Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-06, 11:30   #4261
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Gdyby nie to że już od dawna czopa nie mam to bym myślała że jakiś mega wielki czop :p

Nigdy nóg powyżej kolan nie goliłam a poniżej to cośtam teraz pomacham maszynką ale raczej dokładnie ogolić nie da rady...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 11:33   #4262
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziewczyny w smyku jest promocja na laktatory Lovi - 20 procent,jesli ktoras jeszcze nie zakupila,a wogole kazda z was ma laktator?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 11:37   #4263
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja w ogóle nie mam laktatora, stwierdziłam że kupię jak zobaczę jak to będzie z karmieniem... nawet jak w szpitalu będę to tz skoczy gdzieś kupić. Tylko strach żeby 11.11 się nie przydał bo wtedy lipa :p
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 11:41   #4264
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja mam laktator, z aventu
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 11:55   #4265
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nasza ksiezniczka przyszła na świat !♥ jestem przeszczesliwa, pięknie się przyssala do cycusia i zasnęła♥ jeszcze jej nie wazyli...
Poród SN
Mega szybko. Gratulacje ogromne

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Cześć. Odzywam się na chwilę. Zaglądam do wątku, ale wierzcie mi, takie leżenie działa na mnie strasznie depresyjnie. Dziewczyny mają już swoje maleństwa, a ja leżę i słyszę tylko o cesarce, ale nikt nie wie, co i jak. Na forum pojawiają się mamy, na oddziale laski też się zmieniają, a ja leżę praktycznie miesiąc z tygodniową przerwą. Właściwie nie mam o czym pisać, a nie chce wyrzucać swoich smutków, podczas gdy Wy cieszycie się maleństwami.
Po to masz ten wątek. Tobie musi być ogromnie ciężko tyle leżeć i patrzeć na szczęście innych mam. Ale niedługo i Ty utulisz swego Maluszka

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Odpisuję na raty ha ha

Czy któraś z już Rozpakowanych miała nacięcie? Jeśli tak to jak wasza rana?
Ja musiałam być nacięta do kleszczy. To nacięcie jakby na prawo od dziurki
Mówię Wam jak to mnie napiernicza... Co dzień jem paracetamol bo nic innego nie mogę. Opuchlizna jest wielkości mojej pięści nieomal. Ani siedzieć, ani chodzić. Wczoraj nieomal się poryczałam że mogłam zostać dłużej w szpitalu bo z Oliwką byłam długo i mimo że ta rana mi się rozeszła to chyba aż tak nie bolała bo cały czas prawie leżałam( a może się mylę ).
W domu niby mam pomoc ale nie leżę tylko siedzę i chodzę. Do tego ból przy sikaniu (szczypanie). O załatwieniu grubszej potrzeby nawet nie myślę (od niedzieli) i obawiam się że będzie tak jak z Oliwką - nieomal drugi poród...


A i Antoś znów trochę dawał do wiwatu w nocy. I chyba znam przyczynę. On myli dzień z nocą. W nocy otwiera oczy, wierci się, spać nie chce i robi kupy. W dzień je i śpi. Muszę poczytać jak to zmienić. Bo od 23 do ok 3 wypada mu faza największej aktywności.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2015-11-06 o 11:57
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 11:56   #4266
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja mam laktator ręczny pożyczony przez kuzynkę.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 12:00   #4267
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Mega szybko. Gratulacje ogromne

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------



Po to masz ten wątek. Tobie musi być ogromnie ciężko tyle leżeć i patrzeć na szczęście innych mam. Ale niedługo i Ty utulisz swego Maluszka

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Odpisuję na raty ha ha

Czy któraś z już Rozpakowanych miała nacięcie? Jeśli tak to jak wasza rana?
Ja musiałam być nacięta do kleszczy. To nacięcie jakby na prawo od dziurki
Mówię Wam jak to mnie napiernicza... Co dzień jem paracetamol bo nic innego nie mogę. Opuchlizna jest wielkości mojej pięści nieomal. Ani siedzieć, ani chodzić. Wczoraj nieomal się poryczałam że mogłam zostać dłużej w szpitalu bo z Oliwką byłam długo i mimo że ta rana mi się rozeszła to chyba aż tak nie bolała bo cały czas prawie leżałam( a może się mylę ).
W domu niby mam pomoc ale nie leżę tylko siedzę i chodzę. Do tego ból przy sikaniu (szczypanie). O załatwieniu grubszej potrzeby nawet nie myślę (od niedzieli) i obawiam się że będzie tak jak z Oliwką - nieomal drugi poród...


A i Antoś znów trochę dawał do wiwatu w nocy. I chyba znam przyczynę. On myli dzień z nocą. W nocy otwiera oczy, wierci się, spać nie chce i robi kupy. W dzień je i śpi. Muszę poczytać jak to zmienić. Bo od 23 do ok 3 wypada mu faza największej aktywności.
Wspolczuje, a przemywaz.czyms ? Jak masz pomoc to odpoczywaj jak najwiecej.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 12:00   #4268
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Kasia co do szczypania przy sikaniu, to moja koleżanka, która urodziła parę lat temu, poradziła mi że jak będę nacięta to żebym pierwsze parę dni sikała "pod prysznicem", czyli robiąc siku polewała sobie krocze wodą z prysznica, ponoć jej pomagało bardzo
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 12:01   #4269
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Dzika ropucha a co oglądasz w necie? Bo ja cały internet przeczytałam juz.

Szukam jakiegoś nowego bloga parentingowego dla siebie.
Wiesz co ja oglądam Walking Dead.. I teraz sobie szukam serialu innego.
A z blogów czytam ostatnio
http://pieknyporod.pl Ładne opisy poródów różnorakich, pozytywnie mnie nastraja

http://polozna.blog.pl i ten fajny blog położnej

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
chyba porod tuz tuz,zrelaksuj sie i czekaj na akcjemoze zapros jakas kumpele na ploty albo zrob sobie domowe spa,zeby tak nie myslec i tym wszystkim
a jaka to modlitwa jesli moge wiedziec
O taka
MODLITWA ZA PRZYCZYNĄ ŚW. IGNACEGO Z LOYOLI - OPIEKUNA MATEK W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM, O SZCZĘŚLIWY PORÓD I O ZDROWIE DZIECKA I MATKI

Święty ojcze Ignacy, Wszechmogący Bóg obdarzył ciebie szczególną łaską opiekowania się matkami oczekującymi wydania na świat potomstwa. Wiele z nich otrzymało łaskę upragnionego macierzyństwa za twoją przyczyną i szczęśliwie wydały na świat nowe życie.
Również i Ja proszę ciebie, ufna w to, że wyjednasz mi pomoc Bożą w tej tak ważnej dla mnie chwili, abym szczęśliwie urodziła i mogła wraz z mężem wychować ten owoc naszej miłości - nasze ukochane dziecko - na większą chwałę Bożą. Proszę o to z ufną wiarą.

P. Módl się za mną do Boga, święty ojcze Ignacy.

W. Aby mnie wspomógł w mojej potrzebie.

Wszechmogący Wieczny Boże, któryś postanowił, aby poród odbywał się w bólu, ale by był także związany z radością wydania na świat nowego życia, proszę Cię, przez Twoje nieogarnione miłosierdzie i za przyczyną świętego Ignacego, Twego oddanego sługi w Kościele, aby dane mi było szczęśliwie urodzić to dziecko i byś złagodził mój ból porodu. Obdarz to dziecko potrzebnym zdrowiem, szczodrymi darami Bożej opieki, abym Ciebie za tę łaskę mogła zawsze wielbić i chwalić. Czuwaj też nad tym, aby dziecko to otrzymało sakrament Chrztu świętego. Niech w dalszym jego rozwoju i życiu towarzyszy mu ufna wiara w Ciebie i łaska świętych sakramentów, których udziela Kościół. Tak mi dopomóż, Panie Boże Wszechmogący w Trójcy Jedyny i ty święty ojcze Ignacy - patronie mojego porodu i troskliwy opiekunie dzieci i młodzieży.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 12:02   #4270
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hehe, walking dead mam przesyt. Tez oglądałam i to ciurkiem. Ja chyba znowu się drzemnę :$
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 12:05   #4271
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

tylkokasia co prawda pytanie było do tych po porodzie ale może coś podpowiem - można zamrozić wodę w butelce i sobie przykładać... A tantum rosa do przemywania tam u siebie w Irlandii masz?
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 12:09   #4272
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez monik46 Pokaż wiadomość
Wspolczuje, a przemywaz.czyms ? Jak masz pomoc to odpoczywaj jak najwiecej.
Tak. Tantum Rosa.
Tu w Ie jest zakaz używania czegokolwiek na takie rany - tylko woda.
Mam też balsam szostakowskiego czy jak to się zwie. On super mi pomógł przy Oliwce na otwartą ranę (bo mi szwy poszły). Ale od wczoraj go odstawiłam bo chcę zobaczyć czy jak to będzie suche to może szybciej zejdzie opuchlizna.
Nie umiem jakoś leżeć w dzień. Jedynie wczoraj położyłam się na niecałe 2h - bo już ból był nie do zniesienia...

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Kasia co do szczypania przy sikaniu, to moja koleżanka, która urodziła parę lat temu, poradziła mi że jak będę nacięta to żebym pierwsze parę dni sikała "pod prysznicem", czyli robiąc siku polewała sobie krocze wodą z prysznica, ponoć jej pomagało bardzo
Robię podobnie - prysznic lub mam butelkę z dzióbkiem i w niej tantum rosa i się polewam. Faktycznie pomaga tylko musi być dość chłodne.

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
tylkokasia co prawda pytanie było do tych po porodzie ale może coś podpowiem - można zamrozić wodę w butelce i sobie przykładać... A tantum rosa do przemywania tam u siebie w Irlandii masz?
O z tą wodą chyba spróbuję. Może pomoże. Dzięki

Zapas mam z PL i oby jak coś tu było w PL aptece bo inaczej nie wiem jak dam radę
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 12:23   #4273
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Fasterka ja też swojego czasu bardzo przywiązana byłam do 13tki, ale u Ciebie widzę, że naprawdę sporo 13tek ale nie życzę Ci tego przenoszenia
Monic ja założyłam z tydzień temu już ochraniacz i poszewki, przykryłam kocem coby się nie kurzyło
Limonka bardzo dobrze pomyślane mój Tż kombinował podobnie do Ciebie, z tym, że bardziej z myślą o sobie i swoim świętowaniu narodzin córeczki ..
Olilina gratuluję przebrnięcia przez kryzys pięknie przybiera Twoja gwiazda. Wiesz co ja też tak miałam pamiętam, że na początku jak dzidzia zassała, to przez parę sekund leciało okej mleko, a za moment taki ból w piersi i tryskało jak szalone przez jakieś 15 sekund, aż się dziecko dławiło... Też masz tylko tak na początku czy podczas całego karmienia zdarza się tak?
Tylko kasia współczuję tej opuchlizny.... Musisz przechodzić koszmar :/
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 12:36   #4274
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

fasterka90

ja systematycznie wywołuję zdjęcia, bo nie ma to jak ' na papierze'

wonderka
ja nie wiem jak już się golić, brzuch mi ogranicza nawet to, żeby dostać porządnie rękami "tam" juz z podcieraniem mam problem... ręce mam za krótkie

Kasiula8708
ja mam elektryczny z aventu

Dzika Ropucha
fajna ta modlitwa, przyda się

ja dziś biorę się za prasowanie ale dopiero potem - tyle co skończyłam sprzątać. wyszorowałam sobie porządnie łazienke.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 12:49   #4275
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dziewczyny, ale mnie mąż zagiął przed chwilą
Pyta się mnie "a masz nawilżacz do powietrza?", a ja na to, że nie mam, na co w odpowiedzi dostałam "przecież małemu dziecku jest potrzebny, tym bardziej zimą"

Poruszany tu był ten temat w ogóle, bo jakoś nie pamiętam

A Wy macie? Co myślicie o tym?
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 12:52   #4276
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mnie mąż zagiął przed chwilą
Pyta się mnie "a masz nawilżacz do powietrza?", a ja na to, że nie mam, na co w odpowiedzi dostałam "przecież małemu dziecku jest potrzebny, tym bardziej zimą"

Poruszany tu był ten temat w ogóle, bo jakoś nie pamiętam

A Wy macie? Co myślicie o tym?
Ja nie mam. Pewnie przydatny, ale obejść się bez niego też można
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 12:53   #4277
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mnie mąż zagiął przed chwilą
Pyta się mnie "a masz nawilżacz do powietrza?", a ja na to, że nie mam, na co w odpowiedzi dostałam "przecież małemu dziecku jest potrzebny, tym bardziej zimą"

Poruszany tu był ten temat w ogóle, bo jakoś nie pamiętam

A Wy macie? Co myślicie o tym?
Mi sie wydaje ze zalezy od domu, u nas jest spora wilgoc w domu, potrafi sie w zimie grzyb robic na scianie. My mamy pochlaniacz wilgoci.i to sporo pomaga.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:00   #4278
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Pytacie, jak ogarniam Młody b. dużo śpi, jest bardzo spokojny - dzis zniosl dzielnie pobieranie krwi. Jest cały czas przy mnie, uczę się kp - na szczęście tutaj położne bardzo pomocne w doradzaniu.

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Zawolalam nawet doradczynie laktacyjna...
Bianka we wtorek wazyla juz 2,5 kg juz nawet delikatnie drugi podbrodek jej sie robi
Duża dziewczynka mnie też pomagała doradczyni, dajemy radę.


Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Po 4 dniach więc no w połowie 39tyg bardzo nieregularne skurcze ale trochę częstsze, tak mniej więcej co 4-8minut , z jednym 15 minutowym przestojem, najwyższy na 60, ale główne okolice 40%
A ile trwają? Najistotniejsze, żeby trwały dłużej niż parę sekund.


Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Cześć. Odzywam się na chwilę. Zaglądam do wątku, ale wierzcie mi, takie leżenie działa na mnie strasznie depresyjnie.
Wiesz, że zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Termin cc jest naprawdę niedługi, normalnie mogłabym Ci doradzać wyjście na żądanie - ale różne komplikacje niebezpieczne dla dziecka mogą przyjść nagle


Amelia Niech lepiej siedzi w brzuszku


Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Cornflower gratki raz jeszcze!jak sie czujesz?masz swojegi Gabrysia przy sobie?
Dziewczyny czy wg was imie Gabriela jest staromodne????
Mamy salę rooming in - dzieciaczek jest przy mamie

Gabriela nie jest staromodne imieniem - dużo małych dziewczynek teraz ma tak na
imię


Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Może coś w tym być, bo w nocy brzuch mnie bolał w dole regularnie, że aż myślałam że to już... 6 razy po parę sekund, co pół minuty takie skurczyki były.
Oj, ale się najadlaś stresu.


Fasterka Szkoda, że dalej nie ma porozumienia co do imienia.


Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
A mnie rano wszystko bolało jak na okres..
Ja jestem wierząca-i Wam napiszę, że znalazłam sobie modlitwę do św Ignacego i mi jakoś spokojniej przed porodem
Ojej, może się coś wykluje?
Znajdź modlitwę o dobry poród do św. Gerarda Majello - rodziłam z położną, którą poznałam przed porodem i tak chciałam z nią rodzić


Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Szukam jakiegoś nowego bloga parentingowego dla siebie.
Jakie klimaty najbardziej lubisz?
Ja uwielbiam Mamygadzety - ostatni wpis o chorobach dzieci mnie rozbawił


Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze zmierzyli jej zle ta glowke caly czas i staram sie nie przejmowac ale chodze przybita i placze
Milenka czuje Twój stres... ja nie mam wątpliwości, że często sprzęt zawodzi i jest duży margines błędu. Oby konsultacja Cię podniosła na duchu

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
chyba sobie maseczkę antysmogową kupię
My kupujemy dla całej rodziny

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Joycesky pytałaś o karmienie piersią.
U mnie kluczem do sukcesu okazała się moja psychika
Aż miło czytać Dobrze, że nowy suplement pomaga.


Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Rozpulchnianie. Bałam się ruszyć że mi zaraz wody wylecą ale nic z tego, w wc na majtkach nic nie ma. No jakby mi coś miało wylecieć z tamtąd...
Często tak jest przed porodem


Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Moja będzie spala w otulaczu i pod kocykiem albo w rozku.

Aż nie wierze, ze ten Kraków taki zanieczyszczony. To normalne u was? Co potem ze spacerami zrobicie.
Otulacz + rożek fajnie się u nas sprawdza. Co do zanieczyszczenia - to prawda

tylkokasia
Ja miałam Boli, ciężko mi siedzieć i przystawiać Młodego. Korzystanie z łazienki - masakra - nie czuję moich mięśni - zarówno od sikania i wyprozniania to jest dla mnie najgorsze...
W dodatku jestem trochę podziebiona - kichanie i kaszel to masakra...
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:16   #4279
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Pytacie, jak ogarniam Młody b. dużo śpi, jest bardzo spokojny - dzis zniosl dzielnie pobieranie krwi. Jest cały czas przy mnie, uczę się kp - na szczęście tutaj położne bardzo pomocne w doradzaniu.
pewnie odsypia wczorajsze trudy wiadomo już kiedy wyjdziecie do domku?

Trzymam kciuki za kp

Ogólnie jak oceniasz opiekę poporodową przy sobie i maleństwie? Samo to, że jest dużo przy pomocy przy kp brzmi dla mnie rewelacyjnie
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 13:23   #4280
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cynamon kochana gratuluje!!

Corn gratuluje, dzielna bylas

Limonka jestesmy z foba, jeszcze troszeczke wytrzymasz:-*

Ja do podmywania mam tantum rosa, musze zapamietac tez ten sposob z butelka wody

Bylam na ktg, lekkie skurcze sie pisza, lekarz mowi, ze cos zaczyna sie dziac. Rozwarcie na 2 cm, jeszcze mnie zbadal tak "porzadnie" zeby przyspieszyc i teraz mocniej napina mi sie brzuch. Powiedzial tez ze jutro rodzimy:-D mam roche stres ale tez ogromnie sie ciesze. Zrobil jeszcze kolejne usg mala wazy 3100, przeplywy ok, ilosc wod w normie, ale blizej tej dolnej granicy. Lozysko juz powoli soe starzeje wiec juz czas na nasza gwiazde:-D

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:29   #4281
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Nie dam rady was nadrobić tym bardziej ze coś mam słaby zasięg na sali. Dziękuję za wszystkie gratulacje rzeczywiście porodzik ekspres, jak dotarliśmy do szpitala było ok 18, mialam tylko 2 cm rozwarcia, polozna wysłała nas na godzinny spacer i po powrocie miała stwierdzić czy coś ruszy czy Odesle nas do domu, nie spodziewała się ze akcja się tak szybko potoczy chyba malinki tu pomogły hihi o 22.40 urodzilam nawet kluseczka z niej bo waży 3860 g i ma 54 cm, jesteśmy zakochani po uszy
Trzymam kciuki za te jeszcze w dwupaku i świeże mamuśki
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:30   #4282
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nie dam rady was nadrobić tym bardziej ze coś mam słaby zasięg na sali. Dziękuję za wszystkie gratulacje rzeczywiście porodzik ekspres, jak dotarliśmy do szpitala było ok 18, mialam tylko 2 cm rozwarcia, polozna wysłała nas na godzinny spacer i po powrocie miała stwierdzić czy coś ruszy czy Odesle nas do domu, nie spodziewała się ze akcja się tak szybko potoczy chyba malinki tu pomogły hihi o 22.40 urodzilam nawet kluseczka z niej bo waży 3860 g i ma 54 cm, jesteśmy zakochani po uszy
Trzymam kciuki za te jeszcze w dwupaku i świeże mamuśki
Jeszcze raz serdecznie gratuluję
A Ty jak się czujesz?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:33   #4283
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wizaz_p_l Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale mnie mąż zagiął przed chwilą
Pyta się mnie "a masz nawilżacz do powietrza?", a ja na to, że nie mam, na co w odpowiedzi dostałam "przecież małemu dziecku jest potrzebny, tym bardziej zimą"

Poruszany tu był ten temat w ogóle, bo jakoś nie pamiętam

A Wy macie? Co myślicie o tym?
my mamy ceramiczny nawilzacz, stoi na oknie. ale wydaje mi sie ze to jest raczej zbędne
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:40   #4284
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nie dam rady was nadrobić tym bardziej ze coś mam słaby zasięg na sali. Dziękuję za wszystkie gratulacje rzeczywiście porodzik ekspres, jak dotarliśmy do szpitala było ok 18, mialam tylko 2 cm rozwarcia, polozna wysłała nas na godzinny spacer i po powrocie miała stwierdzić czy coś ruszy czy Odesle nas do domu, nie spodziewała się ze akcja się tak szybko potoczy chyba malinki tu pomogły hihi o 22.40 urodzilam nawet kluseczka z niej bo waży 3860 g i ma 54 cm, jesteśmy zakochani po uszy
Trzymam kciuki za te jeszcze w dwupaku i świeże mamuśki
Noo ładna waga super, że poród miałaś szybki

Aasik o to jutro kolejny dzieciaczek od Ciebie super
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:43   #4285
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

cynamon no to duża ta Twoja dziewczynka jeszcze raz gratulacje i jak fajnie szybko poszło

cornflower twarda z Ciebie babka że wszystko tak fajnie ogarniasz zaraz po porodzie, podziwiam

A dzisiaj nikt nie rodzi?
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:50   #4286
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cornflower_girl mamygadzety znam, czytam mataje, blog ojciec, Ronja, przewijak, mamasy ale mi mało

Nawilżacz mam elektryczny z candy, kupiłam zeszłej zimy jak planowałam ciążę i chciałam sprawdzić jak działa. Mój kosztował 120zl.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:54   #4287
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Agusiek no mam nadzieje: ze nastepna bedzie nasza Hania

Ja nawilzacza tez nie mam, mozna postawic zwykle naczynie przy grzejniku i robi te sama robote

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 13:54   #4288
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poznanianka, czuje się w miarę ok, chociaż troszkę słaba jestem i boli mnie obkurczanie macicy jak jasny gwint, głównie podczas karmienia i wtedy tez ze mnie dużo leci
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 14:00   #4289
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Poznanianka, czuje się w miarę ok, chociaż troszkę słaba jestem i boli mnie obkurczanie macicy jak jasny gwint, głównie podczas karmienia i wtedy tez ze mnie dużo leci
Trzymaj się
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 14:15   #4290
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

tylkokasia
Ja miałam Boli, ciężko mi siedzieć i przystawiać Młodego. Korzystanie z łazienki - masakra - nie czuję moich mięśni - zarówno od sikania i wyprozniania to jest dla mnie najgorsze...
W dodatku jestem trochę podziebiona - kichanie i kaszel to masakra...
Matko współczuję kaszlu bo ja raz kichnęłam i to było straszne
Smarujesz czymś ranę? opuchlizna Ci zeszła?

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Cynamon kochana gratuluje!!

Corn gratuluje, dzielna bylas

Limonka jestesmy z foba, jeszcze troszeczke wytrzymasz:-*

Ja do podmywania mam tantum rosa, musze zapamietac tez ten sposob z butelka wody

Bylam na ktg, lekkie skurcze sie pisza, lekarz mowi, ze cos zaczyna sie dziac. Rozwarcie na 2 cm, jeszcze mnie zbadal tak "porzadnie" zeby przyspieszyc i teraz mocniej napina mi sie brzuch. Powiedzial tez ze jutro rodzimy:-D mam roche stres ale tez ogromnie sie ciesze. Zrobil jeszcze kolejne usg mala wazy 3100, przeplywy ok, ilosc wod w normie, ale blizej tej dolnej granicy. Lozysko juz powoli soe starzeje wiec juz czas na nasza gwiazde:-D

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
To zaraz będzie kolejny Dzidziuś POWODZENIA!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Nie dam rady was nadrobić tym bardziej ze coś mam słaby zasięg na sali. Dziękuję za wszystkie gratulacje rzeczywiście porodzik ekspres, jak dotarliśmy do szpitala było ok 18, mialam tylko 2 cm rozwarcia, polozna wysłała nas na godzinny spacer i po powrocie miała stwierdzić czy coś ruszy czy Odesle nas do domu, nie spodziewała się ze akcja się tak szybko potoczy chyba malinki tu pomogły hihi o 22.40 urodzilam nawet kluseczka z niej bo waży 3860 g i ma 54 cm, jesteśmy zakochani po uszy
Trzymam kciuki za te jeszcze w dwupaku i świeże mamuśki
O spora Dziewczynka. I fajnie że szybko poszło
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.