Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-26, 19:55   #2731
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jeszcze gotowi nawet zamknąć sklep, byle effa nie zrealozować tego zamówienia

Anula, przeczytałam twój post o jedzeniu z rossa. ja nie mam takich cudów, tortilla i mango suszone i pasztet
dobre!
ja u siebie mam taki fajny duży sklep dużo żarcia i kawy
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wiecie co juz nie wiem czy mam sie z tego smiac czy plakac nad glupota ludzka co najlepsze Pani twierdzi, ze zlozenie zamowienia, oplacenie go i przyjecie do realizacji ( wszystko potwierdzone mailowo) nie jest wiazace tylko jest zacheta do negocjacji myslalam, ze padne jak to przeczytalam. Pani ma bardzo dobrego prawnika, ktory jej doradza bo nie omieszkala mnie nim postraszyc:brzyda l: i chyba przez weekend studiowala KC i ustawy bo wyciaga takie perelki, ze mamy ubaw w pracy po pachy
Anula swietny post na blogu dzis stalam chyba dobre 20 min przed polka z jedzeniem i zastanawiam sie nad pasztetem warzywnym, tortelinii i maslem z ciemnej czekolady ale nie wzielam chyba sie jutro wroce i zakupie skoro sa godne polecenia U mnie orzechy i mango tez kroluje, godne polecenia sa tez figi z rossa w sensie owocow a nie majtek, zeby byla jasnosc
A z ciekawostek to w manufakturze w lodzi jest rossmanowski fryjzer

oplułam się
ale jedno musisz przyznac - poczucia humoru nie można kobiecie odmówić...

dzięki
suszone owoce też w rossie kupuję często daktyle są pycha!
Kup jutro kup i daj znać, czy Ci smakują te cuda Młodej pasztet pieczarkowy bardzo smakuje krem czekoladowy tez chwalą. Tortellini próbowałam i smakowało mi - jadłam z pomidorową .

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

wrzuciłam zdjęcie rossmanowskiej kawki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 20:19   #2732
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Chorobcia... zapomniałam o DDD..i popełniłam zamówienie na lawendowej mydlarni..ech..to przez Was bo kusicie..ale to nic. Najwyżej coś jeszcze dokupię.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
co powiecie o szamponach i kremach So Bio etic?
chyba się na coś od nich skuszę na DDD, bo jeszcze nic od nich nie miałam
No ja właśnie się skusiłam na ich szampon..jakby mi mało było. Ten z mleczkiem oślim, bo Pan napisał, że jest kremowy Jak tylko dojdzie, to napiszę co i jak. Dorzuciłam jeszcze shea nierafinowane i afrykańskie mydło, bez którego żyć nie mogę Takie małe przestępstwo popełniłam.
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 20:26   #2733
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


w rossie pustki z jedzenia, gdzie ja mieszkam, napiszę skargę do rossa
dobrze, ze Poznan kawalek drogi ode mnie bo inaczej jakbym tam wparowala
u mnie w mniejszych rossach sa tylko wybrane produkty typu wlasnie orzechy a w tych wiekszych jest szerszy asortyment. Teraz niedawno niedaleko nowej pracy otwarli mi duzego rossa i tam chyba jest caly asortyment bo wina i kawy tez widzialam Nie smutaj sie w razie potrzeby zrobie Ci zakupy i wysle paczucha

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dobre!
ja u siebie mam taki fajny duży sklep dużo żarcia i kawy


oplułam się
ale jedno musisz przyznac - poczucia humoru nie można kobiecie odmówić...

dzięki
suszone owoce też w rossie kupuję często daktyle są pycha!
Kup jutro kup i daj znać, czy Ci smakują te cuda Młodej pasztet pieczarkowy bardzo smakuje krem czekoladowy tez chwalą. Tortellini próbowałam i smakowało mi - jadłam z pomidorową .

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

wrzuciłam zdjęcie rossmanowskiej kawki
Tak pani ma niebywale wysublimowane poczucie humoru
Jutro to moze nie, ale w tym tyg jeszcze je nabede nie chce sie narazac ochroniarzowi ktory juz dzis dziwnie na mnie patrzyl
jesli chodzi o jedzenie to udalo mi sie kupic w moim osiedlowym sklepie organic banany fairtade wiec pokroilam 2 banany na talarki siup do zamrazlanika po kilku godzinach zblendowalam z jogurtem naturalnym i laska wanilii. Powiadam wam szczerze ambrozja zadne lody sie do tego cuda nie umywaja
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:05   #2734
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dobrze, ze Poznan kawalek drogi ode mnie bo inaczej jakbym tam wparowala
u mnie w mniejszych rossach sa tylko wybrane produkty typu wlasnie orzechy a w tych wiekszych jest szerszy asortyment. Teraz niedawno niedaleko nowej pracy otwarli mi duzego rossa i tam chyba jest caly asortyment bo wina i kawy tez widzialam Nie smutaj sie w razie potrzeby zrobie Ci zakupy i wysle paczucha


Tak pani ma niebywale wysublimowane poczucie humoru

Jutro to moze nie, ale w tym tyg jeszcze je nabede nie chce sie narazac ochroniarzowi ktory juz dzis dziwnie na mnie patrzyl
jesli chodzi o jedzenie to udalo mi sie kupic w moim osiedlowym sklepie organic banany fairtade wiec pokroilam 2 banany na talarki siup do zamrazlanika po kilku godzinach zblendowalam z jogurtem naturalnym i laska wanilii. Powiadam wam szczerze ambrozja zadne lody sie do tego cuda nie umywaja


chyba pomyliła zawody, zamiast prowadzić sklep, powinna prowadzić kabaret

ostatnio marzy mi się sklep z odlewkami naturalnych kosmetyków tyle marek jeszcze do poznania, a tak by się kupowało odleweczki max 5 ml i testowało i dopiero jak byśmy były w pełni zadowolone, to byśmy zamawiały całe opakowanie

a jakie macie doświadczenia z biomania ? chcę tam właśnie zrobić bardzo duże zamówienie na DDD i nie chcę mieć niezapomnianych wrażeń

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

No ja właśnie się skusiłam na ich szampon..jakby mi mało było. Ten z mleczkiem oślim, bo Pan napisał, że jest kremowy Jak tylko dojdzie, to napiszę co i jak. Dorzuciłam jeszcze shea nierafinowane i afrykańskie mydło, bez którego żyć nie mogę Takie małe przestępstwo popełniłam.

to czekam na opis szamponu. może jak kremowy, to będzie podobny do Coslys
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 00:01   #2735
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
maska peelingujaca do skory glowy i wlosow natura siberica ta nowa seria
Ogolnie w duzym skrocie to zlozylam zamowienie na jakies 350 zl na produkty, ktore byly w promocji. Zaplacilam dostalam potwierdzenie zlozenia zamowienia, potwierdzenie zaplaty oraz potwierdzenie przyjecia zamowienia do realizacji. Po kilku dniach pani zwraca mi pieniadze na konto bez zadnej informacji.
Po moim mailowym zapytaniu o co chodzi twierdzi, ze przeciez wyslala mi maila o anulacji mojego zamowienia ( co jest klamstwem bo zadnego maila nie dostalam) a zakupionych produktow nie ma na magazynie, po czym wystawia je ponownie po wyzszej cenie. Powoluje sie na jakies bzdurne paragrafy KC nie majace nic wspolnego z meritum sprawy, a co najwazniejsze nie przestrzega swojego wlasnego regulaminu sklepu. Informatyk ewidentnie ingerowal w panelu administracyjnym mojego konta w owym sklepie usuwajac istonte kwestie oraz dodajac nieprawdziwe info ( na szczescie porobilam zrzuty z ekranu).
Z natury jestem osoba ugodowa i nie stwarzam problemow, ale chamstwa i klamstwa nie toleruje.
Co za ludzie. I tacy biorą się za taki biznes...

Znalazłam Twój wcześniejszy post i teraz już nie wiem czy to planeta organica czy siberica. W każdym razie jednej i drugiej nie mogę wygooglować. Mogłabyś wrzucić jakiegoś linka?
Ona u nas chyba niedostępna?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 07:27   #2736
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Co za ludzie. I tacy biorą się za taki biznes...

Znalazłam Twój wcześniejszy post i teraz już nie wiem czy to planeta organica czy siberica. W każdym razie jednej i drugiej nie mogę wygooglować. Mogłabyś wrzucić jakiegoś linka?
Ona u nas chyba niedostępna?
planeta organica ostatnio byly w sklepach, ale teraz jakos dziwnie poznikaly http://www.russianshoppe.com/Massage...-Dead-Sea.html
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 07:41   #2737
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Anula, powstała firma idealna dla ciebie
http://www.biomania.pl/440_sophie-de-vulli

a taki sklepik stacjonarny mają w Płocku

W sprawie marki Scandia tz. linii Time for Baltic i innych ich linii, to eco cert mają 2 tylko 2 produkty: krem do twarzy 50 ml z masłem karite 59 zł oraz czyste masło karite.
Linia Time for Baltic nie ma żadnego znaczka eco cert, ale ma tylko niektóre składniki z eco cert. ceny: mydło 39 zł (ładne, w sam raz na prezent, pachnie delikatnie oliwkowo), scruby i maski do twarzy 45 zł, jakiś elixir do ciała 69 zł, masło do ciała 59 zł, i chyba był jeszcze scrub do ciała (ceny nie pamiętam).

W tk maxx natomiast nowa marka włoska naturalna http://www.erbariotoscano.com/
i jest dużo produktów Declor czy Decleor - źle to piszę, ale takie w zielony-białych opakowaniach, był tu na nie kiedyś szał - toniki, kremy, maski do twarzy (kremy po 45 zł, maski po 35 zł)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biomania.jpg (174,7 KB, 45 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-11-27 o 10:21
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 11:10   #2738
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Przepraszam, że się tak wcisnę w wątek, ale chciałam Cię beeets spytać czy chodzi o Decleor czy Declare? Bo z tej drugiej marki kupiłam kiedyś mamie serum w tkmaxxie i była bardzo zadowolona i niestety więcej go nie widziałam, a chciałabym jej kupić na święta.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 11:18   #2739
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Załączam zdjęcie serum, którego poszukuję :P
W tkmaxxie zapłaciłam za nie 70zł, a na stronie producenta widzę cenę 160, to jednak spora różnica...

Edytowane przez 3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Czas edycji: 2013-11-27 o 11:19
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:09   #2740
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;43908221]Przepraszam, że się tak wcisnę w wątek, ale chciałam Cię beeets spytać czy chodzi o Decleor czy Declare? Bo z tej drugiej marki kupiłam kiedyś mamie serum w tkmaxxie i była bardzo zadowolona i niestety więcej go nie widziałam, a chciałabym jej kupić na święta. [/QUOTE]

declare warto, żebyś zajrzała do swojego tk maxx u mnie są tylko kremy, toniki i maski do twarzy. serum nie ma ale w twoim może być
tych kremów u mnie jest najwięcej. różnica ponad 100 zł niż u producenta, więc cena w tk maxx fajna http://www.declare.pl/products,1,20,..._odzywczy.html

w tk maxx widziałam też markę CHO Nature, ale ceny wysokie ponad 100 zł za krem i nie znam tej marki http://www.cho-nature.com/web/cho%20...110705/f1.html

Byłam w Mydlarnii u Franciszka. mają kosmetyki z eco cert, L'Orient, kremy są bezzapachowe, bardziej jak żel, myślę że dla cery tłustej i mieszanej fajne, ale dla suchych będzie za lekki.
Obadałam to mydło czarne z różą i mi nie pasuje za rzadkie, szybko zużyję, a to tylko 50 g.

Byłam dziś też w jednym eko sklepie i mieli bardzo, bardzo dużo ruskich. kremy, maski do włosów, mydła, szampony. co dusza zapragnie, ale nie wiem, jak ceny mają się do tych z netu, bo tyle tego było, że trudno zapamiętać i porównać.

Anula, pytałam dla ciebie o olej rozmarynowy i widziałam z moreli, z róży piżmowaje, z awokado, z migdała itp, ale niestety z rozmarynu nie ma wszyscy mi tylko pokazują olejek eteryczny
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-11-27 o 14:26
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:52   #2741
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Super, dziękuję za odpowiedź. A mogę spytać w jakim mieście chodzisz do tkmaxxa? W pobliżu mojego miejsca zamieszkania są 2, jeden w Czeladzi, a drugi w Zabrzu, chyba sprawdzę oba.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 14:09   #2742
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;43911299]Super, dziękuję za odpowiedź. A mogę spytać w jakim mieście chodzisz do tkmaxxa? W pobliżu mojego miejsca zamieszkania są 2, jeden w Czeladzi, a drugi w Zabrzu, chyba sprawdzę oba. [/QUOTE] w zabrzu nie ma bo bylam
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 14:48   #2743
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Dziękuję za informację, bo do Czeladzi mam zdecydowanie bliżej.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 15:46   #2744
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

macie jakies polecane produkty z rosyjskich polek? chcialabym na DDD cos sobie zamowic, sprawdzonego, najchetniej preparaty do wlosow - przeciw wypadaniu, przetluszczaniu sie i odzywiajace . tyle tego jest, ze trudno mi ogarnac, w co moglabym sie wstrzelic, zeby to bubel nie byl?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 18:04   #2745
iva_nice
Przyczajenie
 
Avatar iva_nice
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 20
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

nic nie mogę polecić z rosyjskich kosmetyków ale chciałabym się przywitać i powiedzieć, że do TkMaxa wolę za często nie wchodzić bo za dużo tam kupuję. A jak siądę przed kompem to zanim kupię to wszystko spokojnie wyczytam i bardziej z rozsądkiem kupuję.
iva_nice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 18:15   #2746
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
macie jakies polecane produkty z rosyjskich polek? chcialabym na DDD cos sobie zamowic, sprawdzonego, najchetniej preparaty do wlosow - przeciw wypadaniu, przetluszczaniu sie i odzywiajace . tyle tego jest, ze trudno mi ogarnąc, w co mogłabym sie wstrzelić, żeby to bubel nie był?
Trudno coś polecić kiedy wszystko jest dobre No prawie wszystko, ja miałam 4 produkty włosowe i wszystkie lubiłam. Na pewno szampony Love 2 Mix, balsamy do włosów planeta organica, ale teraz wyszło dużo nowości. Jest w czym wybierać. Natura Siberica też Żeby się nie naciąć to warto przestudiować KWC.

Cytat:
Napisane przez iva_nice Pokaż wiadomość
nic nie mogę polecić z rosyjskich kosmetyków ale chciałabym się przywitać i powiedzieć, że do TkMaxa wolę za często nie wchodzić bo za dużo tam kupuję. A jak siądę przed kompem to zanim kupię to wszystko spokojnie wyczytam i bardziej z rozsądkiem kupuję.
Witaj. Masz jakąś ulubioną markę, gdzie najczęściej się zaopatrujesz?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 18:33   #2747
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
macie jakies polecane produkty z rosyjskich polek? chcialabym na DDD cos sobie zamowic, sprawdzonego, najchetniej preparaty do wlosow - przeciw wypadaniu, przetluszczaniu sie i odzywiajace . tyle tego jest, ze trudno mi ogarnac, w co moglabym sie wstrzelic, zeby to bubel nie byl?
Oooch..można wybierać i wybierać Zapachy (jak dla mnie) są przepiękne. Takie orientalne i dosyć mocne. Ja lubię Planetę Organicę. Ich maski do włosów są cudowne. Różnicy w działaniu między np. złotą a tajską nie widzę. Fajnie się po nich włosy rozczesują, są mega wydajne. Polecam też szampony. Na długo wystarczają, dobrze się pienią. Moim faworytem jest szampon odżywczy aleppo, ze względu na zapach właśnie, a z masek..wszystkie
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 18:51   #2748
iva_nice
Przyczajenie
 
Avatar iva_nice
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 20
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Trudno coś polecić kiedy wszystko jest dobre No prawie wszystko, ja miałam 4 produkty włosowe i wszystkie lubiłam. Na pewno szampony Love 2 Mix, balsamy do włosów planeta organica, ale teraz wyszło dużo nowości. Jest w czym wybierać. Natura Siberica też Żeby się nie naciąć to warto przestudiować KWC.



Witaj. Masz jakąś ulubioną markę, gdzie najczęściej się zaopatrujesz?
jednej ulubionej nie mam bo lubię zmieniać i nowe sprawdzać chociaż z takich które na stałe u mnie goszczą to Alva( mam tłustą/mieszaną cerę i dobrałam tu krem i tonik, i pigmenty Equinox i kolorówka), Sante ( chyba najczęściej tutaj żele pod prysznic za cenę i wydajność i pasty do zębów, no i lakiery do paznokci ), AnneMarie Borlind ( tusze do rzęs, produkty do twarzy- uwielbiam ich żele do twarzy np. żel regenerujący do twarzy Beauty Fluid System Absolute), Kivvi ( peelingi) ,Madara ( do twarzy) dr.Hauska ( pudry ), Green People ( do twarzy i włosów), JMO ( oczywiście produkty do włosów, no i do twarzy serum z mącznicy lekarskiej ), roślinne farby do włosów Sante Verte no i z moich ostatnich odkryć chociaż po kilku użyciach myślę, że zagości u mnie na stałe: Nawilżająca i kojąca maseczka Nafha. To tak na szybko bo pewnie jak bym otworzyła szafkę z kosmetykami to by jeszcze coś doszło. A kupuję zazwyczaj w matique, biosna, bio-beauty, czasami gdzieś stacjonarnie ( i właśnie zapomniałam o peelingach Organique) , czasami coś wyczaję w TkMaxie ale wolę przed kompem wybierać. Mąż mój oczywiście też jest zobligowany do używania ekokosmetyków ( skoro sam nie kupuje to używa co mu podstawię ) więc męskie też u mnie goszczą.
iva_nice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 19:10   #2749
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Anula, powstała firma idealna dla ciebie
http://www.biomania.pl/440_sophie-de-vulli

przepiękne te żyrafki
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Anula, pytałam dla ciebie o olej rozmarynowy i widziałam z moreli, z róży piżmowaje, z awokado, z migdała itp, ale niestety z rozmarynu nie ma wszyscy mi tylko pokazują olejek eteryczny
dziękuję kochana.
zamówiłam na skarbach maroka ten 30 ml olejek rozmarynowy, który ponoć nie jest olejkiem eterycznym, tylko mocno skoncentrowanym maceratem z rozmarynu...
Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
macie jakies polecane produkty z rosyjskich polek? chcialabym na DDD cos sobie zamowic, sprawdzonego, najchetniej preparaty do wlosow - przeciw wypadaniu, przetluszczaniu sie i odzywiajace . tyle tego jest, ze trudno mi ogarnac, w co moglabym sie wstrzelic, zeby to bubel nie byl?
szampony: love2mix z chili, czarny szampon przeciwłupieżowy, natura siberica do tłustych.
odżywka: natura siberica do farbowanych, maska drożdżowa,
wcierki: toniki babci agafii przeciw wypadaniu/wzmacniający/regenerujący i tonik w sprayu z chili.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-11-27 o 19:11
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 19:11   #2750
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Effa_j- a co zamówiłaś, bo może ta pani w ostatniej chwili stwierdziła jednak, że jest zbyt przywiązana do tej marki i absolutnie nie jest w stanie się z nią rozstać
Beeets, fajne zdjęcia wrzuciłaś na plotkowy
Szkoda, że to czarne mydło Ci nie pasuje - ja mam już drugie opakowanie i w porównaniu do Alepii jest dużo łatwiejsze w obsłudze i ten zapach ; wydajność też jak dla mnie bez zarzutu, ale ja używam tylko do twarzy Jak będziesz w tym sklepie, to oblukaj sobie może to mydło http://skarbymaroka.pl/mydla/240-myd...-do-ciala.html
Promolcia, a co robi ten krem pod oczy na noc 100% Pure
Miałam piankę lawendową i ogórkową-bardzo fajne, a czyścik lawendowy to ta maseczka w tubce - kupowałam ją w tym sklepie kiedyś, ale na prezent ;- mogłam sobie zostawić, a kupić coś innego
Anula_ga, też uwielbiam orzechy, te do jedzenia, dlatego wcale nie jestem rozczarowana wpisem- wręcz przeciwnie ;- zobaczyć je wszystkie w jednym miejscu
Te do prania jakoś mnie nie zachwyciły, miałam też płyn orzechowy- do prania ręcznego fajny, bo nie wysuszał skóry, ale poza tym bez szału, dlatego proszek już sobie odpuściłam
Co do kawy- to ja mam chyba spaczony smak, bo w tej Tchibo vienna melange wyczuwam kwaśne nuty , natomiast u Lavazzy crema e aroma ich nie ma ; a jest taka Lavazza Qualita Oro i ona jest wg mnie bardziej kwaśna od crema e aroma - niech mnie ktoś oświeci, jak to jest z tym smakiem

A z tej marki Declare Skin Natura miałam krem pod oczy i serum, ale mnie nie powaliły- krem wysuszył i ściągnął mi skórę, a serum nie robiło kompletnie nic; miałam też krem do twarzy- nawet fajny i dozowanie miał pomysłowe, ale jak przez przypadek nałożyłam go za blisko oczu, to mnie podrażnił- nie kupię więcej, nawet za taką cenę

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-11-27 o 20:29
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 19:23   #2751
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
planeta organica ostatnio byly w sklepach, ale teraz jakos dziwnie poznikaly http://www.russianshoppe.com/Massage...-Dead-Sea.html
Muszę oblookać.
Używałaś jej już?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 19:32   #2752
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43916655]Effa_j- a co zamówiłaś, bo może ta pani w ostatniej chwili stwierdziła jednak, że jest zbyt przywiązana do tej marki i absolutnie nie jest w stanie się z nią rozstać
Beeets, fajne zdjęcia wrzuciłaś na plotkowy
Szkoda, że to czarne mydło Ci nie pasuje - ja mam już drugie opakowanie i w porównaniu do Alepii jest dużo łatwiejsze w obsłudze i ten zapach ; wydajność też jak dla mnie bez zarzutu, ale ja używam tylko do twarzy
Promolcia, a co robi ten krem pod oczy na noc 100% Pure
Miałam piankę lawendową i ogórkową-bardzo fajne, a czyścik lawendowy to ta maseczka w tubce - kupowałam ją w tym sklepie kiedyś, ale na prezent ;- mogłam sobie zostawić, a kupić coś innego
Anula_ga, też uwielbiam orzechy, te do jedzenia, dlatego wcale nie jestem rozczarowana wpisem- wręcz przeciwnie ;- zobaczyć je wszystkie w jednym miejscu
Te do prania jakoś mnie nie zachwyciły, miałam też płyn orzechowy- do prania ręcznego fajny, bo nie wysuszał skóry, ale poza tym bez szału, dlatego proszek już sobie odpuściłam
Co do kawy- to ja mam chyba spaczony smak, bo w tej Tchibo vienna melange wyczuwam kwaśne nuty , natomiast u Lavazzy crema e aroma ich nie ma ; a jest taka Lavazza Qualita Oro i ona jest wg mnie bardziej kwaśna od crema e aroma - niech mnie ktoś oświeci, jak to jest z tym smakiem

A z tej marki Declare Skin Natura miałam krem pod oczy i serum, ale mnie nie powaliły- krem wysuszył i ściągnął mi skórę, a serum nie robiło kompletnie nic; miałam też krem do twarzy- nawet fajny i dozowanie miał pomysłowe, ale jak przez przypadek nałożyłam go za blisko oczu, to mnie podrażnił- nie kupię więcej, nawet za taką cenę [/QUOTE]
cieszę się, że obyło się bez rozczarowania!
to leć do lidla po macadamię, bo jest naprawdę boska zupełnie inna niż kupiona wyłuskana.

no to widocznie inaczej odbieramy smaki po prostu ja w viennie nie czuje nic a nic kwasoty, za to bardzo wyraźnie czuję te karmelizowane ziarna - uwielbiam tą kawę!
ja ogólnie nie przepadam za słodkosciami i może dlatego dla mnie kwaśne to co innego niż dla Ciebie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 19:47   #2753
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cieszę się, że obyło się bez rozczarowania!
to leć do lidla po macadamię, bo jest naprawdę boska zupełnie inna niż kupiona wyłuskana.

no to widocznie inaczej odbieramy smaki po prostu ja w viennie nie czuje nic a nic kwasoty, za to bardzo wyraźnie czuję te karmelizowane ziarna - uwielbiam tą kawę!
ja ogólnie nie przepadam za słodkosciami i może dlatego dla mnie kwaśne to co innego niż dla Ciebie
Właśnie zapomniałam napisać, że kiedyś już udało mi się je kupić (chyba je rzucają przed świętami tylko, bo rzadko je widzę ) - rzeczywiście pycha, ale te łupinki nie zawsze chciały mi się otworzyć, nawet za pomocą tego urządzenia, co mnie doprowadzało do szału - widocznie były za słabo podpiłowane; ale jak teraz spotkam, to kupię na pewno, bo wszystkim bardzo smakowały (tylko trzymają mnie w domu w weekendy, bo mam odwyk, a u mnie Lidla niestety nie ma - może niedługo uda mi się im uciec )

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-11-27 o 20:24
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 20:17   #2754
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Declare nie było, ale przygarnęłam http://www.erbariotoscano.it/product...5ml-uva-reale/ taki krem za 29zł.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 20:25   #2755
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez iva_nice Pokaż wiadomość
jednej ulubionej nie mam bo lubię zmieniać i nowe sprawdzać chociaż z takich które na stałe u mnie goszczą to Alva( mam tłustą/mieszaną cerę i dobrałam tu krem i tonik, i pigmenty Equinox i kolorówka), Sante ( chyba najczęściej tutaj żele pod prysznic za cenę i wydajność i pasty do zębów, no i lakiery do paznokci ), AnneMarie Borlind ( tusze do rzęs, produkty do twarzy- uwielbiam ich żele do twarzy np. żel regenerujący do twarzy Beauty Fluid System Absolute), Kivvi ( peelingi) ,Madara ( do twarzy) dr.Hauska ( pudry ), Green People ( do twarzy i włosów), JMO ( oczywiście produkty do włosów, no i do twarzy serum z mącznicy lekarskiej ), roślinne farby do włosów Sante Verte no i z moich ostatnich odkryć chociaż po kilku użyciach myślę, że zagości u mnie na stałe: Nawilżająca i kojąca maseczka Nafha. To tak na szybko bo pewnie jak bym otworzyła szafkę z kosmetykami to by jeszcze coś doszło. A kupuję zazwyczaj w matique, biosna, bio-beauty, czasami gdzieś stacjonarnie ( i właśnie zapomniałam o peelingach Organique) , czasami coś wyczaję w TkMaxie ale wolę przed kompem wybierać. Mąż mój oczywiście też jest zobligowany do używania ekokosmetyków ( skoro sam nie kupuje to używa co mu podstawię ) więc męskie też u mnie goszczą.
To chyba mamy podobne cery, tyle, że moja jeszcze do tego mocno wrażliwa Miałam 2 żele AMB regenerujący LL i Rose dew, mam na myśli te lotiony. Uwielbiam serum JMO też mi się podoba, ale miałam tylko próbki, generalnie żelowate królują, oprócz tych do mycia. U mnie sprawdziły się ruskie niektóre produkty do twarzy, no i Phenome i Aubrey organics moja cera bardzo toleruje Jeśli o włosy chodzi to nie mam wielkich wymagań, wiele rzeczy się u mnie sprawdza. A wypytuję bo zbliża się dzień darmowej dostawy 2 grudnia i mam ochotę na jakieś cudeńka. To może jednak otwórz tą szafkę i obfoć, chętnie się poślinimy Z tego ,co czytałam masz niezłą historie z naturalnymi kosmetykami Męża masz anioła, ze się na to godzi

A co to za maseczka Nafha Google mi nie pokazuje


Stosuję od kilku dni ten dermo-żel Equilibry i z dnia na dzień buzia mi pięknieje, nie zauważam, żadnego wysuszenia, ściągnięcia, tylko za pierwszym razem tak było. Zakochałam się w tym produkcie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 20:26   #2756
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;43917982]Declare nie było, ale przygarnęłam http://www.erbariotoscano.it/product...5ml-uva-reale/ taki krem za 29zł. [/QUOTE]
- fajny skład, trudno będzie się oprzeć
Ivii, a jak ten krem Stenders się sprawuje , bo skład ma bardzo fajny

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-11-27 o 20:30
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 20:46   #2757
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43918180]- fajny skład, trudno będzie się oprzeć
[/QUOTE]

ja się ledwo oparłam a były też balsamy do ust
tylko dziś już się obkupiłam w aptece w Logona i w mydło róźane z urtekram (kupiłam jeszcze taniej niż ostatnio) i dostałam masę próbek naturalnych, więc próbek nie brakuje
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 21:05   #2758
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

U mnie nie było balsamów do ust. Były jeszcze kremy do rąk w mniejszych opakowaniach (chyba 30ml) w takiej samej cenie, bez sensu.
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 21:12   #2759
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;43918970]U mnie nie było balsamów do ust. Były jeszcze kremy do rąk w mniejszych opakowaniach (chyba 30ml) w takiej samej cenie, bez sensu. [/QUOTE]

może jeszcze przyjdą do ciebie balsamy, ja bym chciała ich zapachy, szczególnie różę i pikantką wanilię

w tk maxx czasem ceny zaskakują, ostatnio widziałam ten sama produkt w pojemności 75 ml za 70 zł, a 50 ml za 105 zł
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 21:23   #2760
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja się ledwo oparłam a były też balsamy do ust
tylko dziś już się obkupiłam w aptece w Logona i w mydło róźane z urtekram (kupiłam jeszcze taniej niż ostatnio) i dostałam masę próbek naturalnych, więc próbek nie brakuje
-za silną wolę i zakupy jednocześnie- okazało się, że można mieć obie rzeczy naraz
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.