Offtopowe zapuszczanie - część IX - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-25, 00:48   #1621
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

I już po pasterce w tym roku było wyjątkowo mało ludzi.... ciekawe czyv mi teraz w tym roku ktoś ściągniebramkę i naśmieci sianem... mam nadzieję że już nikt się w to nie bawi
wg.mnie te dotykowe to ku.pa, ja tam się nie przyzwyczaiłam i nie mam zamiaru...fascynacja szybko minęła, trochę "polansiłam się" w szkole i już teg samsunga mało kiedy używam
Nakładam kokosika na mohery i w kimonko
Chatul widzę, że również delektujesz się wanilją
Dobranoc i do jutra tzn.do dziś później
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 01:01   #1622
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Moja przyjaciółka ma dotykowy telefon i ma taką fajną grę - Gem Princess Zawsze daje mi pograć na filozofii

Właśnie zagadał do mnie ex na gg z życzeniami. Chyba do rana nie pójdę spać. Powinnam zostać zlana po tyłku za to, że w ogóle z nim rozmawiam, ale co zrobić, jak on jest taki jedyny w swoim rodzaju
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 08:43   #1623
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

ale się nie wyspałam ....


włosy są mniej szare, jeszcze dzisiaj je umyję pewnie, a kondycja nic się nie zmieniła ( a obawiałam się, że będą suche)
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 08:59   #1624
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Widzę że wszystkie gdzieś wcieło...pewnie jeszce smaczne sobie śpicie a ze mnie dzisiaj ranny ptaszek no może nie taki ranny bo jakby mama mnie do dziecka nie obudziła to sama bym nie wstała i jeszce kazała popraktykować głupi zwyczaj jakim jest mycie buzi w pieniądzach a dokładnie monetach przemyłam tylko oczy tą wodą i i tak całą buzię myję tonikiem

Jagoda rozjaśniałaś?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 09:09   #1625
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Witam dziewczynki! Młode jesteście, nie marudzić, to tak na wstępie powiem Ja z prezentów jestem niezadowolona, ogólnie, w pewnym momencie na Wigilii złapał mnie taki nastrój,że poszłam płakać do pokoju obok Nie wiem, było mi tak smuutno, chciałam sie przytulić do TŻ Dostałam piżamę, kolczyki
(ale zupełnie nie w moim stylu ) i 50 zł od babci (mówiłam juz,że moja babcia jest cuudowna? Znaczy, nie tylko,ze dała mi pieniądze , ale ona jest taka sprawiedliwa, zawsze wszystkich równo traktuje, nie wyróżnia i nie ocenia po pozorach. I nie ma nic przeciwko,żebym mieszkała z TŻ na studia, chce po prostu,żebym był szczęśliwa. ) Dziadek tez jakiś smutny był. Ma 91 lat, pewnie go łapią czarne myśli. Strasznie kocham moich dziadków od strony mamy, jestem z nimi bardzo związana. Są śmieszni, np babcia wczoraj do dziadka (który jest znany z tego,że ciągle marudzi i gada bez przerwy ) czekaliśmy jeszcze na resztę gości (spóźnili się i do stołu dopiero o 18 zasiadlismy) dziadek marudzi i marudzi w kółko na to samo, a babcia "No cicho być ty dupku mały" Ale widać,ze bardzo się kochają, ale złośliwi są,że łohohoho. Dziadek jeszcze jakieś pół roku temu żalił sie mojej mamie przez telefon,ze nie chce z nim babcia spać w jednym łóżku W umie, jak juz goście pojechali i zostali tylko dziadkowie i moja najbliższa rodzina to humor mi się poprawił.
Dziś jadę do cioci, potem do rodziny mieszkającej obok (wczoraj przed Wigilią poszliśmy się tylko opłatkiem dzielić) i do drugich dziadków. Tej ostatniej wizyty trochę się boję. Bo ten dziadek jest drugim mężem mojej babci, prawdziwy ojciec mojego taty zmarł, gdy tata miał 13 lat. No i ten dziadek i mój tata się nie lubią, zawsze traktował mojego tatę źle. Tata w ogóle nie chce jechać, ale babci przykro byłoby.. A ja nie chcialabymżeby babci było źle, w Święta. Ten dziadek kiedyś powiedział do taty, ze "Twoje dzieci niech się je**". Więc raczej mnie też nie lubi. Ale Święta są, może kłótnie pójdą na bok. Jest jedna sprawa , która mnie troche boli. Otóż, babcia co roku nam mówi,że nie ma pieniędzy na prezenty i nic nie dostajemy. Ok, mi to nie przeszkadza, ja to przecież rozumiem. Ale smutne jest to,że czasami jest także ja i brat nawet czekolady nie dostaniemy, a inne dzieciaki prezenty. Oczywiście nie przy nas, później sie okazuje,że coś dostali. Może w tym roku będzie inaczej, bo naprawdę,dla mnie i mojego brata jest to przykre, czemu niby jesteśmy gorsi?
Wybaczcieee,że tak sie żale, ale mnie jakiś nastrój złapał ble.
Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
ja właśnie pomalowałam na krwistoczerwono
Ja nie umiem na takie ciemne kolory malowac
Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny... dostalam 2 bluzki na dlugi rękaw, a moja siostra samsunga corby tego nowego dotykowego
Mój brat tez dostał więcej ode mnie
Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość

Ja wybrałam sobie w sklepie portfel, jest przepiękny nie mogę się nim nacieszyć jest prawie identyczny jak na tej aukcji, fioletowy:
http://allegro.pl/item858186844_p20_...ory_skory.html
Ładniutki jest, moja mama dostała bardzo podobny rok temu od taty Niestety, skórzany niby, ale szybko się popsul.
Mam nadzieję,ze u Ciebie dłużej posłuży





Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja też jestem po wigilii i jestem zadowolona z prezentów, z samej wigilii trochę mniej, bo tak wszystko na szybko było, a zawsze siedzieliśmy do samej pasterki, która u nas jest o 22, a potem jeszcze dłużej. W ogóle nie idę dziś na tą pasterkę, bo się źle czuję i jestem straszliwie zmęczona.

Chyba nawet dzisiaj wcześniej pójdę spać, 22 dopiero, a ja już padam
A ja byłam pierwszy raz w życiu na pasterce. W sumie, trochę to było magiczne nawet.














Najgorsze jest to,że kończy mi sie odżywka do włosów, maski już żadnej nie mam (zostało mi Romantic na 1 raz ). A muszę kupić ten utrwalacz do makijażuy na studniówkę i na nic do włosów mi nie starczy

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

no nie nie ma juz tego utrwalacza na allegro, jest tylko jakiś za 90 zł
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2009-12-25 o 09:07
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 09:14   #1626
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
ten corba jest bardzo ladny ale jak dla mnie w ogole nie funkcjonalny, jednego sms pisalam chyba z 10 minut gdyz mam dlugie paznokcie i jak stukam paznokciem to nie wchodzi, musze calym palcem przyciskac. niezle się namęczylam. ogolnie przeszla mi od razu ochota na jakiekolwiek dotykowe. a co bedziesz robila z tym LG? ja wlasnie chcialam wymienic na LG bo mi sie z wyglądu podoba, no i nie jest dotykowy
LG włożę do szuflady, może kiedyś znajdę mu jakieś zastosowanie . Nie mam zamiaru go sprzedawać, bo jest porysowany (ta obudowa naprawdę lubi się rysować, w sumie nie wiem, od czego, bo przeważnie noszę go w pustej kieszeni) i bateria już nie jest taka, jak wcześniej, jakoś szybko się wyładowuje.
A Corby przez chwilę miałam w rękach, chyba nie miałam większych problemów z pisaniem (paznokcie też mam długie). Moja koleżanka ma jakiegoś dotykowego LG i twierdzi, że nawet lepiej pisać długimi paznokciami na dotykowym. Muszę chyba po prostu pobawić się Corby i Avilami znajomych .
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Mikołaj Ale szczerze mówiąc, nawet nie wiem, jaka jest tradycja na Warmii Co z tego, że mama Warmianka, skoro zjeżdża się cała rodzina taty. Oni wcześniej mieszkali w Lubelskim, ale nie wiem, czy to jest tamtejsza tradycja. Tak samo, jak to, że nie jemy barszczu[COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
Ja mam samsung corby i moim zdaniem jest fajny. Lekki delikatny podstawowe funkcje, latwy w obsludze. Chodzi super, jedynie pare razy zacial mi sie przy pisaniu smsow ( ale w kom z klawiatura tez nie raz sie zacinalo). A do dotykowego trzeba po prostu sie przyzwyczaic. Teraz to ja jak lapie za kogos telefon to od razu dotykam ekranu
Ale wiadomo, nie dla wszystkich odpowiada dotykowy
Właśnie, chyba najtrudniej się przyzwyczaić. Mnie nie zależy na jakichś wymyślnych funkcjach, ważne tylko, żeby miał w miarę dobry aparat (często robię jakieś zdjęcia np. rozkładów autobusowych czy jakichś tekstów w szkole i po prostu się to przydaje). Ale przede wszystkim dla mnie ma być ładny
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 09:32   #1627
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Znalzalm zdjecie i się zastanawiam czy mi nie było lepiej w krótkich włosach...
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 09:34   #1628
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki! Młode jesteście, nie marudzić, to tak na wstępie powiem Ja z prezentów jestem niezadowolona, ogólnie, w pewnym momencie na Wigilii złapał mnie taki nastrój,że poszłam płakać do pokoju obok Nie wiem, było mi tak smuutno, chciałam sie przytulić do TŻ Dostałam piżamę, kolczyki
(ale zupełnie nie w moim stylu ) i 50 zł od babci (mówiłam juz,że moja babcia jest cuudowna? Znaczy, nie tylko,ze dała mi pieniądze , ale ona jest taka sprawiedliwa, zawsze wszystkich równo traktuje, nie wyróżnia i nie ocenia po pozorach. I nie ma nic przeciwko,żebym mieszkała z TŻ na studia, chce po prostu,żebym był szczęśliwa. ) Dziadek tez jakiś smutny był. Ma 91 lat, pewnie go łapią czarne myśli. Strasznie kocham moich dziadków od strony mamy, jestem z nimi bardzo związana. Są śmieszni, np babcia wczoraj do dziadka (który jest znany z tego,że ciągle marudzi i gada bez przerwy ) czekaliśmy jeszcze na resztę gości (spóźnili się i do stołu dopiero o 18 zasiadlismy) dziadek marudzi i marudzi w kółko na to samo, a babcia "No cicho być ty dupku mały" Ale widać,ze bardzo się kochają, ale złośliwi są,że łohohoho. Dziadek jeszcze jakieś pół roku temu żalił sie mojej mamie przez telefon,ze nie chce z nim babcia spać w jednym łóżku W umie, jak juz goście pojechali i zostali tylko dziadkowie i moja najbliższa rodzina to humor mi się poprawił.
Dziś jadę do cioci, potem do rodziny mieszkającej obok (wczoraj przed Wigilią poszliśmy się tylko opłatkiem dzielić) i do drugich dziadków. Tej ostatniej wizyty trochę się boję. Bo ten dziadek jest drugim mężem mojej babci, prawdziwy ojciec mojego taty zmarł, gdy tata miał 13 lat. No i ten dziadek i mój tata się nie lubią, zawsze traktował mojego tatę źle. Tata w ogóle nie chce jechać, ale babci przykro byłoby.. A ja nie chcialabymżeby babci było źle, w Święta. Ten dziadek kiedyś powiedział do taty, ze "Twoje dzieci niech się je**". Więc raczej mnie też nie lubi. Ale Święta są, może kłótnie pójdą na bok. Jest jedna sprawa , która mnie troche boli. Otóż, babcia co roku nam mówi,że nie ma pieniędzy na prezenty i nic nie dostajemy. Ok, mi to nie przeszkadza, ja to przecież rozumiem. Ale smutne jest to,że czasami jest także ja i brat nawet czekolady nie dostaniemy, a inne dzieciaki prezenty. Oczywiście nie przy nas, później sie okazuje,że coś dostali. Może w tym roku będzie inaczej, bo naprawdę,dla mnie i mojego brata jest to przykre, czemu niby jesteśmy gorsi?
Wybaczcieee,że tak sie żale, ale mnie jakiś nastrój złapał ble.
Dobrze, że się wyżalasz. Zawsze to trochę potem lżej.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 09:40   #1629
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Znalzalm zdjecie i się zastanawiam czy mi nie było lepiej w krótkich włosach...
Ładnemu we wszystkim ładnie . Pokażesz to zdjęcie?
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 09:45   #1630
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Beku, no niby tak, ale tak głupio troche

Aniko, zaraz dodam do albumu. Grubsza wtedy byłam, może dlatego i się tak wydaje ? W ogóle, ładnie na tym zdjęciu nawet wyszłam ale pewnie dlatego,ze i słońce prosto na pyszczek I jak patrzę na to zdjecie to sobie myślę,że w porownaniu do niego to teraz mam ogromne wciecie w talii

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

No, zdjęcie dodane , w folderze "takie tam "
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 10:14   #1631
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Beku, no niby tak, ale tak głupio troche
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 10:17   #1632
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Aniko, zaraz dodam do albumu. Grubsza wtedy byłam, może dlatego i się tak wydaje ? W ogóle, ładnie na tym zdjęciu nawet wyszłam ale pewnie dlatego,ze i słońce prosto na pyszczek I jak patrzę na to zdjecie to sobie myślę,że w porownaniu do niego to teraz mam ogromne wciecie w talii

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

No, zdjęcie dodane , w folderze "takie tam "
Moim zdaniem ładnie Ci i w krótszych i w długich, ale na tym starszym zdjęciu masz fajniejszą grzywkę

Zajadam się świątecznymi plackami
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 10:29   #1633
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość

Jagoda rozjaśniałaś?
ganier 111 pierwszy raz miałam farbe na głowie

czekam na blondynę bo mam do niej pytania

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Znalzalm zdjecie i się zastanawiam czy mi nie było lepiej w krótkich włosach...
no ja mam ten sam problem
pamiętam, że jak się obcięłam to czułam się hm trochę bardziej kobieco
znajomi też mówią, że lepiej w krótkich
TŻ wspiera mnie w zapuszczaniu, bo mu ciągle o tym marudzę, ale tak naprawdę nie wiem, czy nie pójdę i ich nie zetnę ;p


mama jak mnie wczoraj farbowała powiedziała, że mam długie włosy
czyli urosły mi dosyć
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 10:37   #1634
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Dzień dobry
Spałam prawie do 11

Zaraz obejrzę Agusiowe zdjęcie
Jagoda - pochwalisz się efektami farbowania?
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 10:43   #1635
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość


Właśnie, chyba najtrudniej się przyzwyczaić. Mnie nie zależy na jakichś wymyślnych funkcjach, ważne tylko, żeby miał w miarę dobry aparat (często robię jakieś zdjęcia np. rozkładów autobusowych czy jakichś tekstów w szkole i po prostu się to przydaje). Ale przede wszystkim dla mnie ma być ładny
Ja dopiero wstalam :0

Jezeli zalezy ci na dobrym aparacie w kom to nie bierz samsunga corby. Nie robi za dobrych zdjec, a i nawet nie ma flesza.
Mi na aparacie w kom nie zalezalo dlatego go wzielam. Wczesniej mialam kom z dobrym aparatem i w ogole nie robilam zdjec. Wystarczy mi oddzielny aparat
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11

Edytowane przez piotrkowalolitka
Czas edycji: 2009-12-25 o 10:46
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 10:44   #1636
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Agusiu ładnie Ci w krótkich włosach, ale w długich podobasz mi się bardziej
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 10:45   #1637
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
Jagoda - pochwalisz się efektami farbowania?
hm teraz raczej nie, a jak się zmyje to co ma się zmyć, to pewnie na sylwku ktoś mi zrobi fotkę
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 10:47   #1638
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Agusia, wyżalaj się ile chcesz fajnych masz dziadków, słodko to musi wyglądać jak w tym wieku tak sobie żartują fajnie
A co do tego drugiego męża babci, ja bym pewnie go wzięła gdzieś na bok i tak mu wygarnęła że głupio by mu się zrobiło. Co za cham
Ładnie Ci było w takich krótszych włosach czy ładniej to nie wiem, Tobie we wszystkim ładnie ja już pisałam, że podcięłam we wtorek włosy i czuję się o wiele lepiej! Teraz już skupiam się na ich kondycji a nie zapuszczaniu

W ogóle nie lubię was... pisałyście o tej opryszczce w środę a wczoraj obudziłam się już z zalążkiem, nafaszerowałam się Heviranem ale skończył mi się no i niestety, dziś mam obrzydlistwo przy ustach... dlaczeeeeeego?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 10:47   #1639
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Pokaż wiadomość
hm teraz raczej nie, a jak się zmyje to co ma się zmyć, to pewnie na sylwku ktoś mi zrobi fotkę
No dobrze poczekamy
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 11:05   #1640
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
W ogóle nie lubię was... pisałyście o tej opryszczce w środę a wczoraj obudziłam się już z zalążkiem, nafaszerowałam się Heviranem ale skończył mi się no i niestety, dziś mam obrzydlistwo przy ustach... dlaczeeeeeego?
może to przez brak witamin??

w ogóle to DZIEŃ DOBRY
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:12   #1641
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Agusia, wyżalaj się ile chcesz fajnych masz dziadków, słodko to musi wyglądać jak w tym wieku tak sobie żartują fajnie
A co do tego drugiego męża babci, ja bym pewnie go wzięła gdzieś na bok i tak mu wygarnęła że głupio by mu się zrobiło. Co za cham
Ładnie Ci było w takich krótszych włosach czy ładniej to nie wiem, Tobie we wszystkim ładnie ja już pisałam, że podcięłam we wtorek włosy i czuję się o wiele lepiej! Teraz już skupiam się na ich kondycji a nie zapuszczaniu

W ogóle nie lubię was... pisałyście o tej opryszczce w środę a wczoraj obudziłam się już z zalążkiem, nafaszerowałam się Heviranem ale skończył mi się no i niestety, dziś mam obrzydlistwo przy ustach... dlaczeeeeeego?
Wyszło Wam całowanie na mrozie, ha
Dziękuję,
Ja sie czuję o niebo lepiej w długich, mniej problemów z nimi jest. A dziadek czasami jest nawet fajny, idzie porozmawiać, ale niesmak jest. Powiedziałabym u całe swoje żale, ale szkoda mi babci w tym wszystkim najbardziej..
Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
Agusiu ładnie Ci w krótkich włosach, ale w długich podobasz mi się bardziej

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ładnie Ci i w krótszych i w długich, ale na tym starszym zdjęciu masz fajniejszą grzywkę
Dziękuję
W sumie, po studniówce mam zamiar lekko przyciemnić włoski Venitą, oczywiście To mogę i z grzywką zaszaleć. Chociaż pamiętam,ze bardzo mnie wkurzała i uparcie zapuszczałam ja (teraz już jest do brody). Znów obetnę, znów będę marudzić, znów zacznę zapuszczać, znów TŻ bedzie sie ze mnie śmiał.
Nic, na razie na pewno włosów nie obetnę, o nie. nie mogę

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

w ogóle, mój lakier do knykci () ma chyba dobry skład.. acrylic base, mica, silic protein, keratin. Chyba fajny, nie ?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

No nie, idę zrobic peeling psyka, same suche skórki
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:15   #1642
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
w ogóle to DZIEŃ DOBRY
dzień dobry jak humorek?

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Dziękuję
W sumie, po studniówce mam zamiar lekko przyciemnić włoski Venitą, oczywiście To mogę i z grzywką zaszaleć. Chociaż pamiętam,ze bardzo mnie wkurzała i uparcie zapuszczałam ja (teraz już jest do brody). Znów obetnę, znów będę marudzić, znów zacznę zapuszczać, znów TŻ bedzie sie ze mnie śmiał.
Nic, na razie na pewno włosów nie obetnę, o nie. nie mogę

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

w ogóle, mój lakier do knykci () ma chyba dobry skład.. acrylic base, mica, silic protein, keratin. Chyba fajny, nie ?

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

No nie, idę zrobic peeling psyka, same suche skórki
No tak matura dobrze, że nie obetniesz
Jaki to lakier? ja jeszcze nie patrzyłam na skład moich lakierów - aż tak wizaż na mnie nie wpłynął
Mi też jakiś peeling by się przydał, no i włosy muszę umyć, maskę położyć
A cmentarz jednak jutro
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:24   #1643
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Dzień Dobry panie
Wróciłam z pasterki i poszłam spac, jesteśmy już po śniadaniu świątecznym. CO do tradycji to do nas w wigilje przychodzi dzieciątko llub aniołek. Wczoraj z bratem szlismy szukac pierwszej gwiazj\ki zeby mały miał radochę
Prezenty były tak juz pisałam okej

Opryszcza się już zmniejszyła ale nadal boli.

Martini sie robi juz odwazna przy pokoju pełnym ludzi chodzi sobie po domku, pokaze wam potem zdjecia bo cyknełam 2.


Ehh co do dziadków to jest dla mnie trudny temat
Mam jedną babcię, zdrowa kobieta ma 64 lata mieszka dalej od nas. Ale zachowuje sie jakby nie wiem umierała już. A naprawde na nic powaznego nie choruje, w święta siedzi sama bo nie chce przyjechac zeby sie nie przeziębic(Zawsze pociągiem jeździ do nas) ale przeciez mozemy po nią pojechac. Na co jestem chora to ona oczywiscie tez. W zasadzie dzwoni po to aby mi powiedziec na co jest chora. A juz nawet nie mówie o faworyzowaniu braci. Ja dostaje czekolade jak przyjezdza, chłopaki zawsze kase. Na urodziny oni 100zł i przeprasza ze tak mało a ja 50 i bez żadnej gadki.
A naprawdę jakby tu powiedziec ja okazuje jej wieksze zainteresowanie niz brat. Zawsze dzwonie na urodziny, dzien babci swieta a on nic.
Bratu komputer kupiła a ja boze gdybym kiedys dostała chociaz 70zł od niej
Powinnam sie byc przyzwyczjaona ale to wcale takie proste nie jest jak sie ma jedną jedyną babcie, i ona pha sie do mojego brata drzwiami i oknami a mnie zero zainteresowania okazuje.


---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

całowanie na mrozie mnie to nie dotyczy a opryszczka mnie dopada

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Agusia ładnei CI tez w krótkich wg fajną fryzurke miałas
Ale grzywka jest boska

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

oszaleje od zapachu kate moss
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:27   #1644
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość

No tak matura dobrze, że nie obetniesz
Jaki to lakier? ja jeszcze nie patrzyłam na skład moich lakierów - aż tak wizaż na mnie nie wpłynął
Mi też jakiś peeling by się przydał, no i włosy muszę umyć, maskę położyć
A cmentarz jednak jutro
Nie matura, a chęć szczera włosow do pasa posiadania Ja już zafiltrowana jestem
Zpeelingowałam sie kawką.
a ten lakier to tata mi kupił, za 2,40 zł, jakiś max 2500
Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość



Ehh co do dziadków to jest dla mnie trudny temat
Mam jedną babcię, zdrowa kobieta ma 64 lata mieszka dalej od nas. Ale zachowuje sie jakby nie wiem umierała już. A naprawde na nic powaznego nie choruje, w święta siedzi sama bo nie chce przyjechac zeby sie nie przeziębic(Zawsze pociągiem jeździ do nas) ale przeciez mozemy po nią pojechac. Na co jestem chora to ona oczywiscie tez. W zasadzie dzwoni po to aby mi powiedziec na co jest chora. A juz nawet nie mówie o faworyzowaniu braci. Ja dostaje czekolade jak przyjezdza, chłopaki zawsze kase. Na urodziny oni 100zł i przeprasza ze tak mało a ja 50 i bez żadnej gadki.
A naprawdę jakby tu powiedziec ja okazuje jej wieksze zainteresowanie niz brat. Zawsze dzwonie na urodziny, dzien babci swieta a on nic.
Bratu komputer kupiła a ja boze gdybym kiedys dostała chociaz 70zł od niej
Powinnam sie byc przyzwyczjaona ale to wcale takie proste nie jest jak sie ma jedną jedyną babcie, i ona pha sie do mojego brata drzwiami i oknami a mnie zero zainteresowania okazuje.




---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Agusia ładnei CI tez w krótkich wg fajną fryzurke miałas
Ale grzywka jest boska
Rozumiem Cię

Nie no, zaraz wezmę nożyczki i sama obetnę i będzie na Was
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:27   #1645
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
może to przez brak witamin??

w ogóle to DZIEŃ DOBRY
Możliwe, brak witamin + spadek odporności + tydzień bez hormonów + okres, często mam właśnie opryszczkę w tym tygodniu bez tabletek

Agusia my się nie całujemy na mrozie tylko i wyłącznie w ciepłym zaciszu mego pokoju ^^

Naprawdę wam współczuję że jesteście tak dyskryminowane w rodzinie, ja nigdy nie miałam takich problemów, zawsze byłam kochana córeczka Mamusi i wnusia, od Mamy dostałam prezenty za ok.400-500zł i aż mi jest głupio, tak potwornie głupio... ma urodziny w styczniu, coś wypasionego jej sprawię To może wynikać z tego że jestem jedynaczką + moja babcia ma jeszcze tylko jednego wnuka ale po rozwodzie wujka jego żona wzięła syna i nie ma z nim w ogóle kontaktu, więc ja jestem oczkiem w głowie wszystkich trochę mam charakter przez to spaczony
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:28   #1646
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

to ten lakier :http://damskatorebka.kafeteria.pl/in...e=view&id=1050
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:28   #1647
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Agusia masz lepsze zdj tej grzywki?? Bo mi sie starsznie podoba
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:29   #1648
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Ehh co do dziadków to jest dla mnie trudny temat
Mam jedną babcię, zdrowa kobieta ma 64 lata mieszka dalej od nas. Ale zachowuje sie jakby nie wiem umierała już. A naprawde na nic powaznego nie choruje, w święta siedzi sama bo nie chce przyjechac zeby sie nie przeziębic(Zawsze pociągiem jeździ do nas) ale przeciez mozemy po nią pojechac. Na co jestem chora to ona oczywiscie tez. W zasadzie dzwoni po to aby mi powiedziec na co jest chora. A juz nawet nie mówie o faworyzowaniu braci. Ja dostaje czekolade jak przyjezdza, chłopaki zawsze kase. Na urodziny oni 100zł i przeprasza ze tak mało a ja 50 i bez żadnej gadki.
A naprawdę jakby tu powiedziec ja okazuje jej wieksze zainteresowanie niz brat. Zawsze dzwonie na urodziny, dzien babci swieta a on nic.
Bratu komputer kupiła a ja boze gdybym kiedys dostała chociaz 70zł od niej
Powinnam sie byc przyzwyczjaona ale to wcale takie proste nie jest jak sie ma jedną jedyną babcie, i ona pha sie do mojego brata drzwiami i oknami a mnie zero zainteresowania okazuje.
Smutne to co piszesz ale dużo babć tak ma, że faworyzują syna, wnuki rodzaju męskiego... nie wiem czy chodzi o przedłużenie rodu, przekazanie nazwiska, ale tak po prostu jest...

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
oszaleje od zapachu kate moss
Moja mama szaleje z nowym versace i mi tak pachnie
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:30   #1649
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość

W ogóle nie lubię was... pisałyście o tej opryszczce w środę a wczoraj obudziłam się już z zalążkiem, nafaszerowałam się Heviranem ale skończył mi się no i niestety, dziś mam obrzydlistwo przy ustach... dlaczeeeeeego?
ja chodzę wysmarowana pastą cynkową i prawie już nie mam, nie boli już
babcia powiedziała, że wyglądam jakbym pianę toczyła


Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
No dobrze poczekamy

o ile do tej pory znów czegoś z nimi nie zrobię
bo jak ta szarość nie zejdzie to mam 2 opcje


Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

To mogę i z grzywką zaszaleć. Chociaż pamiętam,ze bardzo mnie wkurzała i uparcie zapuszczałam ja (teraz już jest do brody). Znów obetnę, znów będę marudzić, znów zacznę zapuszczać, znów TŻ bedzie sie ze mnie śmiał.
Nic, na razie na pewno włosów nie obetnę, o nie. nie mogę


ja mam tak samo
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 11:31   #1650
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie - część IX

Mona, moze tak jest właśnie dlatego,ze jesteś jedynaczką





Ja ostatnio stałam na przystaku i miałam polewę z jakiejś pary. Całowali się, ale jak Nie wiem, ja cvyba tak nie umiem Oni przylgnęli ustami otwartymi do siebie, zero wolnej przestrzeni, nic ustami nie ruszali. i tak z 5 minut bez przerwy. Ja neiw iem jak oni tak, no nie wiem

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Madziu, psozukam, ale wątpię
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.