżanek czy tż ( który nigdy się nie śpieszy i cągle zapomina chociażby o tym, ze butelki się same nie myją) nie zrozumieją
koleżanki to osobny temat

ja ogólnie niewiele mam takich koleżanek z którymi sie spotykam czy coś, dwie najlepsze kumpele to mi od zawsze zazdroszczą że mam tż, teraz natalci, ale tak pozytywnie zazdroszczą - one takie imprezowe kobity i powoli mają tego dosyć, bo co facet to większe bydle
a przyjaciółka mi marudzi że nie chce z nią wychodzić, ale natalke uwielbia i moge jej o wszystkim smęcić, na szczęście

no i mam Was
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
oby oby nocka była ładna, bo ostatnio coś się pogorszyło i częściej pobudki i do tego marudny

a co do wózka to my kurcze nie mamy tego oparcia w gondolce, a spacerówka to chyba jeszcze trochę za wcześnie, bo mały skończył dopiero 5 miesięcy, sama nie wiem

jak ma regulowane oparcie to w sumie możecie się przesiąść myśle w spacerówce nawet jak jest na płasko położona to widać więcej niż z gondolki

za nocke



ide sobie zrobić kanapki i wracam bo jak oglądam kulinarne programy to mnie zawsze głód bierze, a zaraz rewolucje lecą
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:32   #2735
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
jak daje do pozycji takiej półleżacej, nie całkiem na siedząco to ma opartą. Jabym dała na siedząco to chyba główka też by latała

cóż to za avek
kopleksy mam jak an niego patrze
U nas główkę w miarę trzyma, ale nie siedzi do końca stabilnie.
Avek
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
A co do pogody to u nas też niby ładnie, ale taki wiatr wieje, i odczuwa się chłód, że jeszcze rękawiczki zakładam
No właśnie, ta pogoda ciężka taka i zmienna.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
a przyjaciółka mi marudzi że nie chce z nią wychodzić, ale natalke uwielbia i moge jej o wszystkim smęcić, na szczęście

no i mam Was
Ty smęcisz??
Akurat!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:33   #2736
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość

No każde dziecko jest inne.
Moja psióła pisze mi co jakiś czas jak to jej koleżanki super radzą sobie z dziecmi- ze nie leca za kazdym placzem, ze dziecko poryczy 10min i sie wycisza i looz. Ze same zasypiaja w łózeczku, ze w osobnych pokojach i takie tam. Ale jak zaczelam sie zastanawiac kiedy zaczelam popelniac "blą" nadmiernej opiekuńczości nad Piotrkiem to wychodzi mi ze nie popełniłam- bo tez probowalam by poplakal i sie sam uspokoil, tez odkladalam tysiac razy do lozeczka- ale on taki typ ze w padla w nerwice. Pamietam jak mi usnal tak sie splakal ale spal tak nei spokojnie ze masakra. I jak probowalam nakryc sie kołdrą to szelest go wybudzil i znow histeria. Że nie wspomnę ze nie odbijalam mego dziecka- chyba pierwszy m-c walczyłam- ale on za kazdym razem wbudzal sie totalnie jak przysnal po jedzeniu z piersi.
Ale wywód mi wychodz
No ale włąsnie Piotrek jest jaki jest- chce bliskości i mimoze mnie to strasznie meczy i chcialabym sie wypsac nie odbiore mu tego . Bedzie synuś mamusi i juz
ja jestem zdania, że takie małe dziecko jest zupełnie bezbronne i mama swoją obecnością przy nim zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa, a to w jego rozwoju najważniejsze.
nie wyobrażam sobie zostawić własnego dziecka by samo się uspokoiło gdy tak żałośnie płacze.
czytałam również, że dzieci które czują bliskość mamy, są przytulane i nie zostawiane na pastwę losu gdy płaczą, to w przyszłości wyrastają na bardziej samodzielne. ot, taki paradoks
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:35   #2737
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
ja jestem zdania, że takie małe dziecko jest zupełnie bezbronne i mama swoją obecnością przy nim zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa, a to w jego rozwoju najważniejsze.
nie wyobrażam sobie zostawić własnego dziecka by samo się uspokoiło gdy tak żałośnie płacze.
czytałam również, że dzieci które czują bliskość mamy, są przytulane i nie zostawiane na pastwę losu gdy płaczą, to w przyszłości wyrastają na bardziej samodzielne. ot, taki paradoks
Też jestem tego zdania.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 20:35   #2738
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
nie bój się cytryne do herbaty daje już dobre 2 tygodnie nic a nic się nie dzieje
ja cytrynę używam od dłuższego czasu, a ostatnio nawet szaleje i grejpfruta zjadam raz w tygodniu i mojemu dziecku nic się nie dzieje
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:38   #2739
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
U nas główkę w miarę trzyma, ale nie siedzi do końca stabilnie.
Avek


Ty smęcisz??
Akurat!
no zdarza się

avek, avek
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
ja jestem zdania, że takie małe dziecko jest zupełnie bezbronne i mama swoją obecnością przy nim zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa, a to w jego rozwoju najważniejsze.
nie wyobrażam sobie zostawić własnego dziecka by samo się uspokoiło gdy tak żałośnie płacze.
czytałam również, że dzieci które czują bliskość mamy, są przytulane i nie zostawiane na pastwę losu gdy płaczą, to w przyszłości wyrastają na bardziej samodzielne. ot, taki paradoks
Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Też jestem tego zdania.
i ja, i ja i ja się zgadzam

ale też co innego nie lecieć do dziecka jak tylko kwilnie a co innego zostawiać jak histerycznie płacze
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:42   #2740
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Acelinka to chyba tak po cichutku, że nikt nie słyszy .

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Coś mi w tym avku głowę ucięło, muszę go ogarnąć .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:42   #2741
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość

Nie mam kombinezoniku i jjuż mu nie będę kupować, bo to wielki facet jest. Kurteczki też nie mam - oglądałam dzisiaj w cocodrillo po 199 zł . Czapeczkę mam podwójną, dzisiejszy zakup . I serio myślisz, że wiosenną można już wrzucić?
W kurtce sama chodzę zimowej, więc boję się łobuzowi zmieniać na lżejszą.

Kurtkę mam taką bez polarku, jakby ortalionową, jakbym dała pod spód bluzę grubsza dresową, to chyba byłoby ok?

ja oglądałam fajne kurteczki w Zarze, takie w okolicach 100 złotych.
a kurteczka plus bluza będzie ok
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 20:44   #2742
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
ja oglądałam fajne kurteczki w Zarze, takie w okolicach 100 złotych.
a kurteczka plus bluza będzie ok
Zaraz wrzucę do pralki, bo to po starszym braciszku i zakurzone.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:44   #2743
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Aha wklejam ten schemat z glutenem.
to ja dostalam inny schemat, ale wole mój bo w Twoim jest 4 mce oswajania a mi sie tak długo nie chce

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

no cięzka sprawa, może jak niuńka nie lubi tłumu to jednak lepiej u rodziców ją zostawić? A z drugiej strony z mamą zawsze lepiej

siekiera super prezent
dzieki za odp Tobie MoniaZ tez, posta zeżarło.... zobaczymy jutro jaki bedzie miec humor


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
nasza kurteczka tez taka i właśnie planuje na teraz zakładać taki cienki polarek pod spód mam nadzieje że jeszcze będzie dobry ten polarek, moge się zdziwić

199 no taniocha
mojej w tym polarowym kombinezonie ciepło, kark ma cieplutki, dzis jak wiało to nakryłam przykryciem od wózka i było ok. Takze kurteczka i pod to polarek na pewno bedzie wystarczająco

a ceny w cocodrillo to wogóle mają niezłe

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
hejka melduje się bo kręglach ach fajnie było pogralam sobie trochę i pogadałam z koleżankami
ale niestety mały znowu dał babci koncert najpierw sę bawił, wypił mleczko i zaczął marudzić. A teściowa stwierdziła, że jak marudzi to trzeba go uśpić no i mały się rozryczał. Jak wróciłam to mały uśmiech od ucha do ucha, oczy wielkie i nici ze spania, ale marudzić nie marudził i tym sposobem od 15tej niespał do 20steja ż w szoku jestem że tyle wytrzymał
fajnie, ze troche sie oderwałaś

moja tez takie koncerty daje...

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No właśnie wdech-wydech nie pomaga. Pomogło poryczenie.
Irytuje mnie to, że ja cały dzień biegam, gubię tyłek na zakrętach. Robię 3 rzeczy na raz a taki tż siądzie z małym przed tv i weź mu podaj zabawkę, jabłko, śliniaczek... Teraz wrócił z treningu ( czyli też jak by nie patrzeć rozrywka). Nigdzie się nie śpieszy. W dupie ma że ledwo już chodzę bo mały mi dał popalić. I marzę, żeby usiąć bez stresu, napić się soczku rozwalona przed kompem, nie martwiąc się marudzeniem, zabawianiem, podawaniem itp.On chce jeść bo z glodu na pewno zejdzie i je te kanapki trylion godzin, później prawie tiptopkami lub krokiem emerytowanego spacerowicz podąża pod prysznic... I on nie rozumie czemu ja się irytuję.

Dobra, przepraszam. Po prostu wysiadam jak czytam, że wasze dzieci zasypiają o 19,30, przesypiają całą noc, bawią się same na macie... a ja mimo, ze podaję kaszkę, cycka i śpię z nim aż uśnie prawie kompletnie to i tak nie ma efektów.

oj Cotuś biedaku, przytulam dobrze sie wygadać czasem, a TZ w leb i niech sie bierze do roboty on ma z Tobą za dobrze

jeszcze coś komuś miałam....

a wiem! Archi znam Twój ból bo moje dziecie też musi mieć mamę do zasypiania i koniec, żadne wypłakiwanie, odkładanie po 1000 razy i wychodzenie z pokoju. Tylko to wzmaga histerię. Musze siedziec, głaskać, tulać, spiewac. Pogodziłam sie, mam tylko nadzieje ze jej to minie przed 18nastką
przytulam mocno


niniejszym ide spać, dobranoc
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:49   #2744
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Dzięki

Zaraz mnie trafi. Serio. Już jestem tak zmęczona tym, że mam ochotę wyjść i wrócić jutro.
Mały ciągle marudzi. No ciągle. Nie posiedzi sam jeżeli się koło niego nie skacze. Dzisiaj co wyszłam na minutę do kuchni to płacz , wrzask i w ogóle. Teraz po kąpieli dałam mu tej kaszki pseudo-magiczno dobranocnej i pojadł cycka przed snem i usnął- ja z nim, wstaję po 15 minutach. Ledwo zjadłam kanapkę i już ryk. Normalnie mam ochotę puścić wiązankę.

Jeszcze tż woła mnie co chwilę, żebym popatrzyła bo mały pierdną, dotknął do w twarz. Kuźwa no siedzę z nim tyle że 3/4 z tego widziałam i chcę w końcu posiedzieć na tyłku popatrzeć się bez stresu w kompa- zająć się jednym a nie 3 rzeczami na raz.
puszczaj tyle wiązanek ile tylko masz ochotę
ja dziś pod nosem cały dzień przeklinam - na kota i ojca Zo

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy Wasze dzieciaczki co są jeszcze w gondoli jak nie śpią to się buntują? Bo mój od kilku dni nie śpi na spacerze i się wierci, krzyczy, bo leży i nic nie widzi. odsłoniłam mu budkę ale co tam będzie ciągle to niebo oglądał
Zo z reguły zasypia po minucie bycia na dworze, a jak się obudzi, to czasem się po pręży, ale z reguły kapituluje po kilku minutach i śpi dalej

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
jak daje do pozycji takiej półleżacej, nie całkiem na siedząco to ma opartą. Jabym dała na siedząco to chyba główka też by latała

cóż to za avek
kopleksy mam jak an niego patrze

to on nie potwierdził, nie umówił sie na godzine, nic? Nosz patafian!
powiedział, że w piątek może przyjechać i że zadzwoni konkretnie się umówić co i jak, i cisza w tym temacie nastała
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:52   #2745
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Acelinka to chyba tak po cichutku, że nikt nie słyszy .

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Coś mi w tym avku głowę ucięło, muszę go ogarnąć .
może i po cichu, czasem trzeba

bez głowy też fajny
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

mojej w tym polarowym kombinezonie ciepło, kark ma cieplutki, dzis jak wiało to nakryłam przykryciem od wózka i było ok. Takze kurteczka i pod to polarek na pewno bedzie wystarczająco

a ceny w cocodrillo to wogóle mają niezłe
na maksa powalające, przynajmniej na moją kieszeń

my już z kombinezonem się pożegnałyśmy, mamy kurtawke zimową, ale się robi przymała
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
puszczaj tyle wiązanek ile tylko masz ochotę
ja dziś pod nosem cały dzień przeklinam - na kota i ojca Zo



Zo z reguły zasypia po minucie bycia na dworze, a jak się obudzi, to czasem się po pręży, ale z reguły kapituluje po kilku minutach i śpi dalej
u nas tez tak kiedyś było, ale te czase minęły bezpowrotnie zapewne


przeklinaj
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:54   #2746
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

koło mnie leży wielka sterta rzeczy do prasowania, ale wiecie gdzie ja mam to dziś?!
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:55   #2747
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

jako kołysanka moje dziecie słycha z mamą Rubika - jakoś tak mnie wzięło na wspominki...
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
fajnie Ci zasypia
no przeważnie tak jest....choc teraz np jeszcze nie śpi...
w Kreatywce, właśnie startuje u nas, może Ci gdzies mignął plakat z dzidziusiem ślicznym bo coraz więcej ich na mieście, w przychodniach itp.
jak coś to zapraszam na zajęcia
no własnie mignęła mi kiedyś reklama...muszę polukać na stronkęa powiedz będa może jakieś lekcje otwarte?
Cytat:
Napisane przez Martusiaaa21 Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy Wasze dzieciaczki co są jeszcze w gondoli jak nie śpią to się buntują? Bo mój od kilku dni nie śpi na spacerze i się wierci, krzyczy, bo leży i nic nie widzi. odsłoniłam mu budkę ale co tam będzie ciągle to niebo oglądał
moja się buntowała dlatego od dziś jeździ w wersji spacerowej
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No właśnie wdech-wydech nie pomaga. Pomogło poryczenie.
Irytuje mnie to, że ja cały dzień biegam, gubię tyłek na zakrętach. Robię 3 rzeczy na raz a taki tż siądzie z małym przed tv i weź mu podaj zabawkę, jabłko, śliniaczek... Teraz wrócił z treningu ( czyli też jak by nie patrzeć rozrywka). Nigdzie się nie śpieszy. W dupie ma że ledwo już chodzę bo mały mi dał popalić. I marzę, żeby usiąć bez stresu, napić się soczku rozwalona przed kompem, nie martwiąc się marudzeniem, zabawianiem, podawaniem itp.On chce jeść bo z glodu na pewno zejdzie i je te kanapki trylion godzin, później prawie tiptopkami lub krokiem emerytowanego spacerowicz podąża pod prysznic... I on nie rozumie czemu ja się irytuję.

Dobra, przepraszam. Po prostu wysiadam jak czytam, że wasze dzieci zasypiają o 19,30, przesypiają całą noc, bawią się same na macie... a ja mimo, ze podaję kaszkę, cycka i śpię z nim aż uśnie prawie kompletnie to i tak nie ma efektów.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------


Mój chyba tylko tam teraz nie marudzi
a rozmawiałaś z tż o tym?może trzeba mu to dobitnie unaocznić jak jest?a masz nas od marudzenia i wspierania
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
brawo za takie cudowne dziecko
ciii..bo mi zapeszysz tfu tfuale nie dzięki ale dzięki
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego was męczę tu bo połowa moich koleżanek czy tż ( który nigdy się nie śpieszy i cągle zapomina chociażby o tym, ze butelki się same nie myją) nie zrozumieją


---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
koło mnie leży wielka sterta rzeczy do prasowania, ale wiecie gdzie ja mam to dziś?!
hmm..w głębokim poważaniu?
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:55   #2748
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
to ja dostalam inny schemat, ale wole mój bo w Twoim jest 4 mce oswajania a mi sie tak długo nie chce

mojej w tym polarowym kombinezonie ciepło, kark ma cieplutki, dzis jak wiało to nakryłam przykryciem od wózka i było ok. Takze kurteczka i pod to polarek na pewno bedzie wystarczająco

a ceny w cocodrillo to wogóle mają niezłe
Hihi faktycznie Twój schemat lepszy. Ale z tego wniosek, że sami do końca nie wiedzą jak powinno być.

Ale ale 0 tak normalnie jeździsz bez przykrycia od wózka?
Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
powiedział, że w piątek może przyjechać i że zadzwoni konkretnie się umówić co i jak, i cisza w tym temacie nastała
Może? Czy przyjedzie?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 20:58   #2749
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Hihi faktycznie Twój schemat lepszy. Ale z tego wniosek, że sami do końca nie wiedzą jak powinno być.

Ale ale 0 tak normalnie jeździsz bez przykrycia od wózka?

Może? Czy przyjedzie?
generalnie to zrozumiałam go tak, że przyjedzie tylko zadzwoni się konkretnie umówić: dla mnie to oznacza podanie godziny przyjazdu i takich tam szczegółów

zaczynam być na siebie zła, bo chodzę od kilku dni zupełnie rozwalona, a nim zadzwonił to wszystko jakoś się układało i zaryzykowałabym stwierdzenie, ze tak jak jest, jest dobrze.
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-15, 20:59   #2750
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
koło mnie leży wielka sterta rzeczy do prasowania, ale wiecie gdzie ja mam to dziś?!
pewnie tam gdzie ja mam moje prasowanie


Aguś, w przyszły czwartek mają być zajęcia otwarte jeszcze z instruktorką z Krakowa, ale nie wiem dla której grupy wiekowej, a ogólnie zawsze pierwsze zajęcia są bezpłatne, tyle że trzeba się najpierw zapisać, na stronce wszystko jest napisane
zapraszam jeśli macie ochote
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:02   #2751
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
pewnie tam gdzie ja mam moje prasowanie


Aguś, w przyszły czwartek mają być zajęcia otwarte jeszcze z instruktorką z Krakowa, ale nie wiem dla której grupy wiekowej, a ogólnie zawsze pierwsze zajęcia są bezpłatne, tyle że trzeba się najpierw zapisać, na stronce wszystko jest napisane
zapraszam jeśli macie ochote
kochana a wiesz ze w Rybniku gdzies jest kawiarni atak aze dl adzieciaków tez? mozna sie ponoc spokojnie spotkac i dzieciaczki nikomu nie przeszkadzaja słyszałas cos? kiedys ulotke miałam ale nei pamietam jak si eto nazywało
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:04   #2752
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez mama zosi Pokaż wiadomość
generalnie to zrozumiałam go tak, że przyjedzie tylko zadzwoni się konkretnie umówić: dla mnie to oznacza podanie godziny przyjazdu i takich tam szczegółów

zaczynam być na siebie zła, bo chodzę od kilku dni zupełnie rozwalona, a nim zadzwonił to wszystko jakoś się układało i zaryzykowałabym stwierdzenie, ze tak jak jest, jest dobrze.
Ehhh faceci.
Ja Ci mocno mocno kibicuję, chyba jednak by się wizyta odbyła i ułożyło po Twojej myśli.

Ciekawe jak (czy) będzie się tłumaczył.

__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:05   #2753
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
kochana a wiesz ze w Rybniku gdzies jest kawiarni atak aze dl adzieciaków tez? mozna sie ponoc spokojnie spotkac i dzieciaczki nikomu nie przeszkadzaja słyszałas cos? kiedys ulotke miałam ale nei pamietam jak si eto nazywało
kurcze nie mam pojęcia
Aguś1978, Ty wiesz może?

chyba że taka jedna jest coś mi sie obiło o uszy że sie tam mamusie na herbatce spotykają, tylko jak sie to nazywało


Znalazłam - na Kościuszki, rzeczywiście przejeżdżałam i jak byk jets napisane

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-03-15 o 21:06
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:07   #2754
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

Aguś, w przyszły czwartek mają być zajęcia otwarte jeszcze z instruktorką z Krakowa, ale nie wiem dla której grupy wiekowej, a ogólnie zawsze pierwsze zajęcia są bezpłatne, tyle że trzeba się najpierw zapisać, na stronce wszystko jest napisane
zapraszam jeśli macie ochote
poczytalam sobie na stronce i brzmią ciekawie....i chyba się wybierzemy...a możesz mi powiedzieć, w którym to jest mniej wiecej miejscu na Kotucza?bo mam tam bliżej?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
kochana a wiesz ze w Rybniku gdzies jest kawiarni atak aze dl adzieciaków tez? mozna sie ponoc spokojnie spotkac i dzieciaczki nikomu nie przeszkadzaja słyszałas cos? kiedys ulotke miałam ale nei pamietam jak si eto nazywało
jest na Kościuszki, blisko Technikum Elektryczno-Mechanicznego bodajże, zaraz znajdę nazwę
http://www.muffincafe.pl/

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-03-15 o 21:08
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:09   #2755
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
poczytalam sobie na stronce i brzmią ciekawie....i chyba się wybierzemy...a możesz mi powiedzieć, w którym to jest mniej wiecej miejscu na Kotucza?bo mam tam bliżej?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------


jest na Kościuszki, blisko Technikum Elektryczno-Mechanicznego bodajże, zaraz znajdę nazwę
znalażłam juz - Muffin cafe
mam ochote się tam wybrać

kochana jak jedziesz od tego dużego ronda na Kotucza w strone Reala to po prawej przy skręcie w Hibnera taki budynek dosyć duzy, jest w nim instytut urody też i na płocie wiszą duże banery kreatywki
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:10   #2756
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

ooo własnei chyba to, fajny pomysł jak dla mnie ciekawe czy maja wziecie powiem szczerze ze dobre takie miejsce dzieki za linka
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:13   #2757
agus1978
Wtajemniczenie
 
Avatar agus1978
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: R-k
Wiadomości: 2 335
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
znalażłam juz - Muffin cafe
mam ochote się tam wybrać

kochana jak jedziesz od tego dużego ronda na Kotucza w strone Reala to po prawej przy skręcie w Hibnera taki budynek dosyć duzy, jest w nim instytut urody też i na płocie wiszą duże banery kreatywki
juz wiem gdzie, zajarzyłamtak spojrzałam na ten harmonogram zapisów i jedyny dzień, kiedy bym mogła iść z małą to jest piątek na 9;

a w Muffin cage byłam raz, jeszcze w tamtym roku, w sumie nie jest za wielki lokal, ale miejsce dla dzieci na zabawę jest, przewijak mają w toalecie, a kawa w sumie ujdzie w tłumie; no i wchodzi sie tam po schodkach, ale jest podjazd dla wózków....może wspólna kawusia?

Edytowane przez agus1978
Czas edycji: 2012-03-15 o 21:15
agus1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:13   #2758
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
ooo własnei chyba to, fajny pomysł jak dla mnie ciekawe czy maja wziecie powiem szczerze ze dobre takie miejsce dzieki za linka
z tego co czytałam przed chwilą na stronce to wzięcie mają organizują imorezy różne, w sobote jest wymianka ubrań mamusiowych i dziecięcych

to jak, wpadasz na muffinke?
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:14   #2759
mama zosi
Zakorzenienie
 
Avatar mama zosi
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 771
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ehhh faceci.
Ja Ci mocno mocno kibicuję, chyba jednak by się wizyta odbyła i ułożyło po Twojej myśli.

Ciekawe jak (czy) będzie się tłumaczył.

powoli zaczynam być tak zła, że jak się w końcu odezwie, to powiem by sobie darował
mama zosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 21:15   #2760
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ząbki na tapecie , a mamy dalej plotkują w komplecie - mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
juz wiem gdzie, zajarzyłamtak spojrzałam na ten harmonogram zapisów i jedyny dzień, kiedy bym mogła iść z małą to jest piątek na 9;
śpiewanko i instrumencik z rana jak śmietana

a jakie te instrumenty piękne, kolorowe zachwycona sama byłam jak je oglądałam i natalce się podobały

a na basen się zapisujecie?
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.