Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-04, 06:04   #2791
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Goba a mowilas ze nie wyszedl refluks? To czemu tak sie zmienilo?

Margosia wybacz miiii!!!!

Moja Majka to maruda, ale to juz pewnie wieciekumulacja byla w poniedziałek i wtorek, sroda i czw byly nieznacznie lepsze.
Dziwne te wasze pomiary, bo moja wazy 6 kilo i 64 chyba cm i 62 jest ok, pajace za male tylko, ale body jest w sam raz

My juz zalatwilismy wszystko związanego z chrztem, jeszcze kupic napoje i wino.

A z nowin tooo kupujemy mieszkanie.w przyszlym tygodniu podpisujemy umowe przedwstępną, ale mieszkanie bedzie nasze dopiero jakos luty/marzec, musimy kredyt dostac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo za mieszkanie!
My za 21lat splacimy bank i pozostaniemy jedynymi wlascicielami ;D
Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
ło matko, jaka lista zalecen




u nas tez body 62 przykrotkawe .
Czy tylko ja mam takiego grubaska małego? 63 cm i 7025 zywej wagi. Wczoraj sie wazylismy.

Kurde , dziewczyny na nic czasu nie mam, ciagle w biegu, latam po lekarzach,jak nie z Tomkiem to z sobą. Teraz jeszcze chrzciny, knajpe trzeba zalatwic, ubranko jakies kupic malemu , sobie jakiś wór, fryzjera ogarnąc bo wstyd gdziekolwiek sie pokazywac. Znajomych calkowicie odsunelam na dalszy plan ostatnio , dzwonia a ja mówie , ze oddzwonie pozniej i tak schodzi pare dni np. Chyba mnie przestaną wszyscy lubić

Poza tym dupa blada, bo Tomusiowi w szpitalu po tej cystografii wyszłedł refluks 2/3 stopien , chyba na 5 mozliwych Mamy brac non stop furagine zeby nie doszlo do zakazenia A co dalej to nie wiem, bo lekarka prowadząca pojechała sobie na urlop i za dwa tygodnie mamy dzwonić. Łudziłam sie , ze bedzie wszystko ok ale niestety

Poza tym jest cały obsypany, a pediatra mówi , zeby smarowac , smarowac i smarowac.... a co ja kurna robię cały czas ... Tak więc sie nie dowiedziałam co mu jest . Mówi , ze to może byc skora atopowa, ale zebym zmienila mleko na HA bo moze od tego. Tyle to ja sama mogę stwierdzic.

Starszy urzadza codziennie histerie, wszystko ma byc po jego mysli bo inaczej ryk. Nie panuję juz nad tym
I ogolnie jakas mała deprecha mnie łapie

to tyle u mnie
A czym ten refrefluks skutkuje na przyszlosc?
A Starszak taki wiek Bada granice


Lazurowa co Ty z psem nie bylas, ze sie nie odmeldowalas? :pp

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Kamila zyjesz po nocy?

Marie, Ania jak u Was noce po szczepieniu?

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Reniferek juz po kawie?

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 07:09   #2792
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Margosia a na ile macie lat? My chcemy na 20, troche to przerażająceze zanim splacimy to sie Maja wyprowadzi hahahaha.

Pospalismy 21-4 i 4-8. Dooobra nocka. Glowq mnie boli, chyba za dlugo spalam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 07:12   #2793
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Żyjemy! Ale ja jestem nieprzytomna.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 08:52   #2794
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Goba a mowilas ze nie wyszedl refluks? To czemu tak sie zmienilo?

Margosia wybacz miiii!!!!

Moja Majka to maruda, ale to juz pewnie wieciekumulacja byla w poniedziałek i wtorek, sroda i czw byly nieznacznie lepsze.
Dziwne te wasze pomiary, bo moja wazy 6 kilo i 64 chyba cm i 62 jest ok, pajace za male tylko, ale body jest w sam raz

My juz zalatwilismy wszystko związanego z chrztem, jeszcze kupic napoje i wino.

A z nowin tooo kupujemy mieszkanie.w przyszlym tygodniu podpisujemy umowe przedwstępną, ale mieszkanie bedzie nasze dopiero jakos luty/marzec, musimy kredyt dostac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia, w dniu cystgrafii lekarka prowadzaca powiedziala nam ,ze na pierwszy rzut oka cystografia wyszla dobrze i nie widzi refluksu ale dopiero w po weekendzie mial byc opis od lekarza robiacego cystografie. No i okazało sie , ze w opisie jest ten refluks 2/3 stopien i ze badanie nie dokonca zostalo wykonane ze wzgledu na licznie wystepujace gazy

Gratulacje za zakup mieszkania. Od dewelopera czy na rynku wtórnym?
My sie przeprowadzilismy do nowego jak bylam w 9 miesiacu ciązy . Nie będe mówić jak z moimi hormonami urzadzałam mieszkanie Kazdy normalny facet by juz dawno spakował walizki, ale mój jest dziwny i ze mną został
Nasza spłata kredytu hipotecznego zbiegnie sie jakos z latami gdy przejdziemy na emeryture spokojna starość

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Brawo za mieszkanie!
My za 21lat splacimy bank i pozostaniemy jedynymi wlascicielami ;D

A czym ten refrefluks skutkuje na przyszlosc?
A Starszak taki wiek Bada granice


Lazurowa co Ty z psem nie bylas, ze sie nie odmeldowalas? :pp

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Kamila zyjesz po nocy?

Marie, Ania jak u Was noce po szczepieniu?

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Reniferek juz po kawie?

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
Nie leczony refluks prowadzi do uszkodzenia nerek. To jest tak , ze jakies tam zastawki sie nie zamykają i mocz zamiast jak u normalnego człowieka czysci nerki i wydalany jest przez pecherz na zewnatrz , tak w tym przypadku jakas czesc sie cofa i prowadzi czesto do zakazen ukladu moczowego.
Na szczescie u Tomka wykryto odrazu, narazie skutkuje to tym , ze bedziemy brac leki przewlekle, rok dwa trzy a moze dluzej. I jak bedzie wysoki stopien to sie leczy jakimis kwasami a czasami niestety operacyjnie
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 09:18   #2795
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Żyjemy! Ale ja jestem nieprzytomna.
Kiedy wracaz do pracy?
Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
Kosia, w dniu cystgrafii lekarka prowadzaca powiedziala nam ,ze na pierwszy rzut oka cystografia wyszla dobrze i nie widzi refluksu ale dopiero w po weekendzie mial byc opis od lekarza robiacego cystografie. No i okazało sie , ze w opisie jest ten refluks 2/3 stopien i ze badanie nie dokonca zostalo wykonane ze wzgledu na licznie wystepujace gazy

Gratulacje za zakup mieszkania. Od dewelopera czy na rynku wtórnym?
My sie przeprowadzilismy do nowego jak bylam w 9 miesiacu ciązy . Nie będe mówić jak z moimi hormonami urzadzałam mieszkanie Kazdy normalny facet by juz dawno spakował walizki, ale mój jest dziwny i ze mną został
Nasza spłata kredytu hipotecznego zbiegnie sie jakos z latami gdy przejdziemy na emeryture spokojna starość



Nie leczony refluks prowadzi do uszkodzenia nerek. To jest tak , ze jakies tam zastawki sie nie zamykają i mocz zamiast jak u normalnego człowieka czysci nerki i wydalany jest przez pecherz na zewnatrz , tak w tym przypadku jakas czesc sie cofa i prowadzi czesto do zakazen ukladu moczowego.
Na szczescie u Tomka wykryto odrazu, narazie skutkuje to tym , ze bedziemy brac leki przewlekle, rok dwa trzy a moze dluzej. I jak bedzie wysoki stopien to sie leczy jakimis kwasami a czasami niestety operacyjnie
Kiedy macie kolejna kontrole? Czy po lekach to sie moze cofnac?
gdzie sie leczycie?

Kosia na 25 ale jak bralismy kredyt to Tz byl jedynym zywicielem rodziny. Mam nadzieje, ze jak pojde do pracy to uda sie troche nadplacic

Jednak dwie pensje to nie jedna

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Jade dzis w nocy z chlopakami do rodzicow
Trzymajcie kciuki zebym tym razem dojechala bez klopotow

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Przychodza do Was paczki?
Wlasnie odebralam z poczty z bobovity ;D ciekawe czy z hippa tez dotrze

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 09:28   #2796
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Goba no co za debole. Cieszyłas sie ze jest ok a okazuje sie ze nie :/

My z rynku wtórnego, trzypokojowe z balkonem, kuchnia, lazienka, piwnica, 2 szafy wnekowe w cenie. Ale jest takie ze możemy od rwzu sie wprowadzic i mieszkać, a remontować powoli, najpierw se zrobie kuchnie!!!
My chcemy kredyt na 20 lat i skorzystac z MDM. I tez bede musiala wrocic do pracy jakiejś... Ciekawe jakiej

Margosia trzymam kciuki, ty to jestes niezniszczalna chyba


A co do paczek to dostalam kiedys z hipp i z bebilonu, od dawna nic nie dostalam. A nie chce mi sie do nich pisac i ich scigacWysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kosia22
Czas edycji: 2016-11-04 o 09:29
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 09:44   #2797
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kiedy wracaz do pracy?

Kiedy macie kolejna kontrole? Czy po lekach to sie moze cofnac?
gdzie sie leczycie?

Kosia na 25 ale jak bralismy kredyt to Tz byl jedynym zywicielem rodziny. Mam nadzieje, ze jak pojde do pracy to uda sie troche nadplacic

Jednak dwie pensje to nie jedna

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Jade dzis w nocy z chlopakami do rodzicow
Trzymajcie kciuki zebym tym razem dojechala bez klopotow

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Przychodza do Was paczki?
Wlasnie odebralam z poczty z bobovity ;D ciekawe czy z hippa tez dotrze

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
mamy dzwonic za dwa tygodnie co robic dalej , bo lekarka na urlopie. Leczymy sie w prokocimiu, jeden wielki chaos
Czesto taki refluks cofa sie z czasem, u mojej bratanicy np. po 3-4 latach wróciło do normy. Bierzemy furagin a to tylko zapobiega powstawaniu zakazen, nie leczy z refluksu.

My wzielismy na 30 lat, ale i tak rata ogromna bo trochę poszalelismy z ceną mieszkania Jak bym nie wróciła do pracy to ciezko byloby z jedna pensją.

Ja przy starszym dostawałam , teraz sie nie rejestrowalam nigdzie.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Goba no co za debole. Cieszyłas sie ze jest ok a okazuje sie ze nie :/

My z rynku wtórnego, trzypokojowe z balkonem, kuchnia, lazienka, piwnica, 2 szafy wnekowe w cenie. Ale jest takie ze możemy od rwzu sie wprowadzic i mieszkać, a remontować powoli, najpierw se zrobie kuchnie!!!
My chcemy kredyt na 20 lat i skorzystac z MDM. I tez bede musiala wrocic do pracy jakiejś... Ciekawe jakiej

Margosia trzymam kciuki, ty to jestes niezniszczalna chyba


A co do paczek to dostalam kiedys z hipp i z bebilonu, od dawna nic nie dostalam. A nie chce mi sie do nich pisac i ich scigacWysłane z aplikacji Forum Wizaz

no dokladnie, w ogole ta nasza prowadzaca lekarka jest beznadziejna , nic sie od niej nie mozna dowiedziec

a to MDM jeszcze obowiazuje ? myslalam ze juz nie.
a nie , to chyba ten wczesniejszy rodzina na swoim wygasa. Zreszta nie wiem bo w naszym miescie i tak małe szanse na taki program.
goba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 09:47   #2798
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

MARGOSIA, jak to możliwe że mój syn teraz pewnie też około 6,5kg waży a wszystkie body 68 wciąż przyduże tylko na pajace się przerzucilismy 68 i chyba dwie pary spodni. My szczepimy skojarzonymi plus pneumokoki. A paczka do mnie niedawno przyszła z hipp, łyżeczka i słoiczek i kolejny był do odebrania w Rossmannie za 1gr

GOBA, ojej biedny mały :-( trzymam kciuki za szybką poprawę!!

KOSIA, super wieści, duże mieszkanko kupujecie?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 09:59   #2799
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Goba MDM dziala do konca 2017 czy 2018, nie pamiętam. Obowiązuje i poszerzyli go tez o mieszkania z rynku wtórnego, wiec jak ktos chce dofinansowanie to musi sie spieszyc bo srodki sie koncza juz na wiosnę.

Confused 51 metrow, ale ja nie chce większego, on ma wszystkie pokoje takie w sam raz, nie znoszę niewykorzystanej przestrzeni gdy pokoje sa za duze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 10:31   #2800
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Goba MDM dziala do konca 2017 czy 2018, nie pamiętam. Obowiązuje i poszerzyli go tez o mieszkania z rynku wtórnego, wiec jak ktos chce dofinansowanie to musi sie spieszyc bo srodki sie koncza juz na wiosnę.

Confused 51 metrow, ale ja nie chce większego, on ma wszystkie pokoje takie w sam raz, nie znoszę niewykorzystanej przestrzeni gdy pokoje sa za duze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysmy sie wyprowadzili z 53 metrowego bo przy dwojce dzieci juz by bylo maławe, musielibysmy zrezygnowac z sypialni na rzecz pokoju dla chlopców. A ja lubie duuze, wygodne łózko Ale mielismy tylko dwa pokoje i nieustawne plus duza kuchnia. Nie praktyczne było.
Jak masz trzy pokoje to super.
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 11:08   #2801
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

My nie planujemy wiecej dzieci. Bedzie sypialnia, salon ze stolem, pokoj Mai, przedpokoj, lazienka, kuchnia z malym stolikiem takim na codzien i na balkonie tez zmieszcze kwiatki i stolik taki by kawe wypic. Najlepsze ze z naszych okien widac podstawowke, wystarczy przejść przez ulicę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 12:01   #2802
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
My nie planujemy wiecej dzieci. Bedzie sypialnia, salon ze stolem, pokoj Mai, przedpokoj, lazienka, kuchnia z malym stolikiem takim na codzien i na balkonie tez zmieszcze kwiatki i stolik taki by kawe wypic. Najlepsze ze z naszych okien widac podstawowke, wystarczy przejść przez ulicę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam dwie kolezanki co w ogole nie planowały dzieci , teraz maja po trójce
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:17   #2803
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Margosia kawa wypita w domu mam zamieszanie bo jutro brat meża ślub bierze ja na raty nasze pietro ogarniam. Przechwalilam malego - dzis pobudka o 24, 3 i 6. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej

Margosia to szerokiej i spokojnej drogi

My dopiero sie wpakujemy w kredyt. Tyle ze dzieki temu bedziemy mieli caly dom dla siebie a tesciowie co prawda w podworku ale juz oddzielnie
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 12:47   #2804
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Co sie rozpisały

GOBA dobrze , że szybko wykryte to i nie bedzie powikłań 🏻

KOSIA używane lepsze! My tak zabezpieczamy przyszłość . Kupujemy mieszkania i wynajmujemy . Teraz deweloper miał oddać nowe i co rozwalone i straszna fuszerka. Niespodziewanie TŻ tam pojechał z gościem co bedzie je nam wykańczał i za głowe sie złapali

My dziś auto sprzedaliśmy bo nowe od miesiąca jest a tamtego nie umieliśmy sprzedać :/ niestety o duuuuzo musieliśmy spuścić

Nocka extra wyspana jak nigdy! Do 4 spał po prochach potem już co godzine pobudka ale mi 4 godziny ciągiem snu wystarczają bedzie nie spał bede mu paracetamol dawać byliśmy na spacerze , szybko zasnął i teras juz w mieszkaniu w otwartym oknie 3 godzinę zaczyna spać .

Co do mierzenia dzieci to oni na bank źle to robią . Kuba jest straszliwie długi fakt jak jest taki szczuplak to to potęguje ale nie możliwe , że musze na cito zamówić body 74 jak on ma 62cm. Szkoda tylko , że w pasie jest masakra taka glizda sie uchowała mi.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Marie Madeleine
Czas edycji: 2016-11-04 o 12:48
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 13:07   #2805
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
MARGOSIA, jak to możliwe że mój syn teraz pewnie też około 6,5kg waży a wszystkie body 68 wciąż przyduże tylko na pajace się przerzucilismy 68 i chyba dwie pary spodni. My szczepimy skojarzonymi plus pneumokoki. A paczka do mnie niedawno przyszła z hipp, łyżeczka i słoiczek i kolejny był do odebrania w Rossmannie za 1gr

GOBA, ojej biedny mały :-( trzymam kciuki za szybką poprawę!!

KOSIA, super wieści, duże mieszkanko kupujecie?
Wiekszosc body 68 juz spakowalam... jada dzis do kolejnej Dzidzi
Spodenki jeszcze dobre

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
mamy dzwonic za dwa tygodnie co robic dalej , bo lekarka na urlopie. Leczymy sie w prokocimiu, jeden wielki chaos
Czesto taki refluks cofa sie z czasem, u mojej bratanicy np. po 3-4 latach wróciło do normy. Bierzemy furagin a to tylko zapobiega powstawaniu zakazen, nie leczy z refluksu.

My wzielismy na 30 lat, ale i tak rata ogromna bo trochę poszalelismy z ceną mieszkania Jak bym nie wróciła do pracy to ciezko byloby z jedna pensją.

Ja przy starszym dostawałam , teraz sie nie rejestrowalam nigdzie.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------




no dokladnie, w ogole ta nasza prowadzaca lekarka jest beznadziejna , nic sie od niej nie mozna dowiedziec

a to MDM jeszcze obowiazuje ? myslalam ze juz nie.
a nie , to chyba ten wczesniejszy rodzina na swoim wygasa. Zreszta nie wiem bo w naszym miescie i tak małe szanse na taki program.
Moje chlopaki musza zyc w pokoiku ciasnym... ale wlasnym

Kciuki zeby sie cofnelo jak najszybciej!
A lwkarke da sie zmienic?


Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Pokaż wiadomość
Co sie rozpisały

GOBA dobrze , że szybko wykryte to i nie bedzie powikłań 🏻

KOSIA używane lepsze! My tak zabezpieczamy przyszłość . Kupujemy mieszkania i wynajmujemy . Teraz deweloper miał oddać nowe i co rozwalone i straszna fuszerka. Niespodziewanie TŻ tam pojechał z gościem co bedzie je nam wykańczał i za głowe sie złapali

My dziś auto sprzedaliśmy bo nowe od miesiąca jest a tamtego nie umieliśmy sprzedać :/ niestety o duuuuzo musieliśmy spuścić

Nocka extra wyspana jak nigdy! Do 4 spał po prochach potem już co godzine pobudka ale mi 4 godziny ciągiem snu wystarczają bedzie nie spał bede mu paracetamol dawać byliśmy na spacerze , szybko zasnął i teras juz w mieszkaniu w otwartym oknie 3 godzinę zaczyna spać .

Co do mierzenia dzieci to oni na bank źle to robią . Kuba jest straszliwie długi fakt jak jest taki szczuplak to to potęguje ale nie możliwe , że musze na cito zamówić body 74 jak on ma 62cm. Szkoda tylko , że w pasie jest masakra taka glizda sie uchowała mi.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam za to ludzika micheline
Faldka goni faldke
Ale on tylko je i spi

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 13:43   #2806
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Margosia je jestem od 1.11 bezrobotna
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 14:29   #2807
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

A MDM jako program istnieje ale środki juz sie wyczerpały ☹️️

Młody ma 37,5 stopnia temperatury . Od ilu byście podały po szczepieniu ? To juz 2 doba i na wieczór zawsze mu rośnie temperatura . Nie chce tez przesadzać z tym paracetamolem a lekko sie boje bo sama z Kuba zostałam na weekend.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 15:47   #2808
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ja bym wieczorem podała skoro rośnie.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 16:22   #2809
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Marie Madeleine Pokaż wiadomość
A MDM jako program istnieje ale środki juz sie wyczerpały ☹️️

Młody ma 37,5 stopnia temperatury . Od ilu byście podały po szczepieniu ? To juz 2 doba i na wieczór zawsze mu rośnie temperatura . Nie chce tez przesadzać z tym paracetamolem a lekko sie boje bo sama z Kuba zostałam na weekend.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zalezy jesli jest niespokojy albo nie swoj to bym dala, jesli zachowuje sie normalnie to powyzej 38.

Dzieci maja troche wyzsza temperature niz dorosli i okolo 37 jest ok


Kamila a masz jakies plany?

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-04, 16:45   #2810
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Margosia, plan mam taki, że najszybciej za 3 lata coś będę szukac ale chyba na pół etatu bo u nas przedszkole jest od 7( a może 8? ) do 13.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 16:51   #2811
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Marie nie wyczerpaly, wyczerpala sie czesc puli na 2017r ale druga czesc będzie dostępna po 1 stycznia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 18:24   #2812
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Kosia22 Pokaż wiadomość
Marie nie wyczerpaly, wyczerpala sie czesc puli na 2017r ale druga czesc będzie dostępna po 1 stycznia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oj to przepraszam . TŻ w wakacje sie chciał starać o to bo na niego nic nigdy nie było przepisane ale doradca z banku wytłumaczył nam , że właśnie sie kończą.

U mnie masakra . Jesli nadal tak bedzie to czopek podam . 3 godzina płaczu co chwila !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 19:20   #2813
Kosia22
Rozeznanie
 
Avatar Kosia22
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Okolice Opola
Wiadomości: 726
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Marie bo srodkow na dany rok nie ma juz na wiosne tak szybko to idzie.

Daj czopka i spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kosia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 19:48   #2814
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Dałam czopka po czym rozpuszczonego z minimalna ilością kupki wydalił , ale uspokoił się po tym prędko . Uffff śpi obok mnie z piersią w buzi. Narazie się nie ruszam . Po przebraniu Malca poszło już gładko. Odprężył się jak w chłodnym pokoju rozebrałam go do naga . Posmarowałam całego balsamem . Przytuliłam na łóżku pod kołdra , dałam jeść i odleciał . Oby jak najdłużej pospal i dał mi troszkę sił nabrać . Nie wiem czy czopek zadzialal skoro go wydalił taka wodę . Zawsze coś się dzieje kiedy zostajemy sami musze częściej prosić mamę by do mnie przyjeżdżała .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-04, 22:59   #2815
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Wiekszosc body 68 juz spakowalam... jada dzis do kolejnej Dzidzi
Spodenki jeszcze dobre



Moje chlopaki musza zyc w pokoiku ciasnym... ale wlasnym

Kciuki zeby sie cofnelo jak najszybciej!
A lwkarke da sie zmienic?


Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------


Ja mam za to ludzika micheline
Faldka goni faldke
Ale on tylko je i spi

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
lekarki raczej nie moge sobie zmienić bo to szpital, co innego jakbym sobie prywatnie na wizyty chodziła. Poza tym nie wiem czy przypadkiem tylko ona nie jest na tym oddziale dla niemowlaków. No nic , oby jak najrzadziej ja widywac

Jak Ty masz michelinka to co ja mam powiedzieć, mój jest mniej wiecej tego samego wzrostu a waży pól kilo wiecej

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Dzisiaj spię całą noc

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

no, może pół nocy , bo zanim się połoze do snu to troche minie
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 09:06   #2816
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Ja się zastanawiam czemu mojego dziecka nigdy na żadnej kontroli nie mierzą, tylko ważą.. Był mierzony tylko raz w życiu, zaraz po narodzinach

Polecicie, gdzie można zamówić jakieś fajne spodenki dla chłopców? Chciałabym jeszcze na szybko coś domówic w rozmiarze 68 a z h&m już 1,5tyg czekam na paczkę (wciąż nie wysłali) więc ten sklep odpada..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 09:21   #2817
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam czemu mojego dziecka nigdy na żadnej kontroli nie mierzą, tylko ważą.. Był mierzony tylko raz w życiu, zaraz po narodzinach

Polecicie, gdzie można zamówić jakieś fajne spodenki dla chłopców? Chciałabym jeszcze na szybko coś domówic w rozmiarze 68 a z h&m już 1,5tyg czekam na paczkę (wciąż nie wysłali) więc ten sklep odpada..
Nie mierza zeby Go na sile nie prostowac
W starej przychodni tez nie mierzyli

Goba my w prokocimiu bylismy raz u chirurga i w sumie nic sie nie dowiedzielismy
Za rok na kontrole i tyle ;p

Masz malego slodkiego paczka w lukrze

Kamila to tylko zyczyc zeby Noah wyrosl na spokojnego chlopczyka

Czekoladowe antybiotyk pomaga?

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 09:24   #2818
Marie Madeleine
Zadomowienie
 
Avatar Marie Madeleine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Znów Polska!
Wiadomości: 1 279
Send a message via Skype™ to Marie Madeleine
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Polecicie, gdzie można zamówić jakieś fajne spodenki dla chłopców? Chciałabym jeszcze na szybko coś domówic w rozmiarze 68 a z h&m już 1,5tyg czekam na paczkę (wciąż nie wysłali) więc ten sklep odpada..

Ja zamawiałam ostatnio w reserved i była paczka na drugi dzien . Mi sie podobają a jakość ok za to cenę.

Kubuś ma katar od 1 w nocy . Malutko spał ja nic bo bałam się zasnąć jak tak cieżko było mu oddychać . Cieżko mu jeść bo musi przestać ssać by nabrać powietrza boje sie teraz czy to po szczepienne jest czy juz sie wykluwało przed i doktorka tego nie zauważyła . Jak tylko jutro TŻ bedzie to musze go wysłać by gdzies kupił takie cos co do odkurzacza sie podłącza by gluty wyciągnąć bo ta grusza nic nie idzie jak to takie gęste


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marie Madeleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 09:30   #2819
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

No niby pomaga. Dzis juz czestych pobudek w nocy nie bylo, maly jakos lepiej spal. Wiadomo jeszcze kaszle i ma katar ale antybiotyk mam dawac przez 10dni. No i inhalacje z soli i antrovenu plus jak kaszel bedzie silny to sinecod mam dawac. Starszemu inhalacje z antrovenu i mucosolvanu pomagaja, juz w nocy nie kaszlal.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Ja musze starszaka do reserved wziac i kupic koszule z materialowymi spodniami. Widzialam na stronce przeceny i moze stacjonarnie tez beda. Fajne spidnie za 39zl wygrzebalam albo czarne lub granatowe slimy mu kupie i koszule w krate.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-05, 14:07   #2820
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Skarby swe tulimy, skoków się nie boimy! Lipcówki 2016 część I

MARIE, no to spróbuj z tym katarkiem do odkurzacza, dzidziuś nie będzie się tak męczył.. Oby jednak nie rozwinęło się u małego żadne choróbsko!

Dziewczyny a jak rozmiarówka dla dzieci z Reserved? Macie porównanie do H&M? Bo z tego sklepu mam najwięcej ubranek.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-11 16:09:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.