Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-07-25, 05:05   #2731
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
ja i na to siê jeszcze nie odwa¿y³am .

Ja czipsów nigdy nie kupowa³am, ale s³odycze i fast foody to ju¿ inna bajka ...


Ja tak my¶lê o kasie wydanej na s³odycze i na wszelkie s³odkie kawy ...

Nie no, te¿ nie mo¿na mieæ takiego podej¶cia, ¿e ka¿dy na nas zarabia i to ¼le ... No tak, hydraulik te¿ zarabia, jak Ci kapi±cy kran naprawi, a mechanik, jak Ci samochód padnie i to te¿ s± rzeczy, których mog³aby¶ siê nauczyæ i sama wykonaæ ... tylko po co? Szkoda czasu, energii i stresu na to wszystko . Nie da siê wiedzieæ wszystkiego o wszystkim, nawet je¶li niektóre rzeczy s± ³atwe do nauczenia siê i ogólnodostêpne.
Je¿eli to jest dietetyk, który s³ucha Twoich potrzeb, potrafi Ci doradziæ, a jeszcze jego plan daje efekty to dlaczego mia³aby¶ nie korzystaæ? Wszystko jest dla ludzi .
Co innego, gdyby to by³a pani, która w³a¶nie daje Ci jakie¶ wydruki z internetu, nie uwzglêdniaj±c Twoich preferencji i kaza³a Ci kupowaæ tony suplementów .[COLOR="Silver"]
S± i zdrowe przepisy na pizzê, a te¿ jak zjesz raz na miesi±c kilka kawa³ków pizzy to nic siê nie stanie .
Mnie nigdy nie ci±gnê³o do s³odkiego ale do slonych przek±sek bardzo
Pizza z tych zdrowych przepisów nie bêdzie juz taka dobra, co najwy¿ej make moge podmieniæ

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wiem, ale najbardziej prawdopodobne s± hormony bo mam mnóstwo innych objawów. Có¿, dowiem siê u lekarza Ciekawa jestem tylko przez co to, mam nadziejeze znajdê kogo¶, kto bêdzie mi umia³ na to odpowiedzieæ. Bojê siê najgorszego, ze co¶ jest nie tak z moim uk³adem rozrodczym i nie bêdê mog³a mieæ dzieci :/ póki co staram siê tym nie przejmowaæ ale trochê wkurza, te¿ jestem perfekcjonistk± i skoro juz siê wzie³am za siebie to chcê byæ idealna a tu duupa.

tez kiedy¶ chud³am inaczej, wpierdziela³am lody, w ogole nie liczy³±m kalorii tylko siê usportowia³am. Teraz po prostu eliminujê ¶mieci, lody itp tylko w okres jak ju¿ muszê, ¿eby nie zapomnieæ jak to smakuje.
Id¼ jak najszybciej do lekarza a nie gdybaj

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ
By³am dzi¶ u lekarza. Poniewa¿ refluks mo¿e braæ siê od oty³o¶ci (jak równie¿ od infekcji, przepukliny i innych), przy okazji mnie zwa¿y³. Wa¿ê 85 z groszami po ¶niadaniu i w ubraniu. To oznacza, ¿e... schud³am 1,7 kilo przez ostatni miesi±c
oczywi¶cie ta g³odówka siê przyczyni³a. Teraz nie wiem co je¶æ. pe³nego ziarna nie mogê, surowych owoców i warzyw nie, gotowane: tylko niektóre. odpadaj± ostre, bogate w b³onnik i rozdymaj±ce.

Za miesi±c dopiero badanie usg i gastroskopia (urlopy), wcale siê nie cieszê, ¿e bêd± we mnie wsadzaæ rurê a potem wezm± sobie kawa³ek mojego ¿o³±dka. Niestety jest to konieczne. Mo¿e mnie u¶pi±, co? Nie no trzeba po mêsku tam pój¶æ, albo siê bêdê mêczyæ do koñca ¿ycia. Cokolwiek zjem umieram a brzuch nied³ugo wybuchnie.

Ale mam rower. Kupi³am za 840 ze zmian± osprzêtu na lepszy. Taka miejsko-turystyczna damka. Niedawno jecha³am rowerem kole¿anki i czu³am jakbym w kisielu jecha³a. Taki ciê¿ki. Pomy¶la³am - 12 lat temu ostatni raz mia³am siode³ko pod sob±, mo¿e tak byæ. A ten jak burza idzie. Jednak czuæ brak kondycji. Obecnie jestem na etapie "je¿d¿enia nim wszêdzie gdzie tylko mogê". Narzeczony siê ¶mieje, ¿e do toalety bêdê nim je¼dziæ. Niestety d³u¿szych wycieczek nie uprawiam z powodu brzucha. Je¿d¿ê po wiosce - droga lepsza i l¿ej idzie
Gratuluje roweru
Wspó³czuje badania ale jak mus to mus

Dzieñ dobry
Donoszê ze na wczorajszej integracji wypi³am 2 piwa zjad³am camemberta i troche frytek ale jak dzi¶ wesz³am na wagê to 78,1kg (nie moge zaznaczyæ na niebiesko, przepraszam) wiec nie jest tak zle
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 06:31   #2732
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ
By³am dzi¶ u lekarza. Poniewa¿ refluks mo¿e braæ siê od oty³o¶ci (jak równie¿ od infekcji, przepukliny i innych), przy okazji mnie zwa¿y³. Wa¿ê 85 z groszami po ¶niadaniu i w ubraniu. To oznacza, ¿e... schud³am 1,7 kilo przez ostatni miesi±c
oczywi¶cie ta g³odówka siê przyczyni³a. Teraz nie wiem co je¶æ. pe³nego ziarna nie mogê, surowych owoców i warzyw nie, gotowane: tylko niektóre. odpadaj± ostre, bogate w b³onnik i rozdymaj±ce.

Za miesi±c dopiero badanie usg i gastroskopia (urlopy), wcale siê nie cieszê, ¿e bêd± we mnie wsadzaæ rurê a potem wezm± sobie kawa³ek mojego ¿o³±dka. Niestety jest to konieczne. Mo¿e mnie u¶pi±, co? Nie no trzeba po mêsku tam pój¶æ, albo siê bêdê mêczyæ do koñca ¿ycia. Cokolwiek zjem umieram a brzuch nied³ugo wybuchnie.

Ale mam rower. Kupi³am za 840 ze zmian± osprzêtu na lepszy. Taka miejsko-turystyczna damka. Niedawno jecha³am rowerem kole¿anki i czu³am jakbym w kisielu jecha³a. Taki ciê¿ki. Pomy¶la³am - 12 lat temu ostatni raz mia³am siode³ko pod sob±, mo¿e tak byæ. A ten jak burza idzie. Jednak czuæ brak kondycji. Obecnie jestem na etapie "je¿d¿enia nim wszêdzie gdzie tylko mogê". Narzeczony siê ¶mieje, ¿e do toalety bêdê nim je¼dziæ. Niestety d³u¿szych wycieczek nie uprawiam z powodu brzucha. Je¿d¿ê po wiosce - droga lepsza i l¿ej idzie
Fajnie, ze byl spadek przez te pó³torej miesi±ca
lepiej je¼dziæ ma³o ale za to kilka razy dziennie
Id¼ id¼ na te badania, te¿ nie lubiê ale zdrowie najwa¿niejsze.

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zak³adaj od razu najgorszego!

Ja wolê za³o¿yæ najgorsze ni¿ potem byæ niemi³o zaskoczona.

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Na pewno badania pomog± w okre¶leniu przyczyny Twoich k³opotów.
Mój 18 letni chrze¶niak te¿ ma refluks przyczyna zbyt du¿a ilo¶æ poch³oniêtych i poch³anianych nadal czipsów i koli - diagnoza.
Teraz ju¿ wie czego mu nie wolno i jest du¿o lepiej.
Tak, ¿e trzymam kciuki i¿ u Ciebie co¶ siê wyja¶ni.

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------



Nie pisa³am, poniewa¿ to jest tajemnica zawodowa.
Z nikim nie mogê rozmawiaæ na takie tematy.
Ale uwierzcie mi na s³owo, jakby¶cie wiedzia³y nawet s³ówkiem by¶cie nie krzycza³y gdybym nawet przez dwa dni nic nie jad³a.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Zauwa¿y³am, ¿e obr±czka któr± poszerza³am - aby mi na grubym paluchu nie utknê³a. Teraz ma siê lu¼niej.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Która¶ narzeka³a ¿e pod biustem ma prawie 80,
uprzejmie donoszê, ¿e ja mam 85.
W biodrach 102 cm. Moje biodra to spokojnie do równika przyrównaæ mo¿na.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------



Musisz koniecznie zrobiæ te badania i koniecznie wybraæ siê do dobrego gina.
Ciesz siê, ¿e masz szerokie biodra, moim zdaniem to jest ³adne. Te¿ mam i wolê takie ni¿ w±skie, nie wiem, jako¶ bardziej mi siê taka figura podoba

Wybiorê siê na pewno, ale tym razem ze skierowaniem zeby mnie w koñcu potraktowali powa¿nie.

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie nigdy nie ci±gnê³o do s³odkiego ale do slonych przek±sek bardzo
Pizza z tych zdrowych przepisów nie bêdzie juz taka dobra, co najwy¿ej make moge podmieniæ


Id¼ jak najszybciej do lekarza a nie gdybaj


Gratuluje roweru
Wspó³czuje badania ale jak mus to mus

Dzieñ dobry
Donoszê ze na wczorajszej integracji wypi³am 2 piwa zjad³am camemberta i troche frytek ale jak dzi¶ wesz³am na wagê to 78,1kg (nie moge zaznaczyæ na niebiesko, przepraszam) wiec nie jest tak zle
Spróbuj takiej pizzy, mo¿e Ciê zaskoczyæ. Ja nie s±dzi³am ¿e czekoladowe babeczki z fasoli bêd± smaczne a to by³y najlepsze ciastka jakie w ¿yciu jad³am.

Ja ju¿ siê zapisa³am do lekarza, teraz jest sezon urlopowy wiêc czekam do pocz±tku sierpnia. Chcia³am siêzwa¿yæ przy okazji ale termin wypada tak, ¿e bêdê broczyæ. Najwyzej siê wkurzê.

Du¿o nie zjad³a¶ w zasadzie
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 06:49   #2733
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie, ze byl spadek przez te pó³torej miesi±ca
lepiej je¼dziæ ma³o ale za to kilka razy dziennie
Id¼ id¼ na te badania, te¿ nie lubiê ale zdrowie najwa¿niejsze.

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------


Ja wolê za³o¿yæ najgorsze ni¿ potem byæ niemi³o zaskoczona.

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------


Ciesz siê, ¿e masz szerokie biodra, moim zdaniem to jest ³adne. Te¿ mam i wolê takie ni¿ w±skie, nie wiem, jako¶ bardziej mi siê taka figura podoba

Wybiorê siê na pewno, ale tym razem ze skierowaniem zeby mnie w koñcu potraktowali powa¿nie.

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------


Spróbuj takiej pizzy, mo¿e Ciê zaskoczyæ. Ja nie s±dzi³am ¿e czekoladowe babeczki z fasoli bêd± smaczne a to by³y najlepsze ciastka jakie w ¿yciu jad³am.

Ja ju¿ siê zapisa³am do lekarza, teraz jest sezon urlopowy wiêc czekam do pocz±tku sierpnia. Chcia³am siêzwa¿yæ przy okazji ale termin wypada tak, ¿e bêdê broczyæ. Najwyzej siê wkurzê.

Du¿o nie zjad³a¶ w zasadzie
£±cznie za ca³y dzieñ mi wyszlo wczoraj 2050kcal.
Ja ide w nastepny wtorek do dietetyczki i strasznie bym chciala zeby jeszcze kg zlecial

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 06:53   #2734
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

u mnie 70 kg
Czyli uda³o mi siê, pierwszy cel osi±gniêty - zatrzymana waga uzyskana dziêki zmianie klimatu.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 06:55   #2735
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie 70 kg
Czyli uda³o mi siê, pierwszy cel osi±gniêty - zatrzymana waga uzyskana dziêki zmianie klimatu.
Super! Gratuluje!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 07:01   #2736
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
£±cznie za ca³y dzieñ mi wyszlo wczoraj 2050kcal.
Ja ide w nastepny wtorek do dietetyczki i strasznie bym chciala zeby jeszcze kg zlecial

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Opowiedz co¶ o swojej Pani dietetyczce.
Czy podczas nastêpnej wizyty otrzymasz gotowe jad³ospisy?
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 07:05   #2737
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
£±cznie za ca³y dzieñ mi wyszlo wczoraj 2050kcal.
Ja ide w nastepny wtorek do dietetyczki i strasznie bym chciala zeby jeszcze kg zlecial

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
uuu no to spoko, przy Twoim jezdzeniu 40 km tyle kcal mozna znie¶æ
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 07:06   #2738
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Czemu obiadów nie jesz? I w ogóle tak malutko?
Stres, napiêcie, nerwy.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 07:52   #2739
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie 70 kg
Czyli uda³o mi siê, pierwszy cel osi±gniêty - zatrzymana waga uzyskana dziêki zmianie klimatu.
gratulacje!

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Stres, napiêcie, nerwy.
Spróbuj jakich¶ zió³, bardzo z³a reakcja organizmu. Te¿ to mam. Przy czym mi najpierw uderza krew do g³owy, az do bólu, potem zaciska mi siê ¿o³±dek, nastêpnie zwykle p³aczê albo krzyczê a potem szukam znieczulenia - alkohol w najlepszym razie.
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 08:37   #2740
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ

Spróbuj jakich¶ zió³, bardzo z³a reakcja organizmu. Te¿ to mam. Przy czym mi najpierw uderza krew do g³owy, az do bólu, potem zaciska mi siê ¿o³±dek, nastêpnie zwykle p³aczê albo krzyczê a potem szukam znieczulenia - alkohol w najlepszym razie.
Z alkoholem raz spróbowa³am, ale dosz³am do wniosku ¿e nie warto. Spa³am z g³ow± na muszelce.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 08:57   #2741
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Spróbuj takiej pizzy, mo¿e Ciê zaskoczyæ. Ja nie s±dzi³am ¿e czekoladowe babeczki z fasoli bêd± smaczne a to by³y najlepsze ciastka jakie w ¿yciu jad³am.
Pewnie, spróbuj. Tym bardziej, ¿e do pizzy mo¿na dobraæ jakie¶ dodatki ¿eby bardziej Ci posmakowa³a ;-)



Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
£±cznie za ca³y dzieñ mi wyszlo wczoraj 2050kcal.
Ja ide w nastepny wtorek do dietetyczki i strasznie bym chciala zeby jeszcze kg zlecial
.
Idziesz na kontrolê? Co jaki czas tak± masz?
A mogê zapytaæ ile schud³y¶cie od pocz±tku tego w±tku? Bo jestem tu chyba teraz najciê¿sza :-P doda³bym swoj± wagê ale wed³ug zasad muszê tu pisaæ tydzieñ aby zostaæ wpisana na listê wiêc za tydzieñ :-P

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 09:04   #2742
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Z alkoholem raz spróbowa³am, ale dosz³am do wniosku ¿e nie warto. Spa³am z g³ow± na muszelce.
Szczê¶ciara. Potrafiê wypiæ prawie litr wódki i mieæ ¶wiadomo¶æ.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie, spróbuj. Tym bardziej, ¿e do pizzy mo¿na dobraæ jakie¶ dodatki ¿eby bardziej Ci posmakowa³a ;-)




Idziesz na kontrolê? Co jaki czas tak± masz?
A mogê zapytaæ ile schud³y¶cie od pocz±tku tego w±tku? Bo jestem tu chyba teraz najciê¿sza :-P doda³bym swoj± wagê ale wed³ug zasad muszê tu pisaæ tydzieñ aby zostaæ wpisana na listê wiêc za tydzieñ :-P

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
te¿ by³am najciê¿sza tutaj jaki¶ czas
Nie do mnie by³o pytanie, ale bêdê niedobra i siê wypowiem Ja schud³am od 19 maja oko³o 16 kilo, ¶rednio po 20 cm z obwodów
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:14   #2743
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Helloooo .

Nie .
Szczerze mówi±c póki co nawet nie planujê. Gdybym kupi³a karnet na si³owniê to na pewno bym biega³a na bie¿ni, bo lubiê . Natomiast na razie wychodzenie z domu i bieganie jako¶ mnie nie przekonuje, nie lubiê biegaæ w plenerze . Poza tym ani pogoda nie dopisuje (albo upa³ albo ulewy), ani czas (mam czas w ¶rodku dnia - upa³ - albo pó¼nym wieczorem - niebezpiecznie).
Zreszt± trochê siê obawiam o to moje t³uste cielsko, ¿e jednak za du¿o tego na moje biedne kolana, z którymi ju¿ miewa³am ró¿ne problemy ...
Nie wiem, jak widaæ mam same wymówki i zero chêci. Na bie¿ni chêtnie, na zewn±trz .
No jasne, nie ma siê co zmuszaæ do biegania na dworze ja w³a¶nie uwielbiam biegaæ wieczorami, ko³o 20 a nawet 21 jak jest jeszcze jasno (czyli tylko lato), fajnie ch³odno wtedy jest, a poza tym te zachodz±ce s³oñce te¿ super wygl±da ale to trzeba mieæ te¿ gdzie biegaæ, na moim osiedlu naprawdê fajne ¶cie¿ki biegowe i jeziorka s± do biegania wokó³

Cytat:
No ³adnie, ³adnie . A jak z jedzeniem?
Co do jedzenia to nie by³o tak ¼le:
rano zawsze ¶niadanie - jaka¶ bu³ka ciemna lub chleb, ser szynka i pomidory/ogórki, czasem jaki¶ nale¶nik z twarogiem, zawsze jajko na twardo do ¶niadania, jako¶ jajecznice hotelowe nie mog³y mnie do siebie przekonaæ plus kawa
pó¼niej dopiero obiad, tu ju¿ zauwazy³am tendencjê w restauracjach i barach do bardzo t³ustego gotowania przez kucharki, to znaczy ziemniaki zawsze polane t³uszczem, kotlet sma¿ony w grubej panierce, pierogi nawet niekiedy zdarza³y siê w mega t³uszczu, ale zawsze jednak odlewa³am ten nieszczêsny t³uszcz, jednak gdzie¶ trzeba je¶æ by³o
No i jaka¶ tam kolacja te¿ zawsze by³a, ale oprócz tego troche lodów oczywi¶cie (odkry³am pyszn± lodziarnie w Krakowie ), raz jaki¶ tam kebab, frytki belgijskie, piwko i ten kilogram wróci³

Cytat:
Chyba tak zrobiê i po prostu poszukam czego¶☠innego ... Jak nic mi siê☠nie bêdzie podoba³o to z podkulonym ogonem wrócê do shreda
Chocia¿ chcia³abym móc powiedzieæ, ¿e skoñczy³am shreda ...
Ale przynajmniej to nie tak ¿e porzuci³a¶ shreda bo nie da³a¶ rady, tylko Ci siê znudzi³, wiêc ¶mia³o szukaj innej formy æwiczeñ która Ci podpasi


Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie nigdy nie ci±gnê³o do s³odkiego ale do slonych przek±sek bardzo
Ja to czasem mia³am takie dni ¿e jad³am czipsy lub orzeszki, a za chwile mia³am ochotê na czekoladê lub co¶ innego s³odkiego, wiêc na moje nieszczê¶cie ci±gnie mnie i do s³onych przek±sek i do s³odyczy

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie 70 kg
Czyli uda³o mi siê, pierwszy cel osi±gniêty - zatrzymana waga uzyskana dziêki zmianie klimatu.
Gratuluje Malinka



U mnie tak jak pisa³am wcze¶niej, 72,5 kg, proszê o wpisanie do tabelki
Melonade kiedy na urlop wyje¿d¿asz?
pretty_girl19892 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 10:00   #2744
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Zmierzy³am siê i przez tydzieñ spad³ mi jedynie 1 cm w udzie. Ale za to widzê, ¿e kostki na dekoldzie mam bardziej widoczne, najwidoczniej moje cia³o stwierdzi³o ¿e teraz tam czas posprz±taæ Chyba zaczyna mi siê przestój, dobrze ze dopiero teraz, kiedy ju¿ siê sobie podobam Bo kwestia diety to to nie jest, max dziennie wyci±gam 1700 kcal i to jak siê napcham.
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 10:09   #2745
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
Idziesz na kontrolê? Co jaki czas tak± masz?
A mogê zapytaæ ile schud³y¶cie od pocz±tku tego w±tku? Bo jestem tu chyba teraz najciê¿sza :-P doda³bym swoj± wagê ale wed³ug zasad muszê tu pisaæ tydzieñ aby zostaæ wpisana na listê wiêc za tydzieñ :-P
Wszystkie wrzucamy w pi±tek wagê, wiêc chêtnie zobaczymy i Twoj± w ten dzieñ.

Ja zrzuci³am 13 kg
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 10:29   #2746
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ

te¿ by³am najciê¿sza tutaj jaki¶ czas
Nie do mnie by³o pytanie, ale bêdê niedobra i siê wypowiem Ja schud³am od 19 maja oko³o 16 kilo, ¶rednio po 20 cm z obwodów

pytanie "ile zrzuci³y¶cie" by³o do wszystkich tylko tak mi siê napisa³o pod cytatem ;-) bo mam wra¿enie, ¿e wy wszystkie ju¿ u schy³ku drogi a ja wparowa³am ze swoimi 30 kg baga¿u :-D no nic, mam nadziejê, ¿e nie zostanê sama i bêdê korzystaæ z waszego do¶wiadczenia :-*
No to brawo! SZACUN! piêkny wynik <3 mam nadziejê, ¿e wkrótce bêdê mog³a siê pochwaliæ podobnym ;-)


Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystkie wrzucamy w pi±tek wagê, wiêc chêtnie zobaczymy i Twoj± w ten dzieñ.

Ja zrzuci³am 13 kg
Brawo! Super wynik! <3

Ja wa¿ê a¿ 102 kg :-(
Fajne jest takie zestawienie bo jest wiêksza kontrola i motywacja



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 11:02   #2747
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
pytanie "ile zrzuci³y¶cie" by³o do wszystkich tylko tak mi siê napisa³o pod cytatem ;-) bo mam wra¿enie, ¿e wy wszystkie ju¿ u schy³ku drogi a ja wparowa³am ze swoimi 30 kg baga¿u :-D no nic, mam nadziejê, ¿e nie zostanê sama i bêdê korzystaæ z waszego do¶wiadczenia :-*
No to brawo! SZACUN! piêkny wynik <3 mam nadziejê, ¿e wkrótce bêdê mog³a siê pochwaliæ podobnym ;-)



Brawo! Super wynik! <3

Ja wa¿ê a¿ 102 kg :-(
Fajne jest takie zestawienie bo jest wiêksza kontrola i motywacja



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Gdzie tam u schy³ku, ja jestem w po³owie i wcze¶niej jak w 2015 moja waga siê nie unormuje
Moim marzeniem jest biegaæ...Ale wiem ¿e nie mogê tego próbowaæ dopóki nie bêdê wa¿yæ chod¼by te 80 kg
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 12:02   #2748
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie 70 kg
Czyli uda³o mi siê, pierwszy cel osi±gniêty - zatrzymana waga uzyskana dziêki zmianie klimatu.
SUPER! gratulujê i trochê zazdroszczê

u mnie siê ruszy³o ! co prawda 0,5kg ale zawsze 84,5

BELLA2212 WITAM
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 12:05   #2749
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
SUPER! gratulujê i trochê zazdroszczê

u mnie siê ruszy³o ! co prawda 0,5kg ale zawsze 84,5

BELLA2212 WITAM
Zastanawia³am siê, gdzie CIê wcie³o
Pó³ kilo te¿ dobrze
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 12:22   #2750
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawia³am siê, gdzie CIê wcie³o
Pó³ kilo te¿ dobrze
Cze¶c mordko a tak jakos ,zaglada³am nie pisa³am dzi¶ trochê nadrobi³am czytania, bedê siê udzielac teraz bo za du¿o mam do odrabiana
mam na g³owie za du¿o teraz ,nerwy stres ciag³e latania ,ch³opaki mi daj± do wiwatu starszego wywoze do dziadków w poniedzia³ek bo bedê siwa do koñca sierpnia
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 12:31   #2751
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez LadyDagaMilon Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶c mordko a tak jakos ,zaglada³am nie pisa³am dzi¶ trochê nadrobi³am czytania, bedê siê udzielac teraz bo za du¿o mam do odrabiana
mam na g³owie za du¿o teraz ,nerwy stres ciag³e latania ,ch³opaki mi daj± do wiwatu starszego wywoze do dziadków w poniedzia³ek bo bedê siwa do koñca sierpnia
No tak pisa³a¶ ostatnio, ¿e co¶ siê dzieje i bêdziesz mia³a mniej czasu. Dobrze, ¿e masz tych dziadków to chocia¿ trochê odpoczniesz. I nie denerwuj siê, wszystko jako¶ siê u³o¿y cokolwiek by to nie by³o. Zawsze jako¶ siê uk³ada

Zaraz wsiadam na rower i jadê do sklepu po pêdzêl dziêki Nurkowi i jakie¶ daktyle i picie. Duszno jak diabli no ale dam rade
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 13:02   #2752
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Opowiedz co¶ o swojej Pani dietetyczce.
Czy podczas nastêpnej wizyty otrzymasz gotowe jad³ospisy?
nastêpn± wizytê mam 5 sierpnia i mam nadziejê, ¿e nie dostane konkretnego jad³ospisu bo raczej i tak bym siê do niego nie stosowa³a bo wg mnie takie konkretne diety s± bez sensu bo potem bym i tak wróci³a do dawnego jedzenia. Wiec w sumie nie wiem co bêdzie na nastepnej wizycie ale ja nie p³ace za to bo mam pakiet w prywatnej klinice wykupiony z pracy wiêc mogê chodziæ kiedy chce
a co do samej Pani dietetyk to tak jak kiedy¶ pisa³am by³am kilka miesiêcy temu u innej ale w ogóle pozytywnego wra¿enia na mnie nie wywar³a i ta obecna bardzo mi siê spodoba³a, otwarta, zabawna, wypyta³a o wszystko itd, zwa¿y³a mnie na wadze gdzie jest poziom t³uszczu itd. I strasznie d³ugo siê czeka na wizyte wiêc mo¿e to o czym¶ ¶wiadczy


Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
uuu no to spoko, przy Twoim jezdzeniu 40 km tyle kcal mozna znie¶æ
mam nadziejê, ¿e w tym tygodniu bedzie dobra pogoda i troche pojezdze

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
Idziesz na kontrolê? Co jaki czas tak± masz?
A mogê zapytaæ ile schud³y¶cie od pocz±tku tego w±tku? Bo jestem tu chyba teraz najciê¿sza :-P doda³bym swoj± wagê ale wed³ug zasad muszê tu pisaæ tydzieñ aby zostaæ wpisana na listê wiêc za tydzieñ :-P

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
teraz mia³am po miesi±cu ale troche oszukany ten miesi±c dietowania by³ bo by³am na wakacjach
ja od pocz±tku tzn. od kiedy tu jestem, schud³am prawie 5kg


Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ

Zaraz wsiadam na rower i jadê do sklepu po pêdzêl dziêki Nurkowi i jakie¶ daktyle i picie. Duszno jak diabli no ale dam rade
jakby¶ nie wiedzia³a gdzie to to zdjêcie by³o z Lidla

dzi¶ pierwszy raz zjad³am jogurt naturalny z p³atkami owsianymi i niezbyt mi smakuje
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:03   #2753
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie, spróbuj. Tym bardziej, ¿e do pizzy mo¿na dobraæ jakie¶ dodatki ¿eby bardziej Ci posmakowa³a ;-)




Idziesz na kontrolê? Co jaki czas tak± masz?
A mogê zapytaæ ile schud³y¶cie od pocz±tku tego w±tku? Bo jestem tu chyba teraz najciê¿sza :-P doda³bym swoj± wagê ale wed³ug zasad muszê tu pisaæ tydzieñ aby zostaæ wpisana na listê wiêc za tydzieñ :-P
Jest tabelka w pierwszym po¶cie .
Podaj wszystkie dane do tabelki, razem z dzisiejsz± wag± i jak nadal bêdziesz pisaæ i za tydzieñ podasz wagê to ju¿ zostaniesz w tabelce.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Bella2212 Poka¿ wiadomo¶æ
pytanie "ile zrzuci³y¶cie" by³o do wszystkich tylko tak mi siê napisa³o pod cytatem ;-) bo mam wra¿enie, ¿e wy wszystkie ju¿ u schy³ku drogi a ja wparowa³am ze swoimi 30 kg baga¿u :-D no nic, mam nadziejê, ¿e nie zostanê sama i bêdê korzystaæ z waszego do¶wiadczenia :-*
No to brawo! SZACUN! piêkny wynik <3 mam nadziejê, ¿e wkrótce bêdê mog³a siê pochwaliæ podobnym ;-)



Brawo! Super wynik! <3

Ja wa¿ê a¿ 102 kg :-(
Fajne jest takie zestawienie bo jest wiêksza kontrola i motywacja
Wcale nie wszystkie u schy³ku, sporo osób ju¿ zrzuci³o ok. 10kg, ale jak sama nazwa w±tku wskazuje, to co najwy¿ej po³owa .
No i oczywi¶cie s± takie ofiary losu jak ja, które schud³y nieca³y kilogram, stara³y siê, waga siê nie zmienia³a przez ca³y czas, ten kilogram wróci³, znowu by³ zastój itd ... D³uga historia, porzuci³am dietê i æwiczenia na ponad miesi±c. Tak¿e ja dopiero dzisiaj zanotowa³am najni¿sz± wagê od pocz±tku w±tku i to jest 75,8, czyli zrzuci³am 1,2kg . Lepsze to ni¿ nic i oby tak dalej .

Aamidale nadal Ci przepisaæ t± sam± wagê?

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Dzisiejsza tabelka jest ju¿ w pierwszym po¶cie
__________________




Edytowane przez Melonade
Czas edycji: 2014-07-25 o 13:56
Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:21   #2754
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ


Dzisiejsza tabelka jest ju¿ w pierwszym po¶cie
Trochê dziewczyn siê wykruszy³o, jak patrzê na tabelkê.
Ciekawe czy osi±gnê³y ju¿ to co chcia³y, czy porzuci³y swoje diety?
Gratulujê wszystkich spadków
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:21   #2755
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ

Dzisiejsza tabelka jest ju¿ w pierwszym po¶cie
dobra robota z ta tabelka
ale w rubryczce do zrzucenia ile zostalo jest jaki¶ b³±d chyba
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:45   #2756
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
nastêpn± wizytê mam 5 sierpnia i mam nadziejê, ¿e nie dostane konkretnego jad³ospisu bo raczej i tak bym siê do niego nie stosowa³a bo wg mnie takie konkretne diety s± bez sensu bo potem bym i tak wróci³a do dawnego jedzenia. Wiec w sumie nie wiem co bêdzie na nastepnej wizycie ale ja nie p³ace za to bo mam pakiet w prywatnej klinice wykupiony z pracy wiêc mogê chodziæ kiedy chce
a co do samej Pani dietetyk to tak jak kiedy¶ pisa³am by³am kilka miesiêcy temu u innej ale w ogóle pozytywnego wra¿enia na mnie nie wywar³a i ta obecna bardzo mi siê spodoba³a, otwarta, zabawna, wypyta³a o wszystko itd, zwa¿y³a mnie na wadze gdzie jest poziom t³uszczu itd. I strasznie d³ugo siê czeka na wizyte wiêc mo¿e to o czym¶ ¶wiadczy



mam nadziejê, ¿e w tym tygodniu bedzie dobra pogoda i troche pojezdze


teraz mia³am po miesi±cu ale troche oszukany ten miesi±c dietowania by³ bo by³am na wakacjach
ja od pocz±tku tzn. od kiedy tu jestem, schud³am prawie 5kg



jakby¶ nie wiedzia³a gdzie to to zdjêcie by³o z Lidla

dzi¶ pierwszy raz zjad³am jogurt naturalny z p³atkami owsianymi i niezbyt mi smakuje
Taak, wiedzia³am ¿e to Lidl a pêdzelek le¿y w³a¶nie przede mn± dziêki Ci ogromne, gdyby¶ mi nie pokaza³a ¿e maj± w normalnej cenie zapewne jeszcze d³ugo bym go nie mia³a

M±drze mówisz moim zdaniem z t± diet± nazwan± i jad³ospisem. O ile oczywi¶cie cz³owiek jest zdrowy, powinien je¶æ wszystko a jedynie ograniczaæ ilo¶æ pustych kalorii no i wykluczaæ chemiê.

Jak siê trudno dostaæ i d³ugo siê czeka to z regu³y oznacza ¿e lekarz ma dobr± renomê. Zazdroszczê Ci tego mieszkania w stolicy, ja mieszkam w stu tysiêcznym miasteczku i lekarze u nas s± zwykle przeciêtni. No i czêsto te¿ starzy, z idiotyczn± mentalno¶ci±. Od jakiego¶ czasu zaczê³am podchodziæ do lekarzy na zasadzie "to ty pracujesz tu dla mnie, nie ja dla ciebie" i jakby trochê inny stosunek. Ale i tak unikam tych "reliktów PRL" bo to z regu³y stare, schamia³e dziadziska bez szacunku do nikogo. No a ja niestety, od takiego lekarza wychodzê zwykle z jednym niezbyt eleganckim s³owem

NIe dziwiê Ci siê z tym jogurtem, za zadne skarby bym tak p³atków nie zjad³a

Naje¼dzi³am siê, prawie 10 km zrobi³am po sklepach - poza moii æwiczeniami. I niezbyt dobrze mi wysz³o, bo muszê siê po³o¿yæ a w g³owie mi siê krêci jak niewiem.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Jest tabelka w pierwszym po¶cie .
Podaj wszystkie dane do tabelki, razem z dzisiejsz± wag± i jak nadal bêdziesz pisaæ i za tydzieñ podasz wagê to ju¿ zostaniesz w tabelce.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------



Wcale nie wszystkie u schy³ku, sporo osób ju¿ zrzuci³o ok. 10kg, ale jak sama nazwa w±tku wskazuje, to co najwy¿ej po³owa .
No i oczywi¶cie s± takie ofiary losu jak ja, które schud³y nieca³y kilogram, stara³y siê, waga siê nie zmienia³a przez ca³y czas, ten kilogram wróci³, znowu by³ zastój itd ... D³uga historia, porzuci³am dietê i æwiczenia na ponad miesi±c. Tak¿e ja dopiero dzisiaj zanotowa³am najni¿sz± wagê od pocz±tku w±tku i to jest 75,8, czyli zrzuci³am 1,2kg . Lepsze to ni¿ nic i oby tak dalej .

Aamidale nadal Ci przepisaæ t± sam± wagê?

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Dzisiejsza tabelka jest ju¿ w pierwszym po¶cie

Wpisz na razie 89, jak siê ostatnio wa¿y³am z narzeczonym to tak wysz³o, ja uwa¿am ze jest wiêcej ale trudno. 4 sierpnia podam nastêpn±

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê dziewczyn siê wykruszy³o, jak patrzê na tabelkê.
Ciekawe czy osi±gnê³y ju¿ to co chcia³y, czy porzuci³y swoje diety?
Gratulujê wszystkich spadków
Te¿ mnie ciekawi± losy niektórych, aczkolwiek nie ukrywam ¿e najgorzej siê martwiê o bebemwls i pm jej napisalam tez Mam nadziejê, ¿e jeszcze siê odezwie
__________________
"- Czy jest co¶ gorszego od zwietrza³ej kawy ?!
- Jest. S±siad, który posiada pozwolenie na broñ i ¿ó³te papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:56   #2757
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Taak, wiedzia³am ¿e to Lidl a pêdzelek le¿y w³a¶nie przede mn± dziêki Ci ogromne, gdyby¶ mi nie pokaza³a ¿e maj± w normalnej cenie zapewne jeszcze d³ugo bym go nie mia³a

M±drze mówisz moim zdaniem z t± diet± nazwan± i jad³ospisem. O ile oczywi¶cie cz³owiek jest zdrowy, powinien je¶æ wszystko a jedynie ograniczaæ ilo¶æ pustych kalorii no i wykluczaæ chemiê.

Jak siê trudno dostaæ i d³ugo siê czeka to z regu³y oznacza ¿e lekarz ma dobr± renomê. Zazdroszczê Ci tego mieszkania w stolicy, ja mieszkam w stu tysiêcznym miasteczku i lekarze u nas s± zwykle przeciêtni. No i czêsto te¿ starzy, z idiotyczn± mentalno¶ci±. Od jakiego¶ czasu zaczê³am podchodziæ do lekarzy na zasadzie "to ty pracujesz tu dla mnie, nie ja dla ciebie" i jakby trochê inny stosunek. Ale i tak unikam tych "reliktów PRL" bo to z regu³y stare, schamia³e dziadziska bez szacunku do nikogo. No a ja niestety, od takiego lekarza wychodzê zwykle z jednym niezbyt eleganckim s³owem

NIe dziwiê Ci siê z tym jogurtem, za zadne skarby bym tak p³atków nie zjad³a

Naje¼dzi³am siê, prawie 10 km zrobi³am po sklepach - poza moii æwiczeniami. I niezbyt dobrze mi wysz³o, bo muszê siê po³o¿yæ a w g³owie mi siê krêci jak niewiem.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------




Wpisz na razie 89, jak siê ostatnio wa¿y³am z narzeczonym to tak wysz³o, ja uwa¿am ze jest wiêcej ale trudno. 4 sierpnia podam nastêpn±

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------


Te¿ mnie ciekawi± losy niektórych, aczkolwiek nie ukrywam ¿e najgorzej siê martwiê o bebemwls i pm jej napisalam tez Mam nadziejê, ¿e jeszcze siê odezwie
tez nie jestem ze stolicy wiec mieszkam tu od kilku lat ale chcialabym zostac tu na zawsze
z pedzelkiem nie ma sprawy ciesze sie ze sie przydalo
a czy to nie Ty mi przypadkiem pisa³a¶ o tym, zebym serek homo zastapila wlasnie jogurtem naturalnym?
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:59   #2758
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
dobra robota z ta tabelka
ale w rubryczce do zrzucenia ile zostalo jest jaki¶ b³±d chyba
Hm, czemu? "do zrzucenia" to jest waga pocz±tkowa - cel, tego nie zmieniam .

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê dziewczyn siê wykruszy³o, jak patrzê na tabelkê.
Ciekawe czy osi±gnê³y ju¿ to co chcia³y, czy porzuci³y swoje diety?
Gratulujê wszystkich spadków
Zapewniam Ciê, ¿e ¿adna jeszcze nie osi±gnê³a celu ...
Mo¿e z wyj±tkiem Donkje, która ju¿ jak do nas do³±czy³a to wygl±da³a super. Poza Ni± wszyscy mieli tyle do zrzucenia, ¿e to jest niemo¿liwe .
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 14:59   #2759
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Melonade Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, czemu? "do zrzucenia" to jest waga pocz±tkowa - cel, tego nie zmieniam .
aaaa juz kumam myslalam ze to sie zmienia wraz ze zmiana wagi
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-25, 15:03   #2760
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez aamidale Poka¿ wiadomo¶æ
Taak, wiedzia³am ¿e to Lidl a pêdzelek le¿y w³a¶nie przede mn± dziêki Ci ogromne, gdyby¶ mi nie pokaza³a ¿e maj± w normalnej cenie zapewne jeszcze d³ugo bym go nie mia³a

M±drze mówisz moim zdaniem z t± diet± nazwan± i jad³ospisem. O ile oczywi¶cie cz³owiek jest zdrowy, powinien je¶æ wszystko a jedynie ograniczaæ ilo¶æ pustych kalorii no i wykluczaæ chemiê.

Jak siê trudno dostaæ i d³ugo siê czeka to z regu³y oznacza ¿e lekarz ma dobr± renomê. Zazdroszczê Ci tego mieszkania w stolicy, ja mieszkam w stu tysiêcznym miasteczku i lekarze u nas s± zwykle przeciêtni. No i czêsto te¿ starzy, z idiotyczn± mentalno¶ci±. Od jakiego¶ czasu zaczê³am podchodziæ do lekarzy na zasadzie "to ty pracujesz tu dla mnie, nie ja dla ciebie" i jakby trochê inny stosunek. Ale i tak unikam tych "reliktów PRL" bo to z regu³y stare, schamia³e dziadziska bez szacunku do nikogo. No a ja niestety, od takiego lekarza wychodzê zwykle z jednym niezbyt eleganckim s³owem

NIe dziwiê Ci siê z tym jogurtem, za zadne skarby bym tak p³atków nie zjad³a

Naje¼dzi³am siê, prawie 10 km zrobi³am po sklepach - poza moii æwiczeniami. I niezbyt dobrze mi wysz³o, bo muszê siê po³o¿yæ a w g³owie mi siê krêci jak niewiem.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------




Wpisz na razie 89, jak siê ostatnio wa¿y³am z narzeczonym to tak wysz³o, ja uwa¿am ze jest wiêcej ale trudno. 4 sierpnia podam nastêpn±

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------


Te¿ mnie ciekawi± losy niektórych, aczkolwiek nie ukrywam ¿e najgorzej siê martwiê o bebemwls i pm jej napisalam tez Mam nadziejê, ¿e jeszcze siê odezwie
Ok, ju¿ Ci zmieniam i wstawiam do w±tku .

Ja têskniê z Donkje bardzo!
A oprócz tego te¿ du¿o siê wypowiada³y i zdziw³o mnie, ¿e zniknê³y: bebemwls, pannaatopowa, Fragolka, dom_misia, jeszcze wcze¶niej Prannie, Eglel i BlankaSz .

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
aaaa juz kumam myslalam ze to sie zmienia wraz ze zmiana wagi
Mo¿e faktycznie teraz ta nazwa "do zrzucenia" tak ¶rednio pasuje, ale skoro jest zrzucone i % celu to stwierdzi³am, ¿e to by mog³o pozostaæ jak jest ... nie wiem, jak macie jakie¶ sugestie to walcie ¶mia³o .
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.