Pytanie o Tarota . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-01, 08:49   #1
TimBurtonfan
Raczkowanie
 
Avatar TimBurtonfan
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 215

Pytanie o Tarota .


Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad pójściem do tarocistki ... mam teraz przełomowy okres w życiu i chciałabym wiedzieć jak się potoczy . Generalnie od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie ... znam jedną osobę zajmującą się tą dziedziną mianowicie koleżankę mamy. Ale mam pytanie bo dzisiaj właśnie mama powiedziała mi, że nie chodzi się do osoby, która Cię zna bo nie jest obiektywna ( chce dla Ciebie dobrze) i może mieć to wpływ na karty. Czy jest to prawdą ? A drugie pytanie czy skuteczność tarota jest wysoka ?
TimBurtonfan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 09:10   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Pytanie o Tarota .

Potoczy ci się życie TAK, jak wybierzesz, używając do tego wyboru także rozumu, a nie emocji i uczuć- kierowanie się w tym względzie kartami,wróżkami jest powrotem do średniowiecznego zabobonu- niczym więcej.SERIO uważasz, że jest jakieś fatum, które wisi nad tobą i coś musi się spełnić?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 10:46   #3
TimBurtonfan
Raczkowanie
 
Avatar TimBurtonfan
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 215
Dot.: Pytanie o Tarota .

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Potoczy ci się życie TAK, jak wybierzesz, używając do tego wyboru także rozumu, a nie emocji i uczuć- kierowanie się w tym względzie kartami,wróżkami jest powrotem do średniowiecznego zabobonu- niczym więcej.SERIO uważasz, że jest jakieś fatum, które wisi nad tobą i coś musi się spełnić?


Nie ale interesuje mnie trochę magia i zadziwiające jest to, że kogo pytam wszyscy twierdzą, że się sprawdza ... chciałabym spróbować na własnej skórze . Pewnie, że życia w ten sposób nie zaplanuje ... i mam dystans do tego typu wróżb itp. Ale właśnie jako niedowiarek chciałam tego spróbować .
TimBurtonfan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 10:50   #4
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Pytanie o Tarota .

Cytat:
Napisane przez TimBurtonfan Pokaż wiadomość
Nie ale interesuje mnie trochę magia i zadziwiające jest to, że kogo pytam wszyscy twierdzą, że się sprawdza ... chciałabym spróbować na własnej skórze . Pewnie, że życia w ten sposób nie zaplanuje ... i mam dystans do tego typu wróżb itp. Ale właśnie jako niedowiarek chciałam tego spróbować .
- dlaczego zadziwiające? Dla mnie nie, bo głupich ludzi jest mnóstwo; a układanie sobie życia wg wróżb i kart uważam za głupotę straszliwą - ba- podejmowanie WAŻNYCH życiowych decyzji w ten sposób za jeszcze głupsze.
Ba- ale wiem przynajmniej, dla kogo przeznaczone są sklepiki typu "Tu kupisz wróżbę i zamówisz klątwę"- a taki widziałam, gdy byłam latem w Krynicy Morskiej. Z autentycznym zdumieniem przyglądałam się "ofercie" sklepiku.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2012-05-01 o 10:54
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 11:02   #5
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Pytanie o Tarota .

wybaczcie, wolałabym tego nie wiedzieć, ale spróbowałam raz i od czasu do czasu korzystam - tarot działa
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 13:46   #6
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Pytanie o Tarota .

Zadzwoń do Wróżbity Macieja, za 2.44 otrzymasz jeszcze łaskę całkowitego oczyszczenia
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 15:46   #7
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Pytanie o Tarota .

Cytat:
Napisane przez TimBurtonfan Pokaż wiadomość
Nie ale interesuje mnie trochę magia i zadziwiające jest to, że kogo pytam wszyscy twierdzą, że się sprawdza ... chciałabym spróbować na własnej skórze . Pewnie, że życia w ten sposób nie zaplanuje ... i mam dystans do tego typu wróżb itp. Ale właśnie jako niedowiarek chciałam tego spróbować .
Spytaj mnie, to powiem Ci że to głupota i strata pieniędzy.
Jeśli ktoś jest całkowitym racjonalistą, to głupotą jest pytanie o swoją przyszłość kilku kartek papieru z obrazkami.
Jeśli zaś ktoś jest wierzącym chrześcijaninem, odradzi Ci to z prostej przyczyny - Biblia podaje, że za takimi wróżbami stoi albo chęć zdobycia majątku na naiwnych albo rzeczywiste byty, które komunikują się z tarocistą i innymi wróżkami, oczywiście byty nieprzychylne człowiekowi.
Co do innych religii nie orientuję się, ale ogólnie jest to rzecz uznana za łatwy pieniądz wyciągnięty od głupiutkich ludzi.
Współczuję znajomej. Sama niestety poznałam kiedyś czarownicę (mój TŻ znał kiedyś dziwnych, biednych ludzi), bardzo nieprzyjemna osoba.
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 15:59   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pytanie o Tarota .

Cytat:
Napisane przez TimBurtonfan Pokaż wiadomość
Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad pójściem do tarocistki ... mam teraz przełomowy okres w życiu i chciałabym wiedzieć jak się potoczy . Generalnie od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie ... znam jedną osobę zajmującą się tą dziedziną mianowicie koleżankę mamy. Ale mam pytanie bo dzisiaj właśnie mama powiedziała mi, że nie chodzi się do osoby, która Cię zna bo nie jest obiektywna ( chce dla Ciebie dobrze) i może mieć to wpływ na karty. Czy jest to prawdą ? A drugie pytanie czy skuteczność tarota jest wysoka ?
Oczywiście, że skuteczność wróżb, tarotów i innych pierdół jest wysoka W końcu generuje niemałe zyski.
A na serio: oto dlaczego "magia" jest skuteczna dla klientów http://pl.wikipedia.org/wiki/Samospe..._się_proroctwo
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 16:11   #9
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Pytanie o Tarota .

Cytat:
Napisane przez TimBurtonfan Pokaż wiadomość
Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad pójściem do tarocistki ... mam teraz przełomowy okres w życiu i chciałabym wiedzieć jak się potoczy . Generalnie od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie ... znam jedną osobę zajmującą się tą dziedziną mianowicie koleżankę mamy. Ale mam pytanie bo dzisiaj właśnie mama powiedziała mi, że nie chodzi się do osoby, która Cię zna bo nie jest obiektywna ( chce dla Ciebie dobrze) i może mieć to wpływ na karty. Czy jest to prawdą ? A drugie pytanie czy skuteczność tarota jest wysoka ?
Możesz iść do tarocistki, jeśli dobrze sie poczujesz, o ile potem zachowasz dystans do tego co Ci powie. Ja bym nie traktowała tego zbyt poważnie.. Moim zdaniem znajomość oosby nie ma żadnego wpływu na karty , ale jeśli ta Pani jest oszustką i Cię zna, to oczywiscie już będzie wiedziała co Ci powiedzieć...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 22:25   #10
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Pytanie o Tarota .

Cytat:
Napisane przez kruczydło Pokaż wiadomość
Jeśli zaś ktoś jest wierzącym chrześcijaninem, odradzi Ci to z prostej przyczyny - Biblia podaje, że za takimi wróżbami stoi albo chęć zdobycia majątku na naiwnych albo rzeczywiste byty, które komunikują się z tarocistą i innymi wróżkami, oczywiście byty nieprzychylne człowiekowi.

Biblia nie podaje, ze przeklinanie to grzech, a jakoś ludzie się z tego spowiadają
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 08:42   #11
kruczydło
Raczkowanie
 
Avatar kruczydło
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 417
Dot.: Pytanie o Tarota .

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Biblia nie podaje, ze przeklinanie to grzech, a jakoś ludzie się z tego spowiadają
Nie widzę związku z tematem?

Off-topując: jest to dosyć oczywiste w kontekście innych nakazów, np. ujarzmiania własnego języka, zalecenia aby mowa chrześcijanina była przyzwoita, aby z jednych ust nie wychodziły słowa i dobre i złe, unikania pustej mowy, ostrzeżenia, że z każdego niepotrzebnego słowa będziemy rozliczeni. Swoją drogą spowiedź uszna jest niebiblijna tzn. da się to podciągnąć pod jeden werset, ale zbudowanie tak wielkiej instytucji i przymusu spowiedzi na jednym zdaniu to lekka przesada
kruczydło jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-02, 09:01   #12
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Pytanie o Tarota .

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Zadzwoń do Wróżbity Macieja, za 2.44 otrzymasz jeszcze łaskę całkowitego oczyszczenia
Uwielbiam ten program! Jestem po nim tak zrelaksowana, że mam energię na cały tydzień

" Pani wie, o czym ja mówię, prawda?"



---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

To tak na poważnie dodam, że mój sąsiad chodzi do wróżki. Chodzi co 3 m-ce czy pół roku, bo często nie można.

Pierwszy raz był 2 lata temu. Powiedziała mu, że za 2 lata nastąpi przełom w jego życiu itd.

Sąsiad przestał pracować po 20 latach pracy, bo zlikwidowali urząd. Był bezrobotny. Po 2 latach faktycznie dostał pracę. Najpierw staż, później jak przepowiedziała wróżka- na stałe.

Ha, żeby nie było tak łatwo, dodam, że sąsiad również zapytał mnie, czy to co sobie planuje/myśli o tym, spełni się.
Czasem jakoś tak mam, że dostaję jakiegoś przypływu intuicji, i w tym przypadku coś silnie przemawiało na 'tak'

Wróżby mogą nas nakierować na coś, coś podpowiedzieć, ale jak wspomniały dziewczyny, nie mogą być wyrocznią naszego życia. Można popaść w obłęd.

Sąsiad również wróży. Mnie też wróżył.
Nie wiem, czy czasem nie zna znaczenia wszystkich kart, czy nie potrafi zinterpretować (lub nie chce powiedzieć wprost) , bo niektóre rzeczy się sprawdzają, niektóre nie. Mam tu na myśli konkretne pytania, o których myślę- nie, że mówię na głos.

Moja babcia miała mieć w zeszłym roku bardzo poważną operację ( czyszczenie żył szyjnych zatkanych w 70 i 80 % ). Zapytałam, czy babcia przeżyje.
Odpowiedź była taka, że to się nie uda , ale wszystko będzie dobrze. Nie pamiętam słowo w słowo, ale chodziło o to, że operacja się nie odbędzie. I nie odbyła się.
Pierwszym razem lekarz przesunął termin operacji, bo babcia ma niskie ciśnienie i nie można u niej stosować narkozy. Drugim razem pojechała już do Wrocławia, ale wróciła, bo dziwnym trafem wcześniej zdarzył się karambol i nie było miejsca w szpitalu. Jeszcze raz coś wyszło, ale nie pamiętam. Jednak nie miała operacji...
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.