Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-23, 22:22   #4891
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Magda a to ciastko robi się na zimno czy w piekarniku? Bo ja nigdy w życiu żadnego ciastka nie robiłam...
Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie odpowiedzieć: nic nie pieczesz, robisz jak w przepisie i TADAA, gotowe te ciastko na zimno jest.
na zimno wsadzasz do lodowki ( w naszym przypadku na balkon, bo w lodowce nie bylo miejsca ) i na drugi dzien gotowe
pyszne to ciasto i zaslodzic sie mozna
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:23   #4892
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
DZIĘKUJĘ bardzo za obszerne wyjaśnienie i rozpisanie bo ja się dopytywałam jak zmiejszyć oxydant z 12% do 10,5% . A czy mogłabym jeszcze prosić o sprawdzenie czy dobrze wyliczyłam sobie że z 12% i 9% aby otrzymać 10,5% 50ml to trzeba dodać po 25ml 12% i 25 ml 9% bo pierwszy raz liczę takie proporcje i chciałabym mieć pewność że jest ok?

a tak apropo chciałabym ŻYCZYĆ WSZYSTKIM BLONDYNECZKOM (TYM W CAŁOŚCI JASNOWŁOSYM I TYM DĄŻĄCYM DO BLONDU )ZDROWYCH ,WESOŁYCH, SZCZĘŚLIWYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT SPĘDZONYCH W GRONIE NAJBLIŻSZYCH ORAZ ZDROWYCH PIĘKNYCH WŁOSKÓW W PRZYSZŁOŚCI
Tak, dokladnie tak to wychodzi
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:25   #4893
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak to mawia mój tato - jedni lubią ogórkową inni pomidorówkę
Ja np uwielbiam siedzieć u fryzjera - co prawda w myjce ja się zawsze tak ułożę, że tył głowy mnie boli kilka dni ale idzie to pzreżyć, to takie odprężające, taka wizyta
Mnie też zawsze boli kark

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
myślisz że ten odrost weźmie ci ta Excelka? też właśnie zastanawiam się nad tymi dwoma
Robiłam nią kiedyś, ale miałam mały odrost kilka mm i wzieło, ale nie powiem na 100% bo nie pamiętam.
Fryzjerka robiła mi odrost z woda 6% i wzięło idealnie.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja też bym tak robiła, tak najekonomiczniej. A jak powiesz fryzjerce że kladlaś np. 10.13 to ona i tak bedzie wiedziała z czego zrobić refleksy.
Właśnie
Jeszzcze mam trochę czasu zastanowię się i dam znać
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:26   #4894
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

KASIULKA-sliczne paznokcie,jeszcze takiego wzoru nie widzialam

NICOLA-moze zrob kapiel rozjasniajaca na wlosy przed kolejnym farbowaniem.ja wlasnie to stosuje + testuje hehhe po nieudanym farbowaniu gdzie mi rudosci wyszly na moich naturalnych wlosach sredni blond
A ta kapiel robie tak:
ok 3 lyzeczki do cherbaty proszku niebieskiego od rozjasniacza+ ok lyzeczka wody utlenionej z rozjasniacza+odzywka do wlosow -tak jak zawsze uzywam+troche szamponu+woda zwykla ciepla.Wszystko dokladnie meiszam i nakladam na wlosy.Dziewczyny pisza zeby trzymac to 20 minut-a ja trzymalam ok 5 minut -bo sie balam co wyjdzie ,gdzyz robilam to pierwszy raz i mi rozjasnilo nawet troche ale musze to chyba powtorzyc
Co dziewczata myslicie o tym zeby powtorzyc w ten sam sposob kapiel rozjasniajaca jutro jesli robilam ja przy ostatnim myciu wlosow ok 2 dni temu
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:31   #4895
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
KASIULKA-sliczne paznokcie,jeszcze takiego wzoru nie widzialam

NICOLA-moze zrob kapiel rozjasniajaca na wlosy przed kolejnym farbowaniem.ja wlasnie to stosuje + testuje hehhe po nieudanym farbowaniu gdzie mi rudosci wyszly na moich naturalnych wlosach sredni blond
A ta kapiel robie tak:
ok 3 lyzeczki do cherbaty proszku niebieskiego od rozjasniacza+ ok lyzeczka wody utlenionej z rozjasniacza+odzywka do wlosow -tak jak zawsze uzywam+troche szamponu+woda zwykla ciepla.Wszystko dokladnie meiszam i nakladam na wlosy.Dziewczyny pisza zeby trzymac to 20 minut-a ja trzymalam ok 5 minut -bo sie balam co wyjdzie ,gdzyz robilam to pierwszy raz i mi rozjasnilo nawet troche ale musze to chyba powtorzyc
Co dziewczata myslicie o tym zeby powtorzyc w ten sam sposob kapiel rozjasniajaca jutro jesli robilam ja przy ostatnim myciu wlosow ok 2 dni temu
to zle zrobilas. dajesz caly proszek,cala wode utleniona , dodajesz szamponu,odzywki i troche wody i lepiej raz potzrymaj dluzej niz masz katowac wlosy co 2 dni
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:34   #4896
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A ja powiem Wam, że jakiś czas temu (2 mce może) kupiłam odżwykę z Isany z tym babassem i ona bardzo fajnie się nadaje do OMO.
A kilka dni temu dokupiłam szampon i też jest fajny-w składzie ma chyba głównie substancje myjące, taki o szamponik ale jest ok.
Poza tym złapałam się na tym, że mam kurację jak mysia m - Ona powinna ją opatentować
Biorę Vitapil, piję pokrzywę (i nie mam żadnych krostek ani nic, może jeszcze będę miała???) i wcieram mgiełkę Radicala wzmacniającą co mycie (czyli co 2 dni).
Kuracja mysiowata - mysiu - do opatentowania
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:46   #4897
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja powiem Wam, że jakiś czas temu (2 mce może) kupiłam odżwykę z Isany z tym babassem i ona bardzo fajnie się nadaje do OMO.
A kilka dni temu dokupiłam szampon i też jest fajny-w składzie ma chyba głównie substancje myjące, taki o szamponik ale jest ok.
Poza tym złapałam się na tym, że mam kurację jak mysia m - Ona powinna ją opatentować
Biorę Vitapil, piję pokrzywę (i nie mam żadnych krostek ani nic, może jeszcze będę miała???) i wcieram mgiełkę Radicala wzmacniającą co mycie (czyli co 2 dni).
Kuracja mysiowata - mysiu - do opatentowania
ale ja tez tak robie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 22:48   #4898
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to zle zrobilas. dajesz caly proszek,cala wode utleniona , dodajesz szamponu,odzywki i troche wody i lepiej raz potzrymaj dluzej niz masz katowac wlosy co 2 dni
Ale wiesz ze nawet stosunkowo duzo mi rozjasnilo w ten sposob?nie dalam calego proszku ani wody bo nie wiem ilu % to wszystko jest,a na opakowaniu nie jest to napisane Ale jesli ta niewielka ilosc mi rozjasnia to po co dawac wiecej? Ok wobec tego bede robic ta kapiel rozjasniajaca tylko raz na wiecej minut.Teraz to byla tylko proba.Moje naturalne wlosy to sredni blond i rozjasniaczem z 3 % woda super sie rozjasniaja-fryzjerka mi taka robila zawsze i wychodzily bialutkie pasemka ,ale teraz niestety jestem zdana tylko na siebie
Moja fryzjerka mi mowila,ze niektorym dziewczyna nawet samym proszkiem bez wody utlenionej rozjasnia-ze zwykla woda
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:50   #4899
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Ale wiesz ze nawet stosunkowo duzo mi rozjasnilo w ten sposob?nie dalam calego proszku ani wody bo nie wiem ilu % to wszystko jest,a na opakowaniu nie jest to napisane Ale jesli ta niewielka ilosc mi rozjasnia to po co dawac wiecej? Ok wobec tego bede robic ta kapiel rozjasniajaca tylko raz na wiecej minut.Teraz to byla tylko proba.Moje naturalne wlosy to sredni blond i rozjasniaczem z 3 % woda super sie rozjasniaja-fryzjerka mi taka robila zawsze i wychodzily bialutkie pasemka ,ale teraz niestety jestem zdana tylko na siebie
Moja fryzjerka mi mowila,ze niektorym dziewczyna nawet samym proszkiem bez wody utlenionej rozjasnia-ze zwykla woda
to dlaczego do niej nie pojdziesz tylko kombinujesz sama?
i ta fotka,ktora masz w avatarze to chyba farbowane wlosy??
wiec to tez co innego niz rozjasnianie naturalek.

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-12-23 o 22:52
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:59   #4900
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to zle zrobilas. dajesz caly proszek,cala wode utleniona , dodajesz szamponu,odzywki i troche wody i lepiej raz potzrymaj dluzej niz masz katowac wlosy co 2 dni
Ja robiłam w ogole bez OXY ,a mi rozjasniło o ton na pewno
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 23:31   #4901
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a więc tak :
kupuję krakersy Lajakonika
mleko skondensowane ugotowane "krówka"
2 budynie waniliowe
smietane 30 %
margaryne
Bierzesz blachę wykładasz krakersami. Na to kladziesz mleko skondensowane (najlepiej wlozyc do wrzacej wody-cieple lepiej sie rozprowadza). Dajesz znowu krakersy. Pozniej budyn (gotujesz 2 budynie, jak ostygna to ubijasz je z polowa opakowania margaryny) pozniej znow krakersy i na to ubita bita smietane i mozesz posypac czyms, jakimis cukierkami w stylu m&ms albo potarkowana czekolada
no mowie prawie jak moje tylko w moim trochę więcej roboty - ale pychota ciasto ja też jak mogę to trzymam na balkonie bo blacha taka wielka, że nie mieści się w lodówce

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mnie też zawsze boli kark
To dobrze
Znaczy nie dobrze - ale dobrze, że piszesz, bo nikt nigdy o tym nie mówi i myślałam, że jakaś dziwna jestem że nikomu sie tak nie robi tylko mnie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Biorę Vitapil, piję pokrzywę (i nie mam żadnych krostek ani nic, może jeszcze będę miała???) i wcieram mgiełkę Radicala wzmacniającą co mycie (czyli co 2 dni).
Kuracja mysiowata - mysiu - do opatentowania
Też biorę vitapil i pokrzywę (tyle, że ja pokrzywę w tabletkach ) No a radicala odstawiłam ze względu na to, że miałam farbować. A teraz to już sama nie wiem.. może kupię później.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 07:16   #4902
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam Was w ten Wigilijny mroźny dzień
Z całego serca pragnę Wam złożyć życzenia zdrowych i pogodnych świat,spełnienia marzeń i abyście były zawsze zadowolone z Waszych bond włosków

Jestem jako pierwsza bo potem mogę nie mieć czasu.Ale zaglądnę jeszcze
P.S. zrobiłam kąpiel i mam suche włosy
ale to jak będzie więcej czasu to opisze.
Trzymajcie się Blondaski i Wesołych a za trzy dni spotkamy się o paro kilo grubsze.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 07:44   #4903
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
_eNchaNted_- ja cierpie na bezsenność.. Strasznie uciążliwe...Ale jakieś korzyści z tego są Wyszło jak zawsze po rozjaśniaczu...Kurczak wielkanocny. Tak samo jak Ty musze nakładać dwa razy - najpierw rozjaśniacz a później jakąś farbke Zaciekawił mnie Twój podkład Jak to robisz? Mieszasz farbe z rozjaśniaczem?? Też chciałabym żeby wynaleźli specyfik na całe zło żeby nie trzeba było sie paprac z odrostami x2 Próbowałaś może rozjaśniacza xxl? Mam ochote wypróbować ale i tak zawsze skłaniam sie ku sprawdzonemu sposobowi..Mnie jeszcze czeka kolejny etap...Farba- mam przyszykowaną paletke a10- zobaczymy co z tego wyniknie..
To może reklamowany benosen? albo meliska przed snem?
Czasem też jak zasnąć nie umiem, to staram się wyciszyć i wypić szklanke mleczka zazwyczaj pomaga.

A wyszło Ci bardzo jaśniutko, ale nie dziwne A próbowałaś rozjaśniacza z wodą 9? Może dałby rade?
Podkład polega na tym, że dajemy na odrost farbke z rozjaśniaczem (do wyboru: Palette deluxe 100, Palette Naturals 100 skandynawski lub Palette e20), a później kładziemy farbke jaka nam się podoba chyba Adzi już to tłumaczyła Ja bym zaryzykowała, a nóż się uda - po co tak katować włosy rozjaśniaczem z tak wysoką wodą


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jeszcze mam chwilke a wiec wklejam fotki
Jak zawsze miodziooooo ubóstwiam Twoje włoski po tej excellce


Cytat:
Napisane przez Eyva Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie do Was- czy wiecie jaką wodę ma londa kolory np. beżowy blond, lub świetlany blond lub platynowo srebrny?
Z tego co pamiętam, to Londa: świetlany blond i platynowo srebrny mają wodę 9%. Ale strasznie szybko się wypłukują



Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczynki, w wiekszosci znamy sie juz tyle (przewaznie od pierwszej czesci), jak ktos to ostatnio napisal zzylysmy sie ii w zwiazku z tym postanowilam stworzyc nam taki prywatny klub, niewidoczny dla osob nie bedacych w klubie, gdzie moglybysmy czasem porozmawiac troche prywatniej, pozalic sie, pocieszyc itd
Wiem wiem powinnam juz dawno spac a nie kombinowac
Dobrze, że kombinujesz Wg mnie pomysł super, zaraz tam zaglądnę

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ta Nikola super ma,ale wiecie co on odwalił??
robilismy 3 bita,nie dosc,ze caly czas mi przeszkadzal to mowie do niego wsyp mi 4 lyzki cukru (do budyniu) cos tam wsypal,no i zrobilam,polozylam krakersy, mleko skondensowane, wylalam ten budyn,ulozylam krakersy i resztke budyniu dalam psu, zdziwilam sie,ze nie chcial jesc,bo on je wszystko
polozylam jednego krakersa odwrotnie,zdjelam i mowie do TŻta spróbuj on zjadl i mowi "kochanie,ale to jakies slone"
ja sprobowalam i wiecie co on zrobil????????????
zamiast cukru do budyniu wsypal mi 4 lyzki soli.
i cale ciasto do wyje*****.
Otworzylam sobie piwko,dokonczylam salatki kebabowe i powiedzialam,ze juz nic nie robie niech sam sobie cista robi
Ojaaaaaaaa coś pecha mieliście do tego ciacha wczoraj
Ja też kiedyś sobie nasypałam soli, tyle że do kawy, wyplułam to czym prędzej, wypłukałam usta a i tak dalej czułam słoność, feeee, nie obeszło się bez mycia zębów


Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Wstawiam Wam jeszcze focie moich dzisiejszych żelków
Przepiękne To Twoje dzieło, czy jakiejś dobrej duszyczki?


Adzi Witamy w PL i jak? jesteś już jaśniutka spowrotem?

Yattamanka Jak zdrówko? Mam nadzieje, że lepiej już


Dziś pobędę z Wami z rańca, a teraz idę sobie kawunie zrobie i zaglądnę do tego klubu
buziak
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 07:52   #4904
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Jesli chodzi o bezsennosc
to polecam persen forte x2 przed snnem.
Kiedys sie tak naczytałam ,ze w nocy nie moglam spac ze strachu
po persenie od razu zasypialam
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 08:00   #4905
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez meganx3 Pokaż wiadomość
Co do odświeżania koloru - jak robie odrost to potem polewam głowę wodą nad wanną i masuję włosy tą farbą którą miałam na odrosty czy nakładam trochę nowej? Wybaczcie mi ale jestem całkiem zielona :P
No przykladowo za miesiac chcesz zrobic odrost. To kladziesz farbę tylko na niego, trzymasz 45 minut idziesz nad wannę, polewasz to wodą i masujesz jak szampon. I trzymasz takie ściekające na całości przez 5-10 minut dla odświeżenia koloru.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
na zimno wsadzasz do lodowki ( w naszym przypadku na balkon, bo w lodowce nie bylo miejsca ) i na drugi dzien gotowe
pyszne to ciasto i zaslodzic sie mozna
Dziękuję! Aż po świętach spróbuje je zrobić- to będzie mój debiut

Adzio co ty tam gadasz z tą kondycją, kąpiel aż tak strasznie nie niszczy- co najwyżej przesusza. Ale po farbie powinno wrócic do normy bo wejda nowe barwniki. Teraz wlosy mogą być lekko porowate.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 08:21   #4906
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kurcze już sama nie wiem którą farbe kupic... czy tą A10 czy może E20 albo inną z tym rozjaśniaczem. E20 na pewno lepiej by złapała te moje farbowańce no ale one juz sa rozjaśniane z tych ciemnych wiec sama nie wiem Niby farba farby nie rozjaśni, wiec pytanie czy A10 sobie poradzi z rozjasnieniem farbowanych o te 2 tony? U Princeski dało rade ale ona miała jasniejsze...
Tylko znowu od góry mam najpierw mój ciemny odrost, a potem jasniejsze włosy, potem te ciemniejsze, to nie wiem jakbym musiała tą E20 nakładac

Jasna cholera trudny wybór
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 08:21   #4907
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzi spokojnie, pewnie masz lekko wysuszone włosy, ale to normalne, zniszczone na pewno nie sa.

Dziewczynki wszystkiego najlepszego z okazji Świąt, zdrówka, szczęścia, pięknych włosków
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 08:36   #4908
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny, znalazłam zdjecia moich włosów.
Na kazdym inny kolor ale w sumie tak to wyglada ze gdzie nie pójde ten kolor jest inny...

Pomóżcie czy a10 wogóle da rade cokolwiek podjasnic czy lepiej od razu mocniejszą?? Byłam pewna że a10 da rade ale wątpliwosci mi sie pojawiły...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (57,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor2.jpg (29,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor3.jpg (35,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor4.jpg (19,4 KB, 13 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:12   #4909
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wszystkiego najlepszego z okazji Świąt, zdrówka, szczęścia, pięknych włosków
Wzajemnie kochana


I ja Wam również dziewczynki składam życzenia na Święta, a więc:

Dużo zdrówka. Aby nic Wam nie dolegało i wyniki były dobre.
Dużo miłości. Aby był ktoś, kto zawsze będzie przy Was na dobre i na złe.
Dużo szczęścia. Aby buzia z radości Wam się nie zamykała
Ciepła rodzinnego. Aby bliscy zawsze Was otwaczali.
Wielu przyjaciół. Aby byli w trudnych i przyjemnych chwilach
Mase prezentów. Aby Wam się spodobało, to co czeka pod choinką
Zastawionego stołu. Abyście głodne spać nie poszły
No i oczywiście pięknych, długich, zdrowych włosków blond. Aby rosły po pas i aby zawsze farbowanko wychodziło z zadowoleniem

Wsio dobrego
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 09:13   #4910
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Drogie blondynki z Okazij Świąt Chcialam wam zlozyc;

Radosnych Świąt, przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, w szczęściu i miłości.
Niech Święta radością
wypełnią Wasz dom
A Nowy Rok, blasku doda
Waszym dniom. :cmok

_____________$$$$$$$$$$$$ $$$
____________$$$$$$$$$$$$$
___________$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$
________$$$$$$$$
_______$$$$$$$
______$$$$$$
______$$$$$
______$$$$
______$$$$
______$$$_____$
$______$$___$$
__$$$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$
___$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$$$$$
__$$$$$$$$$$$____$
$_____$$$$
_______$$$
________$
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-12-24 o 09:14
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:31   #4911
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ada ciacho rób,bardzo proste jest,a TŻ na pewno się ucieszy
Czekoladowoo ja bym brala A10,bo E20 jest zolta.

Dziewczynki ja zaraz ruszam do babci więc dziękuję wszystkim,które zlozyly zyczenia

Moje Drogie Blondyneczki
z okazji Bożego Narodzenia życzę Wam przede wszystkim Spokojnych Świąt
Żebyście znalazły wymarzone prezenty pod choinką
Dużo pyszności na Wigilijnym Stole,żebyście trochę utyły (to do tych chudzinek-wy wiecie )
No i oczywiśćie pięknych, długich blond włosków,
żeby wszystkie farbki wychodziły ślicznie tak jak chcecie,
wiecznych przecen w sklepach
i wszystkiego o czym tylko marzycie

Buziaczki dla Was

BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:33   #4912
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Enchanted dziekuje

Adzi nie martw sie, nalozysz farbe i ja mysle, ze wloski nie beda juz takie suche Jak pozniej pozniej znajdziesz chwile to oczywiscie pochwal sie

Lece teraz sie ogarnac do konca i szykowac to co jeszcze mi zostalo, zajrze pewnie na chwile do Was wieczorkiem, jak uda mi sie wstac od stolu z tego obzarstwa



Dziewczynki ja tez chcialabym zlozyc Wam najszczersze zyczenia, abyscie te swieta spedzily w przemilej atmosferze, pelnej radosci i milosci Zeby zdrowko dopisywalo i piekne, zdrowe blond wloski rooosly do pasa i dluzej WESOLYCH SWIAT!!
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:57   #4913
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

•*´¨`*•.¸☼♥•.¸♥¸.•**^*¨`* • ☼.¸♥
♥¸.•**^*´¨`☼*•.¸♥¸ ♥¸.•*´¨`*•

___ ,+.*`,+.*`,+.
((+.*`,+.*`,+.Wesołych Świąt
((,+.*`,+.*`,+.Bożego Narodzenia
((____ ,+.*`,+.*`,+.
((________$_,+.*`,+.*`,+.
((_______$$$+.*`,+Szczęśl iwego
((______$$$$$+.*`,Nowego Roku
(($$$$$$$$$$$$$$$$$+.*`,+ .*`,+.
((___$$$$$$$$$$$+.*`,+.*` ,+.
((_____$$$$$$$_,+.*`,+.*` ,+.
((____$$$$_$$$$__,+.*`,+. *`,+.
((___$$$_____$$$__ ,+.*`,+.*`,+.
((__,+.*`,+.*`,+.__,+.*`, +.*`,+.
((_____ ,+.*`,+.*`,+.
WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2010-12-24 o 09:59
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 10:51   #4914
rabbitka
Rozeznanie
 
Avatar rabbitka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Wiadomości: 626
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny życzę Wam Wesołych Świąt, smacznej rybki, pięknej choinki i mnóstwa prezentów pod nią! Żeby blond zawsze wychodził tak jak chcecie, a włosy były mięciutkie i lśniące!
__________________
Let us all be Dinosaurs
and Lovely Other Dinosaurs
together.

18.6.14



Edytowane przez rabbitka
Czas edycji: 2010-12-24 o 10:53
rabbitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:19   #4915
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No przykladowo za miesiac chcesz zrobic odrost. To kladziesz farbę tylko na niego, trzymasz 45 minut idziesz nad wannę, polewasz to wodą i masujesz jak szampon. I trzymasz takie ściekające na całości przez 5-10 minut dla odświeżenia koloru.


Dziękuję! Aż po świętach spróbuje je zrobić- to będzie mój debiut

Adzio co ty tam gadasz z tą kondycją, kąpiel aż tak strasznie nie niszczy- co najwyżej przesusza. Ale po farbie powinno wrócic do normy bo wejda nowe barwniki. Teraz wlosy mogą być lekko porowate.
No są strasznie porowate jak dla mnie to wygląda na suchość.Czy to znaczy ze po zrobieniu kąpieli trzeba nakładać farbę.Ja mam zamiar położyć ja za jakiś tydzień.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:23   #4916
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ale tu cisza głucha hehe
Gotujcie Dziewczynki, oby pyszne wyszło wszystko mi jeszcze zostało dyżurku 1h 40' i do domku
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:37   #4917
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Wesolych Swiat Blondyneczki
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:40   #4918
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

moje kochane zycze wam wesolych radosnych swiat spedzonych w gronie rodzinnym
dla nas jako blondynek zycze pieknych wloskow zeby kazdy widzial ze blond tez moze byc zadbany i piekny no i dlugich przedewszystkim
a dla nas jako znajomych z wizazu zycze zebysmy sie kiedys poznaly w realu i obysmy za rok znow sobie tu zyczyly wesolych swiat w tym samym gronie
niewiem czy dzis jeszcze tu wpadne
trzymajcie sie cieplo i korzystajcie z dobrodziejstw swiatecznej kuchnimniammm ciekawe ile przytyje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:46   #4919
meganx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Chciałabym żeby mi wyszedł idealnie kolor z opakowania :
http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-66730-big.jpg

Ale z tyłu jest pokazane że z ciemniejszych (ja mam ciemny blond) wyjda troche rudawe i ciemniejsze. Więc czy nie lepiej kupić jaśniejszą farbę ( http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-66723-big.jpg ) żeby uzyskać ten kolor?

To moje włosy: ile opakowań farby mi trzeba?
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._1793098_n.jpg
meganx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:31   #4920
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kochane, życze Wam wspaniałych Świąt,
w magicznej atmosferze, pełnych miłosci i szczęścia
aby Mikołaj przyniósł wymarzone prezenty
i żeby blond włoski rosły piękne, zdrowe i lśniące

całuje świątecznie drogie Blondynki
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.