Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-03, 20:56   #2851
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
laski moge sie posmiac tutaj z glupoty kogos kogo mam na fb w znajomych? no rozwalila mnie laska totalnie
wrzucilam fotke "z rasi" z podpisem: takie tam z zaskoczenia.

Wiec jak to? Sama siebie zaskoczyla fotka, ktora sobie cyknela z wyciagnietej reki?
ZNALAZ£AM !!! Idealny przyk³ad

"My girlfriend is always trying to sneak pics of me!" (Moja dziewczyna zawsze próbuje robiæ mi zdjêcia z zaskoczenia)

http://imgur.com/kA5c1L4

Da³am te¿ w za³±czniku, jakby wiza¿ ze¿ar³ linka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kA5c1L4.jpg (122,1 KB, 22 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:05   #2852
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
S³it focia z zaskoczenia


Laski mam fajn± stronê gdzie fajnie s± obstrykane palety niektórych farb: http://ladysi.com.pl/koloryzacja/c,33621,1
Znam t± stronkê, faktycznie maj± dobre zdjêcia. Ale Inebryi nie maja

Inebrya za to jest do¶æ dobrze pokazana tutaj:

http://www.hairglobalservice.com/sho...-inebrya-color

Oby linka nie ze¿ar³o

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Wrêcz mi mi³o, ¿e Ciê zainspirowa³am
To siê cieszê A jak± frajdê mia³am z g³upiego kolorowania

Cytat:
Ja te¿ mia³am ju¿ chyba wszystkie, ale jeste¶my od Ciebie trochê starsze Zd±¿ysz przerobiæ jeszcze ró¿ne warianty. Mo¿e teraz my¶lisz, ¿e nie Ale ja widzê Twoje inklinacje i tak przewidujê.
Ja ju¿ odkry³am, ¿e rudo¶ci nie dla mnie. Jasne blondy mi siê nie podobaj±, wiêc te¿ raczej nie bêdê próbowaæ.
Najwy¿ej bêdê siê poruszaæ w przedziale od poziomu 7 do 5 z ró¿nymi wariantami odcienia To i tak du¿o.

I jakie inklinacje? Takie, ¿e jak to kiedy¶ Weronisia powiedzia³a, "napali³am siê jak ³ysy na grzebieñ" na ja¶niejszy kolor teraz?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:05   #2853
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mcromace ja rowniez uzywam filtrow i wcale mi to nie przeszkadza w malowaniu sie
Jezeli zamierzasz farbowac dopiero za 4 mce to nie ma o czym dyskutowac, bo to mnostwo czasu wlosy z cala pewnoscia troche wyjasnieja, a Ty moze zmienisz zdanie.
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:12   #2854
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromace ja rowniez uzywam filtrow i wcale mi to nie przeszkadza w malowaniu sie
Jezeli zamierzasz farbowac dopiero za 4 mce to nie ma o czym dyskutowac, bo to mnostwo czasu wlosy z cala pewnoscia troche wyjasnieja, a Ty moze zmienisz zdanie.
Ja nie lubiê siê malowaæ, bo nie lubiê mieæ za du¿o na twarzy. Wkurza mnie, ¿e muszê pilnowaæ, ¿eby siê nie rozmazaæ Do tego mia³am denny filtr z La Roche-Posay, alkoholowego t³u¶ciocha, który bieli³ jak m±ka. Dlatego musia³am k³a¶æ na to krem BB, bo inaczej wygl±da³am idiotycznie.

Teraz dorwa³am z wymianki filtr "dla dzieci" z Lirene, który nie bieli wcale. Wiêc nie muszê nak³adaæ na niego nic wiêcej

A odno¶nie tego gdybania, to ja to robiê na wszelki wypadek. Mo¿e nie bêdê musia³a zmieniaæ odcienia, a mo¿e mi siê uwidzi zmieniæ mimo wszystko "dla spróbowania".

Krótko mówi±c: tworzê sobie awaryjny plan B, je¶li plan A nie wypali
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:14   #2855
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Odcieñ zwyczajnie trzeba sobie samemu dobraæ. Na to sk³ada siê za du¿o rzeczy, np. kolor oczu, cery, brwi i choroba wie co jeszcze.
Póki siê nie spróbuje to siê nie dowie

A ty Weronisiu to ju¿ mia³a¶ wszystkie kolory na g³owie i w blondzie i teraz ciemnym br±zie równie ³adnie wygl±dasz
Jeszcze do koloru cery, oczu, brwi doda³bym sk³onnosæ do przebarwieñ. Np. za m³odu nie mia³am problemów z cer±, no ale w wieku 35+ mi siê pojawi³y przebarwienia. I to tak sobie nie wiadomo sk±d. Mêczê siê z tym cholerstwem ju¿ drugi rok od maja do pó¼nej jesieni.
A to niestety zle siê komponuje z ciemnymi w³osami. Jako¶ w ja¶niejszych tego a¿ tak nie widaæ.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Widzisz, ja teraz siê ¼le czujê z tymi prze¶witami przy ciemnym kolorze. Niestety mam tak, ¿e jak wiem, ¿e co¶ jest nie tak, to mi to spokoju nie da i bêdê siê tylko mêczyæ.

Mam jeszcze kilka miesiêcy na podjêcie decyzji, czy rozja¶niam. Przez ten czas zobaczê czy w³osy zaczn± odrastaæ. Je¶li zaczn± to ewentualnie bêdê robiæ jak±¶ z³ot± 5. Je¶li nadal bêdzie jak jest to bêdê schodziæ maks do poziomu 7 w Inebryi, z docelowym z³otym poziomem 6.
Moim zdaniem mozesz spróbowaæ z ja¶niejszym kolorkiem, pasowa³by do Twojego typu urody. Je¶li o jeden czy dwa tony rozja¶nisz to nie zniszczysz w³osów, a zobaczysz jak wyjdzie.
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:23   #2856
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze do koloru cery, oczu, brwi doda³bym sk³onnosæ do przebarwieñ. Np. za m³odu nie mia³am problemów z cer±, no ale w wieku 35+ mi siê pojawi³y przebarwienia. I to tak sobie nie wiadomo sk±d. Mêczê siê z tym cholerstwem ju¿ drugi rok od maja do pó¼nej jesieni.
A to niestety zle siê komponuje z ciemnymi w³osami. Jako¶ w ja¶niejszych tego a¿ tak nie widaæ.


Moim zdaniem mozesz spróbowaæ z ja¶niejszym kolorkiem, pasowa³by do Twojego typu urody. Je¶li o jeden czy dwa tony rozja¶nisz to nie zniszczysz w³osów, a zobaczysz jak wyjdzie.
Mo¿e to dlatego, ¿e przy ja¶niejszych w³osach uwaga patrz±cego jakby rozchodzi siê na ca³okszta³t, a przy ciemniejszych skupia siê g³ównie na twarzy?


No i dok³adnie o to mi idzie z tym rozja¶nieniem. Ja chce maks na poziom 7, bo wy¿ej /jasniej to ju¿ bym siê sobie nie podoba³a. Ja nie mogê miêæ ani za jasnych, bo siê rozmyjê, ani za ciemnych, bo mnie przyt³oczy. Czyli u mnie granice to poziomy 7-5.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-03 o 21:25
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:30   #2857
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e to dlatego, ¿e przy ja¶niejszych w³osach uwaga patrz±cego jakby rozchodzi siê na ca³okszta³t, a przy ciemniejszych skupia siê g³ównie na twarzy?


No i dok³adnie o to mi idzie z tym rozja¶nieniem. Ja chce maks na poziom 7, bo wy¿ej /jasniej to ju¿ bym siê sobie nie podoba³a. Ja nie mogê miêæ ani za jasnych bo siê rozmyjê, ani za ciemnych, bo mnie przyt³oczy. Czyli u mnie granice to poziomy 7-5.
mcromance, chyba tak. Jak mia³am do¶c mocno rozja¶nione w³osy pod koniec czerwca/lipiec, to sama by³am nawet zadowolona ze swojego wygl±du, nie widzia³am zmarszczek i innych niedoróbek mia³am wra¿enie ¿e fajnie uk³adaj± mi siê w³osy itp. Jako¶ szczegó³y mniej zwracaj± uwage. Co¶ w tym musi byæ.

No to próbuj poziom 7 - mi siê wydaje, ¿e bedziesz fajnie wygladaæ. A ryzyko niewielkie do tego poziomu, ¿e co¶ pójdzie nie tak - pamiêtam, ze od czerni a¿ do ciemnego blondu nie by³o ¿adnych problemów z nie³adnym kolorem, dopiero pozniej zaczyna siê pogarszaæ. U mnie dekoloryzacja zrobi³a bardzo brzydki kolor, no ale Ty tego nie bêdziesz próbowaæ, bo wystarczy w zupe³no¶ci k±piel. Poziom 7 jest bez wiêkszego ryzyka.
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 21:41   #2858
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance, chyba tak. Jak mia³am do¶c mocno rozja¶nione w³osy pod koniec czerwca/lipiec, to sama by³am nawet zadowolona ze swojego wygl±du, nie widzia³am zmarszczek i innych niedoróbek mia³am wra¿enie ¿e fajnie uk³adaj± mi siê w³osy itp. Jako¶ szczegó³y mniej zwracaj± uwage. Co¶ w tym musi byæ.

No to próbuj poziom 7 - mi siê wydaje, ¿e bedziesz fajnie wygladaæ. A ryzyko niewielkie do tego poziomu, ¿e co¶ pójdzie nie tak - pamiêtam, ze od czerni a¿ do ciemnego blondu nie by³o ¿adnych problemów z nie³adnym kolorem, dopiero pozniej zaczyna siê pogarszaæ. U mnie dekoloryzacja zrobi³a bardzo brzydki kolor, no ale Ty tego nie bêdziesz próbowaæ, bo wystarczy w zupe³no¶ci k±piel. Poziom 7 jest bez wiêkszego ryzyka.
Ja mam nadziejê, ¿e w³osy przestan± mi mocno lecieæ, odrosn± i plan B w postaci rozja¶nienia nie bêdzie potrzebny. Jednak na razie nadal bêdê sobie gdybaæ tak na wszelki wypadek.
Dodatkowo na przyk³adzie Kachuli wiem, ¿e za mocne kombinowanie z rozja¶nianiem nie s³u¿y

A teraz to tylko poczekamy-zobaczymy, co siê urodzi za 3 miesi±ce
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:55   #2859
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam nadziejê, ¿e w³osy przestan± mi mocno lecieæ, odrosn± i plan B w postaci rozja¶nienia nie bêdzie potrzebny. Jednak na razie nadal bêdê sobie gdybaæ tak na wszelki wypadek.
Dodatkowo na przyk³adzie Kachuli wiem, ¿e za mocne kombinowanie z rozja¶nianiem nie s³u¿y

A teraz to tylko poczekamy-zobaczymy, co siê urodzi za 3 miesi±ce
A nie, no pewnie jak nie masz przekonania to walcz
Jestem trochê nie w temacie je¶li chodzi o kilka poprzednich stron, bo po pierwsze dopad³o mnie jakie¶ wredne przeziêbienie, wrrr, a po drugie to mam strasznie du¿o latania ze szko³± dzieciaków. Dzisiaj np. musia³am przez jakie¶ 4 godzine rysowac literkê E i szlaczki z m³od±, co mnie doprowadza do sza³u. No ale takie ¿ycie
Piszê to na usprawiedliwienie ¿e nie do koñca wszystko wyczyta³am co od wczraj piszecie. Rozumiem, ze chcesz albo gê¶ciejszych w³osów , albo ja¶niejszych w³osów
Mi siê wydaje, ze jesli chodzi o w³osy to jest genetyka. Ja od zawsze mia³am cienkie marnoty i olejowanie i maski od prawie roku da³o mi tyle, ze po rozja¶nianiu nie wylecia³y wszystkie a tylko po³owa
No i sa trochê g³adsze, ale bez rewelacji. Mo¿e za kolejny rok bedzie lepiej, jak odrosn±
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 22:06   #2860
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
A nie, no pewnie jak nie masz przekonania to walcz
Jestem trochê nie w temacie je¶li chodzi o kilka poprzednich stron, bo po pierwsze dopad³o mnie jakie¶ wredne przeziêbienie, wrrr, a po drugie to mam strasznie du¿o latania ze szko³± dzieciaków. Dzisiaj np. musia³am przez jakie¶ 4 godzine rysowac literkê E i szlaczki z m³od±, co mnie doprowadza do sza³u. No ale takie ¿ycie
Piszê to na usprawiedliwienie ¿e nie do koñca wszystko wyczyta³am co od wczraj piszecie. Rozumiem, ze chcesz albo gê¶ciejszych w³osów , albo ja¶niejszych w³osów
Mi siê wydaje, ze jesli chodzi o w³osy to jest genetyka. Ja od zawsze mia³am cienkie marnoty i olejowanie i maski od prawie roku da³o mi tyle, ze po rozja¶nianiu nie wylecia³y wszystkie a tylko po³owa
No i sa trochê g³adsze, ale bez rewelacji. Mo¿e za kolejny rok bedzie lepiej, jak odrosn±
Nie, nie, kondycyjnie to moje w³osy s± w bardzo dobrym stanie ju¿. Mi w³osy zaczê³y gdzie¶ na pocz±tku wakacji mocniej wypadaæ i siê przerzedzi³y bardzo, g³ównie na skroniach. Jak zwi±¿ê w³osy to to jest bardzo widoczne.
Dlatego je¶li Biotebal, tran (który kupiê nied³ugo) i kozieradka (albo jeszcze inna wcierka) nic nie dadz±, to rozja¶niê troszkê w³osy na jaki¶ czas, ¿eby ten kontrast ze skór± by³ mniejszy i dziêki temu te przerzedzenia mniej widoczne.
Wtedy nie bêdê mia³a dyskomfortu psychicznego, ¿e wszyscy mi siê na te przerzedzenia gapi± i w³osy bêd± mog³y sobie powoli, we w³asnym tempie odrastaæ.
Bo niestety u mnie przy ciemnych w³osach to du¿e przerzedzenie od razu widaæ, a ¿e ja mam ju¿ wystarczaj±co prze¿yæ z tr±dzikiem, to jeszcze martwienie siê o wygl±d w³osów mi nie potrzebne.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 22:20   #2861
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie, kondycyjnie to moje w³osy s± w bardzo dobrym stanie ju¿. Mi w³osy zaczê³y gdzie¶ na pocz±tku wakacji mocniej wypadaæ i siê przerzedzi³y bardzo, g³ównie na skroniach. Jak zwi±¿ê w³osy to to jest bardzo widoczne.
Dlatego je¶li Biotebal, tran (który kupiê nied³ugo) i kozieradka (albo jeszcze inna wcierka) nic nie dadz±, to rozja¶niê troszkê w³osy na jaki¶ czas, ¿eby ten kontrast ze skór± by³ mniejszy i dziêki temu te przerzedzenia mniej widoczne.
Wtedy nie bêdê mia³a dyskomfortu psychicznego, ¿e wszyscy mi siê na te przerzedzenia gapi± i w³osy bêd± mog³y sobie powoli, we w³asnym tempie odrastaæ.
Bo niestety u mnie przy ciemnych w³osach to du¿e przerzedzenie od razu widaæ, a ¿e ja mam ju¿ wystarczaj±co prze¿yæ z tr±dzikiem, to jeszcze martwienie siê o wygl±d w³osów mi nie potrzebne.

Juz obejrza³am zdjêcia. Teraz skojarzy³am, nawet je widzia³am we wtorek. Na skroniach faktycznie widaæ, ciekawe od czego tak siê zrobi³o?
Musia³abys siê inaczej czesac "na przeczekanie" - np. z przedzia³kiem i w³osy na boki, albo "za uszami" albo tak ca³kiem rozpuszczone. Wtedy nie bedzie widaæ i zmiana koloru nie bedzie potrzebna. Mo¿e byæ te¿ ogon, ale musia³by byæ te¿ jako¶ z przedzia³kiem, ¿eby nie by³o widac skroni.
Ale ju¿ pomijaj±c wszystko, to z tego programu co poda³a Kachula fajnie wygladasz w ja¶niejszych.
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 22:42   #2862
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Juz obejrza³am zdjêcia. Teraz skojarzy³am, nawet je widzia³am we wtorek. Na skroniach faktycznie widaæ, ciekawe od czego tak siê zrobi³o?
Musia³abys siê inaczej czesac "na przeczekanie" - np. z przedzia³kiem i w³osy na boki, albo "za uszami" albo tak ca³kiem rozpuszczone. Wtedy nie bedzie widaæ i zmiana koloru nie bedzie potrzebna. Mo¿e byæ te¿ ogon, ale musia³by byæ te¿ jako¶ z przedzia³kiem, ¿eby nie by³o widac skroni.
Ale ju¿ pomijaj±c wszystko, to z tego programu co poda³a Kachula fajnie wygladasz w ja¶niejszych.
Ja sama nie wiem czemu tak mi siê sta³o i czemu g³ównie na skroniach leci. Przed wakacjami by³am pierwszy raz u mojej nowej dermatolog i mia³am robione badania ogólne. Wysz³o mi podwy¿szone WBC, leukocyty i monocyty (chyba to) - czyli jaki¶ lekki stan zapalny organizmu. My¶la³y¶my, ¿e to mo¿e przez tr±dzik, ale wcze¶niej te¿ mia³am tr±dzik, a zawsze badania by³y w normie. Teraz znowu mia³am badanie kontrolne, te warto¶ci s± ju¿ bli¿ej normy, ale nadal lekko podwy¿szone. Najwa¿niejsze, ¿e ¿elazo i tarczycê mam na tip-top, wiêc to musi byæ co¶ przej¶ciowego.
Ale tutaj to ju¿ muszê waliæ do rodzinnego po dalsze skierowania na badania.

Odno¶nie fryzury - ja g³ównie chodzê w rozpuszczonych, ale jak ju¿ s± lekko przet³uszczone muszê wi±zaæ.
Niestety grzywka mi ci±gle odrasta i nie mogê jej zaczesaæ na bok tak, ¿eby siê trzyma³a - wszystkie wsuwki s± za d³ugie do moich cienkich w³osów i wystaj± mi jak dziwne rogi po bokach g³owy, wiêc muszê zgarniaæ grzywkê w ty³ i ³apaæ gumk± = widaæ wtedy przerzedzenia.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 22:43   #2863
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny to ja siê znowu wtr±ce z innym zdaniem
Twierdzicie, ¿e niedoskona³o¶ci cery bardziej widaæ przy ciemnych w³osach.
To u mnie siê to nie zgadza.
Ja mam okropn± cerê z bliznami i przebarwieniami oraz ¶wie¿ymi pryszczami czerwonymi i ropnymi, których nawet nie zdarlo zdzieranie retinoidami.
A jednak mimo plam wygl±dam lepiej w ciemnych w³osach.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-03, 22:58   #2864
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny to ja siê znowu wtr±ce z innym zdaniem
Twierdzicie, ¿e niedoskona³o¶ci cery bardziej widaæ przy ciemnych w³osach.
To u mnie siê to nie zgadza.
Ja mam okropn± cerê z bliznami i przebarwieniami oraz ¶wie¿ymi pryszczami czerwonymi i ropnymi, których nawet nie zdarlo zdzieranie retinoidami.
A jednak mimo plam wygl±dam lepiej w ciemnych w³osach.
A wtr±caj, wtr±caj, zawsze to ciekawiej podyskutowaæ ni¿ zgadzaæ siê ze wszystkim
My¶lê, ¿e to zwyczajnie cecha indywidualna, tak jak np. z typem w³osa a olejem, który mu podpasuje - zawsze znajdzie siê wyj±tek od regu³y. No i to zale¿y te¿ od kolorytu skóry i nasilenia problemu nagêbnego

Ja mam jak ty, ¿e przy ciemnych tak nie widaæ u mnie tego ca³ego dziadostwa jak przy bardzo jasnych. U mnie tylko przy rudych odcieniach zaczyna siê wyra¼nie rzucaæ w oczy. Szczególnie ten wieczny rumieñ, który mam teraz jak siê ³uszczê na Atredermie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 09:12   #2865
Natala6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Witam
Mam do Was pro¶bê o podpowied¼. Otó¿ wybieram siê jutro do fryzjera na zrobienie kolorku i chcê sama dokonaæ zakupu farby. Fryzjerka nie ma nic przeciwko temu.
Farbuje w³osy na ró¿ne odcienie br±zu. Aktualnie mam jasny br±z + odrosty ;-)
Nadal chcê pozostaæ przy br±zie ale nie mam teraz ¿adnego pomys³u jaki odcieñ wybraæ i farbê jakiej firmy. Wczoraj ogl±da³am w Rossmanie Casting Creme Gloss, podoba³a mi siê mro¼na czekolada tylko nie wiem czy nie bêdzie za ciemna. Nie chcê ciemnego koloru, chcia³abym pozostaæ przy jasnym.
Podpowiedzcie mi proszê jakiej firmy s± dobre farby i jaki odcieñ by³by "fajny". Mam ciemn± oprawê oczu i br±zowe oczy. Z góry dziêkujê za podpowiedzi
Natala6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 09:43   #2866
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 100
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Castingi wychodz± bardzo ciemne , ja mam w³osy ciemny blond (poziom 7) i Casting Jasny br±z (czyli ten sam poziom co Mro¼na Czekolada) wyszed³ mi tak:

br±z.jpg

£adne br±zy ma Matrix Color Sync , je¿eli chcesz szampon koloryzuj±cy
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 09:49   #2867
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze do koloru cery, oczu, brwi doda³bym sk³onnosæ do przebarwieñ. Np. za m³odu nie mia³am problemów z cer±, no ale w wieku 35+ mi siê pojawi³y przebarwienia. I to tak sobie nie wiadomo sk±d. Mêczê siê z tym cholerstwem ju¿ drugi rok od maja do pó¼nej jesieni.
A to niestety zle siê komponuje z ciemnymi w³osami. Jako¶ w ja¶niejszych tego a¿ tak nie widaæ.
Bo nie mia³a¶ na pewno ch³odnego br±zu! Mi przy ch³odnym br±zie nic z czerwieni nie by³o widaæ. A ta czerwieñ to chyba urok trzydziestek Za to przy ciep³ych br±zach mia³am buziê jak burak.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny to ja siê znowu wtr±ce z innym zdaniem
Twierdzicie, ¿e niedoskona³o¶ci cery bardziej widaæ przy ciemnych w³osach.
To u mnie siê to nie zgadza.
Ja mam okropn± cerê z bliznami i przebarwieniami oraz ¶wie¿ymi pryszczami czerwonymi i ropnymi, których nawet nie zdarlo zdzieranie retinoidami.
A jednak mimo plam wygl±dam lepiej w ciemnych w³osach.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Potwierdzam potwierdzam


Cytat:
Napisane przez Natala6 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Mam do Was pro¶bê o podpowied¼. Otó¿ wybieram siê jutro do fryzjera na zrobienie kolorku i chcê sama dokonaæ zakupu farby. Fryzjerka nie ma nic przeciwko temu.
Farbuje w³osy na ró¿ne odcienie br±zu. Aktualnie mam jasny br±z + odrosty ;-)
Nadal chcê pozostaæ przy br±zie ale nie mam teraz ¿adnego pomys³u jaki odcieñ wybraæ i farbê jakiej firmy. Wczoraj ogl±da³am w Rossmanie Casting Creme Gloss, podoba³a mi siê mro¼na czekolada tylko nie wiem czy nie bêdzie za ciemna. Nie chcê ciemnego koloru, chcia³abym pozostaæ przy jasnym.
Podpowiedzcie mi proszê jakiej firmy s± dobre farby i jaki odcieñ by³by "fajny". Mam ciemn± oprawê oczu i br±zowe oczy. Z góry dziêkujê za podpowiedzi
Dziewczyno jak idziesz do fryzjera to kup sobie farbê profesjonaln±. Jak chcesz jasno utrzymaæ to bierz co¶ z poziomu 6 czyli ciemny blond który wychodzi jak jasny br±z. Mo¿esz wtedy wybieraæ w numerach po przecinku i np 6,3 to ciemny z³oty blond(wychodzi jasny z³oty br±z). Poza tym przyda³aby siê fota koloru obecnego. Bo ka¿dy inaczej widzi i okre¶la jasny br±z. Jakie masz odrosty naturalne? Z drogeryjnych polecam braæ ciemne blondy bo one wychodz± jak jasny br±z. A mro¼na czekolada jest ciemna.
Do ciemnej oprawy polecam czekolady, z³ote odcienie ogólnie ciep³e kolorki je¶li jeszcze kolor cery w tych odcieniach dobrze wygl±da.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-10-04 o 09:53
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 09:55   #2868
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny kupi³am sobie wczoraj olejek z Yves Rocher. Kurcze ale ma ¶wietny sk³ad, same olejki!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1060283.jpg (59,3 KB, 8 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 10:01   #2869
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ju¿ odkry³am, ¿e rudo¶ci nie dla mnie. Jasne blondy mi siê nie podobaj±, wiêc te¿ raczej nie bêdê próbowaæ.
Najwy¿ej bêdê siê poruszaæ w przedziale od poziomu 7 do 5 z ró¿nymi wariantami odcienia To i tak du¿o.

I jakie inklinacje? Takie, ¿e jak to kiedy¶ Weronisia powiedzia³a, "napali³am siê jak ³ysy na grzebieñ" na ja¶niejszy kolor teraz?
Tere fere TERAZ co¶ Ci siê nie podoba, ale za 4 lata mo¿esz mieæ ca³kiem inne zdanie. A inklinacje masz kombinujesz, gdybasz, planujesz. Kto¶ inny na Twoim miejscu, przez te 4 miesi±ce pomy¶la³by o kolorze ze 4x, a tym my¶lisz 4x dziennie

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny to ja siê znowu wtr±ce z innym zdaniem
Twierdzicie, ¿e niedoskona³o¶ci cery bardziej widaæ przy ciemnych w³osach.
To u mnie siê to nie zgadza.
Ja mam okropn± cerê z bliznami i przebarwieniami oraz ¶wie¿ymi pryszczami czerwonymi i ropnymi, których nawet nie zdarlo zdzieranie retinoidami.
A jednak mimo plam wygl±dam lepiej w ciemnych w³osach.
To tak jak s³yszy siê, ¿e ciemny kolor postarza i mocno dojrza³e kobiety nie powinny farbowaæ siê na ciemno. Nawet je¶li generalnie ta zasada siê sprawdza, to znam panie, które przefarbowa³y siê na ciemny br±z i wygl±daj± lepiej ni¿ w ¶rednim blondzie. Teorie teoriami, ale trzeba sprawdziæ na sobie
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 10:13   #2870
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyno jak idziesz do fryzjera to kup sobie farbê profesjonaln±. Jak chcesz jasno utrzymaæ to bierz co¶ z poziomu 6 czyli ciemny blond który wychodzi jak jasny br±z. Mo¿esz wtedy wybieraæ w numerach po przecinku i np 6,3 to ciemny z³oty blond(wychodzi jasny z³oty br±z). Poza tym przyda³aby siê fota koloru obecnego. Bo ka¿dy inaczej widzi i okre¶la jasny br±z. Jakie masz odrosty naturalne? Z drogeryjnych polecam braæ ciemne blondy bo one wychodz± jak jasny br±z. A mro¼na czekolada jest ciemna.
Do ciemnej oprawy polecam czekolady, z³ote odcienie ogólnie ciep³e kolorki je¶li jeszcze kolor cery w tych odcieniach dobrze wygl±da.
Popieram, zdecydowanie popieram. Dodatkowo drogeryjne wychodz± zawsze ciemniej ni¿ na pude³ku i jak zapewnia producent.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny kupi³am sobie wczoraj olejek z Yves Rocher. Kurcze ale ma ¶wietny sk³ad, same olejki!
Te¿ go mam Bosko pachnie, co nie? Dzia³anie te¿ ma fajne, ale kurde ta cena Dobrze, ¿e chocia¿ jest do¶æ wydajny, bo bardzo p³ynny i dobrze siê na w³osach rozprowadza.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Tere fere TERAZ co¶ Ci siê nie podoba, ale za 4 lata mo¿esz mieæ ca³kiem inne zdanie. A inklinacje masz kombinujesz, gdybasz, planujesz. Kto¶ inny na Twoim miejscu, przez te 4 miesi±ce pomy¶la³by o kolorze ze 4x, a tym my¶lisz 4x dziennie
Bior±c pod uwagê, ¿e nigdy nie podoba³y mi siê blondy, nie lubiê facetów blondynów i to siê nie zmieni³o od 10 roku ¿ycia, kiedy to wybiera³am lalki o ciemnych w³osach (pó¼no zaczê³am bawiæ siê lalkami, bo by³am ch³opczyc± ), to w±tpiê, ¿eby mi co¶ do ³ba strzeli³o o przefarbowaniu siê na blond No dobra, na to co wiêkszo¶æ osób okre¶li jako blond.

A kombinujê i gdybam, bo mam "paranoje", zupe³nie jak moja mama. Je¶li co¶ mnie mêczy, to bêdê o tym my¶leæ non-stop, dopóki nie dojdê do ostatecznego wniosku - dopiero wtedy mój mózg da mi odsapn±æ. Upierdliwe to jest na d³u¿sz± metê...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-04 o 10:16
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 10:41   #2871
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny kupi³am sobie wczoraj olejek z Yves Rocher. Kurcze ale ma ¶wietny sk³ad, same olejki!
Czyta³am o nim wiele dobrego i podobno piêknie pachnie. Daj znaæ jak dzia³a na Twoje w³osy.

Kachula, przeczyta³am Twoj± w³osow± historiê na blogu (choæ mniej wiêcej znam j± oczywi¶cie z w±tku). Mrozi krew w ¿y³ach

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Popieram, zdecydowanie popieram. Dodatkowo drogeryjne wychodz± zawsze ciemniej ni¿ na pude³ku i jak zapewnia producent.
To zale¿y od w³osów.
Mi 6.00 Color Touch Welli wychodzi ciemniej ni¿ Casting 5.00.

Cytat:
Bior±c pod uwagê, ¿e nigdy nie podoba³y mi siê blondy, nie lubiê facetów blondynów i to siê nie zmieni³o od 10 roku ¿ycia, kiedy to wybiera³am lalki o ciemnych w³osach (pó¼no zaczê³am bawiæ siê lalkami, bo by³am ch³opczyc± ), to w±tpiê, ¿eby mi co¶ do ³ba strzeli³o o przefarbowaniu siê na blond No dobra, na to co wiêkszo¶æ osób okre¶li jako blond.
Wcale nie twierdzê, ¿e to zrobisz, ale uwa¿am, ¿e teraz nie jeste¶ w stanie tego przewidzieæ. Ludziom naprawdê wiele w g³owie siê zmienia

Mam znajom±, która nienawidzi³a blondu, ró¿u, spódnic, kolczyków przez wiele wiele lat (a na pewno do 25 roku ¿ycia) i to tak do¶æ ostentacyjnie. Odnalaz³am mnie na Facebooku (teraz ma lat 35),przegl±dam jej zdjêcia i oczom nie wierzê: w³osy jasny blond, ró¿owa bluzka, sukienka, bi¿uteria I ¿adna tam z niej lalka Barbie (wygl±da z klas±).

Mam te¿ kole¿ankê, która stwierdzi³a, ¿e nigdy nigdy nigdy nie obetnie w³osów na krótko. Ca³e ¿ycie nosi³a w³osy do po³owy pleców. Zawsze takie same: podstawówka, liceum, studia. A¿ tu nagle po trzydziestce ciach ciach. Krótkie

Ja z kolei, od kiedy pierwszy raz zafarbowa³am w³osy, by³am przekonana, ¿e na pewno, na 100%, nigdy nigdy nie wrócê do naturalnego koloru w³osów. Fu. Trwa³o to lat 15, mo¿e 17. A teraz ogl±dam zdjêcia z podstawówki i wczesnego liceum i... ponosi³abym takie chêtnie. Zreszt± farbujê siê teraz na kolor bardzo mocno zbli¿ony do natury
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 10:54   #2872
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Wcale nie twierdzê, ¿e to zrobisz, ale uwa¿am, ¿e teraz nie jeste¶ w stanie tego przewidzieæ. Ludziom naprawdê wiele w g³owie siê zmienia

Mam znajom±, która nienawidzi³a blondu, ró¿u, spódnic, kolczyków przez wiele wiele lat (a na pewno do 25 roku ¿ycia) i to tak do¶æ ostentacyjnie. Odnalaz³am mnie na Facebooku (teraz ma lat 35),przegl±dam jej zdjêcia i oczom nie wierzê: w³osy jasny blond, ró¿owa bluzka, sukienka, bi¿uteria I ¿adna tam z niej lalka Barbie (wygl±da z klas±).

Mam te¿ kole¿ankê, która stwierdzi³a, ¿e nigdy nigdy nigdy nie obetnie w³osów na krótko. Ca³e ¿ycie nosi³a w³osy do po³owy pleców. Zawsze takie same: podstawówka, liceum, studia. A¿ tu nagle po trzydziestce ciach ciach. Krótkie

Ja z kolei, od kiedy pierwszy raz zafarbowa³am w³osy, by³am przekonana, ¿e na pewno, na 100%, nigdy nigdy nie wrócê do naturalnego koloru w³osów. Fu. Trwa³o to lat 15, mo¿e 17. A teraz ogl±dam zdjêcia z podstawówki i wczesnego liceum i... ponosi³abym takie chêtnie. Zreszt± farbujê siê teraz na kolor bardzo mocno zbli¿ony do natury
O matko, ró¿ - fuuuuuj !!! Mam na niego alergiê od dziecka, nigdy nie by³am ró¿ow± ksiê¿niczk± mamusi, bo odmawia³am chodzenia w ró¿owych rzeczach Ju¿ szybciej za³o¿ê co¶ zgni³o-zielonego lub sraczkowatego ni¿ ró¿owego

Wiem, ¿e nie przewidzê co zrobiê kiedy¶ tam, ale blond u mnie jest na cenzurowanym. Ju¿ szybciej skoñczê z rudymi lub ca³kiem siwymi w³osami. Takie ekstremalne "lubiê / nie lubiê" mi siê nie zmieniaj± z czasem. Ja nawet nie czytam ksi±¿ek, gdzie g³ówna bohaterka / bohater jest blondynk±/em No mam tak i za Chiny Ludowe nie przeskoczê tego
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:09   #2873
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny kupi³am sobie wczoraj olejek z Yves Rocher. Kurcze ale ma ¶wietny sk³ad, same olejki!
na co to olejek i jak go sie stosuje?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:19   #2874
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
na co to olejek i jak go sie stosuje?
Na w³osy. Do olejowania przed myciem, a jak chcesz to mo¿na zabezpieczaæ nim koñce. Jest naprawdê fajny Bardzo lekki i ma dobry po¶lizg nawet na suchych w³osach.
Ja go nak³adam na min. 2 godziny przed myciem, bo moje w³osy tak lubi±.
Ten olejek + szampon Lilliputza lub Fitomedu + od¿ywka Alterra granat i aloes + jedwab Green Pharmacy to mój ostatnio ulubiony zestaw. W³osy s± bomba, g³adziutkie, miêciutkie, nie pusz± siê
Szkoda tylko, ¿e przy myciu prawie ca³y zapach tego olejku znika
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-10-04 12.22.21.jpg (73,9 KB, 3 za³adowañ)
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-10-04 o 11:28
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:27   #2875
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo nie mia³a¶ na pewno ch³odnego br±zu! Mi przy ch³odnym br±zie nic z czerwieni nie by³o widaæ. A ta czerwieñ to chyba urok trzydziestek Za to przy ciep³ych br±zach mia³am buziê jak burak.



:.
Kachula ale moje przebarwienia s± br±zowe. A br±z ka¿dy mi wychodzi³ czarny, wiêc zimny, tym bardziej ¿e szuka³am zawsze czego¶ z fioletem (zreszt± teraz jak siê na tym znam, to ju¿ rozumiem dlaczego wychodzi³o mi czarno - sklepowe fiolety to najczê¶ciej 3.2).

ten olejek z Yves Rocher tez mam - wystarczy go na³o¿yc nawet na 10 minut przed myciem, a ju¿ w³osy sa fajne, miêkkie

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny to ja siê znowu wtr±ce z innym zdaniem
Twierdzicie, ¿e niedoskona³o¶ci cery bardziej widaæ przy ciemnych w³osach.
To u mnie siê to nie zgadza.
Ja mam okropn± cerê z bliznami i przebarwieniami oraz ¶wie¿ymi pryszczami czerwonymi i ropnymi, których nawet nie zdarlo zdzieranie retinoidami.
A jednak mimo plam wygl±dam lepiej w ciemnych w³osach.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
A co kto lubi Tobie jest dobrze i tak, i tak - choæ ja bym wybra³a dla Ciebie blond - ale przecie¿ niech ka¿dy ma prawo do w³asnego zdania

Mnie tam w czerni prawie nikt nie podrywa³, choæ by³am m³odsza, a teraz co chwilê Nie ¿eby mi zale¿a³o

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
na co to olejek i jak go sie stosuje?
Wystarczy nawet na 10 minut przed myciem

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

Bior±c pod uwagê, ¿e nigdy nie podoba³y mi siê blondy, nie lubiê facetów blondynów i to siê nie zmieni³o od 10 roku ¿ycia, kiedy to wybiera³am lalki o ciemnych w³osach (pó¼no zaczê³am bawiæ siê lalkami, bo by³am ch³opczyc± ), to w±tpiê, ¿eby mi co¶ do ³ba strzeli³o o przefarbowaniu siê na blond No dobra, na to co wiêkszo¶æ osób okre¶li jako blond.

A kombinujê i gdybam, bo mam "paranoje", zupe³nie jak moja mama. Je¶li co¶ mnie mêczy, to bêdê o tym my¶leæ non-stop, dopóki nie dojdê do ostatecznego wniosku - dopiero wtedy mój mózg da mi odsapn±æ. Upierdliwe to jest na d³u¿sz± metê...
Ja te¿ lubi³am lalki z ciemnymi w³osami
A co do mêczenia to ja te¿ tak mam Wkurzaj±ca cecha charakteru - dla jej posiadacza Teraz co¶ chcê kupiæ, nie do koñca wiem co, ale dopóki nie kupiê to bêdê szukaæ w necie, rozmy¶laæ itp...
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:32   #2876
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ lubi³am lalki z ciemnymi w³osami
A co do mêczenia to ja te¿ tak mam Wkurzaj±ca cecha charakteru - dla jej posiadacza Teraz co¶ chcê kupiæ, nie do koñca wiem co, ale dopóki nie kupiê to bêdê szukaæ w necie, rozmy¶laæ itp...
Dok³adnie!
Ja teraz czajê siê na pêdzel flat top, ¿eby nim nak³adaæ krem BB (bo paluchami nie potrafiê, a mycie g±beczek do makija¿u to masakra) i szukam odpowiedniego ju¿ chyba z miesi±c, bo zdecydowaæ nie mogê
¯ebym mia³a takie pêdzle do wyboru na miejscu w sklepie, gdzie mog³abym je wymacaæ to szybciej bym siê zdecydowa³a, a tak...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:44   #2877
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziweczyny, wrzucam fotkê moich w³osów.
Po dobrze zmytym majirel 8 i lekkiej zieleni,
nastêpnie farbowaniu Palette 308 (niestety, w ogóle nie z³apa³o mi odrostów, choæ poprawi³o kolor),
i zapienianiu granier 6.6 (bardzo poprawi³o kolorek ).

Nie wiem czym teraz farbowaæ, czym¶ ciep³ym, zimnym czy natur± - ten kolor który mam mi siê podoba (ale bardzo cie¿ko go uchwyciæ).
Musze zafarbowac, chocia¿ w koñcu mam upragniony kolor, ze wzglêdu na te odrosty...

Wiem ,¿e nie jestem br±zowow³osa, ale Wy wszystko wiecie

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-10-06 o 16:29
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:53   #2878
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie!
Ja teraz czajê siê na pêdzel flat top, ¿eby nim nak³adaæ krem BB (bo paluchami nie potrafiê, a mycie g±beczek do makija¿u to masakra) i szukam odpowiedniego ju¿ chyba z miesi±c, bo zdecydowaæ nie mogê
¯ebym mia³a takie pêdzle do wyboru na miejscu w sklepie, gdzie mog³abym je wymacaæ to szybciej bym siê zdecydowa³a, a tak...
Rozumiem Jest to mêcz±ce
Czasem to ju¿ dla ¶wiêtego spokoju co¶ kupiê, bez przekonania ¿eby mieæ z g³owy
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:58   #2879
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Popieram, zdecydowanie popieram. Dodatkowo drogeryjne wychodz± zawsze ciemniej ni¿ na pude³ku i jak zapewnia producent.



Te¿ go mam Bosko pachnie, co nie? Dzia³anie te¿ ma fajne, ale kurde ta cena Dobrze, ¿e chocia¿ jest do¶æ wydajny, bo bardzo p³ynny i dobrze siê na w³osach rozprowadza.



Bior±c pod uwagê, ¿e nigdy nie podoba³y mi siê blondy, nie lubiê facetów blondynów i to siê nie zmieni³o od 10 roku ¿ycia, kiedy to wybiera³am lalki o ciemnych w³osach (pó¼no zaczê³am bawiæ siê lalkami, bo by³am ch³opczyc± ), to w±tpiê, ¿eby mi co¶ do ³ba strzeli³o o przefarbowaniu siê na blond No dobra, na to co wiêkszo¶æ osób okre¶li jako blond.

A kombinujê i gdybam, bo mam "paranoje", zupe³nie jak moja mama. Je¶li co¶ mnie mêczy, to bêdê o tym my¶leæ non-stop, dopóki nie dojdê do ostatecznego wniosku - dopiero wtedy mój mózg da mi odsapn±æ. Upierdliwe to jest na d³u¿sz± metê...
Trafi³am na promocjê olejku. Niewiele ale zawsze co¶. Da³am 22z³. Pachnie bosko! I jaki sk³ad!

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Czyta³am o nim wiele dobrego i podobno piêknie pachnie. Daj znaæ jak dzia³a na Twoje w³osy.

Kachula, przeczyta³am Twoj± w³osow± historiê na blogu (choæ mniej wiêcej znam j± oczywi¶cie z w±tku). Mrozi krew w ¿y³ach

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------
To jeszcze do³ó¿ moje ostatnie poczynania i horror w³osowy gotowy

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
na co to olejek i jak go sie stosuje?
Na w³oski. Ma byæ odbudowuj±cy. Normalnie na 10 min trzeba na³o¿yæ przed myciem. Jeszcze nie stosowa³am i ju¿ nie mogê siê doczekaæ.

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ale moje przebarwienia s± br±zowe. A br±z ka¿dy mi wychodzi³ czarny, wiêc zimny, tym bardziej ¿e szuka³am zawsze czego¶ z fioletem (zreszt± teraz jak siê na tym znam, to ju¿ rozumiem dlaczego wychodzi³o mi czarno - sklepowe fiolety to najczê¶ciej 3.2).

ten olejek z Yves Rocher tez mam - wystarczy go na³o¿yc nawet na 10 minut przed myciem, a ju¿ w³osy sa fajne, miêkkie

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------
Kochana ja te¿ zawsze mia³am ciemny br±z a¿ przesz³am na profeski i tak oto mój piêkny jasny br±z popielaty albo potem popielato opalizuj±cy by³ z poziomu 6 czyli ciemnego blondu Od poziomu 5 idê ju¿ pod czerñ zawsze.

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziweczyny, wrzucam fotkê moich w³osów.
Po dobrze zmytym majirel 8 i lekkiej zieleni,
nastêpnie farbowaniu Palette 308 (niestety, w ogóle nie z³apa³o mi odrostów, choæ poprawi³o kolor),
i zapienianiu granier 6.6 (bardzo poprawi³o kolorek ).

Nie wiem czym teraz farbowaæ, czym¶ ciep³ym, zimnym czy natur± - ten kolor który mam mi siê podoba (ale bardzo cie¿ko go uchwyciæ).
Musze zafarbowac, chocia¿ w koñcu mam upragniony kolor, ze wzglêdu na te odrosty...

Wiem ,¿e nie jestem br±zowow³osa, ale Wy wszystko wiecie
Be¿owy blond. Tak to widzê i tego siê trzymaj. Tylko oczywi¶cie profesjonalne bo sklepowe to dziwnie mog± wyj¶æ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-10-04, 12:05   #2880
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziweczyny, wrzucam fotkê moich w³osów.
Po dobrze zmytym majirel 8 i lekkiej zieleni,
nastêpnie farbowaniu Palette 308 (niestety, w ogóle nie z³apa³o mi odrostów, choæ poprawi³o kolor),
i zapienianiu granier 6.6 (bardzo poprawi³o kolorek ).

Nie wiem czym teraz farbowaæ, czym¶ ciep³ym, zimnym czy natur± - ten kolor który mam mi siê podoba (ale bardzo cie¿ko go uchwyciæ).
Musze zafarbowac, chocia¿ w koñcu mam upragniony kolor, ze wzglêdu na te odrosty...

Wiem ,¿e nie jestem br±zowow³osa, ale Wy wszystko wiecie
Dla mnie to wygl±da jak jaki¶ be¿, czyli ,13 po przecinku Tylko nie wiem, czy poziom 8 czy ju¿ 9...

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-kolorow-1.jpg

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-3.jpg

w Goldwellu patrz na odcienie GB i B, bo to be¿e
http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...e-paleta-6.jpg

Mo¿e ewentualnie 8/2 z Majirel?

http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...-majirel-4.jpg

Nie wiem, podrzuci³am co mi siê wydaje podobne.


Cytat:
Napisane przez megi.3 Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem Jest to mêcz±ce
Czasem to ju¿ dla ¶wiêtego spokoju co¶ kupiê, bez przekonania ¿eby mieæ z g³owy
Ja mam w druga stronê, zrezygnujê i nie kupiê nic
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.