Sklep Dobrarada - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 17:01   #601
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Podobno mają masę roboty i wydłużyli okres pakowania do 4 dni - od samej akceptacji zamówienia.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 17:56   #602
angi9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 34
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Ja z form testowałam te ZŁOTE EXACT ale nie podpasowały mi, klej tak mocno trzyma że aż ciężko odkleić nawet i od żelu, za to te czerwone SUMMER super.
A i nie polecam również tych różowych NAIL FORM podobnych do SUMMER są bardzo miękkie.
angi9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 23:11   #603
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Witam, chyba czas najwyższy się ujawnić skoro podczytuję Was od jakiegoś czasu, podglądam Wasze galerie i czytam Wasze porady (za co Wam piękne dzięki dziewczyny). Mam nadzieję, ze mnie przyjmiecie do swojego grona
Też pokupowałam trochę rzeczy u Dobrej Rady (między innymi dzięki Waszym opiniom, nie wpakowałam kasy w badziewie z All ) i jestem bardzo zadowolona. Mam tylko mały problem, z żelem Pink Blush, ta cholera mi podchodzi powietrzem. To zapewne moja wina, bo dopiero dochodzę do wprawy, ale ostatnio dokupiłam żel Masked i nic takiego mi się nie dzieje. Nie wiem dlaczego. A z białym też mam malutki problem, bo mam Soft white, ale wydaje mi się trochę za gęsty i nie do końca umiem go okiełznać. Mam nadzieję, że to kwestia wprawy. Myślałam nawet, czy nie wypróbować tego Extreme, ale skoro piszecie, że jest taki rzadki, to też na pewno będzie mi sprawiał trudność, więc chyba pozostaje tylko ćwiczyć, bo wychodzi na to, że wybrałam dobry żel...
Pozdrawiam
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 10:02   #604
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Chodzi o zapowietrzenia? Jeśli tak najlepiej dać pod bonder albo jednofazowy i powinno być z pink blush ok.
Soft white nie miałam, ale najlepiej jak dasz dwie warstwy - cienkie i osobno utwardzisz.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 10:03   #605
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: żele Sklep Dobrarada

hej hej Witaj na Wizażu
Testowalam żel Pink Blash i zamówiłam już duży. Jak dla mnie to jest suuuuuuper. Jak dasz cienka warstwę to pazurki są jak naturalne , ale jak dasz 2-3 cienkie to łożysko przedłużysz i nawet maskuje przebarwienia
Ja odsuwam skórki , delikatnie matowie naturalka i ewent skracam. Potem wytrawiacz, primer i jak odparuje to od razu nakładam cienka warstwę Blash'a
Jeszcze nie zdarzyło mi sie żeby podszedł powietrzem
Cwicz dalej a na pewno będzie dobrze
Pozdrrrr
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 10:25   #606
anetami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 48
Dot.: żele Sklep Dobrarada

kurcze tez taka zla jestem w sobote zlozylam zamowienie w niedz.byla juz akceptacja a paczi jak nima tak nimatez zamowilam ten pink blush mam nadzieje ze nie bedzie sie zapowietrzac

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

a formy takie szerokie przezroczyste ciekawe czy dobrze beda sie kleic bo tak szczerze to zamowilam je bo mi sie spodobaly fajne takie przezroczyste
anetami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 10:26   #607
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Nie chcę cię martwić, ale teraz okres pakowania jest przedłużony do 4 dni. Miałam też domówić żelki, ale sobie odpuściłam, bo niecierpię czekać A mogłabym sobie przez święta poćwiczyć A kurierowi znów dawać 20 dychy i mieć pewność, że dostarczy, to mi się nie uśmiecha Bo na Pocztę, to boję się liczyć.

Ja na summerach robiłam na sztucznej dłoni - zaje...te! Nie są takie sztywne jak goldy i można je łatwiej podłożyć. Poza tym, te skrzydełka tak fajnie się przyklejają, ten kształt mi spasował
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2009-12-17 o 10:29
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 11:59   #608
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: żele Sklep Dobrarada

anetami, ja tez miałam w niedziele pozno wieczorkiem akceptacje, a kurier bedzie dzisiaj, bo paczucha wyszła wczoraj. Zamówiłam prima americana i kilka akrylików LV, zobaczyy czy i mi podpasują
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 15:21   #609
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Dziewczyny witam was i prosze o pomoc
Otoz zakochalam sie w tym akrylu http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...oz-iskrzacy-3g
Wiecie jak moge uzyskac taki zel? tak patrze na ten Blush pink, ale to chyba jednak zupelnie inny odcien... Jest tez pastelowy roz z kolorowych zeli, ale duzo ciemniejszy i nie ten pudrowy odcien. Cena samego akrylu co prawda niewielka, ale jak doliczylam sobie liquid, pedzelek i smrodek za ktory TŻ wyrzuci mnie z domu nie wiem, myslicie ze da sie cos wykombinowac? czy lepiej kupic akryl?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 17:40   #610
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam was i prosze o pomoc
Otoz zakochalam sie w tym akrylu http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...oz-iskrzacy-3g
Wiecie jak moge uzyskac taki zel? tak patrze na ten Blush pink, ale to chyba jednak zupelnie inny odcien... Jest tez pastelowy roz z kolorowych zeli, ale duzo ciemniejszy i nie ten pudrowy odcien. Cena samego akrylu co prawda niewielka, ale jak doliczylam sobie liquid, pedzelek i smrodek za ktory TŻ wyrzuci mnie z domu nie wiem, myslicie ze da sie cos wykombinowac? czy lepiej kupic akryl?
Witaj
Spróbuj pink blush zmieszać z pyłkiem brokatowym i cienko na pazurek
A efekt podobny jak tego akrylka
Ale gdyby był nie ten odcień to zawsze mieszankę możesz wzbogacić zelem białym lub dodać bezbarwny
Ja tak eksperymentuje i wymyślam nowe odcienie.
Jak spróbujesz to daj znać co ci się 'urodziło'
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:07   #611
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Hmm muszę przyznać że moim klientkom pink blush bardzo podpasował zamówiłam tylko 5 ml na próbę ale zadowolone. Mam pytanko czy maskeda mogę dawać bezpośrednio na płytkę czy muszę dać coś pod spód bo mi się zapowietrza strasznie ;/
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 21:42   #612
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
Hmm muszę przyznać że moim klientkom pink blush bardzo podpasował zamówiłam tylko 5 ml na próbę ale zadowolone. Mam pytanko czy maskeda mogę dawać bezpośrednio na płytkę czy muszę dać coś pod spód bo mi się zapowietrza strasznie ;/

Hej
To już chyba było wspominane kilka razy :/
Daj bonder lub jednofazówke. Ja robię tylko na przygotowany pazur i mi pink blush sie nie zapowietrza
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 21:55   #613
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: żele Sklep Dobrarada

ja zamowilam paczke w weekend, wyslali ja wczoraj, ale poczta i dzisiaj jej jeszcze nie mam, ale licze na to, ze jutro bedzie , chociaz z drugiej strony obawiam sie, ze teraz jest sezon swiateczny i bedzie coraz gorzej... (Przypomna mi sie taka historia sprzed moze 2 lat,kiedy to zamowilam w jakims sklepie internet. sukienke na sylwestra jakis tydzien przed siwtami i tak idzie do mnie juz dwa lalat - ehh, ta poczta)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 22:19   #614
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: żele Sklep Dobrarada

sunniva2007 nie pękaj
Ja też zamówiłam weekend a wczoraj wysłali no i liczę na to ze może jutro dojdzie
Czuję ze i pocztowców zaskoczyła zima i nie zmienili opon letnich na zimówki. Tak więc przesyłka może być z małym poślizgiem
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 08:39   #615
anetami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 48
Dot.: żele Sklep Dobrarada

kurcze niech lepiej dzis dojdzie bo mam od dzis troche klientek a w soboty chyba paczek nie nosza juz wczoraj mialam napisane ze zrealizowano wiec moze dzis dojdzie pierwszy raz od dr zamawiam wiec niewem jak tu jest.troche to dziwnie wszystko wyglada bo pierwszy raz sie z takim czyms spotkalam ze trzeba czekac na akceptacje pozniej paczka jest w trakcie realizacji a dopiero pozniej akceptacja.z natury jestem osoba niecierpliwa i to czekanie to normalnie masakra jakas
anetami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 10:28   #616
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: żele Sklep Dobrarada

ja 10 grudnia zamowilam kurierem, wyslali we wtorek i myslalam ze kurier przyjedzie wczoraj a tu lipa.... jak dzisiaj nie przyjedzie to zadzwonie co sie dzieje a paczka juz w Katowicach siedzi to do mnie ma jakies 30km ...
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 14:07   #617
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele Sklep Dobrarada

A ja we wtorek wieczorem zamówiłam pocztą, od razu zrobiłam przelew i dziś paczka jest u mnie Nie wiem o co chodzi z tymi opóźnieniami, tym bardziej, że wczoraj dostałam info że paczka wysłana a dziś doszła, czyli poczta o dziwo sprawnie działa przed świętami
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 14:24   #618
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: żele Sklep Dobrarada

moja paczke wysłali w srode i w czwartek już ją miałam.. co prawda prawie o 21, ale kurier w końcu przedarł się przez zaspy :P
Tylko żelek builder mi sie lekko zmroził heheh
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 16:30   #619
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: żele Sklep Dobrarada

hej dziewczyny
A ja dziś goniłam za listonoszem
Poważnie ! Wyskoczylam na chwilę do sklepy, wracam a tu karteczka, że przesyłka dla mnie )
Rzucilam toboly i w ruszylam w pogoń za listowym
I zaraz będę próbować nowy żelik od DR ten fioletowy z filtrem uv i mega pedzel do akrylu 14
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 17:01   #620
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Dobre
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 20:27   #621
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: żele Sklep Dobrarada

ps. Daje zawsze pod maskeda najpierw baze lub jednofazówke
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 20:45   #622
Night_Wish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 39
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
ps. Daje zawsze pod maskeda najpierw baze lub jednofazówke

No to spróbuj bez niczego
Na przygotowaną płytkę daje wytrawiacz nfu.oh - Prep Freshener. A jak odparuje to na to Ultra Bond Primer. (też nfu.oh )
Dopiero po około min daje pink blush i nic nie podchodzi powietrzem

Spr już ten żel z filtrem uv - jak dla mnie - świetny
A ta 14 (pendzel) do akrylu??? Bajka!!!! Polecam
Szkoda ze doberek nie pakuje tych fajowskich zelikow w 50ml :/
Night_Wish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 22:20   #623
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Chodzi o zapowietrzenia? Jeśli tak najlepiej dać pod bonder albo jednofazowy i powinno być z pink blush ok.
Soft white nie miałam, ale najlepiej jak dasz dwie warstwy - cienkie i osobno utwardzisz.
[QUOTE=anetami;15907223]kurcze tez taka zla jestem w sobote zlozylam zamowienie w niedz.byla juz akceptacja a paczi jak nima tak nimatez zamowilam ten pink blush mam nadzieje ze nie bedzie sie zapowietrzac[COLOR="Silver"]

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Będę próbowała jeszcze z tym żelem, bo podoba mi się efekt na paznokciu, a skoro żadna z was nie miała z nim problemu, to pewnie ja coś zawalam. A pazurka zawsze przygotowuję w ten sposób, że najpierw matowię, odtłuszczam, primerek, żel podkładowy i na to potem tego Pink Blusha, no i oczywiście potem buduję pazurka. A wpadlam na to, że akurat ten żel się zapowietrza, kiedy najpierw zrobiłam sobie jedną łapkę, ale jeszcze bez położenia budującego, a potem druga i ta pierwsza już podeszła powietrzem na dwóch pazurkach Spiłowałam więc tego Blusha i zrobiłam te dwa samym budującym i z nimi nic się nie działo, a prawie wszystkie po czasie też się zapowietrzyły. Więc przy ostatnim zamówieniu, zakupiłam sobie ten Masked i nic mi się nie zapowietrzało. Więc nie wiem...
malbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 05:25   #624
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Jak sobie sama robisz to najlepiej najpierw jedną rękę, a jak już skończysz, to dopiero drugą. Zawsze jest przecież trochę piłowania, przemywania masy itp.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 07:47   #625
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: żele Sklep Dobrarada

no i paczuszka doszla wczoraj
Co najważniejsze, wszystko bylo świetnie zapakowane hehe az mialam problem z odpakowaniem kazdy zel osobno, zafoliowany itp. Nic mi sie nie wylało. Jeszcze nie wypróbowalam. Tylko w sloiczkach badalam konsystencje. Ten soft white faktycznie taki mega gesty. Pewnie jak sie pedzelek wsadzi do srodka to bedzie stal :P superbuilder tez wyglada na gestszy niz inne geste zele. Fajnie masked jakis ciemny.. no ale zobaczymy na pazurku. I dostalam jako gratis 4 sloiczki ozdób w tym taki piekny kolor brokatu, ze az sie zakochalam , czerwone kwiatki hologramy i fioletowe serduszka i czarny bulion ( tylko nie wiem jak sie bulionu używa...)
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 08:09   #626
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Możesz zbudować szkielet z jednofazówki. Następna warstwa jednofazówki i posypać bulionem, lub go ułożyć w wzór. Warstwa budująca i opracowanie. Nabłyszczanie. Pomiędzy oczywiście lampka uv
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 09:12   #627
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Możesz zbudować szkielet z jednofazówki. Następna warstwa jednofazówki i posypać bulionem, lub go ułożyć w wzór. Warstwa budująca i opracowanie. Nabłyszczanie. Pomiędzy oczywiście lampka uv
aha czyli bulion tez ma byc zatopiony i nie moze wytawac? szczerze to myslalam ze on bdzie tak na wierzch jak cyrkonie hehe olaboga az tak zle ze mną :P
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 09:18   #628
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Może też wystawać - np. na zbudowanym pazurku możesz go utwardzić w ostatniej warstwie. Możesz też w osobnym pojemniczku wymieszać brokat z odrobiną żelu i będzie to stanowiło środek kwiatka z akrylu.
Ja opisałam wcześniej inny sposób, bo tak wczoraj właśnie zatapiałam muszlę kruszoną i jakoś tak się zasugerowałam
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2009-12-19 o 09:19
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 11:30   #629
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: żele Sklep Dobrarada

aha dzieki bardzo pomocną osóbką jesteś
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 11:36   #630
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: żele Sklep Dobrarada

Nie ma sprawy
Jak będziesz dawała bulionik na górą warstwę i będzie wystawał, to albo go wcześniej dobrze wymieszaj z żelem lub na końcu pokryj warstwą żelu, bo jeśli nie będzie dobrze zabezpieczony do jak przejedziesz cleanerem, to możesz zmazać kolor z wystającego koralika.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.