Styczniówki cz.III Prawie Porodówka :) - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-09, 06:42   #2911
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Styczniówki cz.III Prawie Porodówka :)

Ja smaruję Maltanem tylko rano i wieczorem, a po każdym karmieniu rozprowadzam kilka kropel mleka i pozwalam wyschnąć. Póki co nic się nie dzieje złego
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 07:10   #2912
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Natalka już jest z nami Waży 3500g i ma 53cm.
Poród był ciężki wręcz traumatyczny, napiszę w w klubie za parę dni. Trwał prawie 16h i skończyło się cc. Ale jesteśmy zdrowe! Ja leżę na oddziale za 2 dni może dostanę wypis.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Gratulacje!
Obyś szybko zapomniała o nieprzyjemnościach i teraz juz tylko same cudowne chwile z córeczką


a po cc to nie trzymają w szpitalu 5 dni bo inaczej nie dostają kasy z NFZ?
W moim szpitalu po cc trzymają tak samo jak po porodzie naturalnym 2 pełne doby.
Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny mnie lapie kryzys. W szpitalu położna laktacyjna mowila ze mala dobrze przystawia sie do piersi tylko ma mocne ssanie - skarzylam sie na ból brodawek i myslalam ze tu lezy problem. W tej chwili mam strupki i ból przy karmieniu.. Nie wiem co robić jak nie bede mogła karmić małej..
Koleżance pomogło wietrzenie i smarowanie mascia po każdym karmieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 07:50   #2913
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez SweetChoco Pokaż wiadomość
Trzymają 3dni ale w szpitalu nie ma miejsc... ale moze dobrze. Chciałabym być już w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Gratulacje
Szybkiego dojścia do siebie
Nie trzymają jeśli nie ma potrzeby. My wyszlismy po dwóch pelnych dobach.
A to nam na sr mówili że po cc 5 dni bo inaczej kasy nie dostają ale może tutaj jakieś inne zasady czy coś

W sumie u was lepiej bo po co w szpitalu leżeć jak wszystko jest ok
Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Gratulacje doczekałaś się życzę szybkiego powrotu do formy i do domku Natalka piękne imię W moim szpitalu trzymają dłużej, bo 4-5 dni.Z tego co się orientuję możesz smarować brodawki swoim mlekiem. A z maści najlepsza jest czysta lanolina. Maltan podobno zawiera cukier i przez to mogą pojawić się pleśniawki czy coś, nie pamiętam dokładnie, ale gdzieś o tym czytałam, warto sprawdzić.

Miałam wreszcie napisać w klubie o moim porodzie, ale Twixy dzisiaj zaszalały i nie było szans. Może jutro. Mąż wrócił do pracy i mi Skarby pokazały co to znaczy by samemu z bliźniakami teraz słodko śpią, a ja wreszcie mogę się najeść i wypić gorącą herbatę. Chwili trwaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zostanie z noworodkiem samej w domu to rewolucja a z bliźniakami to już w ogóle.... Podziwiam
Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
Wstrzëłam alarm, mama jedzie do mnie ale będzie za jakieś 2 godziny.
Niby nic się nie dzieje konkretnego ale dziwnie się czuję. Nie wiem czy wody mogą się tak wolno sączyć bo już dwa razy bieliznę zmieniałam. Na papierze odrobina krwi i brzuch momentami spina ale nieregularnie (nawet nie brzuch co znów krzyżowo czuję).
Tak więc czekam choć przyznam, że synuś kiepski dzień by wybrał bo córę mam chorą w nocy tak ją dusił kaszel, że tylko płakała i krzyczała 'mamusiu mamusiu'


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki!


Dzień dobry,

Ja dalej nie rodze 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 08:09   #2914
emeczka
Wtajemniczenie
 
Avatar emeczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 030
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

LittleBeetle kciuki!

Ja w szpitalu jestem już 6. dobę i dostaje na głowę. ALE! Uważam, że przez pierwsze 4 doby warto być (jeśli mogę tak to ująć). Zdążyłam tu przeżyć kryzys laktacyjny i miałam pod ręką super laktator, nauczono mnie przystawiać dziecko na mnóstwo sposobów i potem jeszcze panie sprawdzały czy nie robię błędów. Wszelkie wątpliwości - położne i lekarze są obok. Mam wrażenie, że w dużym stopniu "nauczyłam" się dziecka pod okiem specjalistów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Cytat:
Napisane przez ananasova Pokaż wiadomość
moja ciotka zwykła mawiać: doceń chłopa bo zrobi to inna.

(...)

staraj się kobito bo samo nic z nieba nie spadnie. wierność męża też.
emeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 09:12   #2915
literape
Raczkowanie
 
Avatar literape
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 359
Dot.: Styczniówki cz.III Prawie Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny mnie lapie kryzys. W szpitalu położna laktacyjna mowila ze mala dobrze przystawia sie do piersi tylko ma mocne ssanie - skarzylam sie na ból brodawek i myslalam ze tu lezy problem. W tej chwili mam strupki i ból przy karmieniu.. Nie wiem co robić jak nie bede mogła karmić małej..
mialam polecic wietrzenie i kapturki do karmienia. ale widze ze kryzys zazegnany


u nas trzymaja 2 dni po sn i 3 dni po cc.
więcej bym nie dala rady psychocznie.
przy pierwszym dziecku oprocz tych dwoch dni bylam 3 dni na wywolywaniu i przeszlam to strasznie.


u mnie nic. wielkie nic.
literape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 09:41   #2916
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

SweetChoco Gratuluję 😀 Tobie i Reszcie dziewczyn zycze szybkiego powrotu do zdrowia i do domku z maluszkami.


Nie odzywalam sie bo nie mialam w sumie co pisać, i dopadl mnie jakiś kryzys.
A dzisiejsza noc byla 1 i mam nadzieje ostatnią, ktorej chodzilam co chwila do wc. Koszmar. Do tego wieczorami oblewaja mnie zimne poty.

Ja z synem w szpitalu spedzilam 7 dni i mialam dość. Na sam koniec co chwila plakalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 09:50   #2917
adzia_jadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 222
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

O widzę że ciężka nocka nie tylko u mnie...
Najpierw dopadł kręgosłup potem brzuch, zaczęłam siedzieć na piłce i trochę przeszło, wróciłam do łóżka i jakos tak powolutku zasnełam... to jakies 2 moze 3 h później jak mnie tż łokciem trzasnął to masakra... myślałam że go z łóżka wywalę.. jakis ostatecznie udało się jeszcze usnąć nad ranem na chwilę bo potem mały sprawdzał gdzie wątroba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 10:15   #2918
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny mnie lapie kryzys. W szpitalu położna laktacyjna mowila ze mala dobrze przystawia sie do piersi tylko ma mocne ssanie - skarzylam sie na ból brodawek i myslalam ze tu lezy problem. W tej chwili mam strupki i ból przy karmieniu.. Nie wiem co robić jak nie bede mogła karmić małej..
Normalne, trzeba przetrwać Mnie jedna brodawka juz nie boli, druga jeszcze trochę. Najlepsze- smarowanie własnym mlekiem i wietrzenie, lub spore ilości lanoliny, np. lanilosh (nie trzeba zmywac do karmienia), Maltan dobry ale trzeba pilnować żeby zmyć przed jedzeniem. Spróbuj też przed podaniem cyca trochę mleka wycisnąc bo zazwyczaj maluch najmocniej ciągnie na początku żeby wypłynęło cokolwiek i się denerwuje i przy przykładaniu- jak najwięcej brodawki niech chwyci

LittleBeetle kciuki!
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 10:47   #2919
Barb83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 415
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

LittleBeetle kciuki!!! ☺️☺️☺️

Ja od dziś zaczęłam pić napar z liści malin i olej z wiesiołka. Może coś pomoże...wlasnie upieklam sernik i rosół się gotuje. U mnie dziś piękne słońce i mały mróz. Miłego dnia☺️
Barb83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 11:21   #2920
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
LittleBeetle kciuki!

Ja w szpitalu jestem już 6. dobę i dostaje na głowę. ALE! Uważam, że przez pierwsze 4 doby warto być (jeśli mogę tak to ująć). Zdążyłam tu przeżyć kryzys laktacyjny i miałam pod ręką super laktator, nauczono mnie przystawiać dziecko na mnóstwo sposobów i potem jeszcze panie sprawdzały czy nie robię błędów. Wszelkie wątpliwości - położne i lekarze są obok. Mam wrażenie, że w dużym stopniu "nauczyłam" się dziecka pod okiem specjalistów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam trochę podobnie. Teoretycznie powinnyśmy wyjść w niedzielę ale ja musiałam czekać na diabetologa który był dopiero w poniedziałek a potem pediatra przyczepił się morfologii i w sumie wychodzimy dopiero dziś.
Ale. Miałam czas na być tu i teraz z małą. W domu czeka starsza - na pewno wyglądałoby to inaczej.
Rozkręciłyśmy laktację - jakbym wychodziła w niedzielę to dałabym mm bo był dramat a nie mogłabym się skupić tylko na niej. Mała ciągle mi wisiała na cyckach, miałam pogryzione brodawki, masakra...unormowało się, laktacja hula.
Do tego wyszło że malutka ma wrodzone problemy neurologiczne, które mogą wyjść w przyszłości. Dzięki temu że byłam tu dłużej mogłam już teraz poprosić o fizjoterapeutę który przyszedł, odpowiedział na jakieś moje wątpliwości i też przypomniał pewne rzeczy o których bym nie pamiętała mimo że ze starszą tak pracowałam.
Do tego cały czas leżałam sama na sali 2 os, przynosili mi jedzenie, rodzina nie orzyjeżdżała poza mężem bo zabroniłam
Na początku byłam zła że tak długo ale to naprawdę był fajny czas, tylko dla nas 2.

Littlebeetle kciuki !
__________________

Edytowane przez Millygirl
Czas edycji: 2018-01-09 o 11:23
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 11:46   #2921
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Styczniówki cz.III Prawie Porodówka :)

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
LittleBeetle kciuki!

Ja w szpitalu jestem już 6. dobę i dostaje na głowę. ALE! Uważam, że przez pierwsze 4 doby warto być (jeśli mogę tak to ująć). Zdążyłam tu przeżyć kryzys laktacyjny i miałam pod ręką super laktator, nauczono mnie przystawiać dziecko na mnóstwo sposobów i potem jeszcze panie sprawdzały czy nie robię błędów. Wszelkie wątpliwości - położne i lekarze są obok. Mam wrażenie, że w dużym stopniu "nauczyłam" się dziecka pod okiem specjalistów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zazdroszczę, u mnie w szpitalu zero wsparcia, a wręcz zero zainteresowania.

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Ja z synem w szpitalu spedzilam 7 dni i mialam dość. Na sam koniec co chwila plakalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak ja położna przynosiła mi coś na uspokojenie. Najgorsze dla mnie było to, że codziennie robili mi nadzieję, że następnego dnia wyjdziemy i tak od czwartku - wyszliśmy we wtorek...


Nasz mały ma katarek.... tak strasznie mi go żal.
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 12:28   #2922
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Ja czas w szpitalu z córką wspominam baaaaaaardzo źle, ledwo chodzilam, ledwo siedzialam, moje cycki byly wieksze od glowy malej jakies dwa razy i nie umiala zlapac sutkow, caly czas sie darla i płakała, a ja na nic nie mialam sily, a mm nie dawaly za nic w swiecie plus polozne od ktorych zamiast wsparcia dostawalysmy tylko opiernicz za wszystko.... brrrr.

I tez nie rodze poki co
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 13:00   #2923
literape
Raczkowanie
 
Avatar literape
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 359
Dot.: Styczniówki cz.III Prawie Porodówka :)

ja byłam mega obolała i przestraszona po pierwszym porodzie. teraz mam zamiar nie rać wszystkiego do siebie, robić po swojemu i nie dać się zastraszyć. czy wyjdzie? nie wiem. a grę wchodzi jeszcze osłabienie i hormony... ale juz wiem, ze wyjdę i bede miec głeboko ewentualne fochy. trzeba się otaczać ludzmi, którzy wspierają (moja polozna taka była) i nie potępiają niczego. no ale to mówię jak przyszłą mama drugiego dziecka. wierzę, że przy pierwszym wszystko jest nowe i się sypie, bo u mnie tak było. w domu było lepiej, ale i tak odbeczałam swoje
literape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 13:06   #2924
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

ja przed chwila dostałam obrobione zdjęcia z sesji - jakbym od razu wysłala które wybieram to bym je pewnie 2 dni po sesji miala a tak to 1,5 tyg ;p
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 13:16   #2925
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

My byłyśmy w szpitalu tylko dwa dni i pomimo tego że Tz siedział u mnie pół dnia a położne były bardzo miłe to czułam się bardzo samotna i zagubiona. Pewnie przez hormony. Jedyne co mogę zarzucić położonym to że jeżeli dziecko dłużej płakało to od razu mówiły że pewnie jest głodne i proponowały mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 14:54   #2926
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez BielinkaO Pokaż wiadomość
My byłyśmy w szpitalu tylko dwa dni i pomimo tego że Tz siedział u mnie pół dnia a położne były bardzo miłe to czułam się bardzo samotna i zagubiona. Pewnie przez hormony. Jedyne co mogę zarzucić położonym to że jeżeli dziecko dłużej płakało to od razu mówiły że pewnie jest głodne i proponowały mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie podobnie. Mialam kryzysy jak mąż jechal już do domu.

Jeszcze mam pytanie o karmienie.. Na ile czasu przy jednym karmieniu wasze dzieci przystawiaja się do piersi?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 15:11   #2927
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
U mnie podobnie. Mialam kryzysy jak mąż jechal już do domu.

Jeszcze mam pytanie o karmienie.. Na ile czasu przy jednym karmieniu wasze dzieci przystawiaja się do piersi?
Doradczynie laktacyjne w szpitalu kazały mi 20 min jedną pierś, 10 min drugą... ciężko jest tym bardziej, że Mała zazwyczaj zasypia w trakcie...
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 15:12   #2928
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Doradczynie laktacyjne w szpitalu kazały mi 20 min jedną pierś, 10 min drugą... ciężko jest tym bardziej, że Mała zazwyczaj zasypia w trakcie...
No wlasnie stad moje pytanie. Mi też zasypia po tych 20 min na jednej i juz nie moge jej odstawić do drugiej
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 15:14   #2929
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez emeczka Pokaż wiadomość
LittleBeetle kciuki!

Ja w szpitalu jestem już 6. dobę i dostaje na głowę. ALE! Uważam, że przez pierwsze 4 doby warto być (jeśli mogę tak to ująć). Zdążyłam tu przeżyć kryzys laktacyjny i miałam pod ręką super laktator, nauczono mnie przystawiać dziecko na mnóstwo sposobów i potem jeszcze panie sprawdzały czy nie robię błędów. Wszelkie wątpliwości - położne i lekarze są obok. Mam wrażenie, że w dużym stopniu "nauczyłam" się dziecka pod okiem specjalistów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja byłam 5 dni i ciężko było. Może inaczej bym to odebrała gdyby od początku mi mówili, że dłużej zostaniemy ale co dzień słyszałam, że może jutro wyjdziecie. Któregoś już razu jak mąż przyszedł w odwiedziny i mnie zobaczył zapłakaną to prawie zawału dostał.
Wsparcie w szpitalu było, jedzenie dawali doradczynie laktacyjne przychodziły, laktator szpitalny też był więc spoko. Ale co w domu to w domu.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
No wlasnie stad moje pytanie. Mi też zasypia po tych 20 min na jednej i juz nie moge jej odstawić do drugiej
Ostatnio jak o tym mówiłam to kazały karmić na zimno, w samej pieluszcze... trochę pomaga bo jest bardziej rozbudzona ale się martwię, że się przeziębi
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 15:35   #2930
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez _toja Pokaż wiadomość
Doradczynie laktacyjne w szpitalu kazały mi 20 min jedną pierś, 10 min drugą... ciężko jest tym bardziej, że Mała zazwyczaj zasypia w trakcie...
A u mnie mówiły żeby raz dawać jedną pierś, raz druga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 15:51   #2931
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez BielinkaO Pokaż wiadomość
A u mnie mówiły żeby raz dawać jedną pierś, raz druga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi mówiły że koniecznie po 15 minut z jednej i drugiej przy każdym kamieniu. Ale to nie do wykonania przy tym zasypianiu. Daje raz jedna, raz druga, dopóki sama nie pusci i je czasem 6 min, a czasem 40..
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 17:31   #2932
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Dzięki dziewczyny za kciuki
Kubuś na świecie od 14:30 lekko ponad 3,7kg, 55cm.
Odpoczywamy. Niech mi ktoś nie mówi, że drugi poród lepszy i szybszy...!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 17:35   #2933
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Little gratulacje!! Tak sie martwilas waga maluszka, a tu kawal chlopa!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 17:35   #2934
adzia_jadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 222
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Gratulacje kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 17:56   #2935
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki
Kubuś na świecie od 14:30 lekko ponad 3,7kg, 55cm.
Odpoczywamy. Niech mi ktoś nie mówi, że drugi poród lepszy i szybszy...!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję!! ♡ i znów musze to napisać ze zazdroszczę ze masz już to za sobą i małego przy sobie hihi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 18:09   #2936
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Dziękuję!
Fiołek w szoku bylam jak powiedzieli wagę. USG wczoraj pokazało 3,3
Marlena samego porodu to nie ma co zazdrościć. Ale lepiej dla mnie, że chyba pierwszy był łatwiejszy bo przynajmniej bez strachu szłam
Nie mam dostępu do klubu, jutro postaram się skrobnąć więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 18:10   #2937
Samer
Rozeznanie
 
Avatar Samer
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 542
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za kciuki
Kubuś na świecie od 14:30 lekko ponad 3,7kg, 55cm.
Odpoczywamy. Niech mi ktoś nie mówi, że drugi poród lepszy i szybszy...!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje! Duży chłopak
__________________
20.06.2015
Samer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 18:21   #2938
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Dziękuję!
Fiołek w szoku bylam jak powiedzieli wagę. USG wczoraj pokazało 3,3
Marlena samego porodu to nie ma co zazdrościć. Ale lepiej dla mnie, że chyba pierwszy był łatwiejszy bo przynajmniej bez strachu szłam
Nie mam dostępu do klubu, jutro postaram się skrobnąć więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa mnie jeszcze trzymają myśli ze idę w nieznane wiec strach taki wielki nie jest .
Wracaj do sił ja też myślałam a raczej slyszalam ze drugi porod lepszy szybszy a tu rozczarowanie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 18:25   #2939
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

powiem Wam, że rozczarowanie straszne bo z córą ekspres a dziś przyjechałam z rozwarciem na 4cm którego nie czułam po czym przez 4h bóli, że skali brakowało NIC nie ruszyło. Ale opiszę wszystko w klubie.
Póki co czekam na obchód, młody śpi a ja i tak nie zasnę prędko. Próbowałam dać mu jeść ale zapadł w kamienny sen i nic go nie rusza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 18:30   #2940
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Styczniówki cz.III To już porodówka :)

Little, gratulacje
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 12:48:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.