Majowe Panny Młode - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 08:13   #2941
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
rocznik 85
Chyba nas tu sporo 85tek

Ja dziś jako że w pracy luźniej z rana znalazłam kolejne real foto moje foto moje sukni i sobie siedzę i się szczerzę do nich

W ogóle to powiedzcie dziewczyny co robicie z zaproszeniami, robicie je same czy zamawiacie. Ja będę na pewno sama robić, nie z oszczędności tylko dlatego że lubię się bawić w takie rzeczy.
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 08:15   #2942
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Chyba nas tu sporo 85tek

W ogóle to powiedzcie dziewczyny co robicie z zaproszeniami, robicie je same czy zamawiacie. Ja będę na pewno sama robić, nie z oszczędności tylko dlatego że lubię się bawić w takie rzeczy.
najlepszy rocznik

ja zamówię dlatego że nie będę się bawić w coś co mogę za 1,50zł kupić
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 08:16   #2943
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

O matko!!! Właśnie sobie zdałam sprawę,że jak będę za mąż wychodzić będę po 26stce Heh w porę...

Co do zaproszeń to ja kartkowa jestem i jakbym zaproszeń na swoje wesele nie zrobiła to byłby wstyd Tylko musimy pokupić parę rzeczy do nich i zaczynam produkcję.

Anetuniaa pokaż!

P.S. Któraś jest z podkarpacia może??????
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 08:21   #2944
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

zamawiałam sobie próbki i już mam wybrane chyba
ale ja wezmę tanie i proste bo to i tak w koszu wyląduje

a czy jest ktoś z pomorskiego?
wiecie że jestem na wątku PM2011 od września 2009 i wśród nich ani jednej nie znalazłam
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 08:38   #2945
urszulac1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 310
Dot.: Majowe Panny Młode

My kupimy gotowe zaproszenia. Nie mamy zdolności twórczych.
urszulac1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 08:57   #2946
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
najlepszy rocznik

ja zamówię dlatego że nie będę się bawić w coś co mogę za 1,50zł kupić
Jak ktoś nie lubi to pewnieże lepiej kupić
Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
zamawiałam sobie próbki i już mam wybrane chyba
Pokaż
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
O matko!!! Właśnie sobie zdałam sprawę,że jak będę za mąż wychodzić będę po 26stce Heh w porę...

Co do zaproszeń to ja kartkowa jestem i jakbym zaproszeń na swoje wesele nie zrobiła to byłby wstyd Tylko musimy pokupić parę rzeczy do nich i zaczynam produkcję.
Anetuniaa pokaż!
P.S. Któraś jest z podkarpacia może??????
Uuu to sobie będę miała się kogo pytać, ja sobie wymyśliłam na froncie jakąś ładną pieczątkę robioną pudrem do embossingu na ciepło

Na dole zdjęcia
Cytat:
Napisane przez urszulac1 Pokaż wiadomość
My kupimy gotowe zaproszenia. Nie mamy zdolności twórczych.
A jakieś propozycje już masz?
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:20   #2947
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

T'ai ja sie przewinęłam w watku PM2011

ja już swoją suknie wklejałam kiedyś
Teraz nie chce jej juz co chwila ubierac zeby nie ubrudzić, ale tak korci ale zdecydowałam ze przymierze jak bede miała buty , bo tylko tego mi brakuje

A własnie, zamawia może któraś z was buty z Akces2?
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 09:32   #2948
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez urszulac1
Dark lady, żliczną masz suknię. Też bym chciała podobną. Ja niestety jeszcze nie mam upatrzonej, ale w listopadzie zamierzam wyruszyć na wycieczkę po salonach
Dziękuję . Fajnie wiedzieć, że komuś się podoba. Gdybyś tylko wiedziała ile mam wątpliwości co do mojego wyboru, ale jestem i tak z niego zadowolona. I wcale nie była upatrzona, nawet na nią nie spojrzałam, pani w salonie ją dla mnie wybrała, ubrała mnie spytała jakie zdanie i powiedziała że jak dla niej to jest to moja sukienka . I stwierdzam że warto słuchać pań w salonach.

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:)
Dark lady piękna suknia!!! Taka... delikatna! Super Ile za nią dałaś?
A sukienke kosztowała oszałamiającą kwotę 850 zł (do tego za przeróbki będzie 50 i 80 za wypożyczenie halki lub 160 za jej kupno, ale po co mi ona??) .

Co do zaproszeń to sama je projektowałam wykorzytując moje zdolności obsługi porgramu CorelDraw i Photoshop . Żałuję że nie mam czasu na przygotowanie ręczne, ale cieszę się że mam już projekt.

Anetuniaa pokaż suknię .

Haniula a możesz ją i tu wkleić?? Buty kupiłam w salonie sukien ślubnych, w którym były przeceny na obuwie i zapłaciłam za nie 100 zł. Są takie dość typowe, ale mi się podobają - firma Growikar.

P.S. Jakby ktoś potrzebował pomocy z projektowaniem zaproszeń w Corelu lub Photoshopie to chętnie pomogę .

Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-10-27 o 09:36
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 09:51   #2949
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Dziękuję . Fajnie wiedzieć, że komuś się podoba. Gdybyś tylko wiedziała ile mam wątpliwości co do mojego wyboru, ale jestem i tak z niego zadowolona. I wcale nie była upatrzona, nawet na nią nie spojrzałam, pani w salonie ją dla mnie wybrała, ubrała mnie spytała jakie zdanie i powiedziała że jak dla niej to jest to moja sukienka . I stwierdzam że warto słuchać pań w salonach.
Co do zaproszeń to sama je projektowałam wykorzytując moje zdolności obsługi porgramu CorelDraw i Photoshop . Żałuję że nie mam czasu na przygotowanie ręczne, ale cieszę się że mam już projekt.

Anetuniaa pokaż suknię .

Haniula a możesz ją i tu wkleić?? Buty kupiłam w salonie sukien ślubnych, w którym były przeceny na obuwie i zapłaciłam za nie 100 zł. Są takie dość typowe, ale mi się podobają - firma Growikar
Potwierdzam że warto czasem ich słuchać moja też dobrze doradziła. Pokażesz swój projekt?
Suknie pokazałam wyżej pisałyśmy pewnie posty w tym samym czasie
Buty też pokaż
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:15   #2950
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
zamawiałam sobie próbki i już mam wybrane chyba
ale ja wezmę tanie i proste bo to i tak w koszu wyląduje

a czy jest ktoś z pomorskiego?
wiecie że jestem na wątku PM2011 od września 2009 i wśród nich ani jednej nie znalazłam
T'ai, ja jestem z pomorskiego

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Ja dziś jako że w pracy luźniej z rana znalazłam kolejne real foto moje foto moje sukni i sobie siedzę i się szczerzę do nich

W ogóle to powiedzcie dziewczyny co robicie z zaproszeniami, robicie je same czy zamawiacie. Ja będę na pewno sama robić, nie z oszczędności tylko dlatego że lubię się bawić w takie rzeczy.
w podobnej sytuacji..w pracy i się szczerząca do fotek DD
co do zaproszeń, to zdecydowalismy też sami robić.
Kupujemy papier, damy do wydruku wg własnego projektu, i produkcja ruszy oczywiscie parę rzeczy jeszcze trzeba dokupić

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Dziękuję . Fajnie wiedzieć, że komuś się podoba. Gdybyś tylko wiedziała ile mam wątpliwości co do mojego wyboru, ale jestem i tak z niego zadowolona. I wcale nie była upatrzona, nawet na nią nie spojrzałam, pani w salonie ją dla mnie wybrała, ubrała mnie spytała jakie zdanie i powiedziała że jak dla niej to jest to moja sukienka . I stwierdzam że warto słuchać pań w salonach.


A sukienke kosztowała oszałamiającą kwotę 850 zł (do tego za przeróbki będzie 50 i 80 za wypożyczenie halki lub 160 za jej kupno, ale po co mi ona??) .

Co do zaproszeń to sama je projektowałam wykorzytując moje zdolności obsługi porgramu CorelDraw i Photoshop . Żałuję że nie mam czasu na przygotowanie ręczne, ale cieszę się że mam już projekt.

Anetuniaa pokaż suknię .

Haniula a możesz ją i tu wkleić?? Buty kupiłam w salonie sukien ślubnych, w którym były przeceny na obuwie i zapłaciłam za nie 100 zł. Są takie dość typowe, ale mi się podobają - firma Growikar.

P.S. Jakby ktoś potrzebował pomocy z projektowaniem zaproszeń w Corelu lub Photoshopie to chętnie pomogę .
te Panie w salonach mają dobre oko, są wprawione co do jakiej figury pasuje (oczywiscie są wyjątki, nie zaprzeczam). Twój wybór-b.ładny!
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:23   #2951
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

ja w mojej sukience w załączniku
oczywiscie jeszcze przed przeróbkami, wiec dopiero dopasowana odpowiednio będzie chciałam mieć prostą i mam muślinowa.
dodam,że wybrana przy pierwszej wizycie w pierwszym salonie miała to być tylko wizyta w salonach aby się rozejrzeć , a wyszło jak wyszło sukienka również zaproponowana przez panią sprzedającą

co do fryzur, to coś wybiorę z tych, które załączam.
bukiet - biały..z zielonymi delikatnymi wstawkami. Aczkolwiek nie zdecydowałam się co do kwiatów

co myslicie na temat propozycji??? no i mojej sukienki???
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 10:35   #2952
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
ja w mojej sukience w załączniku
oczywiscie jeszcze przed przeróbkami, wiec dopiero dopasowana odpowiednio będzie chciałam mieć prostą i mam muślinowa.
dodam,że wybrana przy pierwszej wizycie w pierwszym salonie miała to być tylko wizyta w salonach aby się rozejrzeć , a wyszło jak wyszło sukienka również zaproponowana przez panią sprzedającą

co do fryzur, to coś wybiorę z tych, które załączam.
bukiet - biały..z zielonymi delikatnymi wstawkami. Aczkolwiek nie zdecydowałam się co do kwiatów

co myslicie na temat propozycji??? no i mojej sukienki???
Sukienka już Ci pisałam że śliczna a fryzura ta druga mi się bardziej podoba. A jaki welon do tego, bo ja się z moja zdecydować nie mogę jaki by pasował
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:36   #2953
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

To wklejam zdjęcie butów, jakby co mogę w domu zrobić real foto jeśli ktoś chce . Te różnią się tylko wysokością obcasa - moje mają 5 cm.

Projekt zaproszeń też wkleję, ale zdjęcia mam w domu, więc albo dziś późnym wieczorem, albo jutro po południu.

Dziękuję za wszystkie opinie o mojej sukience .

Anetuniaa sukienka bardzo ładna, przypomina mi stylem sukienkę Joasiunii . Chyba macie podobny sukienkowy gust .

DELL sama mierzyłam podobną tylko strasznie źle w niej wyglądałam . Może dlatego że jestem niska i drobna. Ty wyglądasz bardzo dobrze i masz śliczną sukienkę. Fryzurę wybrałabym nr 2 a bukiet nr 1.

Ja też już fryzurę sobie upatrzyłam ale głowię się jak ja też mogę w niej wyglądać.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 10:54   #2954
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Sukienka już Ci pisałam że śliczna a fryzura ta druga mi się bardziej podoba. A jaki welon do tego, bo ja się z moja zdecydować nie mogę jaki by pasował
dzieki Anetuniaa jeszcze raz
co do welonu, to nie będę miała na ślubie. Ale mój TŻ zaczał ostatnio o tym nabąkiwać, i pomyslałam o tym aby mieć welon na sesji fotograficznej.
Chociaz przynam się, że coraz poważniej myślę o tym, aby go jednak mieć na ślubie. . . myślicie ze by pasował??? ale jaki???

wg mnie do Twojej sukienki pasowałby długi delikatny welon, tzw mgiełka... albo taki kombinowany: krótki, a spod niego dłuższy.
Ale bez żadnych koronek, ozdobień itp.
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:02   #2955
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

Ależ oczywiscie
Dodaje fotke sukni na mnie, lecz na tym zdjeciu wygląda jakby troche wisiała, ale to z tego względu ze nie miałam wyregulowanych tych sznurków z tyłu. Duzo tam było luzu, a zeby było ok, musze być scisnieta na max
Troche zaleci reklamą z all ale zdjecie nie oddaje uroku tej sukni, sama nie byłam przekonana do momentu az zobaczyłam ją na zywo ma mnostwo aplikacji z kryształków
Dodałam tez zdjecia bukietów jakie do tej pory podobają mi sie najbardziej
I fryzure jaką chciałabym mieć. Jestem na etapie zapuszczania włosów- mam nadzieje, ze da się je zakrecić

Dodałam tez bizuterie, która już czeka w domku na swój dzien
I jeszcze zaproszenia, ktore wybralismy, cena jest przystepną, wiec pewnie je zamówimy, ale to za jakiś czas
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:02   #2956
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
To wklejam zdjęcie butów, jakby co mogę w domu zrobić real foto jeśli ktoś chce . Te różnią się tylko wysokością obcasa - moje mają 5 cm.

Projekt zaproszeń też wkleję, ale zdjęcia mam w domu, więc albo dziś późnym wieczorem, albo jutro po południu.

Dziękuję za wszystkie opinie o mojej sukience .

Anetuniaa sukienka bardzo ładna, przypomina mi stylem sukienkę Joasiunii . Chyba macie podobny sukienkowy gust .

DELL sama mierzyłam podobną tylko strasznie źle w niej wyglądałam . Może dlatego że jestem niska i drobna. Ty wyglądasz bardzo dobrze i masz śliczną sukienkę. Fryzurę wybrałabym nr 2 a bukiet nr 1.

Ja też już fryzurę sobie upatrzyłam ale głowię się jak ja też mogę w niej wyglądać.
fajnie, że Twoje buciki mają wyższy obcas, bo takie jak na zdjęciu-to takie kaczuszkowate
ja robiłam wszystko, aby nie mieć butów zapinanych na kostce
wkleję Wam fotkę wieczorkiem.

dziękuję Dark Lady za opinię i za podpowiedź co do fryzury i bukietu

co do kwiatków, to myslałam tez o piwoniach....ale wydają mi sie za bardzo "napompowane" i nie pasujące do całej reszty - czyli mnie i mojej sukienki ale bukiet z piwonii jest śliczny! jak i z kantadesek (w załączniku)
achhh,ale się rozmarzyłam!
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:08   #2957
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Ależ oczywiscie
Dodaje fotke sukni na mnie, lecz na tym zdjeciu wygląda jakby troche wisiała, ale to z tego względu ze nie miałam wyregulowanych tych sznurków z tyłu. Duzo tam było luzu, a zeby było ok, musze być scisnieta na max
Troche zaleci reklamą z all ale zdjecie nie oddaje uroku tej sukni, sama nie byłam przekonana do momentu az zobaczyłam ją na zywo ma mnostwo aplikacji z kryształków
Dodałam tez zdjecia bukietów jakie do tej pory podobają mi sie najbardziej
I fryzure jaką chciałabym mieć. Jestem na etapie zapuszczania włosów- mam nadzieje, ze da się je zakrecić

Dodałam tez bizuterie, która już czeka w domku na swój dzien
I jeszcze zaproszenia, ktore wybralismy, cena jest przystepną, wiec pewnie je zamówimy, ale to za jakiś czas
Haniula, ślicznie
a buciki jakie chcesz mieć? w kolorze kwiatów? czy białe?


Dziwczyny, nie ma co! każda z nas będzie wyglądała w TYM DNIU wyjątkowo!

Edytowane przez DELL
Czas edycji: 2010-10-27 o 11:09
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:13   #2958
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

białe,wydaje mi sie ze kolorowe pasują bardziej do ekstrawagandzkich sukien. Moja jest zbyt zwyczajna
własnie planuje zamówić z akces2, czytałam ze bardzo wygodne, a to najwazniejsze

Edytowane przez Haniula
Czas edycji: 2010-10-27 o 11:14
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:17   #2959
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

[QUOTE=Anetuniaa;22903406]Uuu to sobie będę miała się kogo pytać, ja sobie wymyśliłam na froncie jakąś ładną pieczątkę robioną pudrem do embossingu na ciepło QUOTE]

woowww, poszukałam co to ten "embossing" , jejku człowiek taki zacofany
świteny pomysł Anetuniaa, ale bardzo czaso- i pracochłonny....
skąd weźmiesz taką pieczątkę??? to gdzies można kupić???
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 11:20   #2960
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

Wszystkie suknie są piękne! Ważne,żeby każda z nas się w swojej czuła jak w drugiej skórze
Anetuniaa mierzyłam podobną do Twojej Ale po 1. była dla mnie za droga... A po 2. wyglądałam w niej jakbym była w ciąży Ale strasznie mi się takie podobają A Twoja niedroga W salonie kupiłaś? Moja kosztowała 950. No i myślę nad tą halką.
Planuję w któryś dzień pójść do wypożyczalni u mnie w mieście zapytać czy by mi pożyczyli na dzień, góra dwa... Może mi Siostra uszyje

Co do butów-o matko! To chyba najgorsze Ja bym chciała taki z 8 cm obcasik... No i też żeby nie były na kostkę zapinane. Zobaczymy czy takie znajdę. Na All fajne widziałam,ale gdzie ja sobie buty na All kupię

No i nie mam pomysłu na bukiet ślubny... Podobają mi się wszystkie Znaczy się byle skromny Nie chcę długiego wiszącego
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:38   #2961
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Co dziewczyna to inna wizja . Ja buciki kupiłam takie bo spodobała mi się cena i jak wygądają na mojej stopie, obcas chciałam dokładnie taki jak mam czyli 5 cm. Tylko myślę że muszę kupić też drugą zapasową parę, bo na weselu siostry mojego TŻ rozwaliły jej się obie pary! A na kostkę zapinane bo mam nietypową stopę i nawet 35 jest delikatnie za duże i żaden numer nie leży jak trzeba (mam chyba tzw. połówki). Dlatego buty ślubne muszę mieć kupione osobiście i wymierzone i przez to allegro niestety raczej odpada. No i buciki chciałam skromne jak i sama sukienka.

DELL z kolejnych bukietów ten drugi bardzo fajny. A welon wg. mnie dobry będzie prawie każdy, musisz przymierzyć i zobaczyć jak się prezentują.

Haniula suknia bardzo fajna a reklama z all to zupełnie jak i w przypadku mojej, zdjęcie nie oddaje tego co jest naprawdę . Bukiet numer 1. Zaproszenia śliczne .

Joasiunia a ja właśnie chcę taki lekko wiszący i już mamę zatrudniłam do jego przygotowania .

Anetuniaa wg. mnie do twojej sukienki będzie pasował prosty, delikatny welon, ewentualni z niewielkimi kryształkami.

Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-10-27 o 11:46
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:17   #2962
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
ja w mojej sukience w załączniku
oczywiscie jeszcze przed przeróbkami, wiec dopiero dopasowana odpowiednio będzie chciałam mieć prostą i mam muślinowa.
dodam,że wybrana przy pierwszej wizycie w pierwszym salonie miała to być tylko wizyta w salonach aby się rozejrzeć , a wyszło jak wyszło sukienka również zaproponowana przez panią sprzedającą

co do fryzur, to coś wybiorę z tych, które załączam.
bukiet - biały..z zielonymi delikatnymi wstawkami. Aczkolwiek nie zdecydowałam się co do kwiatów

co myslicie na temat propozycji??? no i mojej sukienki???
ładna sukienka i ładnie lezy, a co dopiero będzie jak będziesz w calejs tylizacji
Bukiet 4 i 5 lubię tulipany i myślalam o nich dla siebie, ale akurat te nr 5 średnio mi się podobaja.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
fajnie, że Twoje buciki mają wyższy obcas, bo takie jak na zdjęciu-to takie kaczuszkowate
ja robiłam wszystko, aby nie mieć butów zapinanych na kostce
wkleję Wam fotkę wieczorkiem.

dziękuję Dark Lady za opinię i za podpowiedź co do fryzury i bukietu

co do kwiatków, to myslałam tez o piwoniach....ale wydają mi sie za bardzo "napompowane" i nie pasujące do całej reszty - czyli mnie i mojej sukienki ale bukiet z piwonii jest śliczny! jak i z kantadesek (w załączniku)
achhh,ale się rozmarzyłam!
1 jest rewelacyjny, kolory i ksztalt
Boję sie co będzie ajk mi przyjdzie wybierać kwiaty chyba się nie zdecyduje

Edytowane przez renata858585
Czas edycji: 2010-10-27 o 12:15
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 12:40   #2963
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
dzieki Anetuniaa jeszcze raz
co do welonu, to nie będę miała na ślubie. Ale mój TŻ zaczał ostatnio o tym nabąkiwać, i pomyslałam o tym aby mieć welon na sesji fotograficznej.
Chociaz przynam się, że coraz poważniej myślę o tym, aby go jednak mieć na ślubie. . . myślicie ze by pasował??? ale jaki???

wg mnie do Twojej sukienki pasowałby długi delikatny welon, tzw mgiełka... albo taki kombinowany: krótki, a spod niego dłuższy.
Ale bez żadnych koronek, ozdobień itp.
No właśnie ja do swojej też widzę długi mgiełka ale taki mocno umarszczony jak na pierwszym zdjęciu na dole. Zresztą tobie by też taki pasował może troszkę mniej marszczony (2 zdjęcie )
Kombinowany mam dostałam gratis do sukni ale on jest za pupę a mi się widzi na ślub ciągnący
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
białe,wydaje mi sie ze kolorowe pasują bardziej do ekstrawagandzkich sukien. Moja jest zbyt zwyczajna
własnie planuje zamówić z akces2, czytałam ze bardzo wygodne, a to najwazniejsze
Też uważam że do twojej tylko białe bo kolorowe odciągały by uwagę od tych zdobień na sukni
Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
woowww, poszukałam co to ten "embossing" , jejku człowiek taki zacofany
świteny pomysł Anetuniaa, ale bardzo czaso- i pracochłonny....
skąd weźmiesz taką pieczątkę??? to gdzies można kupić???
Przez internet chyba najszybciej np TU czy TU
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Wszystkie suknie są piękne! Ważne,żeby każda z nas się w swojej czuła jak w drugiej skórze
Anetuniaa mierzyłam podobną do Twojej Ale po 1. była dla mnie za droga... A po 2. wyglądałam w niej jakbym była w ciąży Ale strasznie mi się takie podobają A Twoja niedroga W salonie kupiłaś? Moja kosztowała 950. No i myślę nad tą halką.
Planuję w któryś dzień pójść do wypożyczalni u mnie w mieście zapytać czy by mi pożyczyli na dzień, góra dwa... Może mi Siostra uszyje

Co do butów-o matko! To chyba najgorsze Ja bym chciała taki z 8 cm obcasik... No i też żeby nie były na kostkę zapinane. Zobaczymy czy takie znajdę. Na All fajne widziałam,ale gdzie ja sobie buty na All kupię
No i nie mam pomysłu na bukiet ślubny... Podobają mi się wszystkie Znaczy się byle skromny Nie chcę długiego wiszącego
Ja buty bym chciała też coś koło 6-8cm i na pewno nie zapinane z bukietem na szczęście nie mam problemy tzn z jego kształtem. Chce bombokowy z jak najmniejszą ilością zielonych dodatków najlepiej same kwiaty, jedynie kolorystyka jeszcze nie określona ale coś w bielach różach i fioletach zapewne.
Moja suknia tak tanio bo odkupiona od innej PM wygrzebanej z internecie w salonie musiałabym dać 3600 za wystawową i 4700 za nową.
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-10-27 o 12:44
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:04   #2964
niebieski pantofelek
Raczkowanie
 
Avatar niebieski pantofelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 128
Dot.: Majowe Panny Młode

Joasiunia ja jestem z Podkarpacia
no a tak w ogóle wychodzi na to, że jestem tu najmłodsza rocznik 86
DELL też myślałam o piwoniach bądź frezjach ale ten bukiet z piwonii, który dodałaś w załączniku jest ŚLICZNY.zakochałam się. Tylko w maju piwonii chyba jeszcze nie ma, przynajmniej kwiatów, jakoś mi się kojarzą bardziej z wakacjami bo nawet na Boże Ciało są już to wiem. Fryzury w załączniku też ładne, szukam podobnych-na bok bo mam długie włosy.

Edytowane przez niebieski pantofelek
Czas edycji: 2010-10-27 o 13:08
niebieski pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:12   #2965
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez renata858585 Pokaż wiadomość
ładna sukienka i ładnie lezy, a co dopiero będzie jak będziesz w calejs tylizacji
Bukiet 4 i 5 lubię tulipany i myślalam o nich dla siebie, ale akurat te nr 5 średnio mi się podobaja.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



1 jest rewelacyjny, kolory i ksztalt
Boję sie co będzie ajk mi przyjdzie wybierać kwiaty chyba się nie zdecyduje
dzięki renata858585 achhh, ja już nie mogę się doczekać Tego Dnia! czas mi leci jak szalony..ale do 28.05.2011 mógłby jeszcze szybciej

ja co chwilkę zmieniałam zdanie co do koloru bukieciku. nie byłam zdecydowana. Szukałam jakiś inspiracji, i dziewczyny mi pomogły
zobaczysz, też Tobie pomożemy na coś się zdecydować

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
No właśnie ja do swojej też widzę długi mgiełka ale taki mocno umarszczony jak na pierwszym zdjęciu na dole. Zresztą tobie by też taki pasował może troszkę mniej marszczony (2 zdjęcie )
Kombinowany mam dostałam gratis do sukni ale on jest za pupę a mi się widzi na ślub ciągnący .
a przymierzałas juz do niej taki dłuuugiiii welon? mi sie wydaje, że będzie rewelacyjnie pasował!
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:14   #2966
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Ech, to widzę że wszystkim nie pasuje ten mój pasek . Mi tam nie przeszkadza bo zwykle nie noszę takich butów i te chociaż wyjątkowe będą dla mnie. Poza tym poluję też na parę awaryjną, może wiecie gdzie można znaleźć fajne i niedrogie buty pasujące do mojej sukienki?

niebieski pantofelek może zwyczajnie twój rocznik jeszcze się nie ujawnił .

Cytat:
Napisane przez DELL
zobaczysz, też Tobie pomożemy na coś się zdecydować
To i mi pomóżcie z wyborem dodatków, zapasowych bucików w rozsądnej cenie, fryzury i bukietu .
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:15   #2967
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Przez internet chyba najszybciej np TU czy TU.
dzięki! ojjj czuje się, że się pobawię z tymi zaproszeniami jednak

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieski pantofelek Pokaż wiadomość
Joasiunia ja jestem z Podkarpacia
no a tak w ogóle wychodzi na to, że jestem tu najmłodsza rocznik 86
DELL też myślałam o piwoniach bądź frezjach ale ten bukiet z piwonii, który dodałaś w załączniku jest ŚLICZNY.zakochałam się. Tylko w maju piwonii chyba jeszcze nie ma, przynajmniej kwiatów, jakoś mi się kojarzą bardziej z wakacjami bo nawet na Boże Ciało są już to wiem. Fryzury w załączniku też ładne, szukam podobnych-na bok bo mam długie włosy.
Ty najmłdosza, a ja ..... najstarsza ;( rocznik 80'

piwonie są śliczne...pod koniec maja powinny już być
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:22   #2968
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

co do fryzur to podoba mi się też ta (w załączniku)
ale mam za grube i gęste włosy, aby się tak uczesać, ale może któraś z Was skorzysta
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:27   #2969
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
To i mi pomóżcie z wyborem dodatków, zapasowych bucików w rozsądnej cenie, fryzury i bukietu .
a zaglądałas moze na tą stronkę:
http://www.fleq.pl/sklep/produkt,typ...a-wieczorowe,2

moje dwie kumpele kupowały buty własnie do ślubu z tej strony i polecały.
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:36   #2970
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
dzięki renata858585 achhh, ja już nie mogę się doczekać Tego Dnia! czas mi leci jak szalony..ale do 28.05.2011 mógłby jeszcze szybciej

ja co chwilkę zmieniałam zdanie co do koloru bukieciku. nie byłam zdecydowana. Szukałam jakiś inspiracji, i dziewczyny mi pomogły
zobaczysz, też Tobie pomożemy na coś się zdecydować

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------



a przymierzałas juz do niej taki dłuuugiiii welon? mi sie wydaje, że będzie rewelacyjnie pasował!
No właśnie jeszcze nie ale może pożyczę sobie od pewnej dobrej duszyczki i zobaczę też mi się wydaje że to będzie super wyglądać.
Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
dzięki! ojjj czuje się, że się pobawię z tymi zaproszeniami jednak

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------
Ty najmłdosza, a ja ..... najstarsza ;( rocznik 80'

piwonie są śliczne...pod koniec maja powinny już być
Podoba mi się że w tym embossingu na ciepło te pieczątki są takie wypukłe i błyszczące jak np ta na zdjęciu.
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.