Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 19:34   #2761
maggies07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 199
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Ha ja mam dostać jutro albo też w sobotę. Ehh

Narzekałyśmy dziewczyny, że reali feelów znaleźć nie umiemy, a my po prostu w złym dziele szukamy h t t p : / / d e m o t y w at o r y . p l / 36 9 7 2 2 9 / Z a l e c e n i a - de n t y s t o w
maggies07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:03   #2762
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

katja, spoko, sama się prosiłam o kwiecisty opis zadając intymne pytania
do gina warto pójść, też się wybieram, ale tak samo jak Ty od kiedy nie biorę tabsów to nie widzę potrzeby częstego chodzenia... ale może bym sobie cyto zrobiła? hmm przemyślę to

Mariatta

Akcila, nienawidzę takich snów!
I ja też strasznie się nażarłam pączkami wczoraj zjadłam 3 wielgachne! Ale mam postanowienie, że teraz wprowadzam POST. Szukam grupy wsparcia - nie będziemy jesć słodyczy, chipsów () i będziemy chodzić na fitness
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:12   #2763
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Na mnie nie licz wontrubka kochanego ciałka nigdy za mało poza tym to za słodyczami bym wskoczyła w ogień.Chociaż bym chciała wrócić do stanu gdy nie było boczków i małej oponki otóż to zdj z wtedy

Edytowane przez XxCzarnotkaxX
Czas edycji: 2012-03-11 o 14:39
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:21   #2764
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Czarnotka, to jesteś TY ? jaka sexi! jakie masz piękne włosy.... Jestem oficjalnie zakochana w Twoich włosach!
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:24   #2765
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

No to moja skromna osoba nie jestem już incongnito ;( dziękuję
co do włosów to już jest ich połowa mniej,wypadają mi jak dzikie,aż się stracham że łysa zostanę
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:24   #2766
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Akcila Pokaż wiadomość
A mojej mamie się śniło że mój TŻ-et bawił dziecko.... na szczęście to było jej dziecko

Ja nie ryzykuje bez gum. A jutro czeka mnie wizyta u ginekologa i 100 zł w plecy... No ale jajnik mnie pobolewa i wolę nie ryzykować. a co do malwy jak by któras piła co okres to jest prawdopodobieństwo że może zaszkodzić(nawet mięta może zaszkodzić) ale po jednorazowym raczej wątpię. Mój cykl trwa 32 dni. A do okresu mam 10 dni ....
Ja bym chciała bez gum, ale jak się znam to i tak się nigdy nie odważę, bo potem zejdę na zawał

Widzę, że wysyp Wujaszków się szykuje. U mnie dopiero ma nadejść około 3 marca. Jako, że ten nadprogramowy Wujaszek wszystko przesunął. Bo tak też miałam mieć w sobotę. No chyba, że znów się wszystko poprzesuwa

A to dziewczyny chodzicie prywatnie do gina? Ja chodzę na NFZ. Akurat udało mi się znaleźć fajnego faceta, wysłucha, uspokoi, wszystko dokładnie przebada, a co najważniejsze traktuje miło. No i terminy nie są jakieś wielce odległe, bo czekałam do niego 2 tyg to nie tak źle, jako że to NFZ no i gość przyjmuje tylko raz w tyg, bo dojeżdża z innego, większego miasta

Wontrubka ja też się na to nie piszę. Mój Tż uwielbia słodycze i odkąd z nim jestem to i mi się ta miłość udzieliła i jakoś mi to nie przeszkadza.

Czarnotka zdjęcie fajne. Też kiedyś taką figurę miałam. A teraz też mam boczki i brzuch oponkowaty.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:32   #2767
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Ja prywatnie chodzę do gina Fajna babka,wysłucha pożartuje czuje się u niej swobodnie.ceny różne bierze za wizytę(50zł- 100 zł).
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 09:46   #2768
Akcila
Rozeznanie
 
Avatar Akcila
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 742
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość

Akcila, nienawidzę takich snów!
I ja też strasznie się nażarłam pączkami wczoraj zjadłam 3 wielgachne! Ale mam postanowienie, że teraz wprowadzam POST. Szukam grupy wsparcia - nie będziemy jesć słodyczy, chipsów () i będziemy chodzić na fitness

Możesz na mnie liczyć, ja od środy ćwicze i mm dietę pod okiem TŻ-eta(mój TŻ-et ma doświadczenie bo sam ćwiczy, dietę itp i ma efekty). Ze słodyczy dopuszczam czekoladę tylko jak mam okres . Więc już 2 są ktoś jeszcze.

Czarnotka WOW - chciałabym taką talię, a ja mam mały brzuszek i boczki-moja zmora obojętnie ile waże mam boczki.

A do gina to różnie. Ostatnio byłam na nfz ale u siebie a w Lbl jakoś nie mogłam znaleźć jakiegoś fajnego na nfz i dlatego teraz idę prywatnie.
Akcila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:18   #2769
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Akcila, ja znam fajnego gina w Lu na nfz, tyle że to facet Ale ja do niego chodzę i kilka moich koleżanek z mojego polecenia i wszystkie jesteśmy zadowolone no i nie czeka się długo...

Arya90, też mam mieć 03.03 wujaszka czekamy razem
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:21   #2770
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
katja, spoko, sama się prosiłam o kwiecisty opis zadając intymne pytania
do gina warto pójść, też się wybieram, ale tak samo jak Ty od kiedy nie biorę tabsów to nie widzę potrzeby częstego chodzenia... ale może bym sobie cyto zrobiła? hmm przemyślę to

Mariatta

Akcila, nienawidzę takich snów!
I ja też strasznie się nażarłam pączkami wczoraj zjadłam 3 wielgachne! Ale mam postanowienie, że teraz wprowadzam POST. Szukam grupy wsparcia - nie będziemy jesć słodyczy, chipsów () i będziemy chodzić na fitness
o kurde ale tak w ogóle nie jeść nic a NIC!? nieeee
Cytat:
Napisane przez XxCzarnotkaxX Pokaż wiadomość
Na mnie nie licz wontrubka kochanego ciałka nigdy za mało poza tym to za słodyczami bym wskoczyła w ogień.Chociaż bym chciała wrócić do stanu gdy nie było boczków i małej oponki otóż to zdj z wtedyhttp://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...7094609_n.jpg_)
jaka laska

hej dziewczyny no weźcie coś zróbcie no
wczoraj miałam znów starcie z tżtem- tzn. delikatna rozmowa nt. dzieci. Ja nie wiem już jak to wszystko poustawiać z nim
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:26   #2771
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
katja, spoko, sama się prosiłam o kwiecisty opis zadając intymne pytania
do gina warto pójść, też się wybieram, ale tak samo jak Ty od kiedy nie biorę tabsów to nie widzę potrzeby częstego chodzenia... ale może bym sobie cyto zrobiła? hmm przemyślę to

Mariatta

Akcila, nienawidzę takich snów!
I ja też strasznie się nażarłam pączkami wczoraj zjadłam 3 wielgachne! Ale mam postanowienie, że teraz wprowadzam POST. Szukam grupy wsparcia - nie będziemy jesć słodyczy, chipsów () i będziemy chodzić na fitness
Ja wczoraj wciagnelam 3 paczki, troche chrustu, chipsy i frytki. Moja biedna watroba

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez XxCzarnotkaxX Pokaż wiadomość
Na mnie nie licz wontrubka kochanego ciałka nigdy za mało poza tym to za słodyczami bym wskoczyła w ogień.Chociaż bym chciała wrócić do stanu gdy nie było boczków i małej oponki otóż to zdj z wtedyhttp://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...7094609_n.jpg_)
Zgrabniutka Widze, ze Ty tez masz/mialas czarne wlosy
Ja chcialam zejsc z czarnego, teraz mam ciemne brazowe, ale juz tesknie za moja granatowa czernia

Co do mankamentow figury, to ja nie mam boczkow ani brzucha, mi wszystkow dupe i w uda idzie :/

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Dziewczyny, mam prosbe, czy moglybyscie klikac w ten link na dole mojego podpisu? Powinien byc baner, ale cos mi nie wyszlo :/ To konkurs Garniera, zbieram kliki

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-02-17 o 10:25
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 10:36   #2772
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wciagnelam 3 paczki, troche chrustu, chipsy i frytki. Moja biedna watroba

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------


Zgrabniutka Widze, ze Ty tez masz/mialas czarne wlosy
Ja chcialam zejsc z czarnego, teraz mam ciemne brazowe, ale juz tesknie za moja granatowa czernia

Co do mankamentow figury, to ja nie mam boczkow ani brzucha, mi wszystkow dupe i w uda idzie :/

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Dziewczyny, mam prosbe, czy moglybyscie klikac w ten link na dole mojego podpisu? Powinien byc baner, ale cos mi nie wyszlo :/ To konkurs Garniera, zbieram kliki
Dziękować Dziewczynki za komplementy oh jak ja tęsknię za tą granatową jednolita czernią na włoskach bo teraz to ja mam brązowo czarne kłaki coś ten czarny nie chce mi z włosów zleść,próbowałam już nawet brązami farbować ale dziadostwo nie chce zleść

Klikłam
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:36   #2773
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Wontrubka no to w razie co, razem będziemy schizować

Paskudas, to o co poszło? On chce już dzieci, a Ty jeszcze nie? Dobrze rozumiem?

Katja kliknęłam
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:40   #2774
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez XxCzarnotkaxX Pokaż wiadomość
Dziękować Dziewczynki za komplementy oh jak ja tęsknię za tą granatową jednolita czernią na włoskach bo teraz to ja mam brązowo czarne kłaki coś ten czarny nie chce mi z włosów zleść,próbowałam już nawet brązami farbować ale dziadostwo nie chce zleść

Klikłam

Ja mam brazowe, a koncowki prawie czarne. Przed wyjazdem farbuje szamponem na granatowa czern marzyl mi sie blond, ale fryzjer mnie wysmial wiec chyba wroce do czarnego

Dziekuje za kliki dziewczyny, jakbyscie mogly czesciej, to bede baaardzo wdzieczna
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:19   #2775
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
wczoraj miałam znów starcie z tżtem- tzn. delikatna rozmowa nt. dzieci. Ja nie wiem już jak to wszystko poustawiać z nim
ale jaki jest problem? Ty nie chcesz a on chce tak? ehh... też kiedyś miałam taką rozmowę z TŻem... on jasno powiedział, że chce mieć kiedyś dzieci, ja byłam sceptyczna, on mi się kazał zastanowić i jasno postawił sprawy - on chce wziąć ślub, mieć rodzinę i dzieci. Jeśli ja tego nie chcę, to nic z tego nie będzie. Cierpiałam długo i byłam zła na niego strasznie, ale w sumie rozumiem jego punkt widzenia i jestem mu wdzięczna, ze szczerze mi powiedział, czego chce... Doszliśmy do porozumienia, że dzieci owszem - kiedyś... a o co dokładniej chodzi w Waszej sytuacji? nie smutaj
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:25   #2776
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
ale jaki jest problem? Ty nie chcesz a on chce tak? ehh... też kiedyś miałam taką rozmowę z TŻem... on jasno powiedział, że chce mieć kiedyś dzieci, ja byłam sceptyczna, on mi się kazał zastanowić i jasno postawił sprawy - on chce wziąć ślub, mieć rodzinę i dzieci. Jeśli ja tego nie chcę, to nic z tego nie będzie. Cierpiałam długo i byłam zła na niego strasznie, ale w sumie rozumiem jego punkt widzenia i jestem mu wdzięczna, ze szczerze mi powiedział, czego chce... Doszliśmy do porozumienia, że dzieci owszem - kiedyś... a o co dokładniej chodzi w Waszej sytuacji? nie smutaj
Na poczatku tez mielismy niemile rozmowy na ten temat. On mowil, ze wie, ze kiedys bedzie chcial, ja mowilam, ze nie chce i raczej nie zechce. Teraz mamy jakies 5 lat wiecej (on 26, ja 29) i nic sie w tej kwestii nie zmienilo Chociaz nie widze, zeby mu jakos szczegolnie zalezalo.. Mam nadzieje, ze nie przyjdzie taki dzien, ze powie :"Dzieciak albo rozwod"
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:43   #2777
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

hej
ja wypilam kawke,zjadlam sniadanko ii niedlugo na miasto ide i jakies zakupy do tesco,moze jakies winko kupie bo weekend raczej w domu
wkurzylam sie na Tz wczoraj sama nie wiem co mam myslec o tym wszystkim,jedno jest pewne narazie sie nie odzywam do niego,chociaz wczoraj wyszlo na to,ze juz mi przeszlo napisal cos tam,wytlumaczyl sie a ja ''oki dobranoc'' nie wiem po co tak napisalam powinnam dac na wstrzymanie ale bylam pod wplywem i jakos tak mimochodem to napisałam ale niech sie wyslili troche jejuu bo juz naprawde nie docenia w ogole chyba tego co ma ale to tak jest ze jak sie straci to wtedy sie doceni.
Jakie plany na weekend macie?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:11   #2778
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
ale jaki jest problem? Ty nie chcesz a on chce tak? ehh... też kiedyś miałam taką rozmowę z TŻem... on jasno powiedział, że chce mieć kiedyś dzieci, ja byłam sceptyczna, on mi się kazał zastanowić i jasno postawił sprawy - on chce wziąć ślub, mieć rodzinę i dzieci. Jeśli ja tego nie chcę, to nic z tego nie będzie. Cierpiałam długo i byłam zła na niego strasznie, ale w sumie rozumiem jego punkt widzenia i jestem mu wdzięczna, ze szczerze mi powiedział, czego chce... Doszliśmy do porozumienia, że dzieci owszem - kiedyś... a o co dokładniej chodzi w Waszej sytuacji? nie smutaj
Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Na poczatku tez mielismy niemile rozmowy na ten temat. On mowil, ze wie, ze kiedys bedzie chcial, ja mowilam, ze nie chce i raczej nie zechce. Teraz mamy jakies 5 lat wiecej (on 26, ja 29) i nic sie w tej kwestii nie zmienilo Chociaz nie widze, zeby mu jakos szczegolnie zalezalo.. Mam nadzieje, ze nie przyjdzie taki dzien, ze powie :"Dzieciak albo rozwod"
tak dziewczynki znów to samo on cały czas to przeżywa. Wczoraj się pokłóciliśmy i dziś ma przyjechać pogadać o tym. Jak stwierdził- z 5h nam te negocjacje zajmą.. boję się, bo to przestaje się robić powoli śmieszne wiem, że on byłby idealnym tatą, po prostu wzór, ale ja się boję, że to ja bym była tą złą... to chyba mnie przerasta powoli wszystko

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
hej
ja wypilam kawke,zjadlam sniadanko ii niedlugo na miasto ide i jakies zakupy do tesco,moze jakies winko kupie bo weekend raczej w domu
wkurzylam sie na Tz wczoraj sama nie wiem co mam myslec o tym wszystkim,jedno jest pewne narazie sie nie odzywam do niego,chociaz wczoraj wyszlo na to,ze juz mi przeszlo napisal cos tam,wytlumaczyl sie a ja ''oki dobranoc'' nie wiem po co tak napisalam powinnam dac na wstrzymanie ale bylam pod wplywem i jakos tak mimochodem to napisałam ale niech sie wyslili troche jejuu bo juz naprawde nie docenia w ogole chyba tego co ma ale to tak jest ze jak sie straci to wtedy sie doceni.
Jakie plany na weekend macie?
o matko znów okres facetowego świra :/? ja jutro jadę do koleżanki na ur, dziś tż a w międzyczasie pisanie pracy bo musze 3ci rozdział skończyć :/
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:14   #2779
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
tak dziewczynki znów to samo on cały czas to przeżywa. Wczoraj się pokłóciliśmy i dziś ma przyjechać pogadać o tym. Jak stwierdził- z 5h nam te negocjacje zajmą.. boję się, bo to przestaje się robić powoli śmieszne wiem, że on byłby idealnym tatą, po prostu wzór, ale ja się boję, że to ja bym była tą złą... to chyba mnie przerasta powoli wszystko
Ja Cie doskonale rozumiem. U nas stanelo na tym, ze czekamy na rozwoj sytuacji, bo zadne z nas na dana chwile nie poswieci sie dla drugiego (to zbyt duza rzecz na poswiecenia), a juz kilka lat temu doszlismy do wniosku, ze przeciez sie kochamy i nie rozstaniemy, bo KIEDYS on moze zachce,a ja nadal nie.
Chociaz podejrzewam, ze predzej on zrezygnuje, bo ja na pewno nie zajde w niechciana ciaze. A TZ nawet nie lubi dzieci. Tyle, ze wychowal sie w domu z 2 rodzenstwa i pewnie ma zakorzenione, ze on tez powinien miec potomka. Bo on, jak wiekszosc ludzi, wychowal w przekonaniu, ze dziecko trzeba miec, taka kolej rzeczy. ja tez tak kiedys myslalam, przeszlo mi w wieku ok. 23 lat.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-02-17 o 12:17
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 12:23   #2780
Monichulaa
Zakorzenienie
 
Avatar Monichulaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 10 019
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mam prosbe, czy moglybyscie klikac w ten link na dole mojego podpisu? Powinien byc baner, ale cos mi nie wyszlo :/ To konkurs Garniera, zbieram kliki
Klik i gotowe
__________________
"Kto nie ma odwagi do marzeń,
nie będzie miał siły do walki."





A jednak przy każdej niepewności tkwi odrobina nadziei, z której nie potrafisz zrezygnować...
Monichulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:25   #2781
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Monichulaa Pokaż wiadomość
Klik i gotowe
Dziekuje
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:31   #2782
wiola_lola
Raczkowanie
 
Avatar wiola_lola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 164
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Dziewczyny ja będę testować stosunek przerywany
poprzedni miesiąc też bez gum okres przyszedł. nie wiem czy ten mój zwariował ale jest przygotowany na przyjście dzidzi, w razie w. ale ja jak sobie pomysle to nie wiem do końca sama. lepiej 30 niż 20lat na dziecko..? hm...
__________________
____
dwie kreski szczęścia

wiola_lola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:50   #2783
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja Cie doskonale rozumiem. U nas stanelo na tym, ze czekamy na rozwoj sytuacji, bo zadne z nas na dana chwile nie poswieci sie dla drugiego (to zbyt duza rzecz na poswiecenia), a juz kilka lat temu doszlismy do wniosku, ze przeciez sie kochamy i nie rozstaniemy, bo KIEDYS on moze zachce,a ja nadal nie.
Chociaz podejrzewam, ze predzej on zrezygnuje, bo ja na pewno nie zajde w niechciana ciaze. A TZ nawet nie lubi dzieci. Tyle, ze wychowal sie w domu z 2 rodzenstwa i pewnie ma zakorzenione, ze on tez powinien miec potomka. Bo on, jak wiekszosc ludzi, wychowal w przekonaniu, ze dziecko trzeba miec, taka kolej rzeczy. ja tez tak kiedys myslalam, przeszlo mi w wieku ok. 23 lat.
heh to widzę też jakiś tam dylemat jest ja mam gorzej bo mi nigdy nie naszło chcenie dzieci. Jejku martwie się tą rozmową szczerze Wam powiem... wiem że brak dziecka go unieszczęśliwi, nie wiem jak ja się zachowam gdyby się pojawiło- cieszyłabym się czy wręcz przeciwnie- odrzut;/ a tak strasznie go kocham, że rozstanie nie wchodzi w grę. Ale kaszana
Cytat:
Napisane przez wiola_lola Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja będę testować stosunek przerywany
poprzedni miesiąc też bez gum okres przyszedł. nie wiem czy ten mój zwariował ale jest przygotowany na przyjście dzidzi, w razie w. ale ja jak sobie pomysle to nie wiem do końca sama. lepiej 30 niż 20lat na dziecko..? hm...
nie ma reguły kiedy. Wiadomo, że względy ekonomiczne itp. są wazne, ale najważniejsze jest chyba to co się dzieje w głowie życzę dobrych wyborów
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:07   #2784
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
heh to widzę też jakiś tam dylemat jest ja mam gorzej bo mi nigdy nie naszło chcenie dzieci. Jejku martwie się tą rozmową szczerze Wam powiem... wiem że brak dziecka go unieszczęśliwi, nie wiem jak ja się zachowam gdyby się pojawiło- cieszyłabym się czy wręcz przeciwnie- odrzut;/ a tak strasznie go kocham, że rozstanie nie wchodzi w grę. Ale kaszana
Widzisz, u mnie nigdy nie bylo ze CHCE. Po prostu kiedys myslalam, jak wiekszosc, ze taka kolej rzeczy i kiedys bede miala. w ieku 23 lat doszlam do wniosku, ze chyba jednak nie bede chciala i gowno mnie obchodzi, ze "wszyscy" maja.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:09   #2785
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Widzisz, u mnie nigdy nie bylo ze CHCE. Po prostu kiedys myslalam, jak wiekszosc, ze taka kolej rzeczy i kiedys bede miala. w ieku 23 lat doszlam do wniosku, ze chyba jednak nie bede chciala i gowno mnie obchodzi, ze "wszyscy" maja.
dobrze, że Twój tż przynajmniej nie zacyzna co tydz tematu bejbi bejbi
dobrze, że nie robisz pod otoczenie też trzeba mieć odwagę, żeby się postawić.
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:27   #2786
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
dobrze, że Twój tż przynajmniej nie zacyzna co tydz tematu bejbi bejbi
dobrze, że nie robisz pod otoczenie też trzeba mieć odwagę, żeby się postawić.
Na szczescie nie, w ogole o tym nie mowi
Problem w tym, ze to ja bede musiala byc w ciazy, ja musze urodzic, ja bede miala zniszczone cialo i zdrowie. Ja bede musiala toto wychowac i utrzymac. Nie otoczenie.
A zaden z tych pomyslow mi sie nie podoba.
W dodatku nie lubie dzieci, ba dzialaja mi na nerwy. Wiec po co pakowac sie w taki pasztet?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 14:58   #2787
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
hej
ja wypilam kawke,zjadlam sniadanko ii niedlugo na miasto ide i jakies zakupy do tesco,moze jakies winko kupie bo weekend raczej w domu
wkurzylam sie na Tz wczoraj sama nie wiem co mam myslec o tym wszystkim,jedno jest pewne narazie sie nie odzywam do niego,chociaz wczoraj wyszlo na to,ze juz mi przeszlo napisal cos tam,wytlumaczyl sie a ja ''oki dobranoc'' nie wiem po co tak napisalam powinnam dac na wstrzymanie ale bylam pod wplywem i jakos tak mimochodem to napisałam ale niech sie wyslili troche jejuu bo juz naprawde nie docenia w ogole chyba tego co ma ale to tak jest ze jak sie straci to wtedy sie doceni.
Jakie plany na weekend macie?
mój też mnie wczoraj strasznie wkurzył. w sumie już mi przeszło, ale miałam niezłego wnerwa

Cytat:
Napisane przez paskudas Pokaż wiadomość
tak dziewczynki znów to samo on cały czas to przeżywa. Wczoraj się pokłóciliśmy i dziś ma przyjechać pogadać o tym. Jak stwierdził- z 5h nam te negocjacje zajmą.. boję się, bo to przestaje się robić powoli śmieszne wiem, że on byłby idealnym tatą, po prostu wzór, ale ja się boję, że to ja bym była tą złą... to chyba mnie przerasta powoli wszystko
Pogadajcie na spokojnie. Tż powinien zrozumieć Twój punkt widzenia. My też mamy taką rozmowę za sobą, gdyż Tż dzieci lubi, a ja... no nie śpieszy mi się .
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:18   #2788
XxCzarnotkaxX
Raczkowanie
 
Avatar XxCzarnotkaxX
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 323
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Plany na weekend?dzisiaj domek a jutro wylot do Tż i powrót w niedziele
A co do tematu dzieci paskudas musisz jasno określić wraz z Tż swoją przyszłość .ale zróbcie to na spokojnie bo kłótnia nic nie da.moim zdaniem to Ty powinnaś mieś głos ostateczny.ponieważ to Ty musisz być gotowa na taki krok i całą resztę machiny macierzyństwa a nie że jak Tż się uprze to jak osioł broni swego zdania.

Dobrze że mój Tż się nie buntuje pod tym względem.My chcemy mieć dziecko ale jeszcze nie teraz ,oczywiście snujemy plany jakby to wyglądało,ale zrealizujemy je za kilka lat

Edytowane przez XxCzarnotkaxX
Czas edycji: 2012-02-17 o 15:20
XxCzarnotkaxX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 15:26   #2789
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

Cytat:
Napisane przez XxCzarnotkaxX Pokaż wiadomość
Plany na weekend?dzisiaj domek a jutro wylot do Tż i powrót w niedziele
A co do tematu dzieci paskudas musisz jasno określić wraz z Tż swoją przyszłość .ale zróbcie to na spokojnie bo kłótnia nic nie da.moim zdaniem to Ty powinnaś mieś głos ostateczny.ponieważ to Ty musisz być gotowa na taki krok i całą resztę machiny macierzyństwa a nie że jak Tż się uprze to jak osioł broni swego zdania.

Dobrze że mój Tż się nie buntuje pod tym względem.My chcemy mieć dziecko ale jeszcze nie teraz ,oczywiście snujemy plany jakby to wyglądało,ale zrealizujemy je za kilka lat
Czarnotka ma rację . Mój Tż to zrozumiał, a w zasadzie nawet sam powiedział, że poczeka aż będę gotowa. Mam nadzieję, że Twój też do tego dojdzie. Daj znać, jak poszła Wam rozmowa
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:25   #2790
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuje prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy

też trzymam kciuki za Twoją rozmowę z TŻ... takie sprawy są szalenie trudne i w tym przypadku nie da się spotkać "w połowie drogi"... wóz albo przewóz... Wytłumacz mu, że nie masz zamiaru się nigdzie jeszcze spieszyć, że macie czas... chociaż nie wiem, czy jest sens brnąć w to, bo w końcu przyjdzie taki czas, że już nie będzie czasu... ja sama się zastanawiam, co będzie ze mną, kiedy będziemy już po ślubie rok, dwa lata, pięć... i TŻ powie "dzieciak". Ja powiem "nie". I co dalej? Trudne trudne trudneeeee.... nadzieja tylko w moim jeszcze leniwie śpiącym instynkcie macierzyńskim, że się kiedyś przebudzi
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.