Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 19:20   #2521
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez KattiePL Pokaż wiadomość
Wrócę do Victoria's Beauty...

...nie dość, że bezczelnie nakradli zdjęcia bloggerek, to jeszcze nie odpowiadają na apele właścicielek tych zdjęć, udają, że nic się nie stało i nadal posługują się ich zdjęciami. Jestem pewna, że każda z Was, która choć raz wkleiła fotką na forum nie chciała by aby ktoś inny zarabiał na waszym zdjęciu.

Ponadto skontaktowałam się z dystrybutorem OPI na Polskę, ws. tych ich cen, czekam na odp. - nie chcę nic sugerować, ale jeżeli coś jest tanie to może pochodzić z kradzieży. Dlatego dziewczyny zastanówcie się dwa razy zanim coś tam kupicie bo może się okazać, że to naprawdę lewy towar, a wtedy każdy kto od nich kupuje - łamie prawo.

EDIT:
http://www.vampyvarnish.com/2010/02/...torias-beauty/ - mówi samo za siebie
no.... czyli miałam nosa do nich. I tak nie zamierzam tam nic kupować od tamtej afery tu na wątku
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:42   #2522
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

o kurczaki...no ciekawa jestem co z nimi..bo to narazie jedyny sklep gdzie mogę kupić opi
ale jednak chyba chodzi o kradzież zdjęć a nie ,że towar jest kradziony. To już raczej chyba jest plotka , być może rozpuszczona przez konkurencję. Oczywiście używania cudzych zdjęć nie pochwalam, ale samo kupno lakieru od nich nie jest przestępstwem..mam nadzieję
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:50   #2523
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Nie mówię absolutnie, że mają kradziony towar , tylko że osobiście wolę dmuchać na zimne, a skoro tak bezczelnie kradną zdjęcia to nie wiadomo do czego mogą się jeszcze posunąć.
A kupno rzeczy kradzionych - tak ogólnie - to jest przestępstwem
Chciałam Was tylko dziewczyny uprzedzić, żeby nie było niemiłych niespodzianek z zakupami tak jak kiedyś miała Agabil.
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:53   #2524
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
o kurczaki...no ciekawa jestem co z nimi..bo to narazie jedyny sklep gdzie mogę kupić opi
ale jednak chyba chodzi o kradzież zdjęć a nie ,że towar jest kradziony. To już raczej chyba jest plotka , być może rozpuszczona przez konkurencję. Oczywiście używania cudzych zdjęć nie pochwalam, ale samo kupno lakieru od nich nie jest przestępstwem..mam nadzieję
w sumie nie ma tam nic o kradzieży lakierów ale sam fakt że robią takie przekręty ze zdjęciami jest wkurzający i te ceny ...faktycznie niskie. Wyłącznym dystrybutorem O.P.I w Polsce jest Beauty In i ceny jakie proponuje sklep VB powinny ich zainteresować.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 20:12   #2525
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

fakt kradzieży zdjęć wkurzający, fakt. Ale samo to,że ktoś ma niskie ceny nie jest wg mnie podejrzane. Są różne kanały , przez które docierają towary w miejsca na całym świecie, dystrybutorzy mają swoje marże a vs nie jest polskim sklepem więc ciężko porównać. To tak jak porównywanie cen z truskawki a sephory. Już nie mówiąc, że czasem w ogóle firmy dumpują ceny, zeby zarobić na reklamie/rozgłosie/czymkolwiek. Mnie to jakoś nie dziwi i nie budzi podejrzeń. Co do innych praktyk, czyli np. te zdjęcia bloggerek, fakt... kicha.
Agabil? miałaś jakieś problemy z kupowaniem w necie? trafiłaś na trefny towar?o kurka...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 20:19   #2526
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
fakt kradzieży zdjęć wkurzający, fakt. Ale samo to,że ktoś ma niskie ceny nie jest wg mnie podejrzane. Są różne kanały , przez które docierają towary w miejsca na całym świecie, dystrybutorzy mają swoje marże a vs nie jest polskim sklepem więc ciężko porównać. To tak jak porównywanie cen z truskawki a sephory. Już nie mówiąc, że czasem w ogóle firmy dumpują ceny, zeby zarobić na reklamie/rozgłosie/czymkolwiek. Mnie to jakoś nie dziwi i nie budzi podejrzeń. Co do innych praktyk, czyli np. te zdjęcia bloggerek, fakt... kicha.
Agabil? miałaś jakieś problemy z kupowaniem w necie? trafiłaś na trefny towar?o kurka...
Ennko, nie na trefny ale miałam przeboje z tym sklepem. Kupiłam chyba 5-6 buteleczek w tym dwie bazy top coaty. Wybrałam tyle bo przesyłka od 150zł była gratis. Ale po przelaniu kasy kazali mi jeszcze dopłacić za ubezpieczenie paczki o czym nie wspominali wcześniej. Ok, zrobiłam drugi przelew. Lakiery dotarły w strasznym stanie- były luzem w kopercie bąbelkowej, tyle sztuk lakierów. Jeden był całkowicie potłuczony a cała reszta uświniona nim. Wkurzona napisałam maila ale oni nie widzieli swojej winy . Nie sądzili że źle zabezpieczyli przesyłkę, po moich sugestiach ze taką ilośc lakierów w ciężkich szklanych butelkach wysyła się w pudełku a nie luzem w kopercie bąbelkowej napisali mi niegrzecznie że przeciez nie płaciłam za przesyłkę i wysyłka w pudełku kosztuje znacznie więcej super, wypomnieli mi że miałam gratis wysyłkę, czyli powinnam się cieszyć że zwykłym listem ekonomicznym nie wysłali. Oczywiście koloru który się potłukł już nie mieli a potrzebowałam go na komunię za kilka dni. Wybrałam na siłę inny (znacznie mniej mi się podobał) ale i tak nie dotarł na ten dzień.

Poczytaj
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=547
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.php?p=12290314&p ostcount=553
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-02-09 o 20:22
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 20:27   #2527
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

no faktycznie...pechowo niestety. Swoja drogą niezłe jaja musieli z tą paczką na poczcie wyczyniać, zeby tak załatwić lakier. Ja zamawiałam po kilka sztuk i każdy był owinięty folią i w kopercie. Moim zdaniem, takie zabezpieczenie z reguły wystarczy sama tak wysyłam. No ale ja to ja, a porządna firma powinna bez szemrania oddać kasę lub wysłać lakier... chociaż dla zachowania twarzy, bo to przecież oni pakują przesyłkę a nie Ty. tym bardziej ubezpieczoną.
Np. często zamawiam z Yves Rocher, tam normalna przesyłka w pudełku a raz mi przyszedł wylany olejek. Pech. Bez szemrania w ciągu dwóch dni wysłali mi nowy. Wiele nie stracili a zyskali dużo. No to minuch dla vs.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 21:02   #2528
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

(jestem Zuzia i wizaż poczytuję od ~2lat, ale nigdy, z wyłączeniem jednego razu, nie miałam odwagi się odezwać. KWC to moja ostoja w kosmetycznych zakupach, a Wasze makijaże inspiracja i motywacja do próbowania z makijażami . to tyle tytułem wstępu.

aaa, to wszystko przez Was, przez Was!
Przeczytałam dużą, naprawdę duużą część tego wątku i w tym momencie składam zamówienie na lakiery OPI. W koszyku mam już:
- Ginger bells (nie mogę się napatrzeć na jego zdjęcia u Scrangie . Swoją drogą, również przez Was, przejrzałam razem z 8letnią siostrą wszystkie okołoOPIowskie zdjęcia u niej na blogu )
- Over the taupe (u Scrangie na blogu jest porównywany do You don't know Jacques i waham się między tymi dwoma lakierami.)
- Miami Beet
Czy któraś z Was może porównać Over The Taupe i YDKJ?
Nie mogę się doczekać kiedy przyjdą do mnie lakiery

Witam Was wszystkie
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 13:17   #2529
cetrizini
Raczkowanie
 
Avatar cetrizini
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 368
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

co do cen... Lakiery OPI w stanach ( mówię o sklepach internetowych) można kupić poniżej 5$ np tu : http://www.8ty8beauty.com/

Nie muszę chyba liczyć... Rozumiem że wysyłka, cło itd kosztują ale z drugiej strony sklep jest odbiorcą hurtowym więc obowiązuje zupełnie inny cennik, są sklepem internetowym co też obniża koszty.

Co do zdjęć - fakt, bardzo niefajnie się zachowują ale z drugiej strony ich ceny jestem w stanie przełknąć więc chcąc nie chcąc będę na VB kupować dalej...
cetrizini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:52   #2530
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was może porównać Over The Taupe i YDKJ?
Nie mogę się doczekać kiedy przyjdą do mnie lakiery
Over The Taupe wpada bardziej w brąz, szarości w nim niewiele, a w YDKJ jest wyraźnie więcej szarego.
Miałam przez jakiś czas oba, ale OTT jakoś mnie nie zauroczył i posłałam go w świat. Za to JDKJ uwielbiam

Na zdjęciu w załączniku porównanie - pierwszy z lewej to OTT, drugi JDKJ.
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:56   #2531
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Over The Taupe wpada bardziej w brąz, szarości w nim niewiele, a w YDKJ jest wyraźnie więcej szarego.
Miałam przez jakiś czas oba, ale OTT jakoś mnie nie zauroczył i posłałam go w świat. Za to JDKJ uwielbiam

Na zdjęciu w załączniku porównanie - pierwszy z lewej to OTT, drugi JDKJ.
oszzzz....cudne! nie wiesz jaki to ten ostatni?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 14:59   #2532
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
oszzzz....cudne! nie wiesz jaki to ten ostatni?
Wiem Orly Country Club Khaki.
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:05   #2533
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Wiem Orly Country Club Khaki.
ups...zła odpowiedź nie mam gdzie kupić orly
ale khaki to on w zieleń wpada? bo u mnie na kompie taki ładny jasny czysty szary
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:10   #2534
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ups...zła odpowiedź nie mam gdzie kupić orly
ale khaki to on w zieleń wpada? bo u mnie na kompie taki ładny jasny czysty szary
Ten kolor Orly jest akurat na Allegro

Szary? Na moim monitorze to kawa z mlekiem

Edytowane przez lilypad
Czas edycji: 2010-02-11 o 15:11
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:10   #2535
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ups...zła odpowiedź nie mam gdzie kupić orly
ale khaki to on w zieleń wpada? bo u mnie na kompie taki ładny jasny czysty szary
W zieleń raczej nie, bardziej w delikatny beżo-brązik.
Czysty szary to np. Essie Chinchilly albo Orly Mirror, Mirror
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:13   #2536
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
W zieleń raczej nie, bardziej w delikatny beżo-brązik.
Czysty szary to np. Essie Chinchilly albo Orly Mirror, Mirror
Mam Szynszylę Essie i mogę potwierdzić, że kolor na paznokciu jest identyczny jak ten ze swatcha Swoją drogą - piękny
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:28   #2537
enigma88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: opi Lakiery O.P.I - zna ktoś?

hey wiem ze to moze glupie pytanie ze pewnie jest to gdzies w watku ale sorry jest za dlugi di czytani8a caly;p gdzie mozna w polsce kupic lakiery opi?? a w internecie jakies pewne strony?? dzieki za odp pozdrawiam
enigma88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:29   #2538
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: opi Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez enigma88 Pokaż wiadomość
hey wiem ze to moze glupie pytanie ze pewnie jest to gdzies w watku ale sorry jest za dlugi di czytani8a caly;p gdzie mozna w polsce kupic lakiery opi?? a w internecie jakies pewne strony?? dzieki za odp pozdrawiam
przeszukaj wątek-na górze jest taka opcja
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:30   #2539
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

oj faktycznie na tym zdjęciu mi ten orly beżowy..ale wpada w szary czy wcale? bo jest faktycznie na all! dzięki!
a z opi możecie polecić taki jasny szanry jakiś? może być z domieszką beżu czy różu ale nadal szary
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 15:38   #2540
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: opi Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez enigma88 Pokaż wiadomość
hey wiem ze to moze glupie pytanie ze pewnie jest to gdzies w watku ale sorry jest za dlugi di czytani8a caly;p gdzie mozna w polsce kupic lakiery opi?? a w internecie jakies pewne strony?? dzieki za odp pozdrawiam
proszę:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=195

lub kupkosmetyk.pl czy victoria's beauty
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:52   #2541
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez lilypad Pokaż wiadomość
Ten kolor Orly jest akurat na Allegro

Szary? Na moim monitorze to kawa z mlekiem
O, właśnie, to raczej kawa z mlekiem

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
oj faktycznie na tym zdjęciu mi ten orly beżowy..ale wpada w szary czy wcale? bo jest faktycznie na all! dzięki!
a z opi możecie polecić taki jasny szanry jakiś? może być z domieszką beżu czy różu ale nadal szary
O ile mi wiadomo OPI nie ma takiej szarości
Ale a propos takich kolorów przypomniało mi się jeszcze Recycle China Glaze.
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:53   #2542
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Over The Taupe wpada bardziej w brąz, szarości w nim niewiele, a w YDKJ jest wyraźnie więcej szarego.
Miałam przez jakiś czas oba, ale OTT jakoś mnie nie zauroczył i posłałam go w świat. Za to JDKJ uwielbiam .
Dziękuję bardzo
szukałam czegoś bardziej brązowego niż szarego, więc pozostanę przy Over The Taupe
(uuwielbiam nazwy tych lakierów )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:17   #2543
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

kurczaki..widziałam kiedyś w gazecie na bank szary OPI. Reklamowany jako cementowy ale może to ten co już pokazałyście. China tyż fajny i jak zdążę może jednak wezmę ten Orly
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 08:22   #2544
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

dziewczyny! wymalowałam się dzisiaj dutch tulips..pobił wszystkie! jest absolutnie wymiatający! nie mogę się napatrzeć! kupiłam go z myślą o lecie bo taki wesoły i do opalonej skóry będzie ślicznie wyglądał ale nawet teraz wygląda obłędnie! czy oni wycofują te kolory? bo jeśli tak to chyba na zapas wezmę.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 08:45   #2545
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny! wymalowałam się dzisiaj dutch tulips..pobił wszystkie! jest absolutnie wymiatający! nie mogę się napatrzeć! kupiłam go z myślą o lecie bo taki wesoły i do opalonej skóry będzie ślicznie wyglądał ale nawet teraz wygląda obłędnie! czy oni wycofują te kolory? bo jeśli tak to chyba na zapas wezmę.
Jaki to rodzaj czerwieni?
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 08:55   #2546
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny! wymalowałam się dzisiaj dutch tulips..pobił wszystkie! jest absolutnie wymiatający! nie mogę się napatrzeć! kupiłam go z myślą o lecie bo taki wesoły i do opalonej skóry będzie ślicznie wyglądał ale nawet teraz wygląda obłędnie! czy oni wycofują te kolory? bo jeśli tak to chyba na zapas wezmę.
raczej nie wycofują kolekcje wchodzą w danym okresie, ale potem te kolory nadal są produkowane

śliczny ten kolor to czerwień przełamana maliną?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 08:58   #2547
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

wiesz...we flakonie wygląda jak taki mocny róż z domieszką czerwonego...ciężko opisać kolor, ale jest w sephorze. A na paznokciu to taka mocna, jasna czerwień z taką lekką domieszką malinowego różu...bardzo ciężko opisywalny kolor. Żadne ze zdjęć w necie nie oddaje go niestety.
o organza...czerwień z maliną, ale nie taka jak na zdjąciu..taka bardziej intensywna i taka..mleczna (??) no za diabła nie wiem jak opisać.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2010-02-12 o 08:59
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:01   #2548
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
wiesz...we flakonie wygląda jak taki mocny róż z domieszką czerwonego...ciężko opisać kolor, ale jest w sephorze. A na paznokciu to taka mocna, jasna czerwień z taką lekką domieszką malinowego różu...bardzo ciężko opisywalny kolor. Żadne ze zdjęć w necie nie oddaje go niestety.
o organza...czerwień z maliną, ale nie taka jak na zdjąciu..taka bardziej intensywna i taka..mleczna (??) no za diabła nie wiem jak opisać.
Dzięki Zastanawiam się, czy mam podobny kolor w swoich zbiorach, ale chyba nie bardzo Uwielbiam i czerwień i malinowy róż, więc taki mix bardzo by mi leżał
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:04   #2549
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

a bardzo podobne do miami beet? http://klublakierowy.blogspot.com/20...iami-beet.html czy bardziej czerwone?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 09:07   #2550
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a bardzo podobne do miami beet? http://klublakierowy.blogspot.com/20...iami-beet.html czy bardziej czerwone?
a w życiu nie podobne. Całkiem inne.Miami to przy tym sam fiolet. Tulips jest dużo jaśniejsze no i dużo bardziej czerwone. No w ogóle całkiem inne, nawet obok siebie nie stały.
chcecie to maznę oba na kartce to sobie zobaczycie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.