Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 21:57   #3241
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Bebetto sprzedane. pojechalismy 50km po sonica. Byly 2 ostatnie wzielam czarny i zostal rozowy. Yeah!
Nastroj lepszy.
Super. Czekamy na fotki


Hanka - chyba po skoku. On zaczął chodzić i juz skakać próbuje i po schodach ganiac


Violka - Julo to wózkowa jeczydupka. I np zary chyba nie lubi bo jęk jak tylko wejdę
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 22:02   #3242
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Dobry, u nas zimno i pada, czyli wszyscy maja po równo ;p jaka przeżyłam z rana historie ... O kupie. Kto nie jadł lub je niech nie czyta. Zuza wstała, zrobiła co miała, to puściłam ja w samych majtkach ( biedusia po tych antybiotykach jeszcze bardziej odparzona). Poszłam poleżeć, Zuza weszła miedzy łóżko a szafkę i słyszę stękanie. No trudno, mysle, chociaż wizja spierania kupy z gaci nie jest szczególnie pociągająca, zwłaszcza z rana. Rzeczywistość jak zwykle przerosła oczekiwania. Ale nic, mysle, wrzucę pod prysznic w opakowaniu i po trochu spore tego rzadziocha giganta. Niestety, kiedy juz kończyłyśmy, Zuza uznała, ze to nie koniec i dokończyła pod prysznicem. Który sie zatkał. Ja dokończyłam prac córkę w zlewie i ostatnie pół godziny spędziłam w żółtych gumowych rękawicach na wybieraniu zawartości prysznica i odtykaniu odpływu, potem na odkażania łazienki cifem/domestosem przy akompaniamencie ryczącej pod drzwiami córy. Tak minął mi poranek

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Wszędzie czuje teraz ten "zapach" ble
O mamo ale miałaś przeżycia! U nas też dziś obs.rany poranek, Filipek sobie wstał o 6.40 i zaczął chodzić po mieszkaniu a my z tz jeszcze w łóżku, ja już myślałam że nie zasne, aż tu nagle (po jakichs 30 min)budzą mnie jęki mojego dziecka które postanowiło zrobić mega kupsztala do nie zmienionego jeszcze pampersa z nocy (czyt - mega zasikanca) możecie sobie wyobrazić co się stało. Kupa wypłynęła na nogi, po czym Filip zdziwiony zebrał ja w paluszki i zaczął wcierac w wykładzinę w kolorze ecru. .. pobudka była bardzo udana hehehe
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 22:08   #3243
mori_lee
Rozeznanie
 
Avatar mori_lee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 928
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Kana współczuję bardzo.. dobrze ze ten dzień już dobiega końca

Hanka ciesze się ze przypuszczenia nie potwierdziły się ! ze wszystkim innym można sobie poradzić
A Piotrek to fakt tulasek straszny a jak robi coś niedozwolonego i nie slucha ze nie wolno to ja udaje że płacze. . Wtedy biegiem leci do mnie i tuli całując i ten uśmiech jak juz 'mama przestaje plakac' hehe bezcenny ale Twój Filipek z tego co piszesz to też super okazuje radość z Twojej obecności ) dzieci są takie kochaneeee😍
Violka u nas wózek mógłby nie istnieć. .. jeździ w nim tylko i wyłącznie jak dostanie coś do jedzenia albo na drzemkę ... tak to chce biegać i biegać i biegać. .. ehh
Black gratuluję zakupu wózka niech Wam służy !
mori_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 22:09   #3244
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Black - biedny Pawełek się umeczy z tymi zabkami ech :/

Majka, Siempre - kciuki trzymam żeby po szczepieniu było wszystko ok!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 22:20   #3245
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Super. Czekamy na fotki


Hanka - chyba po skoku. On zaczął chodzić i juz skakać próbuje i po schodach ganiac


Violka - Julo to wózkowa jeczydupka. I np zary chyba nie lubi bo jęk jak tylko wejdę
Beda ale jutro pracuje caly dzien to musicie poczekac





Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
O mamo ale miałaś przeżycia! U nas też dziś obs.rany poranek, Filipek sobie wstał o 6.40 i zaczął chodzić po mieszkaniu a my z tz jeszcze w łóżku, ja już myślałam że nie zasne, aż tu nagle (po jakichs 30 min)budzą mnie jęki mojego dziecka które postanowiło zrobić mega kupsztala do nie zmienionego jeszcze pampersa z nocy (czyt - mega zasikanca) możecie sobie wyobrazić co się stało. Kupa wypłynęła na nogi, po czym Filip zdziwiony zebrał ja w paluszki i zaczął wcierac w wykładzinę w kolorze ecru. .. pobudka była bardzo udana hehehe

jezusicku 😂😂😂😂




Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Kana współczuję bardzo.. dobrze ze ten dzień już dobiega końca

Hanka ciesze się ze przypuszczenia nie potwierdziły się ! ze wszystkim innym można sobie poradzić
A Piotrek to fakt tulasek straszny a jak robi coś niedozwolonego i nie slucha ze nie wolno to ja udaje że płacze. . Wtedy biegiem leci do mnie i tuli całując i ten uśmiech jak juz 'mama przestaje plakac' hehe bezcenny ale Twój Filipek z tego co piszesz to też super okazuje radość z Twojej obecności ) dzieci są takie kochaneeee😍
Violka u nas wózek mógłby nie istnieć. .. jeździ w nim tylko i wyłącznie jak dostanie coś do jedzenia albo na drzemkę ... tak to chce biegać i biegać i biegać. .. ehh
Black gratuluję zakupu wózka niech Wam służy !



dzieki!


Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Black - biedny Pawełek się umeczy z tymi zabkami ech :/

Majka, Siempre - kciuki trzymam żeby po szczepieniu było wszystko ok!
Nom


jutro rano do pracy a ja nie spie jeszcze :/ uciekam.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 22:43   #3246
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hejo! A ja dopiero śniadanie jjem, cór skończył przed chwilą. Pisałam wczoraj coś że u nas pobudki na smoka i w nocy nie jje ehhhem 2 godzinna impreza i butlę podaliśmy po 30 minutach bo myslalam że uśnie i dupa ehhh I już mnie nawiedza w kuchni ehh ani chwili spokoju Jakaś wogole zdołowana jestem dziś i wczoraj. Niewiem czy to pogoda, czy macierzyństwo chwilowo mnie przerasta, a jeszcze jak pomyśle o pracy to wogole mi niedobrze :/
Kula mocy dla Ciebie! :-* :-*





Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
O losie 😨







tak dokladnie flaki sie przewracaja az od tego ryku momentami.
Zabkow mamy 8 i dwa kawalki czworek to mozna powiedziec ze 8.5 zeba. Sporo przed nami 😉







o prosze jak ladnie wazymy i mierzymy i jaki twardziel!






No jak dla mnie wielkiej roznicy nie ma bo ja i tak w dzien nie spalam potem. A nawet lepiej bo do pracy ide to sie biore w garsc i nie uzalam tak nad soba jak w domu ale lekko nie jest, niestety.


Bardzo prosze o kciuki abym dzis sprzedala wozek
Jest mały problem bo ten co chce go kupic wykupiony na allegro i jest zla bo pol polski pewnie bedzie go mialo :/ no ale z drugiej str znaczy ze chyba dobry jest.
kciuki za sprzedaż! Jaki wybrałaś model?




Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
U nas cyc do 18stki. Hej!
Podziwiam Cię za podejście!






Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Mój mąż to z tych oglądających tylko jak gra Polska albo inny ważny mecz 😂 i to też nie zawzięcie
Mój tak samo

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
He he to kciuki








no wlasnie. Najwyzej do smyka pojade bo byly jeszcze 2szt.






Moj tak samo.

Jezusie, mam jakiegos takiego wku.rwa ze szok.
Okres blisko.
Tz nie wypowiedzial oc starego auta i prawdopodobnie bedziemy placic.
Rozwod wezme bo mam dosc tego imbecyla.
Jeszcze mi powiedzial ze to dlatego ze 'wszystko' na jego glowie.
To "wszystko' oznacza ze o wszystkim mu przypomniam ja, po 10 razy. Nawet o przelewie do zusu za jego firme. Oplaty robie ja, zakupy robie ja. Do pracy chodze. Sprzatam w domu, gotuje obiady. A on sie ruszy jak ja mu nakaza to zmywarke jasnie pan rozladuje wieczorem.
Kur.waaaaaa!!

Dziekuje za uwage 😃
Ech ten Twój tz... oby się udało te OC odkręcić jeszcze!


Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
niech jak najszybciej wypowie. Nic nie powinien placic bo i ja tak mialam i kazali tylko jak najszybciej pismo do nich wyslac.



Ja sie ogarnelam i glosilam sie wreszcie i mam juz pierwsze foto zlecenie w piatek jade obejrzej gdzie focimy a za tydzien w weekend sesja yupi!
Super z sesja! Kogo będziesz fotografować?



[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;61788546]Black, Madzix ✊ za dobrą sprzedaz. BLACK dla Ciebie podwójne za spokój ducha i lepszu humor


Bardzo ładne buty! A Julek ma ekstra wage,taka w sam raz no i szacun dla niego za dzielnosc podczas klucia.

Moja córka to dzis na sam widok lekarza zrobiła w tyl zwrot i za drzwi zaczęła uciekać, a jak ją na rece wzielam spowrotem to taki pisk, że uszy mi prawie odpadly. Moze myslala,że chce ją tam zostawic...?
Nauczyla się ostatnio mnie klepać ręką jak chce zwrócić uwagę i taka wyklepana jestem 😛
Tz kazal mi Was zapytac,czy Wasze dzieci tez jak złapią komorke to przekładają do ucha i cos gadają? 😉 Bo się dopatruje geniuszu telekomunikacyjnego u Hanki 😛[/QUOTE]
Tak mój też bierze tel i gada po swojemu



[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;61793516]Dziewczyny, czy Wasze dzieci miewaja pryszcze? Nie potówki czy uczuleniowe plamy. Hance regularny pryszcz na policzku wyskoczyl 😒 trądzik w tym wieku? 😱

Zrobilam biszkopt z bitą śmietaną, truskawkami i galaretką, aaale to pyszne 😀[/QUOTE]
Nie mój jeszcze nie miał pryszcza nigdy. Dawaj ciacho mniam mmm!

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Co za dzień. Nie poszłam do pracy, bo wymiotowałam. I kota nam auto przejechało.
Biedna współczuję :-*





Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Siedzą Wam grzecznie dzieci na spacerze w wózkach ? U nas to jęki ostatnio ciągle.. Plac zabaw tylko cieszy, zwłaszcza piach, a dziś mokry i był problem ujjj
Filipek odpukać nie narzeka na jazdę w wózku, wręcz sam do niego wchodzi w domu pokazując tym samym ze pora na spacer jedynie jak go wyjdę np na placu zabaw to później ciężko z powrotem bo mu nigdy dość zabawy.






Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dobrze że u mamy to nie ten straszny ... którego słowa nie lubię wypowiadać. Mam nadzieje że mama weźmie się za siebie.
Jak było w pracy?
W pracy było bardzo fajnie, spotykam się z taką życzliwością moich dawno nie widzianych klientek, wciąż słyszę pochwały na swój temat, ze aż głupio mi czasem. .. bardzo się cieszą ze wróciłam. szefowa to super babeczka każdemu taka życzę!




Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Bebetto sprzedane. pojechalismy 50km po sonica. Byly 2 ostatnie wzielam czarny i zostal rozowy. Yeah!
Nastroj lepszy.
Super!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:04   #3247
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Siedzą Wam grzecznie dzieci na spacerze w wózkach ? U nas to jęki ostatnio ciągle.. Plac zabaw tylko cieszy, zwłaszcza piach, a dziś mokry i był problem ujjj
Grzeczna jest i lubi no i kima w nim





Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Kula mocy dla Ciebie! :-* :-*







kciuki za sprzedaż! Jaki wybrałaś model?





Podziwiam Cię za podejście!







Mój tak samo

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



Ech ten Twój tz... oby się udało te OC odkręcić jeszcze!



Super z sesja! Kogo będziesz fotografować?




Tak mój też bierze tel i gada po swojemu




Nie mój jeszcze nie miał pryszcza nigdy. Dawaj ciacho mniam mmm!

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------



Biedna współczuję :-*






Filipek odpukać nie narzeka na jazdę w wózku, wręcz sam do niego wchodzi w domu pokazując tym samym ze pora na spacer jedynie jak go wyjdę np na placu zabaw to później ciężko z powrotem bo mu nigdy dość zabawy.








W pracy było bardzo fajnie, spotykam się z taką życzliwością moich dawno nie widzianych klientek, wciąż słyszę pochwały na swój temat, ze aż głupio mi czasem. .. bardzo się cieszą ze wróciłam. szefowa to super babeczka każdemu taka życzę!





Super!
Modelke w plenerze i w butiku bo to sesja ubraniowa do strony internetowej
Super ze u mamy to nie to..



Witam sie czwartkowo.
Chlopcy pojechali na calodniowa wycieczke wiec chata wolna do 17
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 07:11   #3248
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hanka espiro sonic

Jezu dziewczyny. Wstalam z bolem glowy, a tu do pracy :/ slabo widze dzisiejszy dzien.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:23   #3249
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Co za dzień. Nie poszłam do pracy, bo wymiotowałam. I kota nam auto przejechało.
Oj bidusia, wspolczuje bardzo. zdrowia! Szkoda kotka 😢



Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Siedzą Wam grzecznie dzieci na spacerze w wózkach ? U nas to jęki ostatnio ciągle.. Plac zabaw tylko cieszy, zwłaszcza piach, a dziś mokry i był problem ujjj
hanka siedzi w miare spokojnie,ale samo wsadzanie toz krzykami,bo nie chce. No i herbatnik na podoredziu do uspokajania. U Was juz chrupkinie dzialaja? Cos chyba Adke ostatnio meczy bardziej,co? Te czworki może. To dwojek nie ma w komplecie jeszcze?
Moja nadal nie lubi piasku, szkoda...Za to kamyczki lubi, podnosi i rzuca.
Dzis się wyspala do 7:30 i od razu humor lepszy niż ostatnie dwa dni.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:26   #3250
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Kula mocy dla Ciebie! :-* :-*







kciuki za sprzedaż! Jaki wybrałaś model?





Podziwiam Cię za podejście!







Mój tak samo

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



Ech ten Twój tz... oby się udało te OC odkręcić jeszcze!



Super z sesja! Kogo będziesz fotografować?




Tak mój też bierze tel i gada po swojemu




Nie mój jeszcze nie miał pryszcza nigdy. Dawaj ciacho mniam mmm!

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------



Biedna współczuję :-*






Filipek odpukać nie narzeka na jazdę w wózku, wręcz sam do niego wchodzi w domu pokazując tym samym ze pora na spacer jedynie jak go wyjdę np na placu zabaw to później ciężko z powrotem bo mu nigdy dość zabawy.








W pracy było bardzo fajnie, spotykam się z taką życzliwością moich dawno nie widzianych klientek, wciąż słyszę pochwały na swój temat, ze aż głupio mi czasem. .. bardzo się cieszą ze wróciłam. szefowa to super babeczka każdemu taka życzę!





Super!
Supee że w pracy jest taka mila atmosfera!




Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Grzeczna jest i lubi no i kima w nim







Modelke w plenerze i w butiku bo to sesja ubraniowa do strony internetowej
Super ze u mamy to nie to..



Witam sie czwartkowo.
Chlopcy pojechali na calodniowa wycieczke wiec chata wolna do 17
Super z sesją!
Mój Sz.tez ma dziś wycieczkę. Juz kiedyś mieli w tym samym czasie
Jak usg M.bo zapomniałam wczoraj spytać?


Dzień dobry
Noc ok. Jedna pobudka więc ujdzie
Chyba za cienko dziś ubralam starszego. Jest ciemno i tak ponuro ble
Wczoraj dostaliśmy zalecenie odstawienia smoka. Niby coś zgryz już się kiepsci a używamy tylko do spania. Tak myślę że może to nasz kubek do picia jest winowajca bo Julo b.duzo pije. TeraZ przyzwyczajamy się do bidonu skip hop
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2016-06-16 o 07:31
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:34   #3251
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
A takie karmienie to ile trwa?






!
Jak zwykle, od urodzrnia są to krótkie serie. Samo karmienie ok 5-7 min. Przy zasypianiu dluzej
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 07:36   #3252
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Supee że w pracy jest taka mila atmosfera!






Super z sesją!
Mój Sz.tez ma dziś wycieczkę. Juz kiedyś mieli w tym samym czasie
Jak usg M.bo zapomniałam wczoraj spytać?


Dzień dobry
Noc ok. Jedna pobudka więc ujdzie
Chyba za cienko dziś ubralam starszego. Jest ciemno i tak ponuro ble
Wczoraj dostaliśmy zalecenie odstawienia smoka. Niby coś vtwm zgryz już się kiepsci a używamy tylko do spania. Tak myślę że może to nasz kubek do picia jest winowajca bo Julo b.duzo pije. TeraZ przyzwyczajamy się do bidonu skip hop
A dziekuje, milo ze pytasz. Wszystko jest ok na szczescie tak wiec szukamy dalej. A jak te Szymkowe mleczaki? Rwalas? Bo tam z tylu stale chyba szly krzywo..
U nas po malu slonce sie przedziera i mam nadzieje ze sie rozpogodzi bo ubralam w bluzy i krotkie portki


Jak by co to w hm ruszyla wyprz wczoraj
Ja czekam dzis na kuriera Michala :P i juz mu wspolczuje bo to 20kg proszku do prania :P
No i pyknelam z rana kostium kapielowy bo to coraz blizej do wyjazdu..

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Jak zwykle, od urodzrnia są to krótkie serie. Samo karmienie ok 5-7 min. Przy zasypianiu dluzej
Aha. to w miare krotko.
__________________





Edytowane przez gosiak0512
Czas edycji: 2016-06-16 o 07:39
gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:40   #3253
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość




Wyobraziłam sobie jak tam pichcisz w kuchni letniej, a Jaśko gania! Super sprawa ta działencja

Poprzedni post napisano ✊🏻
Jest super. Coraz bardziej mi tęskno za czymś takim swoim. Chyba pora się za to wziąć

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Nadają się takie sandałki na wesele?
https://www.rylko.com/pl/produkt/9HD...110667,19.html
Nie chce nic na szpilce a coś bardziej stabilnego.
Nadają

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość



Ja sie ogarnelam i glosilam sie wreszcie i mam juz pierwsze foto zlecenie w piatek jade obejrzej gdzie focimy a za tydzien w weekend sesja yupi!
Powodzenia! Oby tak dalej
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:40   #3254
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Grzeczna jest i lubi no i kima w nim







Modelke w plenerze i w butiku bo to sesja ubraniowa do strony internetowej
Super ze u mamy to nie to..



Witam sie czwartkowo.
Chlopcy pojechali na calodniowa wycieczke wiec chata wolna do 17
A to powodzenia na sesji pierwsze poważne zlecenie





Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Hanka espiro sonic

Jezu dziewczyny. Wstalam z bolem glowy, a tu do pracy :/ slabo widze dzisiejszy dzien.
Juz doczytałam wczoraj współczuję bólu






Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Supee że w pracy jest taka mila atmosfera!






Super z sesją!
Mój Sz.tez ma dziś wycieczkę. Juz kiedyś mieli w tym samym czasie
Jak usg M.bo zapomniałam wczoraj spytać?


Dzień dobry
Noc ok. Jedna pobudka więc ujdzie
Chyba za cienko dziś ubralam starszego. Jest ciemno i tak ponuro ble
Wczoraj dostaliśmy zalecenie odstawienia smoka. Niby coś zgryz już się kiepsci a używamy tylko do spania. Tak myślę że może to nasz kubek do picia jest winowajca bo Julo b.duzo pije. TeraZ przyzwyczajamy się do bidonu skip hop
A bidony ze slomka nie szkodzą zgryzowi? Mój ostatnio tylko z tego pije, a wcześniej jak nie umiał to z kubeczka zwykłego pił, musze mu zacząć w domu jak jesteśmy czasem dawać z kubka.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:41   #3255
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Jest super. Coraz bardziej mi tęskno za czymś takim swoim. Chyba pora się za to wziąć

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------



Nadają

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------



Powodzenia! Oby tak dalej
Dzieki
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:41   #3256
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;61788546]
Tz kazal mi Was zapytac,czy Wasze dzieci tez jak złapią komorke to przekładają do ucha i cos gadają? 😉 Bo się dopatruje geniuszu telekomunikacyjnego u Hanki 😛[/QUOTE]

Tak, tylko zamiast do ucha to do buzi przykłada
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:41   #3257
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
A to powodzenia na sesji pierwsze poważne zlecenie






Juz doczytałam wczoraj współczuję bólu







A bidony ze slomka nie szkodzą zgryzowi? Mój ostatnio tylko z tego pije, a wcześniej jak nie umiał to z kubeczka zwykłego pił, musze mu zacząć w domu jak jesteśmy czasem dawać z kubka.
dzieki
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:43   #3258
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Dziewczyny z moja mama t o nie do końca tak, że to na pewno nie to. .. ginekologiczne jest ok, ale ma dalej podwyższony marker i chcą się doszukiwać przyczyny, konieczna jest gastroskopia której moja mama się panicznie boi i będzie baaardzo ciężko ją namówić :/ no ale zobaczymy co będzie dalej
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:46   #3259
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
A dziekuje, milo ze pytasz. Wszystko jest ok na szczescie tak wiec szukamy dalej. A jak te Szymkowe mleczaki? Rwalas? Bo tam z tylu stale chyba szly krzywo..
U nas po malu slonce sie przedziera i mam nadzieje ze sie rozpogodzi bo ubralam w bluzy i krotkie portki


Jak by co to w hm ruszyla wyprz wczoraj
Ja czekam dzis na kuriera Michala :P i juz mu wspolczuje bo to 20kg proszku do prania :P
No i pyknelam z rana kostium kapielowy bo to coraz blizej do wyjazdu..

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------



Aha. to w miare krotko.
Wyrwany mial wtedy jak zobaczyłam
i juz się przesunął i obue dolne jedynki są obok siebie ale czy to równo hmmm nie wiem ale jest ok na oko
Co się dzieje M.ze tak go badacie?
Ja dałam cienkie długie spodnie i cienka bluzę, chyba za cienką




Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
A to powodzenia na sesji pierwsze poważne zlecenie






Juz doczytałam wczoraj współczuję bólu







A bidony ze slomka nie szkodzą zgryzowi? Mój ostatnio tylko z tego pije, a wcześniej jak nie umiał to z kubeczka zwykłego pił, musze mu zacząć w domu jak jesteśmy czasem dawać z kubka.
Ze slomka chyba nie
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 07:48   #3260
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Tak w ogóle to witam się po ciężkiej nocce. Długo nadrabialam wizaż i zasnęłam przed północą, po czym za kilka minut równo o 12 w nocy pobudka pierwsza. Dałam mleko i szybko zasnął. Za dwie i pół godz powtórka, później też zasnął szybko, ale z kolei ja nie umiałam. O 4.50 pobudka na dobre, na szczęście zasnął jeszcze po 6 i obudzilismy się przed 8 ostatecznie. Nie wiem chyba ząbki jeszcze troszkę dokuczają ze on tak mi się budzi, nie ma rykow co prawda ale przewraca się z boku na bok i pojekuje często.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:54   #3261
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Sylwia - nie umiem teraz znaleźć metrowki, ale z tego co pamiętam to nasz rozmiar 21 miał ok 13.2 cm. Jak jutro mi się uda to podam Ci dokładnie!
dzięki, już nie trzeba
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 07:57   #3262
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Wyrwany mial wtedy jak zobaczyłam
i juz się przesunął i obue dolne jedynki są obok siebie ale czy to równo hmmm nie wiem ale jest ok na oko
Co się dzieje M.ze tak go badacie?
Ja dałam cienkie długie spodnie i cienka bluzę, chyba za cienką






Ze slomka chyba nie
Nie zalatwia mi sie tak jak trzeba i bylo podejrzenie "leniwego jelita"
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 10:06   #3263
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hej!

GOSIAK gratulacje pierwszego zlecenia!

MAJKA buty ok, można śmiało iść na wesele.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 10:34   #3264
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Hanka - nie to, Twoja histroia myślę jest na równi z moją, jak jej nie przebiła Dobrze, że z mamą jest lepiej niż można było zakładać, oby się dalej diagnozowała tylko. Bo jak nie to jej!

Majka - a no te buty mi się nie podobają, kojarzą mi się z latami młodości ( w sensie wiecie, może 11-13 lat) kiedy to takie buty były modne, po pierwsze sprawia to, że czuję się staro, po drugie są takie klockowate i toporne. Ale jestem w mniejszości, także się nie przejmuj

Kana - jej, bardzo mi przykro, zdrówka

Dziś Tżet wieśniak żle nastawił budzik i jeszcze go nie słyszał i obudził nas o 4 rano! Zuzka dopiero około 5 zasnęła i spałyśmy do 7, tzn ona chyba wczesniej wstała bo obudziła mnie wtykając mi smoczek pod pachę Wyszłabym dziś z domu chociaż na chwilę z nią, ale pogoda nie zachęca.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:06   #3265
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Bebetto sprzedane. pojechalismy 50km po sonica. Byly 2 ostatnie wzielam czarny i zostal rozowy. Yeah!
Nastroj lepszy.

I super! Gratuluje zakupu Dopięłaś swego

Cytat:
Napisane przez mori_lee Pokaż wiadomość
Kana współczuję bardzo.. dobrze ze ten dzień już dobiega końca

Hanka ciesze się ze przypuszczenia nie potwierdziły się ! ze wszystkim innym można sobie poradzić
A Piotrek to fakt tulasek straszny a jak robi coś niedozwolonego i nie slucha ze nie wolno to ja udaje że płacze. . Wtedy biegiem leci do mnie i tuli całując i ten uśmiech jak juz 'mama przestaje plakac' hehe bezcenny ale Twój Filipek z tego co piszesz to też super okazuje radość z Twojej obecności ) dzieci są takie kochaneeee😍
Violka u nas wózek mógłby nie istnieć. .. jeździ w nim tylko i wyłącznie jak dostanie coś do jedzenia albo na drzemkę ... tak to chce biegać i biegać i biegać. .. ehh
Black gratuluję zakupu wózka niech Wam służy !

U nas będzie tak samo pewnie, tylko jeszcze nie chodzi, więc alternatywa póki co to tylko na czworaka, więc wogole ciężko 😁
Ale super z tym całowaniem tuleniem! Mojej mój płacz nie rusza 😁

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;61814356]Oj bidusia, wspolczuje bardzo. zdrowia! Szkoda kotka 😢



hanka siedzi w miare spokojnie,ale samo wsadzanie toz krzykami,bo nie chce. No i herbatnik na podoredziu do uspokajania. U Was juz chrupkinie dzialaja? Cos chyba Adke ostatnio meczy bardziej,co? Te czworki może. To dwojek nie ma w komplecie jeszcze?
Moja nadal nie lubi piasku, szkoda...Za to kamyczki lubi, podnosi i rzuca.
Dzis się wyspala do 7:30 i od razu humor lepszy niż ostatnie dwa dni.[/QUOTE]


Jeszcze jednej 2 brakuje na dole. A dwie ostatnie jakoś razem z tymi czwórkami wyszły. Jedzenie działa na jęki, ale no non stop nie będę jej karmić. Jęczy, kręci się wierci, chce wstawać - takie tam 😁 To będzie chyba kobieta żywioł Ogólnie mówią nam że to niezły kręciel, głowa chodzi tu tam, usiedzieć w miejscu ciężko, albo na rekach. Wydawało mi się, że tak wszystkie dzieci mają, ale chyba jednak nie
Moja piasek lubi, cieszę się bo to w miarę spokojne zajęcie i można z mamuskami się integrować

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Supee że w pracy jest taka mila atmosfera!






Super z sesją!
Mój Sz.tez ma dziś wycieczkę. Juz kiedyś mieli w tym samym czasie
Jak usg M.bo zapomniałam wczoraj spytać?


Dzień dobry
Noc ok. Jedna pobudka więc ujdzie
Chyba za cienko dziś ubralam starszego. Jest ciemno i tak ponuro ble
Wczoraj dostaliśmy zalecenie odstawienia smoka. Niby coś zgryz już się kiepsci a używamy tylko do spania. Tak myślę że może to nasz kubek do picia jest winowajca bo Julo b.duzo pije. TeraZ przyzwyczajamy się do bidonu skip hop

Pediatra o tym smoku mówił ? Kurde u nas bez smoka to bym oszalała wogole :/

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Jest super. Coraz bardziej mi tęskno za czymś takim swoim. Chyba pora się za to wziąć

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------



Nadają

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------



Powodzenia! Oby tak dalej

A pewnie! Swoje to swoje. My dostaliśmy trochę gratów po Tż siostrze i wczoraj mąż piaskownicę zamówił i u babci na działce się rozstawiamy jak ładna pogoda- wstawię potem fotkę. Tam jest dom, tylko nieużywany kilka lat. Żeby była ogarnięta kuchnia i łazienka to moglibyśmy tam koczować latem. Teraz też niby można by było bo tragedii niema, ale jakoś tak nie zdecydowaliśmy się blisko do swojego domu mamy. Ale tam rano wstać wypić kawkę na podwórku to zupełnie inaczej by było ahh

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z moja mama t o nie do końca tak, że to na pewno nie to. .. ginekologiczne jest ok, ale ma dalej podwyższony marker i chcą się doszukiwać przyczyny, konieczna jest gastroskopia której moja mama się panicznie boi i będzie baaardzo ciężko ją namówić :/ no ale zobaczymy co będzie dalej

Ojjj oby zdecydowała się na dalsze diagnozowanie ✊🏻✊🏻 gastroskopia nie jest taka tragiczna.
Ekstra że tak dobrze odnajdujesz się w pracy! I że taka świetna atmosfera z nową szefową!
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:21   #3266
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!

GOSIAK gratulacje pierwszego zlecenia!

MAJKA buty ok, można śmiało iść na wesele.
Dzieki





Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Hanka - nie to, Twoja histroia myślę jest na równi z moją, jak jej nie przebiła Dobrze, że z mamą jest lepiej niż można było zakładać, oby się dalej diagnozowała tylko. Bo jak nie to jej!

Majka - a no te buty mi się nie podobają, kojarzą mi się z latami młodości ( w sensie wiecie, może 11-13 lat) kiedy to takie buty były modne, po pierwsze sprawia to, że czuję się staro, po drugie są takie klockowate i toporne. Ale jestem w mniejszości, także się nie przejmuj

Kana - jej, bardzo mi przykro, zdrówka

Dziś Tżet wieśniak żle nastawił budzik i jeszcze go nie słyszał i obudził nas o 4 rano! Zuzka dopiero około 5 zasnęła i spałyśmy do 7, tzn ona chyba wczesniej wstała bo obudziła mnie wtykając mi smoczek pod pachę Wyszłabym dziś z domu chociaż na chwilę z nią, ale pogoda nie zachęca.
Moj nagminnie mial problem z wylaczeniem budzika i do tego jeszcze ze 3 drzemki musialy byc :/ i co kawalek mi mala wybudzal :/ ale na szczescie kimala zaraz dalej. Ze 3 razy mi sie nie polozyla ale wtedy drzemka szla o 8 juz



Mloda kimala ponad 2h, ja skonczylam w tym czasie chuste na zamowienie a teraz idziemy na dwor bo eM wrocil z roboty to kawke machniemy na ogrodzie
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 12:29   #3267
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cześć i czołem z pracy się witam 😉

U nas leniwie czas płynie. Poza wczorajszym paskudnym dniem (biedny kicia! Płakać mi się chce jak o nim myślę) wszystko u nas ok. Podczytuje Was, ale jakoś wczoraj już nie miałam motywacji, sił i chęci by się więcej odezwać i odnieść...

Myślimy teraz, by kupić pieska. Kot juz nigdy więcej. Fajny zwierz, ale za bardzo niezależny.

Zosia jest przekochana i bardzo grzeczna przy tacie. Bardzo dobrze sobie radzą.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Viola, Zosia to też wozkowy kręciąłek. Dupke w spokoju tylko na plac zabaw da się zawieźć, a gdzieś dalej to masakra 😉 ale zawsze w zanadrzu mam jakieś zabawki i ostatecznie siedzi.
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 12:56   #3268
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Cześć i czołem z pracy się witam 😉

U nas leniwie czas płynie. Poza wczorajszym paskudnym dniem (biedny kicia! Płakać mi się chce jak o nim myślę) wszystko u nas ok. Podczytuje Was, ale jakoś wczoraj już nie miałam motywacji, sił i chęci by się więcej odezwać i odnieść...

Myślimy teraz, by kupić pieska. Kot juz nigdy więcej. Fajny zwierz, ale za bardzo niezależny.

Zosia jest przekochana i bardzo grzeczna przy tacie. Bardzo dobrze sobie radzą.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Viola, Zosia to też wozkowy kręciąłek. Dupke w spokoju tylko na plac zabaw da się zawieźć, a gdzieś dalej to masakra 😉 ale zawsze w zanadrzu mam jakieś zabawki i ostatecznie siedzi.

U nas ostatecznie też siedzi, ale się wydziera często i budzi synka koleżanki hehe I już wie chyba gdzie jest okolica placu zabaw i jak nawet go nie widzi to niespokojna. Śmiesznie jest jak zachodzimy po warzywka do zieleniaka i pani jej nie zaczepi to ona sama się chichra w głos i patrzy na panią ) ma takie swoje ulubione koleżany
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 13:02   #3269
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Hanka - nie to, Twoja histroia myślę jest na równi z moją, jak jej nie przebiła Dobrze, że z mamą jest lepiej niż można było zakładać, oby się dalej diagnozowała tylko. Bo jak nie to jej!

Majka - a no te buty mi się nie podobają, kojarzą mi się z latami młodości ( w sensie wiecie, może 11-13 lat) kiedy to takie buty były modne, po pierwsze sprawia to, że czuję się staro, po drugie są takie klockowate i toporne. Ale jestem w mniejszości, także się nie przejmuj

Kana - jej, bardzo mi przykro, zdrówka

Dziś Tżet wieśniak żle nastawił budzik i jeszcze go nie słyszał i obudził nas o 4 rano! Zuzka dopiero około 5 zasnęła i spałyśmy do 7, tzn ona chyba wczesniej wstała bo obudziła mnie wtykając mi smoczek pod pachę Wyszłabym dziś z domu chociaż na chwilę z nią, ale pogoda nie zachęca.
Przekażę jej o tej pale hahaha
Ja nieśmiało się wtrące, bo obejrzałam dopiero dziś buty Majki, że to nie mój styl, wiec ja też bym takich nie kupiła. Poza tym nie wiem ale jakoś do tańców jeden pasek mi się średnio widzi, nie wiem czy dobrze stopa siedzi w takim obuwiu???




Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
I super! Gratuluje zakupu Dopięłaś swego




U nas będzie tak samo pewnie, tylko jeszcze nie chodzi, więc alternatywa póki co to tylko na czworaka, więc wogole ciężko 😁
Ale super z tym całowaniem tuleniem! Mojej mój płacz nie rusza 😁




Jeszcze jednej 2 brakuje na dole. A dwie ostatnie jakoś razem z tymi czwórkami wyszły. Jedzenie działa na jęki, ale no non stop nie będę jej karmić. Jęczy, kręci się wierci, chce wstawać - takie tam 😁 To będzie chyba kobieta żywioł Ogólnie mówią nam że to niezły kręciel, głowa chodzi tu tam, usiedzieć w miejscu ciężko, albo na rekach. Wydawało mi się, że tak wszystkie dzieci mają, ale chyba jednak nie
Moja piasek lubi, cieszę się bo to w miarę spokojne zajęcie i można z mamuskami się integrować




Pediatra o tym smoku mówił ? Kurde u nas bez smoka to bym oszalała wogole :/




A pewnie! Swoje to swoje. My dostaliśmy trochę gratów po Tż siostrze i wczoraj mąż piaskownicę zamówił i u babci na działce się rozstawiamy jak ładna pogoda- wstawię potem fotkę. Tam jest dom, tylko nieużywany kilka lat. Żeby była ogarnięta kuchnia i łazienka to moglibyśmy tam koczować latem. Teraz też niby można by było bo tragedii niema, ale jakoś tak nie zdecydowaliśmy się blisko do swojego domu mamy. Ale tam rano wstać wypić kawkę na podwórku to zupełnie inaczej by było ahh




Ojjj oby zdecydowała się na dalsze diagnozowanie ✊🏻✊🏻 gastroskopia nie jest taka tragiczna.
Ekstra że tak dobrze odnajdujesz się w pracy! I że taka świetna atmosfera z nową szefową!
:-*
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 13:15   #3270
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Violka - tak pediatra. Sz.tez zaleciła.

Dzięki za opinie nt.butow. zmierze je bo też nie jestem do końca przekonana. Jeszcze nie szukałam
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 14:03:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.