Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-15, 00:03   #1
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078

Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III


Zapraszam do nowego wątku, bo w starym puknęło 5 tysięcy.

Żalcie się, wspierajcie, wyzywajcie. Byleby przyniosło ulgę i pomogło w przetrwaniu


Link do poprzedniej części ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=574092
__________________
My road. My life. My dream.

Edytowane przez lady17
Czas edycji: 2012-11-15 o 00:05
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 07:08   #2
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Lipcowe , jeszcze tylko 68 dni ;-)
__________________

Edytowane przez Millygirl
Czas edycji: 2012-11-15 o 07:28
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 07:22   #3
Renee84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 45
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Dziś mam gorszy dzień;/..czy wasi też późnym wieczorem sie mało odzywają a twierdzą że na szkółce życie zaczyna sie po po 22?.. Mój mało kiedy sie po 22 odzywa a podobno chodzi bardzo późno spać..znowu czarne myśli mnie nachodzą;/
Renee84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 07:34   #4
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Renee84 Pokaż wiadomość
Dziś mam gorszy dzień;/..czy wasi też późnym wieczorem sie mało odzywają a twierdzą że na szkółce życie zaczyna sie po po 22?.. Mój mało kiedy sie po 22 odzywa a podobno chodzi bardzo późno spać..znowu czarne myśli mnie nachodzą;/
Moj kolo 22.30-23.30 tak srednio chodzi spac. U niego wieczorami sie ucza albo ogladaja cos razem na kompie/w tv. w tygodniu nigdzie nie moga wychodzic i sa padnieci wiec nie wiem ile tego nocnego zycia tam niby maja miec ;-) tez sie niewiele odzywa wiec sie nie masz co tym dolowac
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 07:37   #5
Renee84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 45
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

No mój też mówi że wieczorem oglądają filmy razem często...Pisząc o nocnym życiu nie miałam na myśli wychodzenia na miasto ... Boje się tych praktyk weekendowych bo nie będziemy sie aż 2 tygodnie widzieli;/
Renee84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 07:46   #6
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

No to widzisz, wciagnie go film albo koledzy, nic strasznego Twoj jest w Pile? Takie niewidzenie sie jest czasem dobre... My sie najdluzej nie widzielismy 3 tygodnie, on nie mogcl zjechac a ja wyjechalam. Ale byl za to steskniony jak nigdy. Dobrze to mu zrobilo. Trzeba sie troche oswoic z niewidzeniem sie,jak pojada na adaptacje to o wiele dluzej ich nie zobaczymy....
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 07:51   #7
Renee84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 45
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Tak mój jest w Pile.. ja cały czas licze że adaptacje będzie miał blisko gdzies i będzie przyjeżdżał:P...naiwna jestem co?
Renee84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 08:14   #8
mia1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Świeża informacja dla Szczytna - mogą wrócić już jutro
mia1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:15   #9
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Renee84 Pokaż wiadomość
Tak mój jest w Pile.. ja cały czas licze że adaptacje będzie miał blisko gdzies i będzie przyjeżdżał:P...naiwna jestem co?
Adaptacja odbywa się w OPP. Takie oddziały są m.in. w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie.

Większość idzie jednak do Warszawy.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:20   #10
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Nie jestes naiwna kazda by tak chciala. Opp jest w naszym miescie wiec absolutnie bym sie nie obrazila jakby robil to u nas zamiast w Warszawie
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:21   #11
Renee84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 45
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

A wiecie coś może o tym że zamiast 22 stycznia możliwe że skończą już 18 ?...bo mój TŻet mi cos wspominał ale mowił że to sie okaże dopiero na samym końcu;/... Ja liczę że na adaptacje pójdzie właśnie do Poznania:P
Renee84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 08:37   #12
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Ja z moim dopiero na Święta się zobaczę najprawdopodobniej. W ten weekend jedzie do swojego ojca do Słupska po laptopa, więc się nie spotkamy... Chyba, że jakimś cudem jeszcze przed Świętami się zobaczymy, może się z kimś zabierze kto będzie do Łodzi jechał. Dzisiaj też mam gorszy dzień, źle spałam w nocy (a raczej nie spałam). TŻ pisał od rana, ale chciał się dowiedzieć o autobusy. Masakra jakaś, a to dopiero jeden dzień. Początki są najgorsze...
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 08:55   #13
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Mnie też jeszcze wczoraj trzymały się pozytywne myśli, a dziś od rana to samo.. Mój ani nie dzwoni ani nie pisze.. Nie rozumiem bo skoro Wasi są w Szczytnie to chyba mają do roboty to samo co on..
mia1919 to super, mój też miał wrócić na weekend . Szkoda tylko że wszystkiego dowiaduję się z forum, a nie od niego... Ale cóż lepsze to niż nic... A do Was jak często piszą/dzwonią?
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:12   #14
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
Mnie też jeszcze wczoraj trzymały się pozytywne myśli, a dziś od rana to samo.. Mój ani nie dzwoni ani nie pisze.. Nie rozumiem bo skoro Wasi są w Szczytnie to chyba mają do roboty to samo co on..
mia1919 to super, mój też miał wrócić na weekend . Szkoda tylko że wszystkiego dowiaduję się z forum, a nie od niego... Ale cóż lepsze to niż nic... A do Was jak często piszą/dzwonią?
Mój pisał przy śniadaniu, ale jak odpisałam to następną wiadomość dostałam 2 godziny później, potem tylko zapytał o autobusy i też cisza. Na pewno mają zajęcia i nie mogą pisać. Nie przejmuj się Pajka na pewno zadzwoni do Ciebie później po zajęciach
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:13   #15
patision
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 345
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

pajka062 nie martw sie pierwsze 2/3 tyg sa najgorsze ja juz sie przyzwyczaiłam i moj TŻ dzwoni lub pisze tylko wieczorami i to o roznych porach czasami mnie to wkurza bo rano jak ide na uczelnie to zazwyczaj 21 chodze spac bo jestem tak zmeczona i on np napisze dopiero kolo 22 i nic sie nawet nie dowiem nie popisze bo ja juz spie a on akurat wtedy mial czas zeby napisac. Ale co weekend zjezdza teraz zleci ten listopad grudzien to duzo wolnego bd miec ;p i od stycznia zostanie nam tylko 3 miesiace ;p
patision jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 09:19   #16
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Rene, moj jest w Szczytnie i nic nie mowil o szybszym koncu. Ale fajnie by bylo
dziewczyny nie stresowac sie moj rano jak sie odzywa to o 6 albo pozniej jesli maja cos poprzesuwane albo w trakcie obiadu. Podczas zajec nie ma ze soba telefonu.
W szczytnie maja zajecia praktycznie od rana do po poludnia. Wasi Panowie przez pierwsze dni maja musztre i takie tam na pewno Wam wszystko opowiedza wiec bez stresu
kissania, nie nastawiaj sie tak zle. Do swiat kawal czasu. Moj tez na poczatku mowil ze to prawie 400 km i bedzie rzadko a jezdzil co tydzien czasem dwa. Zawsze ktos z okolic wraca, zreszta pewnie z czasem wiecej osob swoje auta wezmie na szkole.
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 10:08   #17
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
Mnie też jeszcze wczoraj trzymały się pozytywne myśli, a dziś od rana to samo.. Mój ani nie dzwoni ani nie pisze.. Nie rozumiem bo skoro Wasi są w Szczytnie to chyba mają do roboty to samo co on..
mia1919 to super, mój też miał wrócić na weekend . Szkoda tylko że wszystkiego dowiaduję się z forum, a nie od niego... Ale cóż lepsze to niż nic... A do Was jak często piszą/dzwonią?
Dziewczyno, póki co Mu nie takie rzeczy jak dzwonienie, pisanie w głowie. Pierwsze tygodnie to im dają taki wycisk, bo chcą jak najwięcej osób odrzucić, ale to norma. Standardem jest to, że oni też się boją, bo jak jakiś ich na "dzień dobry" wykładowca, instruktor zobaczy z telefonem to ma najzupełniej przesrane, więc początki są najgorsze. Zapewne cały pluton TŻta nie chce mieć kary w postaci prac społecznych (czyszczenie łazienek, korytarzy), albo jeszcze gorzej w postaci kary weekendowej i pozostania na szkółce.

Ja czasem jak się odezwałam do TŻta raz na trzy dni, to był sukces - naprawdę (mówię o początkach )
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 10:53   #18
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyno, póki co Mu nie takie rzeczy jak dzwonienie, pisanie w głowie. Pierwsze tygodnie to im dają taki wycisk, bo chcą jak najwięcej osób odrzucić, ale to norma. Standardem jest to, że oni też się boją, bo jak jakiś ich na "dzień dobry" wykładowca, instruktor zobaczy z telefonem to ma najzupełniej przesrane, więc początki są najgorsze. Zapewne cały pluton TŻta nie chce mieć kary w postaci prac społecznych (czyszczenie łazienek, korytarzy), albo jeszcze gorzej w postaci kary weekendowej i pozostania na szkółce.

Ja czasem jak się odezwałam do TŻta raz na trzy dni, to był sukces - naprawdę (mówię o początkach )
O kurde, trzy dni . Masz racje, nie powinnam się tak przejmować, na pewno jak będzie miał chwile to napisze... Same wiecie, początki są ciężkie i różne ma się myśli..

mia1919 to że mogą wrócić jutro znaczy że nie mają już zajęć jutro i przyjeżdżają czy że po zajęciach mogą wyjechać?
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:13   #19
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
O kurde, trzy dni . Masz racje, nie powinnam się tak przejmować, na pewno jak będzie miał chwile to napisze... Same wiecie, początki są ciężkie i różne ma się myśli..

mia1919 to że mogą wrócić jutro znaczy że nie mają już zajęć jutro i przyjeżdżają czy że po zajęciach mogą wyjechać?
Wydaje mi sie, ze po zajeciach dopiero. Moj chcial zebym mu sprawdzila czy sa autobusy godz.17-18. Wiem, ze w piatki jak maja wolny weekend nie ma apeli wieczornych.
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 11:17   #20
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość

mia1919 to że mogą wrócić jutro znaczy że nie mają już zajęć jutro i przyjeżdżają czy że po zajęciach mogą wyjechać?
Ja w Szczytnie najpóźniej w piątek do 16stej miałam zajęcia (ale zazwyczaj jak coś odrabialiśmy to było tak, że do 15-16 i KONIEC), a tak to do 13-14, a czasem nawet 12 (ale to też sporadycznie).
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 11:26   #21
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

A powiedz mi Kornelciaczek jak wspominasz szkolenie w Szczytnie gratuluje, ze Ci sie udalo, bo ogolnie przejsc rekrutacje to juz duzy sukces ja sama sie zaczynam zastanawiac nad zlozeniem papierow do Firmy
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:07   #22
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
A powiedz mi Kornelciaczek jak wspominasz szkolenie w Szczytnie gratuluje, ze Ci sie udalo, bo ogolnie przejsc rekrutacje to juz duzy sukces ja sama sie zaczynam zastanawiac nad zlozeniem papierow do Firmy
Zacznę od tego, że ja już prawie 2latka pracuje, więc jak składałam dokumenty to BOOMu aż takiego do Policji nie było, ale kolejki już były. Z perspektywy czasu odradzam pracę w Firmie i drugi raz nie poszłabym, a gdybym miała mieć męża Policjanta to już w ogóle mówię wtedy stanowcze NIE (Główny powód: ciężko zgrać się na wspólne wolne i godziny pracy takie, że zazwyczaj się człowiek mija)
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 12:26   #23
mia1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

pajka062 - wiem, że mają w piątek zajęcia do 16, a później mogą wrócić na weekend
Wczoraj wszyscy oglądali mecz, więc może dlatego nie pisał, też tylko chwilę z Tżetem rozmawiałam damy radę
mia1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 13:02   #24
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że ja już prawie 2latka pracuje, więc jak składałam dokumenty to BOOMu aż takiego do Policji nie było, ale kolejki już były. Z perspektywy czasu odradzam pracę w Firmie i drugi raz nie poszłabym, a gdybym miała mieć męża Policjanta to już w ogóle mówię wtedy stanowcze NIE (Główny powód: ciężko zgrać się na wspólne wolne i godziny pracy takie, że zazwyczaj się człowiek mija)
Na razie sie na szczescie tylko zastanawiam, fakt , ze godziny pracy sa przerozne. Zobaczymy, poki co na razie zostane przy kosmetyce;p (nauce), jeden policjant wystarczy Poza tym to trzeba dobrze przemyslec. Podejrzewam, ze jak sie naslucham od TŻ wrazen to mi sie odechce

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

A BTW to jeszcze do konca nie dowierzam, ze TŻ wyjechal ...
Jeszcze pytanie troche z innej beczki: Pajka062 bylas na slubowaniu u swojego TŻta?
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:09   #25
MaikoMaiko
Przyczajenie
 
Avatar MaikoMaiko
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Jutro
__________________
I got my red dress on tonight
Done my hair up real big beauty queen style
High heels off, I'm feeling alive...
MaikoMaiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:16   #26
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

kissania561 - Nawet nie wiedziałam że mogę być... Nic mi nie powiedział... A Ty byłaś? A co do pracy w policji to pomyśl że musiałabyś wytrzymać kolejne 6 miesięcy rozłąki to od razu Ci się odechce do policji iść . Mam nadzieję że mój jak zadzwoni to mi powie wszystko, teraz trochę pisze bo czekają na coś więc się odzywa. Chyba nie mogę mu pokazać że nie radzę sobie, co? Jemu wtedy też będzie ciężko..
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 14:42   #27
MaikoMaiko
Przyczajenie
 
Avatar MaikoMaiko
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 16
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
kissania561 Chybaięc się nie mogę mu pokazać że nie radzę sobie, co? Jemu też będzie ciężko..
Ja tam do swojego piszę, jak on do mnie zagada, to wtedy raczej Niech wie, że jestem samodzielna i troszkę tęskni
__________________
I got my red dress on tonight
Done my hair up real big beauty queen style
High heels off, I'm feeling alive...
MaikoMaiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:05   #28
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Hehe no i dobrze . Ale na początku to jest ciężko, myślę o nim 24 na dobę, co chwila patrze na telefon czy czasem nie napisał albo nie dzwonił . Nie ma go 2 dni a czuje jakbym go nie widziała ze 2 tygodnie, ciężko się tak przestawić. Chcę już weekend!
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:17   #29
Renee84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 45
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Każdej z nas na początku było bardzo ciężko..jak sobie przypomnę co przeżywałam..Ale pamiętajcie że najważniejsze to sobie niczego nie wkręcać!..jak nachodzą was dziwne myśli to najlepiej z kimś pogadać( nie koniecznie o tym, ważne żeby zająć głowę czymś innym)..
Renee84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 15:46   #30
annika90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

a ja go zobacze dopiero za 6 tyg...i pozniej znowu za miesiąc albo i wiecej;/ ma do mnie 800km...dziewczyny jak to przetrwac??
annika90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 19:30:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.