Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-09, 18:41   #2821
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziewczyny a jakie Wy macie dlugosci tych doczepianych wlosow? Teraz chodze po salonach. Powiedzcie mi, jakie sa mniej wiecej ceny naturalnych wlosow tak juz za caly zabieg
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:47   #2822
novaspace
Przyczajenie
 
Avatar novaspace
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Umyłam dzisiaj włosy w szamponetce beż oto co mi wyszło na głowie. Włosy jasne, ale z pasemkami beżu( lekko widać na zdjęciu, bo jakość kijowa), ale na żywo fajny efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wl.jpg (11,9 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl2.jpg (15,4 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl3.jpg (15,9 KB, 149 załadowań)
novaspace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:56   #2823
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novaspace Pokaż wiadomość
Umyłam dzisiaj włosy w szamponetce beż oto co mi wyszło na głowie. Włosy jasne, ale z pasemkami beżu( lekko widać na zdjęciu, bo jakość kijowa), ale na żywo fajny efekt.

to są clipy??
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:59   #2824
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Cool Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Agatau naturalne to bardzo szerokoe pojecie... Mogą być indyjskie, azjatyckie, słowiańskie -dziewicze, rosyjskie, włoskie i każdy z tych włosów jest inny. Ostatnio natknełam sie na ogłoszenie przedłużanie włosami półnaturalnymi i co to było ? zwykłe syntetyki. Tu trzeba uważać. A ceny? Od 300 zł do 4 000 tyś
Ciekawostka jaką znalazłam na amerykańskiej stronie-przedłużanie włosów koniom Rutowicz by była zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alg_horses.jpg (20,7 KB, 66 załadowań)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 19:02   #2825
novaspace
Przyczajenie
 
Avatar novaspace
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

tak to sa clipy, ale tzw moja wena twórcza, tzn syntetyki roczne, juz nieswiecace, zszyte z naturalnymi pofarbowane szamponetkami na bez i zolc blond.

Edytowane przez novaspace
Czas edycji: 2009-06-09 o 19:04
novaspace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:02   #2826
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Widze ze dosc szeroki zakres cen. Dzis bylam u tej fryzjerki co pisalam ale ma tylko 40 cm, dziwne. Dzwonila do jeszcze 2 salonow, tam maja naturalne 60cm, jutro sie tam przejde i popytam o cene. Mam nadzieje ze nie bedzie wyzsza niz 2 tysiace.
Ja mysle o balejazu, znaczy jeden kolor taki jak moj, a drugi inny, ciekawe jak to bedzie wygladalo
I sama nie wiem czy lepsze sa tasmy czy inna metoda. A ta Racoon to na czym polega tak dokladniej (wiem na 1 stronie jest opisana ale tak w skrocie)?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:22   #2827
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

agatauu im dluzsze wlosy tym beda drozej kosztowac , za slowiany zaplacisz najwiecej , z kolei do metod stalych sa najpopularniejsze idnyjskie, ale to juz indywidualny wybor konsultowany z fryzjerem .. zazwyczaj cena idzie w parze z iloscia potrzebnych do przedluzenia pasemek ..a co do metody na tasme to ja mam mieszane uczucia .. wyobraz sobie tasme ktora KLEJEM sie przyczepia do naszych wlosow na calej dlugosci przy skorze glowy , cos jak clip in tyle ze na stale .. a co do met keratynowej to faktycznie czuc laczenia , nie wiem czy istnieje metoda ktorej NIE czuc .. zawsze pod palcami sie cos wyczuje chocby laczenie bylo minimalne
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 20:52   #2828
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Agatau a można wiedzieć skąd jesteś? Może coś polecę? Raccon ma mocne łączenia i nie ma prawie możliwości ich zsunięcia, łączenie jest w krztałcie ziarenka ryżu -tak słyszałam Za 2 tysiące złotych to polecam słowiańskie( strukturą identyczne z Twoimi naturalnymi, nie przetworzone) moja znajoma takie nosi 6 miesięcy i jest zachwycona
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:41   #2829
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez novaspace Pokaż wiadomość
tak to sa clipy, ale tzw moja wena twórcza, tzn syntetyki roczne, juz nieswiecace, zszyte z naturalnymi pofarbowane szamponetkami na bez i zolc blond.
czyli zarówno clipy naturalne jak i syntetyki pofrabowalas?
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:56   #2830
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

sintagma jestem w Lublina Milo by bylo gdybys mi cos polecila, ale pewnie to nie Twoje okolice. Jesli mozesz to albo tu na watku albo na priva bylabym wdzieczna
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:58   #2831
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Oj z Lublina niestety nikogo nie znam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 22:06   #2832
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Szkoda. Ja jutro pojde do 2 fryzjerek i dam znac na forum mam nadzieje ze mi doradzicie ktora oferta lepsza Bede czekala na pomoc

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 13:34   #2833
karol1488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław/Lublin
Wiadomości: 6
GG do karol1488
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam, ja jestem z Lublina, w przyszłym tyg robię sobie włosy u dziewczyny z ogłoszenia na allegro http://www.allegro.pl/item656396400_...ow_lublin.html, byłam już na konsultacji, bardzo miła osoba, mam krótkie włosy, więc będziemy zakładać chyba taśmę na mikroringi Agatau88, jeśli chcesz, to mogę Ci po założeniu zdać relację, co i jak, oraz przede wszystkim, czy warto
karol1488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 14:10   #2834
Rainbooow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 31
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Dziewczyny, mam pytanie, jak zabezbieczyć włosy na solarium? Mam mikroringi.
Czy szampon można nakładać na łączenia, bo chyba te włosy co sa na nich ringi tłuszczą się u nasady, ale już sama nie wiem, bo odżywek nie można...?
I czy mleczna odżywka z Kallosa nadaje się do włosów indyjskich (słyszałam gdzieś, że nie można stosować odzywek z proteinami)?
Rainbooow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 15:44   #2835
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Taśma na microringi- aż mnie ciarki przeszły brrr.
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:59   #2836
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Od kilku dni czytam Wasze posty i niektore z Was maja super wlosy i wygladaja na prawde naturalnie. Bardzo mi sie podobaja Sama przymierzam sie do kupna , ale mam problem , tym problemem jest moj facet On nie znosi czegos takiego , a szkoda;( To co kupowac czy nie? Macie jakies rady zeby faceta przekonac? Wpadlam na taki pomysl zeby kupic sobie wloski i zalozyc kilka i ciekawe czy sie domysli hi,
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:27   #2837
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Od kilku dni czytam Wasze posty i niektore z Was maja super wlosy i wygladaja na prawde naturalnie. Bardzo mi sie podobaja Sama przymierzam sie do kupna , ale mam problem , tym problemem jest moj facet On nie znosi czegos takiego , a szkoda;( To co kupowac czy nie? Macie jakies rady zeby faceta przekonac? Wpadlam na taki pomysl zeby kupic sobie wloski i zalozyc kilka i ciekawe czy sie domysli hi,
sory,że tak powiem,ale jesli zaczniesz bać się swojego faceta,to w życiu nie będziesz mogła robić innych rzeczy.
niedługo zabroni ci się ubierac modnie,a da worek pokutny.

mój też próbował,jednak od razu ustaliłam,ze to moje ciało i moja sprawa,tym bardziej,ze nie robiłam nic złego.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:36   #2838
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hehe , moj chlopak tez nigdy nie chcial zebym przedluzala , bo uwaza to za niepotrzebny idiotyzm , no ale co z tego , moje wlosy - moja sprawa .a potem i tak zawsze zawozi mnie do fryzjera , raz nawet zaplacil za przedluzenie pare stowek w ramach prezentu . wiec fanaberie facetow trzeba brac z dysntansem .
ale jak sobie chcesz doczepic pare pasemek .. to chyba bedzie dziwnie wygladac
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:57   #2839
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Temat ostatnio bardzo popularny odnosnie facetow. Nie obrazajac oczywiscie (mowie ogolnie), kobiety sa strasznie glupie, pozwalaja sobie "Dzis" na takie rzeczy a pozniej rycza ze maja zle w zwiazku. Skoro masz ochote to robisz wlosy i koniec kropka, a nie pytac faceta o zdanie. Jak bedzie tak Toba kierowal teraz to za niedlugo czas bedzie Cie Ustawial jak Pionek

Ehhhh kobiety kobiety
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 22:14   #2840
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

A jak wygladaja tasmy na mikroringi, czemu piszecie brr?
karoll - ile kosztuje caly zabieg u tej dziewczyny z Allegro?

Ja bylam dzis u 1 fryzjerki, ale niestety nie stac mnie na to - metoda Racoon, wlosy słowianskie i tu uwaga 3tys 300zł :O Pojutrze pojade do inngeo salonu, tam podobno to samo za 2 tysiace. Nie wiem od czego to zalezy ale niektore salony maja bardzo dziwne ceny bo jakos z jakoscia nie zawsze to idzie w parze.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:20   #2841
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

zgadzam się! Twoje włosy Twoja sprawa! jak mu się nie podoba, to niech nie patrzy ważne, być Ty czuła się ze sobą (i z doczepianymi włoskami) dobrze
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:34   #2842
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Oki dziekuje za rady , ale musze uskladac sobie troszke kasy na te wlosy , bo zamierzam kupic na clipy naturalne, ale troche boje sie zeby mi nie zlatywaly , bo mam lichutkie wloski;/ Ale przyznam, ze faceci glupi sa i nic nie rozumia Nie obrarzajac ich Martuszka jesli to sa Twoje naturalne wloski to bardzo ladne Tez bym takie chciala miec swoje , mam identyczny kolor Naturalny

Edytowane przez edytka8787
Czas edycji: 2009-06-11 o 09:36
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:50   #2843
karol1488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław/Lublin
Wiadomości: 6
GG do karol1488
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Nie wiem dlaczego "brrr...", choć ja osobiście wolałabym mieć same microringi, to mam za któtkie włosy i bez taśmy po prostu by się bardzo szybko zsunęły i tak dziewczyna powiedziała mi, że będę musiała podciągać co miesiąc (koszt 50 zł), robi tylko włosami naturalnymi indyjskimi, ja biorę dł 40 cm, bo jestem niska, więc i tak będą mi sięgały za łopatki, kosztować ma mnie to 350 zł, ale to zależy jakie włosy wybierasz (dł) i jaka metoda, bo dziewczyna robi też innymi, te 350 to minimum, cennik przedstawia się tak: 40 cm - 3,5 zł pasmo, 45 cm - 4 zł pasmo, 50 cm - 4,5 zł pasmo, 55 cm - 5 zł pasmo, pomnóż sobie x 100, bo tyle mniej więcej pasm potrzeba i wyjdzie Ci cena na całe włosy. Inne długości są specjalnie zamawiane, a z resztą
http://www.allegro.pl/item656396400_...ow_lublin.html, pozdrawiam
karol1488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:03   #2844
anija1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 50
Smile Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karol1488 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego "brrr...", choć ja osobiście wolałabym mieć same microringi, to mam za któtkie włosy i bez taśmy po prostu by się bardzo szybko zsunęły i tak dziewczyna powiedziała mi, że będę musiała podciągać co miesiąc (koszt 50 zł), robi tylko włosami naturalnymi indyjskimi, ja biorę dł 40 cm, bo jestem niska, więc i tak będą mi sięgały za łopatki, kosztować ma mnie to 350 zł, ale to zależy jakie włosy wybierasz (dł) i jaka metoda, bo dziewczyna robi też innymi, te 350 to minimum, cennik przedstawia się tak: 40 cm - 3,5 zł pasmo, 45 cm - 4 zł pasmo, 50 cm - 4,5 zł pasmo, 55 cm - 5 zł pasmo, pomnóż sobie x 100, bo tyle mniej więcej pasm potrzeba i wyjdzie Ci cena na całe włosy. Inne długości są specjalnie zamawiane, a z resztą
http://www.allegro.pl/item656396400_...ow_lublin.html, pozdrawiam

włosy z tego linka co podałaś to tragedia, zwłaszcza trzy ostatnie zdjęcia, szkoda kasy na takiej jakości przedłużanie, widac ZDECYDOWANĄ różnice pomiedzy włosami tych kobitek, a doczepionymi, a najlepsze jest to,że osoba co sie reklamuje wybiera najlepsze zdjecia swojej pracy. Ja bym swojej głowy nie dała tej pani na przedłuzanie. Tragdia
anija1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 14:33   #2845
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witajcie
Przeczytalam polowe watku i conieco juz wiem, nie mniej chcialabym zadac pytanie, ktore clipy polecacie z allegro?
Troche mam metlik w glowie, czytalam ze z warstwa silikonowa lepiej sie trzymaja.

Otoz moje wlosy sa bardzo grube, siankowate troche i szorstkie, czyli absolutnie sie nie blyszcza itp i nie chcialabym kupic jakichs mega blyszczacych.
Zalezy mi na 1 lub 2 tasmach na okolo 13-15cm i max cena za 1 pasmo do 25zl.
Czy realne sa szanse ze dostane cos dobrego w tej cenie? Dlugosc nie gra roli bo wlosy mam aktualnie do brody (fryzjer zle mnie scial, dlatego chce zakupic clipy )

Moj kolor to ciemny braz z rudym/czerwonym.. sama nie wiem jak to okreslic.
Widzialam aukcje all:
http://www.allegro.pl/item651124610_...a_dopinka.html

i jest ruday braz z wisnia czy cos takiego, ktory mniej wiecej przypomina moj kolor.

Co sadzicie?
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:47   #2846
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

No kurcze rzeczywiscie te 2 ostatnie zdjecia pani z Allegro sa fatalne. Wiadomo - wybiera najlepsze prace. Zreszta czy to nie za tanio - 5 zł za 55 cm pasmo? Kurcze, ja sie nie zdecyduję na nia, nie chce miec poniszczonych wlosow, wole wydac nawet 4 razy wiecej i miec jako taką pewność ze wszystko bedzie ok. Jutro wybieram sie do salonu gdzie koszt to okolo 2 tysiace, bo te za 3300 to niestety odpadaja
Caly czas zastanawiam sie nad metoda jak juz sie zdecyduje. Pewnie pani w salonie mi doradzi
Aha apropos bylam w jeszcze 1 salonie, wszystko byloby super swietnie, cena 1700zl, ale maja tylko wlosy 40 cm. Kurcze jedyna wada, poza tym byloby super.

I jeszcze male pytanko - podalaby mi ktoras wady sztucznych np profibre (natknelam sie na


taka nazwe)?

A co myslicie o tej aukcji:

http://allegro.pl/item659683646_clip...er_jakosc.html

Da sie samemu to doczepic? Trzeba by bylo zamowic 1 zestaw czy wiecej?

Wybaczcie ze tak mecze

Moje wlosy w zalaczniku, chcialabym miec blond balejaz i tu mam problem, musialabym swoje wlosy chyba przyciemnic, zrobic pasemka i dopiero kupic wlosy tak?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-06-11 o 16:11
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 16:12   #2847
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

wlosy

kurcze nie wczytalo sie zdjecia, sprobuje potem jeszcze raz

jeszcze cos takiego

http://allegro.pl/item655735605_clip...tuj_geste.html

Duzo tego na Allegro, moze jest tu jakas ekspertka co pomoglaby?

http://allegro.pl/item654977145_dopi..._15cm_hit.html

Zreszta jak takie grzebyki mocuje sie w glowie - dziewne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2883.jpg (4,3 KB, 312 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-06-11 o 16:28
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:00   #2848
karol1488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław/Lublin
Wiadomości: 6
GG do karol1488
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ok, ale zobaczcie sobie, w jakim stanie są naturalne włosy tych klientek (zwłaszcza przedostatniej) :-/ włosy indyjskie są gładkie, lśniące i lejące, a jak się ma siano na głowie, to samo przedłużanie (bo to oferuje kobitka) cudów nie zdziała, będzie na bank taką różnicę widać, dlatego wtedy rzeczywiście warto udać się do renomowanego salonu i wydać więcej kasy. Ja mam włoski w dobrej formie i przy porównaniu z indyjskimi (kolor 60) nie widać żadnej różnicy.

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Agatau88, a byłaś w Studiu Modnej Fryzury na Hempla 5? Ja pisałam tam maila z zapytaniem o przedłużanie u nich i dostałam taką odpowiedź:

"Witam, przedłużanie włosów ma bardzo ruchoma cenę. Jest ona uzależniona od ilości oraz długości zamawianych włosów. Pracujemy przy użyciu naturalnych włosów słowiańskich, które wyróżniają się niezwykłą miękkością, lekkością i świetnie się układają. Włosy słowiańskie pozwalają na stosowanie zabiegów chemicznych, takich jak: farbowanie, trwała, pasemka, tonizacja koloru. Są to włosy najwyższej jakości, trudne do zdobycia, co wpływa na ich cenę.

Na końcowa cenę składają się:
- usługa przedłużania oraz materiał łączący - 1000zl
- włosy - od 500zl w górę

Zapraszam do salonu na niezobowiązującą, bezpłatną wizytę na której ocenimy stan Pani włosów (nie wszystkie włosy nadają się do przedłużania) oraz dokładnie wycenimy usługę. W przypadku chęci skorzystania z w/w usługi pracownik pobierze zaliczkę na poczet zamawianych włosów (włosy są zamawiane pod konkretnego klienta).

Z poważaniem
Marcin Wójcik

Studio Modnej Fryzury"

Jak tam jeszcze nie próbowałaś, to może warto udać się tam na samą konsultację?
karol1488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:09   #2849
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Byłam w STUDIO. Po konsultacji zaproponowali mi cene 3tysiace 300zl, wiec podziekowalam. Jak na moja studencka kieszen to cena powyzej 2tys max zdecydowanie odpada. Znalazlam wlosy na Allegro, ale sa 2 problemy:

Chcialabym takie z balejazem ale nie potrafie dobrac koloru, wtedy pewnie i na moich musialabym robic pasemka

Nie wiem jak to sie doczepia i czy to jest latwe, niby tak pisza, ale ja nie mam takich zdolnosci

Moglaby pomoc jakas ekspertka

Wlasnie nalozylam Garniera 101 moze cos mi rozjasni i wtedy bedzie latwiej z kolorem

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2009-06-11 o 18:13
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 19:18   #2850
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Kurde no siedze na allegro i nie wiem, ale chyba nie umiem znalezc jakichs szerokich pasm z klipsami To co wczesniej podalam to jest bez klispw, ale kolor by mi odpowiadal. Nie wiem co robic. Moze jutro przejde sie do sklepu fryzjerskiego, ale tam nie widzialam nigdy wlosow, peruk itp.

a co sadzicie o tych?

http://www.allegro.pl/item658429744_..._in_18_cm.html

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:42
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.