Mamusie sierpniowe 2014 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł następnego wątku
Smukłe krychy i płaskie brzuchy bo są juz z nami nasze maluchy 3 9,09%
Już maluchy sierpniowe są na podbój świata gotowe 5 15,15%
Dzieci zamiast spać czatują czy rodzice nie baraszkują 4 12,12%
Sierpniowe dzieci już mamy i o drugie się staramy 1 3,03%
Mamusie sierpniowe 2014 cz. 2 24 72,73%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 33. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-15, 15:40   #2941
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
gosia a jest gdzies w sieci jakis syntetyczny poradnik o chustach elastycznych? jakas głupia jestem i trafiam tylko na fora,a tam to juz trezba wiedziec cokolwiek zeby sie po tematach poruszac, kurde o chustach nie wiem nic kompletnie

dajcie tego linka moze mnie przekona ze to nie takie straszne




bezsensu




a moze za zadko karmisz i dlatego??
podobno zeby zachowac nieplodnosc i brak okresu nie wolno robic wiecej niz jedną 6 godzinną przerwe w nocy i jedną 4 godzinną w dzien, reszta przerw powinna byc krótsza.a! i liczy sie to od poczatku karmienia do pocżątku nastepnego




ale takie małe dziecko w tej chościa to lezy czy siedzi w pionie? jakos nie ogarniam tematu




moze nic nie rób, dawaj mu tyle ile chce, ewentualnie sobie zapisuj ile w ciągu doby wyjdzie ze zjadł. mnie wydaje sie to normalne ze dziecko czasem nie ma apetytu. moze za kilka dni mu przejdzie
Na tej stronie Lenny Lamb którą wrzucałam jest bardzo dużo o chustach opisane, m.in.jak i dlaczego nosić dziecko ;-)
Dziecko może leżeć tak jak się na rękach nosi na kołyskę, albo może być w pionie przytulone do Ciebie, ja noszę w pionie.
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Przy czym ja mam do pokonania półpietro, u ciebie i Zaczarowanej to inaczej wygląda. Nie zazdroszczę wam, ja bym się nie doczekała na tżta, z resztą po zmianie czasu to już o 17 będzie się ściemniać, a on tak wraca. My o 12 codzennie wychodzimy. Moja siostra mieszka na 4.pietrze bez windy i ona robi ak, że schodzi z córą na dół na rękach, a wózek ma w piwnicy, jej mąż pracuje po 13 godzin łącznie z weekendami, więc musi sobie radzić.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Zuken, a nie myślałaś o takim najtańszym nosidełku tylko na ten moment schodzenia i wchodzenia? Mela do nosdełka, wózek spychasz/ wciągasz i ją od razu na dole przekładasz. Są takie nosidełka, gdzie dzieko leży, brane w rękę, jak torba na zakupy.
http://allegro.pl/showItem2.php?item=4689520651
Fajne to nosidełko ale chyba bym się bała tak na ramię zakładać...
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:43   #2942
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Kasia a jak się sprawują perfumy ' si'?
Zastanawiam się nad kupnem
Zapach długo się trzyma ?
Bardzo mi się podobają ale kurcze jednak 115 euro kosztują
Nigdy nie miałam tak trwałych perfum. Nawet po praniu je czuć na ubraniach. Uwielbiam je. Do tej pory byłam wierna dkny tej pierwszej, chyba z 8 lat ich używałam, ale chyba mam nowego ulubieńca!

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Na tej stronie Lenny Lamb którą wrzucałam jest bardzo dużo o chustach opisane, m.in.jak i dlaczego nosić dziecko ;-)
Dziecko może leżeć tak jak się na rękach nosi na kołyskę, albo może być w pionie przytulone do Ciebie, ja noszę w pionie.

Fajne to nosidełko ale chyba bym się bała tak na ramię zakładać...
Al zeby wziąć w rękę tylko na czas zejścia po schodach? Moim zdaniem dałoby radę.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:45   #2943
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam tak trwałych perfum. Nawet po praniu je czuć na ubraniach. Uwielbiam je. Do tej pory byłam wierna dkny tej pierwszej, chyba z 8 lat ich używałam, ale chyba mam nowego ulubieńca!

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------



Al zeby wziąć w rękę tylko na czas zejścia po schodach? Moim zdaniem dałoby radę.
Muszę się uśmiechnąć do męża

Chociaż musze powiedzieć ze coco chanel tez się bardzo długo trzyma kurtka mi pachnie juz 5 dzień od użycia na niej perfum
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:51   #2944
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Przy czym ja mam do pokonania półpietro, u ciebie i Zaczarowanej to inaczej wygląda. Nie zazdroszczę wam, ja bym się nie doczekała na tżta, z resztą po zmianie czasu to już o 17 będzie się ściemniać, a on tak wraca. My o 12 codzennie wychodzimy. Moja siostra mieszka na 4.pietrze bez windy i ona robi ak, że schodzi z córą na dół na rękach, a wózek ma w piwnicy, jej mąż pracuje po 13 godzin łącznie z weekendami, więc musi sobie radzić.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Zuken, a nie myślałaś o takim najtańszym nosidełku tylko na ten moment schodzenia i wchodzenia? Mela do nosdełka, wózek spychasz/ wciągasz i ją od razu na dole przekładasz. Są takie nosidełka, gdzie dzieko leży, brane w rękę, jak torba na zakupy.
http://allegro.pl/showItem2.php?item=4689520651
Nie dam rady wózka zepchnąć z małą nawet w tym nosidełku Wózek mam dosyć ciężki i nie jestem w stanie go nawet znieść:/
Może dałabym radę sam wózek a później wrócić po małą ale jednak boję się ją zostawić samą w mieszkaniu

Mój tż wraca teraz o 18 i jest już ciemno ale nam to nie przeszkadza, przecież zimą jest ciemno już o 16 i też na spacery będziemy chodzić

Nie jest fajnie siedzieć tak cały dzień w domu no ale trudno, może uda mi się wykombinować od właścicielki mieszkania klucze do takiego garażu/szopki na dworze i tam będę zostawiać wózek... tylko nie wiem znowu czy mi tam nie zawilgnie
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:54   #2945
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość


To tak jak ja
Ja mieszkam na 5 piętrze
Nie dam rady poradzić sobie z wózkiem
Gondole mamy w domu a koła w piwnicy
Wózek stał na początku na dole ale sąsiadom przeszkadzał
Chociaż zajmowal bardzo mało miejsca
Niestety wychodzimy na spacer jak Tż wraca z pracy
a w piwnicy nie mozesz zostawić??? ja mieszkam na 3 pietrze, wózek mam w piwnicy...codziennie chodze na spacery...malego znosze w foteliku, a do piwnicy tez mam parte schodkow ale daje juz rade...wyjmuje tylko materacyk z gondoli i przescieradlo...
jk miala bym licztc na meza to bym w ogole prawie nie wychodzila na dwor....malo tego jeszcze robie zakupy, w jednym reku maly a w drugim drobne zakupy...Sasiedzi ciagle ofwerują pomoc a to mi otwieraja drzwi, a to pytaja czy wniesc lub zniesc wozek ale ja juz jestewm wprawiona. Jakos trzeba sobie radzic
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 16:05   #2946
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
a w piwnicy nie mozesz zostawić??? ja mieszkam na 3 pietrze, wózek mam w piwnicy...codziennie chodze na spacery...malego znosze w foteliku, a do piwnicy tez mam parte schodkow ale daje juz rade...wyjmuje tylko materacyk z gondoli i przescieradlo...
jk miala bym licztc na meza to bym w ogole prawie nie wychodzila na dwor....malo tego jeszcze robie zakupy, w jednym reku maly a w drugim drobne zakupy...Sasiedzi ciagle ofwerują pomoc a to mi otwieraja drzwi, a to pytaja czy wniesc lub zniesc wozek ale ja juz jestewm wprawiona. Jakos trzeba sobie radzic
Nie mam fotelika
w piwnicy mamy meble tam nie mam miejsca a kolka trzymamy na poddaszu ( wcześniej napisalam ze w piwnicy ale tż na to mówi Ze to też piwnica i mi się udziela )
Sąsiadów mam turkow a większość to emeryci wiec nikt mi nie pomoże
niestety sama nie dam sobie rady
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 16:32   #2947
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 511
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Ja tez mialam dzisiaj przeboje ze spacerem i wozkiem. Mieszkam na 1 pietrze ale mamy wysoki parter wiec troche schodow jest do pokonania. Stopnie waskie, korytarz ciasny. Stelaz zawsze jest pod domem w bagazniku samochodu. Z sama gondola sie zawsze tłuke po barierkach i wkurzam sasiadow, wszyscy w bloku wiedza ze wychodze! A dzisiaj na spacerze zlapala nas mega burza, doslownie wiadra wody z nieba. Wozek caly mokry, na kolach bloto, przeciez nie wloze takiego syfu do bagaznika bo chlop mnie zabije. Odpielam gondole i co pol pietra zmiana, tluklam sie na dwa razy. Teraz stelaz suszy sie w sypialni a gondola w salonie. Sasiedzi musza mnie nienawidzic.
Boje sie co bedzie jak zamienie gondole na spacerowke.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 16:50   #2948
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Ja dlatego między innymi się przeprowadzilam . Mieszkaliśmy na 4 piętrze. Dzwigalam najpierw gondole potem stelaż i na odwrót:'( gorzej jak jeszcze zakupy trzeba było zrobić.

Teraz też mieszkam na 3 piętrze ale wózek mogę zostawić na dole ;-)
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:14   #2949
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
O Jeju
Całe szczęście ze nic się nie stało
dlatego ja sama się boję chodzić z 5 piętra z mala
i jeszcze jak się do mnie wchodzi do klatki to jest strasznie duży schodek z betonu i ledwo Tz daje rade wyjechać wozkiem z klatki
dlatego ja się do tego nie pchać
Te wózki są takie, że jak wysoki krawężnik to strach zejść. Wysiadalam z autobusu to mi koła przednie wpadły między autobus a krawężnik, dobrze że widziała to taka babeczka i mi szybko złapała wózek.
Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj okropny dzień. Wogóle się nie wyspalam. Czuje się jak jakiś wrak człowieka. Do tego jeszcze mam bardzo marudne dziecko. Je po trochu i zasypia na sekundę ale nie da się odłożyć ani na chwilę. Nawet nie mam jak zjeść ani się ogarnąć żeby chociaż na pół godzinki wyjść na dwór
Anemia mnie niestety też nie opuszcza. Sprawdzam puls i codziennie mam ok 100 a blada jestem i strasznie osłabiona. Uzalam się trochę nad sobą, wiem. Ale jestem w jakimś dołku

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Muszę wam powiedzieć że jestem na tyle zdolowana, że mam takie wrażenie że nie powinnam nawet na tym forum pisać bo jestem taka beznadziejna i się nie nadaje do was

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
Każdy z nas ma takie dni, niestety zmęczenie robi swoje. Ja tez tak czasem mam,szczęśliwa jestem jak szybko przechodzi bo mam wyrzuty sumienia jak jestem zła. Szkoda mi małego bo jak mam zły dzień to on tez jest marudny. Jutro będzie lepiej.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Jak czytam te wasze przeboje z wózkami to dziękuję za to ze mieszkam na parterze. Minusy są, bo okna nie można na noc zostawić ale schodów nie ma z klatki, szybko i sprawnie wychodzimy na dwór.
Ale pewnie jakbym mieszkała wyżej to bym kombinowala, napewno nie cZekalabym na Tz,wraca ok 16/17.

Zuken jak boisz się zostawić wózek to chociaż na noc miej go w domu a rano tz idąc do pracy niech ci go tam zniesie.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:20   #2950
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
Nie mam fotelika
w piwnicy mamy meble tam nie mam miejsca a kolka trzymamy na poddaszu ( wcześniej napisalam ze w piwnicy ale tż na to mówi Ze to też piwnica i mi się udziela )
Sąsiadów mam turkow a większość to emeryci wiec nikt mi nie pomoże
niestety sama nie dam sobie rady
wiesz co za pierwszym razem przeczytalam? ze masz sasiadow nurków
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 18:37   #2951
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
No co ty kochana
nie jesteś beznadziejna
każda z nas ma gorsze dni i chwile zwątpienia to normalne
ja jak jestem Nie wyspana i mała daje w kosc to też mam wszystkiego dość nie mam czasu iść do wc nawet ale im mała jest starsza tym mam więcej czasu dla siebie

zobaczysz to tylko chwilowe
głową do góry
Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość

Każdy z nas ma takie dni, niestety zmęczenie robi swoje. Ja tez tak czasem mam,szczęśliwa jestem jak szybko przechodzi bo mam wyrzuty sumienia jak jestem zła. Szkoda mi małego bo jak mam zły dzień to on tez jest marudny. Jutro będzie lepiej.

Dzięki dziewczyny. Ale ten dzień to jakiś koszmar
Jeszcze młoda nie chce spać. Lezy i się cieszy. Trzeba do niej non-stop cos mowić, bo inaczej się zaczyna denerwować A ja bym chciała się zdrzemnąć


Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
wiesz co za pierwszym razem przeczytalam? ze masz sasiadow nurków
A wiadomo jak to z nurkami...




Ja też na parterze mieszkam, ale mam ciasny korytarz i strasznie mnie wk*** jak się muszę przeciskać No, ale to i tak lepiej niż u was z tymi schodami
Chociaż wczoraj i dziś i tak nigdzie nie wyszłam Wczoraj pogoda straszna, a dziś nie dało rady się wyrwać. Siedzę bez prysznica i gadam z Ninką
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 18:43   #2952
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

a zapomnialam sie pochwalic moje wpierniczanie słodyczy nie obeszło sie bez echa,przytylam 1 kg, czyli juz mam 5 do zrzucenia, pieknie
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:44   #2953
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Ale ten dzień to jakiś koszmar
Jeszcze młoda nie chce spać. Lezy i się cieszy. Trzeba do niej non-stop cos mowić, bo inaczej się zaczyna denerwować A ja bym chciała się zdrzemnąć




A wiadomo jak to z nurkami...




Ja też na parterze mieszkam, ale mam ciasny korytarz i strasznie mnie wk*** jak się muszę przeciskać No, ale to i tak lepiej niż u was z tymi schodami
Chociaż wczoraj i dziś i tak nigdzie nie wyszłam Wczoraj pogoda straszna, a dziś nie dało rady się wyrwać. Siedzę bez prysznica i gadam z Ninką
Karoseria ja cię pocieszę, że też od dwóch dni kiepsko się czuję. Wczoraj gdyby nie mąż to bym cały dzień przesiedziała w domu, bo normalnie mi się nic nie chciało. Dzisiaj byliśmy dwie godzinki, ale ledwie pchałam wózek. Taka słaba jakaś jestem. Może to jesienne przesilenie?

Pisałyście o chustach. Też bym chciała kupić, ale nigdy nie widziałam z bliska i boję się, ze nie umiałabym jej zawiązać. Do tego u mnie nikt takiej chusty nie używał i by nie miał kto mi doradzić. Nawet w okolicy porzadnego sklepu nie ma, żeby się poradzić. Ale na pewno kupię nosidełko ergonomiczne z tuli, ale jeszcze za wcześnie dla małego Do tej pory chyba kręgosłup mi pęknie
a6594ed1feebe4acee52c55875557823d72aa50e_6074d104093b7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 19:45   #2954
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
a zapomnialam sie pochwalic moje wpierniczanie słodyczy nie obeszło sie bez echa,przytylam 1 kg, czyli juz mam 5 do zrzucenia, pieknie
jezu nawet nie strasz, ja tez ostatnio sobie pozwalam...jestem na diecie bezwołowej czyli wszystko co pochodzi od krowy idzie na bok..czyli wszystko co jadłam - mleko, jogurty, sery, cielęcina..więc sobie kupuje czasami jakies ciacha na pocieszenie...nawet nie staje na wadze...mój brzuch który po ciąży został ale był taki sflaczaly coraz bardziej sie uwypukla i za chwilę będę wyglądać jak w 4-5 miesiącu...
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 20:41   #2955
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

[1=a6594ed1feebe4acee52c55 875557823d72aa50e_6074d10 4093b7;48542768]Karoseria ja cię pocieszę, że też od dwóch dni kiepsko się czuję. Wczoraj gdyby nie mąż to bym cały dzień przesiedziała w domu, bo normalnie mi się nic nie chciało. Dzisiaj byliśmy dwie godzinki, ale ledwie pchałam wózek. Taka słaba jakaś jestem. Może to jesienne przesilenie?

Pisałyście o chustach. Też bym chciała kupić, ale nigdy nie widziałam z bliska i boję się, ze nie umiałabym jej zawiązać. Do tego u mnie nikt takiej chusty nie używał i by nie miał kto mi doradzić. Nawet w okolicy porzadnego sklepu nie ma, żeby się poradzić. Ale na pewno kupię nosidełko ergonomiczne z tuli, ale jeszcze za wcześnie dla małego Do tej pory chyba kręgosłup mi pęknie [/QUOTE]
Dziewczyny, naprawdę nie ma co się bać chusty. Mi też nikt nie pokazywał itp. Próbowałam raz, drugi, trzeci, najpierw wsadzałam małą na pięć minut i chodziłam po domu trzymając ją na wszelki wypadek w objęciach. A nauczyłam się wiązać z filmiku na YouTube i teraz nie sprawia mi to żadnego problemu.
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 20:48   #2956
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawdę nie ma co się bać chusty. Mi też nikt nie pokazywał itp. Próbowałam raz, drugi, trzeci, najpierw wsadzałam małą na pięć minut i chodziłam po domu trzymając ją na wszelki wypadek w objęciach. A nauczyłam się wiązać z filmiku na YouTube i teraz nie sprawia mi to żadnego problemu.
ja zaczęłam uzywac nosidełka mei tai...ale za każdym razem wydawało mi sie że robie dziecku krzywdę i na razie zrezygnowalam...bedzie jak znalazł na późniejsze miesiące

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Gosia, nasze córki to jedne z bardziej dających w kość na tym wątku a my na wizażu czyli jednak mamy czas dla siebie to takie pocieszajace - jest progres
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 20:54   #2957
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
ja zaczęłam uzywac nosidełka mei tai...ale za każdym razem wydawało mi sie że robie dziecku krzywdę i na razie zrezygnowalam...bedzie jak znalazł na późniejsze miesiące

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Gosia, nasze córki to jedne z bardziej dających w kość na tym wątku a my na wizażu czyli jednak mamy czas dla siebie to takie pocieszajace - jest progres
Moja już śpi ;-) po kąpieli wyskoczyłam zrobić sąsiadce włosy, a mama ją usypiała i poszło im szybciej i sprawniej niż zwykle :-P ale wczoraj w nocy tak ładnie usypiała że może faktycznie są postępy ;-) w końcu dziewczyny dorastają noo
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 20:55   #2958
pati1078
Rozeznanie
 
Avatar pati1078
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 838
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj okropny dzień. Wogóle się nie wyspalam. Czuje się jak jakiś wrak człowieka. Do tego jeszcze mam bardzo marudne dziecko. Je po trochu i zasypia na sekundę ale nie da się odłożyć ani na chwilę. Nawet nie mam jak zjeść ani się ogarnąć żeby chociaż na pół godzinki wyjść na dwór
Anemia mnie niestety też nie opuszcza. Sprawdzam puls i codziennie mam ok 100 a blada jestem i strasznie osłabiona. Uzalam się trochę nad sobą, wiem. Ale jestem w jakimś dołku

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Muszę wam powiedzieć że jestem na tyle zdolowana, że mam takie wrażenie że nie powinnam nawet na tym forum pisać bo jestem taka beznadziejna i się nie nadaje do was

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
No co ty wypisujesz tu za bzdury wcale nie jestes beznadziejna kazda ma gorsze dni ale zobaczysz wkoncu sie to unormuje i Ninka ci to wszystko wynagrodzi


Dziewczyny wspolczuje wam ze tak musicie kombinowac zeby wyjsc na spacer . wstyd przyznac ale ja do tej pory narzekalam ze musze dzwigac wuzek a mam doslownie 3stopnie. Takrze juz nie bede marudzic
pati1078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:04   #2959
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
ja zaczęłam uzywac nosidełka mei tai...ale za każdym razem wydawało mi sie że robie dziecku krzywdę i na razie zrezygnowalam...bedzie jak znalazł na późniejsze miesiące

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Gosia, nasze córki to jedne z bardziej dających w kość na tym wątku a my na wizażu czyli jednak mamy czas dla siebie to takie pocieszajace - jest progres
A wiesz jeszcze co? Jak to przeczytałam to musiałam się przez chwilę zastanowić, czy moje dziecko faktycznie tak mi daje w kość...to niesamowite, jak szybko się zapomina o ciężkich chwilach ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 21:29   #2960
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, naprawdę nie ma co się bać chusty. Mi też nikt nie pokazywał itp. Próbowałam raz, drugi, trzeci, najpierw wsadzałam małą na pięć minut i chodziłam po domu trzymając ją na wszelki wypadek w objęciach. A nauczyłam się wiązać z filmiku na YouTube i teraz nie sprawia mi to żadnego problemu.
gosia ,a jak sie chustuje w zimie? w sensie na zewnątzr?
kurde-gryze sie z tematem całe popoludnie az do teraz i nie podjełam dezyzji

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
ja zaczęłam uzywac nosidełka mei tai...ale za każdym razem wydawało mi sie że robie dziecku krzywdę i na razie zrezygnowalam...bedzie jak znalazł na późniejsze miesiące

s

ale meitai jest dla siedzących dzieci...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:33   #2961
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
A wiesz jeszcze co? Jak to przeczytałam to musiałam się przez chwilę zastanowić, czy moje dziecko faktycznie tak mi daje w kość...to niesamowite, jak szybko się zapomina o ciężkich chwilach ;-)
ojjjj tak! zgadzam się! Napisałam że daja w kość bo jak czytam że dzieci innych spia po 10h w nocy to mi czasem przykro...a jak czytam Twoje wpisy to tak jakbym swoja sytuacje widziała każe dziecko jest inne i każda mama....Ty tez jestes sama z Adelką tak jak ja z Igą. w sensie bez tż
a jakos dajemy radę
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:53   #2962
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Patrycja ale ja nie mam gdzie zostawić wózka "na dole" Nie mamy jako tako klatki schodowej, wchodzisz na dole przez drzwi i od razu na prawo są schody do piwnicy a na wprost schody do góry...
Wózek musiałby stać na dworze przed blokiem a to też niezbyt bo co jak się rozpada albo ktoś mi go najzwyczajniej w świecie zwinie
Nie wszystko jest do przeskoczenia niestety Dzisiaj byliśmy na spacerze o 19 i było super!
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 21:56   #2963
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
gosia ,a jak sie chustuje w zimie? w sensie na zewnątzr?
kurde-gryze sie z tematem całe popoludnie az do teraz i nie podjełam dezyzji




ale meitai jest dla siedzących dzieci...
Są polary, kurtki dla dwojga nie wiem jak to do końca działa, ale ubierasz jednocześnie i siebie i dziecko. Na stronie Lenny są na pewno polary. I na allegro widziałam i bluzy i kurki tylko teraz nie wiem pod jakim hasłem szukać...kurtka dla dwojga? ;-) dla mnie chusta jest wybawieniem też w domu, bo wkładam małą, ona zaraz zasypia a ja mam wolne ręce
Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
ojjjj tak! zgadzam się! Napisałam że daja w kość bo jak czytam że dzieci innych spia po 10h w nocy to mi czasem przykro...a jak czytam Twoje wpisy to tak jakbym swoja sytuacje widziała każe dziecko jest inne i każda mama....Ty tez jestes sama z Adelką tak jak ja z Igą. w sensie bez tż
a jakos dajemy radę
No bo daje czasem w kość oj daje ;-) tak jak ostatnio w nocy 8 pobudek...to po urodzeniu nawet tyle nie wstawała ;-) ale wystarczy że się uśmiechnie i wszystko jest nieważne, a robi to już coraz częściej
Przepraszam,ale nie pamiętam. Dlaczego jesteś sama?

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Patrycja ale ja nie mam gdzie zostawić wózka "na dole" Nie mamy jako tako klatki schodowej, wchodzisz na dole przez drzwi i od razu na prawo są schody do piwnicy a na wprost schody do góry...
Wózek musiałby stać na dworze przed blokiem a to też niezbyt bo co jak się rozpada albo ktoś mi go najzwyczajniej w świecie zwinie
Nie wszystko jest do przeskoczenia niestety Dzisiaj byliśmy na spacerze o 19 i było super!
A drzwi się otwierają do środka czy na zewnątrz? Chodzi mi o to czy się wózek nie zmieści np pod ścianą między drzwiami a schodami? Kojarzę że koleżanka w bloku tak trzymała...
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 22:01   #2964
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Gosia nie da rady bo drzwi do piwnicy otwierają się na zewnątrz i nie możnaby ich zbytnio otworzyć Zresztą sąsiedzi by się nie zgodzili żeby wózek tam stał przy samych drzwiach
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 22:25   #2965
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
Patrycja ale ja nie mam gdzie zostawić wózka "na dole" Nie mamy jako tako klatki schodowej, wchodzisz na dole przez drzwi i od razu na prawo są schody do piwnicy a na wprost schody do góry...
Wózek musiałby stać na dworze przed blokiem a to też niezbyt bo co jak się rozpada albo ktoś mi go najzwyczajniej w świecie zwinie
Nie wszystko jest do przeskoczenia niestety Dzisiaj byliśmy na spacerze o 19 i było super!
No ale do tej szopy czy tam garażu, myślę że przez 4-5 h nic się z nim nie stanie. Rano tz ci go tam zniesie a po powrocie przyniesie do domu, chociaż sama gondole, stelaż możesz tam trzymać cały czas.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 22:29   #2966
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez pati1078 Pokaż wiadomość
No co ty wypisujesz tu za bzdury wcale nie jestes beznadziejna kazda ma gorsze dni ale zobaczysz wkoncu sie to unormuje i Ninka ci to wszystko wynagrodzi


Dziewczyny wspolczuje wam ze tak musicie kombinowac zeby wyjsc na spacer . wstyd przyznac ale ja do tej pory narzekalam ze musze dzwigac wuzek a mam doslownie 3stopnie. Takrze juz nie bede marudzic
Oj oby. Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień chociaż trochę.
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 22:31   #2967
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Mój Tobi jest taki kochany, Tz rozmawiał przez Skype z teściowa,dałam mu go na kolana i mówię żeby się uśmiechał do babci, a on rogal przez kilka minut. Zrobiłam kilka zdjęc. Taki mały śmieszek ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1413408600686.jpg (162,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1413408664679.jpg (160,7 KB, 41 załadowań)
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 00:04   #2968
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez gosia3103 Pokaż wiadomość
Są polary, kurtki dla dwojga nie wiem jak to do końca działa, ale ubierasz jednocześnie i siebie i dziecko. Na stronie Lenny są na pewno polary. I na allegro widziałam i bluzy i kurki tylko teraz nie wiem pod jakim hasłem szukać...kurtka dla dwojga? ;-) dla mnie chusta jest wybawieniem też w domu, bo wkładam małą, ona zaraz zasypia a ja mam wolne ręce

No bo daje czasem w kość oj daje ;-) tak jak ostatnio w nocy 8 pobudek...to po urodzeniu nawet tyle nie wstawała ;-) ale wystarczy że się uśmiechnie i wszystko jest nieważne, a robi to już coraz częściej
Przepraszam,ale nie pamiętam. Dlaczego jesteś sama?

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

.
widzialam te kurtki, koszmarne ceny i wygląd tez dosc koszmarny
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 01:58   #2969
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 374
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
widzialam te kurtki, koszmarne ceny i wygląd tez dosc koszmarny
Wiesz, ważne że jest jakiś sposób ;-)
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzieła https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 04:30   #2970
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Mamusie sierpniowe 2014

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Mój Tobi jest taki kochany, Tz rozmawiał przez Skype z teściowa,dałam mu go na kolana i mówię żeby się uśmiechał do babci, a on rogal przez kilka minut. Zrobiłam kilka zdjęc. Taki mały śmieszek ;-)
Słodziak
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-10 13:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.