Jak nie zatracić się w oglądaniu filmików, czytaniu w necie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-22, 18:47   #1
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424

Jak nie zatracić się w oglądaniu filmików, czytaniu w necie?


Macie sposoby jak uzywac internetu aby nie zrobic sobie krzywdy zdrowotnej? Internet to moje okno na swiat, spedzam prawie cale popoludnia na ogladaniu filmików itp, ale.. widze, ze tym samym moje ciało tego nie lubi. Nie moge caly czas lezec czy siedziec. Robicie sobie jakies przerwy, cwiczenia co jakis czas? Jaki macie sposob na zdrowe podejscie do tego?
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 18:50   #2
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Jak nie zatracić się w oglądaniu filmików, czytaniu w necie?

Ja ćwiczę, a Wizaż mi służy na złapanie oddechu ; )
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 19:11   #3
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Jak nie zatracić się w oglądaniu filmików, czytaniu w necie?

Może jakieś inne konstruktywne hobby znajdź.

Ja mam teraz problemy z ćwiczeniami, siłowych nie mogę wykonywać a te rozciągające i inne mnie nudzą, ale staram się codziennie coś robić nawet jak to ma być 10 min. Mam taką możliwość że mogę pedałować na stacjonarnym i odpalić sobie na komórce jakąś stronkę na necie albo artykuł i sobie tak powoli pedałuje korzystając z internetu. Wiele na tym nie zawojuję ale przynajmniej ruszam nogami a nie lezę plackiem.

Druga sprawa to jak nie masz co robić i tylko siedzisz przy kompie to zaplanuj przynajmniej jedno dziennie zadanie domowe, wytrzyj kurze, posprzątaj łazienkę, kuchnię, pokój, idź na zakupy na spacer, umyj jedno okno, może reszta przy okazji też pójdzie. W domu do roboty zawsze coś się znajdzie.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 19:26   #4
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Jak nie zatracić się w oglądaniu filmików, czytaniu w necie?

Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Może jakieś inne konstruktywne hobby znajdź.

Ja mam teraz problemy z ćwiczeniami, siłowych nie mogę wykonywać a te rozciągające i inne mnie nudzą, ale staram się codziennie coś robić nawet jak to ma być 10 min. Mam taką możliwość że mogę pedałować na stacjonarnym i odpalić sobie na komórce jakąś stronkę na necie albo artykuł i sobie tak powoli pedałuje korzystając z internetu. Wiele na tym nie zawojuję ale przynajmniej ruszam nogami a nie lezę plackiem.

Druga sprawa to jak nie masz co robić i tylko siedzisz przy kompie to zaplanuj przynajmniej jedno dziennie zadanie domowe, wytrzyj kurze, posprzątaj łazienkę, kuchnię, pokój, idź na zakupy na spacer, umyj jedno okno, może reszta przy okazji też pójdzie. W domu do roboty zawsze coś się znajdzie.
jak czesto robisz przerwy od ekranu i ile trwaja?
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 19:54   #5
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Jak nie zatracić się w oglądaniu filmików, czytaniu w necie?

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
jak czesto robisz przerwy od ekranu i ile trwaja?
Teraz to przynajmniej ze 3 razy na godzinę jak nie częściej. Trudno powiedzieć jak długo. Jak ide coś robić w kuchni, czy w łazience to wiadomo dłużej. Czasami się po prostu przejdę na balkon na 2, 3 min, czasami wstanę i idę na dół do skrzynki zajrzeć, czasami wstanę i pobujam się na nogach, albo wykonam jakieś proste ćwiczenie, jak kilka skłonów. Mieszkam w bloku i nie mam co tu robić za bardzo, ale jak jadę do rodziców to potrafię nawet do kompa nie zasiadać przez cały dzień, bo tam sie po ogródku przejdę albo do babci niedaleko.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Mam pomysł. Jak oglądasz filmiki to może odpal czasem jakiś z ćwiczeniami
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 20:47   #6
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Jak nie zatracić się w oglądaniu filmików, czytaniu w necie?

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Macie sposoby jak uzywac internetu aby nie zrobic sobie krzywdy zdrowotnej? Internet to moje okno na swiat, spedzam prawie cale popoludnia na ogladaniu filmików itp, ale.. widze, ze tym samym moje ciało tego nie lubi. Nie moge caly czas lezec czy siedziec. Robicie sobie jakies przerwy, cwiczenia co jakis czas? Jaki macie sposob na zdrowe podejscie do tego?
Ustal sobie jakiś stały czas przebywania na kompie, np. od 16.00 do 20.00 i ani minuty dłużej, a później zajmij się np. drobnymi ćwiczeniami, co by z kręgosłupa serpentyny nie zrobić.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-22 21:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.