Offtopowe zapuszczanie - część IX - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-20, 13:55   #541
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Ale jak się tego nie żałuje, to chyba nie ma się co spowiadać, nawet, jeśli to grzech, bo przecież spowiedź jest po to, żeby potem się poprawić.
Ale dla mnie to w ogóle spowiedź jest bez sensu, tak jak i wiele innych zasad panujących w kościele katolickim.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 13:56   #542
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Chyba by się przydał magnez. Chociaż ani nie piję kawy, ani się niczym nie stresuje, wręcz jestem "niespotykanie spokojny człowiek." Ale w ramach prewencji nie zaszkodzi zażywać, bo może się to skończyć na skurczach nocnych w łydkach, a to straszny ból dla mnie.
nie tylko magnez, może brakowac Ci rownież potasu. a palisz? herbata też wypłukuje minerały

kiedyś bardzo intensywnie ćwiczyłam (ok 3-4 godz dziennie) i rozwaliłam sobie całą gospodarkę mineralną, miałam skurcze wszystkiego co tylko możliwe
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 13:58   #543
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Z ksiedzami tak jest, ze o to najbardziej sie czepia. Dlatego nie bylam juz pare lat na spowiedzi bo mowi sie " i obiecuje poprawe", a wiadomo, ze nie zrezygnuje z tego


Magnez tez musze zaczac brac bo dzis obudzil mnie mega skorcz uda ałaaa
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:00   #544
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ale jak się tego nie żałuje, to chyba nie ma się co spowiadać, nawet, jeśli to grzech, bo przecież spowiedź jest po to, żeby potem się poprawić.
Ale dla mnie to w ogóle spowiedź jest bez sensu, tak jak i wiele innych zasad panujących w kościele katolickim.
ja teraz żałuję ale cóż czasu nie cofnę...
zawsze chciałam żeby mój pierwszy był moim ostatnim i jedynym... ale cóż, niewyszło z nim
było czekać do ślubu... ale cóż, jestem tylko człowiekiem
dla mnie ostatnio KK to jeden wielki absurd...
jak tak dalej będzie to ludzie będą odchodzić od tego wyznania, choć będą w Boga wierzyć nadal.
bo niestety ale w KK powraca średniowiecze, jak nie wyłożysz kasy, tak nie masz na co liczyć.
a i oprócz absurdu.. hipokryzja.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:02   #545
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Ale się kuchennie zrobiło

Motylku - mi też najbardziej podoba się ten trzeci zestaw z listkami, a talerzy z jeleniem bym nie chciała
Nam się wytłukły płaskie talerze z zestawu, dokupić nie można już, do kupna nowego się nie palimy i ostatnio jemy z 50cio letniej porcelany po mojej prababci
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:06   #546
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość

Magnez tez musze zaczac brac bo dzis obudzil mnie mega skorcz uda ałaaa
a może lepiej zmodyfikować dietę zrezygnować na jakiś czas z cukru, który wypłukuje witaminy i minerały, z kawy, herbaty, włączyć do diety migdały, śwież owoce i warzywa, ciemne pieczywo, warzywa strączkowe, soja fasola ciecierzyca,buraki, ziemniaki, groszek, awokado, maliny są szczególnie bogate w magnez
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:09   #547
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
moje są tragicznie przesuszone, już nie wiem co z nimi robić, przydał by się mocznik
kasia polecam Ci kosmetyki gehwol med. krem i maść są rewelacyjne. bardzo mi służy oxeril 30. tylko wiadmomo, trzeba używać ich regularnie a ja NIENAWIDZĘ mieć nakremowanych stop
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 14:11   #548
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
kasia polecam Ci kosmetyki gehwol med. krem i maść są rewelacyjne. bardzo mi służy oxeril 30. tylko wiadmomo, trzeba używać ich regularnie a ja NIENAWIDZĘ mieć nakremowanych stop
można je dostać w aptece
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:12   #549
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
a może lepiej zmodyfikować dietę zrezygnować na jakiś czas z cukru, który wypłukuje witaminy i minerały, z kawy, herbaty, włączyć do diety migdały, śwież owoce i warzywa, ciemne pieczywo, warzywa strączkowe, soja fasola ciecierzyca,buraki, ziemniaki, groszek, awokado, maliny są szczególnie bogate w magnez
Z checia bym zmienila diete, ale zakupy robi moja mama. A i tak dzwiga recznie i nie mam serca mowic jej, zeby dokupila jeszcze to i to. Swieze owoce przewaznie mamy w domu. Migdalow nie lubie:0 warzywa czesto z naszego sklepu smierdza chemia, ciemne pieczywo czesto mama kupuje, ale nie zawsze jest w sklepie. Buraki jadlam dzis na obiad i ziemniaki Grosze mama dodaje do salatek.
Czyli tak jak widac jem te rzeczy, ale nie dzien w dzien.
A no i fasole tez czasem zjem w zupie
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:13   #550
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
mój abisyńczyk jest rasą gadającą i czasem tak się rozmiauczy, że glowa pęka a rudy wszytsko od niego małpuje i też caly czas coś burczy pod nosem
Ja mam (pół?)Brytyjczyka. Gadająca rasa to raczej nie jest :P Aczkolwiek ma niesamowitą mimikę twarzy.

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Wróciłam ze aspowiedzi i kipie ze złości. Ksiądz mi powiedział że przez TEN grzech zniszczyłam sobie życie i na pewno nie z miłości TO robilam. Miałam mu powiedzieć: "a ksiądz jak co czwartek jeździ do lasu mojej znajomej z dziwkami to też na pewno nie z miłości". No ale się powstrzymałam bo chciałam na święta rozgrzeszenie dostać...
Znów skrytykuję kościół, ale dla mnie takie rozgrzeszanie przez drugiego śmiertelnika, nawet w imieniu Najwyższego, to paranoja.
Że nie wspomnę o paranoi jaką jest potulne znoszenie jawnego grzeszenia księdza. Jak taka osoba może nadal być szanowana przez społeczność wiernych? Jak wierni taką osobę o rozgrzeszenie mogą prosić?
Nie chcę tutaj nikogo obrażać, ale kk to nie jest zbyt fajna instytucja moim zdaniem.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:14   #551
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
Z checia bym zmienila diete, ale zakupy robi moja mama. A i tak dzwiga recznie i nie mam serca mowic jej, zeby dokupila jeszcze to i to. Swieze owoce przewaznie mamy w domu. Migdalow nie lubie:0 warzywa czesto z naszego sklepu smierdza chemia, ciemne pieczywo czesto mama kupuje, ale nie zawsze jest w sklepie. Buraki jadlam dzis na obiad i ziemniaki Grosze mama dodaje do salatek.
Czyli tak jak widac jem te rzeczy, ale nie dzien w dzien.
A no i fasole tez czasem zjem w zupie
oj fasola.... nie lubie fasolowe/grochowej... fuj
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 14:18   #552
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja mam tylko szampon Accent bardzo fajny jest, odżywkę mam w planach Z tego co pamiętam aanika ma cały zestaw
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Właśnie tak coś mi świtało, że to aanika ma zestaw.
Aaniko - mogę prosić o krótkie sprawozdanie z kompletu Accent, jesteś zadowolona?
A i owszem, mam i jestem zadowolona. Włosy się bardzo ładnie rozczesują i dobrze wyglądają. Jak na razie nie mam nic do zarzucenia.
Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Wróciłam ze aspowiedzi i kipie ze złości. Ksiądz mi powiedział że przez TEN grzech zniszczyłam sobie życie i na pewno nie z miłości TO robilam. Miałam mu powiedzieć: "a ksiądz jak co czwartek jeździ do lasu mojej znajomej z dziwkami to też na pewno nie z miłości". No ale się powstrzymałam bo chciałam na święta rozgrzeszenie dostać...
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ale jak się tego nie żałuje, to chyba nie ma się co spowiadać, nawet, jeśli to grzech, bo przecież spowiedź jest po to, żeby potem się poprawić.
Ale dla mnie to w ogóle spowiedź jest bez sensu, tak jak i wiele innych zasad panujących w kościele katolickim.
Dlatego ja też nie lubię chodzić do spowiedzi. Denerwuje mnie, jak ksiądz się pyta, dlaczego nie byłam na mszy, ile razy to zrobiłam, a potem wylicza "Skoro ostatni raz byłaś u spowiedzi 2 miesiące temu, a na mszy nie byłaś 3 razy, to znaczy, że prawie cały miesiąc nie chodziłaś do kościoła" i tym podobne rozważania. Jakoś nie rozumiem sensu spowiadania się księdzu. Jeżeli ktoś ma taką potrzebę i wierzy w Boga, niech jemu wyzna to wszystko. A dla księdza spowiedź to tylko powtarzanie w kółko tej samej regułki, zadawanie tej samej pokuty i podpisywanie karteczek. Ja jutro muszę iść do spowiedzi właśnie po podpis. . Wiem, że to nie powinno tak wyglądać, ale cóż...

A ja dzisiaj się trochę wzięłam za siebie, wyregulowałam brwi, teraz robię paznokcie, a potem nałożę olej na włosy.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:21   #553
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja mam (pół?)Brytyjczyka. Gadająca rasa to raczej nie jest :P Aczkolwiek ma niesamowitą mimikę twarzy.

Znów skrytykuję kościół, ale dla mnie takie rozgrzeszanie przez drugiego śmiertelnika, nawet w imieniu Najwyższego, to paranoja.
Że nie wspomnę o paranoi jaką jest potulne znoszenie jawnego grzeszenia księdza. Jak taka osoba może nadal być szanowana przez społeczność wiernych? Jak wierni taką osobę o rozgrzeszenie mogą prosić?
Nie chcę tutaj nikogo obrażać, ale kk to nie jest zbyt fajna instytucja moim zdaniem.
dokładnie sami nie są niegrzesznymi a mają rozgrzeszać??
totalny bezsens. Jak tak dalej będzie to wierni odejdą z KK i "biedny ksiądz" nie będzie miał na paliwo do swojego nowego merca.......
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:22   #554
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
można je dostać w aptece
tak ja kupuje na all

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja mam (pół?)Brytyjczyka. Gadająca rasa to raczej nie jest :P Aczkolwiek ma niesamowitą mimikę twarzy.
pokaż swojego (pół?)Brytyjczyka
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:22   #555
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

dokladnie dla mnie spowiedz byla wyklepianiem formulki Zawsze te same grzechy. Pewnie pojde do spowiedzi dopiero przed slubem
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:24   #556
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
Z checia bym zmienila diete, ale zakupy robi moja mama. A i tak dzwiga recznie i nie mam serca mowic jej, zeby dokupila jeszcze to i to. Swieze owoce przewaznie mamy w domu. Migdalow nie lubie:0 warzywa czesto z naszego sklepu smierdza chemia, ciemne pieczywo czesto mama kupuje, ale nie zawsze jest w sklepie. Buraki jadlam dzis na obiad i ziemniaki Grosze mama dodaje do salatek.
Czyli tak jak widac jem te rzeczy, ale nie dzien w dzien.
A no i fasole tez czasem zjem w zupie
a może warto pomóc mamie w robieniu zakupów na pewno się ucieszy
mrożone warzywa są są też b dobre no i nie śmierdzą chemią,
warto wprowadzić zmiany małymi kroczkami na stałe
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:26   #557
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Motylku, ale naprawdę chcialabyś jeść z talerza z jeleniem?
zrozumiałabym gdybyś uparla się na świnki Motylku a Wy zostajecie w twoim mieście/wsi czy wyprowadzacie się gdzieś indziej?
swinki ale czy takie produkują w ogole?

szkoda, ze tylko taki zwierzakowy poszukałam, a nie np w koty czy w psy (tak wiem zboczona jestem)

moja ciocia ma kieliszki w ptaszki

motywy kwiatowe podobają mi sie.

miejscowosc inna, ale to tylko pare km dalej mozna powiedziec ze wies nawet

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Motylku a jaką macie patelnie? ja mam tą z czerwonym kółkiem, małą
mam duzą wlasnie z czerwonym kółkiem na środku.
Troche mnie zaskoczylas ze z nia sie cos dzieje, z moją poki co nic, a traktuje ją normalnie



Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
ja teraz żałuję ale cóż czasu nie cofnę...
zawsze chciałam żeby mój pierwszy był moim ostatnim i jedynym... ale cóż, niewyszło z nim
było czekać do ślubu... ale cóż, jestem tylko człowiekiem

dla mnie ostatnio KK to jeden wielki absurd...
jak tak dalej będzie to ludzie będą odchodzić od tego wyznania, choć będą w Boga wierzyć nadal.
bo niestety ale w KK powraca średniowiecze, jak nie wyłożysz kasy, tak nie masz na co liczyć.
a i oprócz absurdu.. hipokryzja.
tez tak chcialam, ale nie wyszło, coz, chyba nawet nie żałuje tego, taka prawda
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:27   #558
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
a może warto pomóc mamie w robieniu zakupów na pewno się ucieszy
mrożone warzywa są są też b dobre no i nie śmierdzą chemią,
warto wprowadzić zmiany małymi kroczkami na stałe
Zawsze jak juz staram sie cos zjesc to bardziej zdrowego.
Na zakupy z mama niebardzo mam jak chodzic bo czesto idzie o 6-7, a ja wtedy jeszcze spie
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:27   #559
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
dokładnie sami nie są niegrzesznymi a mają rozgrzeszać??
totalny bezsens. Jak tak dalej będzie to wierni odejdą z KK i "biedny ksiądz" nie będzie miał na paliwo do swojego nowego merca.......
a co ma jedno do drugiego w Polsce podatek na kościół jest obowiązkowy, ja się wypisałam a i tak nadal sponsoruję kościoły, Polska to nie Niemcy niestety
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 14:31   #560
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj się trochę wzięłam za siebie, wyregulowałam brwi, teraz robię paznokcie, a potem nałożę olej na włosy.
ja dzisiaj myślałam o naolejowaniu włosów, ale przez tą chorobę to i tak już mam "oleiste włowy" i więcej oleju na siebie nie przyjmą
dziś jeszcze leże, ale zamierzam wstać, włosy i cera są w opłakanym stanie
jak wczoraj brałam gorącą kąpiel to miałam ochotę zanurzyć się cała w wodzie, ale nie... nie będę na razie moczyć głowy, jutro to zrobię
póki co, niech odpoczywają:brzy dal:

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
a co ma jedno do drugiego w Polsce podatek na kościół jest obowiązkowy, ja się wypisałam a i tak nadal sponsoruję kościoły, Polska to nie Niemcy niestety
podatki podatkami, ale największą kasę księża zbijają na swoich "usługach" duszpasterskich...za każdą intencję mszalną borią kasę, choc i tak co dzień msze odprawić muszą... a i jak chodza po kolędzie... to juz jest nieżły interes, a jak będzie mniej wiernych to i mniej kasy zbiją na tym......
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:32   #561
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Byłam na zakupkach
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:32   #562
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
a co ma jedno do drugiego w Polsce podatek na kościół jest obowiązkowy, ja się wypisałam a i tak nadal sponsoruję kościoły, Polska to nie Niemcy niestety
O co chodzi z tym podatkiem na kościół w ogóle? W jaki sposób on jest pobierany?
Słyszałam o tym kilka razy ale nie wiem o co chodzi
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:33   #563
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------


podatki podatkami, ale największą kasę księża zbijają na swoich "usługach" duszpasterskich...za każdą intencję mszalną borią kasę, choc i tak co dzień msze odprawić muszą... a i jak chodza po kolędzie... to juz jest nieżły interes, a jak będzie mniej wiernych to i mniej kasy zbiją na tym......
ale to są dobrowolne datki
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:33   #564
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
tez tak chcialam, ale nie wyszło, coz, chyba nawet nie żałuje tego, taka prawda
ja nie żałuje wcale
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:35   #565
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

A ja Wam powiem,ze po ostaniej spowiedzi poczułam sie jakos tak lżej na duchu
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:36   #566
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Ja tam sie ciesze, ze jest taka instytuacja jak kosciol. Zeby nie on nie byloby swiat, wolnego czasu. Wiele polskich tradycji opiera sie na religii. Tak samo np. cmentarz, nie byloby go.

Ja nie musze chodzic do kosciola. Ale dobrze, ze cos takiego jest.
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:38   #567
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym podatkiem na kościół w ogóle? W jaki sposób on jest pobierany?
Słyszałam o tym kilka razy ale nie wiem o co chodzi
Mało osób wie, że w Polsce każdy obywatel obowiązkowo płaci 1,04% podatku dochodowego na Kościół.
Historia 78-letniej kobiety, która chciała się temu sprzeciwić, przezwyciężając opór społeczny oraz własne słabości.

na wykopie jest o niej filmik, nie mogę wkleić linku musicie poszukać

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
Ja tam sie ciesze, ze jest taka instytuacja jak kosciol. Zeby nie on nie byloby swiat, wolnego czasu. Wiele polskich tradycji opiera sie na religii. Tak samo np. cmentarz, nie byloby go.

Ja nie musze chodzic do kosciola. Ale dobrze, ze cos takiego jest.
a skąd Ci to przyszło do głowy (ta religia ma dopiero 2 tys. lat) myślisz, że gdzie ja będę pochowana, w lesie w Polsce większość to cmentarze komunalne

Edytowane przez 201607180946
Czas edycji: 2009-12-20 o 14:42
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:39   #568
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
ale to są dobrowolne datki
niby tak...a le realia są takie że to "co łaska" na ślub, chciny, pogrzeb i inne msze z intencjami to nie jest suma dowolna, tylko ścisły przedział cenowy i nie wązne czy ktoś jest biedny, co łaska nie znaczy co łaska, tylko trzeba dac tyle ile ksiądz oczekuje. Jak da sie mniej to ksiądz potrafi człowieka spojrzeniem zbesztać (nie wszyscy ale niestety tak jest)
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:41   #569
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
niby tak...a le realia są takie że to "co łaska" na ślub, chciny, pogrzeb i inne msze z intencjami to nie jest suma dowolna, tylko ścisły przedział cenowy i nie wązne czy ktoś jest biedny, co łaska nie znaczy co łaska, tylko trzeba dac tyle ile ksiądz oczekuje. Jak da sie mniej to ksiądz potrafi człowieka spojrzeniem zbesztać (nie wszyscy ale niestety tak jest)
tak jest, ale sami wybieramy sobie wiarę
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 14:41   #570
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Mało osób wie, że w Polsce każdy obywatel obowiązkowo płaci 1,04% podatku dochodowego na Kościół.
Historia 78-letniej kobiety, która chciała się temu sprzeciwić, przezwyciężając opór społeczny oraz własne słabości.

na wykopie jest o niej filmik, nie mogę wkleić linku musicie poszukać

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------


a skąd Ci to przyszło do głowy (ta religia ma dopiero 2 tys. lat) myślisz, że gdzie ja będę pochowana, w lesie
nie wiem gdzie bedziesz pochowana bo nie spotkalam sie z taka sytuacja. Ale przeciez cmentarz jest laczony z religia. Po to jest krzyz, po to sie modlimy i po to stawiamy znicze. Przeciez to religia uczy, ze nasze cialo zmartwychwstaje.

A nasza religia moze i ma dopiero 2 tys lat. Ale ludzie zawsze w cos wierzyli i mieli swoje obrzedy ceremonialne do grzebania ludzi zgodnie ze swoja religia
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.