Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 10:57   #3601
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
To czekamy na niedobre akumulatorki, nie wymigasz się

__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:03   #3602
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Tak jak obiecałam zdaje relacje z użycia suszaro-sauny i waxa....Jednym słowem :CUDOWNE... musze powiedzieć że mam male zastrzezenie do suszarki bo rozgrzewa sie do tak mocnej temperatury że musze co jakis czas ją wyłaczyc odczekać i spowrotem włączyć bo aż czasami parzy..ale teraz widze jak naprawde dziala wax gdy jest prawidłowo podgrzany...włosy mam w dotyku jak jedwab...są super, kosmyki nie odstają są porządnie wygładzone...Jestem bardzo zadowolona i ta miękkość ale jako suszarki bym tego nigdy nie uzyła na "gołe" włosy
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie

Edytowane przez Klaudiczka997
Czas edycji: 2009-05-16 o 11:04
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:26   #3603
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Mam jeszcze z róży - ujdzie, ładnie nawilża, nie zapycha, ale nie wchłania mi się,a tego nie lubię. Mieszam go z tamanu i żelem HA i ta kombinacja nawet mi odpowiada, bo sam daje średni komfort użycia. Poza tym mam olej z pestek malin - też dobry, ładnie się wchłania, ale podobno nie można za często używać; z czarnej porzeczki - nie używałam jeszcze; jojoba - świetnie nawilża, ale powoduje zaskórniki . No i masło cupuacu jako nawilżacz pod oczy .
Z hydrolatów miałam: z róży stulistej i damaceńskiej, aloesowy, oczarowy i rumiankowy. I najlepszy dla mnie jest rumiankowy, po prostu boski, jeśli nie miałaś i nie jesteś uczulona na rumianek to polecam
rumiankowego nie mialam, ale aloesowy tak i w sumie nic nie robil
dzieki za obszerą relacje, ale ta jojoba to chyba nie z Bu? tylko z ZSK albo Mazidła???

dostalam od kolezanki próbke jojoba i musze uzyc

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja na szczęście w ogóle nie muszę golić nóg.
wow ale szczęsciara

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam zdaje relacje z użycia suszaro-sauny i waxa....Jednym słowem :CUDOWNE... musze powiedzieć że mam male zastrzezenie do suszarki bo rozgrzewa sie do tak mocnej temperatury że musze co jakis czas ją wyłaczyc odczekać i spowrotem włączyć bo aż czasami parzy..ale teraz widze jak naprawde dziala wax gdy jest prawidłowo podgrzany...włosy mam w dotyku jak jedwab...są super, kosmyki nie odstają są porządnie wygładzone...Jestem bardzo zadowolona i ta miękkość ale jako suszarki bym tego nigdy nie uzyła na "gołe" włosy
fajnie ze jestes zadowolona?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:36   #3604
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam zdaje relacje z użycia suszaro-sauny i waxa....Jednym słowem :CUDOWNE... musze powiedzieć że mam male zastrzezenie do suszarki bo rozgrzewa sie do tak mocnej temperatury że musze co jakis czas ją wyłaczyc odczekać i spowrotem włączyć bo aż czasami parzy..ale teraz widze jak naprawde dziala wax gdy jest prawidłowo podgrzany...włosy mam w dotyku jak jedwab...są super, kosmyki nie odstają są porządnie wygładzone...Jestem bardzo zadowolona i ta miękkość ale jako suszarki bym tego nigdy nie uzyła na "gołe" włosy
A ta suszarka nie ma jakieś regulacji temperatury?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
rumiankowego nie mialam, ale aloesowy tak i w sumie nic nie robil
dzieki za obszerą relacje, ale ta jojoba to chyba nie z Bu? tylko z ZSK albo Mazidła???

dostalam od kolezanki próbke jojoba i musze uzyc
No aloesowy u mnie poszedł w całości na włosy, do twarzy nawet nie próbowałam.
A jojoba z mazideł , jak wszystko z resztą. Z BU złożyłam swoje pierwsze zamówienie dopiero w czwartek i czekam na paczuszkę.
Jojoby jeśli masz tendencję do tworzenia zaskórników to nie polecam, ale jeśli nie to jest spoko.

Edytowane przez aeronauta
Czas edycji: 2009-05-16 o 11:37
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 11:41   #3605
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Pani-jesień oczywiscie
Ja juz po wizycie, dzidziuś rozwija się ksiązkowo


Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam zdaje relacje z użycia suszaro-sauny i waxa....Jednym słowem :CUDOWNE... musze powiedzieć że mam male zastrzezenie do suszarki bo rozgrzewa sie do tak mocnej temperatury że musze co jakis czas ją wyłaczyc odczekać i spowrotem włączyć bo aż czasami parzy..ale teraz widze jak naprawde dziala wax gdy jest prawidłowo podgrzany...włosy mam w dotyku jak jedwab...są super, kosmyki nie odstają są porządnie wygładzone...Jestem bardzo zadowolona i ta miękkość ale jako suszarki bym tego nigdy nie uzyła na "gołe" włosy
hm ja mam pytanie
myjesz włosy, nakładasz waxa i ile siedzisz z suszarą ?
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 12:37   #3606
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A ta suszarka nie ma jakieś regulacji temperatury?
ma regulacje 2 strumieni ciepla i 1 zimnego nawiewu

dla mnie mazidla są zbyt skomplikowane
czy olej jojoba (mam akurat z ZSK) moge dac na włosy w polączeniu z czyms np waxem?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 12:54   #3607
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
ma regulacje 2 strumieni ciepla i 1 zimnego nawiewu
Kusicie tą suszarą strasznie

Cytat:
dla mnie mazidla są zbyt skomplikowane
czy olej jojoba (mam akurat z ZSK) moge dac na włosy w polączeniu z czyms np waxem?
Fakt, mają strasznie bogatą ofertę, tak że trzeba czasu żeby połapać się co z czym się je.
A jojobę możesz dodawać do masek, tylko mało bo przetłuścisz sobie włosy, albo jak kokos dawać sam (lub wymieszany z innym olejem).
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 13:20   #3608
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

dziewczyny, katastrofa! nie wiem co sie stało z moimi włosami ;( jakis urok czy cos jeszcze 2 dni temu zachwycalam sie swoimi wlosami ze taki cudne, a dzis umyłam i szok. Nie zmienialam pielegnacji ani nic a włosy wygladaja jak z czasow gdy w ogole o nie nie dbalam i mylam samy szamponem, zero odzywek. sucha szopa, nawet błszczes sie nie chca. Oleje mi sie skonczyły, odzywki tez na wykonczeniu, wiec bede musiala cos kupic. kurczaczki no, nie wiem co im tak zaszkodziło. umylam babydreamem +mrs potters, pozniej yung asia na chwile i joanna na konce.
tak chcialam sie wyzalic. pozniej bede musiala opracowac taktyke odnowy. eh
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:24   #3609
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Carlo rossi, Może to wina pogody?
Będzie dobrze
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:43   #3610
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Narek, widziałam Twoją kolekcję Użyłaś tej Romantic choć raz? Jak wrażenia? Nic nadzwyczajnego, nie?
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 13:44   #3611
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

moze taki dzien w miesiącu masz ze horomony sie poprzestawiały?

mam nadzieje ze to chwile tylko
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 14:05   #3612
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam zdaje relacje z użycia suszaro-sauny i waxa....Jednym słowem :CUDOWNE... musze powiedzieć że mam male zastrzezenie do suszarki bo rozgrzewa sie do tak mocnej temperatury że musze co jakis czas ją wyłaczyc odczekać i spowrotem włączyć bo aż czasami parzy..ale teraz widze jak naprawde dziala wax gdy jest prawidłowo podgrzany...włosy mam w dotyku jak jedwab...są super, kosmyki nie odstają są porządnie wygładzone...Jestem bardzo zadowolona i ta miękkość ale jako suszarki bym tego nigdy nie uzyła na "gołe" włosy
jesteście złe XD kusicie na wydawanie pieniędzy. muuszę ją mieć, mam nadzieje że po wakacjach nie zniknie, jakbym nie miała pieniązków teraz jej kupić. RRr <napalona>

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
dziewczyny, katastrofa! nie wiem co sie stało z moimi włosami ;( jakis urok czy cos jeszcze 2 dni temu zachwycalam sie swoimi wlosami ze taki cudne, a dzis umyłam i szok. Nie zmienialam pielegnacji ani nic a włosy wygladaja jak z czasow gdy w ogole o nie nie dbalam i mylam samy szamponem, zero odzywek. sucha szopa, nawet błszczes sie nie chca. Oleje mi sie skonczyły, odzywki tez na wykonczeniu, wiec bede musiala cos kupic. kurczaczki no, nie wiem co im tak zaszkodziło. umylam babydreamem +mrs potters, pozniej yung asia na chwile i joanna na konce.
tak chcialam sie wyzalic. pozniej bede musiala opracowac taktyke odnowy. eh
może źle zmyłaś jakiś olej ? A może to faktycznie pogoda?

Cytat:
Napisane przez Klaudiczka997 Pokaż wiadomość
Wreszcie mam suszare i na bank jutro robię pierwsze podejście z waxem (moc natury) do wypadających włosów..czy używała go któraś z was??
ja używałam, fajny jest ale nie likwiduje wypadania włosów. Nawilża, wygładza, włosy są sypkie... ale wypadają.

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ogólnie, seria Babydream mojej skórze pasuje, ale potrzebowałabym czegoś bardziej nawilżającego, szybko wchłaniającego się, żeby rano można było posmarować. Za to mam problem z kremem do rąk, jakoś żaden mi nie pasuje. Teraz to jeszcze jest ok,ale zimą No i stopy, to to juz jest dopiero masakra. Tak mi wstyd, ze ich nawet nie pokazuje. Bo kto zrozumie, ze o nie dbam, a one i tak wyglądają jakby moja pilegnacja kończyła się tylko na myciu ich wodą z mydłem.
mam to samo ze stopami. Suche, stwardniałe. Co dwa dni maski, masazer do stóp raz w tygodniu, krem co noc grubo nałożony i skarpetki. I co? Nic. Może odrobinę zmiejsza się 'skorupa' jestem w rozpaczy.

A co do depilacji to robiłam już wszystko, ale jednak mimo wszystko zostałam przy maszynce i męskim żelu gillete. Przy depilatorze wrastały. Kremy nie lapały wszystkiego, wosku nie umiałam użyć... A włosy tez mam spore i długie nawet na rękach - ale na to leje. Depiluje się do pasa i przywykłam. Próbowałam tez sporej ilości 'opóżniających wzrost włosów' balsamów - ściema.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 14:24   #3613
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
jesteście złe XD kusicie na wydawanie pieniędzy. muuszę ją mieć, mam nadzieje że po wakacjach nie zniknie, jakbym nie miała pieniązków teraz jej kupić. RRr <napalona>
nie będziesz załowała, ja jestem bardzoooooo zadowolona, jak super ze mam jeszcze 2 waxy do pogrzewania


Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
ja używałam, fajny jest ale nie likwiduje wypadania włosów. Nawilża, wygładza, włosy są sypkie... ale wypadają.
jestem szczęsciarą bo mi wlosy nie wypadają, nawet jak myję to czasami jeden czy dwa spadna a czesto zero totalne


Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
mam to samo ze stopami. Suche, stwardniałe. Co dwa dni maski, masazer do stóp raz w tygodniu, krem co noc grubo nałożony i skarpetki. I co? Nic. Może odrobinę zmiejsza się 'skorupa' jestem w rozpaczy.
witaj w klubie tylko ja dodatkowo mam zawsze zime i mokre, takie ble
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 14:43   #3614
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Carlo rossi, Może to wina pogody?
Będzie dobrze
No właśnie może to pogoda... moje są dziś też jakieś takie ble... czuje jakbym nie myła ich od tygodnia(myłam wczoraj) i wogle jakieś ulizane...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 15:29   #3615
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Narek, widziałam Twoją kolekcję Użyłaś tej Romantic choć raz? Jak wrażenia? Nic nadzwyczajnego, nie?
Tak, używałam jej Dla mnie to raczej odżywka, niż maska Zużyje, może coś dodam i będzie cacy
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 16:03   #3616
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedyś czytałam na forum wypowiedź jednej wizażanki na temat depilacji nóg. I ona robiła tak, że 2 razy depilowała depilatorem i jeden raz maszynką. Pisała, że nie ma problemów z wrastającymi włoskami. Ja to wypróbowałam i stosuję do dziś. Działa! Przynajmniej u mnie
U mnie to raczej nie przejdzie, zwłaszcza w lecie. Pierwsza depilacja zapuszczonych włosów jest ok, później musiałabym je znów zapuszczać i kisić się w długich spodniach, a po drugiej depilacji miałabym już katastrofę na nogach. Stwierdziłam, że już nie dotknę moich nóg depilatorem . Używam go teraz tylko pod pachy.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
dzięki
kusicie tym olejkiem kokosowym na nogi a mam w lodówce 2 opakowania
biedna ja mam podobnie i tylko maszynka idzie w ruch. Przy depilatorze ryczałam, dosłownie
To mnie na szczęście tak nie boli, przynajmniej na łydkach.
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ojej to anprawdę średnio... a próbowałaś różnych kremów? bo ja też miałam po moim pierwsym kremie masakre na nogach (to był chyba eveline z aloesem)- swędzące łuszczące się czerwone placki na łydkach ale stwierdziłam ze popróbuję inne i przede wszystkim szukam takich bez aloesu (chyba mam jakieś uczulenie na niego) i powiem ze to się sprawdza

haha słuchajcie dobrych rad cioci viki a tak na poważnie to sie cieszę że pomaga

Olejek kokosowy też fajny zamiast balsamu do ciała(i na twarzyczkę) jest - ja się wczoraj tak wysmarowałam cała (robiłam kompleksową depilacje - nogi, ręce, bikini) i dziś nie mam żadnych podrażnień a skóra jest mięciusia
I ja też nie używam debilatorów, też mnie boli jak cholera
maszynek nie lubię bo przy mojej pierdołowatości zawsze się zatnę w którymś momencie. Wiec używam kremów
Używałam kilku - z Bielendy, Eveline i Sorayi i z żadnego nie byłam zadowolona. A Ty nie zauważyłaś wybielenia nóg?
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 16:09   #3617
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Czerwony kolczyk trzymam włosy pod suszarką jakieś 10 min..i myśle że wystarczy ale efekt naprawde rewelacja..rzadko mam tak miękkie włoski
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie

Edytowane przez Klaudiczka997
Czas edycji: 2009-05-16 o 21:12
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:24   #3618
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Wróciłam
Było super.
Włoski hmm no przyznam że tylko myłam szamponem i nakładałam Ziaję. Nie było waruków ani czasu by sie bawic dłuzej. Lece nadrobic wątki

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
jak to płuczesz i w jakim stężeniu? zostawiasz na słosach czy pozniej jeszcze spłukujesz?
recznik sie farbuje?

w necie znalazlałam rózne metody tej płukanki a mam w domu korę tylko ze ekspesową....


ciocia jednak mi kupila ten szampon "Trzy ziola" zobacze jak bedzie działał
Ciągle czeka ten rzepowy na mnie, ale przed komunią bałam sie uzyc.
w Lidlu zakupiłam mega wielki szampon z owsa

Garnek z wrzącą wodą i 2 torebki wrzucam. Zpstawiam do ostygniecia następnie spłukuje tym włosy bez używania wody. Ręcznik nie zafarbował.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:32   #3619
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
wow ale szczęsciara
No na to nie narzekam :P Ale za to włosy ze sterfy bikini muszę często wyrywać. Najbardziej mnie wkurzają te pojedyńce włoski dosłownie w zgięciu. Uch, przeważnie między kolejnymi depilacjami wyrywam je pensetą :P

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
dziewczyny, katastrofa! nie wiem co sie stało z moimi włosami ;( jakis urok czy cos jeszcze 2 dni temu zachwycalam sie swoimi wlosami ze taki cudne, a dzis umyłam i szok. Nie zmienialam pielegnacji ani nic a włosy wygladaja jak z czasow gdy w ogole o nie nie dbalam i mylam samy szamponem, zero odzywek. sucha szopa, nawet błszczes sie nie chca. Oleje mi sie skonczyły, odzywki tez na wykonczeniu, wiec bede musiala cos kupic. kurczaczki no, nie wiem co im tak zaszkodziło. umylam babydreamem +mrs potters, pozniej yung asia na chwile i joanna na konce.
tak chcialam sie wyzalic. pozniej bede musiala opracowac taktyke odnowy. eh
Może to faktycznie kwestia pogody? Albo może rozczesałaś je na sucho? Bo kosmetyków fajnych użyłaś, nie miało co zaszkodzić.

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
moze taki dzien w miesiącu masz ze horomony sie poprzestawiały?
To hormony mają jakiś wpływ na układanie się włosów, które już wyrosły? O_o
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-16, 17:36   #3620
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Carlo rossi, Może to wina pogody?
Będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
moze taki dzien w miesiącu masz ze horomony sie poprzestawiały?

mam nadzieje ze to chwile tylko
Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
może źle zmyłaś jakiś olej ? A może to faktycznie pogoda?
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No właśnie może to pogoda... moje są dziś też jakieś takie ble... czuje jakbym nie myła ich od tygodnia(myłam wczoraj) i wogle jakieś ulizane...
Dzieki dziewczyny za wspracie mam nadzieje ze to pogoda, bo wygladam dzis okropnie. Napuszona, wysuszona bleh. jutro zobacze czy dalej tak bedzie. Jesli nic sie nie zmieni to wtedy bede sie martwic.

a tak z innej beczki to ostatnie sie podbudowalam ze hoho... rozmawialam z jakas dziewczyna (znajoma znajomej) i zapytala sie mnie do ktorego gimnazjum chodze zgasiło mnie totalnie. Jak powiedzialam ze studiuje to dziewczyna az sie zaczerwieniła... No ale ja nie jestem lepsza bo chcac podtrzymac rozmowe zapytalam sie gdzie sie uczy,czy pracuje ( wyglad na min. 19 lat) i tu znowu zgass - miala 14 lat. Zrobilo sie tak niezrecznie ze hoho. Bylam pewna ze jest co najmniej w moim wieku a tu taki szok. W sumie to ja sie ciesze ze dala mi te nascie lat to jedyna pozytywna mysl dnia dzisiejszego
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 17:52   #3621
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
To hormony mają jakiś wpływ na układanie się włosów, które już wyrosły? O_o
A nie? Jak hormony mają wpływ na cerę, tak może mogą mieć wpływ i na włosy?

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki to ostatnie sie podbudowalam ze hoho... rozmawialam z jakas dziewczyna (znajoma znajomej) i zapytala sie mnie do ktorego gimnazjum chodze zgasiło mnie totalnie. Jak powiedzialam ze studiuje to dziewczyna az sie zaczerwieniła... No ale ja nie jestem lepsza bo chcac podtrzymac rozmowe zapytalam sie gdzie sie uczy,czy pracuje ( wyglad na min. 19 lat) i tu znowu zgass - miala 14 lat. Zrobilo sie tak niezrecznie ze hoho. Bylam pewna ze jest co najmniej w moim wieku a tu taki szok. W sumie to ja sie ciesze ze dala mi te nascie lat to jedyna pozytywna mysl dnia dzisiejszego
Dobre
__________________
Jesteś!

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2009-05-16 o 17:53
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:22   #3622
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Słyszałam ze inter fragrances organizuje "dni zdrowych włosów" : www.zadbajowlosy.pl
wczoraj było w Wawie, była ktoras z was? Ciekawa jestem co to za badania... u mnie beda dopiero pod koniec lipca wiec predze padne niz sie doczekam, pewnie nawet zopomne o tym ale ciekawa jestem co by mi powiedzieli na moje włosy
aha i zauwzulam ze maja w swojej ofercie "sun protect" jakas nowość, umieram z ciekawosci co to i jaki ma skład nie widzialam tego jeszcze nigdzie...
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:24   #3623
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
a tak z innej beczki to ostatnie sie podbudowalam ze hoho... rozmawialam z jakas dziewczyna (znajoma znajomej) i zapytala sie mnie do ktorego gimnazjum chodze zgasiło mnie totalnie. Jak powiedzialam ze studiuje to dziewczyna az sie zaczerwieniła... No ale ja nie jestem lepsza bo chcac podtrzymac rozmowe zapytalam sie gdzie sie uczy,czy pracuje ( wyglad na min. 19 lat) i tu znowu zgass - miala 14 lat. Zrobilo sie tak niezrecznie ze hoho. Bylam pewna ze jest co najmniej w moim wieku a tu taki szok. W sumie to ja sie ciesze ze dala mi te nascie lat to jedyna pozytywna mysl dnia dzisiejszego
Mnie też zawsze wszyscy dają mniej lat niż mam Uwielbiam to

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
A nie? Jak hormony mają wpływ na cerę, tak może mogą mieć wpływ i na włosy?
No średnio chyba. Bo ze skórą to mają bezpośredni kontakt, a włosy są martwe, jak hormony miałyby na nie wpływać? Rozumiem, na szybkość przetłuszczania się itd. to tak, ale na układanie się? Nie wydaje mi się, bo jak? Wpływ to mogą mieć na włosy, które właśnie rosną
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:42   #3624
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Umieeeeram

Chyba przeziębiłam mięśnia, tego co się ciągnie przez ramię (bark) aż do karku, Jezus Maria nic nie mogę robić wykręca mnie... Byłam u faceta od "medycyny manualnej", ponaciągał, poprzestawiał kręgi, wziął 70zł a mnie boli dalej
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 18:59   #3625
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
Słyszałam ze inter fragrances organizuje "dni zdrowych włosów" : www.zadbajowlosy.pl
wczoraj było w Wawie, była ktoras z was? Ciekawa jestem co to za badania... u mnie beda dopiero pod koniec lipca wiec predze padne niz sie doczekam, pewnie nawet zopomne o tym ale ciekawa jestem co by mi powiedzieli na moje włosy
aha i zauwzulam ze maja w swojej ofercie "sun protect" jakas nowość, umieram z ciekawosci co to i jaki ma skład nie widzialam tego jeszcze nigdzie...
A u mnie w mieście nie ma tych konsultacji
Bozie, a ten spray sun protect wygląda naprawdę nieźle . Inter fragrances ma zazwyczaj dobre składy i dużo ekstraktów wysoko w składzie, więc całkiem prawdopodobne, że to będzie niezły produkt. Jak któraś gdzieś go wyczai to niech spisuje skład i pisze gdzie kupiła!

EDIT: O, właśnie znalazłam tą mgiełkę na KWC i skład też jest

EDIT2: e składem też nie powala, choć nie powiem ekstrakty, które obiecują są. Ale żadnego filtra to ja się nie dopatrzyłam

Edytowane przez aeronauta
Czas edycji: 2009-05-16 o 19:09
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 19:22   #3626
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Umieeeeram

Chyba przeziębiłam mięśnia, tego co się ciągnie przez ramię (bark) aż do karku, Jezus Maria nic nie mogę robić wykręca mnie... Byłam u faceta od "medycyny manualnej", ponaciągał, poprzestawiał kręgi, wziął 70zł a mnie boli dalej
To weź ciepły prysznic/ ciepłą kąpiel i się połóż. Powinno być po tym lepiej. Ale szybko to raczej nie minie ;/ Aczkolwiek z chwili na chwilę będzie lepiej i lepiej

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Inter fragrances ma zazwyczaj dobre składy i dużo ekstraktów wysoko w składzie, więc całkiem prawdopodobne, że to będzie niezły produkt.
No i IF nie testuje na zwierzętach
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 19:44   #3627
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
To weź ciepły prysznic/ ciepłą kąpiel i się połóż. Powinno być po tym lepiej. Ale szybko to raczej nie minie ;/ Aczkolwiek z chwili na chwilę będzie lepiej i lepiej
3 razy już brałam gorący prysznic, przechodziło na chwilę ale później wracało i bolało jeszcze mocniej tragedia... Złapało mnie to po 7 rano, zaczęło się od wielkiego bolesnego skurczu - nie byłam zdziwiona bo mam niedobór magnezu i skurcze to norma, ale to jest jakaś tragedia! I pan on medycyny manualnej powiedział że to normalna przypadłość w tym wieku Sama nie jestem pewna co to jest, on twierdził że na pewno wczoraj coś dźwigałam a się nie chcę przyznać (ta jasne ) ale moja Mama mówi że pewnie przewiało mnie gdzieś...

Wracając do włosów - skończyłam Schaumę ziołową i mogę polecić! Cudo włoski miękkie, zdrowe, lśniące, fajnie się rozczesują. I jest zaskakująco wydajna
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:52   #3628
Pez
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 233
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
3 razy już brałam gorący prysznic, przechodziło na chwilę ale później wracało i bolało jeszcze mocniej tragedia... Złapało mnie to po 7 rano, zaczęło się od wielkiego bolesnego skurczu - nie byłam zdziwiona bo mam niedobór magnezu i skurcze to norma, ale to jest jakaś tragedia! I pan on medycyny manualnej powiedział że to normalna przypadłość w tym wieku Sama nie jestem pewna co to jest, on twierdził że na pewno wczoraj coś dźwigałam a się nie chcę przyznać (ta jasne ) ale moja Mama mówi że pewnie przewiało mnie gdzieś...
Z tego co piszesz to bym powiedziala, że to raczej rwa ramienna.czyli że Twoja Mama ma rację. Z takim czyms najlepiej do lekarza 1. kontaktu - prawdopodobnie przepisze Ci cos przeciwbolowego i magnez - tyle że takie mocniejsze-tylko na recepte. Aaaaa tylko zapomnialam że jutro niedziela.
__________________
Nirvanasatkam

Edytowane przez Pez
Czas edycji: 2009-05-16 o 20:56
Pez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 20:57   #3629
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez Pez Pokaż wiadomość
Z tego co piszesz to bym powiedziala, że to raczej rwa kulszowa.czyli że Twoja Mama ma rację. Z takim czyms najlepiej do lekarza 1. kontaktu - prawdopodobnie przepisze Ci cos przeciwbolowego i magnez - tyle że takie mocniejsze-tylko na recepte. Aaaaa tylko zapomnialam że jutro niedziela.
no właśnie, niedziela... A ja jutro wieczorem jadę na studia, a tak nie chodzę do lekarza - niby jest jakaś przychodnia dla nas ale nie wiem jak to tam się robi, czy jestem zapisana czy nie...

Poczytałam i to nie jest ta rwa kulszowa... Bo to jest w dolnej części kręgosłupa, od kości krzyżowej w górę, a ja to mam na górze, wlazło w kark i bark
__________________


Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2009-05-16 o 21:03
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 21:01   #3630
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - sagi część II :D

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
3 razy już brałam gorący prysznic, przechodziło na chwilę ale później wracało i bolało jeszcze mocniej tragedia... Złapało mnie to po 7 rano, zaczęło się od wielkiego bolesnego skurczu - nie byłam zdziwiona bo mam niedobór magnezu i skurcze to norma, ale to jest jakaś tragedia! I pan on medycyny manualnej powiedział że to normalna przypadłość w tym wieku Sama nie jestem pewna co to jest, on twierdził że na pewno wczoraj coś dźwigałam a się nie chcę przyznać (ta jasne ) ale moja Mama mówi że pewnie przewiało mnie gdzieś...

Wracając do włosów - skończyłam Schaumę ziołową i mogę polecić! Cudo włoski miękkie, zdrowe, lśniące, fajnie się rozczesują. I jest zaskakująco wydajna
Ojej biedactwo Powinnas posmarowac jaks mascią typu ketonal/ prinivil ew jakas inna masc rozgrzewająca. Jesli to nie pomoze to idz do lekarza jeszcze raz. Nie chce Cie straszyc ale ja kiedys mialam taki piekielny bol miesnia udowego i przez 10 dni mialam zastrzyki w pupe i pozniej bralam jeszcze doustnie + prinivil przez caly czas. przez tydzien ledwo chodzilam ale ja to akurat bylam ekstrema..
miejmy nadzieje, ze Tobie przejdzie, moze to przez ten skurcz... jesli tak to wszystko powinno wkrotce wrocic do normy.
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.