Offtopowe zapuszczanie - część IX - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-18, 20:42   #121
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
sama sie noga nie podwinie, trzeba jej nogę podłożyć
to dla jej dobra oczywiście
ja to nie wiem, po co niektórzy studiują, tylko dla papierka??
u mnie na roku też byli tacy co na egz przychodzili ze słuchawkami w uszach z nagranymi ściągami no i oczywiście wielu liczyło na tradycyjne ściągi... porażka
weź takiego zatrudnij
U mnie jest bardzo dużo takich ludzi na roku, przychodzą z zerową wiedzą na egzamin i liczą tylko że ktoś sie zlituje i pomoże
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:45   #122
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Kiedy Wy tyle postow naprodukowalyscie?
Subskrybuje
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:45   #123
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
U mnie jest bardzo dużo takich ludzi na roku, przychodzą z zerową wiedzą na egzamin i liczą tylko że ktoś sie zlituje i pomoże
Chyba wszędzie tak jest.
U mnie też. Są osoby, które się uczą, wiadomo że zp rzedmiotów które do niczego nie są potrzebne i w sumie to nam zbędne, to można sobie ściągać, ale tak ze wszystkiego... nie, nie. To nie ma sensu ;/
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:46   #124
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
A nie mozesz sie przesiąsc?
Hehe mogę ale to jednak koleżanka z którą znam się już tyle lat ale na pewno będę próbować żeby sama wysiliła się coś napisać, naprowadzę ją najwyżej ale nie dam gotowej odpowiedzi
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:54   #125
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Ona i tak znajdzie sposób, zapuści żurawia i pozamiatane
Hahaha wiesz co mi sie przypomnialo
Tez na angielskim babka skserowala nam zadania. I robilismy je na cwiczeniach, a pozniej tam zglaszaja sie na plusy. I moja kolezanka takiego zurawia zapuszczala na moje kartki, potem udawala, ze mysli i wpisywala to
Nie musze mowic kto najglosniej krzyczal odpowiedzi

szczerze to powiem, ze nigdy nie liczy na kogos pomoc. Kazdy ma tylko swoj interes. I to, ze z checia sciaga nie znaczy, ze tez z taka checia daje sciagac od siebie
Ja zawsze mam chociaz sciagi i czesto drukuje najblizszym kolezankom, bo rozprasza mnie to jak ktos patrzac na moja kartke pyta: " ejj co jest tu napisane?"
No ale nie powiem mam pare znajomych co ucza sie, albo chociaz zrobia sciagi i wtedy dzielimi sie z soba swoja wiedza albo sciagami.
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11

Edytowane przez piotrkowalolitka
Czas edycji: 2009-12-18 o 20:57
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:58   #126
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Teraz na studiach nie mam problemu ze ściągającymi Ale w szkole zawsze mnie denerwowały takie osoby. Skupiasz się, piszesz szybko, stresujesz się czy zdążysz, a tu ktoś szturcha cię co chwilę i prosi o "pomoc" Zawsze mnie to strasznie rozpraszało

Pamiętam, że w gimnazjum kolega spisał ode mnie cały sprawdzian z matematyki Wiedziałam, że coś spisuje, ale nie że wszystko. Były jakieś bardzo drobne błędy, identyczne w obu pracach, więc nauczycielka się zorientowała i zapytała, kto spisywał. Na szczęście kolega się przyznał. Ja dostałam piątkę, a on z tego co pamiętam dostał drugą szansę za to, że się przyznał

A ja nie potrafię ściągać Ani od kogoś ani tym bardziej ze ściągi. Za bardzo mnie to stresuje, myślę tylko o tym, że za chwilę zostanę przyłapana i na niczym innym nie mogę się skupić Może 3 razy w życiu próbowałam, więcej nie

Umyłam głowę i nałożyłam waxa latte, a teraz mam ochotę na długą, gorącą kąpiel
__________________


Edytowane przez Modraszka
Czas edycji: 2009-12-18 o 21:00
Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:00   #127
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
Hahaha wiesz co mi sie przypomnialo
Tez na angielskim babka skserowala nam zadania. I robilismy je na cwiczeniach, a pozniej tam zglaszaja sie na plusy. I moja kolezanka takiego zurawia zapuszczala na moje kartki, potem udawala, ze mysli i wpisywala to
Nie musze mowic kto najglosniej krzyczal odpowiedzi

szczerze to powiem, ze nigdy nie liczy na kogos pomoc. Kazdy ma tylko swoj interes. I to, ze z checia sciaga nie znaczy, ze tez z taka checia daje sciagac od siebie
Ja zawsze mam chociaz sciagi i czesto drukuje najblizszym kolezankom, bo rozprasza mnie to jak ktos patrzac na moja kartke pyta: " ejj co jest tu napisane?"
No ale nie powiem mam pare znajomych co ucza sie, albo chociaz zrobia sciagi i wtedy dzielimi sie z soba swoja wiedza albo sciagami.
I taki układ jest najlepszy - jak robimy ściągi, to każdy coś, potem się wymieniamy czy coś, uzupełniamy, kosnultujemy... a nie, że jedna osoba się orobi i nic, a reszta... zarobi na tym.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 21:02   #128
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
Hahaha wiesz co mi sie przypomnialo
Tez na angielskim babka skserowala nam zadania. I robilismy je na cwiczeniach, a pozniej tam zglaszaja sie na plusy. I moja kolezanka takiego zurawia zapuszczala na moje kartki, potem udawala, ze mysli i wpisywala to
Nie musze mowic kto najglosniej krzyczal odpowiedzi


Moja tak robi zawsze na egzaminie też non stop w moją kartkę wgapiona i perfidnie spisuje po kolei i chyba myśli że tego nie widzę Jak się na nią spojrzę to udaje że myśli
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:03   #129
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Ja się w LO nauczyłam ściągac, ale nie od kogoś,a z moich własnych notatek
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:05   #130
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

ja tam zawsze dawalam sciagac i podpowiadalam jak umialam, zawsze moze byc taka sytuacja ze to ja z waznego powodu się nie nauczę wtedy inni mi pomogą, a nie "mi nie chcialas dac to spadaj" ogólnie mnie nie interesowala taka "rywalizacja" co ma kasia co basia.. nie wazne czy na 3 czy na 5, wazne ze ja mam do przodu i spokój
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:08   #131
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Ja często daję przyjaciółce ściągać albo drukuję jej ściągi, ale ona też mi daje, też drukuje ściągi, a czasem ściąga dla mnie moją grupę

Obżarłam się właśnie czekoladkami Lindt

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
ja tam zawsze dawalam sciagac i podpowiadalam jak umialam, zawsze moze byc taka sytuacja ze to ja z waznego powodu się nie nauczę wtedy inni mi pomogą, a nie "mi nie chcialas dac to spadaj" ogólnie mnie nie interesowala taka "rywalizacja" co ma kasia co basia.. nie wazne czy na 3 czy na 5, wazne ze ja mam do przodu i spokój
U mnie w klasie było jakiś czas temu tak, że ktoś, nie pamiętam już kto, zapisywał, co kto dostał, paranoja jakaś
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 21:09   #132
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Ja jestem dobra w ściąganiu, nigdy mnie nikt nie przyłapał Najlepiej mi się ściągało z ręki każdy się dziwił że tyle zmieszczę na niej Od kogoś nie lubię ściągać bo nie mam pewności że ten ktoś ma dobrze, jak już to ściągam ze ściągi którą sama zrobie przy robieniu ściągi też dużo można zapamiętać
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:09   #133
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

a ogolnie po tym kallosie mi sie nie podobaja moje wlosiska. są takie.. zwykle spodziewalam sie lepszego efektu jak coś to moge dać odlewki !

jutro do pracy nie chce mi sie
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:12   #134
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Legally, ale wiesz, dla mnie jest to wkurzające, kiedy wiem,ze dziewucha dzień w dzień lata do barów, nic nie robi,a później zeruje na mojej wiedzy. Ja rozumiem,ze można nie mieć czasu, bo ma sie multum zajęć, albo inne zdarzenia, ale kurcze, nie co sprawdzian..

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

w Lo zorbiłam jeden jedyny raz w życiu gotowy podkład, masakra, nigdy więcej !

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Ale miałam wtedy pełno sprawdzianów , a kazał sie nam nauczyc 50 sentencji łacińskich na pamięć, to wolalam sie nauczyc na mateatykę

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Lecę spać, jutro wielkie sprzątanie u mojej babci. Pa pa
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:16   #135
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
ja tam zawsze dawalam sciagac i podpowiadalam jak umialam, zawsze moze byc taka sytuacja ze to ja z waznego powodu się nie nauczę wtedy inni mi pomogą, a nie "mi nie chcialas dac to spadaj" ogólnie mnie nie interesowala taka "rywalizacja" co ma kasia co basia.. nie wazne czy na 3 czy na 5, wazne ze ja mam do przodu i spokój
Właśnie z ważnego powodu ale jeśli powtarza się to regularnie to zaczyna irytować Nigdy też nie robi ściąg, zawsze robię ja albo inna koleżanka
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:18   #136
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

jak wyzej. Jak robie sciagi to drukuje najblizszym. Ale jak wkuwam, albo robie jakas prace, ktora zajmuje sporo czasu to troche denerwuje, ze kolezanka siedziala ogladala film, byla na dyskotece itd itp i przychodzi na gotowe. Zeby to byla droga wymienna raz ja jej podpowiem raz ona mi to luzik, takim lubie pomagac.

Tak jak np wczoraj kolega pisze do mojego TŻ z prosba o przyniesienie mu projektow Tak moj TŻ zarywal nocki i rysowal do 3 nad ranem, a teraz ma zaniesc wszystko koledze, ktory przerysuje to w 10 min.
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:22   #137
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Ja tez mam problem ze sciaganiem, bo nie umiem tego robic
Zawsze jak napisze swój sprawdzian i go oddam to pomagam wkoło, jezeli jest taka potrzeba. Ale wszyscy wiedzą ze pomoge wtedy kiedy napisze swój
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:25   #138
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Legally, ale wiesz, dla mnie jest to wkurzające, kiedy wiem,ze dziewucha dzień w dzień lata do barów, nic nie robi,a później zeruje na mojej wiedzy. Ja rozumiem,ze można nie mieć czasu, bo ma sie multum zajęć, albo inne zdarzenia, ale kurcze, nie co sprawdzian..[COLOR="Silver"]
wiesz nawet teraz jesli jej to wychodzi na dobre to pozniej bedzie inaczej. ja mialam 2 przyjaciolki, przyjaznilysmy się we 3, ale one razem lataly po barach i w ogole a ja siedzialam w domu i sie uczylam jak wiedzialam ze wazny sprawdzian. nie bylam jakąś tam kujonką, ale kiedy wiedzialam że trzeba to trzeba. zawsze sciagaly ode mnie i się cieszyly jak babka dala im 4 a mi 3+, boże jaką miaŁy radochę, że takie są fajne, ze dają sobie radę bo są cwane. Szkoda tylko ze cwaność się kiedyś kończy. Jedna odpadla bo miala na testach gimnazjalnych z 10% z części mat. a druga w 1 liceum nie zdala, miala poprawki które oblala i na tym się zakonczyla jej edukacja. Teraz już nie chwalą się jak to fajnie bylo nic nie robić. Jedna sprząta domy bogatym ludziom a druga siedzi w chacie na garnuszku mamy. Każdy pracuje na swój wlasny los. Ty się nauczylas i ta wiedza jest dla Ciebie i w przyszlości z niej skorzystasz a ona będzie mieć zawsze luki, więc niech zalicza narazie, ale poźniej sama się zorientuje ze to nie ta droga.

uff a teraz spać bo jutro rano trzeba wstać
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:29   #139
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cos się zmęczyłam, więc idę spac. Dobranoc
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 21:29   #140
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Ja już uciekam. Idę się kąpać i do łóżeczka
Dobranoc
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:32   #141
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Ja też idę spać, ale z przymusu, a nie z chęci Zostałabym jutro w domu, ale mam hydrosferę to pójdę, bo nic z tego nie pamiętam. Znowu zasnę z otwartymi oczami
Dobranoc
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:43   #142
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

U mnie też są takie pasożyty w grupie które same nigdy się na koło nie nauczą i ściągają od wszystkich wokół i zaliczają... A ja noce zarywam wkuwając... Najlepsi są tacy dwaj co kupili zestaw z mikrosłuchawką, przyczepiają se mikrofon przez który podają pytania i ten który siedzi w domu z książkami gada drugiemu wszystko i on to pisze sama święta nie jestem i robię ściągi z tego, co mi się w pracy w przyszłości nie przyda, ale oni to robią na wszystkich przedmiotach.
I to jest fakt, tacy skończą studia na ściągach i oszukiwaniu a później ludzie się dziwią że mgr nic nie jest wart...
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:45   #143
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Narku, a próbowałaś mgiełki z silikonami,czy bez?
Próbowałam bez, tzn. Liliputza i kupiłam ostatnio Fructisa z sylikonami. W przypadku Liliputza włosy były sztywne i wraz się elektryzowały(o czym wyżej napisałam), za to z Fructisem są cacy- mięciutkie, do niczego się nie przyczepiają Trudno, wybiorę się w poniedziałek do jakiegoś pobliskiego sklepu(w weekend nigdzie z chałupy nie wychodzę, nie ma mowy ) i kupię może Joannę Rzepę, albo innego SLESowca bez sylikonów

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Obżarłam się właśnie czekoladkami Lindt
Praliny Lindta-> Uwielbiam!
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:49   #144
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

A w ogóle to kupiłam spray termoochronny Marion, Motylku czy mi się wydaje czy Ty pisałaś że go masz?
W ogóle kocham ten sklep o którym Wam kiedyś pisałam, tam ciągle nowe rzeczy dokładają mają tam WSZYSTKO!!! Stapizy, Kallosy wszelkie, CeCe, Mariona, Joanne Profesjonalną, Ziaję Pro, Matrixa, jakąś żółtą serię CeCe "YE", maski Scandic, nawet maskę jedwabną Joanny i dziesiątki innych, można naprawdę się zrujnować... Oficjalnie mogę to powiedzieć - mam dostęp już do WSZYSTKIEGO wszystkie znane tu maski i nie tylko są w moim zasięgu, ale radocha
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:57   #145
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Też poszłabym już spać ale szwagier siedzi i opija z ojcem świnie ciekawe jak ja wstanę o 6.00 będzie ciężko
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 21:57   #146
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

ja na razie pasuje z kupowaniem muszę zużyć to co mam...
poza tym zauważyłam, że odkąd olejuje to moje włosy potrzebują minimalnych ilości odżywek w sumie tylko do ułatwiania rozczesywania i pozbywania się*kołtunow po myciu ale włosy mam tylko do ramion, nie wiem jak to będzie w przypadku dłuższych

smutno spedzać piątkowy wieczór w domu, no ale jeszcze smutniej wstawać po dwóch godz snu
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 22:02   #147
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
A w ogóle to kupiłam spray termoochronny Marion, Motylku czy mi się wydaje czy Ty pisałaś że go masz?
W ogóle kocham ten sklep o którym Wam kiedyś pisałam, tam ciągle nowe rzeczy dokładają mają tam WSZYSTKO!!! Stapizy, Kallosy wszelkie, CeCe, Mariona, Joanne Profesjonalną, Ziaję Pro, Matrixa, jakąś żółtą serię CeCe "YE", maski Scandic, nawet maskę jedwabną Joanny i dziesiątki innych, można naprawdę się zrujnować... Oficjalnie mogę to powiedzieć - mam dostęp już do WSZYSTKIEGO wszystkie znane tu maski i nie tylko są w moim zasięgu, ale radocha
drogeria marzenie każdej włosomaniaczki

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

ogląda któraś ,,Chaos,, Xawerego Żuławskiego na TV Polonia?
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 22:10   #148
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Chyba wszędzie tak jest.
U mnie też. Są osoby, które się uczą, wiadomo że zp rzedmiotów które do niczego nie są potrzebne i w sumie to nam zbędne, to można sobie ściągać, ale tak ze wszystkiego... nie, nie. To nie ma sensu ;/
Jestem tego samego zdania. Jechać cały czas na ściągach to porażka. W LO sporo ściągałam, ale na studiach, przez całe 3 lata licencjatu ściągnęłam coś może ze 3 razy, na kolosach, nie egzaminach, i to z przedmiotów - zapchajdziur ściągi miałam własne. Z cudzych nigdy nie lubiłam i nie umiałam nic ściągnąć.

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja się w LO nauczyłam ściągac, ale nie od kogoś,a z moich własnych notatek
Ja w LO sztukę ściągania opanowałam do perfekcji. Aż wstyd się przyznawać Zawsze miałam odręcznie napisane, na malutkich świstkach, po trzy linijki tekstu w 1 kratce wszystko zabezpieczone taśmą klejącą Jestem praworęczna, więc trzymałam ściągę pod lewą dłonią, obok kartki ze sprawdzianem. Nigdy mnie nikt na ściąganiu nie złapał.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
U mnie w klasie było jakiś czas temu tak, że ktoś, nie pamiętam już kto, zapisywał, co kto dostał, paranoja jakaś
O jeju, a po co komu taka wiedza? Bez sensu. Pewnie siedzi później w domu i się cieszy, że ktoś ma gorsze oceny. (troche mi się to skojarzyło z Modlitwą Polaka w "Dniu Świra")

Ja też się kilkakrotnie dawałam wykorzystywać, bo niestety nie jestem asertywna. Głownie na matematyce i na angielskim. Na angielskim siedziała ze mną dziewczyna, która była słabsza ode mnie i jak układaliśmy zdania to układałam i dla siebie i dla niej. Czasami ona ode mnie przepisywała, albo prosiła, żebym jej poprawiła błędy, i jak jej poprawiłam, to ona się zgłaszała: - panie profesorze, czy to zdanie jest dobre? no i dostawała plusy nie?stety na sprawdzianach i kartkowkach siedzielismy oddzielnie, więc już nie miała pomocy znikąd i była później zazdrosna o to, że ja miałam 5 a ona 3 jakby oceny były w życiu najważniejsze.

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
A w ogóle to kupiłam spray termoochronny Marion, Motylku czy mi się wydaje czy Ty pisałaś że go masz?
W ogóle kocham ten sklep o którym Wam kiedyś pisałam, tam ciągle nowe rzeczy dokładają mają tam WSZYSTKO!!! Stapizy, Kallosy wszelkie, CeCe, Mariona, Joanne Profesjonalną, Ziaję Pro, Matrixa, jakąś żółtą serię CeCe "YE", maski Scandic, nawet maskę jedwabną Joanny i dziesiątki innych, można naprawdę się zrujnować... Oficjalnie mogę to powiedzieć - mam dostęp już do WSZYSTKIEGO wszystkie znane tu maski i nie tylko są w moim zasięgu, ale radocha
O jaaa może właścicielką jest jakaś wizażanka?

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

O, znalazłam ten fragment Dnia Świra: http://www.youtube.com/watch?v=CzpgK-XMCS4
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.




Edytowane przez otako
Czas edycji: 2009-12-18 o 22:08
otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 22:12   #149
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
A w ogóle to kupiłam spray termoochronny Marion, Motylku czy mi się wydaje czy Ty pisałaś że go masz?
W ogóle kocham ten sklep o którym Wam kiedyś pisałam, tam ciągle nowe rzeczy dokładają mają tam WSZYSTKO!!! Stapizy, Kallosy wszelkie, CeCe, Mariona, Joanne Profesjonalną, Ziaję Pro, Matrixa, jakąś żółtą serię CeCe "YE", maski Scandic, nawet maskę jedwabną Joanny i dziesiątki innych, można naprawdę się zrujnować... Oficjalnie mogę to powiedzieć - mam dostęp już do WSZYSTKIEGO wszystkie znane tu maski i nie tylko są w moim zasięgu, ale radocha


Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

Ja w LO sztukę ściągania opanowałam do perfekcji. Aż wstyd się przyznawać Zawsze miałam odręcznie napisane, na malutkich świstkach, po trzy linijki tekstu w 1 kratce wszystko zabezpieczone taśmą klejącą Jestem praworęczna, więc trzymałam ściągę pod lewą dłonią, obok kartki ze sprawdzianem. Nigdy mnie nikt na ściąganiu nie złapał.
Ja zawsze na kompie robie i obklejam taśmą W technikum przeważnie z ręki ściągałam no chyba że jakiś duży sprawdzian to dodatkowo ręcznie robiłam
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 22:20   #150
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
drogeria marzenie każdej włosomaniaczki
Prawda?

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

O jaaa może właścicielką jest jakaś wizażanka?
Nie zdziwiłabym się byłam tam do tej pory 2 razy - za pierwszym razem nie było Scandic i jedwabnej Joanny, później była o nich mowa na Wizażu (dawałyśmy linki do All i w ogóle) a wczoraj wpadam i suprajs wszystko jest aż się półki uginają

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.