*~* Bierzmowanie ~*~ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 15:09   #31
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Ja miałam 2 lata temu wspominam nautralnie

Byłam ubrana w białą bluzkę, czarną spódniczkę i czarny żakiet, większość dziewczyn tak samo, niektóre nie kupowały żakietu specjalnie na bierzmowanie, więc były tylko w białych bluzkach i nikt się nie czepiał

Po uroczystości - małe spotkanie w domu, był świadek - moja ciocia chrzestna , dostałam od niej na pamiątkę jakąś książeczkę z cytatami (fajna) i obrazek z Matką Boską, bardzo miła pamiątka

Trzecie imię: Wiktoria
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 17:55   #32
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Widze że nie tylko ja miałam księdza schiza....
Ja jako jedyna z mojej klasy w gimnazjum nie nalażalam do parafii w ktorej poczynał sobie nasz "religijny" ksiądz . Również sam sakrament bierzmowania mialam nieco wczesniej ok 2 miesiace chyba niz reszta klasy . Dostalismy ksiazeczki z jakimis przykazaniami i wyznaniami i wogole (chyba kazdy to zna )żeby się nauczyc . No i księzulek odpytywał mnie na chama na środku klasy przy całej klasie przez 3 kolejne lekcje religi , aż w końcu stwierdził że nie umie z tym swoim ironicznym uśmieszkiem!!!!!!( choc odpowiadalam na wszystko) Ten #$%$#( a nie człowiek) kazal mi jeszcze w dniu bierzmowania przychodzić i zaliczać! Jeny ile nerwow ja zjadlam ile przepłakałam godzin.
A co najsmieszniejsze kiedy reszta szla do bierzmowania nie pytal nikogo... ale mnie wkurzyl....
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:14   #33
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Ja mialam 19.IV i wzielam imie Anna
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:16   #34
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez kasienka.b
Ja mialam 19.IV i wzielam imie Anna
Ja też jestem Anna z bierzmowania Stwierdziłam, że nie będę wydziwiać. Moja mama jest Anna, więc tak wyszło. Poza tym św. Anna jest patronką Opolszczyzny
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 15:33   #35
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Trzeba by troche odswiezyc ten watek Ja mam bierzmowanie dopiero za jakies 2 miesiace ale juz teraz musze wybrac imie Myslalam nad Izabelą ale dowiedzialam sie od ksiedza ze nie mozna wybrac sobie tej patronki (w sumie nawet nie wiem czego). Czy ktoras z Was ma takie imie (oczywiscie bierzmowane)?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 16:08   #36
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Ja miałam bierzmowanie z pare lat temu i pamiętam,że bylam ubrana w czarne eleganckie spodnie i białą bluzke.Nie robiłam żadnej imprezy,jedynie mój świadek był na kolacjii.
A wybrałam sobie i mam na 3 Bernadetta.Zawsze te imie mi się podobało.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 16:30   #37
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

A nie wiecie czy sa jakies kryteria w kwestii wyboru imienia (patrona)? Musi spełniac jakies wymogi czy wystarczy ze bedzie świeta/blogoslawiona Musze napisac wypracowanie na pon czemu wybralam sobie taka patronke a ja jeszcze nawet nie wiem jakie wezme imie Myslalam nad ta izabela (spodobal mi sie zyciorys i imie) ale dowiedzialam sie ze ponoc nie mozna. Nie wiem co mam zrobic czy pisac to wypracowanie czy nie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 16:57   #38
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Bierzmowanie to nie komunia Ja zaprosiłam dziadków i chrzestnych z rodzinką. Zjedliśmy kawałek ciasta i koniec atmosfera taka typowo rodzinna. Ubierz się schludnie i świętuj swoje wejście w dojrzałość

Karla_92 ma być albo święta albo błogosławiona. Ja to w ogóle wzięłam imię z kosmosu i księża robili wielkie oczy jak usłyszeli moje imię. Heh kazdy mnie w Kościele znał i cicho szeptał ''to ta Vivianna''
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 17:24   #39
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez Margaret90 Pokaż wiadomość
Karla_92 ma być albo święta albo błogosławiona. Ja to w ogóle wzięłam imię z kosmosu i księża robili wielkie oczy jak usłyszeli moje imię. Heh kazdy mnie w Kościele znał i cicho szeptał ''to ta Vivianna''
Ja juz nie wiem co mam zrobic Ksiadz (w szkole) powiedzial ze nie mozna m.in Izabeli, Diany, Julii(), Sandry, Ewy, Pauli,...a przeciez wszystkie swiete Nie wiem moze to w jego kosciele obowiazuje tylko taka zasada (ja bede miec w innym kosciele bierzmowanie)
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 18:10   #40
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ja juz nie wiem co mam zrobic Ksiadz (w szkole) powiedzial ze nie mozna m.in Izabeli, Diany, Julii(), Sandry, Ewy, Pauli,...a przeciez wszystkie swiete Nie wiem moze to w jego kosciele obowiazuje tylko taka zasada (ja bede miec w innym kosciele bierzmowanie)

najbardziej rozśmieszyła mnie Julia, u mnie co 3 dziewczyna brałam właśnie tak na 2/3 imię
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 18:17   #41
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość

najbardziej rozśmieszyła mnie Julia, u mnie co 3 dziewczyna brałam właśnie tak na 2/3 imię
Dlatego ja wlasnie nie chce tego imienia tak jak Anny, Katarzyny, Marii, Weroniki itd.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 19:12   #42
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

kurde. u mnie samo bierzmowanie trwało krótko. Ksiądz do mnie podszedł i zróbił mi znam kreski na głowie czy coś takiego i poszedł dalej, nawet nie zdążyłam powiedziec jakie imie wybieram, coś tam pobełkotał i poszedł...
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 19:56   #43
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Ja jestem Kinga z bierzmowania
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 19:58   #44
onaa
Zakorzenienie
 
Avatar onaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 459
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Hmmm więc tak to było jakiś rok temu ;D
zaprosiłam oczywiście gości, prezenty
owszem były
a ubrałam spódniczkę i do tego
marynarkę oraz szpilki =]
a włoski miałach chyba rozpuszczone ;]
__________________
Życie nie jest mierzone przez oddechy, ale przez momenty,
które zapierają nam dech w piersiach...
onaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 12:54   #45
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

mam pytanie:
czy mogę wziąć na bierzmowanie Amanda, skoro nie ma św/bł Amandy, ale jest dwóch świętych Amandów?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 16:29   #46
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
mam pytanie:
czy mogę wziąć na bierzmowanie Amanda, skoro nie ma św/bł Amandy, ale jest dwóch świętych Amandów?
Hmmm...jakby to powiedziec Nie, no chyba ze bardzo chcesz byc Amandem
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 16:44   #47
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

a ja nie byłam na bierzmowaniu :P
a już jestem w 2 klasie LO :P
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 17:50   #48
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
a ja nie byłam na bierzmowaniu :P
a już jestem w 2 klasie LO :P
A umnie jak tak dalej pojdzie to tez nie bede bierzmowana Dzisiaj mnie nie dopuscili do egzaminu
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 07:02   #49
Cropcka
Przyczajenie
 
Avatar Cropcka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Ze wsząd :)
Wiadomości: 7
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

ja mam dzisiaj bierzmowanie, ubieram sie w eleganckie spodnie, bluzke, a zakietu nie mam, szpilki. Jak sie uczesze to jescze nie wiem, mozliwe, ze w koka a na imie biore sobie Oliwia.
__________________
Będe gryźć!
Cropcka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 19:47   #50
Dyplomatka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: .
Wiadomości: 508
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

dzisiaj moja siostra zapytała mnie, czy nie chciałabym być jej świadkiem, bo jej chrzestna jest za granicą, i na pewno nie przyjedzie w tamtym terminie
bierzemowanie miałam trzy lata temu, jestem w maturalnej klasie i zastanawiam się czy nie jestem za młoda :P jak myślicie, nie będzie to źle wyglądało jak zostanę jej świadkiem?
tzn teoretycznie świadek ma za zadanie tak jakby "prowadzić" przez życie i pomogać w życiu religijnym, ale moja chrzestna zdecydowanie nigdy tego nie robiła, i sama nie wiem czy jestem na tyle gotowa, by być takim "przewodnikiem" dla kogoś innego
z drugiej strony ciężko nam kogoś wymyśleć, aby był świadkiem, bo mieszkamy w dwóch różnych częściach Polski, i w tamtej części nie ma że tak powiem z kogo wybierać
co myślicie o tym, bym była świadkiem swojej młodszej siostry?
Dyplomatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 16:39   #51
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez Dyplomatka Pokaż wiadomość
dzisiaj moja siostra zapytała mnie, czy nie chciałabym być jej świadkiem, bo jej chrzestna jest za granicą, i na pewno nie przyjedzie w tamtym terminie
bierzemowanie miałam trzy lata temu, jestem w maturalnej klasie i zastanawiam się czy nie jestem za młoda :P jak myślicie, nie będzie to źle wyglądało jak zostanę jej świadkiem?
tzn teoretycznie świadek ma za zadanie tak jakby "prowadzić" przez życie i pomogać w życiu religijnym, ale moja chrzestna zdecydowanie nigdy tego nie robiła, i sama nie wiem czy jestem na tyle gotowa, by być takim "przewodnikiem" dla kogoś innego
z drugiej strony ciężko nam kogoś wymyśleć, aby był świadkiem, bo mieszkamy w dwóch różnych częściach Polski, i w tamtej części nie ma że tak powiem z kogo wybierać
co myślicie o tym, bym była świadkiem swojej młodszej siostry?
Musisz odpowiedziec sobie na to pytanie Jeśli w ten sposób podchodzisz do bierzmowania to musisz sama zdecydowac czy czujesz się gotowa. Jeśli chodzi o sam wiek to nie bedzie to zle wyglądało, mój świadek był tylko rok starszy odemnie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:31   #52
kingusiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez Anulala Pokaż wiadomość
Witam; )
Ja mam bierzmowanie za 2 tygodnie.
Nie planuje z tej okazji nic specjalnego ,rodziny nei bede zapraszać,światkiem bedzie moja mama wiec siła rzeczy wpadnie na herbatke Co do ubioru to jutro wybieram sie na zakupy i mam nadzieje ze upoluje jakałs fajna spodnikczke ogólnie elegansko.Włosy pewnie tylko uczesze nic wielkiego,a na imie biore Łucja
a ja podobnie :P tylko sie waham bo nie wiem co ubrać kupiłam sobie eleganckie wąskie rurki tylko że są takie szersze u góry i nie wiem jakie buty ... bo botki to wyglądać do tego nie bd .. a trzeba pamietac ze teraz jest zima i szpilek nie ubiore bo nogi mi zamarzna .. a co do góry to ubieram zwykłą koszulową bluzke a na to czarny zapinany sweterek a włosy też normalnie tylko je wyprostuje delikatny makijaż i bd cudownie nie planuje jakieś imprezy bo świadkiem jest moja babcia i do tego imprez na bierzmowanie sie nie robi bo to nie komunia czy ślub tylko nie wiem co z butami .... a na 3 imię biore sobie Łucja
a bierzmowanie mam w walentynki o 8 rano :P czyli zapowiada się ciekawie
kingusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 19:28   #53
anusia1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez Belcia Pokaż wiadomość
cos wiem o tym

W drugiej klasie liceum chcialam byc bierzmowana.Zapisalam sie do odpowiedniej grupy...wlasciwie wyzebralam zeby przyja mnie ksiezulek na pasujaca mi godzine.
nie chodzilam za czesto.Moj brat nie chodzil w ogole i jakos mu sie udalo.Do mnie sie przyczepili i nie dopuscili do bierzmowania.Alez bylam zla.

na nastepny rok tez sie zapisalam.tym razem chodzilam na kazde zajecia i nawet rbilam notatki Ksiezulek tak mnie lubil ze w dniu bierzmowania posadzil w pierwszej, honorowej lawce

kurcze to faktycznie kicha...;/
u mnie w parafi WSZYSCY zostali do bierzmowania dopuszczeni, nawet te najwieksze lumpy. moze to i niezbyt fajnie bo wedlug mnie nie powinni do niego przystapic.. ale wytlumacz to ksiedzu ;p
anusia1216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 19:45   #54
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Bierzmowanie miałam trzy lata temu. Jeżeli chodzi o imię to wybrałam sobie Oliwia. Ksiądz, który uczył mnie w gimnazjum kazał nam kupić taką książeczkę z pytaniami do bierzmowania, ale i tak nas nie pytał. Oprócz tego były jakieś spotkania w grupach, ale trafił nam się katecheta, który sprawdzał obecność i kazał nam wracać do domów.
Ubrana byłam w czarną spódniczkę i białą bluzkę.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 20:43   #55
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

A ja do tej pory nie mam bierzmowania... i chyba mieć nie będę, bo w sumie po co
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 20:53   #56
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

ja miałam bardzo dawno temu i wzięłam imię Oliwia,które nie było wtedy jeszcze popularne
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 13:48   #57
Abenteuer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 545
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Ja bierzmowanie będę mieć w maju trochę czasu zostało Na trzecie imie biore Małgorzatę.Co do ubioru to my nie możemy mieć spodni (dziewczyny) tylko jakąś spudniczke i białą bluzkę, czarne szpilki ale nie wysokie bo ksiądz z kościoła może wyrzucić.Tylko nie wiem czy mam zapraszać do domu mojego światka. Jest nim moja przyjaciółka i myślę, że jak przyjdzie do mnie pół rodziny (mieszkamy na tym samym osiedlu) to będzię się głupio czuła a jak jej nie zaproszę to ja się będę głupio czuła. Jak Wy myślicie zaprosić czy nie?
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki.
Abenteuer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 14:13   #58
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez Abenteuer Pokaż wiadomość
Ja bierzmowanie będę mieć w maju trochę czasu zostało Na trzecie imie biore Małgorzatę.Co do ubioru to my nie możemy mieć spodni (dziewczyny) tylko jakąś spudniczke i białą bluzkę, czarne szpilki ale nie wysokie bo ksiądz z kościoła może wyrzucić.Tylko nie wiem czy mam zapraszać do domu mojego światka. Jest nim moja przyjaciółka i myślę, że jak przyjdzie do mnie pół rodziny (mieszkamy na tym samym osiedlu) to będzię się głupio czuła a jak jej nie zaproszę to ja się będę głupio czuła. Jak Wy myślicie zaprosić czy nie?
Zaproś

Ja też nie byłam u bierzmowania, ale będę chciała, tylko nie teraz Nie mam czasu i chęci, bo mieszkam w internacie 60km od domu i nie mam możliwości być na spotkaniach. Myślę, że może po maturalnej klasie się tym zainteresuję Bardzo podoba mi się imię Ewa i być może takie też wezmę, chociaż to jeszcze tyyyle czasu, hehe

Moja siostra miała bierzmowanie w 3 gimnazjum, czyli 3 lata temu, ale z tego co pamiętam, to była kolacja. Zaprosiła babcię, ciocię-świadkową i jej rodzinę no i moi rodzice i ja. Ubrana była w spódnicę, żakiet i białą bluzkę, a fryzura jak zawsze.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 16:56   #59
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Cytat:
Napisane przez Abenteuer Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem czy mam zapraszać do domu mojego światka. Jest nim moja przyjaciółka i myślę, że jak przyjdzie do mnie pół rodziny (mieszkamy na tym samym osiedlu) to będzię się głupio czuła a jak jej nie zaproszę to ja się będę głupio czuła. Jak Wy myślicie zaprosić czy nie?
Ja za świadka też miałam przyjaciółkę i nie zapraszałam jej do domu. Za to kilka dni później wyskoczyłyśmy sobie na pizze.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:50   #60
lovelovex3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: *~* Bierzmowanie ~*~

Ja bierzmowanie mam 26 kwietnia ( poniedziałek) .
Trzecie imie : Aleksandra po mamusi .
Moim świadkiem bedzie moj brat ( sam sie zgłosił to sie zgodziłam ) ; ))
Po tej całej uroczystoci zapraszam brata - świadka , babcie , dziadka na kolacje poniewaz bierzmowanie mam o 17 .
Nie wiem jeszcze w co sie ubiore . Narazie mysle o spodniczce takiej przed kolano , ale nie wiem czy wypada do koscioła ? szpilki , biały topik na ramiaczka i czarny sweterek .

lovelovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.