Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-25, 13:48   #4561
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Dziewczyny czy jak dzwonią do Was z odmowną odp po rozmowie pytacie się dlaczego to Was nie wybrali? Jakaś taka refleksja mnie naszła. Dzwonila do mnie kobitka z KS Service nie przeszłam dalej :/ do II etapu mialy być wybrane dwie osoby. Cóż trudno...

W poniedziałek mam rozmowę, testy inteligencji plus pisanie pisma urzędowego w pewnej Ogólnopolskiej Fundacji. Praca w Łodzi, jednak siedziba głowna w stolicy i tam też muszę się na to wszystko udać. Asystentka prezesa mówiła mi przez tel, że trzy osoby są na tą rozmowę. Więc szanse są
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:01   #4562
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
tak w drogerii, mam dwa rodzaje cv - do pracy biurowej i do perfumerii...

o, nieźle

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość

W poniedziałek mam rozmowę, testy inteligencji plus pisanie pisma urzędowego w pewnej Ogólnopolskiej Fundacji. Praca w Łodzi, jednak siedziba głowna w stolicy i tam też muszę się na to wszystko udać. Asystentka prezesa mówiła mi przez tel, że trzy osoby są na tą rozmowę. Więc szanse są


---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez jodaaa Pokaż wiadomość

1. przeglądają pierwsze 100-200 aplikacji, z tego wybierają np. 10 osób na rozmowy i z nich wybierają jedną i zatrudniają.
2. są też podobno zawodnicy, którzy przeglądają te WSZYSTKIE CV, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć...
ja patrzę na wszystkie

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
to nie tak duży masz ten czynsz i prąd . Moi rodzice płacą w malutkim mieście prawie 450 zł czynszu za 2 pokoje. Jeden pokój maluteńki, drugi większy. A prąd to 190 zł lub 230 zł abo i więcej raz na 2 miesiące.

jestem dość oszczędna i rzadko bywam w domu poza tym, wiele zalezy od spółdzielni. moi rodzice mają mieszkanie mniejsze o 30m2 a płacą 400 zł... gdzie tu logika. a znam też osoby co płacą 700 zł - teraz zarób 1200 i się utrzymaj...

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------



---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
już działa, podmieniłam link.
Chciałabym zrobić jakiś stacjonarnie, dofinansowane z UE bądź innej instytucji ale niestety u mnie w mieście są tylko takie typu: przedłużanie paznokci, operator wózka widłowego. A ja jednak wolałabym coś konkretniejszego.
Na chwilę obecną, kiedy jestem bez pracy, nie stać mnie na płatne kursy. A szkoda, bo poszłabym z wielką chęcią.
o ile wózki są ok, to paznokcie już nie
weź zadzwoń do tej babeczki w kontakcie i wypytaj co i jak lub "Szczegółowe informacje dot. rekrutacji są dostępne na stornie internetowej projektuU źródeł bankowości - doskonalenie kompetencji matematycznych pracowników i pracowniczek banków www.bodie.pl/e-matematyka zakładka Rekrutacja. Rekrutacja trwa do31.06.2013"


Co do szkoleń - oszaleję - są w Łodzi, Wrocławiu, Gdyni, Lublinie a w Warszawie ilość kursów z dofinansowaniem to można policzyć na palcach!

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2012-07-25 o 14:07
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:06   #4563
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
przyznaję się przejrzałam tylko opis szkolenia i szukałam przycisku weź udział lub coś w tym stylu, na drugi raz będę czytać wszystko. Ale wstyd!
dzięki za dobre chęci

ehh czyli się napaliłam a tu du** Swoją drogą to pracownicy banku powinni JUŻ takie rzeczy wiedzieć... Ja część z nich miałam na studiach ale chciałabym przerobić raz jeszcze
też sie napaliłam przez Ciebie

no i również myślę, że dla takich pracowników banków to już powinno być to znane... ale co zrobisz :/

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
weź zadzwoń do tej babeczki w kontakcie i wypytaj co i jak lub "Szczegółowe informacje dot. rekrutacji są dostępne na stornie internetowej projektuU źródeł bankowości - doskonalenie kompetencji matematycznych pracowników i pracowniczek banków www.bodie.pl/e-matematyka zakładka Rekrutacja. Rekrutacja trwa do31.06.2013"
po co dzwonić, skoro już wiadomo o co kaman, trzeba tylko dobrze stronę przejrzeć
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:12   #4564
jodaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 81
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Też bym chętnie poszła na kurs, ale bezpłatnych jak na lekarstwo i kółko się zamyka Na wszystko musisz mieć kasę...
__________________
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna...
jodaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:17   #4565
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
o ile wózki są ok, to paznokcie już nie
weź zadzwoń do tej babeczki w kontakcie i wypytaj co i jak lub "Szczegółowe informacje dot. rekrutacji są dostępne na stornie internetowej projektuU źródeł bankowości - doskonalenie kompetencji matematycznych pracowników i pracowniczek banków www.bodie.pl/e-matematyka zakładka Rekrutacja. Rekrutacja trwa do31.06.2013"


Co do szkoleń - oszaleję - są w Łodzi, Wrocławiu, Gdyni, Lublinie a w Warszawie ilość kursów z dofinansowaniem to można policzyć na palcach!
Już się wyjaśniło odnośnie tego szkolenia. Gapa ze mnie i tyle, albo raczej w gorącej wodzie kąpana.
A co do wózków to fajne ale dla faceta

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez jodaaa Pokaż wiadomość
Też bym chętnie poszła na kurs, ale bezpłatnych jak na lekarstwo i kółko się zamyka Na wszystko musisz mieć kasę...
dokładnie! o ile języków można się nauczyć samemu to niektórych rzeczy nie, albo przynajmniej fajnie jest mieć papier potwierdzający te umiejętności.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:22   #4566
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Już się wyjaśniło odnośnie tego szkolenia. Gapa ze mnie i tyle, albo raczej w gorącej wodzie kąpana.
A co do wózków to fajne ale dla faceta [COLOR="Silver"]
oj zdziwiłabyś się, ile kobiet ma uprawnienia i jeździ wózkami widłowymi :P
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:23   #4567
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Wysłałam dziś ok 10 CV. Jeszcze dwa portale z ogłoszeniami muszę przejrzeć, ale to później
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 14:24   #4568
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość




po co dzwonić, skoro już wiadomo o co kaman, trzeba tylko dobrze stronę przejrzeć
hihiih
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:26   #4569
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
oj zdziwiłabyś się, ile kobiet ma uprawnienia i jeździ wózkami widłowymi :P
ja nie mówię, że to tylko dla facetów :P sama lubię zajmować się typowo męskimi zajęciami i wózkiem widłowym też bym pojeździła, chociaż to już bardziej z ciekawości niż zawodowo
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:27   #4570
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Już się wyjaśniło odnośnie tego szkolenia. Gapa ze mnie i tyle, albo raczej w gorącej wodzie kąpana.
A co do wózków to fajne ale dla faceta

-
moja koleżanka ma pracowaław firmie farmaceutycznej i śmigała jak się masz na magazynie

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Wysłałam dziś ok 10 CV. Jeszcze dwa portale z ogłoszeniami muszę przejrzeć, ale to później

gdzie szukacie?
bo ja sie ograniczam do
gumtree.pl
pracuj.pl
praca.pl
infopraca.pl
i gazetapraca.pl

i jakoś widzę ciągle to samo
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:33   #4571
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Ja zaglądam jeszcze na:
gratkę
tablicę
gowork
jobrapido
KPRM BIP - tam są oferty pracy do budżetówki
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 14:35   #4572
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
moja koleżanka ma pracowaław firmie farmaceutycznej i śmigała jak się masz na magazynie

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------




gdzie szukacie?
bo ja sie ograniczam do
gumtree.pl
pracuj.pl
praca.pl
infopraca.pl
i gazetapraca.pl

i jakoś widzę ciągle to samo
ja wpisuję praca + nazwę miasta i otwieram wszystkie linki które są na pierwszych 3 stronach w google do tego ogłoszenia na portalach miejskich i strony urzędów

BTW. to zastanawiają mnie ogłoszenia, które wiszą od kilku miesięcy i są tylko aktualizowane. Nie mają wygórowanych wymagań więc nie wiem czy tak mało mają kandydatur czy ciągle nie mogą nikogo znaleźć czy są odświeżane mimo, że są już nieaktualne
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 14:39   #4573
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

http://metromsn.gazeta.pl/Portfel/1,...ert_pracy.html - znalezione w sieci
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 15:51   #4574
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość


Jeżeli pracujesz na umowę zlecenie poniżej płacy minimalnej to w razie bezrobocia nie przysługuje zasiłek.
Serio?? Pytam, bo ja pracuję rok na umowę zlecenie (dokładnie od września 2011 i teraz do końca sierpnia), pracuję po 6 godzin dziennie (tak jakby 3/4 etatu) i mam 900 zł netto, więc na cały etat miałabym 1200 zł, czyli ciut więcej niż minimalna. To mogę się starać o zasiłek? Miałam umowy zlecenia odnawiane co 3 miesiące.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 16:15   #4575
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

http://praca.gratka.pl/pracownik/szu...a-1661350.html

dziewczyny mnie już chyba nic nie zdziwi
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 16:27   #4576
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
http://praca.gratka.pl/pracownik/szu...a-1661350.html

dziewczyny mnie już chyba nic nie zdziwi
Opadła mi szczęka
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 16:44   #4577
olina_
Raczkowanie
 
Avatar olina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 348
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Serio?? Pytam, bo ja pracuję rok na umowę zlecenie (dokładnie od września 2011 i teraz do końca sierpnia), pracuję po 6 godzin dziennie (tak jakby 3/4 etatu) i mam 900 zł netto, więc na cały etat miałabym 1200 zł, czyli ciut więcej niż minimalna. To mogę się starać o zasiłek? Miałam umowy zlecenia odnawiane co 3 miesiące.
niestety nie, nieważne w jakim wymiarze pracujesz, ważne czy zarabiasz minimalną 1500 brutto miesięcznie, jak nie, to zasiłku nie dostaniesz
olina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 16:52   #4578
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Dziewczyny, są równiez ogłoszenia typu " zapłacę za znalezienie stałej pracy", do czego to doszło????(może któaś się spotkała z takim ogłoszeniem)ręce opadają, pozostaje tylko anielska cierpliwość wzajemne wspieranie się i cholerne wysyłanie tysięcy aplikacji

Edytowane przez Kukunia23
Czas edycji: 2012-07-25 o 16:54
Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 16:53   #4579
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
http://praca.gratka.pl/pracownik/szu...a-1661350.html

dziewczyny mnie już chyba nic nie zdziwi

niestety, jest to bardzo powszechne
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 17:44   #4580
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Hej Dziewczyny, podczytuję Was, ale nie pisałam.
Dzisiaj zapisałam się na kurs języka migowego - opłacam go sobie sama i tylko dlatego, że dostałam kasę w prezencie od rodziców za obronę mgr, bo tak to bym nie miała. Może to mi pomoże w znalezieniu pracy i będzie to owocny wkład niemałych pieniędzy...
Dzisiaj zawiozłam też dok do Warsztatów Terapii Zajęciowej, miałam 5, z czego tylko 2 koperty oddałam, bo do 1 nie dojechałam, a w 2 pozostałych mieli urlop i nikogo nie było. W tym w 1 dokumenty wzięły terapeutki, mówiąc, że przekażą kierowniczce, bo były na urlopie (ciekawe )...

A, no i znowu pojawiło się ogłoszenie do pewnego sklepu gdzie aplikowałam, a się nie dostałam, a jak to Pan mówił: "Bardzo mało Pani brakowało więc pozwolimy sobie zostawić Pani CV i przy następnej rekrutacji będzie Pani jako 1 brana pod uwagę" tiaaaaa a świstak siedzi i zawija
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 18:04   #4581
201803120851
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 907
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Serio?? Pytam, bo ja pracuję rok na umowę zlecenie (dokładnie od września 2011 i teraz do końca sierpnia), pracuję po 6 godzin dziennie (tak jakby 3/4 etatu) i mam 900 zł netto, więc na cały etat miałabym 1200 zł, czyli ciut więcej niż minimalna. To mogę się starać o zasiłek? Miałam umowy zlecenia odnawiane co 3 miesiące.
Nie, w ramach umowy zlecenia nie ma takiego czegoś jak "etat", więc liczy się wysokość Twojego aktualnego wynagrodzenia (a nie ile byś miała wynagrodzenia gdyby był jakiś "pełen etat") i jeżeli tak jak piszesz jest ono niższe niż minimalne wynagrodzenie, to niestety.
201803120851 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 18:05   #4582
Palulina
Raczkowanie
 
Avatar Palulina
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 344
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cześć dziewczyny.
Za miesiąc kończę staż w przedszkolu z oddziałem żłobkowym. Po tym niby mam dostać umowę oczywiście na zlecenie. Niby z dniem 1 stycznia 2013 mam dostać o pracę. Tak czy siak - ważne, że praca jest. Idę od września na studia podyplomowe z przedszkolnej i wczesnoszkolnej (ogólnie w tym roku broniłam magistra z pedagogiki).
Pracuję w placówce niepublicznej czyli: sprzątam, odkurzam, myje gary i kible, latam z odkurzaczem i mopem i opiekuję się 26 dziećmi w wieku od 1-3 lat. No i oczywiście: znoszę fochy kierownictwa Nie jest czasami kolorowo i marzę o państwówce, ale na chwilę obecną cieszę się tym co mam.
I przypominam, że szukałam pracy 11 miesięcy, także nie tracić proszę wiary i trzymam za wszystkich kciuki!
__________________
- magister już jest!
- staram się myśleć pozytywnie
- jestem z moim M. już 5 lat !



Palulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 18:33   #4583
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez lily marlene Pokaż wiadomość
Nie, w ramach umowy zlecenia nie ma takiego czegoś jak "etat", więc liczy się wysokość Twojego aktualnego wynagrodzenia (a nie ile byś miała wynagrodzenia gdyby był jakiś "pełen etat") i jeżeli tak jak piszesz jest ono niższe niż minimalne wynagrodzenie, to niestety.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:21   #4584
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Znalazłam jakiś bezpłatne kursy w moim mieście. Myślicie, że warto?
- TRENER (osoba prowadząca szkolenia dla osób dorosłych)
- SPECALISTA DS. PROGRAMÓW UNIJNYCH (osoba pisząca wnioski unijne)

- SZEF KUCHNI(KUCHMISTRZ)

interesują mnie te dwa pierwsze, przy czym ostatnio widziałam ogłoszenie, gdzie poszukują trenera (wypełnianie dokumentów do US), ale nie wiem czy to nie taki jednorazowy przypadek.

A tak na marginesie to ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIU NALEŻY BYĆ OSOBĄ BEZROBOTNĄ NIE DŁUŻEJ NIŻ SZEŚĆ MIESIĘCY ORAZ ZWOLNIONĄ Z PRACY .
Zastanawia mnie dlaczego osoby pozostające bez pracy dłużej niż 6m-cy nie są brane pod uwagę?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:21   #4585
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

dubel.

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2012-07-25 o 19:23
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:25   #4586
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, podczytuję Was, ale nie pisałam.
Dzisiaj zapisałam się na kurs języka migowego - opłacam go sobie sama i tylko dlatego, że dostałam kasę w prezencie od rodziców za obronę mgr, bo tak to bym nie miała. Może to mi pomoże w znalezieniu pracy i będzie to owocny wkład niemałych pieniędzy...
Dzisiaj zawiozłam też dok do Warsztatów Terapii Zajęciowej, miałam 5, z czego tylko 2 koperty oddałam, bo do 1 nie dojechałam, a w 2 pozostałych mieli urlop i nikogo nie było. W tym w 1 dokumenty wzięły terapeutki, mówiąc, że przekażą kierowniczce, bo były na urlopie (ciekawe )...

A, no i znowu pojawiło się ogłoszenie do pewnego sklepu gdzie aplikowałam, a się nie dostałam, a jak to Pan mówił: "Bardzo mało Pani brakowało więc pozwolimy sobie zostawić Pani CV i przy następnej rekrutacji będzie Pani jako 1 brana pod uwagę" tiaaaaa a świstak siedzi i zawija
oo, no proszę - bardzo ambitny kurs
gratuluję magisterki

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Znalazłam jakiś bezpłatne kursy w moim mieście. Myślicie, że warto?
- TRENER (osoba prowadząca szkolenia dla osób dorosłych)
- SPECALISTA DS. PROGRAMÓW UNIJNYCH (osoba pisząca wnioski unijne)

- SZEF KUCHNI(KUCHMISTRZ)

ja bym wzięła drugie. na to, by być trenerem, sam kurs niestety nie wystarczy, więc bardziej przyda Ci się taki. ja też znalazłam go, dla osób pracujących 399 zł w moim mieście...:/

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Palulina Pokaż wiadomość
I przypominam, że szukałam pracy 11 miesięcy, także nie tracić proszę wiary i trzymam za wszystkich kciuki!

o matko!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:30   #4587
jodaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 81
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Oj, ja się już naoglądałam ogłoszeń na osobistą asystentkę
Nawet miałam taką sytuację, jak jeszcze szukałam poprzednio pracy w Wawie. Ogłoszenie zwyczajne na asystentkę, normalne wymagania. Wysłałam CV, odpisuje mi Pan pod fałszymymi danymi (sprawdziłam) i pyta co dla mnie oznacza praca asystentki, jak sobie wyobrażam zakres czynności itp. Ja już tak czułam że coś podejrzane, ale ściemniłam i piszę twardo o pracy, o zakresie czynności...
Na co Pan, 'ale czy Pani zdaje sobie sprawę z zakresu obowiązków wykraczających poza godziny pracy'... Czy jakoś tak napisał. Ależ mu nawtykałam w tym mailu!
I wyobraźcie sobie, że teraz przeszukując internet i ogłoszenia nadal trafiam na jego ogłoszenia, niby normalne wymagania na asystentkę, ale już poznaję, bo używa ciągle tych samych fałszywych danych

A sytuacja numer 2: jakieś 2-3 tygodnie temu wysłałam ofertę, poszukiwali pracownika administracyjnego, osoby która poprowadzi biuro projektowe, ogranie trochę kadr, przyjmie czasem jakieś zlecenie itp. Zatem wysłałam. Na co Pan mi odpisał, że nie ma podstawy tylko dostaję kasę ja zwerbowanych klientów. Trochę się wkurzyłam, ale odpisałam grzecznie, że nie dziękuję, bo sprzedawcą nie jestem.
No to na drugi dzień mail, czy może w takim razie jestem zainteresowana seksem za pieniądze Myślałam, że z kanapy spadnę, facet mi napisał ile ma lat, że zonaty, waga wzrost, że podobno przystojny, normalny, uśmiechnięty i te inne... Pokazałam mojemu TŻ, ależ miał minę
Oczywiście Pan się nie podpisał, w żadnym mailu, ani nie podał nazwy firmy, podejrzewam, że z premedytacją, bo planoał taką właśnie propozycję...

Szok, co?
__________________
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna...
jodaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:41   #4588
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
oo, no proszę - bardzo ambitny kurs
gratuluję magisterki
Dziękuję, obroniłam się z pedagogiki rewalidacyjnej (oligofrenopedagogika)

Gdy byłam na stażu w Warsztacie Terapii Zajęciowej baardzo mi się tam podobało, potem dostałam 8 dni umowy - tyle tylko, ponieważ terapeutka wróciła z chorobowego więc musiałam zwolnić jej miejsce .

To tam właśnie włączyło mi się światełko, że chciałabym umieć język migowy - jedna uczestniczka migała, do mnie też często, a ja nie wiedziałam o co jej chodzi także to takie moje małe marzenie, które się spełni

W zeszłym roku weszła w zycie ustawa, w której jest mowa o tym, iż organy administracji publicznej muszą zapewnić osobom głuchoniemym mozliwość komunikowania się, poprzez zapewnienie im tłumacza języka migowego, więc może ten kurs rzeczywiście się na coś przyda, tym bardziej, że chcę zrobić wszystkie trzy stopnie
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:51   #4589
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez jodaaa Pokaż wiadomość
Oj, ja się już naoglądałam ogłoszeń na osobistą asystentkę
Nawet miałam taką sytuację, jak jeszcze szukałam poprzednio pracy w Wawie. Ogłoszenie zwyczajne na asystentkę, normalne wymagania. Wysłałam CV, odpisuje mi Pan pod fałszymymi danymi (sprawdziłam) i pyta co dla mnie oznacza praca asystentki, jak sobie wyobrażam zakres czynności itp. Ja już tak czułam że coś podejrzane, ale ściemniłam i piszę twardo o pracy, o zakresie czynności...
Na co Pan, 'ale czy Pani zdaje sobie sprawę z zakresu obowiązków wykraczających poza godziny pracy'... Czy jakoś tak napisał. Ależ mu nawtykałam w tym mailu!
I wyobraźcie sobie, że teraz przeszukując internet i ogłoszenia nadal trafiam na jego ogłoszenia, niby normalne wymagania na asystentkę, ale już poznaję, bo używa ciągle tych samych fałszywych danych

A sytuacja numer 2: jakieś 2-3 tygodnie temu wysłałam ofertę, poszukiwali pracownika administracyjnego, osoby która poprowadzi biuro projektowe, ogranie trochę kadr, przyjmie czasem jakieś zlecenie itp. Zatem wysłałam. Na co Pan mi odpisał, że nie ma podstawy tylko dostaję kasę ja zwerbowanych klientów. Trochę się wkurzyłam, ale odpisałam grzecznie, że nie dziękuję, bo sprzedawcą nie jestem.
No to na drugi dzień mail, czy może w takim razie jestem zainteresowana seksem za pieniądze Myślałam, że z kanapy spadnę, facet mi napisał ile ma lat, że zonaty, waga wzrost, że podobno przystojny, normalny, uśmiechnięty i te inne... Pokazałam mojemu TŻ, ależ miał minę
Oczywiście Pan się nie podpisał, w żadnym mailu, ani nie podał nazwy firmy, podejrzewam, że z premedytacją, bo planoał taką właśnie propozycję...

Szok, co?
co za tupet!

Cytat:
Napisane przez Palulina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Za miesiąc kończę staż w przedszkolu z oddziałem żłobkowym. Po tym niby mam dostać umowę oczywiście na zlecenie. Niby z dniem 1 stycznia 2013 mam dostać o pracę. Tak czy siak - ważne, że praca jest. Idę od września na studia podyplomowe z przedszkolnej i wczesnoszkolnej (ogólnie w tym roku broniłam magistra z pedagogiki).
Pracuję w placówce niepublicznej czyli: sprzątam, odkurzam, myje gary i kible, latam z odkurzaczem i mopem i opiekuję się 26 dziećmi w wieku od 1-3 lat. No i oczywiście: znoszę fochy kierownictwa Nie jest czasami kolorowo i marzę o państwówce, ale na chwilę obecną cieszę się tym co mam.
I przypominam, że szukałam pracy 11 miesięcy, także nie tracić proszę wiary i trzymam za wszystkich kciuki!
mogę zapytać w jak dużym mieście szukałaś tyle czasu pracy? ile mieszkańców?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-25, 19:51   #4590
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Palulina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Za miesiąc kończę staż w przedszkolu z oddziałem żłobkowym. Po tym niby mam dostać umowę oczywiście na zlecenie. Niby z dniem 1 stycznia 2013 mam dostać o pracę. Tak czy siak - ważne, że praca jest. Idę od września na studia podyplomowe z przedszkolnej i wczesnoszkolnej (ogólnie w tym roku broniłam magistra z pedagogiki).
Pracuję w placówce niepublicznej czyli: sprzątam, odkurzam, myje gary i kible, latam z odkurzaczem i mopem i opiekuję się 26 dziećmi w wieku od 1-3 lat. No i oczywiście: znoszę fochy kierownictwa Nie jest czasami kolorowo i marzę o państwówce, ale na chwilę obecną cieszę się tym co mam.
I przypominam, że szukałam pracy 11 miesięcy, także nie tracić proszę wiary i trzymam za wszystkich kciuki!
no wlasnie takich informacji nam potrzeba bo to one tak naprawde nas tu wszystkich podtrzymuja na duchu.
gratuluje
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.