Scent Bar II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-12, 20:26   #2911
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Strachulców to Ty nam nie obrażaj ;]

A takie maniakalne opalanie... To już chyba tanoreksja, co?
chyba chcialas powiedziec ze solaroreksja
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Tej, masz coś do strachulców?

Edycja:

No dobra pszeplasiam za strachulcow
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:27   #2912
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Ale pięknie!
Ja też tak kcem!
Pieknie, prawda


Strachulcu, to Górki Zachodnie. Niedaleko plaży jest równie urokliwa mała przystań jachtowa Piękne miejsce na spacery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02370.JPG (83,9 KB, 4 załadowań)
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:27   #2913
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Teza, zobaczysz, że nie dalej niż za rok gorzko pożałujesz A za dwadzieścia lat jeszcze bardziej gorzko.

Tymenko, gdzie ta plaża ?
/edit/
Już widzę odp
Niewiele jest na świecie rzeczy przyjemniejszych niż śniadanie na plaży
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:28   #2914
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Sabbath, wiem, pamiętam wcześniejszą rozmowę .
Tyle, że u mnie niestety sprawy hormonalne dochodzą, więc ja się cieszę, że od 2 lat nie przytylam (bo niestety, 7 lat temu przybralam - mimo ćwiczeń, ale totalnie nieprawidłowej diety - w ciągu roku 18 kilo - z nieświadomości własnej i głupoty lekarzy, teraz restrykcja pozwala mi na utrzymanie wagi, a czasem nawet na schudnięcie).

Znam to... Miałam problemy z tarczycą.
Wiesz co jest najgorsze? Że do niedawna wydawało mi się, że przecież zawsze można ćwiczyć więcej. Ostatnio zasłabłam i jest mi z tym... dziwnie.
Wiem, że to z lenistwa, przez własne zaniedbanie i brak systematyczności w treningach. Ale przecież ten brak systematyczności tez z czegoś wyniknął...



edit:
Więcej nie biadolę i wracam do mojej propagandy sukcesu. W ten sposób mi łatwiej.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Tej, masz coś do strachulców?
Nieodparty pociąg?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:32   #2915
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

Tymenko, gdzie ta plaża ?
/edit/
Już widzę odp
Niewiele jest na świecie rzeczy przyjemniejszych niż śniadanie na plaży

To prawda Angel Niedzielne śniadanko w towarzystwie ukochanych osób na plaży - ale się rozmarzyłam


Jest jedyny minus tej całej imprezy - Górki Zachodnie to strasznie niebezpieczne kąpielisko, no i nie strzeżone Wypadek zeszloroczny ostudził nasz zapał pływacki
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:33   #2916
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
chyba chcialas powiedziec ze solaroreksja
Tanoreksja

Tanoreksja (uzależnienie od solarium) jest nową nazwą, która zdobyła pewną popularność w mediach. Jest to zlepek angielskiego słowa "tan" - opalenizna oraz słowa "anoreksja" - zaburzeń odżywiania na tle patologicznego postrzegania własnej osoby, występującego zwykle u dziewcząt i młodych kobiet. Prawdopodobnie nazwa ta została rozpowszechniona przez BBC w programie na temat nastolatki, która odczuwała przymus korzystania z solarium. Jak każda nowość, tanoreksja wzbudziła spore zainteresowanie wśród telewidzów i czytelników popularnych czasopism. Samo uzależnienie od solarium nie jest zapewne zbyt częste i wymaga psychoterapii, podobnie jak uzależnienie od komputera, telefonu komórkowego, seksu itd. Dyskusja nad częstym chodzeniem do solarium jest o tyle korzystna, że każda okazja jest dobra aby przypomnieć o szkodliwości solarium. Łóżka i kabiny do opalania w solariach emitują promieniowanie ultrafioletowe (z reguły jest to UVA). Właściciele solariów i producenci sprzętu próbują wmówić publiczności, że promieniowanie UVA rzekomo jest bezpieczne, a opaleniznę stymuluje bez efektów ubocznych. Jest to nieprawda i należy podkreślić, że narażenie na UVA w solariach bez wątpienie przyspiesza procesy degeneracji (starzenia) skóry a także sprzyja rozwojowi nowotworów skóry. Korzystanie z solarium jest szkodliwe, ponieważ dawka promieniowania otrzymanego w ciągu życia kumuluje się. Im większa skumulowana dawka promieniowania, tym wyższe ryzyko nowotworu złośliwego skóry.

Źródło: http://www.dermatozy.pl/leksderm/foto003.html

---

Więcej na ten temat nie piszę, nie chcę aby wynikła z tego tematu "krucjata" - kto będzie chciał, zajrzy na Dermatologię czy Biochemię kosmetyczną i doczyta, na ile niezdrowe jest smażenie (czyli leżenie plackiem od wschodu do zachodu słońca) się na słońcu czy też na solarium.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:33   #2917
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Pieknie, prawda


Strachulcu, to Górki Zachodnie. Niedaleko plaży jest równie urokliwa mała przystań jachtowa Piękne miejsce na spacery
Aż mi się przykro robi, jak sobie pomyślę, w jakich pieknych miejscach ludzie mieszkają, a ja siedzę na tym okropnym Śląsku Jeszcze latem da się wytrzymać, jest zielono i nienajgorzej, ale jesień/zima to prawdziwy koszmar.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 20:39   #2918
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
No dobra pszeplasiam za strachulcow
Apology accepted
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Pieknie, prawda
Pięknie
Cytat:
Strachulcu, to Górki Zachodnie. Niedaleko plaży jest równie urokliwa mała przystań jachtowa Piękne miejsce na spacery
Zazdroszczę przeokrutnie że mieszkasz tak blisko tak pięknego miejsca.
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Niewiele jest na świecie rzeczy przyjemniejszych niż śniadanie na plaży
Nigdy jeszcze tego nie robiłam. Nie wiem gdzie będę spać w Sopocie, ale gdyby się takie śniadanie udało w ten weekend to byłoby fantastycznie
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nieodparty pociąg?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.

Edytowane przez Różowy Strachulec
Czas edycji: 2008-03-12 o 20:41 Powód: literufkuff jak mrufkuff ;)
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:42   #2919
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Aż mi się przykro robi, jak sobie pomyślę, w jakich pieknych miejscach ludzie mieszkają, a ja siedzę na tym okropnym Śląsku Jeszcze latem da się wytrzymać, jest zielono i nienajgorzej, ale jesień/zima to prawdziwy koszmar.

E tam, zaraz okropnym Śląsku... Na pewno ma swoje piekne strony

Tak to jest, że dobrze tam, gdzie nas nie ma

Np w góry masz rzut beretem a ja musze caaałą Polske przejechac



Strachulcu, życze pięknej pogody nad morzem Oby udało się Wam zjeść śniadanko nad brzegiem morza albo obrobić winiacza przy zachodzie słońca
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:47   #2920
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
E tam, zaraz okropnym Śląsku... Na pewno ma swoje piekne strony

Tak to jest, że dobrze tam, gdzie nas nie ma

Np w góry masz rzut beretem a ja musze caaałą Polske przejechac
To mi przypomina wyrzekania odwiedzającego mnie kumpla - górala na to, że Katowice takie okropne.
Ja na to:
- Jak to okropne? Fajne są. Przecież ja tu mieszkam!
Na to on z żalem:
- Ale Ty nie stoisz na każdym rogu...




A tak serio - na wątku o tym, jak pachniałyby Bondy w swojskiej wersji pisałam już, że mój Śląsk jest piękny. Piękny pięknem bliskim sercu, choć może czasem niezbyt efekciarskim.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:52   #2921
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Strachulcu, życze pięknej pogody nad morzem Oby udało się Wam zjeść śniadanko nad brzegiem morza albo obrobić winiacza przy zachodzie słońca
Pasują mi obie opcje
Dziękuję, Tymeno
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 20:56   #2922
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
Od kilku dni źle trawie perfumy. Nawet wybór demetrrków wywoluje u mnie mdłości. Strasznie się czuje, zakroplona za uchem pysznoscią. Nie mogę..musze chyba zrobić sobie pauze.
Na pewno chwiliowe i szybko minie




Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Najgorzej jest z dziewczynami o typie Barbie które myślą, ze ładnie wyglądają, a wcale tak nie jest Ii że faceci na nie lecą, no tak bo są tak samo puści i bez ambicji jak one.
Każdy ma inny gust i nie każdemu podoba się to samo, wbrew pozorom bywają faceci, którym podobają sie takie "Barbie". Dodam jeszcze tylko (podobnie z resztą jak inne dziewczyny przede mną), że nie wszystkie kobiety, którym zdarza się przesadzić z opalenizną są od razu puste i pozbawione ambicji

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Miałam w liceum w klasie koleżankę, która w wieku 18 lat miała skórę twarzy tak zwiotczałą, małojędrną i szarą, że można było jej stan porównać do skóry dojrzałej kobiety - oczywiście wynik korzystania z solarium. ("Bo leczy trądzik") Nie dosyć, że trądziku się nie pozbyła, ale pozbyła się za to w wieku 18 lat chyba wszystkch włókien kolagenowych
Niestety, solarium powoduje szybsze starzenie się skóry.

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Na solarium nigdy nie byłam i może dlatego nie bardzo potrafię zrozumieć, co solarium ma wspólnego z ambicją?
Ja byłam kilka razy w czasach liceum, konkretnie - przed studniówką, a to było ładnych parę lat temu i od tego momentu nie zdarzyło mi się odwiedzić żadnego solarium.
Poza tym zdecydowanie wolę opalać się latem, na słoneczku.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
(...) nadmiernie opalanie nie należy do rzeczy mądrych i takie nie jest, każda osoba która ma chociaż trochę pojęcia o tym jak to szkodzi i ze wcale nie jest atrakcyjne nie skorzysta.
W kwestii opalania się w solarium bardzo łatwo jest przesadzić, ktoś pomyśli, że jedna minuta więcej nie zaszkodzi, a będzie inaczej i już zamiast brązowej skóry pojawi się spieczony raczek. Wiedza czasem zawodzi, ludzie się zapominają, w niektórych sytuacjach nie myślą racjonalnie i ryzykują pomimo tego, że zdają sobie sprawę z ewentualnego niebezpieczeństwa czy niepożądanych skutków.

Chciałam ładnie wyglądać na studniówce, poszłam na solarium i pomimo tego, że wiedziałam jakie to szkodliwe, zdecydowałam się na opalanie, niestety nie było dobrze - trochę za bardzo mnie spiekło i od tego czasu zraziłam się do opalających łóżek, poza tym do tego doszła jeszcze wiedza na temat przedwczesnego starzenia się skóry więc kategorycznie podziękowałam za solarium.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Według badań kobiety o jaśniejszej skórze niż przeciętnie są postrzegane jako atrakcyjniejsze
I bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Fakt, że Tobie nie podobają się dziewczyny w typie Barbie też bynajmniej nie oznacza, że są brzydkie.
Prawda.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Mendosito, równiez uwielbiam słonko Już nie mogę się doczekać plażowania
I ja też, ja też

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja każdy wolny łikend spedzam na plaży - pakuję się już o 8mej i jadę z rodziną na dziką plażę (mam tylko 15 min. samochodem do plaży) Śniadanko zjadamy na miejscu i około południa zmykamy co by się nie poparzyć.
Oczywiście zabezpieczam się wysokimi filtrami
Bardzo miło spędzacie czas
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 20:59   #2923
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
A ja zazdroszę Wam tych biustów małych A i dużych F co to tworzą z żebrami konty proste i rozwarte Bo mojemu C dużo brakuje do takiego konta i chyba nawet testu markera by nie przeszedł
Tymeno to widzę, że masz tak jak ja
też"C" i tez kat ostry - baaa .. może nawet go brak
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 21:16   #2924
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar II

Zazdroszczę cierpliwości do leżenia na plaży.Ja nienawidzę tzw. plażowania.Nie mogę wytrzymać więcej jak 15 minut na leżąco kiedy żar leje sie z nieba.Ogólnie nie lubię lata,jestem zdecydowanie człowiekiem północy.Ubóstwiam morze,piasek i ten cudowny zapach morskiego powietrza,najlepiej jednak kiedy jest to morze chłodne(optymalne jest np. morze północne na angielskim wybrzeżu) albo chociaż w wieczornych porach.Ach...spacer po plaży .Odkąd pamiętam marzy mi się mieszkania nad morzem,najbardziej w Gdańsku(chociaż tam nie byłam to czuje że by mi sie podobało )
Co do opalania to kiedyś,jako mała dziewczynka opalam sie niezwykle łatwo,miałam śniadą karnacje.Jednak kiedy dorosłam przeszło,teraz jestembardzo blada i opalam sie najpierw na czerwono a potem na delikatnie złoty kolor.Słońce prawie wcale mnie nie łapie.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 21:38   #2925
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Nigdy jeszcze tego nie robiłam. Nie wiem gdzie będę spać w Sopocie, ale gdyby się takie śniadanie udało w ten weekend to byłoby fantastycznie
Ja też na plaży jeszcze nie śniadaniowalam, za to brzegu jeziora - tak
A najfajniej jest na brzgu jeziora na drewnianym ganku (tak będę mieć w weekend majowy coroczne spotkanie kumpli TŻ wraz z rodzinkami ).

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
To mi przypomina wyrzekania odwiedzającego mnie kumpla - górala na to, że Katowice takie okropne.
Ja na to:
- Jak to okropne? Fajne są. Przecież ja tu mieszkam!
Na to on z żalem:
- Ale Ty nie stoisz na każdym rogu...
Świetne

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Zazdroszczę cierpliwości do leżenia na plaży.Ja nienawidzę tzw. plażowania.Nie mogę wytrzymać więcej jak 15 minut na leżąco kiedy żar leje sie z nieba.Ogólnie nie lubię lata,jestem zdecydowanie człowiekiem północy.Ubóstwiam morze,piasek i ten cudowny zapach morskiego powietrza,najlepiej jednak kiedy jest to morze chłodne(optymalne jest np. morze północne na angielskim wybrzeżu) albo chociaż w wieczornych porach.Ach...spacer po plaży .Odkąd pamiętam marzy mi się mieszkania nad morzem,
Ja mogę leżeć, ale na brzuchu. Stąd plecy mam cudnie opalone, za to z przodu - bialas Dodatkowo plecy latwo mi się opalają i trzymają kolor (sierpniową opaleniznę mam jeszcze widoczną - i tak do maja mniej więcej ), za to przód i nogi - na czerwono, a opalenizna schodzi po kilku tygodniach (i tak mam od dziecka).

A mieszkanie w pobliżu morza - marzenie... Wspominalam, że bylam w Lannion w paździeniku. Pól godziny drogi od miasteczka - cudny skalisty brzeg morza (zawsze skalisty to byl mój ulubiony). Moglam tam siedzieć godzinami. Nawet zaczęlam snuć drobne plany, że jak TŻ się obroni, to moglibyśmy tam sobie domek jakiś poszukać. Ja mogę pracować zdalnie, on albo zdalnie, albo w firmie telek., których w okolicy nie brak... I będę zabierać laptopa na skaly i tam pisać
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:12   #2926
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar II

Burn, ja tez chce sie do Gdanska wyniesc Moj TZ tez w Gdansku zakochany... Pewnie kiedys tam wyladujemy

Jak mialam dobry humor, tak Tymena zdejciami mi go popsula
Przypomnialam sobie, ze mieszkam we Wroclawiu
O wiele lepiej sie nad morzem czuje, oddycham pelna piersia, moja pylkowica tam sie nie odzywa, nawet w okresie bardzo 'pylkowym'.

Uwielbiam morze, ale siedziec bezczynnie na plazy i sie opalac nie nawidze.
Solarium to dla mnie wynalazek szatana

Jestem blada i dobrze mi z tym

Bylam dzisiaj u fryzjera farbnac sie i troche ogarnac to, co mam na glowie Pora zdjecia do dyplomu zrobic
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:16   #2927
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Składaczku, Burn - zapraszamy serdecznie !

Gdańsk i generalnie całe Trójmiasto to wspaniała opcja
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:25   #2928
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Scent Bar II

Tymeno, jak pięknie u Was na plaży... Zamienisz się na Beskidki?


Test ołówkowy robiłam kiedyś i mam różne wyniki, w zależności, czy się zgarbię, czy wyprostuję jakbym kij połknęła. A moje D... chciałabym mniejsze i lżejsze, ale nie narzekam. Znaczy, jak popatrzę na inne swoje części ciała, to dochodzę do wniosku, że te zasadnicze, tzn. biust i siedzenie wcale nie są takie złe. A tak w ogóle to chciałabym ogłosić, że wszystko ładniejsze, niż silikonowe połówki grejpfruta wszczepione pod brodą, brrrrr.
Dziękuję za uwagę
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:26   #2929
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar II

Tak w temacie opalania, jestem blada - ciezko mi sie opalic, jak sie opale jeszcze szybciej bledne.
Zawsze mnie poparzy slonko/solara.

Na solarium nie chodze tutaj bo sa same obskorne i szkoda mi czasu na jezdzenie dalej. Ogolnie - byl czas, ze chodzilam co tydzien na 10-15 minut przez pol roku. Nabawilam sie dziwnych uczuc, ze jak nie bylam na solarce to zaczynam byc blada. Robilo sie to mocno niezdrowe. Latem korzystalam z naturalnego slonka. Po lecie cala faza na bycie 'brazowym' mi przeszla.

Teraz:
Latem stosuje samoopalacze/ balsamy brazujace. Takie kosmetyki to jedyny sposob by moje lydki byly opalone bo ani slonce ani solara nigdy tego nie zdzialaly.

Plazowanie jako lezenie placorem na kocu odpada, plaza owszem ale jesli moge poplywac. Bezczynne lezenie i pocenie sie mnie jakos odpycha.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 22:29   #2930
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Cześć Hecate

W pracy ok? Pewnie tak, jak się ma takiego szefa..
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:31   #2931
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to chciałabym ogłosić, że wszystko ładniejsze, niż silikonowe połówki grejpfruta wszczepione pod brodą, brrrrr.
Dziękuję za uwagę
Szczególnie takie, które nie lubią się wzajemnie każda siedzi pod własną pachą.

Nie, żebym miała coś przeciw powiększaniu biustu.
Ludzie głupsze rzeczy robią choć teraz na zawołania nie mogę przypomnieć sobie żadnych dla urody (albo "urody").
Czepiam się kiepsko powiększonych biustów (o matulu, chyba już pójdę spać skoro zaczęłam czepiać się biustów i to nieładnych! ).
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 22:40   #2932
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar II

Z glupszych może być powiększanie ust - na 5 przykladów jakie kojarzę tylko 1 wyglądal ok
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 05:56   #2933
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
E tam, zaraz okropnym Śląsku... Na pewno ma swoje piekne strony

Tak to jest, że dobrze tam, gdzie nas nie ma

Np w góry masz rzut beretem a ja musze caaałą Polske przejechac


Niby tak, ale nie lubię gór i rzadko tam bywam, prawie wcale

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

A tak serio - na wątku o tym, jak pachniałyby Bondy w swojskiej wersji pisałam już, że mój Śląsk jest piękny. Piękny pięknem bliskim sercu, choć może czasem niezbyt efekciarskim.
Ja w sumie też lubię swoje miasto, ale to bardziej z przyzwyczajenia, dlatego, że się tu urodziłam, wychowałam, niż przez jego powalającą urodę.
Poza tym jadąc pociągiem np trasą Gliwice-Katowice po prostu nie sposób nie dostrzec brzydoty pewnych miejsc. Dopóki zieleń liści tego litościwie nie zasłoni, jest wręcz paskudnie.

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma To prawda, ale odkąd przeczytałam trylogię Fleszarowej-Muskat marzę o mieszkaniu w Gdyni.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 08:30   #2934
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Rany, Tymeno, jak ja Ci tej plaży zazdraszczam! Opalać się uwielbiam - ale tylko w sezonie i tylko na naturalnym słoneczku - nie ma dla mnie milszej rozrywki niż wyciągnąć się na kocu z dobrą ksiazką i butelką wody mineralnej... a nad morzem nie byłam wieki, będzie z 10 lat

Na solarium byłam dwa razy w życiu - pierwszy raz poszłam z ciekawości, a drugi bo miałam byc świadkiem na ślubie, był luty i nieco głupio wyglądałam blada jak ścian w dość mocno wyciętej kreacji... Obydwa "razy" miały miejsce w odstępie ok. 3 lat, i jakoś mnie od tej pory nie kusi, mimo, ze podoba mi się opalona skóra (blada zresztą też, w zależności od całej "reszty" ). A osobiście do smarowania się balsamami brązującymi brak mi cierpliwosci, więc poza sezonem chodze jak mnie natura stworzyła
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 08:41   #2935
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar II

Tymeno, piękny sposób na letnie wspólne śniadania

Ja jednak od trójmiejskich plaży wolę te nad otwartym morzem. Np. w okolicach Lubiatowa jest pięknie dziko i pusto. Ale niestety podróż tam trwa dość długo



Chcę jeszcze złożyć nieco spóźnione, ale za to pięknie pachnące życzenia Bluegirl
Wszystkiego najlepszego



homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 09:25   #2936
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Burn, ja tez chce sie do Gdanska wyniesc Moj TZ tez w Gdansku zakochany... Pewnie kiedys tam wyladujemy

Jak mialam dobry humor, tak Tymena zdejciami mi go popsula
Przykro mi Mam nadzieje, że już lepiej


Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Tymeno, jak pięknie u Was na plaży... Zamienisz się na Beskidki?
Noł, noł, noł, morza nie opuszczę Jam patriotka lokalna


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Rany, Tymeno, jak ja Ci tej plaży zazdraszczam! Opalać się uwielbiam - ale tylko w sezonie i tylko na naturalnym słoneczku - nie ma dla mnie milszej rozrywki niż wyciągnąć się na kocu z dobrą ksiazką i butelką wody mineralnej... a nad morzem nie byłam wieki, będzie z 10 lat
Margot, w takim razie zapraszamy nad morze


Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Tymeno, piękny sposób na letnie wspólne śniadania

Ja jednak od trójmiejskich plaży wolę te nad otwartym morzem. Np. w okolicach Lubiatowa jest pięknie dziko i pusto. Ale niestety podróż tam trwa dość długo

To prawda, nad otwartym morzem jest pięknie, te dzikie, puste plaże... W zeszłym roku urlopowałam w okolicach Czołpina, cudnie było
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 10:29   #2937
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Tymeno zazdroszczę tej bliskości morza.
Piękne zdjęcia

ehh, ja kcem nad morze

Zamiast tego siedzę w mieście, leje, wieje i ciemno


I jeszcze ta reklama Link4, która doprowadza mnie do szewskiej pasji Rozwija się i przykrywa link do panelu użytkownika, normalnie zaraz kogoś ugryzę.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 10:35   #2938
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
I jeszcze ta reklama Link4, która doprowadza mnie do szewskiej pasji Rozwija się i przykrywa link do panelu użytkownika, normalnie zaraz kogoś ugryzę.
Jak miło, ze nie jestem odosobniona w byciu doprowadzaną do szewskiej pasji
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 10:51   #2939
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Scent Bar II

No właśnie leje,zimno i ciemno a ja muszę na drugi koniec miasta z praniem jechać
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-13, 10:58   #2940
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A osobiście do smarowania się balsamami brązującymi brak mi cierpliwosci, więc poza sezonem chodze jak mnie natura stworzyła
Mi też do balsamów brakuje cierpliowści

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Tymeno, piękny sposób na letnie wspólne śniadania
Pojutrze przetestuję czy w marcu to też dobra koncepcja

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Jak miło, ze nie jestem odosobniona w byciu doprowadzaną do szewskiej pasji
Oj, nie jesteś
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.