Makijaż do ślubu - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 21:42   #2941
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: Makijaż do ślubu

A możesz napisać, który dokładnie? Jeśli nie jest drogi, to wypróbuję
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 10:14   #2942
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez jamakeup Pokaż wiadomość
xxxx
Zapraszam na swoją stronę

Pozdrawiam JS
błagam zmień hasło reklamowe, że nie ma brzydkich kobiet może intencje dobre ale wychodzi słabo...


Lokowana proszę link http://raan.com.pl/pl_PL/p/Flos-lek-...r-zielony/5399
__________________


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-22 o 09:06 Powód: link w cytacie
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 18:27   #2943
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaż do ślubu

[QUOTE=gioseppe;44496933] z rzesami bywa roznie

wedlug mnie dobrze dopasowane rzesy 1:1 sa bardzo wygodne
ale malo kto je ladnie robi
musza byc zrobione precyzyjnie, i co najwazniejsze, trzeba postawic na naturalne wykonczenie czyli nie zadne firany pod samo niebo tylko rzesy, ktore dodaja uroku, a nie przeslaniaja caly swiat uwaga idą rzęsy!!! :P [QUOTE]

no właśnie mało kto dobrze je robi i tu jest przedewszystkim problem

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
błagam zmień hasło reklamowe, że nie ma brzydkich kobiet może intencje dobre ale wychodzi słabo...
no faktycznie hasło reklamowe jest słabe
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 23:36   #2944
laurawasilewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Lokowana Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiś dobrze kryjący korektor pod oczy? Moje wrodzone sińce są straszą, a nie chcę nakładać grubej szpachli, która powchodzi w zmarszczki...
Od zawsze YSL Touch Eclat Najlepszy i najdelikatniejszy dla skóry. Jeśli chcesz mniej nadszarpnąć budżet - możesz przed Ślubem zadbać o skórę pod oczami np.płatki kolagenowe, maski pod oczy i wtedy możesz pokusić się o bardziej przyjazny cenowo korektor np. Revlon? Na odzywionej skórze kosmetyk będzie się ładniej trzymał
laurawasilewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 14:42   #2945
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
ja mam korektor z apteki, bardzo dobry marki flos lek. Mam z delikatnym(!) zielonym pigmentem, który redukuje sińce, efekt zmęczenia, naczynka... ale są też w innych kolorach. Szczerze polecam, naprawdę super kryje niewielką warstwą, jest wydajny i przede wszystkim mega trwały i śmiesznie tani w porównaniu do drogeryjnych korektorów. Polecam też kremy pod oczy flos leku - kocham je
Też uzywam kremów pod oczy flos-lek-ceny mają wręcz śmieszne z innymi mega drogimi kosmetykami.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

[QUOTE=fusiacola;44718508]błagam zmień hasło reklamowe, że nie ma brzydkich kobiet może intencje dobre ale wychodzi słabo...

Też się podpinam pod zmianą hasła!
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:24   #2946
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
ja mam korektor z apteki, bardzo dobry marki flos lek. Mam z delikatnym(!) zielonym pigmentem, który redukuje sińce, efekt zmęczenia, naczynka... ale są też w innych kolorach. Szczerze polecam, naprawdę super kryje niewielką warstwą, jest wydajny i przede wszystkim mega trwały i śmiesznie tani w porównaniu do drogeryjnych korektorów. Polecam też kremy pod oczy flos leku - kocham je
Chyba powinnam w coś takiego zainwestować, bo mam problem z naczynkami- szczególnie w okolicy ust i brody są widoczne Ale czy zielonkawy kolor wtopi się w skórę?

Ciekawa jestem jak wizażystka dobierze mi makijaż ślubny...
Jednym z moich problemów są dość jasne brwi Przy ciemnych włosach (naturalny kolor) i karnacji, giną
Kosmetyczka proponowała mi delikatną hennę brązową ale szczerze to się obawiam, aby nie uzyskać tandetnego, sztucznego efektu Podkreślone kredką też wyglądają dziwnie

A drugi problem- mam tak osadzone oczy, że jak używam cieni, to są one mało widoczne (mam mało widoczną powiekę górną). Czy w takim przypadku powinnam w ogóle z nich zrezygnować?
Jednak chciałabym fajnie wyglądać w tym dniu...
Coś doradzicie?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 17:40   #2947
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

karolinka86 akurat ten korektor ma niewiele zielonego pigmentu lub przynajmniej jest na tyle subtelny, że na skórze wychodzi normalnie, fajnie stapia się z odcieniem skóry, dobrze kamufluje naczynka. Spotkałam się z różnymi korektorami, bo zanim trafiłam na ten to przetestowałam wiele, niektóre były bardzo ciemno zielone albo miętowo - zielone ale ten taki nie jest. Nie ma co się obawiać, że będą zielone miejsca na twarzy jeżeli nie nałożysz grubej warstwy

do brwi to wydaje mi się, że są takie paletki specjalnie z prasowanymi kosmetykami - jakby cieniami, wizażystki nakładają to sztywnymi pędzelkami. Efekt jest naturalny i fajny
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 19:29   #2948
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: Makijaż do ślubu

karolinka86, zdecydowanie cienie do brwi Ja używam zwykłego matowego, ciemnobrązowego do powiek
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 15:07   #2949
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Chyba powinnam w coś takiego zainwestować, bo mam problem z naczynkami- szczególnie w okolicy ust i brody są widoczne Ale czy zielonkawy kolor wtopi się w skórę?

Ciekawa jestem jak wizażystka dobierze mi makijaż ślubny...
Jednym z moich problemów są dość jasne brwi Przy ciemnych włosach (naturalny kolor) i karnacji, giną
Kosmetyczka proponowała mi delikatną hennę brązową ale szczerze to się obawiam, aby nie uzyskać tandetnego, sztucznego efektu Podkreślone kredką też wyglądają dziwnie

A drugi problem- mam tak osadzone oczy, że jak używam cieni, to są one mało widoczne (mam mało widoczną powiekę górną). Czy w takim przypadku powinnam w ogóle z nich zrezygnować?
Jednak chciałabym fajnie wyglądać w tym dniu...
Coś doradzicie?
No to jak dziewczyny pisały wcześniej jak nie przesadzisz z ilością zielonego korektoru to nie będzie go widać. A co do henny jak masz czas do ślubu zaryzykuj zrób delikatnie. jak nie będzie ci się podobać zmyje się do tego czau i po krzyku. zawsze makijaż ładnie wygląda w całości, czyli brwi tez do niego zaliczamy.
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 15:49   #2950
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
karolinka86 akurat ten korektor ma niewiele zielonego pigmentu lub przynajmniej jest na tyle subtelny, że na skórze wychodzi normalnie, fajnie stapia się z odcieniem skóry, dobrze kamufluje naczynka. Spotkałam się z różnymi korektorami, bo zanim trafiłam na ten to przetestowałam wiele, niektóre były bardzo ciemno zielone albo miętowo - zielone ale ten taki nie jest. Nie ma co się obawiać, że będą zielone miejsca na twarzy jeżeli nie nałożysz grubej warstwy
To fajnie, poszukam go
Tak pytałam czy jest bardzo widoczny na skórze, bo ostatnio użyłam w rossmanie testera i mimo cienkiej warstwy nie wtopił się

Cytat:
Napisane przez Lokowana Pokaż wiadomość
karolinka86, zdecydowanie cienie do brwi Ja używam zwykłego matowego, ciemnobrązowego do powiek
A z cieniami jeszcze nie próbowałam

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Pokaż wiadomość
A co do henny jak masz czas do ślubu zaryzykuj zrób delikatnie. jak nie będzie ci się podobać zmyje się do tego czau i po krzyku. zawsze makijaż ładnie wygląda w całości, czyli brwi tez do niego zaliczamy.
Do ślubu mam czas- dopiero w sierpniu
Ale o hennie myślałam nie tylko pod kątem ślubu, generalnie fajnie byłoby na co dzień lepiej wyglądać Bardziej wyraziście
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 16:11   #2951
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
To fajnie, poszukam go
Tak pytałam czy jest bardzo widoczny na skórze, bo ostatnio użyłam w rossmanie testera i mimo cienkiej warstwy nie wtopił się

Nie lubię używać testerów w Rossmanie. Nie są one "czyszczone" od razu bezpośrednio po użyciu. Są brudne bo kobiety nie potrafią korzystać z nich a konsultantki nie dbaja o to.
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-04, 23:13   #2952
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Makijaż do ślubu

Dziewczyny co sądzicie o kosmatykach Mary Kay?
Długo się trzymają, są dobrej jakości? Czy to tylko dobry marketing?
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 09:10   #2953
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o kosmatykach Mary Kay?
Długo się trzymają, są dobrej jakości? Czy to tylko dobry marketing?
dużo droższe od Avon a półka mniej wiecej ta sama
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 16:34   #2954
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Makijaż do ślubu

Mnie się podobają takie makijaże:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (91,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1288728981_134362309_2-Zdjecia--PRZEDlUzANIE-RZeS-11-makijaz-slubny-i-okolicznosciowy-Krakow-Kie.jpg (20,7 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uwielbiam-mocniejsze-slubne-makijaz_2.jpg (34,0 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz-slubny.jpg (19,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glogow-wesele-makijaz1.jpg (40,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaż-ślubny-dla-niebieskich-oczu.jpg (35,2 KB, 97 załadowań)
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 17:14   #2955
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Makijaż do ślubu

Cena za makijaż ślubny 70 zł to wg Was dużo czy nie?
Taką ceną podała mi pewna kosmetyczka. Widziałam jak robi makijaże koleżankom i ładnie wyglądały
Gdzieś się spotkałam nawet za 120 zł
Kobitka, do której idę bierze 70 zł bez względu czy to makijaż ślubny czy zwykły okolicznościowy.
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 19:26   #2956
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Cena za makijaż ślubny 70 zł to wg Was dużo czy nie?
Taką ceną podała mi pewna kosmetyczka. Widziałam jak robi makijaże koleżankom i ładnie wyglądały
Gdzieś się spotkałam nawet za 120 zł
Kobitka, do której idę bierze 70 zł bez względu czy to makijaż ślubny czy zwykły okolicznościowy.
...
70zł to nieduzo moim zdaniem
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 20:29   #2957
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Cena za makijaż ślubny 70 zł to wg Was dużo czy nie?
Taką ceną podała mi pewna kosmetyczka. Widziałam jak robi makijaże koleżankom i ładnie wyglądały
Gdzieś się spotkałam nawet za 120 zł
Kobitka, do której idę bierze 70 zł bez względu czy to makijaż ślubny czy zwykły okolicznościowy.
moim zdaniem mało. Moja bierze za ślubny 150zł, za okolicznościowy 100zł. Więc jeśli robi ładnie i koleżanki polecają to bym szła.
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 20:33   #2958
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Cena za makijaż ślubny 70 zł to wg Was dużo czy nie?
Taką ceną podała mi pewna kosmetyczka. Widziałam jak robi makijaże koleżankom i ładnie wyglądały
Gdzieś się spotkałam nawet za 120 zł
Kobitka, do której idę bierze 70 zł bez względu czy to makijaż ślubny czy zwykły okolicznościowy.
moim zdaniem bardzo mało sama mam taki cennik: klik
Wielu osobom nie podoba się to, że wizażystki biorą więcej za ślubny i to temat rzeka, ja także biorę więcej za ślubny niż okolicznościowy. Gdyby Panna Młoda przyszła do mnie i zażyczyła sobie okolicznościowy to bym zrobiła w cenie okolicznościowego, ale wiadomo, że wtedy w cienie nie będzie konsultacji jaka zazwyczaj następuje przy makijażu ślubnym ( ślub jest raz w życiu i proces tworzenia stylizacji PM nie trwa chwilki), nie będzie dojazdu (często do PM-ek trzeba dojechać we wczesnych porach lub idealnie wstrzelić się w dany moment na życzenie klientki, żeby zdążyć przygotować klientkę i jej rodzinę) oraz pomocy w doborze kosmetyków awaryjnych ( na zwykłe okazje klientki z reguły nie potrzebują pomocy w doborze odcienia pomadki w razie poprawki, pudru etc. bo inne uroczytsości nie skupiają całej uwagi na klientce i nie trwają tyle czasu). To tylko takie przykłady, jak mówiłam, temat rzeka
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 20:47   #2959
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

karolinka też myślę, że jeżeli pracuje na profesjonalnych kosmetykach a bierze 70zł to się bardzo opłaca ale najważniejsze, żeby miała wyczucie stylu, bo jak widać cena nie zawsze jest adekwatna do jakości. Może zaraz zostanę zjechana w tym wątku, ale makijaże w galerii linku poniżej wyglądają amatorsko. Dla mnie nie ważne jakies certyfikaty, górnolotne hasła reklamowe tylko rzeczywiste umiejętności. Dlatego tak ważne jest zobaczyć na żywo jak ktoś maluje fajnie, że jeszcze są miejsca gdzie malują tanio i nie tłumaczą się dlaczego na hasło ślub usługa jest niby lepsza i co za tym idzie droższa

chociaż z drugiej strony patrząc na koszty wesela to różnica kilkudziesięciu złotych nie jest taka istotna, byleby było zrobione profesjonalnie
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 16:42   #2960
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
70zł to nieduzo moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
moim zdaniem mało. Moja bierze za ślubny 150zł, za okolicznościowy 100zł. Więc jeśli robi ładnie i koleżanki polecają to bym szła.
Też myślę, że 70 zł to cena rozsądna
Pytałam ją o próbny ot tak ale kobitka powiedziała, ze razej nie ma sensu robić próbnego, chyba ze ktoś się na co dzień wcale nie maluje
Albo mogę wypróbować jeśli np wcześniej mam jakąś tam imprezę.
Ślub za pół roku mam- mialam się zapisywać 2-3 m-ce wcześniej ale że na ta datę już 1 osoba była zapisana a ja też chciałam mieć odpowiednią godzinę to zapisałam się

Cytat:
Napisane przez farbstiftka Pokaż wiadomość
moim zdaniem bardzo mało sama mam taki cennik: klik
Wielu osobom nie podoba się to, że wizażystki biorą więcej za ślubny i to temat rzeka, ja także biorę więcej za ślubny niż okolicznościowy. Gdyby Panna Młoda przyszła do mnie i zażyczyła sobie okolicznościowy to bym zrobiła w cenie okolicznościowego, ale wiadomo, że wtedy w cenie nie będzie konsultacji jaka zazwyczaj następuje przy makijażu ślubnym ( ślub jest raz w życiu i proces tworzenia stylizacji PM nie trwa chwilki), nie będzie dojazdu (często do PM-ek trzeba dojechać we wczesnych porach lub idealnie wstrzelić się w dany moment na życzenie klientki, żeby zdążyć przygotować klientkę i jej rodzinę) oraz pomocy w doborze kosmetyków awaryjnych ( na zwykłe okazje klientki z reguły nie potrzebują pomocy w doborze odcienia pomadki w razie poprawki, pudru etc. bo inne uroczytsości nie skupiają całej uwagi na klientce i nie trwają tyle czasu). To tylko takie przykłady, jak mówiłam, temat rzeka
Ta wizażystka ma w tej samej cenie wszystkie makijaże ale radzi zaznaczyć, że chodzi o ślubny bo wtedy jakoś inaczej go wykonuje czy coś takiego
Ja profesjonalnego makijażu nigdy nie miałam jeszcze i jestem bardzo ciekawa jak będę w takim wyglądać.
Np mam tak osadzone powieki, że są mało widoczne- i co wtedy, nie będę mieć wcale cieni użytych?

A tak lekki off topik:
- widzę że w cenniku masz cos takiego jak korekta pana młodego. Na czym to polega? Chciałabym mojego tż namówic na to, bo np cerę ma nienajlepszą... Nie wiem czy to o to chodzi?
- na czym ta konsultacja polega? A gdybym chciała uzyskać porady jak malować sie na codzień, w czym mi dobrze to najlepiej zrobić to u kosmetyczki wlaśnie?
Wiem, ze w gazetach/necie itp są porady jak malować małe/duże/głęboko osadzone oczy itp ale problem w tym, że nie umiem obiektywnie tego u siebie okreslić

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
karolinka też myślę, że jeżeli pracuje na profesjonalnych kosmetykach a bierze 70zł to się bardzo opłaca ale najważniejsze, żeby miała wyczucie stylu, bo jak widać cena nie zawsze jest adekwatna do jakości.
To zależy jakie masz na myśli mówiąc profesjonalne
Ja jakieś tam firmy znam, ale z nazwy a nie doświadczenia.
Co uważacie o kosmetykach Max factora?

fusiacola gdzie są te makijaże, które wg ciebie wyglądają amatorsko?
Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
Dlatego tak ważne jest zobaczyć na żywo jak ktoś maluje fajnie, że jeszcze są miejsca gdzie malują tanio i nie tłumaczą się dlaczego na hasło ślub usługa jest niby lepsza i co za tym idzie droższa
Fryzjerka, do której też prawdopodobnie będę szła tyle samo bierze za fryzurę okolicznościowa co ślubną
Jak mi tłumaczyła:i tak czesze i tak wiec czemu gdzieś miałaby brać więcej kasy Wszędzie musi się starać
__________________


Edytowane przez karolinka86
Czas edycji: 2014-02-11 o 16:48
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 16:59   #2961
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

ja nadal szukam fryzjera miałam już jedną próbną i bez szału drogo nie było... ale wolałabym zapłacić raz a porządnie i wiedzieć, że w dniu ślubu będę miała śliczne włosy.

z tego co wiem to próbny robi się, żeby przetestować trwałość makijażu ale też umiejętności wizażystki. Na próbną fryzurę też mają iśc tylko te PMki, które się nigdy nie czeszą

Max factora nie używałam nigdy, więc nie wiem ale to taka niższa półka chyba, w rossmanie one są

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
fusiacola gdzie są te makijaże, które wg ciebie wyglądają amatorsko?
chodziło mi o te w linku co dała farbstiftka http://kopalniatwojegostylu.pl/?page_id=46
nie chciałam być niemiła, ale szczerze to uważam, że są słabe i nie warte tej ceny. To tak jak salon fryzjerki, w którym własnie byłam, certyfikatów cała ściana a włosy porażka
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 17:35   #2962
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
z tego co wiem to próbny robi się, żeby przetestować trwałość makijażu ale też umiejętności wizażystki. Na próbną fryzurę też mają iśc tylko te PMki, które się nigdy nie czeszą
Ja tylko piszę co mi kosmetyczka powiedziała
Szczerze to też mnie to zdziwiło bo tak to miałaby kolejny zarobek
A za próbne bierze sie z reguły mniej?
Bo za fryzurę (tam gdzie pytałam) tak

Co do trwałości: koleżanka, która u niej była była zadowolona Makijaż dobrze się trzymał całą noc

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
Max factora nie używałam nigdy, więc nie wiem ale to taka niższa półka chyba, w rossmanie one są
Chyba nie taka najniższa, raczej średnia?
Ale głupio chyba chodzić i pytać czym robi makijaże?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
chodziło mi o te w linku co dała farbstiftka http://kopalniatwojegostylu.pl/?page_id=46
nie chciałam być niemiła, ale szczerze to uważam, że są słabe i nie warte tej ceny. To tak jak salon fryzjerki, w którym własnie byłam, certyfikatów cała ściana a włosy porażka
A no tak bywa
ale dopóki się nie spróbuje to sie nie przekona, prawda?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 17:44   #2963
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

karolinka a zastanawiałaś się już w jakich kolorach chcesz? postawisz akcent na oczy czy raczej usta?

no możliwie, ze max factor to raczej średnia, pokręciłam chyba może ta Twoja znajoma będzie pamiętać czym była malowana? mi też by było chyba głupio kosmetyczki o marki pytać.
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 18:16   #2964
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Makijaż do ślubu

Co do Max Factora, to zależy, o jakie konkretnie kosmetyki chodzi. Trudno oceniać jakość danej firmy- każda ma lepsze i gorsze kosmetyki.
Pytania o to, na jakich kosmetykach pracują wizażystki, to całkiem normalna rzecz- mi często dziewczyny zadają takie pytania, więc nie widzę w tym nic dziwnego. Myślę jednak, że zamiast zastanawiać się nad jakością kosmetyków, na jakich pracuje wizażystka (zwłaszcza, jeśli nie zna się konkretnych kosmetyków, tylko nazwę firmy), to lepiej wybrać się na próbę i samemu przetestować
Próbny makijaż nie jest tylko po to, żeby sprawdzić, jak się będzie wyglądać, ale też po to, żeby sprawdzić trwałość. Koleżance mógł się utrzymać świetnie, Tobie nie musi, bo rzadko kto o tym wspomina, ale trwałość makijażu, to nie tylko zdolności wizażystki i jakość kosmetyków, ale przede wszystkim rodzaj i stan cery. Nie wspomnę już o uczuleniach i alergiach- to jest spore ryzyko w dniu ślubu. Jeśli nigdy na nic nie byłaś uczulona, to raczej małe prawdopodobieństwo, że uczuli Cię jakiś kosmetyk, ale pewności nie masz a próba pozwala to wyeliminować Kilka moich klientek zdecydowało się na makijaż bez próby, nawet na fryzury bez próby, ale warto wtedy z wizażystką wcześniej wszystko uzgodnić i przeznaczyć sobie w dniu ślubu więcej czasu. Poza tym wydaje mi się , że będziesz czuła się mniej zestresowana w dniu ślubu mając pewność, że makijaż będzie piękny i trwały, bo już go na sobie miałaś
Jeśli chodzi o ceny, to też mnie dziwią wyższe ceny makijaży ślubnych. Rozumiem dojazd, bo sama z tego względu mam wyższą cenę, ale bez dojazdu cena jest taka, jak makijażu wieczorowego. Co do konsultacji, to i tak zawsze ustalam wcześniej, jakie są wymagania i doradzam, co pasuje- bez względu na to, czy to ślub, czy wieczorowe wyjście.
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 10:12   #2965
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Cena za makijaż ślubny 70 zł to wg Was dużo czy nie?
Taką ceną podała mi pewna kosmetyczka. Widziałam jak robi makijaże koleżankom i ładnie wyglądały
Gdzieś się spotkałam nawet za 120 zł
Kobitka, do której idę bierze 70 zł bez względu czy to makijaż ślubny czy zwykły okolicznościowy.
Moim zdaniem to mało. A z miasta czy miasteczka jest kosmetyczka?
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 10:17   #2966
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

...
odnośnie m.próbnego slubnego....uważam,że jest konieczny...trzeba sprawdzić jak skóra zareaguje na kosmetyki,czy użyte cienie ,tusznie spowodują alergii,czy sposób malowania oczu przez wizażystke nie przyczyni się do łzawienia np......no niektóre laski maja cięzką rączkę,że tak powiem....... a od strony mojej jako wizażystki zawsze wolę sprawdzić jak reaguje Klientka podczas malowania...czy nie łzawi,czy nie ma odruchów podczas makijażu oczu np......w dniu ślubu nie ma czasu na takie eksperymenty.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:47   #2967
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
karolinka a zastanawiałaś się już w jakich kolorach chcesz? postawisz akcent na oczy czy raczej usta?

no możliwie, ze max factor to raczej średnia, pokręciłam chyba może ta Twoja znajoma będzie pamiętać czym była malowana? mi też by było chyba głupio kosmetyczki o marki pytać.
Zdecydowanie oczy
A jakie kolory?Hm...sama nie wiem. Osobiście lubię beże, brązy delikatne róże ale wolałąbym o obiektywną opinię wizażystki w czym mi dobrze

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to mało. A z miasta czy miasteczka jest kosmetyczka?
Z miasta średniej wielkości

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
odnośnie m.próbnego slubnego....uważam,że jest konieczny...trzeba sprawdzić jak skóra zareaguje na kosmetyki,czy użyte cienie ,tusznie spowodują alergii,czy sposób malowania oczu przez wizażystke nie przyczyni się do łzawienia np......no niektóre laski maja cięzką rączkę,że tak powiem....... a od strony mojej jako wizażystki zawsze wolę sprawdzić jak reaguje Klientka podczas malowania...czy nie łzawi,czy nie ma odruchów podczas makijażu oczu np......w dniu ślubu nie ma czasu na takie eksperymenty.
Toteż zdziwiło mnie co powiedziała tamta makijażystka

konsystencjo dziękuję za cenne informacje
ja nigdy nie zauważyłam aby jakiś kosmetyk mnie uczulił (na szczęście)
A jeszcze co od cen: oczywiście zrozumiale, że jeśli z dojazdem do mnie to policzy więcej
Ja akurat sama będę szła do salonu
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 12:18   #2968
KindOfBlack
Raczkowanie
 
Avatar KindOfBlack
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Makijaż do ślubu

O właśnie, ktoś poruszał kwestię łzawienia przy makijażu robionym przez kosmetyczkę. Ja mam z tym wielki problem, na samą myśl że ktoś zbliża rękę do ojego oka lecą mi łzy. Nawet gdy ścinam grzywkę u fryzjera to odruchowo zamykam oczy i łzy lecą strumieniem. I co z takim fantem zrobić? chciałabym żeby mnie ktoś umalowal na ślub ale chyba nie będzie to możliwe. Sama umiem się umalować ale nie tak idealnie jak niektóre dziewczyny potrafią.
KindOfBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 12:21   #2969
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez KindOfBlack Pokaż wiadomość
O właśnie, ktoś poruszał kwestię łzawienia przy makijażu robionym przez kosmetyczkę. Ja mam z tym wielki problem, na samą myśl że ktoś zbliża rękę do ojego oka lecą mi łzy. Nawet gdy ścinam grzywkę u fryzjera to odruchowo zamykam oczy i łzy lecą strumieniem. I co z takim fantem zrobić? chciałabym żeby mnie ktoś umalowal na ślub ale chyba nie będzie to możliwe. Sama umiem się umalować ale nie tak idealnie jak niektóre dziewczyny potrafią.
u mojej wizazystki (więc pewnie u innych też) jest taka usługa jak instruktaż makijażu, gdzie samemu się go wykonuje pod jej okiem, ona dokładnie tłumaczy co i jak, bo to jest po to, żeby się nauczyć malować. Ale może to jest wyjście dla Ciebie? buzie byś miała ładnie wymodelowaną bronzerami i różem, a oczy malowałybyście tak jakby wspólnie?
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 12:24   #2970
KindOfBlack
Raczkowanie
 
Avatar KindOfBlack
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 108
Dot.: Makijaż do ślubu

O, nie wiedziałam że tak można no i to jest jakieś rozwiązanie, dzięki
KindOfBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.