Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-21, 07:32   #2941
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja odwracam szczoteczkę, żeby czubek był przy wewnętrznym kąciuku, ale maluję się zawsze prawą ręką.
Ja dokładnie tak samo, tylko lewą ręką. I o dziwo to rzęsy na prawym oku lepiej wyglądają, w lewym często są bardziej sklejone i trochę powyginane.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
czepiasz się. Normalne, fajne nogi zadbanej 30+.
Też tak uważam. Szusz może nie ma idealnych nóg, ale i tak bardzo ładne. Lepsze takie niż patyki z dziurą szerokości Atlantyku pomiędzy.

Cytat:
Napisane przez kimkimmy Pokaż wiadomość
a ja do niedawna lubiłam ją bardzo i myślałam, że jest jedną z nielicznych jutuberek, którym 'nie odbiło'. Niestety po akcji z GlamBrush i zamieszaniem wokół jej rozmiaru jakoś tak mam coraz mniejszą ochotę na oglądanie jej filmików
Ja też. Jeszcze do niedawna miałam ją za równą babkę, po tych wszystkich akcjach bardzo straciła w moich oczach i przestałam ją oglądać. Zamiast słuchać co ma do powiedzenia - a przecież ma sporą wiedzę i mówi konkretnie - widzę te perypetie z rozmiarem i pędzlami i mi się odechciewa.

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
xxstudentkaxx20 lipca 2014 15:52
Bóg nigdy nie mruga to nie "książka do poczytania", ale daje do myślenia i można się przy niej uśmiechnąć czy wzruszyć To mój ulubieniec


RockGlamPrincess20 lipca 2014 16:03
nie napisałam "do poczytania" tylko "do czytania" - nie ważne o czym jest książka i jakie jest jej przesłanie tak czy siak trzeba ją PRZECZYTAĆ... czy się mylę?



Jaka jest przewrażliwiona........ma ssakra.
Zabrzmiało tak, jakby wszystkie książki normalnie służyły li tylko do podstawiania pod nogi chwiejącego się stołu.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 07:59   #2942
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Hania wygląda jakby była niedomyta na twarzy i to nie tylko w ostatnim filmiku
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 07:59   #2943
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Ja też. Jeszcze do niedawna miałam ją za równą babkę, po tych wszystkich akcjach bardzo straciła w moich oczach i przestałam ją oglądać. Zamiast słuchać co ma do powiedzenia - a przecież ma sporą wiedzę i mówi konkretnie - widzę te perypetie z rozmiarem i pędzlami i mi się odechciewa.
Przyznam się Wam, że po tym jak dostałam moje GlamBrushe, zachwalane przez Hanię jako ósmy cud świata a wyszło co wyszło, również moja sympatia do niej spadła. Mimo iż wiem, że to normalne, że chwali co jej i jest tym podekscytowana - straciła na wiarygodności. A była jedną z moich ulubionych bjuti guru.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 08:54   #2944
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez wiosna494 Pokaż wiadomość
mimo, że lewą rękę do innych makijażowych spraw mam totalnie niesprawną, to tusz od zawsze na prawym oku nakładam prawą ręką, a na lewym lewą

ja zawsze maluje prawa reka rzesy na jednym jak i drugim oku
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 09:47   #2945
colinca
Rozeznanie
 
Avatar colinca
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: seventh heaven
Wiadomości: 924
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

https://www.youtube.com/watch?v=R0oMMwfvRMM
colinca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 09:49   #2946
chariaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 200
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Oglądam sobie ostatni film Hani digitalgirl i dochodzę do wniosku, że nie dość, że ona źle wykonuje makijaż, to do tego ma poważne luki w wiedzy makijażowej, a t0 może być już zaskoczeniem.

Jej twierdzenie,że cień na dolnej powiece trzeba koniecznie łączyć z górną powieką, bo inaczej to wygląda dziwnie, to bzdura. Jeśli zostawi się lukę to otwiera to oko, w zaleznośći jaki makijaż robimy, czasami luka, umiejętnie zrobiona, wygląda lepiej niż połączenie cieni, szczególnie przy małych oczach.

Czy mi się wydaje, czy ona twierdzi,żeby nie kopiować jej makijaży, bo ona sama w nich nie chodzi na co dzień?

Dalej mamy, w tym cudownym makijażu, plamy. Ona bronzera używać nie umie, ale to już wiemy nie od dziś. Brud na twarzy ,osiągnięty za pomocą trzech bronzerów to przecież jej ulubiony look. Ale twierdzenie,żeby tego nie komentować , ilości nakładanych kosmetyków, bo ona tak lubi, lubi dużo, dużo, dużo, no dobrze lubi, ale jak nie komentować skoro to źle i nieestetycznie wygląda, a przecież to taka profesjonalistka.

Powiem wam,że jakby Hania, mistrzyni makijażu, AVON Official makeup artist, zawodowiec i profesjonalistka, miała mi robić makijaż, to bym uciekła z krzykiem

Jednak pamiętajcie dystans i nie komentować krytycznie, bo przykro

Edytowane przez chariaaa
Czas edycji: 2014-07-21 o 09:51
chariaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 09:55   #2947
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
xxstudentkaxx20 lipca 2014 15:52
Bóg nigdy nie mruga to nie "książka do poczytania", ale daje do myślenia i można się przy niej uśmiechnąć czy wzruszyć To mój ulubieniec


RockGlamPrincess20 lipca 2014 16:03
nie napisałam "do poczytania" tylko "do czytania" - nie ważne o czym jest książka i jakie jest jej przesłanie tak czy siak trzeba ją PRZECZYTAĆ... czy się mylę?



Jaka jest przewrażliwiona........ma ssakra.
szkoda, że wobec swoich błędów nie jest tak krytyczna
Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 09:57   #2948
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

znacie? https://www.youtube.com/channel/UCY0...QQD1b4g7xb5FOQ wczoraj przypadkiem na nią trafiłam, dobrze mi się ogląda jej filmiki, choć nic innowacyjnego nie wnoszą
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 10:10   #2949
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
znacie? https://www.youtube.com/channel/UCY0...QQD1b4g7xb5FOQ wczoraj przypadkiem na nią trafiłam, dobrze mi się ogląda jej filmiki, choć nic innowacyjnego nie wnoszą

Znamy, znamy Milena jest w teamie MakeUp Avon
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 10:38   #2950
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez colinca Pokaż wiadomość
Oldze pasuje monobrew

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Znamy, znamy Milena jest w teamie MakeUp Avon
to tylko ja taka zacofana

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez chariaaa Pokaż wiadomość
Oglądam sobie ostatni film Hani digitalgirl i dochodzę do wniosku, że nie dość, że ona źle wykonuje makijaż, to do tego ma poważne luki w wiedzy makijażowej, a t0 może być już zaskoczeniem.

Jej twierdzenie,że cień na dolnej powiece trzeba koniecznie łączyć z górną powieką, bo inaczej to wygląda dziwnie, to bzdura. Jeśli zostawi się lukę to otwiera to oko, w zaleznośći jaki makijaż robimy, czasami luka, umiejętnie zrobiona, wygląda lepiej niż połączenie cieni, szczególnie przy małych oczach.

Czy mi się wydaje, czy ona twierdzi,żeby nie kopiować jej makijaży, bo ona sama w nich nie chodzi na co dzień?

Dalej mamy, w tym cudownym makijażu, plamy. Ona bronzera używać nie umie, ale to już wiemy nie od dziś. Brud na twarzy ,osiągnięty za pomocą trzech bronzerów to przecież jej ulubiony look. Ale twierdzenie,żeby tego nie komentować , ilości nakładanych kosmetyków, bo ona tak lubi, lubi dużo, dużo, dużo, no dobrze lubi, ale jak nie komentować skoro to źle i nieestetycznie wygląda, a przecież to taka profesjonalistka.

Powiem wam,że jakby Hania, mistrzyni makijażu, AVON Official makeup artist, zawodowiec i profesjonalistka, miała mi robić makijaż, to bym uciekła z krzykiem

Jednak pamiętajcie dystans i nie komentować krytycznie, bo przykro
Ja bym z chęcią obejrzała filmiki jak Hania maluje kogoś innego. Ciężko jest ocenić technikę oglądając w kółko ten sam schemat makijażu, gdy jedyne co się zmienia to kolory. Oko jest zawsze wyciągnięte i wiem, że wynika to z budowy, bo w takim kształcie zwyczajnie wygląda najlepiej, ale obejrzałabym w końcu coś innego.

Z resztą zarzutów nie do końca się zgodzę. To nie są luki w wiedzy, a osobiste preferencje - i to nic dziwnego, bo każda wizażystka nagrywająca filmiki będzie przekazywała wiedzę, która u niej sprawdza się najlepiej i którą sama najbardziej lubi. Może wg Hani luka w zewnętrznym kąciku wygląda dziwnie, może ma na uwadze to, że niewprawnej w makijażu osobie trudniej będzie zrównoważyć taki makijaż z 'dziurą' niż z zamkniętym kącikiem... Idąc tokiem takiej argumentacji, jak u Ciebie możnaby równie dobrze stwierdzić, że Maxi też ma braki w wiedzy czy sieje jakieś głupstwa, bo ładuje ciężki korektor na powiekę do każdego makijażu. Technika bardzo stara i podstawowa, kiedyś jak nie było baz faktycznie to był jeden z niewielu sposobów na przedłużenie makijażu oka, ale obecnie jak mamy na rynku tyle świetnych produktów, które nie obciążają delikatnych powiek lepiej byłoby szerzyć świadomość, że im mniej i lżej na powiece, tym lepiej dla niej i tym wolniej będzie się starzała. Ale znowu - Maxi tak lubi, taką ma preferencję, więc tak ludzi uczy

Co do plam to wydaje mi się, że dużo tutaj robi oświetlenie przy którym Hania nagrywa (a teraz jeszcze dodatkowo samoopalacz, którego używa), aczkolwiek fakt, że czasami jak sobie dowali pomarańczki na poliki to chyba tylko w domu się dziwnie na nią nie patrzą
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 10:46   #2951
kimkimmy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 707
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Oldze pasuje monobrew
I ten wstęp niczym Warsaw Shore..
kimkimmy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 10:46   #2952
kimmy0
Raczkowanie
 
Avatar kimmy0
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

http://instagram.com/p/qtUWNKtP-K/?modal=true

no XSeczki!!! ile wyciskacie
kimmy0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 10:50   #2953
kimkimmy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 707
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez kimmy0 Pokaż wiadomość
http://instagram.com/p/qtUWNKtP-K/?modal=true

no XSeczki!!! ile wyciskacie
No i tu właśnie widać jakie to XS ale zrzuciła 30 kg niby
kimkimmy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 10:54   #2954
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez kimmy0 Pokaż wiadomość
http://instagram.com/p/qtUWNKtP-K/?modal=true

no XSeczki!!! ile wyciskacie
Wygląda jakby wciągała brzuch i zaraz miała stracić oddech
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 11:02   #2955
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Wygląda jakby wciągała brzuch i zaraz miała stracić oddech
To nie pierwsze zdjęcie, na którym jest na takim bezdechu, że oczy jej wyłażą
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 11:06   #2956
shena
Rozeznanie
 
Avatar shena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Dla mnie Szusz jest średnio zadbana. Wieczne ciasto na twarzy, nieładna cera niedopasowany makijaż, wiecznie macane włosy bez kształtu i porządnego koloru. Nie wiem czy to kwestia kamery czy złego ustawienia, ale szusz zawsze wygląda średnio. Zdjęcia figury też nie powalają, ale to raczej kwestia nieładnych zdjęć, bo Wera ma ciało ładne - nogi bardzo zgrabne i piękny biust
Z tym nowym facetem i luźnym wizerunkiem odbieram ją jako taką ciepłą kluskę. Dla mnie to trochę kobieta bez wyrazu, niczym się nie wyróżnia. Ot, taki szuszek.
Szusz ma nowego chłopaka? Od kiedy? Skąd o tym wiecie
shena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 11:14   #2957
chariaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 200
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Oldze pasuje monobrew



to tylko ja taka zacofana

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------



Ja bym z chęcią obejrzała filmiki jak Hania maluje kogoś innego. Ciężko jest ocenić technikę oglądając w kółko ten sam schemat makijażu, gdy jedyne co się zmienia to kolory. Oko jest zawsze wyciągnięte i wiem, że wynika to z budowy, bo w takim kształcie zwyczajnie wygląda najlepiej, ale obejrzałabym w końcu coś innego.

Z resztą zarzutów nie do końca się zgodzę. To nie są luki w wiedzy, a osobiste preferencje - i to nic dziwnego, bo każda wizażystka nagrywająca filmiki będzie przekazywała wiedzę, która u niej sprawdza się najlepiej i którą sama najbardziej lubi. Może wg Hani luka w zewnętrznym kąciku wygląda dziwnie, może ma na uwadze to, że niewprawnej w makijażu osobie trudniej będzie zrównoważyć taki makijaż z 'dziurą' niż z zamkniętym kącikiem... Idąc tokiem takiej argumentacji, jak u Ciebie możnaby równie dobrze stwierdzić, że Maxi też ma braki w wiedzy czy sieje jakieś głupstwa, bo ładuje ciężki korektor na powiekę do każdego makijażu. Technika bardzo stara i podstawowa, kiedyś jak nie było baz faktycznie to był jeden z niewielu sposobów na przedłużenie makijażu oka, ale obecnie jak mamy na rynku tyle świetnych produktów, które nie obciążają delikatnych powiek lepiej byłoby szerzyć świadomość, że im mniej i lżej na powiece, tym lepiej dla niej i tym wolniej będzie się starzała. Ale znowu - Maxi tak lubi, taką ma preferencję, więc tak ludzi uczy

Co do plam to wydaje mi się, że dużo tutaj robi oświetlenie przy którym Hania nagrywa (a teraz jeszcze dodatkowo samoopalacz, którego używa), aczkolwiek fakt, że czasami jak sobie dowali pomarańczki na poliki to chyba tylko w domu się dziwnie na nią nie patrzą
Zauważ ,że Maxi mówi ,że u niej korektor się sprawdza i ona tak lubi nie mówi ,że nie można stosować bazy, bo to błąd.
A Hania mówi ,że luki wyglądają dziwnie i ,że nie należy tak robić. Ona po prostu nie wie,że to może dobrze wyglądać. Ona innych maluje, więc powinna wiedzieć, dla mnie to jest brak wiedzy.
Chociaż zgodzę się ,że nasze cudowne makijażystki w ogóle nie biorą pod uwagę tego ,że to co u nich się sprawdza, u innych może być niewypałem.
Jak ja se walnę korektor zamiast bazy to w dwie godziny mam pięknie zrolowane cienie, jakby mnie maxi malowała to może by nie były zrolowane, bo ona ma swoją technikę rozcierania. Jednak dobrze by było jakby czasem powiedziała "ja se walnę korektor, wy se może walnijcie bazę "

Prawdę powiedziawszy, ja u wszystkich naszych juciuberek widzę większe lub mniejsze błędy. Wy też widzicie, np nierówne krechy u modelki katosu, czy też "smutne" kreski na niej samej. Jakoś z tym żyję i nie wspominam o nich Juciuberka też człowiek. Nawet Mistrzyni Polski w makijażu popełnia błędy makijażowe, i jest spoko. Jej nie wytykam, bo to może raz się zdarzyło, a brwi to osobna rzecz, każdy robi takie jak lubi, no chyba że są to brwi karykaturalne
.
Wkurza mnie tylko jak Hania mówi o czymś, o czym pojęcia nie ma, a powinna mieć, zresztą zarzuty do niej to nie jest pojedyncza sprawa, tylko non stop pojawiają się komentarze dotyczące jej błędów, których jest bardzo dużo, ( dla mnie ilość bronzera u Hani to błąd makijażowy bo powoduje,że wygląda ona gorzej niż jakby tylko podkład miała na twarzy) pomijam już,że beauty guru powinna zadbać, żeby łupieżu,wąsów nie było, a przynajmniej nie było widać na filmikach.
chariaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 11:15   #2958
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

jak się tak wypnę to też mam krągłą dupę
a Hania oprócz wielkiej dupy ma też wielkie uda i oczywiście problem bo nie ma gdzie kupić spodni... a ponoć na dole nosi rozmiar L, ja tam w każdym sklepie widzę taki rozmiar


Ale bardzo jej gratuluję efektów. Widać , że czuje się teraz świetnie

Edytowane przez patisia123
Czas edycji: 2014-07-21 o 11:20
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 11:23   #2959
Kosmetykocholiczka
Raczkowanie
 
Avatar Kosmetykocholiczka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 60
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez springsteen Pokaż wiadomość
Bardzo przyjemnie się Ciebie słucha i masz uroczy uśmiech. Umiesz się porządnie wysłowić i jesteś, pod tym względem, lepsza od niejednej starszej koleżanki. Widać, że jesteś jeszcze trochę spięta, ale to dopiero drugi filmik, więc nie razi to jakoś szczególnie i nie ma się czym martwić. Z każdym kolejnym razem będzie lepiej.
Ode mnie też leci sub, bo naprawdę miło spędziłam te kilkanaście minut.
Bardzo mi miło Dziękuje
Kosmetykocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 11:30   #2960
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Hania wyglada super! Serio zazdroszcze i gratuluje jej samozaparcia
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:00   #2961
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Ja też bardzo lubię Hanie, chociaz z tym XS to wiadomo, że mocno przesadza- ja teraz, po ciązy ważę 57kg przy 170cm i M nosze, XS to nosiłam, jak w liceum przy tym samym wzroście ważyłam 48kg..

Niedawno była tu mowa o wiczeniach, widzę, że macie pojęcie, więc mam pytanko
Polecacie jakieś cwiczenia konkretne na wysmuklenie ciała, zrzucenie kilku kg bez przerobienia tego w mięśnie? Nie podobaja mi sie umięsnione ciała kobiet, przynajmniej siebie w takim wydaniu nie widzę, i choc niby mało ważę w stosunku do mojego wzrostu,m to uda, tyłek i brzuch są okropnie obtłuszczone, brzuch jak ciężarnej, a jak usiąde to kilka fałd, uda się trzesą, no ja nie wiem o co chodzi...
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:01   #2962
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Na stwierdzenie, ze nie wyciskam , bo nie chce mięśni zawsze ten sam scyzoryk mi sie otwiera

Polecam lekture w wolnym czasie

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Jesli nie bedziesz brac sterydow ani nie przeszczepisz sobie ze 4 jader, to nie bedziesz wygladac jak monster chocbys nie wiem co robila.
Kobieta przy idealnej diecie I idelanym treningu ukierunkowanych na budowanie miéni jest w stanie zbudowac max 3 kg miésni w ciágu roku.
Zeby budowac miesnie trzeba miec dodatni bilans kaloryczny, jak bedziesz sie odchudzac to nic nie zbudujesz.
Zeby robic rzezbé, to trzeba miec w czym rzezbic, wiec rzezba tez CI nie grozi

Nie wiem skad ten paniczny lék przed miesniami, skoro to miesnie spalaja tluszcz
Kilogram miesni, tylko do przezycia, bez zadnej aktywnosci potrzebuje kilkadziesiat kalorii na dobe, podczas gdy kilogram tluszczu potrzebuje 3 kalorie w tym samym celu.

Skoro masz tak duzo do zrzucenia, to prawdopodobnie brakuje CI miesni, ktor by ten nadmiar spalaly.

W cwiczeniach nie ma specjalnej roznicy, im ciezej trenujesz tym wiecej energii potrzebujesz czyli spalasz.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:07   #2963
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię Hanie, chociaz z tym XS to wiadomo, że mocno przesadza- ja teraz, po ciązy ważę 57kg przy 170cm i M nosze, XS to nosiłam, jak w liceum przy tym samym wzroście ważyłam 48kg..

Niedawno była tu mowa o wiczeniach, widzę, że macie pojęcie, więc mam pytanko
Polecacie jakieś cwiczenia konkretne na wysmuklenie ciała, zrzucenie kilku kg bez przerobienia tego w mięśnie? Nie podobaja mi sie umięsnione ciała kobiet, przynajmniej siebie w takim wydaniu nie widzę, i choc niby mało ważę w stosunku do mojego wzrostu,m to uda, tyłek i brzuch są okropnie obtłuszczone, brzuch jak ciężarnej, a jak usiąde to kilka fałd, uda się trzesą, no ja nie wiem o co chodzi...
Tak samo jak nie da się zamienić paznokci we włosy tak nie da się przerobić tłuszczu w mięśnie, jak słyszę takie teksty to mi się scyzoryk otwiera.
jak chcesz zredukować ilość tłuszczu to podstawa jest dieta, trening to dodatek i powinien być ogólnorozwojowy, czyli aeroby i trening siłowy całego ciałą. A tak na marginesie na forum fitness znajdziesz wszystkie informacje.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:08   #2964
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Tak samo jak nie da się zamienić paznokci we włosy tak nie da się przerobić tłuszczu w mięśnie, jak słyszę takie teksty to mi się scyzoryk otwiera.
jak chcesz zredukować ilość tłuszczu to podstawa jest dieta, trening to dodatek i powinien być ogólnorozwojowy, czyli aeroby i trening siłowy całego ciałą. A tak na marginesie na forum fitness znajdziesz wszystkie informacje.
Dokładnie

widze, ze obie jesteśmy uzbrojone w scyzoryki

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2014-07-21 o 12:10
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:15   #2965
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez kimmy0 Pokaż wiadomość
http://instagram.com/p/qtUWNKtP-K/?modal=true

no XSeczki!!! ile wyciskacie
Ależ się powyginała
No i jeszcze te 3 prawie identyczne foty,jakby to robiło jakąś różnicę

Ale ładnie wygląda.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:23   #2966
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez monamonisia Pokaż wiadomość
a czy ja powiedzialam, ze to cos zlego, nie rozumiesz mnie, kiedys miala bardzo zgrabne nogi, teraz ma zgrabne i galaretke. ogladnij sobie zdjecia na blogu- http://szusz.com.pl/moda/game-on/ lub http://szusz.com.pl/life/bibione-wlochy-dzien-1/ chodzac tak czesto na silownie i cwiczac - dziwie sie, jak to mozliwe, ze ma takie udka...
Moim zdaniem trochę się czepiasz. Szusz to nie Donce, która lata 5-6 razy w tygodniu na siłkę. Moim zdaniem jak na swój wiek wygląda super.



A co do ćwiczeń - pogadajcie sobie na wątku fitnessowym... Btw, ja też jak słyszę, że ktoś chce cwiczyć, ale tak żeby mu nie urosły mięśnie... sory dziewczyny, ale nie kumam takiego podejścia.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:24   #2967
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Jeju dziewczyny, sorki, nie bijcie ;-)
Wyszedl na wierzch moj brak wiedzy,ale tez chyba troche zle sie wyslowilam.;-)
Chodzilo mi tylko o to,ze widzialam juz na wlasne oczy takie metamorfozy,gdzie obtluszczone uda zmienily sie w zbite,ale potezne wciaz. Dlatego chodzi mi o wysmuklenie.
Odchudzajacej diety wlaczyc nie moge- jestem nama karmiaca. Zdrowo sie za to odzywiamy jak najbardziej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:29   #2968
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem trochę się czepiasz. Szusz to nie Donce, która lata 5-6 razy w tygodniu na siłkę. Moim zdaniem jak na swój wiek wygląda super.
Zgadzam się

Widzę, że Olesska znalazła Łobuza
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:32   #2969
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dokładnie

widze, ze obie jesteśmy uzbrojone w scyzoryki
mnie ostatnio rozwaliła Donce która na redukcji buduje pośladki
Albo jej demonstracja ćwiczeń na mięśnie brzucha, w co trzecim zaznaczała że robi je źle (a źle wykonywane były prawie wszystkie). Po co w ogóle tak bezsensownie ćwiczyć i jeszcze wrzucać do sieci?

Swoja droga zazdroszczę Hani współpracy z Karmowskim, wielki autorytet, jeden z najpopularniejszych (i najdroższych ) trenerów w Pl.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:36   #2970
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXVI

A ile kosztuje?
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-04 22:41:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.