powiedzcie czemu .... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-27, 19:00   #1
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga

powiedzcie czemu ....


Powiedzcie czemu w ludziach tyle zawisci!!tak sie zawsze ciesze jak fajnie mlodzi i doswiadczeni fryzjerzy sie bawia na mojej imprezie , na tej ktora robilam teraz(zawody) i na wszystkich innych!!
napisali o nas w prasie, mowili w radio, i wyszedl Świat Porad, i ja sie tak cieszylam ze znowu bylo fajnie i ze sie podobalo!!poszlam z grypka do salonu zajecia tylko na cztery godz , uczniowie gratulowali mi cieszyli sie razem ze mna, nawet kilku poleciało szukac Świata Porad!!az tu nagle wszystko we mnie pękło!!zadzwonił telefon...odebralam i ...dowiedziałam sie kim jestem(nie do powtorzenia)wiecie co? przeciez ja nikogo nie krzywdze tym ze mi sie pracowac!! ze lubie pokazy!! i kocham to co robie!! tak trzeba z takimi ludzmi jak ja robic? zbic ich? "(troche juz poplakalam w kąciku)musialam sie Wam wyzalic bo nie mam komu, i tak bede robic jeszcze wiecej , a posypalo sie wiele bardzo ciekawych propozycji wspolpracy, i zostalam zaproszona do jury w Mistrzostwach Makijazu , to co wtedy uslysze? a moze poczuje?....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 19:09   #2
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: powiedzcie czemu ....

Hej, Grażynko Pamiętaj, że niektórym robi się "lepiej", gdy własne frustracje i niepowodzenia wyładują na tych, którym się udaje realizować własne plany, marzenia... Ot, głupota ludzka i nic więcej.
Nie przejmuj się i rób swoje
Przepraszam, że tak króciutko, ale jutro mam kolokwium i wpadłam tu tylko na chwilkę.
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 19:15   #3
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: powiedzcie czemu ....

????? że jak??
Grażynko , skarbie, wiem, że złośliwe, uszczypliwe uwagi mogą człowieka wytrącić z równowagi.. ale nie pozwól innym podciąć Twoich skrzydełek.
Nikt i nic nie jest w stanie zabrać Ci tego, czego dokonałaś i co osiągnęłaś swoją wytrwałą i ciężką pracą. NIKT!!. Nie przestawaj wierzyć w siebie, w swoje zdolności i swoją pasję. Nie wiem, kto i co Ci powiedział.. ale niech nie zaprząta to Twojej główki
Sama widzisz, że zarówno Twoi uczniowie, wspołpracownicy, my tutaj jesteśmy z Ciebie dumni. A całą resztę... "olać ciepłym moczem"

uszy do góry
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 19:21   #4
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: powiedzcie czemu ....

Gagusia , nie martw się Słoneczko , zawsze znajdzie sie ktoś 'bezinteresownie' zawistny, kogo będzie boleć, że masz sukcesy - i do głowy mu nie przyjdzie, że to Twoja ciężka praca i pasja. Olewaj takich ludzi, nie pozwól im popsuć sobie nastroju i odebrać radości z osiągnięć Łepek do góry, usmiechnij się i co najwyżej pomyśl z politowaniem o takich nieszczęsnych, żyjących w ciągłej złości i pretensjach do całego świata ludziach


__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 19:26   #5
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: powiedzcie czemu ....

Grazybko nie smuc sie sloneczko
Ludzie tacy sa.buu az mi sie smutno zrobilo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 19:27   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: powiedzcie czemu ....

dzieki! moje drogie!!
juz mi troche lepiej, ale to boli! bo ja potrafie sie cieszyc z sukcesow innych ludzi, tak mnie wychowano
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 19:35   #7
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: powiedzcie czemu ....

Grażynko, łepek do góry!!! Ktoś po prostu zazdrości Ci, że robisz to co lubisz i to co umiesz najlepiej!! I że odnosisz w tym sukcesy!!! Szkoda nerwów żeby przejmować się uwagami zazdrośników. Zresztą? Kim Ty się przejmujesz? Ja mam taką zasadę, może trochę dziwną Nie przejmuję się opinią osób, które z jakichś powodów mnie nie obchodzą. A ta "życzliwa" osóbka nie jest godna zaprzątać Twych myśli!!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-27, 19:35   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: powiedzcie czemu ....

My też potrafimy się cieszyć, więc już nie myśl o złych ludziach, tylko o naszej radości z Twoich pokazów, rad, poradnika Złym ludziom mówimy nasze stanowcze EEEEEEEEE TAM!!!!!

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:00   #9
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: powiedzcie czemu ....

Grażynko

Zawsze starałem się zrozumieć pobudki kierujące takimi osobami, ale akurat zawiści nie potrafię jakoś ogarnąć. Nie mogę sobie wyobrazić siebie robiącego tak ochydną rzecz.

Nie przejmuj się takimi sprawami, nad osobami niezrównoważonymi psychicznie trzeba się litować, a nie denerwować i przejmować się nimi.

Większość z naszych współpracowników spotkała się już z przykrościami w typie głuchy telefon czy "miły" email od nieznajomej... To nie jest zwykła zawiść, bo to jest raczej cecha dość "cicha". Żeby wykonać taki telefon lub napisać pseudoanonimowego maila potrzebny jest już lekki świr...

Dlatego proponuję ulitować się i następnym razem zapytaj milusińskiej jak możesz jej pomóc, czy ma jakiś problem... To będzie o wiele bardziej pasować do Twojej osobowości aniżeli przejmowanie się nieskładnym słowotokiem chorej, biednej osoby...

Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:01   #10
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: powiedzcie czemu ....

Pani Grażynko - najważniejsze jest Pani zadowolenie , że realizując swoją pasję pnie się Pani cały czas do góry a ludzie ... im większe sukcesy będzie Pani osiągać - ludzie będą z coraz większą wnikliwością się Pani przyglądać a może i nieuzasadnienie obrażać .
Jest w Pani tyle energii , sympatii , ciepła i radości ( pozwalam sobie wypowiedzieć te słowa czytając Pani wypowiedzi i zerkając na zdjęcia ponieważ nie znamy się osobiście - ale tu skromnie dodam , że w lutym się do Pani salonu wybieram ) że naprawdę przykro się czyta , że ktoś kieruje do Pani słowa nieuzasadnionej zawiści / obrazy . Cóż powiedzieć ? W takich czasach przyszło nam żyć - nadal aktualne że ,, człowiek człowiekowi wilkiem ''. Głowa do góry , dla samej siebie ( a i na przekór wielu niedowiarkom dookoła ) niech Pani wykorzysta każdą szansę jaka stanie na Pani drodze ( międzynarodowe jury to brzmi dumnie (!) ) - GRAŻYNKO - TYLKO TAK TRZYMAĆ

ps. gdybym ja przejmowała się każdym nieuzasadnionym obraźliwym słowem - stałabym sparaliżowana w miejscu ku uciesze innych , a tak na przekór wielu podążam cały czas coraz wyżej ( i dotyczy to jakiejkolwiek czynności czy to pracy czy nauki )


pozdrawiam
mauricel
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:12   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: powiedzcie czemu ....

Macie racje, to był "anonim", "Gall", pewnie jakaś zawistna świrowata , nie miała odwagi sama, to poprosiła o pomoc dzieki Wam za słowa otuchy juz postaram sie o tym nie myslec, zaraz popracuje nad programem nastepnych zawodow ale przez chwilę było mi ciezko, ale juz jest lepiej!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif mi9[1].gif (9,4 KB, 1 załadowań)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-27, 20:19   #12
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: powiedzcie czemu ....

Pani Grażynko,
Nikt nie jest upoważniony do obrażania innych. Ale ludzie z natury są okrutni, czasem zazdroszczę mądrości zwierzętom, ponieważ są ponad nami.
Jedno Pani powiem: niech to wydarzenie stanie się jeszcze większym bodźcem do realizowania życiowej pasji i odnoszenia sukcesów! Zawsze takie cos uodparnia nas i powinno dodawać jeszcze większej mocy!
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:22   #13
Sonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 103
Re: powiedzcie czemu ....

Grażynko słoneczko głowa do góry ,niestety " polskie piekło " naprawdę istnieje , ludzie zawistni nie potrafią cieszyć sie radością i sukcesami innych i własna żółć ich zalewa ,ale niech oni się w tej swojej żółci pławią, a my cieszymy sie razem z Tobą
I ja też mówię im stanowcze choć niegrzeczne ,ale nie PIER I mam nadzieję że będzie mi to wybaczone
Sonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:27   #14
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: powiedzcie czemu ....

Grażynko... Ja się do Ciebie chyba jeszcze nie zwracałam. Ale tak dobrze znam ten problem na co dzień... Zawsze jest ktoś, kto nam będzie czegoś zazdrościć... I okazywać to w ten sposób. Mnie też boli, jak cieszę się z czyjegoś sukcesu, a kto inny mnie za to obraża... Kiedyś usłyszałam, że jestem... Brzydkie słowo na literkę k... Dlatego już nauczyłam się przechodzić nad tym do porządku dziennego. A przynajmniej się staram.

Na pewno już wiesz, co robić - olać i litować się nad takimi. Bo w sumie jakby nie patrzeć, to oni mają problem z psychiką.

lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:40   #15
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: powiedzcie czemu ....

Bardzo Ci współczuję Grażynko. Wiem że ten telefon będzie Cię jeszcze chwilkę prześladował ale pomyśl, ile tu osób, które doceniają Twoją pracę, wyobraźnie, umiejętności. Dziewczyny oddają swoje glowy w Twoje ręce
Też nie bardzo potrafię zrozumieć osoby, które swoją zazdrość wyrażają w formie nieprzyjemnych telefonów, choć samą zazdrośc rozumiem...
Oczywiście musisz się przygotować na niepochlebne opinie, jeśli byłabyś jurorem w Mistrzostwach makijażu, ale jeśli będziesz głosowała zgodnie z własnym sumieniem to nic i nikt (tak naprawde) a przede wszystkim Ty sama nie będziesz sobie mogła zarzucić. Myślę że to duże wyróżnienie i nie powinnaś się martwić jakie zdanie będą mieli inni - skoro dostałaś taką propozycję, to oznacza że jesteś bardzo cenionym specjalistą. Żałuję że zwlekałam z wysłaniem swojego zgłoszenia na ten konkurs, bo skoro Ty bylabyś jedną z jurorek to miałabym pewność że choć jedna osoba (nie wiem kto będzie w jury) będzie oceniała wedle swojej wiedzy i szczerze
Mam nadzieję że w innym charakterze, obserwatora, będę mogła tam popatrzeć na Twoją pracę Będziemy tam z Tobą i obronimy Cię przed napaściami.
Naprawdę, uważam że dziewczyny bardzo cenią sobie Twoją wiedzę i całą osobę. A w ogóle to bardzo Cię podziwiam i mam maleńką nadzieję że może kiedyś uda mi się tak zrealizować swoje marzenia jak Ty to robisz
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:42   #16
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: powiedzcie czemu ....

Grażynko, ja tak na chwilke wpadłam, ale nie moge nie dorzucić słowa otuchy. Niestety istnieją tacy ludzie, którym to chyba pomaga takie wyładowywanie się na innych... Moze taki maja srodek na głębokiego doła, albo jak... Ale takimi rzeczami nie wolno się przejmować! Każdy napewno dobrze wie, jak potrafi człowieka "dobić" takie zachowanie... Trzeba iść dalej, bo świat jest okrutny, i ludzie też Na to nie ma rady, nos do góry, olej ich i jutro będzie lepiej. Pamiętaj, że zawsze są ludzie, którzy cie cenią, i cieszą się z sukcesów razem z tobą.
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 20:58   #17
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: powiedzcie czemu ....

ja tez na chwile bo jutro mam z kolei egz a trudno sie uczyc jak sie widzi podwojnie w gorączce hehe

chcialam tylko powiedziec ze w pelnie zgadzam sie z Komi. i jak tylko sie znajde w poblizu Twojego gabinetu to na pewno wstapie

i prosze nie bierz do siebie kretynskich tekstow Wazniejsze jest przeciez zdanie ludzi ktorzy z Twoich porad skorzystali i są zachwyceni - prawda?

cmoki Gaga nos kierunek góra
a ja łózko

Komi napisał(a):
> Hej, Grażynko Pamiętaj, że niektórym robi się "lepiej", gdy własne frustracje i niepowodzenia wyładują na tych, którym się udaje realizować własne plany, marzenia... Ot, głupota ludzka i nic więcej.
> Nie przejmuj się i rób swoje
> Przepraszam, że tak króciutko, ale jutro mam kolokwium i wpadłam tu tylko na chwilkę.
>
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 21:04   #18
Trish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 176
Re: powiedzcie czemu ....

Grażynko!

Ktoś kiedyś powiedział: "Największe oskarżenie to być przez wszystkich chwalonym i nie mieć wrogów"

I coś w tym jest, więc odwróć kota ogonem Bo tak naprawdę takie reakcje na Twoją osobę i pracę świadczą tylko o tym, że to co robisz jest ważne, zauważalne, że w swojej dziedzinie jesteś osobą sukcesu

Trish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 21:26   #19
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: powiedzcie czemu ....

Dominiko!
napewno zrealizujesz wszystkie swoje marzenia, bo masz nas!!
to naprawde miło wiedziec ze wokół nas jest tylu , madrych , kochanych ludzi jak na naszym Wizazu!!
mam byc jurorem w konkursie makijazu artystycznego ale jutro napisze dokladnie , gdyz wlasnie otwieralam koperte zaczełam czytac, ucieszyłam sie i... ten telefon mnie rozbił!! wiem ze w komisji , tak jak u mnie , są osoby z poza branzy kosmetycznej, ale tez artystycznej, fotograficy, plastycy,i brakowalo stylisty i poproszono mnie, no a ja sie bardzo ucieszyłam , poniewaz to moje drugie malenkie hobby(makijaz)bardzo chcialabym w niedługim czasie w kierunku charakteryzacji , stylizacji, sceografii scenicznej,uczyc nie wiem ,czy sa takie studia ale napewno beda!!mysle ze na takich zawodach liczy sie wlasnie kompozycja artystyczna?,jutro dokładnie przeczytam jaki to temat,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-27, 21:27   #20
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: powiedzcie czemu ....

Gaguś

a ja Cie nie będę pocieszać Bo i Ty, i ja jesteśmy już duże dziewczynki i ja dobrze wiem, że Ty, Kochana, dobrze znasz swoją wartość Takie słowa zawsze bolą, ale nie podcinają nam skrzydeł, prawda ?

Wiesz, miałam takiego kolegę po fachu ... (na marginesie, to w ogóle w mojej branży jest sporo osób które wyznają taką zasadę że na wszelki wypadek należy źle się wyrażać o konkurencji i krytykować kolegów ) ....
a wracając do rzeczy, ten kolega był świetny w promowaniu swojej własnej osoby: lubił bywać, pokazywać się z Ważnymi Osobami, reprezentować itd. więc ogólnie tzw. "ogół" uważał go za autorytet nie wnikając specjalnie w jakość wytwarzanych dzieł ... No więc zauważyłam, że Kolega ten dzielił nasz zawodowy światek na dwie grupy :
- na ludzi na temat których nie zabierał głosu i
- na ludzi o których mówił źle (krytykował, polemizował itd)
a jeśli już o kimś zaczynał mówić źle, to był pewny znak, że ten człowiek SIĘ LICZY

Tak, zawsze znajdą się ludzie, którzy będą gotowi obrzucić Cię błotem nie tylko z zawiści, ale nawet dlatego że ktoś inny dobrze o Tobie powiedział. Zawsze żal mi tych ludzi, bo to tacy zgorzknialcy jak sknera z Opowieści Wigilijnej - nikt ich nie kocha ani nie mają nikogo i niczego do kochania ...

A tak w ogóle, Gaguś, jak rzadko mam czas zerknąć na forum, tak nie wychodzę z podziwu, ile babeczek z wizażu już znalazło Twój salon albo się wybiera Może kiedyś skrzykniemy się na grupową wizytę i zrobimy Dzień - tylko - dla - wizażanek ? Taki zlot (obowiązkowo z dokumentacją fotograficzną na wizażu ... ) Eh, ale się rozmarzyłam ...

Mam nadzieję że ta kropla jadu już wywietrzała ...

__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-27, 22:39   #21
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: powiedzcie czemu ....

No juz po tylu miłych słowach musiała wywietrzeć!!
Dień dla Wizażanek?!!!!SUPEROWY POMYSŁ!!Jak tylko zrobi się cieplej, to byłoby świetne! ja chcę!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 00:07   #22
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: powiedzcie czemu ....

Grażynko kochana !!! nie wolno takimi rzeczami się przejmować, bo wiadomo przecież , że tym sprawisz tej złej osobie przyjemność, Twój smutek i przykrość leją miód na serce tamtego galla anonima...
Jak będzie Ci zle to pomyśl o wszystkich tych uśmiechniętych buziach z Twojego salonu, z konkursów, o wizażankach, które Cię ubóstwiają

A zawiść no coż, istniała i istnieć będzie zawsze tylko nie wolno pozwolić by Cię dotykała w jakikolwiek sposób...

Zresztą zawsze możesz się w ostateczności ( gdyby te uśmiechnięte buzki nie wystarczyły ) pocieszyć, że skoro to był anonim to mogła to być pomyłka
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 05:10   #23
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: powiedzcie czemu ....

Iwonalodz napisał(a):
> Twój smutek i przykrość leją miód na serce tamtego galla anonima...

A koro to był anonim, to naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia. Co za tchórz, ja nie mogę... Bezpodstawnymi opiniami niewypowiedzianymi wprost nie należy w ogóle się przejmować.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 07:39   #24
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: powiedzcie czemu ....

Grażynko Droga! Niestety są ludzie, których sukces innych drażni. Potrafią bezinteresownie nienawidzić. Nie zmienimy tego. Dziewczyny napisały tyle mądrych słów. Podpisuję się pod nimi. A Ty działaj dalej! I zapomnij o tchórzliwych zgorzkniałych potworach.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 08:15   #25
10.100.0.148
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 206
GG do 10.100.0.148
Re: powiedzcie czemu ....

Nooooo nieeee!!! Alez sie zbulwersowalam no!!! NO co za bezczelność i chamstwo!!! Juz ja bym takiemu powiedziala!!! Nawet bym mu nie dala dojsc potem do slowa buehehe Co za bezczelniak jeden, z zawisci ze nie potrafi osiagnac tyle co Ty zadzwonil zeby se ulzyc no! To tez bezmuzgie yeti jedno! Dziewczyny napisaly bardzo wiele madrych slow, i w zupelnosci sie z nimi zgadzam! Ale nie moglam sie powstrzymac zeby nie wyrazic swojego bulwersa! Na stos z takimi!!! Ppfff...
A ja juz drugi dzien prosze mauske, zeby mi kupila ten swiat porad, bo ja niestety jestem w stanie bezruchu (patrz --> chorobsko) i nie moge sie wylegnac z loznka (patrz --> sprzed kompka )! A wczoraj mamusia zadowolona wraca z pracy i mowi cala w skowronkach "Zobacz kupilam Ci te porady!" Ja sie zrywam jakbym zmartwychwstala patrze... a tu " Dobre rady!" Buuuahahahhaha gdzie nei ma ani jednej strony poswieconej wizazowi i kosmetykom!!! No nie no, dzisiaj wezme sprawy w swoje rece i sie udam do kiosku! Mam nadzieje, ze znajde cudowna gazetke w mojej malej miescinie...
No, ale juz koniec wywodow Trzymaj sie cieplusio i pamietaj ze (jak juz ktos kiedys powiedzial... chyba Ti. albo Zlo... nie pamietam ) W KUPIE WIZAZANEK SILA!!!
P.S. Ide dzis do fryzjera... co prawda tylko na grzyweczke, ale jak ostatnio nie przyjela mnie wlascicielka (nie umowilam sie wiec jej wybaczam...) i grzywke sciela mi jakas pipka to myslalam ze... calej glowy to bym zanic nei dala! Ojj jaka szkoda ze mieszkam tak daleko od kochanej Pani Grazynki... co tydzien bym przychodizla
No dobra juz koncze
Papapa caluskow sto dwa!!! W gore serca!!!
10.100.0.148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 08:45   #26
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: powiedzcie czemu ....

Po prostu ktoś zazdrości. A że sam/a nie potrafi zrealizować swoich marzeń na takim poziomie... Więc postanowił "poprawić" sobie humor takim sposobem.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 08:54   #27
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: powiedzcie czemu ....

Ludzie są niesamowici. Nigdy nie zrozumiem co to za przyjemność obrażać innych. Ale widać niektórym się wydaje, że w ten sposób coś osiągną, skoro w inny nie potrafią. Wstyd mi. Po prostu wstyd mi za takich ludzi.
Pani Grażynko, proszę się nie przejmować. Przecież jest masa ludzi, którzy doceniają Pani pracę. A to chyba ważniejsze.

A swoją drogą, nigdzie nie mogę tego Świata Porad dostać. Cały nakład już wykupiono czy co?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 09:41   #28
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Re: powiedzcie czemu ....

Niestey, to prawda. Bardzo często zdarza się, że osoby, które nic nie osiągnęły w życiu albo osiągnęły mniej niż kiedyś zamierzały zazdroszczą innym osiągnięć. I żeby sobie poprawić samopoczucie, mówią: to nic trudnego, też bym tak potrafił/a. A ja się pytam, skoro tak mówią, to czemu tego nie zrobiły? Ja znam odpowiedź a wy? Bo żeby coś osiągnąć, trzeba samozaparcia, poświęcenia własnego wolnego czasu, rezygnacji (bardzo często) z życia towarzyskiego, wydatków, i to niemałych. Dla wielu osób są to przeszkody nie do pokonania. Jest jeszcze jedna prawda - ludzie, którzy coś osiągają różnią się od otoczenia, po prostu są "inni" (rzecz jasna w pozytywnym tego słowa znaczeniu). A to boli środowisko. Ja też czasami mam takie dylematy. Ale wiem, że jeśli ma się plany i jest się zdecydowanym ponieść te koszty, o których pisałam, to trzeba dążyć do celu niezależnie od tego, co mówią inni. Inaczej można stać się takimi zgorzkniałymi matronami z niezrealizowanymi planami. Najważniejsze przecież być sobą, prawda
Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiałyście. Pozdrawiam
K.
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 15:04   #29
anastazjaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 16
Re: powiedzcie czemu ....

Pani Grażyno,tak reagują na chamstwo osoby wrażliwe.A tylko takie wrażliwe istoty powinny pracować z młodzieżą.Młodzi to doceniają...Wiem,sama "przelotnie"uczę fryzjereczki.A swoją drogą chamskie egzemplarze też pewnie gdzieś doświadczyły chamstwa.Pozdrawiam-Anna
anastazjaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-28, 18:13   #30
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: powiedzcie czemu ....


jeszcze raz dzieki za wszystkie ciepłe słowka!!
Dominiko! to Mistrzostwa w Makijażu Ekstrawaganckim Techno
to bedzie napewno bardzo ciekawa impreza!!
Dzis mi duzo lepiej , bo dodalyscie mi sił!!
moje klientki poszły wykupic Swiat Porad
(to ja teraz zrobie jak sobie same wybiora fryzure?:haha: )_
bede miała mniej pracy?!! przyjda z wydrukiem i juz?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.