Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 20:08   #2941
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Czeeeeeeeeeść!
Witam w ten istnie burzowy wieczór, błyska mi się za oknem i pogrzmiewa.
Widzę, że na wątku się dzieję oj dzieję..

U mnie też się dzieję
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:33   #2942
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazellka Pokaż wiadomość
black a u ciebie co się dzieje
aj, duuuuuuużo
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:50   #2943
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Czeeeeeeeeeść!
Cześć
Dawno nas nie odwiedzałaś Opowiadaj co u Ciebie
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:57   #2944
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A ja się właśnie ostatnio zastanawiałam gdzie Ty się podziewasz
Przeraża mnie te 11 dni. Już od 3 dni prawie nic nie jem, bo mam żołądek ściśnięty
Cieszę się, że ktoś mnie jeszcze pamięta. Teraz kompletnie nie mam czasu na Wizaż. Moje Kochanie ma wolne przed weselem i jesteśmy od ponad tygodnia non stop razem Nie mamy czasu na inne sprawy lub nie mam pod ręką kompa. Dzisiaj byłam u fryzjera. Miałam robione pasemka i fryzurę próbną. Nie wiem czy uda mi się wstawić fotki przed ślubem, bo może zabraknąć mi czasu Ogólnie jestem zadowolona i z próbnej fryzury i makijażu.
Cytat:
Napisane przez madmuazellka Pokaż wiadomość
Black,aleś ty tajemnicza Może coś więcej na ten temat??
Black jest zawsze tajemnicza
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:05   #2945
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Cieszę się, że ktoś mnie jeszcze pamięta. Teraz kompletnie nie mam czasu na Wizaż. Moje Kochanie ma wolne przed weselem i jesteśmy od ponad tygodnia non stop razem Nie mamy czasu na inne sprawy lub nie mam pod ręką kompa. Dzisiaj byłam u fryzjera. Miałam robione pasemka i fryzurę próbną. Nie wiem czy uda mi się wstawić fotki przed ślubem, bo może zabraknąć mi czasu Ogólnie jestem zadowolona i z próbnej fryzury i makijażu.
Fajnie, że możecie spędzić trochę czasu razem przed ślubem Mój TŻ jeszcze jutro ma ostatnią nockę i od niedzieli będzie mieć 29 dni wolnych
Fajnie, że jesteś zadowolona z fryzu i makijażu. Mam nadzieję, że jednak wrzucisz nam fotki
Wszystko już macie pozałatwiane, czy jeszcze jakieś przygotowania przed Wami
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:19   #2946
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 468
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej Kochane dalej nici z nadrabiania,melduje sie tylko,ze zyje i wszystko ok,wlasnie wrocilam z pracy moj TZ ma urodziny,wiec zabieramy sie za swietowanieMilego wieczorku
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 21:46   #2947
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Wiecie, że do mnie ciągle nie dociera, że siostra za tydzień bierze ślub? Jak ja miałam swój, to logiczne, że do mnie to nie docierało. Ale w stosunku do drugiej osoby, to to jakieś takie dziwne jest
mój brat miał miesiąc temu i jakoś wogóle do dzisiaj nie moge uwierzyć że on juz po a jak pomyśle że juz wkrótce JA

a ja myślałam wogóle że twoja siostra już po, no to czekam na te fotki
Cytat:
Napisane przez madmuazellka Pokaż wiadomość
madmuazellka, Martulka118, maritka110989, Martoolka87, Martusiaaa21 wszystkie podglądajace i czytajace na dole mają nicki na M
hahahaha

Cytat:
Napisane przez Martulka118 Pokaż wiadomość
Dużo tych "M"

kochane mam prosbe wyrazcie swoja opinie o bolerkach z aukcji linki podam nizej i doradzcie ktore najlepsze

Mój ślub w grudniu wiec patrze tylko na futerkowe
1) http://aukcjewp.wp.pl/item1168757211...a_futerko.html

2) http://aukcjewp.wp.pl/item1159211102...a_futerko.html

3) http://aukcjewp.wp.pl/item1159210964..._promocja.html


wszystkie sa podobne a jednak sie roznia troche

z góry dziekuje
oj patrze i patrz i widze że one takie same dopiero po jakimś czasie zobaczyłam że ten kołnierzyk inny ale ślepota ze mnie
to chyba ta 2 fajna jest tak miło wygląda

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Bo ostatnio w ogole za wami nie nadazam Co poczytam, to zaraz musze isc sie malym zajac, albo zbierac sie do pracy, a poza tym ostatnio probujemy troche mieszkanie wyremontowac i zakladamy biznes, wiec dzieje sie mnostwo.
cześć moja piękna PM tez życzę Wam powodzenia i dużo pomysłów

Cytat:
Napisane przez madmuazellka Pokaż wiadomość
sjoanno,bardzo ładnie wyglądałaś/liście mm,a trocik też bardzo fajny
A co do męża,to Włoch?? Pytam bo ma urode włoską. A niewiem/nie pamiętam czy może coś na ten temat pisałaś,czy nie
o ja to samo pomyślałam jak Was zobaczyłam piękna z Was para Gratulacje
to sie pochwalę że ja mam korzenie włoskie niby hahaha kiedyś Wam wrzuce fotke to padniecie bo ja taka świńska blondyna - sama włoska krew

dzisiaj mnie tu cały dzień nie było ale tyle spraw zalatwiliśmy
rano pojechaliśmy po mój akt chrztu, potem szybciutko do USC, a potem ja spotkałam się z moją przyjaciółką i dalam jej zaproszenie
najlepsze było po południu, przed 18 jechaliśmy do tesco i przypomniało mi się przy kościele, że miałam zadzwonic do kancelarii umówic się z księdzem na spisanie protokołu. Więc szybko skręciliśmy pod kościół, wpadam i pytam co i jak a tu mi ksiądź wyskakuje że mam przyjść o 18.45 dzisiaj i jak nei mam wszystkich dokumentów to doniosę do września. Pojechaliśmy do domu szybko żeby pozbierac do kupy papierki i spisaliśmy już ksiądź był super, i zaznaczył sobie że to on nam będzie ślubu udzielał. Cieszę się bardzo bo u nas to takie buraki dużo pisania, ale po chrzcie mojej małej to miałam dosyć mojej parafii. Spowiedź tez będziemy miec jedną i nie chciał kasy za zapowiedzi sporo pytań omijał i generalnie bardzo szybko to poszło
najlepsze było pytanie o choroby psychicznie a ja sie zaśmiałam, więc on się pyta czemu się śmieję czy jestem chora na głowę czy co
no i mi powiedział że zapowiedzi musza wisieć 3 tygodnie bo może jakaś młodsza chetna się na tż'a znajdzie
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 21:49   #2948
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
Hej Kochane dalej nici z nadrabiania,melduje sie tylko,ze zyje i wszystko ok,wlasnie wrocilam z pracy moj TZ ma urodziny,wiec zabieramy sie za swietowanieMilego wieczorku
Najlepsze życzonka dla TŻta

Cytat:
Napisane przez madmuazellka Pokaż wiadomość
Tacy to sobie pożyją Eh,,bo my urlop mamy dopiero za ponad miesiąc
Szybko zleci. Za moment będziesz mogła powiedzieć to, co ja jutro: "Za tydzień wychodzę za mąż" Strasznie nierealne się to wydaje, więc staram się to sobie często powtarzać i liczę, że to w końcu dotrze do mojego zakutego łba

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
dzisiaj mnie tu cały dzień nie było ale tyle spraw zalatwiliśmy
rano pojechaliśmy po mój akt chrztu, potem szybciutko do USC, a potem ja spotkałam się z moją przyjaciółką i dalam jej zaproszenie
najlepsze było po południu, przed 18 jechaliśmy do tesco i przypomniało mi się przy kościele, że miałam zadzwonic do kancelarii umówic się z księdzem na spisanie protokołu. Więc szybko skręciliśmy pod kościół, wpadam i pytam co i jak a tu mi ksiądź wyskakuje że mam przyjść o 18.45 dzisiaj i jak nei mam wszystkich dokumentów to doniosę do września. Pojechaliśmy do domu szybko żeby pozbierac do kupy papierki i spisaliśmy już ksiądź był super, i zaznaczył sobie że to on nam będzie ślubu udzielał. Cieszę się bardzo bo u nas to takie buraki dużo pisania, ale po chrzcie mojej małej to miałam dosyć mojej parafii. Spowiedź tez będziemy miec jedną i nie chciał kasy za zapowiedzi sporo pytań omijał i generalnie bardzo szybko to poszło
najlepsze było pytanie o choroby psychicznie a ja sie zaśmiałam, więc on się pyta czemu się śmieję czy jestem chora na głowę czy co
no i mi powiedział że zapowiedzi musza wisieć 3 tygodnie bo może jakaś młodsza chetna się na tż'a znajdzie
za załatwione sprawy.
A ksiądz genialny
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 22:16   #2949
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Patrzcie, żeby było dużo piosenek i nie jakieś chińskie. My kupiliśmy taką: http://www.ceneo.pl/1898651 i jest naprawdę fajna
Obsługa jest prosta - wkładasz płytę, podłączasz matę przez usb i jak się wczytają wszystkie piosenki to możesz już tańczyć
Dziekuję Do chińskich piosenek raczej bym nie umiała tańczyćWidziałam na all takie tanie maty ale może właśnie z chińskimi


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A teraz relacja z dzisiejszego załatwiania ślubnych spraw:
1) wydrukowaliśmy piękny () układ stołów w rozmiarze A3 i zawieźliśmy na salę.
2) kupiliśmy na poniedziałkowe poprawiny na działce: papierowe talerzyki, plastikowe kubki, kieliszki, sztućce, papierowy obrus, serwetki - wszystko, żeby ułatwić sprzątanie po imprezie
Super postepy

Cytat:
Napisane przez madmuazellka Pokaż wiadomość

madmuazellka, Martulka118, maritka110989, Martoolka87, Martusiaaa21 wszystkie podglądajace i czytajace na dole mają nicki na M
Bo M górą A 6 razy M to już w ogóle

Mi najbardziej podoba się 1

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Hej!
Wklejam moja wypowiedz z watku kieleckiego ze zdjeciami z wesela.
Przepraszam, ze nie zdjecia bezposrednio ale jakby moj maz zobaczyl to tez mialabym bana stalego na wizaz
Pięknie

Cytat:
Napisane przez sjoanna Pokaż wiadomość
Sluchajcie- kamerzysta dzisiaj jechal do moich rodzicow do domu pokazac probny filmik. Wiecie- taki do zaakceptowania lub poprawek. Tydzien po slubie!
A skad wiem- bo zapomnial i zadzwonij do mnie
Ekspresowo ten filmik


Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Czeeeeeeeeeść!
Witam w ten istnie burzowy wieczór, błyska mi się za oknem i pogrzmiewa.
Widzę, że na wątku się dzieję oj dzieję..

U mnie też się dzieję
Co z Tobą Black? Jak sie do Was wkręciłam to królowałas na wątku a teraz prawie Cię nie ma...

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Mój TŻ jeszcze jutro ma ostatnią nockę i od niedzieli będzie mieć 29 dni wolnych
Ale super Prawdziwy miesiąc miodowy

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

Szybko zleci. Za moment będziesz mogła powiedzieć to, co ja jutro: "Za tydzień wychodzę za mąż" Strasznie nierealne się to wydaje, więc staram się to sobie często powtarzać i liczę, że to w końcu dotrze do mojego zakutego łba
jak to strasznie brzmi
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 22:19   #2950
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazellka Pokaż wiadomość
OO,miesiac temu twój brat,teraz kolej na ciebie.Fajnie tak
Będziecie swoje śluby pamiętać,noi rocznice obchodzone będa blisko siebie
że tak powiem w tajemnicy, że brat tż'a też brał ślub 2 miesiące temu taki prezent rodzinie zrobiliśmy hahaha a siostra za rok


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Szybko zleci. Za moment będziesz mogła powiedzieć to, co ja jutro: "Za tydzień wychodzę za mąż" Strasznie nierealne się to wydaje, więc staram się to sobie często powtarzać i liczę, że to w końcu dotrze do mojego zakutego łba
a mi dalej do tego zakutego łba nie chce wejść

co do księdz to tak się obawiałam że będzie gdakał, że razem mieszkamy, że dziecko mamy a ja mu z grubej rury zaraz jak tam weszliśmy hehehe całą prawdę wyśpiewałam a co tam

tylko ta w kancelarii mnie wkurza bo jej się pytam co z wystrojem już drugi raz no i niby nie wpuszczają firm z zewnątrz i mają jakąś zaprzyjaźnioną ale jak jej sie pytam ile to ona mówi że zależy ile chcemy wydać i pytam jej sie czy mozna się z innymi parami dogadać bo sa śluby przed nami i po nas a ona że to tak różnie bo jedni chcą jedni nie i gadaj z taką Pewno kasę od wszystkich wyciąga

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

nie no musze wam napisac teskt roku
tż mi tu kolację wcina pod nosem i mówię mu że ma masło na policzku jak je, a on że mam się przyzwyczaić wychodzę za świnię
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 05:58   #2951
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazellka Pokaż wiadomość
Drogie PMk 2010 jest super,nie martwcie się niczym tzn że mam bana stałego i tak mnie zbanują bo klonów nie można mieć.


Ty również święta nie ejsteś,wystaczy przeczytać poczatek wątku pokażcie swoje suknie pmk2010/11
Chociażby https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...4&postcount=37
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=34

claris ty rowniez,święta nie jestes.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3682
Skończywszy na wklejaniu linka do mojej wypowiedzi,gdzie popełniłam błąd językowy by mnie ośmieszyć.

Także drogie dziewczynki same się ośmieszacie,ale nic więcej nie powiem na ten temat
Kto się smieje ten się smieje ostatni
aaa, to te takie święte no nic, tylko aureolki im narysować


Mad, super, że buciki Ci się podobają
A co do szefa to czasami fajny ale znając g to może potem te ciuskzi by tż'towi od wypłaty odliczył albo coś


Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
To moja fryzurka i make-up. Fryzura jestem zaaachwycona Zdjęcia trochę rozmazane...
A make up jest jasny, błyszczący i podkreśla oczy. Czuję się w nim super. Idę zaraz tak na angielski a później mam wieczór panieński- dziewczyny przychodzą coś zjeść, potem może potańczyć. we tym czasie Tz wychodzi z kolegami i świadkową gdzieś i spotykamy się później razem
śliczna fryzurka i make-up też śliczny Bardzo Ci pasuje


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Cześć


Bardzo ładne I te ślubne też super
dziękuję

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
ksiądź był super, i zaznaczył sobie że to on nam będzie ślubu udzielał. Cieszę się bardzo bo u nas to takie buraki dużo pisania, ale po chrzcie mojej małej to miałam dosyć mojej parafii. Spowiedź tez będziemy miec jedną i nie chciał kasy za zapowiedzi sporo pytań omijał i generalnie bardzo szybko to poszło
najlepsze było pytanie o choroby psychicznie a ja sie zaśmiałam, więc on się pyta czemu się śmieję czy jestem chora na głowę czy co
no i mi powiedział że zapowiedzi musza wisieć 3 tygodnie bo może jakaś młodsza chetna się na tż'a znajdzie
świetny ksiądz młodsza jak coś to powiedz która to, to już koleżanki z wizażi się z nią rozprawią

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość
nie no musze wam napisac teskt roku
tż mi tu kolację wcina pod nosem i mówię mu że ma masło na policzku jak je, a on że mam się przyzwyczaić wychodzę za świnię

a babka z kancelarii
a ja dzis mam to samo co wczoraj obudziłam sie jak tż wstawał do pracy i nie umiem zasnąć

a mó tż wczoraj mnie rozbroił siedzimy sobie wieczorem w pokoju i było mi jakoś za ciemno bo coś tam robiłam więc zmieniłam z jednej świecącej lampki na dwie i tż do mnie: ale fajnie umiesz zrobić, ktoś Ci tak zrobił że to idzie tak zmieniać? :rtofl: a ja do niego że mój kochanynarzeczony, taki jeden Adaś, ale on go nie zna to on że pewnie jest brzydki i gruby, no to ja oczywiście że przystojny i nie gruby tylko w sam raz i ze zostanie moim mężem za 50 dni, a on nieprawda ... ja myśle o co biega a ten mi mówi, nie za 50 dni, tylko za 49 dni 13 gozin i 50 minut

strasznie mi się nudzi i wkurza mnie, że nie moge już zasnąć dlatego wymyśliłam, że ide do kancelarii po moje świadectwo bierzmowania i po metryczke chrztu tż'ta i zapisze nas na spisanie protokołu na przyszły tydzień jeżeli da rade

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2010-07-31 o 06:51
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 07:35   #2952
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Witam dziewczynki!
Dawno mnie nie było, otóż co u mnie? Rozstaliśmy się z TŻ i ślubu nie będzie. Jeszcze to wszystko przeżywam bo stało się to dla mnie bardzo ważne, pragnęłam tego. Mieliśmy mieć dziecko, założyć rodzinę. Tylko mój były TŻ się ociągał z tą decyzją, zwlekał i zwlekał..... czas działał na naszą niekorzyść. Do tego po pijaku zrobił straszną głupotę, której mu wybaczyć nie mogę zawiódł mnie.Tymczasem układam sobie życie na nowo ale watpię, że kiedykolwiek wyjdę za mąż. Czasami mam ochotę uciec daleko i zapomnieć o wszystkim. Mam strasznie skomplikowaną sytuację rodzinną teraz. Odwoływanie wszystkiego na 1,5 m-ca przed ślubem wywołało aferę między rodzinami. Po mimo tego wszystkiego uznałam, że podjęłam słuszną decyzję. W końcu ile m-cy można się tak bujać i dążyć do ślubu, którego się nie jest pewnym.
Strasznie przez te wydarzenia jestem niezdecydowana, nie jestem sobą, nie mogę być sobą, męczy mnie to...
Teraz potrzebuje silnego mężczyzny, który przetrwa ze mną te ciężkie chwile. Czuję, że znalazłam takiego. Chciałabym, aby tak było. Czas tak szybko płynie, wszystko zmienia się z dnia na dzień.
Po za tym ślubnym zamieszaniem wszystko inne mi się układa.
Plusem sytuacji jest kilka kg w dół hehe

Pozdrawiam kochane, buziaksy
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 08:52   #2953
natisska
Rozeznanie
 
Avatar natisska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 494
GG do natisska
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Lain i pozostałe dziewczyny slubujace dzis - wszystkiego naj i gratulacje !

A my juz za tydzien w ogole nie wiem czy mnie ktos pamieta udzielalam sie kiedys. Dzis panienski, a od poniedzialku sie zacznie sajgon nawet napoji jescze nie mamy ale luz
__________________
Ślub









natisska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 09:34   #2954
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć
Wreszcie się porządnie wyspałam

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Dziekuję Do chińskich piosenek raczej bym nie umiała tańczyćWidziałam na all takie tanie maty ale może właśnie z chińskimi

Super postepy
Dzięki za brawa. Na pewno gra stepmania nie ma samych chińskich piosenek (tzn. chińskie też ma, ale ma dużo innych), a te chińskie są nawet całkiem rytmiczne

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość

nie no musze wam napisac teskt roku
tż mi tu kolację wcina pod nosem i mówię mu że ma masło na policzku jak je, a on że mam się przyzwyczaić wychodzę za świnię
Ale z niego dowcipniś

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
zostanie moim mężem za 50 dni, a on nieprawda ... ja myśle o co biega a ten mi mówi, nie za 50 dni, tylko za 49 dni 13 gozin i 50 minut

strasznie mi się nudzi i wkurza mnie, że nie moge już zasnąć dlatego wymyśliłam, że ide do kancelarii po moje świadectwo bierzmowania i po metryczke chrztu tż'ta i zapisze nas na spisanie protokołu na przyszły tydzień jeżeli da rade
Jaki zorientowany ten Twój TŻ
Dobrze to sobie wymyśliłaś

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki!
Dawno mnie nie było, otóż co u mnie? Rozstaliśmy się z TŻ i ślubu nie będzie.
Strasznie to przykre Ale dobrze zrobiłaś Lepiej, że zakończyłaś to przed ślubem, niż żebyś się później miała męczyć w małżeństwie. Mam nadzieję, że znajdziesz odpowiedzniego faceta, który będzie na Ciebie zasługiwał i może zmienisz zdanie odnośnie małżeństwa

Cytat:
Napisane przez natisska Pokaż wiadomość

A my juz za tydzien w ogole nie wiem czy mnie ktos pamieta udzielalam sie kiedys. Dzis panienski, a od poniedzialku sie zacznie sajgon nawet napoji jescze nie mamy ale luz
Oooo.... to tak jak my
My jeszcze też soków nie kupiliśmy, ale koleś w hurtowni nam doradził, że najlepiej będzie jak zamówimy w poniedziałek i odbierzemy sobie w piątek, żebyśmy mogli je zawiźć prosto na salę. Chcieliśmy je kupić już miesiąc temu, ale faktycznie bez sensu by było to 2 razy dźwigać i wozić (z hurtowni do domu i z domu na salę).
Panieńsko-kawalersi mamy w środę, bo dopiero wtedy świadek przylatuje z UK
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 09:45   #2955
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Witam PMki!
Widze ze Lain dzis slubuje, wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!

Ostatnio nie mialam neta, nie wchodzilam do Was chyba przez tydz dlatego nie bede nadrabiac... u mnie dobrze, remoncik dobiega konca, 12.08 szykuje sie na cesarke Chyba ze dzidzia postanowi sama wczesniej - wazy juz 3300 i jest juz gotowa do wyjscia
Jakies ploteczki?
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 09:49   #2956
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Ostatnio nie mialam neta, nie wchodzilam do Was chyba przez tydz dlatego nie bede nadrabiac... u mnie dobrze, remoncik dobiega konca, 12.08 szykuje sie na cesarke Chyba ze dzidzia postanowi sama wczesniej - wazy juz 3300 i jest juz gotowa do wyjscia
Jakies ploteczki?
Mad dostała bana stałego Poza tym były 2 relacje ze ślubów, trochę żalenia się na świadków, a u nas ostatnie przygotowania
Ale już duża ta Twoja córa Trzymam żeby wszystko poszło szybko i sprawnie
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 09:54   #2957
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Mad dostała bana stałego Poza tym były 2 relacje ze ślubów, trochę żalenia się na świadków, a u nas ostatnie przygotowania
Ale już duża ta Twoja córa Trzymam żeby wszystko poszło szybko i sprawnie
Ciekawe co Mad nabroila?
Ooo widze ze juz tylko tydzien Ci zostal!
Dzieki za kciuki
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 09:56   #2958
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Ellin super fryzura

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A teraz relacja z dzisiejszego załatwiania ślubnych spraw:
1) wydrukowaliśmy piękny () układ stołów w rozmiarze A3 i zawieźliśmy na salę.
2) kupiliśmy na poniedziałkowe poprawiny na działce: papierowe talerzyki, plastikowe kubki, kieliszki, sztućce, papierowy obrus, serwetki - wszystko, żeby ułatwić sprzątanie po imprezie
za załatwienia

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Czeeeeeeeeeść!
Witam w ten istnie burzowy wieczór, błyska mi się za oknem i pogrzmiewa.
Widzę, że na wątku się dzieję oj dzieję..

U mnie też się dzieję
cześć, no to napisz trochę co u Ciebie

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki!
Dawno mnie nie było, otóż co u mnie? Rozstaliśmy się z TŻ i ślubu nie będzie. Jeszcze to wszystko przeżywam bo stało się to dla mnie bardzo ważne, pragnęłam tego. Mieliśmy mieć dziecko, założyć rodzinę. Tylko mój były TŻ się ociągał z tą decyzją, zwlekał i zwlekał..... czas działał na naszą niekorzyść. Do tego po pijaku zrobił straszną głupotę, której mu wybaczyć nie mogę zawiódł mnie.Tymczasem układam sobie życie na nowo ale watpię, że kiedykolwiek wyjdę za mąż. Czasami mam ochotę uciec daleko i zapomnieć o wszystkim. Mam strasznie skomplikowaną sytuację rodzinną teraz. Odwoływanie wszystkiego na 1,5 m-ca przed ślubem wywołało aferę między rodzinami. Po mimo tego wszystkiego uznałam, że podjęłam słuszną decyzję. W końcu ile m-cy można się tak bujać i dążyć do ślubu, którego się nie jest pewnym.
Strasznie przez te wydarzenia jestem niezdecydowana, nie jestem sobą, nie mogę być sobą, męczy mnie to...
Teraz potrzebuje silnego mężczyzny, który przetrwa ze mną te ciężkie chwile. Czuję, że znalazłam takiego. Chciałabym, aby tak było. Czas tak szybko płynie, wszystko zmienia się z dnia na dzień.
Po za tym ślubnym zamieszaniem wszystko inne mi się układa.
Plusem sytuacji jest kilka kg w dół hehe

Pozdrawiam kochane, buziaksy
strasznie przykro to wszystko czytać, mam nadzieję że Twoja decyzja okaże się słuszna i że nie będziesz żałowała, a na twojej drodze pojawi się ktoś godny zainteresowania, życzę Ci wszystkiego dobrego

Cytat:
Napisane przez natisska Pokaż wiadomość
Lain i pozostałe dziewczyny slubujace dzis - wszystkiego naj i gratulacje !

A my juz za tydzien w ogole nie wiem czy mnie ktos pamieta udzielalam sie kiedys. Dzis panienski, a od poniedzialku sie zacznie sajgon nawet napoji jescze nie mamy ale luz


dołączam się do życzeń: Lain wszystkiego dobrego
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:15   #2959
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Ciekawe co Mad nabroila?
Ooo widze ze juz tylko tydzien Ci zostal!
Dzieki za kciuki
Konflikty z PM 2011...
Dzięki za brawa Chyba powoli zaczyna to do mnie docierać
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 11:06   #2960
BlackAngel
Adwokat diabła
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 11 899
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Oj tam, oj tam..
Jest dobrze, warto czasem zniknąć aby powrócić w pełnym blasku

Capri, trzymam kciuki za szczęśliwe i jak najmniej bolesne rozwiązanie
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 11:14   #2961
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam..
Jest dobrze, warto czasem zniknąć aby powrócić w pełnym blasku
No to opowiedz nam wreszcie co u Ciebie

Właśnie założyłam sobie maila na nowe nazwisko

Edytowane przez Martoolka87
Czas edycji: 2010-07-31 o 11:33
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 11:33   #2962
caprica6
Wtajemniczenie
 
Avatar caprica6
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 365
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Konflikty z PM 2011...
Dzięki za brawa Chyba powoli zaczyna to do mnie docierać
Dotrze pewnie za tydzien przy skladaniu przysiegi To jest niesamowite przezycie
Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam..
Jest dobrze, warto czasem zniknąć aby powrócić w pełnym blasku

Capri, trzymam kciuki za szczęśliwe i jak najmniej bolesne rozwiązanie
Dzieki
Mow co u Ciebie
__________________

caprica6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 11:49   #2963
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Właśnie założyłam sobie maila na nowe nazwisko
ja też tylko nie używam
poza tym walczę z dokumentami
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 13:44   #2964
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Hej dziewczynki
nie bede dzis cytowac(mam lenia) troszke przejrzalam watek i widze, ze mad zbanowana zostala
caprica: trzymam kciuki za porod

Lain: wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!

buziaki dla Was wszystkich i molego dnia

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Konflikty z PM 2011...
Dzięki za brawa Chyba powoli zaczyna to do mnie docierać
za tydzien juz nie bedziesz panienka
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 17:08   #2965
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

czeeesc

Karlain mysle ze dobrze zrobilas, jesli do slubu by doszlo to wydaje mi sie ze potem nie bylo by wcale lepiej,

Lain rowniez dołaczam sie do zyczen
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 17:13   #2966
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez mafda Pokaż wiadomość


cześć moja piękna PM tez życzę Wam powodzenia i dużo pomysłów
Czesc:buziak: i dziekujemy

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Teraz potrzebuje silnego mężczyzny, który przetrwa ze mną te ciężkie chwile. Czuję, że znalazłam takiego. Chciałabym, aby tak było. Czas tak szybko płynie, wszystko zmienia się z dnia na dzień.
Po za tym ślubnym zamieszaniem wszystko inne mi się układa.
Czy to znaczy, ze spotykasz sie z kims nowym?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:39   #2967
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
za tydzien juz nie bedziesz panienka
Grozisz mi? (w jakiejś komedii, chyba "job" ale nie jestem pewna, koleś wciąż powtarzał taki tekst i mi się jakoś tak skojarzyło)

Lain: Wszystkie najlepszego na nowej drodze życia. A tu przepis na udane małżeństwo:
1/2 kg miłośći
3 łyżki zazdrości
10 dkg zaufania
2 krople na “nerwach grania”
6 gramów cierpliwości
3 dkg wyrozumiałości
5 łyżek humoru
10 łyżeczek wigoru

wszystko razem dokładnie mieszamy i doskonałe małżeństwo mamy.
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 20:02   #2968
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
To moja fryzurka i make-up. Fryzura jestem zaaachwycona Zdjęcia trochę rozmazane...
A make up jest jasny, błyszczący i podkreśla oczy. Czuję się w nim super. Idę zaraz tak na angielski a później mam wieczór panieński- dziewczyny przychodzą coś zjeść, potem może potańczyć. we tym czasie Tz wychodzi z kolegami i świadkową gdzieś i spotykamy się później razem
Supe!

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki!
Dawno mnie nie było, otóż co u mnie? Rozstaliśmy się z TŻ i ślubu nie będzie. Jeszcze to wszystko przeżywam bo stało się to dla mnie bardzo ważne, pragnęłam tego. Mieliśmy mieć dziecko, założyć rodzinę. Tylko mój były TŻ się ociągał z tą decyzją, zwlekał i zwlekał..... czas działał na naszą niekorzyść. Do tego po pijaku zrobił straszną głupotę, której mu wybaczyć nie mogę zawiódł mnie.Tymczasem układam sobie życie na nowo ale watpię, że kiedykolwiek wyjdę za mąż. Czasami mam ochotę uciec daleko i zapomnieć o wszystkim. Mam strasznie skomplikowaną sytuację rodzinną teraz. Odwoływanie wszystkiego na 1,5 m-ca przed ślubem wywołało aferę między rodzinami. Po mimo tego wszystkiego uznałam, że podjęłam słuszną decyzję. W końcu ile m-cy można się tak bujać i dążyć do ślubu, którego się nie jest pewnym.
Strasznie przez te wydarzenia jestem niezdecydowana, nie jestem sobą, nie mogę być sobą, męczy mnie to...
Teraz potrzebuje silnego mężczyzny, który przetrwa ze mną te ciężkie chwile. Czuję, że znalazłam takiego. Chciałabym, aby tak było. Czas tak szybko płynie, wszystko zmienia się z dnia na dzień.
Po za tym ślubnym zamieszaniem wszystko inne mi się układa.
Plusem sytuacji jest kilka kg w dół hehe

Pozdrawiam kochane, buziaksy
Tak mi przykro, ale życzę Ci abyś przetrwała tę sytuację i była szczęśliwa

lain skłądam Tobie i Twemu już mężowi serdeczne życzenia na nowej drodze życia!!!!
Dziewczynki na jakies dwa tygodnie Was opuszczam, jak tylko będę mieć neta to powrócę.
Dzisiaj dzwonił do mnie pan, w poniedziałek odbieramy nasze obrączki Postaram się we wtorek wkleić zdjęcia z kompa mamy w pracy
3majcie się
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 20:03   #2969
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Dobra dziewczyny, kto chce linka do zwiastuna mojego filmiku ze slubu i wesela?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 20:46   #2970
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Witam PMki!
Widze ze Lain dzis slubuje, wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!

Ostatnio nie mialam neta, nie wchodzilam do Was chyba przez tydz dlatego nie bede nadrabiac... u mnie dobrze, remoncik dobiega konca, 12.08 szykuje sie na cesarke Chyba ze dzidzia postanowi sama wczesniej - wazy juz 3300 i jest juz gotowa do wyjscia
Jakies ploteczki?
trzymam za ciebie kciuki

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Mad dostała bana stałego Poza tym były 2 relacje ze ślubów, trochę żalenia się na świadków, a u nas ostatnie przygotowania
Ale już duża ta Twoja córa Trzymam żeby wszystko poszło szybko i sprawnie
co do żalenia sie na świadków, to właśnie świadek nam odmówił tż załamany właśnie pojechał do drugiego kumpla prosić go na świadka
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Dobra dziewczyny, kto chce linka do zwiastuna mojego filmiku ze slubu i wesela?
JAAAAAAAAAAAAAA
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.