Miłośniczki Primark - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-13, 15:03   #2821
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z Londynu, obkupiłyśmy się z siostrą porządnie Wklejam zdjęcia dla zainteresowanych. Ze sklepu nie mam, nie było na to czasu i tłum jak zwykle okropny, zresztą mam wrażenie że tam co chwilę coś się zmienia - byłyśmy dwa razy, w piątek i w poniedziałek i za każdym razem było coś nowego.

1. Płaszczyk wiosenny w koniki - 21Ł, czarny a koniki są w odcieniu pudrowego różu, bardzo ładnie dopasowany w talii i rozkloszowany na dole, z materiału przypominającego w dotyku cienki dżins. Już się nie mogę doczekać wiosny Kupiłam go w piątek, były ich trzy wieszaki, w poniedziałek nie było po nich śladu.

2. Płaszczyk wiosenny w różyczki - krótszy niż konikowy, nieco za pupę, ale fajnie rozkloszowany, zapinany na oblekane tkaniną guziki, wiązany w talii - śliczny. W piątek kosztował 20, w poniedziałek kupiłam jeden z ostatnich pięciu za 10Ł. (Była chyba jakaś walentynkowa wyprzedaż?) Były jeszcze taki sam fason kremowobiały z różami w podobnych odcieniach.

Oprócz tego dużo w ogóle płaszczyków i wiosennych kurtek, były też bardzo ładne granatowe w białe jaskółki oraz jednokolorowe, dwurzędowe, na górze dopasowane, rozkloszowane od talii w kolorze khaki, beżowym i pudrowym różu. Oprócz tego bardzo dużo kurtek typu parka, dwa różne fasony i chyba z osiem odcieni kolorystycznych. I narzutko-pelerynki z takiego dresowego jakby materiału, szare i granatowe, z podszewką w marynarskie paski albo kwiatki. Wszystkie w granicach 18-21Ł;.

3. Sukienka pudrowy róż we wróbelki, z obniżoną talią i na podszewce - 11Ł

4. Sukienka letnia turkusowoniebieska w koniki - 5Ł (cena regularna, były jeszcze czarne w białe koniki)

5. Sukienka letnia czarna ażurowa - przeceniona z 19 na 9Ł. Były jeszcze bordowe.

6. Podkoszulka czarna z żabotem i kokardką (chyba nienajlepiej widoczne na zdjęciu) - 3Ł, było kilka kolorów (miętowy, beżowy, chyba czerwony, granatowy i jakieś jeszcze)

7. Biżu - kolczyki-różyczki kremowe i pudroworóżowe po 1Ł para, broszka - emaliowany pudroworóżowy konik morski chyba 2Ł, pierścionek - ptaszek 1,5Ł

8. Zestaw kolczyków w kwiatki 1,5Ł za trzy pary (był jeszcze drugi zestaw, z marynarskimi paskami i też kwiatkami), zestaw pasków cienkich, długich - 2Ł za trzy

9. Pasek cienki brązowy pleciony 1Ł
Ta sukienka w wróbelki jest cudowna <3.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-13, 15:16   #2822
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Miłośniczki Primark

Świetne zakupy! Gratuluję i zazdroszczę nieco;D
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 23:03   #2823
saaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

Jako, że wiosna się zbliża kliknęłam wczoraj sandałki Atmosphere- mam nadzieję, że rozmiar będzie ok, to moje pierwsze buty z Primarka.
One sa strasznie szerokie, ładnie wygladaja jednak moje stópki w nich wypadaja
saaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:03   #2824
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Miłośniczki Primark

dokładnie, choć ceny w primarku niektórych rzeczy są śmieszne to ja pracując w sklepie internetowym orientuje się jak to tak naprawdę wygląda ... trzeba doliczać dwa razy VAT bo płaci się i w Polsce i za granicą, podatki i inne pierdoły, nie wiem jakie to są dokladnie koszta bo zajmuję się reklamą i PR, ale kolorowo nie jest

na all niektórzy sprzedają na czarno, więc lecą po kosztach, to zrozumiałe

dziewczyny,
widziałyście może już sukienki z najnowszej kolekcji ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6566.jpg (28,9 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5435.jpg (37,0 KB, 154 załadowań)
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:58   #2825
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
dokładnie, choć ceny w primarku niektórych rzeczy są śmieszne to ja pracując w sklepie internetowym orientuje się jak to tak naprawdę wygląda ... trzeba doliczać dwa razy VAT bo płaci się i w Polsce i za granicą, podatki i inne pierdoły, nie wiem jakie to są dokladnie koszta bo zajmuję się reklamą i PR, ale kolorowo nie jest

na all niektórzy sprzedają na czarno, więc lecą po kosztach, to zrozumiałe

dziewczyny,
widziałyście może już sukienki z najnowszej kolekcji ??
Ta niebieska, w plażę jest już od dosyć dawna. Kosztuje 21E, tej drugiej nie widziałam
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 13:40   #2826
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Miłośniczki Primark

O dzięki za info
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 20:03   #2827
paulinkkaa1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Miłośniczki Primark

Hej dziewczyny na początku marca wybieram się do primarku w Dublinie. Wiecie może czy ciuszki są w jakiś atrakcyjnych cenach ?? Albo czy są już sandałki i japonki?? Aaa i czy są jeszcze te buciki na platformie :P? pozdrawiam czekam na odpowiedz)
paulinkkaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 20:40   #2828
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez paulinkkaa1990 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny na początku marca wybieram się do primarku w Dublinie. Wiecie może czy ciuszki są w jakiś atrakcyjnych cenach ?? Albo czy są już sandałki i japonki?? Aaa i czy są jeszcze te buciki na platformie :P? pozdrawiam czekam na odpowiedz)
Właśnie wróciłam z ferii w Dublinie, więc mogę odpowiedzieć Są sandały, dużo balerinek, japonek jeszcze chyba żadnych nie widziałam Szpilek na platformie za to sporo Ogólnie jak to w Primarku zawsze dużo rzeczy, ale mi obecna kolekcja nie bardzo się podoba.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 20:50   #2829
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
4. Sukienka letnia turkusowoniebieska w koniki - 5Ł (cena regularna, były jeszcze czarne w białe koniki)
Kupilam sobie ostatnio te czarna w biale konie, ale przymierzylam ja w domu i jakos niefajnie na mnie wygladala. Dzis poszlam ja odniesc i po drodze do kasy zauwazylam sliczna sukienke w kwiatki, a zaraz kolo niej torebke. Pytam TZa, co kupic torebke czy sukienke, a TZ na to: mozesz wziac obydwie rzeczy, ale musisz mi obiecac, ze po drodze do kasy sie ani razu juz nie zatrzymaszNarazie wklejam zdjecie torebki, sukienke postaram sie wkleic jutro na sobie

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
dziewczyny,
widziałyście może już sukienki z najnowszej kolekcji ??
Tej pierwszej u mnie nie ma i chyba juz nie bedzie (tylko spodniczka z tym wzorem jest), na druga czekam z niecierpliwoscia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_1104.jpg (22,8 KB, 77 załadowań)
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 21:25   #2830
malunia
Raczkowanie
 
Avatar malunia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Kupilam sobie ostatnio te czarna w biale konie, ale przymierzylam ja w domu i jakos niefajnie na mnie wygladala. Dzis poszlam ja odniesc i po drodze do kasy zauwazylam sliczna sukienke w kwiatki, a zaraz kolo niej torebke. Pytam TZa, co kupic torebke czy sukienke, a TZ na to: mozesz wziac obydwie rzeczy, ale musisz mi obiecac, ze po drodze do kasy sie ani razu juz nie zatrzymaszNarazie wklejam zdjecie torebki, sukienke postaram sie wkleic jutro na sobie


Tej pierwszej u mnie nie ma i chyba juz nie bedzie (tylko spodniczka z tym wzorem jest), na druga czekam z niecierpliwoscia
świetna torebka i cena- widziałąm na zakupowym w ogóle zazdroszczę dostępu do Primarka

dziewczyny a orientujecie się czy te rzeczy są dostępne i w jakich cench? chciałabym wiedzieć czy ewentualnie żużo przepłacę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1297632475.jpg (32,0 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudrowe-jazzowki-38.jpg (24,0 KB, 127 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
malunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 22:04   #2831
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez malunia Pokaż wiadomość
świetna torebka i cena- widziałąm na zakupowym w ogóle zazdroszczę dostępu do Primarka

dziewczyny a orientujecie się czy te rzeczy są dostępne i w jakich cench? chciałabym wiedzieć czy ewentualnie żużo przepłacę
Bluzeczki nie widzialam, jazzowki wydaje mi sie ze widzialam. Jutro wybieram sie do miasta, postaram sie zajsc, ale nic nie obiecuje, bo znajac mnie, to zapomne
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 23:04   #2832
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Miłośniczki Primark

Ja kilka dni temu byłam w innym mieście, w wielkim 4-piętrowym Primarku Głowa bolała Ale niestety nie zdążyłam zlukać wszystkiego To był ostatni sklep, w którym robiłam zakupy, więc byłam już padnięta Kupiłam tylko dwie rzeczy, choć mogłam więcej
Słodka bluzeczka, delikatny róż 10 funtów i pierścionek za 2 funciaki Włożyłam go w sklepie na palec i już zdjąć nie mogłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1300020.jpg (113,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1300022.jpg (159,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1300029.jpg (122,9 KB, 106 załadowań)
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 23:15   #2833
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
Ja kilka dni temu byłam w innym mieście, w wielkim 4-piętrowym Primarku Głowa bolała Ale niestety nie zdążyłam zlukać wszystkiego To był ostatni sklep, w którym robiłam zakupy, więc byłam już padnięta Kupiłam tylko dwie rzeczy, choć mogłam więcej
Słodka bluzeczka, delikatny róż 10 funtów i pierścionek za 2 funciaki Włożyłam go w sklepie na palec i już zdjąć nie mogłam
za maly?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 23:22   #2834
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez malunia Pokaż wiadomość
świetna torebka i cena- widziałąm na zakupowym w ogóle zazdroszczę dostępu do Primarka

dziewczyny a orientujecie się czy te rzeczy są dostępne i w jakich cench? chciałabym wiedzieć czy ewentualnie żużo przepłacę
jazzowki 8 funtow, jest chyba z 5 wersji kolorystycznych
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 06:27   #2835
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Pytam TZa, co kupic torebke czy sukienke, a TZ na to: mozesz wziac obydwie rzeczy, ale musisz mi obiecac, ze po drodze do kasy sie ani razu juz nie zatrzymaszNarazie wklejam zdjecie torebki, sukienke postaram sie wkleic jutro na sobie
haha, mój tż też mnie pilnuje, abym już niczego nie zwineła, a ja to lubię, po drodze do kasy są np. rajstopy i zawsze znajdzie się coś fajnego przecenionego

Cytat:
Napisane przez malunia Pokaż wiadomość
świetna torebka i cena- widziałąm na zakupowym w ogóle zazdroszczę dostępu do Primarka

dziewczyny a orientujecie się czy te rzeczy są dostępne i w jakich cench? chciałabym wiedzieć czy ewentualnie żużo przepłacę
bluzkę widziałam jakieś 2 mies. chciałam ją wtedy kupić, jest cudna ale tż coś mruczał ech, kosztowała chyba 15-17€,
butki są kapitalne! co prawda mam podobne i nawet w tym kolorze ale te jakoś bardziej mnie urzekły
Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
jazzowki 8 funtow, jest chyba z 5 wersji kolorystycznych
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 08:11   #2836
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
haha, mój tż też mnie pilnuje, abym już niczego nie zwineła, a ja to lubię, po drodze do kasy są np. rajstopy i zawsze znajdzie się coś fajnego przecenionego
Oj, jak moj TZ zakupow w Primarku nie lubiI nie chodzi juz nawet o wydawanie pieniedzy (chociaz w tym temacie podejrzewam, ze cierpliwosc zacznie mu sie tez niebawem konczyc), poprostu jak sie wejdzie do tego wielkiego 4-poziomowego budynku to mozna caly dzien tam siedziec, a on jest w stanie na zakupy przeznaczyc jakis 5-10 minutNiedlugo sobie odbije, bo przyjezdza do mnie moja siostrzyczka i napewno bedzie chciala tam pojsc. Nie ma to jak zakupy z kobieta
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 09:18   #2837
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
dokładnie, choć ceny w primarku niektórych rzeczy są śmieszne to ja pracując w sklepie internetowym orientuje się jak to tak naprawdę wygląda ... trzeba doliczać dwa razy VAT bo płaci się i w Polsce i za granicą, podatki i inne pierdoły, nie wiem jakie to są dokladnie koszta bo zajmuję się reklamą i PR, ale kolorowo nie jest
zawsze mnie ciekawiło jak tacy sprzedający robią takie wielkie zakupy i później odliczają to w kosztach - przecież Primark nie sprzedaje na faktury? chyba ze się mylę

jazzówki i pierścionek świetne, też Wam zazdroszczę dostępnu do Primarka
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 09:34   #2838
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
za maly?
chyba miałam wtedy napuchnięte palce, bo teraz jest luźny zawsze mam problem z pierścionkami i bransoletkami, bo wszystko mi z łap zlatuje
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 10:40   #2839
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Oj, jak moj TZ zakupow w Primarku nie lubiI nie chodzi juz nawet o wydawanie pieniedzy (chociaz w tym temacie podejrzewam, ze cierpliwosc zacznie mu sie tez niebawem konczyc), poprostu jak sie wejdzie do tego wielkiego 4-poziomowego budynku to mozna caly dzien tam siedziec, a on jest w stanie na zakupy przeznaczyc jakis 5-10 minutNiedlugo sobie odbije, bo przyjezdza do mnie moja siostrzyczka i napewno bedzie chciala tam pojsc. Nie ma to jak zakupy z kobieta
hehehe u mnie bylo tak samo Nie lubil chodzic za mna, ja sie podniecalam wszystkim a jego mina mnie definitywnie zniechecala do dalszych łowów ALE mialam na niego sposob pozniej
Szlismy najpierw na bielizne i on mi wybieral staniki i majtki a ja chodzilam po innych dzialach on w stanikach mogl siedziec z godzine

Ale bym sobie poszla do Prajmaniego Aktualnie tesc jest w Londku to by moze cos kupil.. ale pros faceta starszego.. heh i nie wiem co jest teraz tam..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 11:18   #2840
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Miłośniczki Primark

hej hej , kurcze piekne japonki u siebei takich nie widziałam bo bym je brała od razu

oto moje zakupki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chustaaa.jpg (43,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04774.jpg (85,6 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04778.jpg (86,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04794.jpg (113,6 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04802.jpg (100,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04804.jpg (116,2 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04821.jpg (93,3 KB, 95 załadowań)
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:26   #2841
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Miłośniczki Primark

O fajne, mozesz podac ceny?

Ciekawa jestem ile kosztoaly buty?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 12:07   #2842
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez karaa86 Pokaż wiadomość
hej hej , kurcze piekne japonki u siebei takich nie widziałam bo bym je brała od razu

oto moje zakupki
oo śliczne buty, też jestem ciekawa ceny
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 12:33   #2843
malunia
Raczkowanie
 
Avatar malunia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Miłośniczki Primark

a mnie ciekawi cena sukienki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
malunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:48   #2844
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Miłośniczki Primark

buciki placiłma po 5-6 funtów

a sukienka 7 funtów była przeceniona hihi
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 20:45   #2845
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez malunia Pokaż wiadomość
a mnie ciekawi cena sukienki
ja w styczniu placilam za nia 5 funtow (po przecenie). wiec kupilam kilka sztuk co by sie wzbogacic Chyba zostaly mi jeszcze 2 sztuki

Nie wiem czemu u kolezanki byla po 7
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 21:24   #2846
malunia
Raczkowanie
 
Avatar malunia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 364
Dot.: Miłośniczki Primark

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
ja w styczniu placilam za nia 5 funtow (po przecenie). wiec kupilam kilka sztuk co by sie wzbogacic Chyba zostaly mi jeszcze 2 sztuki

Nie wiem czemu u kolezanki byla po 7

nie chciałabyś się jednej pozbyć ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
malunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 22:24   #2847
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Miłośniczki Primark

o widzisz to mnie musieli oszukac

bo z butkami było to samo , że na jednych pisało po 5 funtów a zaczeły mi liczyc po 6 wiec zwróciłam im uwagę, ale z sukienka było napisane 7 ;( nie ma to tamto nie mogłam nic zrobic
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 09:56   #2848
paulinkkaa1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Miłośniczki Primark

A jakie ceny są np torebek, sandalek i bucików na platformie?
paulinkkaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 12:08   #2849
karaa86
Zakorzenienie
 
Avatar karaa86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław/Londyn
Wiadomości: 3 765
GG do karaa86
Dot.: Miłośniczki Primark

torebki ą o 5 do 10 f z tego co widziałam

sandałki jakos 6-7 funtow

japonki 2,5 f

buty na platformie Mama sobie kupiła za 6 f
__________________
<<< Chcesz Być Kimś Zacznij Być Sobą...>>>


3.11.2012 killerek zaczęty -3 za mną
karaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 16:24   #2850
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Miłośniczki Primark

a czy są jeszcze te buciki w rozmiarze 36 i w jakiej cenie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg edff7b71bd45486d.jpg (91,7 KB, 107 załadowań)
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.