Przechowywanie rzeczy na czas podróży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-29, 07:05   #1
Full of joy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5

Przechowywanie rzeczy na czas podróży


Hej,
mam nadzieję, że dobrze trafiłam!

W czerwcu wybieram się na czterotygodniowe wakacje z rodzinką. W końcu nam się udało Martwi mnie tylko jedna rzecz, nasze mieszkanie zostanie bez opieki, a wiadomo, że w podróż nie weźmiemy ze sobą wszystkich cennych rzeczy.
Dlatego proszę was o pomoc. Może macie sprawdzone firmy, które bezpiecznie przechowają te rzeczy na czas naszego wyjazdu? Znacie jakieś w pełni zaufane magazyny na dolnym śląsku? Ewentualnie w województwie opolskim.
Będę wdzięczna za pomoc, cieszę się na tę wycieczkę ale martwię o to, co zastanę w mieszkaniu gdy z niej wrócimy....
Full of joy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 15:16   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Przechowywanie rzeczy na czas podróży

Cytat:
Napisane przez Full of joy Pokaż wiadomość
Hej,
mam nadzieję, że dobrze trafiłam!

W czerwcu wybieram się na czterotygodniowe wakacje z rodzinką. W końcu nam się udało Martwi mnie tylko jedna rzecz, nasze mieszkanie zostanie bez opieki, a wiadomo, że w podróż nie weźmiemy ze sobą wszystkich cennych rzeczy.
Dlatego proszę was o pomoc. Może macie sprawdzone firmy, które bezpiecznie przechowają te rzeczy na czas naszego wyjazdu? Znacie jakieś w pełni zaufane magazyny na dolnym śląsku? Ewentualnie w województwie opolskim.
Będę wdzięczna za pomoc, cieszę się na tę wycieczkę ale martwię o to, co zastanę w mieszkaniu gdy z niej wrócimy....
Nie pomogę Ci... aczkolwiek wpadł mi pomysł do głowy. Może lepiej wynająć ochronę w normalnej firmie ochroniarskiej? Magazyn nie będzie na pewno tani, a ciekawe, czy firmy ochroniarskie nie świadczą takich usług. Google nie pomogło, niestety. Jak znajdziesz jakieś konkretne rozwiązanie to się podziel, bo myślę, że to interesuje wiele osób.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 21:01   #3
Full of joy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Przechowywanie rzeczy na czas podróży

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Nie pomogę Ci... aczkolwiek wpadł mi pomysł do głowy. Może lepiej wynająć ochronę w normalnej firmie ochroniarskiej? Magazyn nie będzie na pewno tani, a ciekawe, czy firmy ochroniarskie nie świadczą takich usług. Google nie pomogło, niestety. Jak znajdziesz jakieś konkretne rozwiązanie to się podziel, bo myślę, że to interesuje wiele osób.
asia_aisa dziękuję za pomoc próbowałam się zorientować w tym temacie, firmy ochroniarskie są stosunkowo drogie, a nie chodzi mi o ochronę domu (mieszkam na osiedlu w mieszkaniu), a przechowanie wartościowych przedmiotów na kilka tygodni.
Pliss może ktoś mi coś podpowie? Wyjazd się zbliża, a ja nadal nie wiem co zrobić...
Full of joy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 12:12   #4
joannat
Raczkowanie
 
Avatar joannat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Przechowywanie rzeczy na czas podróży

Nie sądzę, żeby jakikolwiek magazyn wziął na siebie odpowiedzialność za cenne przedmioty. Bezpieczniej będzie wynająć w banku skrytkę lub kasetkę na kosztowności. Cena zależy od wielkości schowka i czasu wynajmu ale cena za miesiąc nie powinna przekroczyć kilkudziesięciu złotych. Podejrzewam, że taka usługa dostępna jest tylko w dużych miastach.

Edytowane przez joannat
Czas edycji: 2014-05-07 o 12:15
joannat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 19:03   #5
Full of joy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Dot.: Przechowywanie rzeczy na czas podróży

Cytat:
Napisane przez joannat Pokaż wiadomość
Nie sądzę, żeby jakikolwiek magazyn wziął na siebie odpowiedzialność za cenne przedmioty. Bezpieczniej będzie wynająć w banku skrytkę lub kasetkę na kosztowności. Cena zależy od wielkości schowka i czasu wynajmu ale cena za miesiąc nie powinna przekroczyć kilkudziesięciu złotych. Podejrzewam, że taka usługa dostępna jest tylko w dużych miastach.
Hmm, nie bardzo podoba mi się rozwiązanie ze skrytką z bankiem, bo te cenne rzeczy nie są małe. Poszukuję jakiegoś monitorowanego magazynu. Ktoś coś wie o takich?
Full of joy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 17:14   #6
Greckanimfa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Przechowywanie rzeczy na czas podróży

Nie wiem jak wygląda to w innych miastach. We Wrocławiu ostatnio pojawiła się ciekawa opcja. Firma Stokado, która jak dotąd miała jedynie usługę "magazyn na wynajem" teraz uruchomiła też usługę, w której kurier przyjedzie Ci do domu z kartonem do zapakowania. Firma zdaje się jest poważna, bo istnieje ponad rok. Sądzę więc, że jest bezpieczna. Ich storna z tą nową usługą to zdaje się: www.extrapak.pl

Ps. Jeśli coś nie tak napisałem wybaczcie - jestem nowy na forum. I niech Was nie zmyli mój nick!

Edytowane przez Greckanimfa
Czas edycji: 2014-05-11 o 17:15
Greckanimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 21:07   #7
Full of joy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 5
Cytat:
Napisane przez Greckanimfa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wygląda to w innych miastach. We Wrocławiu ostatnio pojawiła się ciekawa opcja. Firma Stokado, która jak dotąd miała jedynie usługę "magazyn na wynajem" teraz uruchomiła też usługę, w której kurier przyjedzie Ci do domu z kartonem do zapakowania. Firma zdaje się jest poważna, bo istnieje ponad rok. Sądzę więc, że jest bezpieczna. Ich storna z tą nową usługą to zdaje się: www.extrapak.pl

Ps. Jeśli coś nie tak napisałem wybaczcie - jestem nowy na forum. I niech Was nie zmyli mój nick!
Greckanimfa, ratujesz mi życie!! Dzięki! Jutro dzwonię i sprawdzam firmę.
PS: Trzymajcie kciuki, żeby mi pomogli. Nie chcę już myśleć, co dzieję się z moimi cennymi rzeczami w czasie, gdy będę na wakacjach...

Hej Kochane, już jutro wyjeżdżamy na upragnione wakacje! I dziś kurier z polecanej przez was firmy Extrapak przyjechał po moje rzeczy. Wszystko będzie przechowywane w specjalnym chronionym magazynie przez cztery tygodnie, czyli na cały czas naszego rodzinnego wyjazdu. Supeeer!
Jak wrócimy dam znać

Hej, wczoraj wróciłam! Wakacje były cudowne!!! Godzinami można by opowiadać. Dziś rano dostałam swoje rzeczy od ExtraPak. Wszystko wróciło w nienaruszonym stanie. Pełna profeska) Polecam i wam moje drogie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-06-30 o 08:54 Powód: polączenie postów
Full of joy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 12:27   #8
aniafason
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Przechowywanie rzeczy na czas podróży

Hej, ja jak wyjeżdżałam do pracy za granicę to zostawiłam swoje rzeczy w przechowalnia w Krakowie mikro max storage. to było w tamtym roku teraz mozliwe, że maja tez siedzibe gdzieś na ślasku zadzwoń i zapytaj. Ja byłam zadowolona więc mogę polecić. xxx tutaj poszukaj informacji i kontaktu

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-01-23 o 14:05 Powód: link
aniafason jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-23 13:27:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.