Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM2014cz7 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 18:25   #2821
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość

Ty to jesteś jak alchemik czarodziej
hehe minęliśmy się z chłopem z powołaniem on jest niespełniony farmaceuta, a mnie też wciąga zabawa z różnymi półproduktami.

Cytat:
Napisane przez little_zosh Pokaż wiadomość

Co do podróży poślubnej - myślimy o wycieczce rowerowej z namiotami, ewntualnie, jak starczy funduszy to do Nepalu, z plecakami w góry Ale to i tak nie bezpośrednio po ślubie, tylko w wakacje już.
extra też bym chciała. Może kiedyś nam się uda wyjazd w takie wysokie góry. Czytałam niedawno na podforum podróże relację jakieś laski z takiej wyprawy, coś niesamowitego.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:26   #2822
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Witam
Bardzo ciekawy wybór. Ja jestem strasznym zmarzluchem i dla mnie tylko ciepłe miesiące.
Też podziwiam ślubujące zimą
Jak byłam na zimowych weselach jako gość to w kościele skakałam z nogi na nogę, musiałam ciągać buty na zmianę i zawsze jakoś tak brrr, z własnej woli bym nie brała zimą ślubu
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:31   #2823
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Haha u nas to samo
Jedziemy w zeszłym roku na ferie i mówię w samochodzie "wiesz jakie święto będziemy mieć w trakcie wyjazdu?" a tż "przepraszam nic ci nie kupiłem" na co ja "a co mi miałeś kupić na tłusty czwartek?" Tż myślał o walentynkach, a ja znowu o jedzeniu
Boskie!

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam skanera Jutro postaram się zrobić foto rozłożonych może to pomoże

A jeśli chodzi o finanse, to ja przy 55 osobach wyliczyłam 22 tys, przy własnym aucie i dj-u znajomym który zadeklarował się że zagra za 200zł za dojazd... Choć wolałabym kogoś bardziej doświadczonego jeśli chodzi o DJ-a... Jak znajdę jakiegoś fajnego tak do 1000 to było by super
Dlatego was pytałam ile wasi kosztują... Ale konkretnie DJ-e a nie zespoły
Ten, na którego jesteśmy już praktycznie zdecydowani kosztuje z poprawinami 2100.


Cytat:
Napisane przez gosia1351 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, można dołączyć?

Panna Młoda 16 sierpnia 2014!
Jasne! Witaj Czekamy na więcej informacji o Was

Ja jakiś mini kryzys miałam przez weekend. z rodzicami i teściami gadaliśmy i oczywiście wszyscy mi się w twarz śmieją, że ja już coś planuję...tzn sala, zespół, fotograf ok...ale że się przejmuję listą gości? Albo sukienką? Przecież to jeszcze 1,5 roku! Tak, ok...ale ja musze wszystko na odległość organizować, więc jest mi trudno i chciałabym już wiekszość, to co moge wiedzieć.

No...ale teraz głęboki oddech wzięłam i dalej coś chce ruszyć
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014

rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:32   #2824
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez MeMickey Pokaż wiadomość
Witam. Podłączam się pod temat, bo już pora najwyższa. Będę pierwsza, bo ślub bierzemy 25.01.2014 r. Pozdrawiam!
witaj
Opowiedz coś o was!
Za rok o tej porze będziesz już mężatką


rom4antyczka my zaczęliśmy od listy gości. Bez tego to byśmy nawet nie wiedzieli gdzie zorganizować ślub
Sukienkę zamierzam kupić jesienią.

Edytowane przez Kate Noir
Czas edycji: 2013-01-28 o 18:39
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:35   #2825
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam skanera Jutro postaram się zrobić foto rozłożonych może to pomoże
Będę bardzo wdzięczna

Cytat:
Napisane przez little_zosh Pokaż wiadomość
Jak wrzuciłaś dalej te zdjęcia, to się przyjrzałam raz jeszcze - masz rację, fiolet powinien pasować, nie wiem, czemu, ale też kojarzyłam, że jakieś morelowe są

Co do podróży poślubnej - myślimy o wycieczce rowerowej z namiotami, ewntualnie, jak starczy funduszy to do Nepalu, z plecakami w góry Ale to i tak nie bezpośrednio po ślubie, tylko w wakacje już.

kroooliczek trzymaj się zdrowo
Bo niekiedy w jakimś dziwnym świetle na zdjęciu tak wyglądają, może dlatego
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:37   #2826
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

A co myślicie na temat czesania i malowania w dniu ślubu w domu, oczywiście przez specjalistów ?
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:37   #2827
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
hehe minęliśmy się z chłopem z powołaniem on jest niespełniony farmaceuta, a mnie też wciąga zabawa z różnymi półproduktami.


extra też bym chciała. Może kiedyś nam się uda wyjazd w takie wysokie góry. Czytałam niedawno na podforum podróże relację jakieś laski z takiej wyprawy, coś niesamowitego.

Ja mam z BU serum z granatem i jest fajne, ale też teraz się chcę pokwasić, bo po odstawieniu tabletek miałam kilka miesięcy pogorszenia cery (z resztą dalej trochę mam) i porobiły mi się przebarwienia i muszę się ich pozbyć, więc bardzo a propo Daj znać koniecznie jak Ci się to serum sprawuje Ja myślałam nad jakimś mocniejszym atakiem: tonik+serum...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 18:43   #2828
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat czesania i malowania w dniu ślubu w domu, oczywiście przez specjalistów ?
Heh, moja mama już kilka miesięcy temu zaczęła się rozglądać za kimś do zamówienia do domu
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:48   #2829
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat czesania i malowania w dniu ślubu w domu, oczywiście przez specjalistów ?
To super pomysł!
Rozmawiałam nawet z kosmetyczką jedną i mówiła, że jasne, że jeździ do panien młodych, cena jest taka sama jak w salonie.
Nie wiem czy fryzjerki też jeżdżą, ale dowiem się i jeśli tak to na pewno wezmę kogoś kto do mnie przyjedzie, a jak nie to pójdę do najbliższego (no i niestety przy okazji najdroższego :/) salonu. Szkoda mi czasu, żeby jeździć gdzieś w miasto do nich w takim dniu :P
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:49   #2830
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Heh, moja mama już kilka miesięcy temu zaczęła się rozglądać za kimś do zamówienia do domu

a ja mam to szczęscie, że moja kochana mamusia jest fryzjerka, i to świetną
a z malowaniem.. hmm ja bym chciała tylko delikatnie oczy rzesy wytuszowac mocno i lekką kreseczke bez cieni
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:49   #2831
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość

rom4antyczka my zaczęliśmy od listy gości. Bez tego to byśmy nawet nie wiedzieli gdzie zorganizować ślub
Sukienkę zamierzam kupić jesienią.
Pewnie, lista gości to podstawa!
Ja sukienkę też kupuję jesienią z prostej przyczyny - wyprzedaże
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 18:50   #2832
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A ja się z tym nie zgadzam
Miałam do czynienia z państwówka i w rodzinie (wojsko itp.) i u exa (sg) i wszyscy dookoła trąbią o znajomościach,a to guzik prawda. Do testów wystarczy się przygotować, a psycholog i wariograf-jak ktoś się nadaje to przejdzie. Teraz tż robi prawko na C bo startuje do straży pożarnej (mam szczęście do mundurowych) i szczerze mu mówię,że jak nie będzie kombinował to przejdzie, a jak będzie próbował coś zakręcić to odpadnie i tyle.
Sama myślałam,że jak mi nie wyjdzie w życiu to złożę papiery do sg. Ale byłam wtedy z exem, on mówił że nie chce kobiety w tym samym fachu i teraz trochę żałuję. Pracuję w zawodzie, ale jakby co to z chęcią zamieniłabym biały fartuch na mundur Książeczkę wojskową mam!
Każdy wie swoje

Cytat:
Napisane przez MeMickey Pokaż wiadomość
Witam. Podłączam się pod temat, bo już pora najwyższa. Będę pierwsza, bo ślub bierzemy 25.01.2014 r. Pozdrawiam!
Hejka, powiedz coś o was
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:50   #2833
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat czesania i malowania w dniu ślubu w domu, oczywiście przez specjalistów ?
Na weselu na którym byliśmy w zeszłym roku było coś takiego i nie powiem że też się podstawiłam do przypudrowania Fajna sprawa, jesteś u siebie czujesz się komfortowo i totalny relaks
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:50   #2834
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

a oto moje dwie faworytki ale na którą się zdecyduje nie mam bladego pojęcia
a Wam która bardziej się podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 635fotol.jpg (26,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img7f05191.jpg (58,4 KB, 25 załadowań)
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:52   #2835
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
a ja mam to szczęscie, że moja kochana mamusia jest fryzjerka, i to świetną
a z malowaniem.. hmm ja bym chciała tylko delikatnie oczy rzesy wytuszowac mocno i lekką kreseczke bez cieni
Ja chcę mocny i wyrazisty makijaż (oczywiście, bez przesady ). Co prawda moja świadkowa kończy w tym roku szkołę kosmetyczną, pracuje już w jednym salonie, ale jednak wolę oddać się w ręce specjalistki z większym stażem Tym bardziej, że kuzynka nie pracuje u siebie tylko u kogoś i pewnie jakby miała mnie malować to moimi kosmetykami, a ja nie mam profesjonalnych.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:52   #2836
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

No właśnie , jestem ciekawa czy takie wizyty są dużo droższe.. chodzi mi o to żeby na próbny makijaż i na próbne czesanie pojechać do salonu, ale w dniu ślubu nie chciałabym jeżdzić po mieście ( w moim przypadku jeszcze sąsiedniego miasta) stać w korkach, marnować czas i przeżywać czy zdążę wrócić i nie dość że sie stresować i emocjonować tym pieknym dniem to jeszcze miec na glowie takie rzeczy i jezdzic jak kot z pęcherzem
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:52   #2837
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat czesania i malowania w dniu ślubu w domu, oczywiście przez specjalistów ?
Nie biorę nawet pod uwagę innej opcji
Czesać będzie mnie moja fryzjerka, a nad makijażem się zastanawiam. Biorę pod uwagę 3 makijażystki. Rozstrzał cenowy spory, od 120zł. do ponad 300zł.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:54   #2838
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez MeMickey Pokaż wiadomość
Witam. Podłączam się pod temat, bo już pora najwyższa. Będę pierwsza, bo ślub bierzemy 25.01.2014 r. Pozdrawiam!
Witaj
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:54   #2839
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Na weselu na którym byliśmy w zeszłym roku było coś takiego i nie powiem że też się podstawiłam do przypudrowania Fajna sprawa, jesteś u siebie czujesz się komfortowo i totalny relaks
No właśnie!! tym bardziej że można przy okazji przypięknić mamuśkę itd już na miejscu
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 18:55   #2840
MeMickey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 61
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Byłam sceptycznie nastawiona, ale jednak narzeczony mnie przekonał. Teraz marzy mi się taki zimowy ślub. Najbardziej irytował mnie fakt, że będę musiała założyć na siebie jakieś bolerko czy inne nakrycie, ale odkąd zobaczyłam zdjęcia koleżanki z jej ślubu-miała na sobie czerwony płaszcz i wyglądało to niesamowicie.
MeMickey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:56   #2841
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
No właśnie , jestem ciekawa czy takie wizyty są dużo droższe.. chodzi mi o to żeby na próbny makijaż i na próbne czesanie pojechać do salonu, ale w dniu ślubu nie chciałabym jeżdzić po mieście ( w moim przypadku jeszcze sąsiedniego miasta) stać w korkach, marnować czas i przeżywać czy zdążę wrócić i nie dość że sie stresować i emocjonować tym pieknym dniem to jeszcze miec na glowie takie rzeczy i jezdzic jak kot z pęcherzem
A ja nie wiem czy bym chciała takie usługi w domu
Myślę, że w domu będzie zamieszanie, cały czas ktoś będzie wchodził, przeszkadzał, wtrącał się, pełno gapiów. A w salonie pełen relaks, tak to widzę Ale gdybym miała jeździć tak jak np.:Ty-do drugiego miasta to bym pewnie wolała u siebie w domu.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:57   #2842
rom4ntyczk4
Rozeznanie
 
Avatar rom4ntyczk4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: De
Wiadomości: 735
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość


rom4antyczka my zaczęliśmy od listy gości. Bez tego to byśmy nawet nie wiedzieli gdzie zorganizować ślub
Sukienkę zamierzam kupić jesienią.
Może się źle wyraziłam Prosiłam rodziców żeby się zastanowili, czy kogoś chcą chcesz prosić, a Ci nie mają od paru tygodni czasu żeby to omówić.

ja swoją roboczą listę gości pisałam już z 3 lata temu pierwszy raz a zaraz po zaręczynach, jak wróciliśmy z plaży wypisywałam najaktualniejsza
__________________
Au pair w De do 09.2013 (z Tż)

26.04.2007

12.09.2012

26.07.2014

rom4ntyczk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:58   #2843
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy bym chciała takie usługi w domu
Myślę, że w domu będzie zamieszanie, cały czas ktoś będzie wchodził, przeszkadzał, wtrącał się, pełno gapiów. A w salonie pełen relaks, tak to widzę Ale gdybym miała jeździć tak jak np.:Ty-do drugiego miasta to bym pewnie wolała u siebie w domu.
no co Ty, kochana, zamykasz się na kluczyk na ten czas i spokój ja osobiście bardziej się na pewno wyluzuje w domciu.
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.

Edytowane przez kulbensikowa
Czas edycji: 2013-01-28 o 18:59
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 18:59   #2844
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez MeMickey Pokaż wiadomość
Byłam sceptycznie nastawiona, ale jednak narzeczony mnie przekonał. Teraz marzy mi się taki zimowy ślub. Najbardziej irytował mnie fakt, że będę musiała założyć na siebie jakieś bolerko czy inne nakrycie, ale odkąd zobaczyłam zdjęcia koleżanki z jej ślubu-miała na sobie czerwony płaszcz i wyglądało to niesamowicie.

ślub w zimie ma swój urok jest.. bajkowy jeszcze jak jest dużo śniegu.
Byłam na ślubie pare lat temu w 2 święto w grudniu i Pani Młoda wyglądała bajecznie
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:02   #2845
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Witam nową PM-kę :róża:

A jeśli chodzi o makijaż i fryzurę, to mam zamiar zwrócić się do mojej znajomej która ma salon kosmetyczno-fryzjerski, zawsze do niej chadzam Pazurki w razie czego ona mi zrobi, ale jeśli będą cały czas takie silne jak teraz to poprostu zrobię sobie frencha na moich naturalnych. Makijaż... Hmm nie wiem ona strasznie mocno się maluje, ale sądzę że jakoś delikatniej też by mi zrobiła na życzenie A jej fryzjerka też super robi włoski Tylko jestem ciekawa czy podejmie się zrobienia mojej fryzurki No i kwestia dogadania się czy przyjechałyby do mnie do domku czy ja do nich. Wolałabym szczerze aby one zawitały do mnie Chociaż samochodem to chwilka tylko odemnie do salonu
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:03   #2846
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
no co Ty, kochana, zamykasz się na kluczyk na ten czas i spokój ja osobiście bardziej się na pewno wyluzuje w domciu.

Otóż to, to od nas zależy kogo do domu zaprosimy przed całą ceremonią
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:04   #2847
MeMickey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 61
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Ale mi tez marzył się ślub w środku lata-najlepiej w lipcu. Tyle, że...wyszło jak zawsze. Marzyło mi się wesele na świeżym powietrzu, połączone z jakimś grillem-taka swojska zabawa (rodzice TŻ mają dom letniskowy za miastem). Jednak nasi rodzice, a szczególnie TŻ jakoś nie są w stanie sobie tego wyobrazić... Plany zmieniliśmy, ale wolnych terminów nie ma..chyba że na 2015 rok. Nie chcemy tak długo czekać, więc zdecydowaliśmy się na ślub w zimie, bo chętnych ni ma. A styczeń jest karnawałowy, jednak czuć jeszcze świąteczny klimat. Mam nadzieję, że będzie pięknie.

O nas: Jesteśmy razem dwa lata, a znamy się 8 (chodziliśmy razem do liceum). Mieszkamy razem od 1,5 roku i jak wszyscy, tak i my, zmagamy się z trudami codziennego życia.
MeMickey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:05   #2848
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

do mojej mamy panny młode przyjeżdzają do salonu, twierdza ze w domu sporo ludzi zero spokoju a tak mozna posiedziec jeszcze sie wyluzowac w towarzystwie innych klientek itp

a makijażystkę do domku... nie bedzie miala zbyt duzo pracy przy moim makijazu
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:06   #2849
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Ja się pytałam kosmetyczki, którą mam już wypróbowaną, bo malowała mnie na studniówkę (kupę lat temu :P) i na dwa wesela, i makijaż normalny 30 zł, a ślubny 60 zł. Dla niej nie ma różnicy czy w domu czy w salonie, bo w soboty nie pracuje i jest tylko na dojazdy do klientek Chyba, że jakaś klientka chce w salonie to no wiadomo, nie ma problemu :P
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:06   #2850
malutka155
Zakorzenienie
 
Avatar malutka155
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Za siedmioma lasami
Wiadomości: 7 708
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Witam nowe Pmki

W końcu ktoś ze stycznia
__________________
malutka155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.