Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 21:20   #2821
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

powiedzcie mi, czy 300 zł (w porywach do 400) za depilację LS pachwin i bikini (głębszego, ale nie całościowego) to dużo
standart
ceny się wahają300 zwykłe,400/500 głebokie.
sa też takie,że całość,niezależnie do powierzchni 300 zł
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 00:43   #2822
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Gosia - a po ile te kupony zniżkowe mają i na ile zabiegów? Nie można otworzyc ich strony, bo sie sypneła.
Są to 3 zabiegi na 5 partii ciała. Cena 2970 zł.
Pachy, uda, kolana, łydki i bikini brazylijskie.
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:14   #2823
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
.
Nie wszystkie włoski wpadły, pewnie część była i tak w fazie uśpienia, ale wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy nie mam jakieś 50 % włosków.
Piszecie o mocach 13 J, wydawało mi się, że LS Duet ma max moc 12

13 J na pachy - LightSheer (ET - jak dobrze opamiętam w nim nie schodzi się poniżej 10J bo jest jakaś blokda dziwne - to po co jest od 10 a nie od 1?), 38 J miałam robioną linię białą - LightSheer XC
a Duet ma moc do 12
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 09:49   #2824
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Podbijam pytanie o laser aleksandrytowy Arion:

czy jest sens sie poddac takiej depilacji?
Cena na gruperze za zabieg na cale nogi 189zl.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 10:20   #2825
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez maggie21o Pokaż wiadomość
Laser deLux na Zachodniej. Nawet nie chciano mi odpowiedzieć jaką mocą mam wykonywany zabieg. Generalnie to miałam mieć robione całe bikini, ale po kilku strzałach głębiej-SPĘKAŁAM mnie też się wydawało, że to krótko, bo zarezerwowaną miałam godzinę. Pani powiedziała, że u mnie będzie potrzebne ok 5 zabiegów i teraz zaczynam się zastanawiać czy to nie jest zwykłe naciąganie-zrobić na odwal się, żeby klientka musiała zaliczyć więcej wizyt Byłyście może w tym gabinecie?

ja robilam w salonie delux ale w innym mieście i wydaje mi się, że dość profesjonalnie podchodzą...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 18:09   #2826
bzzyfur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
ja robilam w salonie delux ale w innym mieście i wydaje mi się, że dość profesjonalnie podchodzą...
a w którym mieście robiłaś zabieg? jesteś zadowolona? chodzi o salon DeLux tak?
bzzyfur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 18:30   #2827
ewelinabadyra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez maggie21o Pokaż wiadomość
Laser deLux na Zachodniej. Nawet nie chciano mi odpowiedzieć jaką mocą mam wykonywany zabieg. Generalnie to miałam mieć robione całe bikini, ale po kilku strzałach głębiej-SPĘKAŁAM mnie też się wydawało, że to krótko, bo zarezerwowaną miałam godzinę. Pani powiedziała, że u mnie będzie potrzebne ok 5 zabiegów i teraz zaczynam się zastanawiać czy to nie jest zwykłe naciąganie-zrobić na odwal się, żeby klientka musiała zaliczyć więcej wizyt Byłyście może w tym gabinecie?
niestety ja robiłam zabieg w Estetico na Kopernika a o gabinecie na zachodniej nie wiem nic . ja patrzyłam na monitorek od czasu do czasu i pani robiaca zabieg moc zmieniała raz 15 raz 18 generalnie nie było zle a jak miałam w pewnym miejscu jasniejsze wlosy ( nie powiem gdzie)to powiedziała ze mogą odrosnąć ale tego miejsca nie pominęła . co do ilości zabiegów to pewnie zależy , mnie powiedziano ze po 3 na pewno bede juz zadowolona a 4 to juz pewnie bedzie tylko dostrzał (o ile wogóle bedzie)
ewelinabadyra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 18:45   #2828
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość


jak na laser LS , 5 to sporo zabiegów. przeważnie mówią że ok 3 a reszta to dal oprornych..
Kto Ci powiedział takie bzdury? Jak po 3 zabiegach nie będziesz musiała mieć kolejnych to jesteś w grupie wyjątków. Mówi się,że 4-5 zabiegów to jest średnia, czasami podaje się nawet liczbę 6 zabiegów. Zresztą każda osoba jest inna, ma inny włos, inną karnację itp.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 18:50   #2829
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Kto Ci powiedział takie bzdury? Jak po 3 zabiegach nie będziesz musiała mieć kolejnych to jesteś w grupie wyjątków. Mówi się,że 4-5 zabiegów to jest średnia, czasami podaje się nawet liczbę 6 zabiegów. Zresztą każda osoba jest inna, ma inny włos, inną karnację itp.
prawda ale bywaja kobitki ze po 3ch maja koniec. mialam nawet Pania ktora po 2 miala koniec :| ale po 3ch zabiegach efekt u wiekszosci jest juz spory

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2011-02-24 o 18:53
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:27   #2830
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
Piszecie o mocach 13 J, wydawało mi się, że LS Duet ma max moc 12
Zgadza się, LS Duet ma max 12jednostek i duetem miałam robione łydki - moc 10,5. Pachy robiłam zwykłym LS i z tego co Pani mi mówiła to skala jest inna, bo 12 to na pewno nie najwyższa moc. Następnym razem dopytam jaka jest maksymalna

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
dobra jeszcze jedno pytatnko
mianowicie jak po zabiegu czuły się Twoje łydki i w jakim czasie zauważyłaś,że coś już się dzieje tzn. że rosną a potem wypadają.?

Widzę,że pachy robiłas podobną mocą choć podobno 13 to standard na ten obszar ale jak już pisałam wymiękłam dziewczyna robiąca zabieg mówiła,że zawsze przy 2 paszce jest bardziej odczuwalny ból. W sumie jak depilowałam nogi to przy 2 już bardziej bolało. Moja teoria jest taka, że w momencie bodźca bólowego mózg wydziela endorfiny żeby załagodzić negatywne odczucia po czym endo-znieczulacze sobie opadają i wraca ból jakoś tak chyba jest..
ja nie mam ochoty na 2 depilację nie przyjemne to strasznie, żebym jeszcze miała pewność że jest to metoda całkowicie obojętna dla zdrowia ...ech mam nadzieję że jest...że za 20,30lat nic się nie okaże

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

jak na laser LS , 5 to sporo zabiegów. przeważnie mówią że ok 3 a reszta to dal oprornych..
Moje łydki przez kilka dni były zaczerwienione, tzn. zaczerwienione mieszki włosowe, samo pieczenie i opuchlizna zniknęło już następnego dnia. Nie pamiętam kiedy dokładnie włosy zaczęły wypadac, jakieś 2 tygodnie po zabiegu. Na dzień dzisiejszy minęło 5 tyg. i jestem pod ogromnym wrażeniem, że włosy dużo wolniej rosną, są słabsze... Cieszę się już na myśl o drugim zabiegu, ponieważ do tej pory nogi musiałam golić codziennie, w tej chwili goliłam je tydzień temu, włoski są wyczuwalne, ale prawie niewidoczne oczywiście wiem że z czasem pojawi się ich więcej, ale póki co cieszę się z efektów!

Pachy, mimo że miejsce bardziej wrażliwe, nie bolały mnie tak bardzo, w zasadzie byłam zdziwiona, że poszło tak gładko. Po zabiegu nie było bólu, tylko zaczerwienienie. Będę chyba musiała poprosić o zwiększenie mocy...
Od depilacji minął tylko tydzień, włoski jeszcze nie wypadają, ale jestem dobrej myśli. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę szczególnie, że pani w salonie powiedziała, że mam idealne włoski pod laser - grube i czarne - pierwszy raz widzę w tym coś pozytywnego
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:32   #2831
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
prawda ale bywaja kobitki ze po 3ch maja koniec. mialam nawet Pania ktora po 2 miala koniec :| ale po 3ch zabiegach efekt u wiekszosci jest juz spory
Tak jak napisałam każda z nas jest inna To,że efekt jest spory wcale nie oznacza,że jest zadowalający Bo zadowalający to bycie łysą w danym miejscu na amen
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2011-02-24 o 19:33
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 20:47   #2832
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
Zgadza się, LS Duet ma max 12jednostek i duetem miałam robione łydki - moc 10,5. Pachy robiłam zwykłym LS i z tego co Pani mi mówiła to skala jest inna, bo 12 to na pewno nie najwyższa moc. Następnym razem dopytam jaka jest maksymalna

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------



Moje łydki przez kilka dni były zaczerwienione, tzn. zaczerwienione mieszki włosowe, samo pieczenie i opuchlizna zniknęło już następnego dnia. Nie pamiętam kiedy dokładnie włosy zaczęły wypadac, jakieś 2 tygodnie po zabiegu. Na dzień dzisiejszy minęło 5 tyg. i jestem pod ogromnym wrażeniem, że włosy dużo wolniej rosną, są słabsze... Cieszę się już na myśl o drugim zabiegu, ponieważ do tej pory nogi musiałam golić codziennie, w tej chwili goliłam je tydzień temu, włoski są wyczuwalne, ale prawie niewidoczne oczywiście wiem że z czasem pojawi się ich więcej, ale póki co cieszę się z efektów!

Pachy, mimo że miejsce bardziej wrażliwe, nie bolały mnie tak bardzo, w zasadzie byłam zdziwiona, że poszło tak gładko. Po zabiegu nie było bólu, tylko zaczerwienienie. Będę chyba musiała poprosić o zwiększenie mocy...
Od depilacji minął tylko tydzień, włoski jeszcze nie wypadają, ale jestem dobrej myśli. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę szczególnie, że pani w salonie powiedziała, że mam idealne włoski pod laser - grube i czarne - pierwszy raz widzę w tym coś pozytywnego
Maksymalna moc dla LS Dueta to tak jak piszecie 12J/cm2 a dla zwyklego LS to 60J/cm2
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 07:55   #2833
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez bzzyfur Pokaż wiadomość
a w którym mieście robiłaś zabieg? jesteś zadowolona? chodzi o salon DeLux tak?
tak DeLux a salon w Gdańsku. jestem bardzo zadowolona, efekty są pod pachami wielkie ale na bikini mniejsze ale to moja wina bo prosilam o zmniejszenie mocy bo nie dawałam rady z bólu.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 08:51   #2834
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Kto Ci powiedział takie bzdury? Jak po 3 zabiegach nie będziesz musiała mieć kolejnych to jesteś w grupie wyjątków. Mówi się,że 4-5 zabiegów to jest średnia, czasami podaje się nawet liczbę 6 zabiegów. Zresztą każda osoba jest inna, ma inny włos, inną karnację itp.
wiem,wiem..
mówi się ,że 3 ,4,5,6, różnie..

ale jakoś ciężko mi z ta myślą, że wydam na to fortunę (chyba sama się oszukuję myśląc ze 3 i będzie o te 80% lepiej) przy moim wywalonym w górę androstendionie popłynę nieźle z kasą ..ech a tyle innych rzeczy można by kupić,zresztą nie wiem jak na to uciułam

Edytowane przez anatolka83
Czas edycji: 2011-02-25 o 10:46
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:08   #2835
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

anatolka ja po jednym zabiegu juz bylam zadowolona, wiec to naprawdę zalezy od osoby, moze u Ciebie nie będzie trzeba wielu zabiegów.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 13:24   #2836
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Unhappy Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

DZiewczyny ja miałam przedwczoraj robiony zabieg LS-rem , łydki i linie biała. Linie biała robilam po raz 3-ostatni,ale mam problem ktory mnie przeraza...Odkad przyszlam do domu po zabiegu zauwazylam ze na linii białej (pasek nad i pod pępkiem) mam chyba poparzenia...Takie punkty obok siebie,i sporo tego bo sa w miejscach gdzie babka przykladala mi larer , są brązowe i szczypiące. Dodam ze robilam juz w tym gabinecie bikini,linie biala tez,i nigdy nie mialam takich śladów . Co ja mam zrobic,wiecie? Smaruje masciami ale nie iwem czy to cos pomoze...
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 14:41   #2837
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

skoro nie miałaś wcześniej takich śladów to może teraz była inna moc lasera i po prostu tak teraz zareagowała skóra. Ale na Twoim miejscu zadzwonila bym do salonu i powiedziała jak to wygląda
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 16:47   #2838
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzwonilam od razu na drugi dzien,to tylko zapytala czy opalalam sie przed zabiegiem,powiedzialam jej ze nie i ze pytala o to przed samym zabiegiam. Wiec dodala ze mam to smarowac alantanem... wyglada to strasznie..
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 18:09   #2839
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Dzwonilam od razu na drugi dzien,to tylko zapytala czy opalalam sie przed zabiegiem,powiedzialam jej ze nie i ze pytala o to przed samym zabiegiam. Wiec dodala ze mam to smarowac alantanem... wyglada to strasznie..
ja miałam takie placki na lini bikini.
ponoć tak reaguje ciemna skóra.nie martw się to zejdzie i nawet nie zostanie ślad.smaruj alantalem,zeby natłuszczać skore
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 19:34   #2840
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Smaruj smaruj zeby porządnie natłuscic i najwazniejsze-nie drap!!! ewentualnie mozna jeszcze zastosowac Hydrocortisonum 0,5% , bezpieczniej na noc. A jesli zabieg byl wykonywany zwyklym LS to moga tez wychodzic w momencie, jak zabieg byl zle wykonywany tzn. albo glowica mogla byc niedokladnie przykladana albo mogla byc niedostatecznie przecierana i wtedy stopione wloski odbijaja sie na skorze :/ no ale jest tez mozliwych duzo innych rzeczy bo p/wskazan jest masa :/

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2011-02-25 o 19:38
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:38   #2841
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziekuje wam. Dziwi mnie tylko to ze po poprzednich zabiegach nie mialam takich sladów. Tmargo po jakim czasie zeszly ci te plamy?
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 19:45   #2842
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Tez bylam w Delux ale w Bielsku i tez jestem zadowolona
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 21:14   #2843
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Smaruj smaruj zeby porządnie natłuscic i najwazniejsze-nie drap!!! ewentualnie mozna jeszcze zastosowac Hydrocortisonum 0,5% , bezpieczniej na noc. A jesli zabieg byl wykonywany zwyklym LS to moga tez wychodzic w momencie, jak zabieg byl zle wykonywany tzn. albo glowica mogla byc niedokladnie przykladana albo mogla byc niedostatecznie przecierana i wtedy stopione wloski odbijaja sie na skorze :/ no ale jest tez mozliwych duzo innych rzeczy bo p/wskazan jest masa :/
u mnie za drugim razem pani przecierała za każdym razem,więc to nie to.
myślę,że raczej chodzi o wrażliwą skórę i dużą moc.

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Dziekuje wam. Dziwi mnie tylko to ze po poprzednich zabiegach nie mialam takich sladów. Tmargo po jakim czasie zeszly ci te plamy?
oooo po 2 tyg. zrobiłam deliaktny peeling,bo mnie denerowały.wiedziałam,że schodzi,ale powoli,więc przyśpieszyłam regeneracje skóry.na własne ryzyko

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
Tez bylam w Delux ale w Bielsku i tez jestem zadowolona
opisz dokładnie ,jak tam było.jakie wrażenia.mam zamiar się wybrać,jak fundusze pozwolą.DUET był? jaka moc? czy maść jest płatna dodatkowo,czy dają stringi,bo złości mnie taka nagość
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 21:37   #2844
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
Tez bylam w Delux ale w Bielsku i tez jestem zadowolona
Dobrze wiedzieć ponieważ wybieram się TAM ale na jesień
będę wtedy robiła ręce, nogi, głębokie bikini
Teraz jestem 3,5 tyg po zab "koreańskim" laserem diodowym( oferta z Grupona), robiłam paszki, bikini ale tylko to co wystaje poza bieliznę, wąsik, baczki i parę włosów na brodzie. Na razie jestem zadowolona bo bardzo dużo wypadło (90%) teraz czekam ile odrośnie i czy odrośnie a następna wizyta 14.03
Będę Was informować na bieżąco co i jak

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

opisz dokładnie ,jak tam było.jakie wrażenia.mam zamiar się wybrać,jak fundusze pozwolą.DUET był? jaka moc? czy maść jest płatna dodatkowo,czy dają stringi,bo złości mnie taka nagość
dueta na dziś dzień tam nie mają....jest u nich tylko w Łodzi. Wiem bo się z nimi kontaktowałam
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 22:46   #2845
ajpsz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć ponieważ wybieram się TAM ale na jesień
będę wtedy robiła ręce, nogi, głębokie bikini


---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

dueta na dziś dzień tam nie mają....jest u nich tylko w Łodzi. Wiem bo się z nimi kontaktowałam
co do de luxa w bielsku napewno nie polecam w okresach jesien-zima bo tak cisną ludzi że marne szanse na dobrze wykonany zabieg sama miałam minięte całe kratki na nogach;/ i więcej tam nie poszłam, stringi dają a co do maści to za moich czasów tam nie było lekarza więc maści też nie było i trzeba sobie było załatwić na własną ręke, teraz u mnie Rybnik rulez i jak ktoś z okolicy ma ochotę na depilacje pach to tam mają promocje na Dzień Kobiet bo właśnie wyczytałam na stronce, a robią tak dokładnie że aż miło patrzeć
ajpsz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:12   #2846
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajpsz Pokaż wiadomość
co do de luxa w bielsku napewno nie polecam w okresach jesien-zima bo tak cisną ludzi że marne szanse na dobrze wykonany zabieg sama miałam minięte całe kratki na nogach;/ i więcej tam nie poszłam, stringi dają a co do maści to za moich czasów tam nie było lekarza więc maści też nie było i trzeba sobie było załatwić na własną ręke, teraz u mnie Rybnik rulez i jak ktoś z okolicy ma ochotę na depilacje pach to tam mają promocje na Dzień Kobiet bo właśnie wyczytałam na stronce, a robią tak dokładnie że aż miło patrzeć
A ja sie nie zgodze z Toba. Robilam depilacji bikini od stycznia do czerwca i nikt sie nie spieszyl, wszystko dokladnie robione Masc tez trzeba bylo na wlasna reke zalatawiac, ja akurat sobie to podarowalam Duet jest tylko w Lodzi z tego co pytalam. Stringi daja herbatke, ciasteczko hehe Takze calkiem milo jak dla mnie. Moc tez w porzadku, po 4 zabiegach jest ok
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 10:16   #2847
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja jestem bardzo smutna, 2 tyg temu bylam na ls i na brzuchu nic mi nie wyroslo sa tylko czarne punkciki taka szczecinka delikatna, natomiast na buzi sa juz dlugie mocne i nie zamierzaja wypasc;/ ja juz nie wiem buuu po 1 zabiegu na buzi tez mi nic nie wypadlo;/ nie wiem czy jest sens chodzic na ten laser;/
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:02   #2848
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, pytanie to kieruję do osoby, która ma sporą wiedzę na temat depilacji laserowej, np. do kosmetyczki. Czy żylaki na nogach są przeciwskazaniem do zabiegu? Błagam o odpowiedź!
natewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:04   #2849
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

są przeciwskazaniem
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:56   #2850
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do TmargoT: O to spoko,myslalam ze kilka miesiecy,a tego bym nie wytrzymala
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.