Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 22:37   #511
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Jan w swoim e-mailu opisuje sytuacje kiedy jedna z forumowiczek Karen poinformowała dziewczyny, że Lizzie nie zapłaciła za swoją część wspólnego zamówienia. Wtedy dziewczyny zaczęły wspierać Karen a zachowania Lizzie raczej nie pochwalały Włączyły się w to moderatorki, zabroniły linczowania Lizzie, były groźby dotyczące zamknięcia forum i do tego jedną z moderatorek, i pracownic EDM, łączyły dosyć przyjazne stosunki z Lizzie w realu Oraz Carina dobrze znając sytuację napisała emaila do L. z prośbą o wyjaśnienie sytuacji (i chyba zajęła jej stronę)

Carina natomiast w swoim e-mailu raczej nie odnosiła się do rzeczonej sytuacji, tylko pisała o tym, że stworzyła forum z myślą o tym aby był miejscem gdzie można porozmawiać o kosmetykach, testować produkty, dzielić się i wspierać. I ogólnie żeby było LOVE, FUN and BEAUTY. Tymczasem według niej forum zmieniło się w jakiś koszmar (i chyba chce od niego umyć ręce a za to zająć się Fan Club). Podsumowuje wszystko zdaniem, że chętniej i prędzej będzie odpowiadać na e-maile, które są pełne szczęścia i miłości a nie dotyczyły spraw smutnych i przyziemnych (I promise I will be more responsive when the email is about sunshine
instead of rain)

Uff
eiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:40   #512
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Poprzedni post napisano o 23:37 ----------


Mój angielski to też nie cudo, will free do korygowania i dodawania co ważne:

Pobieżnie jednym okiem - jedna z dziewczyn z forum nie zapłaciła za swoją część zamówienia wspólnego. Organizartorka napisała to na forum, reszta dziewczyn zaczęła ją wspierać. Niestety dziewczyna, która nie zapłaciła jest znajomą jednej z modek, więc EDM zagroziło, że zamknie forum.
Jan napisała o tym do Cariny- całkiem miłego maila, napisała, że kocha ich produkty itp i przedstawiła sytuację.
A Carina jej o tym, że na forum ma być szczęscie, miłość i zabawa. Że są najszybciej rozwijającą się marką. I teraz zajmuje się projektem Fun Club i będzie tam z każdym kto chce się z nią bawić minerałami ( i dalej podobne bla bla bla)
i na końcu UWAGA HIT:
I promise I will be more responsive when the email is about sunshine
instead of rain -
czyli coś w stylu - będę milsza jeżeli napiszesz do mnie o słońcu nie o deszczu.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
(...)

i szwindel ze składnikami w nowych kosmetykach... super ..

dobrze, że znalazłam Blusche
Jaki szwindel? tez chce wiedzieć

eiko - ładna synchronizacja nam wyszła
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:42   #513
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Nie wiem czy przyglądały się temu całemu Fan Club'owi, ale jest tam jeden taki link: http://www.everydayminerals.com/fan-club/slambook
Ogólnie to bla bla bla, ale ciekawa jest ostatnia gwiazka:
Everyday Minerals will edit or delete any comments that are not 100% filled with joy. This is not customer service nor will we allow for any customer service questions or concerns voiced on the FAN CLUB
w skrócie: będą kasowali wszystkie wypowiedzi, które nie zawierają peanów oraz wypowiedzi dotyczące obsługi klienta.
Kurcze... Dziwnie się czuję. Wydaje mi się, że teraz jest to zupełnie inna firma niż kiedyś. Do tego taki sentyment, że to od nich zaczęła się moja przygoda z minerałami


alkaxy - bardzo ładna

No właśnie.. O co chodzi z tymi składnikami? Ja swój podkład w ilości hurtowej zamówiłam hoho i jeszcze wcześniej, więc nie wiem na czym polega zmiana?

Edytowane przez eiko
Czas edycji: 2009-11-16 o 22:43
eiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:51   #514
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Jaki szwindel? tez chce wiedzieć
nie taki straszny - w nowych cieniach jest lauryl lysine, a to podobno nie produkt naturalny

"Lauroyl lysine is quite a new ingredient, no wonder no one scrutinized it yet. Lauroyl lysine is an amino acid derived from coconut oil. But we already know that not all chemicals derived from coconut oil are good for your skin. You can take humble coconut oil, spray it with acetone and chlorine and - voila! - you have a totally new “natural” ingredient. Take coconut, slather it with formaldehyde, and think for a moment - will it be the same coconut, tasty and wholesome? Tecnhically speaking, yes. Will you eat it? I truly doubt that. So let’s leave coconut side of the story and see what’s really happened to coconut before it became lauroyl lysine.

Lysine is an amino acid found in plants, most abundantly in legumes, and lysine is also naturally present in human cells. Lauroyl stands for a fatty acid derived from coconut and palm oils. Then lysine is estherified (treated with ethanol) and then followed by reacting the ester with lauroyl chloride. Chemically speaking, lauroyl lysine is composed of lauric acid and lysine HCl. It is a white, solid product which is then dried and used to create “silky feel” in makeup and skincare. Lauroyl lysine is also used as a preservative for its anti-microbial activity. Most of lauroyl lysine used in cosmetics comes from China.

Honestly, I don’t think that lauroyl lysine is just as harmful as parabens or polyquaterniums or as irritating as phenoxyethanol. The process of its manufacturing doesn’t seem to be highly poisonous or involving super-toxic chemicals. But being a green purist, I’d rather not use it in my beauty products. The rest is up to you, of course."
cytat STĄD
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:53   #515
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dzieki wielkie
czyli w miare udalo mi sie zrozumiec tylko jakby nie bardzo widzialam zwiazek miedzy trescia maila a odpowiedzia na niego
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:55   #516
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Z tego co wiem to Lauroyl lysine jest też w różach,podkładach,korekto rach... ciekawa jestem czy da się odczuć jego zawartość i skutki w kosmetykach i na skórze.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:55   #517
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

http://www.facebook.com/topic.php?ui...3046#topic_top

Tu coś o Lauroyl Lysine w winter colors.
" You can take humble coconut oil, spray it with acetone and chlorine and - voila! - you have a totally new “natural” ingredient."



eiko - świetni są z tym kasowaniem
Wiecie co - smutne jest to, że mają dużo produktów naprawdę świetnych - pędzle, dużo róży fajnych. Ceny też zgrabne i i tak będziemy od nich zamawiać.
Ale obiecuje, że co mogę chyba zamówię gdzie indziej Wolę dać zarabiać fajnym ludziom.

EDIT: AnkaFranka - widzę, że już wkleiłaś
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 23:04   #518
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Moim skromnym zdaniem żartują sobie z ludzi,ciężko mi cokolwiek mówić czy oceniać bo nie znam innego EDM niż ten po "zmianach na lepsze" ale widze,że chyba nie będę się jakoś szczególnie do tej firmy przywiązywać bo nie warto.Mają gdzieś klientów,ich opinie,odczucia i stracą na tym, tego jednego jestem pewna.Podobnie jak alkaxy zaopatrywać się będę tylko w rzeczy których gdzie indziej nie znajdę .Na szczęście powstaje coraz więcej marek,nawet na naszym rodzimym skromnym ryneczku i jest to alternatywa dla wszystkich nas które mają dość takiego traktowania.Bo w końcu kupe pieniedzy wpompowujemy do ichnej kieszeni.
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2009-11-16 o 23:06
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 23:08   #519
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Jedna sprawa wpływ na skórę, druga - albo robią naturalną, mineralną firmę, albo
........... nie.
A nie ściemniają
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 23:12   #520
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Alkxy wiesz ja myślę że z pasji do minerałów i makijażu firma zaczyna skupiac się na zarobieniu jak najwiecej więc dodaje jakiś badziewny niemineralny składnik i może wyprodukować dzieki niemu więcej produktów przy tej samej cenie sprzedaży,bo dla mnie to jest to taki wypełniacz przestrzeni.I czysty zysk mają,tylko czy mają jeszcze prawo nazywać się Everyday Minerals?
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:46   #521
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny, a jaki korekotr do maskowania cieni pod oczami? Zawsze myślałam, że do tego służą różowe, ale po przeczytaniu opisów pogubilam się
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 10:56   #522
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki korekotr do maskowania cieni pod oczami? Zawsze myślałam, że do tego służą różowe, ale po przeczytaniu opisów pogubilam się
sunlight
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 11:07   #523
eiko
Raczkowanie
 
Avatar eiko
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki korekotr do maskowania cieni pod oczami? Zawsze myślałam, że do tego służą różowe, ale po przeczytaniu opisów pogubilam się
Możesz spróbować także Abbott's Perk Me Up
eiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 14:16   #524
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki korekotr do maskowania cieni pod oczami? Zawsze myślałam, że do tego służą różowe, ale po przeczytaniu opisów pogubilam się
Dużo zależy od Twojego kolorytu.
Ja jestem zimno-neutralna (ew. beżowa?) i sunlight wygląda u mnie okropnie!
Intensive Fair jest ok, tylko ciut za ciężki.
W dalszym ciągu więc używam Sephory i do rozświetlenia Aussie Perk Me Up - u mnie sprawdza się świetnie


A co do wyczynów firmy, to się grubo zdziwiłam
Też mam do nich sentyment i w ogóle... I szczerze mówiąc szkoda mi kasy i czasu na szukanie idealnego podkładu z innej firmy (choć jestem blisko).
Jeśli po kwasach rzeczywiście będę mogła używać samego Alabastra z Aromaleigh - to tak zrobię. Na razie mieszam z Fair Neutral w stosunku 1:1.

Nie lubię takiego traktowania stałych klientów - kilka sklepów (nie-mineralnych wprawdzie) już bez żalu pożegnałam za takie coś
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 14:46   #525
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ale obiecuje, że co mogę chyba zamówię gdzie indziej Wolę dać zarabiać fajnym ludziom.

EDIT: AnkaFranka - widzę, że już wkleiłaś
a ja powiem, że po akcji z PP (sierpień) zaraz zamówiłam inne próbki i tam znalazłam swoje kolorki, edm zamawiam jak są fajne promocje czemu nie. i pędzelki.....ale tych powoli też mam już wystarczająco...tak czy tak, inne firmy moga im podziękować. EDM jest przystępna cenowo i og. popularna, prawie każdy zaczyna z nimi swą przygodę....... i zamiast zatrzymać klientów, robią dużo by pchnąć ich na drogę konkurencji
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 16:52   #526
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Alkxy wiesz ja myślę że z pasji do minerałów i makijażu firma zaczyna skupiac się na zarobieniu jak najwiecej więc dodaje jakiś badziewny niemineralny składnik i może wyprodukować dzieki niemu więcej produktów przy tej samej cenie sprzedaży,bo dla mnie to jest to taki wypełniacz przestrzeni.I czysty zysk mają,tylko czy mają jeszcze prawo nazywać się Everyday Minerals?
A propos wypełniaczy to mnie zaskoczyło jak zamówiłam próbkę z tej serii everynight minerals. Oprócz standardowych minerałów jest jeszcze witamina E i Caprylic/ Capric Triglyceride. I moim zadaniem robi to gorzej temu cieniowi. Strasznie osypuje się przy nakładaniu i jakoś tak nie trzyma się powieki, muszę go mocno wcierać. No i nawet na bazie po paru godzinach znika. Pewnie chodziło o to, żeby był bardziej hm, nawilżający ale dla mnie to porażka, wolę czyste prochy

Z tym lauro cośtam też się mogą ugryźć jak się okaże tak samo wzbogacający jak tamte (zamówiłam all spice i cardamom) to podziękuję za cienie. Oby tylko nie zaczęli walić czegoś do podkładu bo nie chce mi się szukać zamiennika, ten mi odpowiada

edit: dodam jeszcze, że inne firmy jakoś mi nie podeszły "na wygląd" nic mnie nie zachęcało na ich stronach, jakieś takie ubogie albo mało przejrzyste, edm nawet po zmianach wygląda najlepiej, ale zajrzałam przed chwilą na alima pure i po prostu obłęd wszystko mi się tam podoba
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2009-11-17 o 17:07
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:02   #527
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

O afere z PP też pamiętam. Najgorsze w sumie to było to, że się nie wytłumaczyli sensownie, teraz to samo;/
Z podkładem nie mam problemu, bo używam EGM/Lumiere.

Właśnie trzymam w łapkach nowe zamówienie - Raw Sugar jest strasznie ciemny , nie wiem czy się odważe na twarz nałożyć. I bardzo błyszczący.

No właśnie, marchewkowe pole - stornę mają w miarę czytelną, kategorie podkładów też - ja już sporo nie tyle dla siebie biorę co dla koleżanek - i EDM'em najłatwiej mi je przekonać - bo tanio i łatwo.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-11-17 o 19:04
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:47   #528
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Właśnie trzymam w łapkach nowe zamówienie - Raw Sugar jest strasznie ciemny , nie wiem czy się odważe na twarz nałożyć. I bardzo błyszczący.
zazdroszczę Raw Sugar.. moja paczuszka z nim coś się nie spieszy i pełna jestem najgorszych obaw, bo paczki zamawiane kilka dni później już podochodziły, a ta 13- dzien idzie.. nigdy tak długo do mnie paczuchy z EDM nie szły. I obawiam się, ze albo celny im się przyjrzał dokładniej, albo coś gorszego..

co do samego EDM - na moje nieszczęscie ich podkłady na mnie najlepiej leżą, róże też całkiem lubię. Gdyby nie to, to pewnie bez żalu bym się z nimi pożegnała. Na szczęscie zrobilam zapasy podkładowe, róże mam wszystkie (oprócz tego nowego i Raw Sugar właśnie), wiec myślę, ze na jakiś czas zrobię sobie przerwę od nich. Ewentualnie pędzelki będę kupować (bo tych nigdy mi dość)
Zrobię jeszcze tylko te zestawienia podkładowo- różowe z wszystkimi odcieniami (okazał się, ze wcięło mi jedną próbkę podkładu i nie mogę go zrobić - chyba, że któraś ma Buff Ivory do podzielenia się ? )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 19:55   #529
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Mam Ivory Intensive ale ode mnie chyba dlugo bedzie szlo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 19:59   #530
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
zazdroszczę Raw Sugar.. moja paczuszka z nim coś się nie spieszy i pełna jestem najgorszych obaw, bo paczki zamawiane kilka dni później już podochodziły, a ta 13- dzien idzie.. nigdy tak długo do mnie paczuchy z EDM nie szły. I obawiam się, ze albo celny im się przyjrzał dokładniej, albo coś gorszego..

co do samego EDM - na moje nieszczęscie ich podkłady na mnie najlepiej leżą, róże też całkiem lubię. Gdyby nie to, to pewnie bez żalu bym się z nimi pożegnała. Na szczęscie zrobilam zapasy podkładowe, róże mam wszystkie (oprócz tego nowego i Raw Sugar właśnie), wiec myślę, ze na jakiś czas zrobię sobie przerwę od nich. Ewentualnie pędzelki będę kupować (bo tych nigdy mi dość)
Zrobię jeszcze tylko te zestawienia podkładowo- różowe z wszystkimi odcieniami (okazał się, ze wcięło mi jedną próbkę podkładu i nie mogę go zrobić - chyba, że któraś ma Buff Ivory do podzielenia się ? )
Ja mam Ivory intensive sampelek - nawet nie testowałam bałam się tych różowych tonów
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:16   #531
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Si, tez mi sie zapas uzbieral i sadzac po wydajnosci podkladow to tak pi raz oko na 5-6 lat mi starczy Do tego czasu moze sie wdroze w inne marki rowniez albo i nawet do Polski cos zawita Z EDM bede tylko obserwowac pojawiajace sie nowe pedzle i zestawy cieni, bo mi pasuja ichnie shadowy

Ivory mialam dawno temu sampla i podarowalam komus, rzeczywiscie rozowe tony z niego bily fest.

A propos pedzli - potestowalam sobie najnowsze wynalazki EDM, konkretnej opini jeszcze nie wydam ale polecam sprobowac Dome Brush do korektora plynnego\kremowego Bardzo dobrze sie w tej roli spisuje, korektor nakladany tym pedzlem pod oczy, na skrzydelka nosa, czy nawet miejscowo na plamki daje wyjatkowo naturalne wykonczenie, do tego jest miekki i delikatny i nie zostawia smug.
Zastosowanie takie jak w tym filmie z uzyciem MAC 224.
http://www.youtube.com/profile?user=...42/nQ_ljZdEW4Q

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-11-17 o 21:18
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:45   #532
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mam Ivory Intensive ale ode mnie chyba dlugo bedzie szlo
podejrzewam, że tyle samo, co gdybym zamówiła sobie próbkę z EDM

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja mam Ivory intensive sampelek - nawet nie testowałam bałam się tych różowych tonów
to idę Cię na gg atakować
kurczę, ten fair taki różowy ? A w opisie jest napisane, ze dla wyjątkowo jasnych karnacji z nutką beżu.. No nic, jak swatche porobię, to się mu przyjrzę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 21:52   #533
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
zazdroszczę Raw Sugar.. moja paczuszka z nim coś się nie spieszy i pełna jestem najgorszych obaw, bo paczki zamawiane kilka dni później już podochodziły, a ta 13- dzien idzie.. nigdy tak długo do mnie paczuchy z EDM nie szły. I obawiam się, ze albo celny im się przyjrzał dokładniej, albo coś gorszego..
nie to chyba coś się wydłuża bo do mnie też coś długą idą ost
i tez czekam na raw sugar
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 22:40   #534
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
nie to chyba coś się wydłuża bo do mnie też coś długą idą ost
i tez czekam na raw sugar
Pocieszyłaś mnie nieco, ale i tak się martwię, bo zamówienie złożone tydzien pozniej już dotarło

ja jeszcze wzięłam też ten niebieski korektor (choć nie wiem, po jakiego czorta mi on - jakby co, będę rozdawać odsypki )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 00:59   #535
Farraige
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Z tym laurynianem lizyny (lauroyl lysine) to nie ma co przesadzać. Wśród producentów surowców kosmetycznych ów produkt uważany jest za produkt pochodzenia naturalnego. Jest to kombinacja naturalnego kokosowego kwasu tłuszczowego (oleju kokosowego) i kwasu aminowego (oleju roślinnego). Oczywiście przy łączeniu takich składników najczęściej jest potrzebny jakiś "chemiczny" katalizator.

Moim zdaniem nie jest to produkt bardziej "chemiczny" niż np. powszechnie stosowany stearyniam magnezu (magnesium stearate) czy rzadziej mirystynian magnezu - magnesium myristate.
A propos.... W sytuacji gdy stearynian magnezu jest pochodna tluszczow zwierzecych, to byc moze reakcja hydrolizy moze byc uznana za "nie chemiczna". Jesli natomiast ma byc naturalny czyli otrzymywany np. z oleju palmowego to stosuje sie reakcje hydrogenezy gdzie niezbedny jest udzial "chemicznego" katalizatora tak jak i w mirystanianie magnezu


... A poza tym przecież ów lauroyl lysine jest w podkładach Lauress (oprocz Minimalista) i wielu innych produktach Lauress'a

Lavera też stosuje ów składnik w swoich produktach

A co ów składnik daje w podkładach mineralnych? Przede wszystkim kremowość, miękkość i gładkość aplikacji. Poprawia też przyczepność i wodoodporność
Farraige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 05:36   #536
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Kurcze, muszę być serio zaspana, bo dzisiaj jak już kończyłam się maziać zauważyłam, że zamiar wziąć podkład, to wysmarowałam sobie twarz Kaolinem (Fair) + Aromaleigh alabaster - oczywiście z stosunku 1:1

Cóż... uznałam, że będzie to primer i poprawiłam Fair Neutralem z Alabastrem i ja się dziwiłam - co za wyjątkowo suche poliki dzisiaj mam... Jaka ta wczorajsza maseczka musiała być do kitu...

No nic... przynajmniej cieni nie pomyliłam z korektorami na przykład
Dandelious z Cypress świetnie razem wygląda

Idę do tej zakichanej pracy....
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 08:30   #537
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Podobno EDM miał zmieniać try me free raz w miesiącu, a tam ciągle to samo
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 08:44   #538
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
Podobno EDM miał zmieniać try me free raz w miesiącu, a tam ciągle to samo
Ja już nie wierzę w to co mówią, try me free są chyba od 9.10 niezmienione a Your Picks... nie pamiętam...

Zauważyłyście na stronie tą piękną panią która jest prawie na wszystkich zdjęciach? Tak, tak... na 90% wg mnie to Carina
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 08:54   #539
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cathy widzę że wreszcie próbkowe dotarło już nie mogę doczekać się paczuszki od Ciebie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 09:42   #540
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość

Zauważyłyście na stronie tą piękną panią która jest prawie na wszystkich zdjęciach? Tak, tak... na 90% wg mnie to Carina
Możliwe, nawet trochu podobna
Tutaj można zobaczyć jej zdjęcie:
http://www.facebook.com/note.php?note_id=105528073787
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.