Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZBIORCZY - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 08:47   #451
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Exclamation Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Witam,

wpadłam ostatnio na pomysł i zrobiłam sobie sama hennę - ładnie złapało (henna grafitowa), ale po jakimś czasie na skórze między włoskami zaczął się pojawiać się jasno-brązowawy-żywy odcień nie boli mnie to ale nie fajnie to wygląda. Czy to jakieś uczulenie czy mogłam coś nie taka zrobić (mimo ze zgodnie z instrukcją postępowałam) ??? - skórę między brwiami nie smarowałam kremem. Proszę o radę.

Znacie jakieś dobre henny które są pewne i nie uczulają ?
Jak często można robić hennę by nie osłabić brwi ?
Jak odżywiać - regenerować brwi i rzęsy by stały się mocniejsze?

Czekam na rady.

Pozdrawiam
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 14:01   #452
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Exclamation Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Aha - wspomnę że użyłam henny w żelu firmy Delia czy jakoś tak.
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 19:39   #453
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
henna Henna Refectocil w domu

Witam

Zakupiłam profesjonalną hennę by zaoszczedzic trochę gotówki i robic sobie hennę brwi w domu. Mam z nią dziwny problem. Po rozmieszaniu jej z wodą utlenioną, nie pokrywa mi brwi. Trzymam nawet pół godz i nic. Zakupiłam profesjonalną hennę mysląc, że to tylko te kupowane w drogeriach mi nie brawią włosków, a tu okazuje sie, że ta też. Efekt od kosmetyczki utrzymywał mi się średnio ok. 2 tyg. Skoro w gabinecie udawało mi się zafarbowac włoski, to dlaczego nie udaje sie to w domu? Co robię nie tak?
Jaka może byc przyczna niefarbowania wosków? Ile powinnam dodawac wody utlenionej? a może musze kupic kosmetyczną wodę utlenioną? Miałyście już coś podobnego? Prosze o poradę.
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 13:43   #454
eyelash69
Raczkowanie
 
Avatar eyelash69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Witajcie
Miałam kiedyś robioną hennę na rzęsach ,a teraz zamierzam zrobić na brwi.Ale mam dylemat bo nie wiem jaki kolor Tzn. czarny odpada bo moje naturalne są czarne zastanawiam się nad grafitem.Mam pasemka i niebieskie oczy i kurczę nie wiem właśnie co robić.Ma ktoś z Was może grafitową hennę na brwiach ?
eyelash69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:30   #455
scotiii
Raczkowanie
 
Avatar scotiii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 456
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Witam.
Jestem bardzo niezadowolona ze swoich brwi i chce coś z nimi zrobić jak najszybciej. Problem w tym, że nie znam sie za bardzo na tym co mozna z nimi zrobić... Wiem co to henna na razie
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/ jasny brąz i brwi podobnie no może troszke jasniejsze.
Brwi mam niezbyt gęste, nie układają się gładko tylko się czasami "lokują" (mam nadzieje ze wiecie co mam na mysli). Są hmm jakby to nazwać długie, ale rzadkie np. jak wyrwę jeden za dużo to już nie jest dobrze bo włosek był długi i odgrywał ważną rolę w układzie brwi...

Chciałabym żeby były gładsze nie takie "zmierzwione" troche przyciemnione i miały określony kształt.



Możecie mi powiedzieć co mają panie z dodanych przeze mnie zdjęć na brwiach? Czy to jest jakaś henna czy makijaż permanentny czy może coś jeszcze innego?



EDIT: Aha i jakby ktoś był ciekawy to na tej samej stronie co ta, pare wypowiedzi wcześniej jest zdjecie moich brwi

Edytowane przez scotiii
Czas edycji: 2010-03-27 o 21:43
scotiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:51   #456
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: henna Henna Refectocil w domu

Cytat:
Napisane przez misiokoczka Pokaż wiadomość
Witam

Zakupiłam profesjonalną hennę by zaoszczedzic trochę gotówki i robic sobie hennę brwi w domu. Mam z nią dziwny problem. Po rozmieszaniu jej z wodą utlenioną, nie pokrywa mi brwi. Trzymam nawet pół godz i nic. Zakupiłam profesjonalną hennę mysląc, że to tylko te kupowane w drogeriach mi nie brawią włosków, a tu okazuje sie, że ta też. Efekt od kosmetyczki utrzymywał mi się średnio ok. 2 tyg. Skoro w gabinecie udawało mi się zafarbowac włoski, to dlaczego nie udaje sie to w domu? Co robię nie tak?
Jaka może byc przyczna niefarbowania wosków? Ile powinnam dodawac wody utlenionej? a może musze kupic kosmetyczną wodę utlenioną? Miałyście już coś podobnego? Prosze o poradę.

A odtluszczasz brwi przed farbowaniem jak robisz w domu? Jesli nie, musisz je najpierw przetrzec mleczkiem, potem tonikiem poczekac chwilke az beda suche i dopiero nalozyc henne. Woda utleniona wystarczy apteczna, w gabinetach kosmetycznych wlasnie takiej sie uzywa. Wazne jest tylko zeby byla swieza, bo wtedy jest lepszy efekt. Jesli woda jest stara henna moze w ogole nie zlapac Mam nadzieje, ze pomoglam. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez inka205 Pokaż wiadomość
Witam,

wpadłam ostatnio na pomysł i zrobiłam sobie sama hennę - ładnie złapało (henna grafitowa), ale po jakimś czasie na skórze między włoskami zaczął się pojawiać się jasno-brązowawy-żywy odcień nie boli mnie to ale nie fajnie to wygląda. Czy to jakieś uczulenie czy mogłam coś nie taka zrobić (mimo ze zgodnie z instrukcją postępowałam) ??? - skórę między brwiami nie smarowałam kremem. Proszę o radę.

Znacie jakieś dobre henny które są pewne i nie uczulają ?
Jak często można robić hennę by nie osłabić brwi ?
Jak odżywiać - regenerować brwi i rzęsy by stały się mocniejsze?

Czekam na rady.

Pozdrawiam
Niektore henny, zwlaszcza te nieprofesjonalne, robione sa na bazie rosliny lawsoni do ktorej dodawany jest inny barwnik czarny, grafitowy, brazowy...itp. Taka henna ma to do siebie, ze jej podstawowym barwniekiem jest czerwien dlatego po ufarbowaniu brwi moze byc taki efekt, ze wloski ufarbowane sa na kolor wlasciwy (w tym przypadku grafit) a skora miedzy wloskami po jakims czasie (zazwyczaj na drugi dzien) staje sie pomaranczowo-zowlo-brazowa. Wydaje mi sie, ze nie w Twoim przypadku tak wlasnie bylo i nie jest to zadne uczulenie, tymbardziej ze nie masz zadnego swiadu, pieczenia a jedynie zabarwienie. Po jakims tygodniu zabarwienie powinno zejsc. Proponuje tez kupic profesjonalna, gabinetowa henne RefectoCil. Jest w wielu odcieniach i napewno dobierzesz cos dla siebie

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez scotiii Pokaż wiadomość
Witam.
Jestem bardzo niezadowolona ze swoich brwi i chce coś z nimi zrobić jak najszybciej. Problem w tym, że nie znam sie za bardzo na tym co mozna z nimi zrobić... Wiem co to henna na razie
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond/ jasny brąz i brwi podobnie no może troszke jasniejsze.
Brwi mam niezbyt gęste, nie układają się gładko tylko się czasami "lokują" (mam nadzieje ze wiecie co mam na mysli). Są hmm jakby to nazwać długie, ale rzadkie np. jak wyrwę jeden za dużo to już nie jest dobrze bo włosek był długi i odgrywał ważną rolę w układzie brwi...

Chciałabym żeby były gładsze nie takie "zmierzwione" troche przyciemnione i miały określony kształt.



Możecie mi powiedzieć co mają panie z dodanych przeze mnie zdjęć na brwiach? Czy to jest jakaś henna czy makijaż permanentny czy może coś jeszcze innego?



EDIT: Aha i jakby ktoś był ciekawy to na tej samej stronie co ta, pare wypowiedzi wcześniej jest zdjecie moich brwi

Taki efekt jak pokazujesz osiaga sie po prostu malujac brwi. Robiac sobie makijaz powinno sie rowniez zadbac o brwi..wyczesac je i nalozyc cienie do brwi albo wosk.
Co do Twoich niesfornych brwi to ja bym je lekko przciela, niebeda sie wtedy lokowaly. Nie wiem jak jest u Ciebie z ksztaltem, bo ze zdjecia trudno cokolwiek powiedziec na ten temat, ale polecam Ci wizyte u dobrej kosmetyczki, ktora nada Twoim brwiom ladny ksztalt, a potem juz sama w domu bedziesz mogla wyrywac zbedne wloski do ksztaltu nadanego przez kosmetyczke Koloru niebardzo moge Ci doradzic, bo musialabym zobaczyc w calosci Twoja buzie z wlosami.


Aha i ktoras z Was jeszcze pytala o cos na wzmocnienie brwi. Bardzo dobry jest olejek rycynowy. Wzmacnia i przyciemnia brwi i rzesy.
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 22:28   #457
czarnakoronka
Raczkowanie
 
Avatar czarnakoronka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 79
Dot.: henna Henna Refectocil w domu

zastanawiam się, czy nie pociemnić sobie henną brwi - oczywiście nie własnoręcznie bo spapram
Nie mam zdjęć niestety na tym kompie, ale generalnie moje brwi i rzęsy są prawie całkiem blond (prawie niewidoczne...), za to oczy i włosy ciemnobrązowe (w dzieciństwie ciemny blond, teraz zciemniał prawie do upragnionego czarnego). Takie połączenie ciemne + wręcz przeźroczyste naturalnie wygląda fatalnie - a ja nigdy brwi nie malowałam, całe lata preferowałam 100% natury, co teraz się nieco mści bo jestem zielona w pewnych tematach

No więc, jaki kolor byście doradziły? Brązowy? Szary?
czarnakoronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 18:48   #458
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: henna Henna Refectocil w domu

Cytat:
Napisane przez czarnakoronka Pokaż wiadomość
zastanawiam się, czy nie pociemnić sobie henną brwi - oczywiście nie własnoręcznie bo spapram
Nie mam zdjęć niestety na tym kompie, ale generalnie moje brwi i rzęsy są prawie całkiem blond (prawie niewidoczne...), za to oczy i włosy ciemnobrązowe (w dzieciństwie ciemny blond, teraz zciemniał prawie do upragnionego czarnego). Takie połączenie ciemne + wręcz przeźroczyste naturalnie wygląda fatalnie - a ja nigdy brwi nie malowałam, całe lata preferowałam 100% natury, co teraz się nieco mści bo jestem zielona w pewnych tematach

No więc, jaki kolor byście doradziły? Brązowy? Szary?
trochę spóźniona odpowiedź, ale może kiedyś się przyda

mam/miałam identyczny problem, poszłam do kosmetyczki i po prostu zmieszała mi hennę brązową z czarną i efekt super, nawet nie spodziewałam, że tak ładnie to wyjdzie (kilka lat malowania brwi czarną kredką )
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 22:40   #459
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Henna brwi- wątek zbiorczy- wszystko o hennie brwi- pytania, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez inka205 Pokaż wiadomość
Znacie jakieś dobre henny które są pewne i nie uczulają ?
Jak często można robić hennę by nie osłabić brwi ?
Jak odżywiać - regenerować brwi i rzęsy by stały się mocniejsze?

Czekam na rady.
Pozdrawiam
Brwi najskuteczniej i najtaniej odżywisz wazeliną! Jakiś czas temu Ja sama miałam problem z lekko zniszczonymi brwiami i rzęsami, ale od kiedy zaczęłam regularnie stosować wazelinę moje kłopoty zniknęły.
Gdzieś słyszałam, że hennę można robić tylko raz w miesiącu..
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:20   #460
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

u mnie babka w szkole (studium kosm) mówiła, ze tak 2,3 razy w miesiącu. Ja tak robię sobie i nic się nie dzieje z brwiami i rzęsami. Sama sobie robię hennę na rzęsach i brwiach. Od tej pory tuszu i kredki nie używam. Pieniądze zaoszczędzam i czas
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:23   #461
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

ja wczoraj bylam u kosmetyczki a to efekt brwi i rzeski (tego drugiego prawie nie widac)
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 10:07   #462
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

i ja zaczełam zastanawiac sie nad henna ale wolalabym zrobic to sama
ale nie wiem jaki kolor wziasc..
mam ciemna oprawe oczu ale nie czarna.. włosy naturalne jasny popielatty braz teraz ufarbowane na bardzo ciemny braz
jakiego koloru powinna byc henna? czarny to chyba nie bedzie pasowal
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:09   #463
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
i ja zaczełam zastanawiac sie nad henna ale wolalabym zrobic to sama
ale nie wiem jaki kolor wziasc..
mam ciemna oprawe oczu ale nie czarna.. włosy naturalne jasny popielatty braz teraz ufarbowane na bardzo ciemny braz
jakiego koloru powinna byc henna? czarny to chyba nie bedzie pasowal
ja bym wziela braz zmieszany z czarnym pol na pol
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 10:51   #464
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

dzieki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 15:49   #465
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

ja mam pytanie, chciałabym sobie zrobić hennę na rzęsy, żeby nie musieć na wakacjach się malować. mam ciemne rzęsy, ale krótkie i rzadkie, czy henna mi coś pomoże? i czy po zabiegu nie przerzedzą się, albo nie zrobią się cieńsze?
moja koleżanka ostatnio robila hennę i ma jeszcze kreskę z henny nad okiem, wydaje mi się że to fajna sprawa, tylko boję się o kondycję moich rzęs później i czy w ogóle będzie coś widać...
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 00:34   #466
@Agulka@
Raczkowanie
 
Avatar @Agulka@
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 194
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Hej dziewczyny
Chcialabym uzyskac taki wyglad brwii jak przeslalam na zdjeciu...Powiedzcie mi, czy to jest zrobione henna, pomalowane cieniem czy moze makijaz pernamentny??sliczny ksztalt,bardzo bym chciala miec takie brwii,rowniutkie..
Zdjecie w załączniku
@Agulka@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:01   #467
aneczka90-90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
henna do brwi, grafitowa , nie schodzaca na rudy

Czesc dziewczyny, przegladalam forum w odpowiedzi na moje pytanie, jednak wiekszosc z Was jest za hennami niepozostajacymi na skorze, a ja walsnei takiej miec nie moge

wczoraj zakupilam i pierwszy raz zrobilam sobie brwi, henna firmy Delia w kremie, kolor grafitowy. nadalam taki, jaki chcialam ksztalt, po wytarciu henna utrzymywala sie, jednak po krotkim czasie na skorze zaczela robic sie ruda... ponownie nalozylam henne, tym razem trzymajac 10min a nie 5 min. po zmyciu kolor byl taki, jak na opakowaniu, CZYLI GRAFITOWY <fanfary> <brawo>, no, ale zeby zbyt dobrze nie bylo, po wieczornym umyciu twarzy, stala sie brazowa, takze przypuszczam, ze dzisiejszej nocy brwi beda juz rude

czy znacie jakies henny, ktorych kolor bedzie trwaly az do momentu calkowitego splukania, bez zbednych rudawych, badz innych kolorystycznych niespodzianek? a moze powinnam zakupic henne do 'tatuowania skory', skoro zalezy mi na tym, aby byla trwala nie tylko na samych wloskach?

ponizej zalaczam zdjecie aktualnego wygladu brewek. widac , ze sa przykrotkie z przodu i prawie niewidoczne na koncach.


Edytowane przez aneczka90-90
Czas edycji: 2010-08-31 o 13:02
aneczka90-90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 07:45   #468
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Problem z brwiami.

Cóż... Mam pewien kłopot dotyczący koloru brwi.
Nie wiem co mnie podkusiło i zakupiłam czarną henne co rozultatem jest komiczny wygląd! Próbowałam wszytkich metod zmywania niestety nic a nic nie zeszło
Moje nurtujące pytanie... Kupiłam grafitową henne i czy ona wyjdzie na tak czarnych brwiach ? Czy jeszcze bardziej je przyciemni ?
Pomocy
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 08:20   #469
awm28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Problem z brwiami.

nic juz nie kombinuj z tymi brwiami, połóz na nie gruba warstwe kremu a potem przecieraj watą , na pewno cos sie zmyje.
awm28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 10:10   #470
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Problem z brwiami.

Próbowałam dosłownie wszystkich metod zmywania. Między innymi również tą którą zaproponowałaś. Wacik był jedynie tłusty od kremu,a farby henny ani śladu.
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:13   #471
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Wpadłam na watek, bo potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Chce sama sobie zrobic henne w domu i problem mam, bo nie wiem czy henna, ktora kupilam jest jednorazowa czy na kilka razy. W opakowaniu jest fiolka z henna w proszku i tabletka wody utl. Jest napisane zeby pol tabletki z woda zmieszac z cala ta fiolka. Wiec czy taka henna jest jednorazowego uzytku czy moge jej potem jeszcze uzywac? Kupilam jakas tania w drogerii na sprobowanie, nastepnym razem mam zamiar kupic profesjonalna.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 20:16   #472
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Problem z brwiami.

Cytat:
Napisane przez Treys Pokaż wiadomość
Próbowałam dosłownie wszystkich metod zmywania. Między innymi również tą którą zaproponowałaś. Wacik był jedynie tłusty od kremu,a farby henny ani śladu.
Bardzo dobrze się sprawdza krem do golenia dla mężczyzn z tych starszych, niestety nie pamiętam nazwy ale opakowanie to zielona tubka To jest z tych kremów co się używa razem z pedzlem do nakłdania - mam nadzieje że zrozumiale wytłumaczyłam
Kolejnym sposobem ale moim zdaniem ostatecznym jest kwas salicylowy, sama próbowałam jak miałam niewielke plamki po hennie ale wiadomo że to alkohol także nie polecam stosowac wokół oczu w ostateczności na plamy po hennie np. jak zostaną nam na rękach
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 16:12   #473
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Problem z brwiami.

Myślę,że chodziło Ci o krem Wars,który nie podziałał W ostateczności przyzwyczajam się do tych "węgielków" nad oczami. Podobno ma trzymać 2 tygodnie ta henna. Jeżeli nie zejdzie po tym terminie ryzykuje i robię grafit. Dziękuje za pomoc
Jestem dalej taka bezradna
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 14:15   #474
pattka3107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

ja uzywam HENNA SCANCOLOR mała fiolka starcza na 2 razy brwi i rzesy kosztuje 1zl i wg mnie jest bardzo dobra. oczywiscie najlepiej mieszac ja bo jest ona w proszku ze swieza woda utleniona. nie trzeba jej długo trzymac szybko łapie jesne czy ciemniejsze włoski.
pattka3107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 16:41   #475
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Ja zawsze mieszaam henne brązową żelową z grafitową żelową. Wychodzi wtedy bardzo ładny ciemny brąz.
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 08:17   #476
soremi
Raczkowanie
 
Avatar soremi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tychy/Kraków
Wiadomości: 85
GG do soremi
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

A czy są jakies henny do rzęs i brwi nie wymagające wody utlenionej?
soremi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 08:55   #477
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

moje drogie jutro ide do kosmetyczki na nauke nakladania henny xD
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 17:28   #478
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez mosiaq Pokaż wiadomość
moje drogie jutro ide do kosmetyczki na nauke nakladania henny xD
na nauke?
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 18:14   #479
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
na nauke?
chociaz w sumie tak myslalam ze moglabym kupic sobie poprostu dwie henny czarna i braz zmieszac i sprobowac;p
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 18:17   #480
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZB

no ale ty idziesz do niej po prostu na henne czy sie umówiłas , że ci pokaże co i jak?
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.