Lutówki 2017 ❤ cz. VIII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-07, 13:25   #2881
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
A my przwchodzimy na mm. Albo to albo mnie zamkna w psychiatryku. To co ostatnio wyprawia przy karmieniu to jakas gehenna..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mm to nic złego, wazne abyście oboje byli szczęśliwi, bo dwa nerwuski to nie byłoby nic dobrego

Ja chcialam karmic przez lato, bo z Michalem do szalu doprowadzaly mnie wyjazdy i kombinowanie gdzie podgrzac wode itd. Ale wyczytalam ze sa butelki samopodgrzewajace i juz jestem spokojniejsza jesli przyjdzie czas na mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:25   #2882
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
No zbieraj się w końcu paro moja bo juz 7 dzisiaj

Juz 2 razy obcinalam w ciągu 10dni.

A po ciąży nie zmieniły Ci się upodobania zapachowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieee nadal kocham dusząco słodkie zapaszki
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:30   #2883
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
MartaMagda możesz przypomnieć co to za rehabilitacja? Bo pisałaś kilka razy, ze idziecie, a zapomniałam dopytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rehabilitujemy wzmożone napięcie nerwowe. Bardzo fajną fizjoterapeutkę mamy. Nawet dzisiaj zadzwoniła, że na jutro zwolnił się termin na NFZ i czy nie chcemy skorzystać

Cytat:
Napisane przez gapulinka Pokaż wiadomość
gratki! byle do 18nastki

Ja tez. Nie wtrzymalsbym z nią w domu. Nie ulezy spokojnie w leżaczku. Wszystko robie na raty
Tez tak macie? czy tylko moja chce mnie zniszczyć,?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też wszystko na raty Teraz też się zaczął płacz, no ale wyśle już tego posta bo nigdy nie skończę go pisać
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:32   #2884
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Gapulinka u nas roznie czasem sie nudzi to chce na rece ale wtedy najczesciej albo szuka mleka albo sie przytula i idzie spac

Axn ku radosci mojego M mi tez zostaja leginsy albo sukienki obawian sie ze jeansy zobacze za pol roku...

Anolta do De wystarczy dowod a on jest przynajmniej bezplatny :mysli:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasie wiem, ale jak i tak mam wyjść i to załatwiać to wolę od razu paszport, nigdy niewiadomo kiedy się przyda 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:44   #2885
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Mm to nic złego, wazne abyście oboje byli szczęśliwi, bo dwa nerwuski to nie byłoby nic dobrego

Ja chcialam karmic przez lato, bo z Michalem do szalu doprowadzaly mnie wyjazdy i kombinowanie gdzie podgrzac wode itd. Ale wyczytalam ze sa butelki samopodgrzewajace i juz jestem spokojniejsza jesli przyjdzie czas na mm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja chyba poszukam opakowania termicznego na butle. Tylko musze dokupic butelek bo mam jedna i troche ciezko wyrobic😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:53   #2886
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Jak woda jest w temp pokojowej to nie trzeba podgrzewać mm. My na samym początku podawaliśmy moje odciągnięte mleko właśnie w temp pokojowej wg zaleceń szpitala. Co innego z lodówki.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 13:53   #2887
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Właśnie przez 20 minut latałam z dzieckiem na ręku śpiewając to: https://www.youtube.com/watch?v=cvXqe84E5Iw

Myślę, że mam 3 minuty na zjedzenie zupy
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 13:59   #2888
agniecha828
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 731
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Chcialam sie pochwalic, ze dzis po ponad 2 tyg odpadl nam kikutwracam do drzyka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agniecha828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 14:09   #2889
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
A ja chyba poszukam opakowania termicznego na butle. Tylko musze dokupic butelek bo mam jedna i troche ciezko wyrobic😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko ze termoopakowanie jak my co weekend praktycznie jestesmy nad jeziorem to nie utrzyma temperatury tyle godzin.
Chociaz gdzies mi mignela tez butelka ktora utrzymuje temp niby 10h. W kazdym badz razie są jakieś gadżety ulatwiajace w tej kwestii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 14:10   #2890
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

A my byliśmy u pediatry i dowiedzialam się, że szczepic mogę czym chcę byle w terminach no normalnie tego sama nie wiedzialam. Potem w ross pp perfumy i chusteczki dove do przetestowania dopiero w galerii odkrylam ze nie mam stelaża w samochodzie, więc zakupy robiłam z fotelikiem w ręku. Mała przespala caly wypad do sklepu i teraz dalej śpi. Zakupy zostawilam w aucie i czekam, aż tż wróci aby przyniósł.
Ledwo weszłam do mieszkania, wpada kurier z przesyłką tylko trzeba zapłacić, a ja w tym wszystkim zapomnialam bankomat odwiedzić. Na szczęście okazało się, że można kartą
Tż dziś wybywa do Gdańska, więc na kolację będzie pizza tylko jutro muszę ogarnąć zaprowadzenie do żłobka syna z malutką. A ona po śniadaniu o 5 śpi do 9.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:00   #2891
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Właśnie przez 20 minut latałam z dzieckiem na ręku śpiewając to: https://www.youtube.com/watch?v=cvXqe84E5Iw

Myślę, że mam 3 minuty na zjedzenie zupy
Jeju, to cały czas włącza mąż Antosi i śpiewają razem. Możecie sobie pionę przybic 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 15:03   #2892
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Mój rozdarciuch mały w końcu usnał Położyłam ją na brzuszku. Już 1,5h spi, wysprzątałam chałupę i właśnie jem. Czuję błogość i taką… ciszę
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:06   #2893
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Tylko ze termoopakowanie jak my co weekend praktycznie jestesmy nad jeziorem to nie utrzyma temperatury tyle godzin.
Chociaz gdzies mi mignela tez butelka ktora utrzymuje temp niby 10h. W kazdym badz razie są jakieś gadżety ulatwiajace w tej kwestii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z corka mielismy dwatermosy z goraca i przestudzona woda i mieszalismt. Sprawdziło się bardzo dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:23   #2894
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Witam z własnego łóżka Na ktg cisza, choć mi bóle nie ustały. Teraz mam tak 2 razy na godzinę skurcze więć ja tam nadal liczę, że się rozkręci Wód tyle samo, w piątek gdyby nic szpital i balonik. Któraś miała pamiętam, mogę poprosić o nakreślenie na czym to polega?

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
E to moja ma wszystko w nosie, gdzie ją położe tam śpi

Wysprzątałam chate, ogarniam się, nakarmie małą i gonimy na spacer dziś piękna pogoda
Chce takie samo dziecko!!!

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Maz powiedzial ze mam sie wypisac z internetow bo mm to nie arszenik i szkoda zebysmy oboje sie meczyli. Serio nie mialam na nic czasu bo jeden ryk ciagle..
dla Twojego męża Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko A jak malutki nerwusek po przejściu na butle, uspokoił się?

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
No zbieraj się w końcu paro moja bo juz 7 dzisiaj]


---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Tż dziś wybywa do Gdańska, więc na kolację będzie pizza
Pizza przy kp? Toż to grzech
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:30   #2895
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Witam z własnego łóżka Na ktg cisza, choć mi bóle nie ustały. Teraz mam tak 2 razy na godzinę skurcze więć ja tam nadal liczę, że się rozkręci Wód tyle samo, w piątek gdyby nic szpital i balonik. Któraś miała pamiętam, mogę poprosić o nakreślenie na czym to polega?



Chce takie samo dziecko!!!



dla Twojego męża Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko A jak malutki nerwusek po przejściu na butle, uspokoił się?





---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------



Pizza przy kp? Toż to grzech
No coz zaliczylismy spacer, przespal go, potem w domu jeszcze z poltirej godz. Wciagnal 100ml i spal kolejne 2,5h. Zrobilam pranie, obiad i placka, pobawilam sie z corka i poczytalam książkę. Odciagnelam mleko które juz pozarl 120ml.. chwile pogruchal, porozgladal się ispi na mnie. Conajmniej raz dziennie chce zeby na mnie spal bo jestem przekonana ze dobrze to na brzuszek robi. Wiec poki co jest chyba lepiej😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:30   #2896
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Anolta tyle ze jak wyrobisz paszport teraz to za rok znow bedziesz musiala bo zdjecie nieaktualne i moga Cie nie chciec wypuscic z docelowego kraju- Polska wypuszcza ale np z powrotem moze byc problem... Siostra to przerabiala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:33   #2897
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość

Pizza przy kp? Toż to grzech
Oj tam oj tam najwyzej dostanie wczesniej odciagniete ochote na pizze mam od soboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:42   #2898
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
No coz zaliczylismy spacer, przespal go, potem w domu jeszcze z poltirej godz. Wciagnal 100ml i spal kolejne 2,5h. Zrobilam pranie, obiad i placka, pobawilam sie z corka i poczytalam książkę. Odciagnelam mleko które juz pozarl 120ml.. chwile pogruchal, porozgladal się ispi na mnie. Conajmniej raz dziennie chce zeby na mnie spal bo jestem przekonana ze dobrze to na brzuszek robi. Wiec poki co jest chyba lepiej😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez minula Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam najwyzej dostanie wczesniej odciagniete ochote na pizze mam od soboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na zdrowie kochana!
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 15:44   #2899
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Witam z własnego łóżka Na ktg cisza, choć mi bóle nie ustały. Teraz mam tak 2 razy na godzinę skurcze więć ja tam nadal liczę, że się rozkręci Wód tyle samo, w piątek gdyby nic szpital i balonik. Któraś miała pamiętam, mogę poprosić o nakreślenie na czym to polega?


Pizza przy kp? Toż to grzech
Wkladaja taki sprzet do i napelniaja sola fizjologiczna. Potem robia ktg. I z tym sie normalnie chodzi, spi, kapie. Balonik albo sam wypada albo go wyciagaja. Tyle w sumie. Jedyna niedogodnoscia jest rurka przyklejona do uda. No i wizyta w toalecie z tym to masakra. "Dwojke" polecam zalatwic wczesniej

Pizza to moj pierwszy poszpitalny posilek chyba

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość

Maz powiedzial ze mam sie wypisac z internetow bo mm to nie arszenik i szkoda zebysmy oboje sie meczyli. Serio nie mialam na nic czasu bo jeden ryk ciagle..

Dzisiaj rano sie poddal i daje butle. Albo mm albo moje odciagniete bo fabryka pracuje. Udalo mi sie chwile temu odciagnac jakies 130ml z obu.

Wczoraj bylismy u ortopedy na usg. Wszystko ok. Kontrola za 2msc

Aaa i dzis mojemu gniewnemu Karolkowi stuknelo 7tyg😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawa dla meza i dla Karola za 7 tyg.

Serio, mezowie/partnerzy maja czasem zdrowsze podejscie do tego wszystkiego i warto ich posluchac. Jak panikuje o karmienie to tez mowi, ze jak dam butle to nic sie nie stanie. Jesli przez kp mamy sie zalamywac, martwic etc. to trzeba pamietac, ze dziecko to czuje i moze wieksza szkode wyrzadzic niz podanie butelki. A patrzac tez na przyklady tutaj czy na innych forach widac, ze najwazniejsze, zeby dziecko pojadlo, a mama sie nie stresowala. Szczesliwa mama = szczesliwe dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-07, 15:48   #2900
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Wkladaja taki sprzet do i napelniaja sola fizjologiczna. Potem robia ktg. I z tym sie normalnie chodzi, spi, kapie. Balonik albo sam wypada albo go wyciagaja. Tyle w sumie. Jedyna niedogodnoscia jest rurka przyklejona do uda. No i wizyta w toalecie z tym to masakra. "Dwojke" polecam zalatwic wczesniej
Dzięki, zaaplikuję rano czopera
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:06   #2901
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

A u nad podanie butli skończyło się dramatem... Chyba za szybko leci... 4 razy mały się zachlysnał tak że się za każdym razem przerazony rozplakał...
Jakie macie butelki?
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:08   #2902
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Babcia przychodzi do Ali a ja wybywam na spotkanie wlasnie ja nakarmiłam, mam nadzieje ze do 19 wytrzyma
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:21   #2903
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Anolta tyle ze jak wyrobisz paszport teraz to za rok znow bedziesz musiala bo zdjecie nieaktualne i moga Cie nie chciec wypuscic z docelowego kraju- Polska wypuszcza ale np z powrotem moze byc problem... Siostra to przerabiala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeju serio? Mi powiedzieli w urzędzie , ze dzieci co 5 lat muszą zmieniać. Dlatego coreczce nie zmienialam jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:23   #2904
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A u nad podanie butli skończyło się dramatem... Chyba za szybko leci... 4 razy mały się zachlysnał tak że się za każdym razem przerazony rozplakał...
Jakie macie butelki?
Tommee tippee.

My wlasnie w drodze do pediatry bo Wojtek ma jakis dziwny kaszel, chyba Michal go zarazil... :/
Ile telefonow musialam wykonac zeby ktoś na prywatnie dzis przyjal...

Mamy z dwojka dzieciaczkow jak rozwiazujecie kwestie jazdy samochodem? Bo zastanawiamy sie czy chlopcy z tylu, czy starszy do przodu a ja z malutkim z tyłu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:27   #2905
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Babcia przychodzi do Ali a ja wybywam na spotkanie wlasnie ja nakarmiłam, mam nadzieje ze do 19 wytrzyma
Na pewno wytrzyma 😊. Miłej zabawy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A u nad podanie butli skończyło się dramatem... Chyba za szybko leci... 4 razy mały się zachlysnał tak że się za każdym razem przerazony rozplakał...
Jakie macie butelki?
Ja mam avent natural. Wczoraj pierwszy raz odciagniete podalismy, bo musiałam iść na zebranie do przedszkola. Mąż mówił, ze też tak lapczywie pił z początku, nie wiedział o co chodzi, ale po chwili załapał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:32   #2906
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Anolta przepis stanowi co do dowodu ze u dziecka jest wazny 5 lat lub do 18 roku zycia w zaleznosci co pierwsze nastepuje ale zdjecie musi byc aktualne by szlo na nim stwierdzic ze ten dokument jest dla tego konkretnego dziecka- i tu jest problem bo dla wiekszosci bedzie zdjecie spoko a dla jakiegos sluzbisty juz nie... dlatego lepiej wg mnie wyrobic dowod bo jedyny koszt to foto a mojej Sis bodaj z Turcji albo Tunezji nie chcieli wypuscic stresu sie najadla ale w koncu puscili od tego czasu spr aktualnosc zdjecinna sprawa ze te fotki teraz w dowodzie sa straszne

Sunny M prowadzi, Starsza obok a ja z Maluchem z tylu Mala z przodu nie moze bo mamy poduchy jak wiekszosc aut jezdzacych po naszych drogach (przycisk dezaktywujacy je nie ma znaczenia) a tez bym jej nie dala z 5latka z tylu bo ani jej nie da rady uspokoic ani nie spr czy oddycha a jak jest za cicho to spr czasemwiem jestem nienormalna higi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:34   #2907
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A u nad podanie butli skończyło się dramatem... Chyba za szybko leci... 4 razy mały się zachlysnał tak że się za każdym razem przerazony rozplakał...
Jakie macie butelki?
my mamy butle mam tą:

http://allegro.pl/mam-mambaby-butelk...061598657.html
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:39   #2908
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Dzięki laski będę myśleć...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:41   #2909
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Tommee tippee.

My wlasnie w drodze do pediatry bo Wojtek ma jakis dziwny kaszel, chyba Michal go zarazil... :/
Ile telefonow musialam wykonac zeby ktoś na prywatnie dzis przyjal...

Mamy z dwojka dzieciaczkow jak rozwiazujecie kwestie jazdy samochodem? Bo zastanawiamy sie czy chlopcy z tylu, czy starszy do przodu a ja z malutkim z tyłu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas dwójka z tyłu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Anolta przepis stanowi co do dowodu ze u dziecka jest wazny 5 lat lub do 18 roku zycia w zaleznosci co pierwsze nastepuje ale zdjecie musi byc aktualne by szlo na nim stwierdzic ze ten dokument jest dla tego konkretnego dziecka- i tu jest problem bo dla wiekszosci bedzie zdjecie spoko a dla jakiegos sluzbisty juz nie... dlatego lepiej wg mnie wyrobic dowod bo jedyny koszt to foto a mojej Sis bodaj z Turcji albo Tunezji nie chcieli wypuscic stresu sie najadla ale w koncu puscili od tego czasu spr aktualnosc zdjecinna sprawa ze te fotki teraz w dowodzie sa straszne

Sunny M prowadzi, Starsza obok a ja z Maluchem z tylu Mala z przodu nie moze bo mamy poduchy jak wiekszosc aut jezdzacych po naszych drogach (przycisk dezaktywujacy je nie ma znaczenia) a tez bym jej nie dala z 5latka z tylu bo ani jej nie da rady uspokoic ani nie spr czy oddycha a jak jest za cicho to spr czasemwiem jestem nienormalna higi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, to się siostra strachu najadła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 16:42   #2910
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
A u nad podanie butli skończyło się dramatem... Chyba za szybko leci... 4 razy mały się zachlysnał tak że się za każdym razem przerazony rozplakał...
Jakie macie butelki?

My mamy Medela calma.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 09:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.